Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 grudnia 2013 r.
19:02
Edytuj ten wpis

Karetka zderzyła się z radiowozem

Autor: Zdjęcie autora (MAG)
0 23 A A

W sobotę ok. godz. 22.30 w Wólce Panieńskiej (gmina Zamość) doszło do wypadku z udziałem policji i karetki pogotowia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nieoznakowany radiowóz, który skręcał w lewo na posesję został uderzony w lewe tylne koło przez karetkę pogotowia – relacjonuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji. – Policjantka, która siedziała na siedzeniu pasażera doznała urazu głowy i stłuczenia nóg.

Lekarz z karetki ma uraz kręgosłupa. Oboje poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca bombowca / 17 marca 2014 r. o 07:54
0

Chyba kolego nie wiesz co piszesz.

Przepisy mówią, że światła mijania (na długich raczej karetka nie jechała) powinny świetlać ok. 40m przed pojazdem. Jadąc z prędkością 130 km/h ( trzymajmy się faktów i nie zaniżajmy do 110) kierowca w siągu 1s przejeżdża ok 36m. Czas reakcji kierowcy to ok 0.8s. Czas zadziałania hamulców ok. 0.5s. Droga jaką w tym czasie (1.3s) przejedzie samochód to ok. 46.9m. A gdzie droga hamowania?

I chcesz mi powiedzieć, że kierowca karetki był bez winy? A gdyby potrącił dziecko też wina byłaby po stronie dziecka? I mógłby zabijać bezkarnie ludzi na drodze bo jedzie do rannego?

A tyle się pisze o montowaniu alkomatów w pojazdach,tych uprzywilejowanych też. Wszyscy chleją.

A tyle się pisze o montowaniu alkomatów w pojazdach,tych uprzywilejowanych też. Wszyscy chleją.

rozwiń
Avatar
Matt / 17 marca 2014 r. o 07:42
0

Trudno żeby kierowca karetki jechał 50 na godzinę wiedząc że na miejscu wypadku policjanci reanimują tego mężczyznę. Tutaj to nie tylko każda minuta się liczyła tu ważna była każda sekunda. A 110km/h w tej sytuacji wcale nie jest jakąś wielką prędkością

Chyba kolego nie wiesz co piszesz.

Przepisy mówią, że światła mijania (na długich raczej karetka nie jechała) powinny świetlać ok. 40m przed pojazdem. Jadąc z prędkością 130 km/h ( trzymajmy się faktów i nie zaniżajmy do 110) kierowca w siągu 1s przejeżdża ok 36m. Czas reakcji kierowcy to ok 0.8s. Czas zadziałania hamulców ok. 0.5s. Droga jaką w tym czasie (1.3s) przejedzie samochód to ok. 46.9m. A gdzie droga hamowania?

I chcesz mi powiedzieć, że kierowca karetki był bez winy? A gdyby potrącił dziecko też wina byłaby po stronie dziecka? I mógłby zabijać bezkarnie ludzi na drodze bo jedzie do rannego?

Chyba kolego nie wiesz co piszesz.

Przepisy mówią, że światła mijania (na długich raczej karetka nie jechała) powinny świetlać ok. 40m przed pojazdem. Jadąc z prędkością 130 km/h ( trzymajmy się faktów i nie zaniżajmy do 110) kierowca w siągu 1s przejeżdża ok 36m. Czas reakcji kierowcy to ok 0.8s. Czas zadziałania hamulców ok. 0.5s. Droga jaką w tym czasie (1.3s) przejedzie samochód to ok. 46.9m. A gdzie droga hamowania?

I chcesz mi powiedzieć, że kierowca karetki był bez winy? A gdyby potrącił dziecko też wina... rozwiń

Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 r. o 08:17
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
WASIL / 5 grudnia 2013 r. o 00:52
0

Udają szeryfów  ćwoki wiejskie i szaleją po mieście łamiąc przepisy i wymuszając pierszeństwo.Popatrzeć na ich czerwone gęby od razu widać że wczorejszy , ale kto zaczepi stróżów prawa.Tym czarnym bravo to już tak się tłukli że wreszcie się stłukli .Pozdrowienia dla tego co chodzi po barach i pije , a potem siada w bravo i szaleje tylko czym teraz będzie się tłukł buhahhhahaaaaaaa

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 r. o 11:01
0

Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat.

Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :)

Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis


 

Avatar
Zamość / 3 grudnia 2013 r. o 23:55
0

Jakiś palant (a może nawet blond-aspirant) nie zauważył(a) kogutów w lusterku... zamiast  zjechać i ustąpić karetce przejazdu zajachał(a) drogę...  Żenada, że taki ćwok będzie dalej mandaty wlepiał zamiast stracić prawko i krawężniki szlifować.

Avatar
k / 3 grudnia 2013 r. o 22:44
0

"minuta spóżnienia nikogo nie zabiła" Czyżby? Wioząc w karetce chorego z zawałem minuta to czasem bardzo wiele.

widzę, że kolega\koleżanka ma pojęcie o czym pisze, brawo dla Ciebie :) mózg umiera w ciągu 4 minut od zatrzymania akcji serca i oddechu - do końca życia jest się tzw "kończyną" choć to bardzo złe określenie, także 1 minuta to "tylko" 1/4 tego czasu. Jeszcze raz brawo.

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 r. o 09:40
0

Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/v/qukr
    
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.

Avatar
ITD / 3 grudnia 2013 r. o 09:02
0

Znowu nie oznakowany nie dawno w obrokach zderzyli się z busem...

Często,gęsto nachlani jeżdżą i nie ma na nich bata !!

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 23:57
0

Darmowe doładowanie telefonu , jeden numer można tylko raz doładować,   http://zalej-za-darmo.pl/1nqo działa w każdej sieci. Zobacz komentarze.

Avatar
kierowca bombowca / 17 marca 2014 r. o 07:54
0

Chyba kolego nie wiesz co piszesz.

Przepisy mówią, że światła mijania (na długich raczej karetka nie jechała) powinny świetlać ok. 40m przed pojazdem. Jadąc z prędkością 130 km/h ( trzymajmy się faktów i nie zaniżajmy do 110) kierowca w siągu 1s przejeżdża ok 36m. Czas reakcji kierowcy to ok 0.8s. Czas zadziałania hamulców ok. 0.5s. Droga jaką w tym czasie (1.3s) przejedzie samochód to ok. 46.9m. A gdzie droga hamowania?

I chcesz mi powiedzieć, że kierowca karetki był bez winy? A gdyby potrącił dziecko też wina byłaby po stronie dziecka? I mógłby zabijać bezkarnie ludzi na drodze bo jedzie do rannego?

A tyle się pisze o montowaniu alkomatów w pojazdach,tych uprzywilejowanych też. Wszyscy chleją.

A tyle się pisze o montowaniu alkomatów w pojazdach,tych uprzywilejowanych też. Wszyscy chleją.

rozwiń
Avatar
Matt / 17 marca 2014 r. o 07:42
0

Trudno żeby kierowca karetki jechał 50 na godzinę wiedząc że na miejscu wypadku policjanci reanimują tego mężczyznę. Tutaj to nie tylko każda minuta się liczyła tu ważna była każda sekunda. A 110km/h w tej sytuacji wcale nie jest jakąś wielką prędkością

Chyba kolego nie wiesz co piszesz.

Przepisy mówią, że światła mijania (na długich raczej karetka nie jechała) powinny świetlać ok. 40m przed pojazdem. Jadąc z prędkością 130 km/h ( trzymajmy się faktów i nie zaniżajmy do 110) kierowca w siągu 1s przejeżdża ok 36m. Czas reakcji kierowcy to ok 0.8s. Czas zadziałania hamulców ok. 0.5s. Droga jaką w tym czasie (1.3s) przejedzie samochód to ok. 46.9m. A gdzie droga hamowania?

I chcesz mi powiedzieć, że kierowca karetki był bez winy? A gdyby potrącił dziecko też wina byłaby po stronie dziecka? I mógłby zabijać bezkarnie ludzi na drodze bo jedzie do rannego?

Chyba kolego nie wiesz co piszesz.

Przepisy mówią, że światła mijania (na długich raczej karetka nie jechała) powinny świetlać ok. 40m przed pojazdem. Jadąc z prędkością 130 km/h ( trzymajmy się faktów i nie zaniżajmy do 110) kierowca w siągu 1s przejeżdża ok 36m. Czas reakcji kierowcy to ok 0.8s. Czas zadziałania hamulców ok. 0.5s. Droga jaką w tym czasie (1.3s) przejedzie samochód to ok. 46.9m. A gdzie droga hamowania?

I chcesz mi powiedzieć, że kierowca karetki był bez winy? A gdyby potrącił dziecko też wina... rozwiń

Avatar
Gość / 5 grudnia 2013 r. o 08:17
0

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Avatar
WASIL / 5 grudnia 2013 r. o 00:52
0

Udają szeryfów  ćwoki wiejskie i szaleją po mieście łamiąc przepisy i wymuszając pierszeństwo.Popatrzeć na ich czerwone gęby od razu widać że wczorejszy , ale kto zaczepi stróżów prawa.Tym czarnym bravo to już tak się tłukli że wreszcie się stłukli .Pozdrowienia dla tego co chodzi po barach i pije , a potem siada w bravo i szaleje tylko czym teraz będzie się tłukł buhahhhahaaaaaaa

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 r. o 11:01
0

Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat.

Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :)

Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis


 

Avatar
Zamość / 3 grudnia 2013 r. o 23:55
0

Jakiś palant (a może nawet blond-aspirant) nie zauważył(a) kogutów w lusterku... zamiast  zjechać i ustąpić karetce przejazdu zajachał(a) drogę...  Żenada, że taki ćwok będzie dalej mandaty wlepiał zamiast stracić prawko i krawężniki szlifować.

Avatar
k / 3 grudnia 2013 r. o 22:44
0

"minuta spóżnienia nikogo nie zabiła" Czyżby? Wioząc w karetce chorego z zawałem minuta to czasem bardzo wiele.

widzę, że kolega\koleżanka ma pojęcie o czym pisze, brawo dla Ciebie :) mózg umiera w ciągu 4 minut od zatrzymania akcji serca i oddechu - do końca życia jest się tzw "kończyną" choć to bardzo złe określenie, także 1 minuta to "tylko" 1/4 tego czasu. Jeszcze raz brawo.

Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 r. o 09:40
0

Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego.
Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/v/qukr
    
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.

Avatar
ITD / 3 grudnia 2013 r. o 09:02
0

Znowu nie oznakowany nie dawno w obrokach zderzyli się z busem...

Często,gęsto nachlani jeżdżą i nie ma na nich bata !!

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 23:57
0

Darmowe doładowanie telefonu , jeden numer można tylko raz doładować,   http://zalej-za-darmo.pl/1nqo działa w każdej sieci. Zobacz komentarze.

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Seria włamań i kradzieży w Parczewie. Trzej młodzi mężczyźni zrobili coś wyjątkowo głupiego

Seria włamań i kradzieży w Parczewie. Trzej młodzi mężczyźni zrobili coś wyjątkowo głupiego

Parczewscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za włamania i kradzieże m.in. do sklepu spożywczego, warsztatu oraz biura. Mężczyźni swoje dokonania nagrywali telefonem komórkowym.

Muzeum Narodowe, dawniej Lubelskie. Kto będzie kierował nową instytucją kultury?

Muzeum Narodowe, dawniej Lubelskie. Kto będzie kierował nową instytucją kultury?

W Lublinie będzie Muzeum Narodowe. Powstanie na bazie Muzeum Lubelskiego. Zarządzenie w tej sprawie minister kultury i dziedzictwa narodowego podpisał dziesięć dni temu, a poinformował o tym dzisiaj.

Warsztaty Kultury online. Harmonogram na tydzień 25-29 maja
25 maja 2020, 16:00

Warsztaty Kultury online. Harmonogram na tydzień 25-29 maja

Edukacja, muzyka i literatura - Warsztaty Kultury opublikowały harmonogram wirtualnych działań na najbliższy tydzień w ramach akcji #zostańwdomu.

W Lublinie uczcili pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego [zdjęcia]
galeria

W Lublinie uczcili pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego [zdjęcia]

25 maja 1948 roku komuniści zamordowali rotmistrza Witolda Pileckiego. Lublin uczcił pamięć jednego z najdzielniejszych obrońców niepodległej Polski.

Wracają Fonie Lublina. Beethoven w 12 odsłonach (program)
31 maja 2020, 18:00

Wracają Fonie Lublina. Beethoven w 12 odsłonach (program)

Już po raz 4. w Lublinie Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków zorganizuje cykl wyjątkowych koncertów "Fonie Lublina". W tym roku zrealizowanych zostanie aż 12 występów, których motywem przewodnim będzie twórczość Ludwiga van Beethovena. Pierwszy z koncertów już 31 maja o godz. 18.

Powiat lubartowski: Spłonął samochód wyposażony w instalację gazową

Powiat lubartowski: Spłonął samochód wyposażony w instalację gazową

Pożar samochodu osobowego w miejscowości Przytoczno (gm. Jeziorzany).

Lubelskie: Znaki mylą kierowców. Wjeżdżają w ślepą uliczkę kończącą się w lesie
Alarm 24

Lubelskie: Znaki mylą kierowców. Wjeżdżają w ślepą uliczkę kończącą się w lesie

Nie ma dnia, żeby nie dochodziło tutaj do pomyłek ze strony kierowców, którzy zamiast w kierunku Żyrzyna, wjeżdżają w ślepą uliczkę - drogę serwisową kończącą się w lesie. O zmiany organizacji ruchu przed wiaduktem nad S17 w okolicach Moszczanki apelują okoliczni mieszkańcy.

Piotr Jarosiewicz (Azoty Puławy): Chcemy wrócić na podium

Piotr Jarosiewicz (Azoty Puławy): Chcemy wrócić na podium

Rozmowa z Piotrem Jarosiewiczem, lewoskrzydłowym Azotów Puławy

Biała Podlaska: Budżet obywatelski bez podziału na obszary. Nowe zasady muszą zaakceptować radni

Biała Podlaska: Budżet obywatelski bez podziału na obszary. Nowe zasady muszą zaakceptować radni

Wszystko na to wskazuje, że zmienią się zasady budżetu obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Radni zajmą się tym na najbliższej sesji.

Szumowski: Zgromadzenia to ryzyko rozniesienia epidemii
film

Szumowski: Zgromadzenia to ryzyko rozniesienia epidemii

Zgromadzenia niosą ze sobą ogromne ryzyko rozniesienia epidemii dalej; nie wiadomo, kto w nich uczestniczy i trudno o dystans - podkreślił w poniedziałek minister zdrowia Łukasz Szumowski, pytany o organizację tego typu wydarzeń w ostatnich dniach.

Świdnik: Będą utwardzać kilkadziesiąt dróg gruntowych. Które w pierwszej kolejności?
Lista

Świdnik: Będą utwardzać kilkadziesiąt dróg gruntowych. Które w pierwszej kolejności?

Około 90 procent dróg gruntowych w Świdniku, w sumie będzie to 39 ulic, zostanie utwardzonych w ciągu dwóch lat. Radni poparli wniosek burmistrza miasta Waldemara Jaksona i zabezpieczyli na ten cel 5,5 miliona złotych. Prace ruszą niebawem.

Burze z gradem nad woj. lubelskim. Prognoza pogody
film

Burze z gradem nad woj. lubelskim. Prognoza pogody

Dzisiaj nad woj. lubelskim mogą pojawić się burze, spadnie deszcz, a nawet grad. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał już ostrzeżenie. Jak informuje nasz Czytelnik, w Janowie Lubelskim pada już grad.