Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

3 grudnia 2009 r.
21:10
Edytuj ten wpis

Wybieramy logo dla lotniska w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 32 A A

Są już propozycje na logo lotniska w Świdniku. Już ponad 800 osób zagłosowało w naszej internetowej sondzie na znak graficzny Portu Lotniczego Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ja nie jestem zachwycony żadną z tych propozycji. Boli mnie, że nie ma dwuczłonowej nazwy Lublin–Świdnik, tak jak w przypadku innych portów w Polsce – ocenia Waldemar Jakson, burmistrz Świdnika.

– Jeśli już musiałbym wybierać, postawiłbym na boćka stylizowanego na samolot odrzutowy (od red. – projekt Krzysztofa Rychtera).

Głosowanie potrwa do 15 grudnia, a dzień później dowiemy się, który projekt najbardziej spodobał się naszym Czytelnikom i Internautom. Ostateczny wybór zaopiniuje Zbigniew Chmielewski z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Zwycięska firma otrzyma zlecenie na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej portu lotniczego.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 17:59
0
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam i... rozwiń
Avatar
Kilemruta / 7 grudnia 2009 o 12:39
0
Loga kompletnie nie trafione !!!! Nie ma z czego wybierać te propozycje są żenujące! Stwórzcie otwarty konkurs a nie napychacie kieszenie kasa firmy które dając takie propozycje tylko się pogrążyły!
Avatar
TP / 7 grudnia 2009 o 08:31
0
[quote name='Sosinska_pl' date='6.12.2009, 22:40:55' post='202957']
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
[/quote/]

Czemu nie możemy na to logo głosować? Jest znacznie lepsze od wszystkiego co nam tu przedstawiono!
Avatar
Sosinska_pl / 6 grudnia 2009 o 22:40
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
Avatar
gregu / 6 grudnia 2009 o 22:03
0
żenada. Stworzyć konkurs otwarty!
Avatar
paulaa / 6 grudnia 2009 o 21:20
0
a czemu 'lublin' jak to jest lotnisko w swidniku??!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2009 o 20:23
0
Wy pszenno - buraczani świdniczanie !


Już zaczynacie kłapac dziobami ? G**** nas wszystkich obchodzi jakie jest Wasze zdanie na temat tych projektów i tak ostateczna decyzja bedzie nalezała do Zbigniewa Chmielewskiego z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tak wiec, gońcie sie
Avatar
M.K. / 6 grudnia 2009 o 20:15
0
Trudno wybrać coś z niczego.... popieram wybranie opcji - ŻADNA. Myślę że da się zrobić o wiele lepszy projekt loga, który będzie bardziej reprezentatywny. Te są co najwyżej na miarę lotniska dla awionetek na polu w miejscowości Dys.
Avatar
Maniaczka / 6 grudnia 2009 o 19:24
0
co za bzdura. Projekty słabe a my mamy wybierać , jako laik mogę stwierdzić, że to brzydkie jest. Wybieram nic!!!!!!!!!
Avatar
Józef ze stolycy / 6 grudnia 2009 o 19:08
0
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilota się nie nadaje, byłoby dobre gdybyśmy żyli w czasach II wojny... Bocian jest z pomysłem, ale wykonany bardzo sztubacko. W zasadzie żaden znak się nie nadaje. Ludzie odpowiedzialni za ten projekt, poszukajcie odpowiedniej firmy i tak będą to małe pieniądze w porównaniu z opcją numer 2. Czyli za jakiś czas zmiana znaku i systemu identyfikacji, wtedy może to wynieść 300-800tyś zł. Czy kresy muszą być zawsze w du*** z myśleniem?? pozdrawiam serdecznie!!
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilo... rozwiń
Avatar
Umaru / 7 grudnia 2009 o 17:59
0
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam iż po raz kolejny pokażemy iż do dobrego produktu potrafimy przylepić złą etykietę...
Witam. Jako grafik i człowiek żywo interesujący się projektowaniem uważam iż projekty które zostały wybrane, nie tylko są niepoprawne projektowo, ale co chyba ważniejsze oszpecą tak wspaniały projekt lotniska które można śmialo powiedzieć będzie najlepiej wyglądającym lotniskiem w Polsce. Żaden z przedstawionych znaków nie posiada jakości dorównującej samemu obiektowi. Wiem jak wygląda praca projektanta i wiem tez ze zawsze można wytknąc cudze błędy, ale są granice dobrego projektowania i tutaj zostały one przekroczone. Z żalem stwierdzam i... rozwiń
Avatar
Kilemruta / 7 grudnia 2009 o 12:39
0
Loga kompletnie nie trafione !!!! Nie ma z czego wybierać te propozycje są żenujące! Stwórzcie otwarty konkurs a nie napychacie kieszenie kasa firmy które dając takie propozycje tylko się pogrążyły!
Avatar
TP / 7 grudnia 2009 o 08:31
0
[quote name='Sosinska_pl' date='6.12.2009, 22:40:55' post='202957']
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
[/quote/]

Czemu nie możemy na to logo głosować? Jest znacznie lepsze od wszystkiego co nam tu przedstawiono!
Avatar
Sosinska_pl / 6 grudnia 2009 o 22:40
0
Brałem udział w konkursie (jako firma). Oto nasza propozycja, jedna z dwóch zaprezentowanych komisji:
www.digart.pl/zoom/4693754/Logo_Lotnisko_Lublin.html
Avatar
gregu / 6 grudnia 2009 o 22:03
0
żenada. Stworzyć konkurs otwarty!
Avatar
paulaa / 6 grudnia 2009 o 21:20
0
a czemu 'lublin' jak to jest lotnisko w swidniku??!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2009 o 20:23
0
Wy pszenno - buraczani świdniczanie !


Już zaczynacie kłapac dziobami ? G**** nas wszystkich obchodzi jakie jest Wasze zdanie na temat tych projektów i tak ostateczna decyzja bedzie nalezała do Zbigniewa Chmielewskiego z Zakładu Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tak wiec, gońcie sie
Avatar
M.K. / 6 grudnia 2009 o 20:15
0
Trudno wybrać coś z niczego.... popieram wybranie opcji - ŻADNA. Myślę że da się zrobić o wiele lepszy projekt loga, który będzie bardziej reprezentatywny. Te są co najwyżej na miarę lotniska dla awionetek na polu w miejscowości Dys.
Avatar
Maniaczka / 6 grudnia 2009 o 19:24
0
co za bzdura. Projekty słabe a my mamy wybierać , jako laik mogę stwierdzić, że to brzydkie jest. Wybieram nic!!!!!!!!!
Avatar
Józef ze stolycy / 6 grudnia 2009 o 19:08
0
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilota się nie nadaje, byłoby dobre gdybyśmy żyli w czasach II wojny... Bocian jest z pomysłem, ale wykonany bardzo sztubacko. W zasadzie żaden znak się nie nadaje. Ludzie odpowiedzialni za ten projekt, poszukajcie odpowiedniej firmy i tak będą to małe pieniądze w porównaniu z opcją numer 2. Czyli za jakiś czas zmiana znaku i systemu identyfikacji, wtedy może to wynieść 300-800tyś zł. Czy kresy muszą być zawsze w du*** z myśleniem?? pozdrawiam serdecznie!!
Żyjemy w Polskich realiach gdzie ludzie są specjalistami od wszystkiego. "Pan Zbyszek" zna się na tworzeniem wizerunku, systemie identyfikacji i komunikacji lotniska. Takie działania się nie sprawdzają, najgorsze, że pieniądze idą z naszych kieszeni. Co należy zrobić? Trzeba znaleźć profesjonalne studia graficzne, które się tym zajmie, ma doświadczenie, ma portfolio. To nie jest zlecenie dla gównianej firmy, te projekty są słabe, powielają pewne znaki z lotnisk, które już funkcjonują szczególnie to "LA". Logo z ryjem pilo... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny finał wycinki drzew. 19-latek nie żyje

Tragiczny finał wycinki drzew. 19-latek nie żyje 5 1

Tragiczny wypadek podczas wycinki drzew. Zginął 19-latek.

Wybory 2018. Beata Szydło w czwartek na pl. Litewskim Lublinie

Wybory 2018. Beata Szydło w czwartek na pl. Litewskim Lublinie 0 6

Do Lublina przyjedzie wicepremier Beata Szydło

Rolnik włożył rękę w maszynę. Trafił do szpitala

Rolnik włożył rękę w maszynę. Trafił do szpitala 0 0

Mężczyzna włożył rękę do maszyny wykopującej ziemniaki. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Puchar Polski: Polesie Kock kontra Wisła Puławy, półfinały w Zamościu

Puchar Polski: Polesie Kock kontra Wisła Puławy, półfinały w Zamościu 5 0

W środę odbędą się jeszcze trzy mecze Pucharu Polski. W okręgu lubelskim w ramach trzeciej rundy Polesie Kock zmierzy się z Wisłą Puławy (godz. 16). A w Zamościu do rozegrania są już półfinały

Koncert Deep i Zbyszek Kowalczyk w Graffiti
29 września 2018, 19:00

Koncert Deep i Zbyszek Kowalczyk w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 29 września o godz. 19 w Klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią Deep i Zbyszek Kowalczyk. - To będzie rockowo-bluesowa eksplozja! - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze?

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze? 1 3

O możliwym złamaniu przepisów przez prezydenta Zamościa i zastępcę prezydenta Lublina alarmuje komisarzy wyborczych Fundacja Wolności. Podejrzewa podwójne finansowanie kampanii

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut 70 6

Po porodzie zawinęła córkę w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut. Weronika B. – studentka z Lublina – miała w środę stanąć przed sądem. Jest oskarżona o zabójstwo.

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka
galeria

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka 1 7

W miejscowości Kaczórki doszło do tragicznego wypadku. Ciągnik zgniótł 68-latka

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera 8 4

W poniedziałek trzęsienie ziemi, a w środę trzeba grać kolejny mecz. W ramach trzeciej rundy Pucharu Polski LZPN Motor zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.15

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump
film

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump 1 8

Waszyngton, USA. - Uśmiechałem się do pana prezydenta, że chciałbym, aby udało nas się wspólnie utworzyć stałą bazę amerykańską w Polsce, którą nazwiemy „Fort Trump” - żartował Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem USA. - Mam nadzieję, że pan prezydent podejmie decyzję o skierowaniu do Polski kolejnych oddziałów amerykańskich. Jestem przekonany, że taka decyzja jest zarówno w interesie Polski, jak i Stanów Zjednoczonych – dodał prezydent Polski.

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie 4 19

Wizz Air zawiesza kolejną trasę z lubelskiego lotniska. Od listopada nie będzie już latać do Sztokholmu Skavsta. W tym roku z rozkładu portu w Świdniku zniknęły już połączenia do Liverpoolu, Doncaster Sheffield, Tel Awiwu. Zimą nie polecimy też do Kijowa i Mediolanu, a wiosną do Londynu Stansted.

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 13 13

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 2 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 40 15

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!