Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

3 grudnia 2009 r.
21:10
Edytuj ten wpis

Wybieramy logo dla lotniska w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 32 A A

Są już propozycje na logo lotniska w Świdniku. Już ponad 800 osób zagłosowało w naszej internetowej sondzie na znak graficzny Portu Lotniczego Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ja nie jestem zachwycony żadną z tych propozycji. Boli mnie, że nie ma dwuczłonowej nazwy Lublin–Świdnik, tak jak w przypadku innych portów w Polsce – ocenia Waldemar Jakson, burmistrz Świdnika.

– Jeśli już musiałbym wybierać, postawiłbym na boćka stylizowanego na samolot odrzutowy (od red. – projekt Krzysztofa Rychtera).

Głosowanie potrwa do 15 grudnia, a dzień później dowiemy się, który projekt najbardziej spodobał się naszym Czytelnikom i Internautom. Ostateczny wybór zaopiniuje Zbigniew Chmielewski z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Zwycięska firma otrzyma zlecenie na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej portu lotniczego.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 17:59
0
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam i... rozwiń
Avatar
Kilemruta / 7 grudnia 2009 o 12:39
0
Loga kompletnie nie trafione !!!! Nie ma z czego wybierać te propozycje są żenujące! Stwórzcie otwarty konkurs a nie napychacie kieszenie kasa firmy które dając takie propozycje tylko się pogrążyły!
Avatar
TP / 7 grudnia 2009 o 08:31
0
[quote name='Sosinska_pl' date='6.12.2009, 22:40:55' post='202957']
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
[/quote/]

Czemu nie możemy na to logo głosować? Jest znacznie lepsze od wszystkiego co nam tu przedstawiono!
Avatar
Sosinska_pl / 6 grudnia 2009 o 22:40
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
Avatar
gregu / 6 grudnia 2009 o 22:03
0
żenada. Stworzyć konkurs otwarty!
Avatar
paulaa / 6 grudnia 2009 o 21:20
0
a czemu 'lublin' jak to jest lotnisko w swidniku??!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2009 o 20:23
0
Wy pszenno - buraczani świdniczanie !


Już zaczynacie kłapac dziobami ? G**** nas wszystkich obchodzi jakie jest Wasze zdanie na temat tych projektów i tak ostateczna decyzja bedzie nalezała do Zbigniewa Chmielewskiego z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tak wiec, gońcie sie
Avatar
M.K. / 6 grudnia 2009 o 20:15
0
Trudno wybrać coś z niczego.... popieram wybranie opcji - ŻADNA. Myślę że da się zrobić o wiele lepszy projekt loga, który będzie bardziej reprezentatywny. Te są co najwyżej na miarę lotniska dla awionetek na polu w miejscowości Dys.
Avatar
Maniaczka / 6 grudnia 2009 o 19:24
0
co za bzdura. Projekty słabe a my mamy wybierać , jako laik mogę stwierdzić, że to brzydkie jest. Wybieram nic!!!!!!!!!
Avatar
Józef ze stolycy / 6 grudnia 2009 o 19:08
0
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilota się nie nadaje, byłoby dobre gdybyśmy żyli w czasach II wojny... Bocian jest z pomysłem, ale wykonany bardzo sztubacko. W zasadzie żaden znak się nie nadaje. Ludzie odpowiedzialni za ten projekt, poszukajcie odpowiedniej firmy i tak będą to małe pieniądze w porównaniu z opcją numer 2. Czyli za jakiś czas zmiana znaku i systemu identyfikacji, wtedy może to wynieść 300-800tyś zł. Czy kresy muszą być zawsze w du*** z myśleniem?? pozdrawiam serdecznie!!
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilo... rozwiń
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 17:59
0
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam i... rozwiń
Avatar
Kilemruta / 7 grudnia 2009 o 12:39
0
Loga kompletnie nie trafione !!!! Nie ma z czego wybierać te propozycje są żenujące! Stwórzcie otwarty konkurs a nie napychacie kieszenie kasa firmy które dając takie propozycje tylko się pogrążyły!
Avatar
TP / 7 grudnia 2009 o 08:31
0
[quote name='Sosinska_pl' date='6.12.2009, 22:40:55' post='202957']
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
[/quote/]

Czemu nie możemy na to logo głosować? Jest znacznie lepsze od wszystkiego co nam tu przedstawiono!
Avatar
Sosinska_pl / 6 grudnia 2009 o 22:40
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
Avatar
gregu / 6 grudnia 2009 o 22:03
0
żenada. Stworzyć konkurs otwarty!
Avatar
paulaa / 6 grudnia 2009 o 21:20
0
a czemu 'lublin' jak to jest lotnisko w swidniku??!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2009 o 20:23
0
Wy pszenno - buraczani świdniczanie !


Już zaczynacie kłapac dziobami ? G**** nas wszystkich obchodzi jakie jest Wasze zdanie na temat tych projektów i tak ostateczna decyzja bedzie nalezała do Zbigniewa Chmielewskiego z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tak wiec, gońcie sie
Avatar
M.K. / 6 grudnia 2009 o 20:15
0
Trudno wybrać coś z niczego.... popieram wybranie opcji - ŻADNA. Myślę że da się zrobić o wiele lepszy projekt loga, który będzie bardziej reprezentatywny. Te są co najwyżej na miarę lotniska dla awionetek na polu w miejscowości Dys.
Avatar
Maniaczka / 6 grudnia 2009 o 19:24
0
co za bzdura. Projekty słabe a my mamy wybierać , jako laik mogę stwierdzić, że to brzydkie jest. Wybieram nic!!!!!!!!!
Avatar
Józef ze stolycy / 6 grudnia 2009 o 19:08
0
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilota się nie nadaje, byłoby dobre gdybyśmy żyli w czasach II wojny... Bocian jest z pomysłem, ale wykonany bardzo sztubacko. W zasadzie żaden znak się nie nadaje. Ludzie odpowiedzialni za ten projekt, poszukajcie odpowiedniej firmy i tak będą to małe pieniądze w porównaniu z opcją numer 2. Czyli za jakiś czas zmiana znaku i systemu identyfikacji, wtedy może to wynieść 300-800tyś zł. Czy kresy muszą być zawsze w du*** z myśleniem?? pozdrawiam serdecznie!!
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilo... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 14 1

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 2 8

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 3

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 10 3

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 5

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 2

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 18 10

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę 93 15

31-letnia Marta Herda z woj. lubelskiego, tytułowana przez irlandzkie media jako „Ice Queen Killer” (Zimna Królowa Zabójczyni – red.) i odsiadująca dożywocie w tamtejszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, prosi o pomoc Europejski Trybunał Praw Człowieka. To jej ostatnia szansa na obronę w sprawie morderstwa, którego – jak twierdzi – nie popełniła.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!