Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 sierpnia 2009 r.
11:18
Edytuj ten wpis

Biłgoraj: Dwaj bracia wjechali motocyklem w samochód. Jeden nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 54 A A

19-letni kierowca motocykla trafił do szpitala w ciężkim stanie, jego starszy o rok brat nie przeżył zderzenia z samochodem osobowym. To tragiczny bilans dzisiejszego wypadku przy ul. Tarnogrodzkiej w Biłgoraju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dwaj bracia, mieszkańcy gminy Biłgoraj, rano wybrali się na przejażdżkę hondą.Obaj mieli na głowach kaski.

– Z nieustalonych na razie przyczyn kierowca motocykla najechał na tył poprzedzającego go volkswagena passata – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

20-letni pasażer motocykla zginął na miejscu, jego brat w ciężkim stanie trafił do szpitala.

19-latek był trzeźwy. Kierującej passatem 23-letniej mieszkance gminy Księżpol nic się nie stało.

Policja bada wszystkie okoliczności wypadku. Ruch na drodze wojewódzkiej z Biłgoraja do Tarnogrodu odbywał się wahadłowo.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pl. / 15 sierpnia 2010 o 11:41
0
to byla bezcelowa smierc. ale niestety tak sie dzieje jezeli gore biora emocje. to nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek. niech ten bendzie przestroga dla każdego kto porusza sie po drogach, niekoniecznie motorem ale samochodem czy naret piechotą bo i tacy powodują wypadki. zle sie dzieje. trzeba teraz upuścić cisnienia i uważac zeby to niestalo sie tobie mi. abys ty nikomu krzywdy nie zrobił.
Avatar
usłyszane / 26 stycznia 2010 o 23:14
0
A ja słyszałem, że jak przyszedł do brata (który przeżył) gość z ubezpieczenia, i mówił, że powinien się cieszyć, że w pierdlu nie siedzi to ten się zaczął śmiać. To czy ten gość ma równo pod sufitem?
Avatar
rzecznik / 26 stycznia 2010 o 23:11
0
Co do winy, to tam jest ograniczenie do 40km/h, więc czego motor dosunął się jakieś ponad 100 metrów od miejsca zderzenia? Kobiety nie ma prawa nikt oskarżać, bo jakby jechali przepisowo to nie tylko zdążyliby wyhamować ale również nikt by im nie wyjechał, bo byłby już daleko od krzyżówki, a że mieli taką prędkość, że w kilka sekund zdążyli uderzyć w samochód, tak więc to mówi samo za siebie
Avatar
telewidz / 26 grudnia 2009 o 20:03
0
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50

w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem"

Gościem młodzieżówek partyjnych będzie:

Generał Broni Mieczysław Bieniek

Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Avatar
<<Manius>> / 26 grudnia 2009 o 03:33
0
Czy wam sie coś popier***iło??jak można pisać o takim czymś na forum??to jest tragedia jak wy mozecie w taki sposób o tym pisać,każdemu może zdarzyć sie wypadek i co chcielibyście czytać takie żeczy o sobie??/Piotrek żyje i co ma powiedzieć jak takie coś przeczyta??wy ku*** je***e zamknijcie pyski wkoncu a ty z tą ciocia to sie nie zesraj ku*** mać...głupia gówniaro,dajcie wreszcie im sspokoój....
Avatar
Gość / 2 września 2009 o 17:57
0
Skad tyle agresji, stala sie taka tragedia, kazdy poniosl wine, kare, czy nie wiem co jeszcze... Ludzie robia czasami glupoty i nie tylko motocyklisci, jesli konczy sie to tragedia, nalezy tylko wspolczuc rodzinie, bo to oni zostaja z ogromnym bolem... Troche pokory prosze zwlaszcza, dla tych pyskatych... bo nigdy nie wiecie, co Was moze spotkac...
Avatar
~Gość1~ / 31 sierpnia 2009 o 18:01
0
ludzie zatanówcie sie co piszecie... I nie rozumiem jak mozna cieszyc sie z czyjejs smierci... dlaczego niektorzy z was pisza takie głupstwa nie dosc ze nie znaliscie ich to wypowiadacie sie w taki sposób jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali... A Piotrek zyje... A pozatym ta dziewczyna co kierowala samochodem tez jest winna temu wypadkowi... Dlaczego oskarzacie tylko Piotrka i Łukasza??? kazdemu z was moglo sie cos takiego przydazyc... i nie mowcie ze nie mieli rozumu czy cos w tym stylu bo jestem pewna ze Łukasz byl a Piotrek jest mądrzejszy od wielu z was... poprostu zal mi was... a ty laska co tak sie bulwersujesz ze to twoja ciotka byla to wyluzuj troche i nie pisz takich glupot na forum publicznym bo robisz z siebie tylko jakas psychopatke... zastanow sie nad tym co wypisujesz... tylko sie osmieszasz...
Piotrek wszyscy jestesmy z Toba...
ludzie zatanówcie sie co piszecie... I nie rozumiem jak mozna cieszyc sie z czyjejs smierci... dlaczego niektorzy z was pisza takie głupstwa nie dosc ze nie znaliscie ich to wypowiadacie sie w taki sposób jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali... A Piotrek zyje... A pozatym ta dziewczyna co kierowala samochodem tez jest winna temu wypadkowi... Dlaczego oskarzacie tylko Piotrka i Łukasza??? kazdemu z was moglo sie cos takiego przydazyc... i nie mowcie ze nie mieli rozumu czy cos w tym stylu bo jestem pewna ze Łukasz byl a Piotrek jest mądrzejsz... rozwiń
Avatar
agatka / 27 sierpnia 2009 o 23:37
0
motocyklista napisał:
Bardzo łatwo mierzyć wszystkich jedną miarą i wydawać pochopne opinie. Teraz na czasie jest nagonka na motocyklistów i każdy wypadek z ich udziałem jest żarliwie komentowany. Ten chłopak sam wyruszył w wieczną podróż a co z "cwaniaczkiem w kombiaku mamusi", który kozaczy przed koleżkami potem zabiera na przejazdżkę i wszystkich zabija przez swoja głupote o tym juz nikt nie mówi bo temat nie jest madialny. Wiec prosze wszystkich o odrobinę krytycyzmu a "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

kolejny brat idzie do nieba, świeć Panie nad jego duszą [*] " Bo wszyscy motocykliści to bracia"

SAM jestes moze glupi i zabijasz wszystkich ON taki nie byl i nie pisz tak na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAM jestes moze glupi i zabijasz wszystkich ON taki nie byl i nie pisz tak na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
agatka / 27 sierpnia 2009 o 23:32
0
osoba ktora podpisala sie linkiem rodzina ma racje. ja jetem akurat siostra zmarlego i czytajac te glupoty ktore nie ktore osoby pisaly to az mnie serce sciska. ludzie dowiedzie sie jaka jest naprawde prawda a pozniej piszcie takie glupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2009 o 14:56
0
Gość napisał:
jak głupi to głupi!!! wiedza ile moze wyciagnac taki motor na takiej prostej drodze ale nie licza sie z innymi uczestnikimi ruchu!! jak by mi zabili CIOTKE to bym ich sama zabiła!!! i nie mieli by juz szans!! wiec niech sie ciesza ze nie mieli do czynienia ze mna!!!!!!!!!!!


nie znałam ich osobiście ale to byli koledzy znajomego i słyszałam że jeden z nich miał się nie długo żenić a jego narzeczona jest w ciąży współczujcie rodzicom i tej biednej dziewczynie chyba nikt by nie chciał być w takiej sytułacji i dobrze że twojej ciotce też się nic nie stało ale nie pisz już tak bo to nie na miejscu


nie znałam ich osobiście ale to byli koledzy znajomego i słyszałam że jeden z nich miał się nie długo żenić a jego narzeczona jest w ciąży współczujcie rodzicom i tej biednej dziewczynie chyba nikt by nie chciał być w takiej sytułacji i dobrze że twojej ciotce też się nic nie stało ale nie pisz już tak bo to nie na miejscu rozwiń
Avatar
pl. / 15 sierpnia 2010 o 11:41
0
to byla bezcelowa smierc. ale niestety tak sie dzieje jezeli gore biora emocje. to nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek. niech ten bendzie przestroga dla każdego kto porusza sie po drogach, niekoniecznie motorem ale samochodem czy naret piechotą bo i tacy powodują wypadki. zle sie dzieje. trzeba teraz upuścić cisnienia i uważac zeby to niestalo sie tobie mi. abys ty nikomu krzywdy nie zrobił.
Avatar
usłyszane / 26 stycznia 2010 o 23:14
0
A ja słyszałem, że jak przyszedł do brata (który przeżył) gość z ubezpieczenia, i mówił, że powinien się cieszyć, że w pierdlu nie siedzi to ten się zaczął śmiać. To czy ten gość ma równo pod sufitem?
Avatar
rzecznik / 26 stycznia 2010 o 23:11
0
Co do winy, to tam jest ograniczenie do 40km/h, więc czego motor dosunął się jakieś ponad 100 metrów od miejsca zderzenia? Kobiety nie ma prawa nikt oskarżać, bo jakby jechali przepisowo to nie tylko zdążyliby wyhamować ale również nikt by im nie wyjechał, bo byłby już daleko od krzyżówki, a że mieli taką prędkość, że w kilka sekund zdążyli uderzyć w samochód, tak więc to mówi samo za siebie
Avatar
telewidz / 26 grudnia 2009 o 20:03
0
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50

w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem"

Gościem młodzieżówek partyjnych będzie:

Generał Broni Mieczysław Bieniek

Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Avatar
<<Manius>> / 26 grudnia 2009 o 03:33
0
Czy wam sie coś popier***iło??jak można pisać o takim czymś na forum??to jest tragedia jak wy mozecie w taki sposób o tym pisać,każdemu może zdarzyć sie wypadek i co chcielibyście czytać takie żeczy o sobie??/Piotrek żyje i co ma powiedzieć jak takie coś przeczyta??wy ku*** je***e zamknijcie pyski wkoncu a ty z tą ciocia to sie nie zesraj ku*** mać...głupia gówniaro,dajcie wreszcie im sspokoój....
Avatar
Gość / 2 września 2009 o 17:57
0
Skad tyle agresji, stala sie taka tragedia, kazdy poniosl wine, kare, czy nie wiem co jeszcze... Ludzie robia czasami glupoty i nie tylko motocyklisci, jesli konczy sie to tragedia, nalezy tylko wspolczuc rodzinie, bo to oni zostaja z ogromnym bolem... Troche pokory prosze zwlaszcza, dla tych pyskatych... bo nigdy nie wiecie, co Was moze spotkac...
Avatar
~Gość1~ / 31 sierpnia 2009 o 18:01
0
ludzie zatanówcie sie co piszecie... I nie rozumiem jak mozna cieszyc sie z czyjejs smierci... dlaczego niektorzy z was pisza takie głupstwa nie dosc ze nie znaliscie ich to wypowiadacie sie w taki sposób jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali... A Piotrek zyje... A pozatym ta dziewczyna co kierowala samochodem tez jest winna temu wypadkowi... Dlaczego oskarzacie tylko Piotrka i Łukasza??? kazdemu z was moglo sie cos takiego przydazyc... i nie mowcie ze nie mieli rozumu czy cos w tym stylu bo jestem pewna ze Łukasz byl a Piotrek jest mądrzejszy od wielu z was... poprostu zal mi was... a ty laska co tak sie bulwersujesz ze to twoja ciotka byla to wyluzuj troche i nie pisz takich glupot na forum publicznym bo robisz z siebie tylko jakas psychopatke... zastanow sie nad tym co wypisujesz... tylko sie osmieszasz...
Piotrek wszyscy jestesmy z Toba...
ludzie zatanówcie sie co piszecie... I nie rozumiem jak mozna cieszyc sie z czyjejs smierci... dlaczego niektorzy z was pisza takie głupstwa nie dosc ze nie znaliscie ich to wypowiadacie sie w taki sposób jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali... A Piotrek zyje... A pozatym ta dziewczyna co kierowala samochodem tez jest winna temu wypadkowi... Dlaczego oskarzacie tylko Piotrka i Łukasza??? kazdemu z was moglo sie cos takiego przydazyc... i nie mowcie ze nie mieli rozumu czy cos w tym stylu bo jestem pewna ze Łukasz byl a Piotrek jest mądrzejsz... rozwiń
Avatar
agatka / 27 sierpnia 2009 o 23:37
0
motocyklista napisał:
Bardzo łatwo mierzyć wszystkich jedną miarą i wydawać pochopne opinie. Teraz na czasie jest nagonka na motocyklistów i każdy wypadek z ich udziałem jest żarliwie komentowany. Ten chłopak sam wyruszył w wieczną podróż a co z "cwaniaczkiem w kombiaku mamusi", który kozaczy przed koleżkami potem zabiera na przejazdżkę i wszystkich zabija przez swoja głupote o tym juz nikt nie mówi bo temat nie jest madialny. Wiec prosze wszystkich o odrobinę krytycyzmu a "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

kolejny brat idzie do nieba, świeć Panie nad jego duszą [*] " Bo wszyscy motocykliści to bracia"

SAM jestes moze glupi i zabijasz wszystkich ON taki nie byl i nie pisz tak na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAM jestes moze glupi i zabijasz wszystkich ON taki nie byl i nie pisz tak na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
agatka / 27 sierpnia 2009 o 23:32
0
osoba ktora podpisala sie linkiem rodzina ma racje. ja jetem akurat siostra zmarlego i czytajac te glupoty ktore nie ktore osoby pisaly to az mnie serce sciska. ludzie dowiedzie sie jaka jest naprawde prawda a pozniej piszcie takie glupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2009 o 14:56
0
Gość napisał:
jak głupi to głupi!!! wiedza ile moze wyciagnac taki motor na takiej prostej drodze ale nie licza sie z innymi uczestnikimi ruchu!! jak by mi zabili CIOTKE to bym ich sama zabiła!!! i nie mieli by juz szans!! wiec niech sie ciesza ze nie mieli do czynienia ze mna!!!!!!!!!!!


nie znałam ich osobiście ale to byli koledzy znajomego i słyszałam że jeden z nich miał się nie długo żenić a jego narzeczona jest w ciąży współczujcie rodzicom i tej biednej dziewczynie chyba nikt by nie chciał być w takiej sytułacji i dobrze że twojej ciotce też się nic nie stało ale nie pisz już tak bo to nie na miejscu


nie znałam ich osobiście ale to byli koledzy znajomego i słyszałam że jeden z nich miał się nie długo żenić a jego narzeczona jest w ciąży współczujcie rodzicom i tej biednej dziewczynie chyba nikt by nie chciał być w takiej sytułacji i dobrze że twojej ciotce też się nic nie stało ale nie pisz już tak bo to nie na miejscu rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!