Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

1 lipca 2020 r.
11:47

„Polska będzie się rozwijać właśnie przez takie miasta”. Premier Mateusz Morawiecki w Lubelskiem

Autor: Zdjęcie autora toma
50 28 A A

O uczestnictwo w drugiej turze wyborów prezydenckich apelował do mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego premier Mateusza Morawiecki. Szef rządu poinformował też o dotacjach, jakie do lokalnych samorządów trafiły z Funduszu Inwestycji Samorządowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Polska będzie się rozwijać właśnie przez takie miasta jak Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Chełm. To jest prawdziwa oś rozwoju. Łatwiej jest się rozwijać tym wielkim, dużym miastom. Im też sprzyjamy, tam przekazujemy środki z tego funduszu. Ale przede wszystkim chcemy dbać o tych, którzy do tej pory rozwijali się wolniej – mówił Morawiecki.

Tomaszów Lubelski był drugim punktem na trasie wtorkowego objazdu premiera po województwie lubelskim. Wcześniej szef rządu gościł w Suścu, gdzie odwiedził miejscowy komisariat. Tam przypomniał, że od początku rządów Prawa i Sprawiedliwości odtworzono ponad sto posterunków policji, podczas gdy w czasie, kiedy u władzy była Platforma Obywatelska, zlikwidowano ich ok. czterysta. - To świadczy o tym, jak rządy Donalda Tuska i Ewy Kopacz traktowały Polaków, w których był też Rafał Trzaskowski, traktowały bezpieczeństwo Polaków – mówił Morawiecki, zachęcając do głosowania w drugiej turze wyborów na Andrzeja Dudę.

W Zamościu szef rządu spotkał się z lokalnymi samorządowcami. Na miejscu przywitali go jednak nie tylko jego zwolennicy, ale także osoby z transparentami z napisami: "Czas na zmianę" czy "Szastasz kasą! Nie swoją naszą!".

Dziś premier ma odwiedzić jeszcze: Krasnystaw, Chełm, Włodawę, Parczew i Radzyń Podlaski.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 lipca 2020 r. o 17:38
+10
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
BZDURA!!!
...no i  kolejny rafauek zaorany :) - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ - WWW.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media.
  Die WELT: „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
  Die WELT: „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy rozwiń
Avatar
___K___ / 1 lipca 2020 r. o 12:17
+8
stypendium od lewaka S0R0Sa, zaplecze w BILDENBERG GR0UP oraz SZAMBO w Wiśle ??? - SZAMBELAN 3askowski takie małe nic w porównaniu do premiera RP
Masz rację - Trzaskowski, to nic przy Morawieckim. I nic na żonę nie przepisał...
Avatar
___K___ / 1 lipca 2020 r. o 12:08
+8
A może to zwiększanie liczby posterunków zapowiada nam państwo policyjne? A raczej policyjno-wyznaniowe, bo i kler się tuczy mocno przy obecnej władzy...
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 lipca 2020 r. o 23:22
+7
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
BZDURA!!!
 ...no i  kolejny lewacki rafauek zaorany :) - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ - WWW.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html
Avatar
___K___ / 1 lipca 2020 r. o 12:33
+7
stypendium od lewaka S0R0Sa, zaplecze w BILDENBERG GR0UP oraz SZAMBO w Wiśle ??? - SZAMBELAN 3askowski takie małe nic w porównaniu do premiera RP
Masz rację - Trzaskowski, to nic przy Morawieckim. I nic na żonę nie przepisał...
288,3 tys. zł - polski podatnik wydał w ubiegłym roku na tęczowego omo zastępcę 3askowskiego. Pozostałych trzech wiceprezydentów zarobiło jeszcze więcej, każdy z nich ponad 300 tys. za cały rok.
Nie boli cię, że pan Horała zarabia ok. 50.000 zł miesięcznie (blisko 600.000 zł rocznie!), a efektów jego pracy kompletnie nie widać??? Jego zastępcy zarabiają tylko nieznacznie mniej, a efekt taki sam.
Nie boli cię, że pan Horała zarabia ok. 50.000 zł miesięcznie (blisko 600.000 zł rocznie!), a efektów jego pracy kompletnie nie widać??? Jego zastępcy zarabiają tylko nieznacznie mniej, a efekt taki sam. rozwiń
Avatar
Harpagan / 1 lipca 2020 r. o 11:54
+7
I bardzo dobrze, że likwidowali posterunki na jakiś pipidówach. Zamiast siedzieć na posterunku policjanci teraz są w terenie, jeżdżą i patrolują, każdy patrol ma swój rewir (przynajmniej taki był zamysł). Budynek nie sprawia, że jest bezpieczniej, tylko patrole, kontrole i bycie wśród ludzi a nie na posterunku. A tak poza tym to Morawicki byłeś doradcą Tuska, więc jak to doradzałeś skoro mówisz teraz, że było źle??? Kłamałeś wtedy czy kłamiesz teraz?
Avatar
kees22 / 1 lipca 2020 r. o 12:03
+6
Tylko 3 osoby protestują. To jest protest czy farsa?
Avatar
wiesniak / 1 lipca 2020 r. o 11:58
+6
wy-PAD do warszawki
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 lipca 2020 r. o 12:56
+5
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
Avatar
lopez / 1 lipca 2020 r. o 13:29
+3
Przyjechał naczelny łgarz i mitoman III RP !
Avatar
___K___ / 2 lipca 2020 r. o 10:29
+2
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
BZDURA!!!
...no i  kolejny lewacki rafauek zaorany :) - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ - WWW.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media. Już ci kiedyś pisałem - nie pokonasz mnie tym swoim głupawym kasowaniem swoich wpisów i wklejaniem ich na koniec. Choćby z jednego tylko powodu - bo uważam, że to plytkie, głupie i takie PiSowskie zachowanie.
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media. Już ci kiedyś pisałem - nie pokonasz mnie tym swoim głupawym kasowaniem swoich wpisów i wklejaniem ich na koniec. Choćby z jednego tylko powodu - bo uważam, że to plytkie, głupie i takie PiSowskie zachowanie. rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 lipca 2020 r. o 23:22
+7
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
BZDURA!!!
 ...no i  kolejny lewacki rafauek zaorany :) - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ - WWW.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 lipca 2020 r. o 23:20
+2
luty 2020 r. Borys Budka awansuje kilkuletniego członka zarządu PO, Rafała Trzaskowskiego na wiceprzewodniczącego partii. lipiec 2020 r. Rafał Trzaskowski: "Nigdy nie byłem działaczem partyjnym"
Avatar
Adam_z_Lublina / 1 lipca 2020 r. o 19:41
-1
Pinokio ze zgrają misiewiczów dobrze usadzonych na państwowych posadkach zrobią wszystko aby tego nie utracić bo czeka ich zasiłek albo nawet i prokurator!
Avatar
___K___ / 1 lipca 2020 r. o 17:53
-1
Zadziwiające - ledwo wkleiłeś ten swój debilny komentarz o Die Welt i zaraz, w ciągu może pół minuty, pojawilo się pod nim 10 pozytywnych ocen. Niezły szajbus z ciebie. Tylko jak ty się golisz co rano? Możesz sobie popatrzeć w oczy, czy masz ochotę poderżnąć sobie gardło? :-)
Avatar
___K___ / 1 lipca 2020 r. o 17:52
-1
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
BZDURA!!!
...no i  kolejny rafauek zaorany :) - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ - WWW.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media.
Die WELT: „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media.
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media. rozwiń
Avatar
___K___ / 1 lipca 2020 r. o 17:51
-1
O, TECZOWY_ZSL wraca i już minusuje na potęgę :-)
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 lipca 2020 r. o 17:38
+10
„Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
BZDURA!!!
...no i  kolejny rafauek zaorany :) - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ - WWW.welt.de/politik/ausland/article162736111/Er-ist-Pole-aber-er-spielt-fuer-das-deutsche-Team.html
To, że coś takiego napisał jakiś dziennikarz prawicowo-konserwatywnego pisma wydawanego przez znane z luźnego podejścia do obiektywizmu wydawnictwo AS, to faktycznie wydarzenie... Równie dobrze możesz się powoływać na "Do Rzeczy", "Uważam, Rze", TVPiS, albo inne takie media.
  Die WELT: „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy
  Die WELT: „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny” - tak o P0litycznym sP0nsorze Rafaua tuSSku pisze niemiecka gazeta DIE WELT... przedwyborcze samozaoranie platformy rozwiń
Avatar
Rysa / 1 lipca 2020 r. o 17:16
0
Dobry wujek przyjechał. Na odczepne sypnął pieniążkami. Szkoda tylko że naszymi, z naszych podatków.
Avatar
Rysa / 1 lipca 2020 r. o 17:07
-6
Dobry wujek przyjechał. Pieniążkami na odczepne sypnął.