Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

16 grudnia 2010 r.
17:43
Edytuj ten wpis

Lubelskie VIP-y zatańczą dla dzieci

0 20 A A

Wicemarszałek województwa, posłanka, komendant, aktor, biznesmeni – 14 znanych osób z Lubelszczyzny przez dwa miesiące będzie uczyć się tańczyć cza-czy, salsy, tanga.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko za sprawą "Tańca z VIP-ami”, organizowanego przez Dziennik Wschodni i Moje Miasto Lublin.

– Świetny pomysł – cieszy się Paweł Frączek, dyrektor domu dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie, do którego trafią pieniądze zebrane podczas naszej gali. – To dobrze, że tyle osób zainteresowało się losem osieroconych dzieci i chcą im pomóc. Pieniądze w pierwszej kolejności przeznaczymy na wykończenie sali gimnastycznej i ewentualnie na wypoczynek letni dla naszych podopiecznych

Uczestnicy zabawy Dziennika Wschodniego i Mojego Miasta Lublin już nie mogą doczekać się treningów. – Uważam, że jeśli można pomóc, to każdy powinien dać coś od siebie. Nie ukrywam jednak, że spodziewam się też dobrej zabawy – mówi Ewa Dados, dziennikarka Radia Lublin.

– Przede wszystkim chodzi o szczytny cel. A przy okazji nauczę się jakiegoś tańca. No i liczę na niezłą zabawę – śmieje się Tomasz Dębiec, dyrektor Galerii Olimp.

– Zdecydowałam się na udział tylko dlatego, że to akcja charytatywna. Nie należę do supertancerzy, więc będzie to dla mnie ogromne wyzwanie – dodaje Magdalena Gąsior-Marek, posłanka PO.
Lubelskie VIP-y trafią pod "opiekę” świetnych tancerzy z dwóch szkół tańca.


– Wystawiliśmy najlepszych. Tych, którzy mają na swoim koncie międzynarodowe sukcesy i na pewno będą godnie reprezentować naszą szkołę – zapewnia Jerzy Oleszczyński, właścicieli Szkoły Tanecznej "Lider” Anna i Jerzy Oleszczyńscy.

– Chciałbym podkreślić, że dla naszych tancerzy ogromnym sukcesem jest również udział w takiej akcji – dodaje Piotr Mochol, szef Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej "Gamza”.

Treningi ruszają już w najbliższą niedzielę. A od czwartku będzie można głosować na swoje ulubione pary. Wystarczy wysłać SMS-a. W specjalnym serwisie na portalu www.dziennikwschodni.pl i www.mmlublin.pl będzie można śledzić aktualny ranking, obejrzeć, jak sobie radzą nasze pary podczas treningów i dowiedzieć się więcej o VIP-ach i tancerzach.

Finał odbędzie się w połowie lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pieniądze za bilety z wstępu na galę finałową zostaną przekazane domowi dziecka.




Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
low / 17 grudnia 2010 r. o 16:49
0
Powodzenia Darek
Avatar
Gość / 17 grudnia 2010 r. o 15:57
0
Fajny to będzie taniec z VIP-ami i popatrzyć jak kręcą zadkami.
Avatar
re / 17 grudnia 2010 r. o 13:33
0
taniec z wielkim lubelskim aktorem to bedzie "cryminal tango" ?
Avatar
Maria / 17 grudnia 2010 r. o 12:55
0
[quote name='KOLKA' timestamp='1292576249' post='407168']
[IGNAVIS SEMPER FERIAE]!!!!!
[/quote]
Ni ująć, nic dodać.bveigh Caufe
Avatar
UMWL / 17 grudnia 2010 r. o 12:29
0
[quote name='Benia' timestamp='1292567983' post='407109']
Wicemarszałek Grabczuk to całkiem przystojny facet..
[/quote]
jezeli przystojny facet ma 160 cm w kapeluszu to moze i tak
Avatar
BartekS / 17 grudnia 2010 r. o 11:27
0
Ludzie do jakiego poziomu upadł DW, jeśli dla niego kryminalista staje się VIP-em ? Jaki przykład jego osoba może dać dzieciom ? Że niby zresocjalizowany ? Nie rozśmieszajcie mnie.
Avatar
kolia / 17 grudnia 2010 r. o 11:14
0
Tu chodzi tylko o lansik, bo następne wybory tuż, tuż .... Akcja charytatywna to zwykła lipa! Poza tym publice nie jest pewnie wiadomo, że na bieżace utrzymanie jednego wychowanka w Domach Dziecka w Lublinie wydaje się z budżetu miasta ponad 3000 zł miesięcznie. Tak więc od strony materialnej (nie mówię o deficycie emocjonalnym), to w domach tych biedy nie ma. Byłoby lepiej, gdyby nie charytatywna, a odpowiedzialna, merytoryczna działalność posłów i wszelkiej maści marszałków skierowana została na sprawy gospodarcze, tak, by normane, niepatologiczne rodziny nie musiały w Polsce klepać biedy ...
Tu chodzi tylko o lansik, bo następne wybory tuż, tuż .... Akcja charytatywna to zwykła lipa! Poza tym publice nie jest pewnie wiadomo, że na bieżace utrzymanie jednego wychowanka w Domach Dziecka w Lublinie wydaje się z budżetu miasta ponad 3000 zł miesięcznie. Tak więc od strony materialnej (nie mówię o deficycie emocjonalnym), to w domach tych biedy nie ma. Byłoby lepiej, gdyby nie charytatywna, a odpowiedzialna, merytoryczna działalność posłów i wszelkiej maści marszałków skierowana została na sprawy gospodarcze, tak, by normane, ... rozwiń
Avatar
Monika / 17 grudnia 2010 r. o 11:06
0
po co domowi dziecka "Bilety z wstępu na galę finałową... "?? Dziennikarze Dziennika Wschodniego
Avatar
free / 17 grudnia 2010 r. o 10:29
0
Prosze JEŻO... aktor, czyli można zmienic życie na lepsze....
Avatar
retor / 17 grudnia 2010 r. o 10:17
0
Zawsze tak było!
Chleb albo igrzyska!
Avatar
low / 17 grudnia 2010 r. o 16:49
0
Powodzenia Darek
Avatar
Gość / 17 grudnia 2010 r. o 15:57
0
Fajny to będzie taniec z VIP-ami i popatrzyć jak kręcą zadkami.
Avatar
re / 17 grudnia 2010 r. o 13:33
0
taniec z wielkim lubelskim aktorem to bedzie "cryminal tango" ?
Avatar
Maria / 17 grudnia 2010 r. o 12:55
0
[quote name='KOLKA' timestamp='1292576249' post='407168']
[IGNAVIS SEMPER FERIAE]!!!!!
[/quote]
Ni ująć, nic dodać.bveigh Caufe
Avatar
UMWL / 17 grudnia 2010 r. o 12:29
0
[quote name='Benia' timestamp='1292567983' post='407109']
Wicemarszałek Grabczuk to całkiem przystojny facet..
[/quote]
jezeli przystojny facet ma 160 cm w kapeluszu to moze i tak
Avatar
BartekS / 17 grudnia 2010 r. o 11:27
0
Ludzie do jakiego poziomu upadł DW, jeśli dla niego kryminalista staje się VIP-em ? Jaki przykład jego osoba może dać dzieciom ? Że niby zresocjalizowany ? Nie rozśmieszajcie mnie.
Avatar
kolia / 17 grudnia 2010 r. o 11:14
0
Tu chodzi tylko o lansik, bo następne wybory tuż, tuż .... Akcja charytatywna to zwykła lipa! Poza tym publice nie jest pewnie wiadomo, że na bieżace utrzymanie jednego wychowanka w Domach Dziecka w Lublinie wydaje się z budżetu miasta ponad 3000 zł miesięcznie. Tak więc od strony materialnej (nie mówię o deficycie emocjonalnym), to w domach tych biedy nie ma. Byłoby lepiej, gdyby nie charytatywna, a odpowiedzialna, merytoryczna działalność posłów i wszelkiej maści marszałków skierowana została na sprawy gospodarcze, tak, by normane, niepatologiczne rodziny nie musiały w Polsce klepać biedy ...
Tu chodzi tylko o lansik, bo następne wybory tuż, tuż .... Akcja charytatywna to zwykła lipa! Poza tym publice nie jest pewnie wiadomo, że na bieżace utrzymanie jednego wychowanka w Domach Dziecka w Lublinie wydaje się z budżetu miasta ponad 3000 zł miesięcznie. Tak więc od strony materialnej (nie mówię o deficycie emocjonalnym), to w domach tych biedy nie ma. Byłoby lepiej, gdyby nie charytatywna, a odpowiedzialna, merytoryczna działalność posłów i wszelkiej maści marszałków skierowana została na sprawy gospodarcze, tak, by normane, ... rozwiń
Avatar
Monika / 17 grudnia 2010 r. o 11:06
0
po co domowi dziecka "Bilety z wstępu na galę finałową... "?? Dziennikarze Dziennika Wschodniego
Avatar
free / 17 grudnia 2010 r. o 10:29
0
Prosze JEŻO... aktor, czyli można zmienic życie na lepsze....
Avatar
retor / 17 grudnia 2010 r. o 10:17
0
Zawsze tak było!
Chleb albo igrzyska!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wiaty do odpoczynku w toną w śmieciach. "Być może to miejsce sprzątane jest zbyt rzadko"

Wiaty do odpoczynku w toną w śmieciach. "Być może to miejsce sprzątane jest zbyt rzadko"

W ciągu ostatnich lat w mieście i okolicznych gminach powstało kilka nowych miejsc wypoczynku – chodzi o drewniane wiaty stojące przy pieszych i rowerowych szlakach. Niestety większość z nich dotyka ten sam problem – są regularnie zaśmiecane.

Zamość: Miasto dbało o pijanych przez ponad 40 lat. Teraz będzie to robić policja

Zamość: Miasto dbało o pijanych przez ponad 40 lat. Teraz będzie to robić policja

Policjanci już się szkolą, bo to głównie oni będą zajmować się nietrzeźwymi, którzy teraz trafiają do Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Miejska placówka jest droga w utrzymaniu i od 31 października przestanie istnieć. Co ciekawe, zyskają na tym trzeźwiejący. Policja chce mniej za taki pobyt niż miasto

Tytani Lublin zagrają w trzech mini turniejach

Tytani Lublin zagrają w trzech mini turniejach

Powoli zawodnicy z najróżniejszych dyscyplin sportowych wracają do gry. To samo można powiedzieć także na temat futbolu amerykańskiego. W najbliższych tygodniach rozgrywki będą wyglądały jednak zupełnie inaczej. Rywalizacja będzie się toczyć w ramach trzech turniejów.

Biedronka wycofuje produkt ze sklepów. GIS ostrzega przed jego spożywaniem

Biedronka wycofuje produkt ze sklepów. GIS ostrzega przed jego spożywaniem

Biedronka wycofała jedną partię produktu "Mielonka Tyrolska" Kraina Wędlin ze sprzedaży po tym, jak wykryto w niej bakterie Listeria monocytogenes. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że spożycie tego jedzenia może grozić chorobą.

Lubelskie: Radnego dziwią wydatki gminy. Wyłączają latarnie, ale budują boisko

Lubelskie: Radnego dziwią wydatki gminy. Wyłączają latarnie, ale budują boisko

Radnego dziwią wydatki gminy na boisko w sytuacji, gdy oszczędza się na oświetleniu ulicznym. – Trzeba pomóc – odpowiada wójt gminy Biała Podlaska.

Lublin: Albo rury, albo drzewa na Czechowie. Po wizji lokalnej mniej drzew do wycinki
galeria

Lublin: Albo rury, albo drzewa na Czechowie. Po wizji lokalnej mniej drzew do wycinki

18 drzew z os. Szymanowskiego planował wyciąć LPEC, a 2 Spółdzielnia Mieszkaniowa Czechów. Po poniedziałkowej wizji lokalnej przedstawicieli inwestora i Biura Miejskiego Architekta Zieleni skala wycinki będzie mniejsza

Koncert poświęcony Bitwie Warszawskiej 1920 w Lublinie
12 sierpnia 2020, 19:00

Koncert poświęcony Bitwie Warszawskiej 1920 w Lublinie

Organizatorzy XXIV Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin-Czuby 2020 zapraszają na koncert z udziałem Roberta Grudnia i Jerzego Zelnika poświęcony Bitwie Warszawskiej 1920. Wydarzenie odbędzie się 12 sierpnia o godz. 19 w Kościele pw. Świętej Rodziny (ul. Jana Pawła II).

Znów podwyżka. W przyszłym roku zapłacimy więcej za abonament RTV

Znów podwyżka. W przyszłym roku zapłacimy więcej za abonament RTV

W przyszłym roku trzeba będzie więcej zapłacić za używanie radia lub telewizora. Zdecydowała o tym Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Gorąca kawa lub lody. Lubelska Kawiarenka Sezonowa na pl. Litewskim już działa [zdjęcia]
galeria

Gorąca kawa lub lody. Lubelska Kawiarenka Sezonowa na pl. Litewskim już działa [zdjęcia]

Od dzisiaj czynna jest już Lubelska Kawiarenka Sezonowa na pl. Litewskim. Na przestrzeni użyczonej bezpłatnie przez miasto lokal uruchomił Zakład Aktywności Zawodowej prowadzony przez Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”. Lokal serwuje kawę i lody, nie kupimy tu alkoholu. Kafejka ma być czynna od godz. 10 do 22 we wszystkie dni tygodnia.

Spowiedź księdza: Jak pobiłem koronawirusa. "Byłem leczony lekami na malarię i na HIV"
Rozmowa

Spowiedź księdza: Jak pobiłem koronawirusa. "Byłem leczony lekami na malarię i na HIV"

Rozmowa z ks. Emilem Mazurem, dyrektorem Spotkań Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej (SMAL), który pokonał koronawirusa

W Łęcznej też nie będą kosić niektórych trawników

W Łęcznej też nie będą kosić niektórych trawników

Miasto ograniczy koszenie trawników w miejscach, w których nie będzie to powodowało zagrożenia. Powstaną także łąki kwietne na miejskich terenach.

Koronawirus w Sejmie. Jeden z posłów miał pozytywny wynik testu na obecność wirusa

Koronawirus w Sejmie. Jeden z posłów miał pozytywny wynik testu na obecność wirusa

Poseł Dariusz Klimczak z Polskiego Stronnictwa Ludowego napisał na Twitterze, że miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. - Wszystkich, których spotkałem w ostatnich dniach, proszę, aby zrobili sobie test - apeluje w mediach społecznościowych.

Lublin: W środę zamkną ulicę Janowską. Jak jechać?

Lublin: W środę zamkną ulicę Janowską. Jak jechać?

W środę rano zamknięty ma zostać wjazd w ul. Janowską pod przebudowywanym mostem kolejowym.

Motor nie zagra z Legią II i Stalą Mielec, nowi członkowie sztabu szkoleniowego

Motor nie zagra z Legią II i Stalą Mielec, nowi członkowie sztabu szkoleniowego

Od poniedziałku piłkarze Motoru przebywają na zgrupowaniu w Siedlcach. W najbliższą sobotę podopieczni Mirosława Hajdy mieli rozegrać dwa mecze kontrolne. Ostatecznie do skutku dojdzie tylko jeden z nich.

Miasto movie: "Sicario"
12 sierpnia 2020, 20:30

Miasto movie: "Sicario"

Mroczny thriller Denisa Villeneuve'a - "Sicario", będzie można obejrzeć 12 sierpnia o godz. 20.30 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie latem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!