Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 grudnia 2008 r.
18:01
Edytuj ten wpis

Kierowca spłonął w samochodzie

0 11 A A

Pucharki (gmina Tarnawatka). Tuż przed godziną 17-tą, pod Tomaszowem Lubelskim, opel vectra wpadł do rowu. Samochód zapalił się.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wewnątrz pojazdu zginął kierowca, prawdopodobnie właściciel auta - podaje Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Ciało było tak zwęglone, że są trudności z jego identyfikacją.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi.
er

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pozdrawiam Noworocznie / 5 stycznia 2009 o 10:37
0
wnaja napisał:
Dla mojego bezpieczeństwa nie ma znaczenia czy ktoś mnie stuknie czy ja kogoś. Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. I jestem konsekwentny. Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. Niech ubezpieczyciel ocenia co jest mniej ryzykowne. Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. Niech kasa chorych żąda więcej za mojej leczenie, jeśli w wyniku niezapiętych pasów poniosę większą szkodę. Ale niech mam wybór. Wolność jest najważniejsza! Nasi przodkowie oddawali życie za wolność a nie za bezpieczeństwo.


Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. - Tak, do czasu kiedy wystrzelisz z fotela jak pocisk.
Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. - To jedź to Afganistanu. Tam, jak auto ma światła to jest już suepr pojazd a o ubezpieczeniach to tylko od turystów słyszą.
Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. - Łohohohoho. Wiesz jakie są koszty leczenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko. Zdajesz sobie sprawę sz kosztów późniejszej rehabilitacji? No chyba żeś sam Palikot o co innego.
jeśli w wyniku niezapiętych pasów poniosę większą szkodę - a jak to stwierdzą (niezapięcie pasów)? Potrzebny do tego lekarz, obdukcja i.t.p. Czasem nawet postępowanie sądowe, więc dolicz koszt powołania biegłego? Kto ma to pokryć Ty czy Kasa Chorych? A może ubezpieczyciel? Ja w każdym bądź razie wielkich redukcji kosztów knie widzę.
Nasi przodkowie oddawali życie za wolność a nie za bezpieczeństwo. - Przodków zostaw w spokoju, niech odpowczywają.

Podsumowując - prócz ostantiego zdania (i to nie do końca) - stek bzdur.


Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. - Tak, do czasu kiedy wystrzelisz z fotela jak pocisk.
Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. - To jedź to Afganistanu. Tam, jak auto ma światła to jest już suepr pojazd a o ubezpieczeniach to tylko od turystów słyszą.
Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. - Łohohohoho. Wiesz jakie są koszty leczenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko. Zdajesz sobie sprawę sz kosztów późniejszej rehab... rozwiń
Avatar
Gośćiee / 5 stycznia 2009 o 10:30
0
wnaja napisał:
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.


Nie pomyślałeś chłoptasiu, że możesz wylecieć przez przednią szybę i pokaraskać innych?


Nie pomyślałeś chłoptasiu, że możesz wylecieć przez przednią szybę i pokaraskać innych? rozwiń
Avatar
pitbull / 14 grudnia 2008 o 11:45
0
Droga jest publiczna, a nie prywatna i prawo drogowe ma chronić jeżdzących po niej. Jak komuś sie nie podoba zapinanie pasów to niech sobie zbuduje własną drogę, ustanawia prawo i po niej śmiga.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2008 o 11:21
0
wnaja napisał:
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.

co za glupie gadanie na temat zapinania pasow bezpieczenstwa. sa po to zeby ratowac zycia i obowiazkiem jest ich zapinanie bo nie jest to ani przyjemne ani dobre jesli musisz zbierac czyjs mozg z ulicy i blokujesz ja na kilka badz kilka nascie godzin bo ktos nie mial pasow. Nastepna sprawa to nie tylko ze polamiesz zebra o kierownice ale przebijesz sobie organy wewnetrzne na polamanych zebrach tak wiec pomysl deklu zanim cos napiszesz. Wnioskuje tak czy siak ze masz zaledwie 18lat i gowno wiesz o tym co jest co. Wydoroslej szybko bo zginiesz jak ten tutaj!

co za glupie gadanie na temat zapinania pasow bezpieczenstwa. sa po to zeby ratowac zycia i obowiazkiem jest ich zapinanie bo nie jest to ani przyjemne ani dobre jesli musisz zbierac czyjs mozg z ulicy i blokujesz ja na kilka badz kilka nascie godzin bo ktos nie mial pasow. Nastepna sprawa to nie tylko ze polamiesz zebra o kierownice ale przebijesz sobie organy wewnetrzne na polamanych zebrach tak wiec pomysl deklu zanim cos napiszesz. Wnioskuje tak czy siak ze masz zaledwie 18lat i gowno wiesz o tym co jest co. Wydorosle... rozwiń
Avatar
STYX / 13 grudnia 2008 o 19:25
0
he he he, ten komentarz o pipie jest zafajniasty !!!
Avatar
wnaja / 13 grudnia 2008 o 16:05
0
Dla mojego bezpieczeństwa nie ma znaczenia czy ktoś mnie stuknie czy ja kogoś. Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. I jestem konsekwentny. Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. Niech ubezpieczyciel ocenia co jest mniej ryzykowne. Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. Niech kasa chorych żąda więcej za mojej leczenie, jeśli w wyniku niezapiętych pasów poniosę większą szkodę. Ale niech mam wybór. Wolność jest najważniejsza! Nasi przodkowie oddawali życie za wolność a nie za bezpieczeństwo.
Avatar
ja / 12 grudnia 2008 o 22:37
0
wnaja napisał:
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.

gdyby po wypadku był przytomny to pasy by rozpiął zanim samochód się spalił - o ile miał je zapięte - samochód nie wybucha jak na amerykańskich filmach

gdyby po wypadku był przytomny to pasy by rozpiął zanim samochód się spalił - o ile miał je zapięte - samochód nie wybucha jak na amerykańskich filmach rozwiń
Avatar
marcinos / 12 grudnia 2008 o 22:25
0
ta pipa na dzjęciu juz od 2 lat nie pracuje w policji,popruł sie na pierwszym przesłuchaniu ciota i nie doczekał do emerytury a nie dużo mu brakowało
Avatar
Ortopeda / 12 grudnia 2008 o 21:19
0
Kolego "wnaja" nie bierzesz pod uwagę istotnego faktu że koszty leczenia są o wiele większe i urazy skomplikowane wszystkich tych tzw. "kierowców". Oczywiście nie dopuszczasz opcji że Ty spowodujesz wypadek, ale do kogo będziesz miał pretensję kiedy uderzy w sam. w którym Jesteś bez pasów? Do lekarza, że nie może Cię dobrze poskładać? (w najlepszym wypadku! ) No i jeszcze te koszty które niestety ale ponoszą wszyscy w obecnych realiach bo ubezp. to fikcja.
Kolego "wnaja" nie bierzesz pod uwagę istotnego faktu że koszty leczenia są o wiele większe i urazy skomplikowane wszystkich tych tzw. "kierowców". Oczywiście nie dopuszczasz opcji że Ty spowodujesz wypadek, ale do kogo będziesz miał pretensję kiedy uderzy w sam. w którym Jesteś bez pasów? Do lekarza, że nie może Cię dobrze poskładać? (w najlepszym wypadku! ) No i jeszcze te koszty które niestety ale ponoszą wszyscy w obecnych realiach bo ubezp. to fikcja. rozwiń
Avatar
wnaja / 12 grudnia 2008 o 20:16
0
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.
Avatar
Pozdrawiam Noworocznie / 5 stycznia 2009 o 10:37
0
wnaja napisał:
Dla mojego bezpieczeństwa nie ma znaczenia czy ktoś mnie stuknie czy ja kogoś. Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. I jestem konsekwentny. Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. Niech ubezpieczyciel ocenia co jest mniej ryzykowne. Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. Niech kasa chorych żąda więcej za mojej leczenie, jeśli w wyniku niezapiętych pasów poniosę większą szkodę. Ale niech mam wybór. Wolność jest najważniejsza! Nasi przodkowie oddawali życie za wolność a nie za bezpieczeństwo.


Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. - Tak, do czasu kiedy wystrzelisz z fotela jak pocisk.
Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. - To jedź to Afganistanu. Tam, jak auto ma światła to jest już suepr pojazd a o ubezpieczeniach to tylko od turystów słyszą.
Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. - Łohohohoho. Wiesz jakie są koszty leczenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko. Zdajesz sobie sprawę sz kosztów późniejszej rehabilitacji? No chyba żeś sam Palikot o co innego.
jeśli w wyniku niezapiętych pasów poniosę większą szkodę - a jak to stwierdzą (niezapięcie pasów)? Potrzebny do tego lekarz, obdukcja i.t.p. Czasem nawet postępowanie sądowe, więc dolicz koszt powołania biegłego? Kto ma to pokryć Ty czy Kasa Chorych? A może ubezpieczyciel? Ja w każdym bądź razie wielkich redukcji kosztów knie widzę.
Nasi przodkowie oddawali życie za wolność a nie za bezpieczeństwo. - Przodków zostaw w spokoju, niech odpowczywają.

Podsumowując - prócz ostantiego zdania (i to nie do końca) - stek bzdur.


Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. - Tak, do czasu kiedy wystrzelisz z fotela jak pocisk.
Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. - To jedź to Afganistanu. Tam, jak auto ma światła to jest już suepr pojazd a o ubezpieczeniach to tylko od turystów słyszą.
Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. - Łohohohoho. Wiesz jakie są koszty leczenia poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko. Zdajesz sobie sprawę sz kosztów późniejszej rehab... rozwiń
Avatar
Gośćiee / 5 stycznia 2009 o 10:30
0
wnaja napisał:
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.


Nie pomyślałeś chłoptasiu, że możesz wylecieć przez przednią szybę i pokaraskać innych?


Nie pomyślałeś chłoptasiu, że możesz wylecieć przez przednią szybę i pokaraskać innych? rozwiń
Avatar
pitbull / 14 grudnia 2008 o 11:45
0
Droga jest publiczna, a nie prywatna i prawo drogowe ma chronić jeżdzących po niej. Jak komuś sie nie podoba zapinanie pasów to niech sobie zbuduje własną drogę, ustanawia prawo i po niej śmiga.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2008 o 11:21
0
wnaja napisał:
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.

co za glupie gadanie na temat zapinania pasow bezpieczenstwa. sa po to zeby ratowac zycia i obowiazkiem jest ich zapinanie bo nie jest to ani przyjemne ani dobre jesli musisz zbierac czyjs mozg z ulicy i blokujesz ja na kilka badz kilka nascie godzin bo ktos nie mial pasow. Nastepna sprawa to nie tylko ze polamiesz zebra o kierownice ale przebijesz sobie organy wewnetrzne na polamanych zebrach tak wiec pomysl deklu zanim cos napiszesz. Wnioskuje tak czy siak ze masz zaledwie 18lat i gowno wiesz o tym co jest co. Wydoroslej szybko bo zginiesz jak ten tutaj!

co za glupie gadanie na temat zapinania pasow bezpieczenstwa. sa po to zeby ratowac zycia i obowiazkiem jest ich zapinanie bo nie jest to ani przyjemne ani dobre jesli musisz zbierac czyjs mozg z ulicy i blokujesz ja na kilka badz kilka nascie godzin bo ktos nie mial pasow. Nastepna sprawa to nie tylko ze polamiesz zebra o kierownice ale przebijesz sobie organy wewnetrzne na polamanych zebrach tak wiec pomysl deklu zanim cos napiszesz. Wnioskuje tak czy siak ze masz zaledwie 18lat i gowno wiesz o tym co jest co. Wydorosle... rozwiń
Avatar
STYX / 13 grudnia 2008 o 19:25
0
he he he, ten komentarz o pipie jest zafajniasty !!!
Avatar
wnaja / 13 grudnia 2008 o 16:05
0
Dla mojego bezpieczeństwa nie ma znaczenia czy ktoś mnie stuknie czy ja kogoś. Jak jadę bez pasów, to sam za to odpowiadam. I jestem konsekwentny. Jestem za likwidacja przymusu ubezpieczeń. Niech ubezpieczyciel ocenia co jest mniej ryzykowne. Niech wprowadzi klauzulę, że pokrywa jakiś mniejszy % mojej szkody jeśli byłem bez pasów. Niech kasa chorych żąda więcej za mojej leczenie, jeśli w wyniku niezapiętych pasów poniosę większą szkodę. Ale niech mam wybór. Wolność jest najważniejsza! Nasi przodkowie oddawali życie za wolność a nie za bezpieczeństwo.
Avatar
ja / 12 grudnia 2008 o 22:37
0
wnaja napisał:
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.

gdyby po wypadku był przytomny to pasy by rozpiął zanim samochód się spalił - o ile miał je zapięte - samochód nie wybucha jak na amerykańskich filmach

gdyby po wypadku był przytomny to pasy by rozpiął zanim samochód się spalił - o ile miał je zapięte - samochód nie wybucha jak na amerykańskich filmach rozwiń
Avatar
marcinos / 12 grudnia 2008 o 22:25
0
ta pipa na dzjęciu juz od 2 lat nie pracuje w policji,popruł sie na pierwszym przesłuchaniu ciota i nie doczekał do emerytury a nie dużo mu brakowało
Avatar
Ortopeda / 12 grudnia 2008 o 21:19
0
Kolego "wnaja" nie bierzesz pod uwagę istotnego faktu że koszty leczenia są o wiele większe i urazy skomplikowane wszystkich tych tzw. "kierowców". Oczywiście nie dopuszczasz opcji że Ty spowodujesz wypadek, ale do kogo będziesz miał pretensję kiedy uderzy w sam. w którym Jesteś bez pasów? Do lekarza, że nie może Cię dobrze poskładać? (w najlepszym wypadku! ) No i jeszcze te koszty które niestety ale ponoszą wszyscy w obecnych realiach bo ubezp. to fikcja.
Kolego "wnaja" nie bierzesz pod uwagę istotnego faktu że koszty leczenia są o wiele większe i urazy skomplikowane wszystkich tych tzw. "kierowców". Oczywiście nie dopuszczasz opcji że Ty spowodujesz wypadek, ale do kogo będziesz miał pretensję kiedy uderzy w sam. w którym Jesteś bez pasów? Do lekarza, że nie może Cię dobrze poskładać? (w najlepszym wypadku! ) No i jeszcze te koszty które niestety ale ponoszą wszyscy w obecnych realiach bo ubezp. to fikcja. rozwiń
Avatar
wnaja / 12 grudnia 2008 o 20:16
0
Dlatego uważam, że przymus zapinania pasów należy znieść. Kto chce zapinać niech zapina, kto nie chce, niech jedzie odpięty. Na własną odpowiedzialność. Odpięty kierowca, tak jak motocyklista bez kasku nikomu przez to nie grozi. Najwyżej sobie połamie żebra o kierownicę, albo dostanie zapalenia zatok. A może będzie jechał wolniej, bo bez zabezpieczeń. Aspekt psychologiczny wolności jest ważny.