Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

5 grudnia 2018 r.
11:56

Wypadek na S12. Mężczyzna trafił do szpitala, są utrudnienia [zdjęcia]

27 13 A A

Jeden mężczyzna trafił do szpitala po wypadku na drodze ekspresowej S12 w pobliżu miejscowości Wierzchowiska Drugie. Kierowcy jadący w stronę Lublina muszą spodziewać się utrudnień między Świdnikiem a Piaskami

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policja otrzymała zgłoszenie dzisiaj o godzinie 10:30. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 68-letni kierujący Fiatem Panda z nieznanych przyczyn zatrzymał się na „ekspresówce”. Jadący za nim tir nie zdążył wyhamować i uderzył w tył osobówki.

Na miejscu wypadku potrzebna była pomoc strażaków, który musieli wydobyć 68-latka z auta. Mężczyzna trafił do szpitala. Policja nie ma na razie informacji na temat jego stanu zdrowia.

Kierowcy jadący w stronę Lublina muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez około dwie godziny. Prawy pas ruchu między Świdnikiem a Piaskami w okolicy miejscowości Wierzchowiska Drugie jest zablokowany. Należy poruszać się lewą stroną jezdni.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Patrycja / 5 grudnia 2018 o 13:24
+11
Nie, no pewnie, lepiej zdemontować barierki, ekrany i posadzić drzewa. Wtedy samochód wpadający w poślizg zamiast odbić sie od barier zatrzyma się na drzewie - bezpieczeństwo na maksa!
Avatar
Gość / 5 grudnia 2018 o 14:15
+6
ewidentna wina tirowca oni zawsze siadaja na zderzak jesli jedziesz w ich mniemaniu zbyt wolno -ponizej 100/h sprobujcie jechac 70km/h gdy tak znaki kaza a za chwile macie tira na zderzaku-reasumujac to nie sa zawodowcy pozabierac im prawka-ich wina ewidentna-zawsze gdy ktos z tylu kogos najedzie zawsze jest jego wina! pseudo zawodowy powinien slyszec cos o dostosowaniu predkosci i odstepu ? zabrac mu prawko dozywotnio! cud ze male autko sie nie zapalilo ! Kierowca ma jechac z taka predkoscia aby zawsze moc zatrzymac swojego rumaka tam gdzie chce!!!!!!!!! aten cym....al STARANAOWAL niewinnego czlowieka ,a moze zaslabl? czy to znaczy ze tir mial prawo go zabic? q...wa mac!
ewidentna wina tirowca oni zawsze siadaja na zderzak jesli jedziesz w ich mniemaniu zbyt wolno -ponizej 100/h sprobujcie jechac 70km/h gdy tak znaki kaza a za chwile macie tira na zderzaku-reasumujac to nie sa zawodowcy pozabierac im prawka-ich wina ewidentna-zawsze gdy ktos z tylu kogos najedzie zawsze jest jego wina! pseudo zawodowy powinien slyszec cos o dostosowaniu predkosci i odstepu ? zabrac mu prawko dozywotnio! cud ze male autko sie nie zapalilo ! Kierowca ma jechac z taka predkoscia aby zawsze moc zatrzymac swojego rumaka tam gdzie... rozwiń
Avatar
antek / 5 grudnia 2018 o 15:43
+2
to kurier z luxmedu
Avatar
Gość / 5 grudnia 2018 o 19:52
+1
To było wczoraj tj. 4.12 wtorek a dzisiaj jest środa 5.12
Avatar
Rv / 5 grudnia 2018 o 17:38
+1
Panowie kierowcy ciężarówek przejedzie 1 tysiąc kilometrów po Polsce samochodem osobowym i wtedy zrozumiecie zarzuty innych kierowców.
Avatar
Tirowiec / 5 grudnia 2018 o 17:31
0
Jeździłes chociaż raz, że tak się wypowiadasz? Tirowiex wiesz co chociaż oznacza skrót TIR? Zastanów się konusie nad wypowiedzią. Czytając Twoje wypociny to aż mnie krew zalewa. Nie bronię kierowcy bo fakt faktem odstęp to podstawa ale jeżeli nawet jego wina nie porównuj wszystkich bo za przeproszeniem w *** byłeś i gówno widziałeś... 
Avatar
Lubelak / 5 grudnia 2018 o 17:44
-1
Problem z ciężarówki jest taki że zbyt łatwo jest w Polsce uzyskać prawo jazdy kat C czy CE nawet najgorsza oferma zda do pięciu podejść a potem uważają się za najlepszych kierowców na świecie. Napewno nie ilość kategorii prawa jazdy świadczy o tym jakim się jest kierowcą
Avatar
Henio / 5 grudnia 2018 o 16:34
-2
Nie, no pewnie, lepiej zdemontować barierki, ekrany i posadzić drzewa. Wtedy samochód wpadający w poślizg zamiast odbić sie od barier zatrzyma się na drzewie - bezpieczeństwo na maksa!
 Tak, żeby zwiększyć bezpieczeństwo, rzeczywiście trzeba posadzić.Tyle że nie drzewa, a żywopłoty.
Avatar
Jasiu / 5 grudnia 2018 o 15:25
-4
Zatrzymał się na ekspresówce bo przypomniał sobie że ma wziąć leki.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2018 o 14:09
-4
"po co mu lodówka w grudniu?" - przeczuwał, że może być gorąco
Avatar
Gość / 5 grudnia 2018 o 19:52
+1
To było wczoraj tj. 4.12 wtorek a dzisiaj jest środa 5.12
Avatar
Lubelak / 5 grudnia 2018 o 17:44
-1
Problem z ciężarówki jest taki że zbyt łatwo jest w Polsce uzyskać prawo jazdy kat C czy CE nawet najgorsza oferma zda do pięciu podejść a potem uważają się za najlepszych kierowców na świecie. Napewno nie ilość kategorii prawa jazdy świadczy o tym jakim się jest kierowcą
Avatar
Rv / 5 grudnia 2018 o 17:38
+1
Panowie kierowcy ciężarówek przejedzie 1 tysiąc kilometrów po Polsce samochodem osobowym i wtedy zrozumiecie zarzuty innych kierowców.
Avatar
Tirowiec / 5 grudnia 2018 o 17:31
0
Jeździłes chociaż raz, że tak się wypowiadasz? Tirowiex wiesz co chociaż oznacza skrót TIR? Zastanów się konusie nad wypowiedzią. Czytając Twoje wypociny to aż mnie krew zalewa. Nie bronię kierowcy bo fakt faktem odstęp to podstawa ale jeżeli nawet jego wina nie porównuj wszystkich bo za przeproszeniem w *** byłeś i gówno widziałeś... 
Avatar
Henio / 5 grudnia 2018 o 16:34
-2
Nie, no pewnie, lepiej zdemontować barierki, ekrany i posadzić drzewa. Wtedy samochód wpadający w poślizg zamiast odbić sie od barier zatrzyma się na drzewie - bezpieczeństwo na maksa!
 Tak, żeby zwiększyć bezpieczeństwo, rzeczywiście trzeba posadzić.Tyle że nie drzewa, a żywopłoty.
Avatar
antek / 5 grudnia 2018 o 15:43
+2
to kurier z luxmedu
Avatar
Jasiu / 5 grudnia 2018 o 15:25
-4
Zatrzymał się na ekspresówce bo przypomniał sobie że ma wziąć leki.
Avatar
PP / 5 grudnia 2018 o 15:17
-5
Fiat Panda ma za mały silnik żeby poruszać się po ekspresówce.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2018 o 14:15
+6
ewidentna wina tirowca oni zawsze siadaja na zderzak jesli jedziesz w ich mniemaniu zbyt wolno -ponizej 100/h sprobujcie jechac 70km/h gdy tak znaki kaza a za chwile macie tira na zderzaku-reasumujac to nie sa zawodowcy pozabierac im prawka-ich wina ewidentna-zawsze gdy ktos z tylu kogos najedzie zawsze jest jego wina! pseudo zawodowy powinien slyszec cos o dostosowaniu predkosci i odstepu ? zabrac mu prawko dozywotnio! cud ze male autko sie nie zapalilo ! Kierowca ma jechac z taka predkoscia aby zawsze moc zatrzymac swojego rumaka tam gdzie chce!!!!!!!!! aten cym....al STARANAOWAL niewinnego czlowieka ,a moze zaslabl? czy to znaczy ze tir mial prawo go zabic? q...wa mac!
ewidentna wina tirowca oni zawsze siadaja na zderzak jesli jedziesz w ich mniemaniu zbyt wolno -ponizej 100/h sprobujcie jechac 70km/h gdy tak znaki kaza a za chwile macie tira na zderzaku-reasumujac to nie sa zawodowcy pozabierac im prawka-ich wina ewidentna-zawsze gdy ktos z tylu kogos najedzie zawsze jest jego wina! pseudo zawodowy powinien slyszec cos o dostosowaniu predkosci i odstepu ? zabrac mu prawko dozywotnio! cud ze male autko sie nie zapalilo ! Kierowca ma jechac z taka predkoscia aby zawsze moc zatrzymac swojego rumaka tam gdzie... rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2018 o 14:09
-4
"po co mu lodówka w grudniu?" - przeczuwał, że może być gorąco
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dronmat - bezzałogowe statki powietrzne
galeria

Dronmat - bezzałogowe statki powietrzne 0 0

DRONMAT to lubelska firma działająca w branży bezzałogowych statków powietrznych. Jej oferta dotyczy usług wykonywanych dronami. To m.in. filmy oraz zdjęcia z powietrza, filmowe i zdjęciowe materiały reklamowe dla szerokiego grona odbiorców, materiały dokumentacyjne oraz inspekcje.

Zły stan powietrza w Lublinie. Lepiej ograniczyć aktywność na dworze

Zły stan powietrza w Lublinie. Lepiej ograniczyć aktywność na dworze 26 5

Od poniedziałkowego wieczora utrzymuje się zły stan powietrza w Lublinie.

Cudem uniknęli śmierci, stracili dom w pożarze. Dzięki pomocy ludzi udało się postawić nowy

Cudem uniknęli śmierci, stracili dom w pożarze. Dzięki pomocy ludzi udało się postawić nowy 27 2

Rodzina z Wronowa (gm. Końskowola) cudem uniknęła śmierci uciekając z płonącego budynku tuż przed eksplozją butli gazowej. Dom został zniszczony, ale dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach udało się postawić nowy

Koncert w CK: Jerzy Małek Black Sheep
12 stycznia 2019, 20:00

Koncert w CK: Jerzy Małek Black Sheep 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 12 stycznia o godz. 19 na scenie Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) wystąpi Jerzy Małek z projektem Black Sheep.

Stand-up: Zbychu Grabowski w Puławach
22 grudnia 2018, 19:00

Stand-up: Zbychu Grabowski w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-upowy występ komika Zbycha Grabowskiego, który odbędzie się 22 grudnia o godz. 19.

Znana instagramerka zarabia rozbierając się na "kamerkach". Co z jej dzieckiem?
film

Znana instagramerka zarabia rozbierając się na "kamerkach". Co z jej dzieckiem? 29 7

Kilka miesięcy temu pokazaliśmy historię popularnej instagramerki Oliwii P. Jej mąż Mariusz P. ujawnił nagrania, na których słychać, jak kobieta krzyczy na córkę i grozi, że zrobi jej krzywdę. Mimo dwóch toczących się postępowań, wzajemnych oskarżeń i walki o dziecko, para znów mieszka razem. Internauci odkryli, że małżonkowie zaczęli działać na tzw. kamerkach erotycznych, w ten sposób zarabiając pieniądze.

Chleb i wino. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Lublina. Zajrzeliśmy do środka [zdjęcia]
galeria

Chleb i wino. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Lublina. Zajrzeliśmy do środka [zdjęcia] 22 9

Kapucyńska 2 to nowy adres na kulinarnej mapie Lublina. „Chleb i wino” to wspólna inicjatywa Piekarni Europiek i słynącej z długich kolejek po lody Cukierni Bosko. Powstało miejsce, w którym można smacznie zjeść, kupić coś wyjątkowego i niebanalnie spędzić czas.

Włodawę czeka wielka odmiana. "To był i jest nasz najważniejszy projekt"

Włodawę czeka wielka odmiana. "To był i jest nasz najważniejszy projekt" 2 1

Miasto stanęło przed największym pod względem zakresu i kosztów w jego dziejach zadaniem inwestycyjnym. To projekt „Rewitalizacja Włodawy”, na który miasto otrzyma ponad 14 mln zł

Razem pili, potem zostawili Mateusza na mrozie. 15-latek zmarł
film

Razem pili, potem zostawili Mateusza na mrozie. 15-latek zmarł 14 2

Gorzów Wlkp. W Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim ruszył proces w sprawie śmierci 15-letniego Mateusza. Jego koledzy są oskarżeni o rozpijanie osoby małoletniej, narażenie małoletniego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz o nieumyślne spowodowanie śmierci. Grozi im nawet do 5 lat więzienia. Zarówno Mirosław G., jak i Paweł N. przyznali się do winy.

Szkoły z całej Lubelszczyzny pokazały, jak powinno się chronić środowisko [zdjęcia]
galeria

Szkoły z całej Lubelszczyzny pokazały, jak powinno się chronić środowisko [zdjęcia] 0 0

25 szkół z całej Lubelszczyzny otrzymało nagrody za udział w konkursie „25 na piątkę z plusem!”. Nagrodą w konkursie było 35 tys. zł na wyposażenie pracowni biologicznej.

W Chełmie rozegrano turniej „Grand Prix Niedźwiedziego Grodu”