Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

14 maja 2008 r.
17:24
Edytuj ten wpis

Domagają się odwołania szefa schroniska dla psów

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 54 A A

Członkowie Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt "Arka” są wstrząśnięci warunkami panującymi w zamojskim schronisku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ostre pismo wysłali do wojewody lubelskiego i prezydenta Zamościa.

- To co się tam dzieje, trzeba wreszcie przeciąć - denerwuje się Aniela Roehr, wiceprezes mazowieckiego Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt "Arka”. - Jeśli nasze żądania nie zostaną spełnione, powiadomimy o nieprawidłowościach komisarza do spraw zwierząt w Parlamencie Europejskim, a nawet... miasta partnerskie Zamościa.

Burza rozpętała się kilka dni temu. Lekarka weterynarii ze Stalowej Woli (nazwisko do wiadomości redakcji) wybrała się wówczas do schroniska po suczkę "bokserkę”. - Do Zamościa wysyłane są psy ze Stalowej Woli, więc chciałam też zobaczyć, jakie są tam warunki - mówi kobieta. - I to było straszne. Psiaki są tam zagłodzone, wyglądają jak szkielety. Zabiedzone są też szczenięta, leżące na... betonowym chodniku. Psy zjadają własne odchody, bo brakuje im jedzenia i wody. Wszystkie mają świerzb, grzybicę i brzuchy wielkie od robali. Są też zapchlone i wyłysiałe. Leczy się je tylko sporadycznie!

Lekarka zabrała ze schroniska bokserkę Ajszę i dwa szczeniaki.

- Dziesięciomiesięczna suczka waży 15 kg, a powinna dwa razy więcej - zapewnia kobieta. - Jest odwodniona i wygłodzona. Próbuje nawet jeść papier!

Kobieta opisała to na jednym z forów internetowych. Rozmawiała też z kierownikiem placówki. - Mam wrażenie, że on i tak robi, co tylko może - mówi pani weterynarz. - 240 psów, które się tam teraz znajdują, dogląda jeden człowiek! To schronisko jest niedofinansowane. A z pustego i Salomon nie naleje.

Członkowie "Arki” są mniej wyrozumiali. Domagają się usunięcia kierownika ze stanowiska oraz zdyscyplinowanie dyrektora zoo (schronisko mu podlega).

Napisali w tej sprawie do wojewody i prezydenta Zamościa. - Od lat mamy sygnały, że tam źle się dzieje - oburza się Roehr. - Tę sprawę już dawno można było załatwić. Coś takiego nie powinno funkcjonować!

Piotr Łachno, pod adresem którego miłośnicy zwierząt kierują zarzuty, jest nimi zdziwiony. - Wybiegi mamy może nie najlepsze, ale niebawem ruszy remont i to się zmieni - zapewnia. - Ale zarzut, że psy są głodzone jest bezpodstawny. Dostają tyle jedzenia i wody, ile trzeba. A na betonie leżą te, które chcą... Zwierzęta są też leczone. Dlaczego wyglądają źle? Odpowiedź jest prosta. Niektóre wyciągnęliśmy np. zabiedzone z leśnych wnyków. Jak mają po czymś takim wyglądać?

Do tematu na pewno wrócimy.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
esta / 17 maja 2009 o 23:23
0
Ten dyrektor jest w porządku. Braliśmy od niego psa. Był zdrowy i nie zabiedzony.
Avatar
Natu$ka / 10 kwietnia 2009 o 21:20
0
Ja co prawda zawsze kochałam zwierzęta choć mam narazie13 lat ale chce zostać wolontariuszką.[color="#FF0000"][font="Arial Black"][/font]I nigdy się niewypre zwierza[/color][size=4][/size][size="3"][/size][color="#000000"][/color][font="Arial"][/font] tego moge byc pewna. I wkurza mnie to że jak ktos niezna tego kierownika to go osadza ja takze go nieznam ale jestem pewna ze robi wszystko dla tych zwierzat i niepiszcie ze niema serca bo kazdy jakies w koncu ma.A on ma ogromne bo wogole pomaga im i jest zawsze przy nich jak tylko moze.
Avatar
Gość / 5 marca 2009 o 14:51
0
Ja bardzo chciałabym być wolontariuszką i nigdzie nie mogę się dopytać jakie są wymagania bądź czy też ich nie ma...
Mam 12 lat ,ale koleżanki coś mówiły, że można od 16 lat
Avatar
Jacu / 16 grudnia 2008 o 15:42
0
Nie dajcie sie omamic tymi wpisami, ze niby tyle osób jest za kierowni8kiem schroniska w Zamosciu. Nic bardzie mylnego!!!. Ze niby to wszystlko nieprawda? Prawda, prawda tylko bardzo bolesna, przede wszystkim dla zwierząt. Jezdziłem do zamojskiego schroniska, widziałem te szkielety a wlasne oczy!!!A potem słysze w telewizji, jak probuje wmawiac sie ludziom, ze to zdjecia zrobione psom tuz po przyjeciu!!! Ze niby takie trafiaja do schroniska. Niektóre moze i tak ale nie te pokazane w internecie - wszystkie te psy trafily w dobrym stanie, a szkieletAMI STAŁY SIE PO 2 - 3 TYG POBYTUN W SCHRONISKU. Ludzie mają zdjecia z datą!!! I trzeba nie lada umiec kłamac, zeby wymyslac takie historie. Albo bac sie o własny tyłek i stołek.
Nie dajcie sie omamic tymi wpisami, ze niby tyle osób jest za kierowni8kiem schroniska w Zamosciu. Nic bardzie mylnego!!!. Ze niby to wszystlko nieprawda? Prawda, prawda tylko bardzo bolesna, przede wszystkim dla zwierząt. Jezdziłem do zamojskiego schroniska, widziałem te szkielety a wlasne oczy!!!A potem słysze w telewizji, jak probuje wmawiac sie ludziom, ze to zdjecia zrobione psom tuz po przyjeciu!!! Ze niby takie trafiaja do schroniska. Niektóre moze i tak ale nie te pokazane w internecie - wszystkie ... rozwiń
Avatar
zmija / 5 listopada 2008 o 17:32
0
anium napisał:
jak tak czytam co wy tu wszyscy wypisujecie to az mi sie niedobrze robi
Wy wszyscy ktorzy uwarzacie sie za milosnikow zwierza ludzi o wielkim sercu skoro macie tyle serca i milosci w przede wszystkim energii bo na tym forum doskonale to widac dlaczego zamiast siedziec i gadac i kogos wyzywac nie wezmiecie sie do roboty
oczywiscie najlepiej siedziec i gadac najlepiej ogladac jakies zdjecie (a niektore nie pochodza nawet z zamojskiego schroniska tylko niewiadomo z kad)
kto z was byl w schronisku i zorbil cos w tej ponoc tak beznadziejnej sprawie
czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo
pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione
nie ma co sie dziwic ze jakis pies jest pogryziony bo przy takiel liczbie zwierzat jest nieuniknione zeby psy sie niegryzly psy sa niewyprowadzane nie maja co zrobic z enegria ktora je rozpiera wiec gryza co sie da zaczynajac od siebie konczac na budach i miskach ale niestety takie sa realia jeszeli ma sie ponad 200 psow nie ma takiej mozliwosci zeby kazdego wyprowadzic bo jezeli wezmie sie jednego a pozniej wpusci zpowrotem na wybieg to zostanie zaraz pogryziony z zazdrosci przez inne

kiedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego
ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku

wlasnie widze jak kochacie zwierzeta


Skąd ta pewność ,ze Ci , którzy bronią zwierząt NIC INNEGO NIE ROBIĄ. WŁAŚNIE ,ŻE ROBIĄ I TO WIĘCEJ , NIŻ CI SIĘ WYDAJE ( liczne fora internetowe , petycje do sądów , Ministerstwa Sprawiedliwości, Prezydenta ,Premiera , Sejmu itd ). O ile się orientuję ma wejść nowelizacja PRAW DLA ZWIERZĄT ...Cyt:,,czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo
pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione "--WSZYSTKO SIĘ ZGADZA, tylko dlaczego w innych SCHRONISKACH zwierzęta wyglądają inaczej ???? Tam też jest ponad 200 zwierząt ,ale nie SZKIELETÓW !!!!! CYT:,,iedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego
ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku

wlasnie widze jak kochacie zwierzeta"....... To nie o filmy chodzi ,ale o tzw SUMIENIE, które nie pozwala patrzeć na takie traktowanie istot ŻYWYCH. Jeżeli kierownik pracuje 24h , to niech sobie weżmie kogoś do pomocy ( forsy żałuje?). NIECH SIĘ ZASTANOWI, CO WAŻNIEJSZE - PIENIĄDZE , CZY ZDROWIE (jego i tych biednych zwierząt ?). NIE BROŃCIE GO TAK , BO NIE MACIE RACJI !!!!!! Mam nadzieję ,że już nie pracuje w tym schronisku !!!!!!!!


Skąd ta pewność ,ze Ci , którzy bronią zwierząt NIC INNEGO NIE ROBIĄ. WŁAŚNIE ,ŻE ROBIĄ I TO WIĘCEJ , NIŻ CI SIĘ WYDAJE ( liczne fora internetowe , petycje do sądów , Ministerstwa Sprawiedliwości, Prezydenta ,Premiera , Sejmu itd ). O ile się orientuję ma wejść nowelizacja PRAW DLA ZWIERZĄT ...Cyt:,,czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo
pracownik ktory zajmuje sie zwierz... rozwiń
Avatar
cyga / 5 listopada 2008 o 17:15
0
Robert napisał:
Co Ty piszesz glupia idiotko? Ty wiesz co ty piszesz?Znasz go? ja go znam od dziecka! Gowno wiecie o tym człowieku!


Idiotka , to ciebie na świat wydała, ja się wychowałam w NORMALNEJ RODZINIE, gdzie każdą żywą istotę się szanuje i nie robi jej się krzywdy. Znasz tego ,,kierownika" od dziecka , więc wcale mnie nie dziwi ,ze mu po palcu do tyłka wchodzisz... Cyt:,,Gowno wiecie o tym człowieku!" i wcale nam na tym nie zależy , żeby go bliżej poznać. Komu ten sadysta jest potrzebny do szczęścia ???? Ja mam porządnych znajomych, którzy nie wyrządzają słabszym krzywdy (zwłaszcza bezbronnym zwierzętom). Jemu powinny się śnic koszmary po nocach.


Idiotka , to ciebie na świat wydała, ja się wychowałam w NORMALNEJ RODZINIE, gdzie każdą żywą istotę się szanuje i nie robi jej się krzywdy. Znasz tego ,,kierownika" od dziecka , więc wcale mnie nie dziwi ,ze mu po palcu do tyłka wchodzisz... Cyt:,,Gowno wiecie o tym człowieku!" i wcale nam na tym nie zależy , żeby go bliżej poznać. Komu ten sadysta jest potrzebny do szczęścia ???? Ja mam porządnych znajomych, którzy nie wyrządzają słabszym krzywdy (zwłaszcza bezbronnym zwierzętom). Jemu powinny się ... rozwiń
Avatar
zmija / 5 listopada 2008 o 17:06
0
Anka napisał:
Tak jestesmy...co za glupota! Widzialam wolontariuszki w schronisku,widzialam to schronisko! Nie pieprzcie ze psy tam gloduja!facet tyle lat radzil sobie bez kasy!CoWy w ogole wiedziecie? Ile razy tam byliscie?Ja znam wolontariuszk.One kochaja te psiaki.A PSY KOCHAJA TEGO FACETA,KIEROWNIKA.łasza sie do niego! Tak! Do tego "mordercy" :/ jestescie BEZNADZIEJNI.Najlatwiej jest obarczac wina kierownika! Niech miasto da na to pieniedze! Wolontariuszki zbieraja karme bo to MISTO za malo daje.Skad wiecie ile kierownik zarabia? Na boku na psach? Pracuje nawet w niedziele.Wam by sie **&^%% NIE CHCIALO!

Z tej miłości do kierownika tak wychudły ?????? Ty jakbyś z głodu zdychał , też byś się łasił do tego , kto powinien cię żywić.... Niech się lepiej stara , to znajdzie pieniądze dla tych zwierząt , a jemu to widać wisi i powiewa. Chyba tylko dzięki tym wolontariuszkom te szkielety jeszcze żyją. Jak go serce nie boli patrzeć na te biedne stworzenia ??? Kiedyś będzie z tego rozliczony... Teraz niech wypala z tego stanowiska, bo się tam zupełnie nie nadaje !!!!! Najciekawsze jest to , co tego kierownika tak trzyma w tym schronisku ( bo na pewno , nie miłość do zwierząt ). Dawno w bajki przestałam wierzyc , więc mi ich nie opowiadajcie-- obrońcy sadysty....

Z tej miłości do kierownika tak wychudły ?????? Ty jakbyś z głodu zdychał , też byś się łasił do tego , kto powinien cię żywić.... Niech się lepiej stara , to znajdzie pieniądze dla tych zwierząt , a jemu to widać wisi i powiewa. Chyba tylko dzięki tym wolontariuszkom te szkielety jeszcze żyją. Jak go serce nie boli patrzeć na te biedne stworzenia ??? Kiedyś będzie z tego rozliczony... Teraz niech wypala z tego stanowiska, bo się tam zupełnie nie nadaje !!!!! Najciekawsze jest to , co tego kierownika ... rozwiń
Avatar
mysza / 5 listopada 2008 o 16:58
0
iza napisał:
Szef schroniska to całkiem fajny gość. Zwierzętom krzywdy nie robi.

To widać na załączonych fotkach tych zwierząt. Mówią same za siebie....
Avatar
zmija / 5 listopada 2008 o 16:56
0
jb napisał:
Pies jest stworzony do pilnowania obejścia na łańcuchu. Mieszczuchy z psa zrobiły sobie kosztowną zabawkę. Trzeba brać przykład z Japoni gdzie obowiązuje zakaz trzymania psów w blokach.

To , co tu jeszcze robisz???? Wypadaj do Japonii.... Tylko nie zapomnij wziąć ze sobą ŁAŃCUCHA , jak cię zatrudnią do pilnowania obejścia !!!!!!
Avatar
mysza / 5 listopada 2008 o 16:53
0
liko napisał:
Na wioskach o psy się mało dba. Czy są przez to mniej szczęśliwe?

Zapytaj tych psiaków , jakie są szczęśliwe.... Owszem są wśród wieśniaków i NORMALNI LUDZIE. W większości jednak, to każdy burak traktuje zwierzę , jak rzecz ( niestety), a to jest żywe stworzenie , które odczuwa to wszystko , co człowiek i należy mu się dobre traktowanie...
Avatar
esta / 17 maja 2009 o 23:23
0
Ten dyrektor jest w porządku. Braliśmy od niego psa. Był zdrowy i nie zabiedzony.
Avatar
Natu$ka / 10 kwietnia 2009 o 21:20
0
Ja co prawda zawsze kochałam zwierzęta choć mam narazie13 lat ale chce zostać wolontariuszką.[color="#FF0000"][font="Arial Black"][/font]I nigdy się niewypre zwierza[/color][size=4][/size][size="3"][/size][color="#000000"][/color][font="Arial"][/font] tego moge byc pewna. I wkurza mnie to że jak ktos niezna tego kierownika to go osadza ja takze go nieznam ale jestem pewna ze robi wszystko dla tych zwierzat i niepiszcie ze niema serca bo kazdy jakies w koncu ma.A on ma ogromne bo wogole pomaga im i jest zawsze przy nich jak tylko moze.
Avatar
Gość / 5 marca 2009 o 14:51
0
Ja bardzo chciałabym być wolontariuszką i nigdzie nie mogę się dopytać jakie są wymagania bądź czy też ich nie ma...
Mam 12 lat ,ale koleżanki coś mówiły, że można od 16 lat
Avatar
Jacu / 16 grudnia 2008 o 15:42
0
Nie dajcie sie omamic tymi wpisami, ze niby tyle osób jest za kierowni8kiem schroniska w Zamosciu. Nic bardzie mylnego!!!. Ze niby to wszystlko nieprawda? Prawda, prawda tylko bardzo bolesna, przede wszystkim dla zwierząt. Jezdziłem do zamojskiego schroniska, widziałem te szkielety a wlasne oczy!!!A potem słysze w telewizji, jak probuje wmawiac sie ludziom, ze to zdjecia zrobione psom tuz po przyjeciu!!! Ze niby takie trafiaja do schroniska. Niektóre moze i tak ale nie te pokazane w internecie - wszystkie te psy trafily w dobrym stanie, a szkieletAMI STAŁY SIE PO 2 - 3 TYG POBYTUN W SCHRONISKU. Ludzie mają zdjecia z datą!!! I trzeba nie lada umiec kłamac, zeby wymyslac takie historie. Albo bac sie o własny tyłek i stołek.
Nie dajcie sie omamic tymi wpisami, ze niby tyle osób jest za kierowni8kiem schroniska w Zamosciu. Nic bardzie mylnego!!!. Ze niby to wszystlko nieprawda? Prawda, prawda tylko bardzo bolesna, przede wszystkim dla zwierząt. Jezdziłem do zamojskiego schroniska, widziałem te szkielety a wlasne oczy!!!A potem słysze w telewizji, jak probuje wmawiac sie ludziom, ze to zdjecia zrobione psom tuz po przyjeciu!!! Ze niby takie trafiaja do schroniska. Niektóre moze i tak ale nie te pokazane w internecie - wszystkie ... rozwiń
Avatar
zmija / 5 listopada 2008 o 17:32
0
anium napisał:
jak tak czytam co wy tu wszyscy wypisujecie to az mi sie niedobrze robi
Wy wszyscy ktorzy uwarzacie sie za milosnikow zwierza ludzi o wielkim sercu skoro macie tyle serca i milosci w przede wszystkim energii bo na tym forum doskonale to widac dlaczego zamiast siedziec i gadac i kogos wyzywac nie wezmiecie sie do roboty
oczywiscie najlepiej siedziec i gadac najlepiej ogladac jakies zdjecie (a niektore nie pochodza nawet z zamojskiego schroniska tylko niewiadomo z kad)
kto z was byl w schronisku i zorbil cos w tej ponoc tak beznadziejnej sprawie
czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo
pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione
nie ma co sie dziwic ze jakis pies jest pogryziony bo przy takiel liczbie zwierzat jest nieuniknione zeby psy sie niegryzly psy sa niewyprowadzane nie maja co zrobic z enegria ktora je rozpiera wiec gryza co sie da zaczynajac od siebie konczac na budach i miskach ale niestety takie sa realia jeszeli ma sie ponad 200 psow nie ma takiej mozliwosci zeby kazdego wyprowadzic bo jezeli wezmie sie jednego a pozniej wpusci zpowrotem na wybieg to zostanie zaraz pogryziony z zazdrosci przez inne

kiedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego
ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku

wlasnie widze jak kochacie zwierzeta


Skąd ta pewność ,ze Ci , którzy bronią zwierząt NIC INNEGO NIE ROBIĄ. WŁAŚNIE ,ŻE ROBIĄ I TO WIĘCEJ , NIŻ CI SIĘ WYDAJE ( liczne fora internetowe , petycje do sądów , Ministerstwa Sprawiedliwości, Prezydenta ,Premiera , Sejmu itd ). O ile się orientuję ma wejść nowelizacja PRAW DLA ZWIERZĄT ...Cyt:,,czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo
pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione "--WSZYSTKO SIĘ ZGADZA, tylko dlaczego w innych SCHRONISKACH zwierzęta wyglądają inaczej ???? Tam też jest ponad 200 zwierząt ,ale nie SZKIELETÓW !!!!! CYT:,,iedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego
ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku

wlasnie widze jak kochacie zwierzeta"....... To nie o filmy chodzi ,ale o tzw SUMIENIE, które nie pozwala patrzeć na takie traktowanie istot ŻYWYCH. Jeżeli kierownik pracuje 24h , to niech sobie weżmie kogoś do pomocy ( forsy żałuje?). NIECH SIĘ ZASTANOWI, CO WAŻNIEJSZE - PIENIĄDZE , CZY ZDROWIE (jego i tych biednych zwierząt ?). NIE BROŃCIE GO TAK , BO NIE MACIE RACJI !!!!!! Mam nadzieję ,że już nie pracuje w tym schronisku !!!!!!!!


Skąd ta pewność ,ze Ci , którzy bronią zwierząt NIC INNEGO NIE ROBIĄ. WŁAŚNIE ,ŻE ROBIĄ I TO WIĘCEJ , NIŻ CI SIĘ WYDAJE ( liczne fora internetowe , petycje do sądów , Ministerstwa Sprawiedliwości, Prezydenta ,Premiera , Sejmu itd ). O ile się orientuję ma wejść nowelizacja PRAW DLA ZWIERZĄT ...Cyt:,,czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo
pracownik ktory zajmuje sie zwierz... rozwiń
Avatar
cyga / 5 listopada 2008 o 17:15
0
Robert napisał:
Co Ty piszesz glupia idiotko? Ty wiesz co ty piszesz?Znasz go? ja go znam od dziecka! Gowno wiecie o tym człowieku!


Idiotka , to ciebie na świat wydała, ja się wychowałam w NORMALNEJ RODZINIE, gdzie każdą żywą istotę się szanuje i nie robi jej się krzywdy. Znasz tego ,,kierownika" od dziecka , więc wcale mnie nie dziwi ,ze mu po palcu do tyłka wchodzisz... Cyt:,,Gowno wiecie o tym człowieku!" i wcale nam na tym nie zależy , żeby go bliżej poznać. Komu ten sadysta jest potrzebny do szczęścia ???? Ja mam porządnych znajomych, którzy nie wyrządzają słabszym krzywdy (zwłaszcza bezbronnym zwierzętom). Jemu powinny się śnic koszmary po nocach.


Idiotka , to ciebie na świat wydała, ja się wychowałam w NORMALNEJ RODZINIE, gdzie każdą żywą istotę się szanuje i nie robi jej się krzywdy. Znasz tego ,,kierownika" od dziecka , więc wcale mnie nie dziwi ,ze mu po palcu do tyłka wchodzisz... Cyt:,,Gowno wiecie o tym człowieku!" i wcale nam na tym nie zależy , żeby go bliżej poznać. Komu ten sadysta jest potrzebny do szczęścia ???? Ja mam porządnych znajomych, którzy nie wyrządzają słabszym krzywdy (zwłaszcza bezbronnym zwierzętom). Jemu powinny się ... rozwiń
Avatar
zmija / 5 listopada 2008 o 17:06
0
Anka napisał:
Tak jestesmy...co za glupota! Widzialam wolontariuszki w schronisku,widzialam to schronisko! Nie pieprzcie ze psy tam gloduja!facet tyle lat radzil sobie bez kasy!CoWy w ogole wiedziecie? Ile razy tam byliscie?Ja znam wolontariuszk.One kochaja te psiaki.A PSY KOCHAJA TEGO FACETA,KIEROWNIKA.łasza sie do niego! Tak! Do tego "mordercy" :/ jestescie BEZNADZIEJNI.Najlatwiej jest obarczac wina kierownika! Niech miasto da na to pieniedze! Wolontariuszki zbieraja karme bo to MISTO za malo daje.Skad wiecie ile kierownik zarabia? Na boku na psach? Pracuje nawet w niedziele.Wam by sie **&^%% NIE CHCIALO!

Z tej miłości do kierownika tak wychudły ?????? Ty jakbyś z głodu zdychał , też byś się łasił do tego , kto powinien cię żywić.... Niech się lepiej stara , to znajdzie pieniądze dla tych zwierząt , a jemu to widać wisi i powiewa. Chyba tylko dzięki tym wolontariuszkom te szkielety jeszcze żyją. Jak go serce nie boli patrzeć na te biedne stworzenia ??? Kiedyś będzie z tego rozliczony... Teraz niech wypala z tego stanowiska, bo się tam zupełnie nie nadaje !!!!! Najciekawsze jest to , co tego kierownika tak trzyma w tym schronisku ( bo na pewno , nie miłość do zwierząt ). Dawno w bajki przestałam wierzyc , więc mi ich nie opowiadajcie-- obrońcy sadysty....

Z tej miłości do kierownika tak wychudły ?????? Ty jakbyś z głodu zdychał , też byś się łasił do tego , kto powinien cię żywić.... Niech się lepiej stara , to znajdzie pieniądze dla tych zwierząt , a jemu to widać wisi i powiewa. Chyba tylko dzięki tym wolontariuszkom te szkielety jeszcze żyją. Jak go serce nie boli patrzeć na te biedne stworzenia ??? Kiedyś będzie z tego rozliczony... Teraz niech wypala z tego stanowiska, bo się tam zupełnie nie nadaje !!!!! Najciekawsze jest to , co tego kierownika ... rozwiń
Avatar
mysza / 5 listopada 2008 o 16:58
0
iza napisał:
Szef schroniska to całkiem fajny gość. Zwierzętom krzywdy nie robi.

To widać na załączonych fotkach tych zwierząt. Mówią same za siebie....
Avatar
zmija / 5 listopada 2008 o 16:56
0
jb napisał:
Pies jest stworzony do pilnowania obejścia na łańcuchu. Mieszczuchy z psa zrobiły sobie kosztowną zabawkę. Trzeba brać przykład z Japoni gdzie obowiązuje zakaz trzymania psów w blokach.

To , co tu jeszcze robisz???? Wypadaj do Japonii.... Tylko nie zapomnij wziąć ze sobą ŁAŃCUCHA , jak cię zatrudnią do pilnowania obejścia !!!!!!
Avatar
mysza / 5 listopada 2008 o 16:53
0
liko napisał:
Na wioskach o psy się mało dba. Czy są przez to mniej szczęśliwe?

Zapytaj tych psiaków , jakie są szczęśliwe.... Owszem są wśród wieśniaków i NORMALNI LUDZIE. W większości jednak, to każdy burak traktuje zwierzę , jak rzecz ( niestety), a to jest żywe stworzenie , które odczuwa to wszystko , co człowiek i należy mu się dobre traktowanie...
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 0

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 0 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 6 7

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 1

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 0 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 37 7

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 28 3

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 45 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 73 44

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!