Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

5 lipca 2015 r.
10:05

O. Bashobora w Zamościu. Tysiące wiernych na spotkaniu z duchownym. WIDEO

0 30 A A

Zamość. Nawet 10 tysięcy osób – jak szacują organizatorzy – mogło wziąć udział w sobotnim spotkaniu z ojcem Johnem Bashoborą. Przybyli na stadion w Zamościu, by wspólnie modlić się oraz prosić o uzdrowienie fizyczne i duchowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Spotkanie z pochodzącym z Ugandy kontrowersyjnym kapłanem (duchowny twierdzi m.in. że wskrzeszał umarłych co stało się jednym z głównych powodów tego, że poprzedni metropolita lubelski abp Józef Życiński był przeciwny jego przyjazdowi do Lublina) było częścią trzydniowych rekolekcji „Jezus na wschodzie”.

- Przyjechaliśmy z niepełnosprawnym synem żeby prosić pana Boga o łaskę dla niego i dla całej rodziny. O siły, o zdrowie i przede wszystkim o to, żebyśmy do końca życia trwali w panu Bogu. To jest najważniejsze – mówiła pani Czesława z miejscowości Bliskie.

Pieszo 25 km

Żeby duchowo przygotować się do spotkania z duchownym Marcin Trela i Witold Gołębiowski pokonali pieszo z Izbicy około 25 kilometrów.

- Zanim wejdziemy na stadion i będziemy wielbić Pana chcieliśmy w ciszy i skupieniu przejść tę drogę robiąc rachunek sumienia, prosząc i dziękując. To był czas dla Jezusa – mówili bardzo zmęczeni, ale i szczęśliwi. – Chcemy dziękować i prosić o łaskę prawdziwej wiary, bo tego nam w życiu najbardziej brakuje. Liczymy, że podczas spotkania z ojcem Bashoborą, za którego sprawą dzieje się wiele dobrych rzeczy zostanie nam ona dana.

Z Poznania dla synka

Olga Kruszewska – Rząd przyjechała aż z Poznania. Prosiła o zdrowie dla swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Lekarze mówią, że chłopczyk ma wadę serca.

- Zdaję się na medyków w stu procentach, ale szukam też pomocy wyższej instancji. Wierzę, że Bóg może dokonać wszystkiego. Dlaczego ma więc nie pomóc mojemu Mateuszkowi? Jestem pewna, że da mi tę łaskę – mówiła kobieta nie kryjąc łez wzruszenia.

- Na spotkaniach z ojcem Bashoborą zdarzają się prawdziwe uzdrowienia. W piątek w Krasnobrodzie dwie osoby odrzuciły kule i poszły bez nich. To zdarza się przez modlitwę i jest dowodem królowania Jezusa – zapewniali organizatorzy spotkania podczas konferencji prasowej . – To się dzieje kiedy pozwalamy panu Jezusowi działać.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 13:03
0

Zidiociali katodebile z zaściankowej Polski

a Ty co postępowiec z Warszawy tak było 40 tysięcy i w tym roku też będzie 40 tysięcy. Popatrz na siebie i swój komentarz. Sam oceniasz swój poziom intelektualny. Nie byłeś tam i nie masz prawa krytykować. A debilne komentarze zostaw dla siebie. Pewnie też jesteś katolem co nie i co wstydzisz się że jesteś ochrzczony. A śłub kościelny albo brałeś albo weźmiesz. Tylko po co. Bo taka tradycja.

a Ty co postępowiec z Warszawy tak było 40 tysięcy i w tym roku też będzie 40 tysięcy. Popatrz na siebie i swój komentarz. Sam oceniasz swój poziom intelektualny. Nie byłeś tam i nie masz prawa krytykować. A debilne komentarze zostaw dla siebie. Pewnie też jesteś katolem co nie i co wstydzisz się że jesteś ochrzczony. A śłub kościelny albo brałeś albo weźmiesz. Tylko po co. Bo taka tradycja.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 13:00
0

Z przeglądu zdjęć może wynikać, że orgazmu doznają kobitki w czerni. Chyba w tym jest jednak logika - Czarny Ląd, w czerni kobitki z czarnym szamanem na czele Wszystko czarno widzę biskupie diecezji zamojskiej

Poziom intelektualny piszącego w okolicy zera

Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 12:58
0

Czy ci ludzie przyszli błagać o ROZUM? He he, XXI wiek, a w Polsce ciemnota ma się lepiej niż w średniowieczu... jeszcze te sondaże na korzyść PiSuaru... nic tylko spieprzać z tego kato-faszystowskiego kraju.

jestem katolikiem i Ty też jesteś i twoi rodzice też byli a taradycją Europy jest chrześcijaństwo. tacy jak Ty i tobie podobni ludzie z PO i popaprańcy z Pisu z pisu na religii próbują zrobić karierę. A wiara w Boga nie jest ciemnotą. To co się dzieje teraz w Polsce to przez takich jak Ty "mundrołków" co im się wydaje że świat bez Boga będzie lepszy. To spadaj na zachód gdzie Ci na starość zrobią eutanazję w nowym lepszym świecoe bez Boga

jestem katolikiem i Ty też jesteś i twoi rodzice też byli a taradycją Europy jest chrześcijaństwo. tacy jak Ty i tobie podobni ludzie z PO i popaprańcy z Pisu z pisu na religii próbują zrobić karierę. A wiara w Boga nie jest ciemnotą. To co się dzieje teraz w Polsce to przez takich jak Ty "mundrołków" co im się wydaje że świat bez Boga będzie lepszy. To spadaj na zachód gdzie Ci na starość zrobią eutanazję w nowym lepszym świecoe bez Boga

rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 12:52
0

LUDZIE CZY WY JUŻ JESTEŚCIE TAK pier***NIĘCI ŻE BEZ WIARY NIE POTRAFICIE ŻYĆ?.

a Ty jesteś już taki wspaniały że potrafisz??

Avatar
Jacek / 9 lipca 2015 o 12:51
0

psychiczne katoliczaki

nie jestem nawiedzony ale tam byłem i uważam że warto było

a wszystkim "mądrym" i innym ateuszom polecam wizytę na takiej imprezie zanim zaczną wygłaszać swoje mądrości

Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 13:57
0
...hm...dobry biznes i naprawdę podziwiam inicjatorów! Są barany, to należy ich strzyc do samej skory! Lepsze od Amber Gold. Popieram każdą taką inicjatywę i nisko pochylam głowę przed tym "duszpasterzem"! Bez ironii, bez niechęci, ale z zachwytem nad roztropnością poczynań klaszczę w dłonie i krzyczę ...brawo...brawo...brawo...
Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 09:30
0
Jak Pan Bóg chce kogoś uzdrowić to go uzdrowi i bez pomocy jakiegoś murzyna i bez biletu wejściowego.
Avatar
Gość / 7 lipca 2015 o 23:45
0
W Zamościu szczególnie jedna dziewczyna wzbudziła podziw zebranych tam tysięcy wstając z wózka i pokonując pieszo z trudem kilkanaście metrów. Było widać że dawno już nie chodziła. Byli też inni, ale ona dla tych co ją widzieli była jednoznacznym dowodem Bożej ingerencji czyli tak potężnej mocy do życia, której mu ludzie w większości nie znamy i nie pojmujemy. Piekielny żar z nieba odbierał zgromadzonym siły, a Bóg napełniał je na nowo. 14 godzin rekolekcji i modlitw dla niektórych był maratonem, ale myślę że było warto. John Bashbora nie jest wyjątkowym człowiekiem, jak sam to bardzo czesto podkreśla, ale na pewno jest wybranym przez Boga człowiekiem, aby dawał świadectwo Prawdzie. Żaden wierzący czy Kapłan nie może krytykować słów Johna, gdyż to czyniąc krytykuje samego Jezusa. A z tym Królem nikt nie wygra.
W Zamościu szczególnie jedna dziewczyna wzbudziła podziw zebranych tam tysięcy wstając z wózka i pokonując pieszo z trudem kilkanaście metrów. Było widać że dawno już nie chodziła. Byli też inni, ale ona dla tych co ją widzieli była jednoznacznym dowodem Bożej ingerencji czyli tak potężnej mocy do życia, której mu ludzie w większości nie znamy i nie pojmujemy. Piekielny żar z nieba odbierał zgromadzonym siły, a Bóg napełniał je na nowo. 14 godzin rekolekcji i modlitw dla niektórych był maratonem, ale myślę że było warto. John Bashbora nie j... rozwiń
Avatar
Daisy / 6 lipca 2015 o 20:48
0

Pozion zdrowotności mieszkańców lubelszczyzny poszybował w stany wysokie.Środki z NFZ trzeba przekazać do mazowieckiego.Zdrowy lud to sposób na oddłużenie szpitali !Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że ta sama osoba była 2 lata temu w Warszawie na narodowym. Faktycznie, trzeba wam srodków, na skleroze chyba

Avatar
Gość / 6 lipca 2015 o 12:19
0
gość to jest gość a numer to pusta głowa i taki komentarz ,przykre
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 13:03
0

Zidiociali katodebile z zaściankowej Polski

a Ty co postępowiec z Warszawy tak było 40 tysięcy i w tym roku też będzie 40 tysięcy. Popatrz na siebie i swój komentarz. Sam oceniasz swój poziom intelektualny. Nie byłeś tam i nie masz prawa krytykować. A debilne komentarze zostaw dla siebie. Pewnie też jesteś katolem co nie i co wstydzisz się że jesteś ochrzczony. A śłub kościelny albo brałeś albo weźmiesz. Tylko po co. Bo taka tradycja.

a Ty co postępowiec z Warszawy tak było 40 tysięcy i w tym roku też będzie 40 tysięcy. Popatrz na siebie i swój komentarz. Sam oceniasz swój poziom intelektualny. Nie byłeś tam i nie masz prawa krytykować. A debilne komentarze zostaw dla siebie. Pewnie też jesteś katolem co nie i co wstydzisz się że jesteś ochrzczony. A śłub kościelny albo brałeś albo weźmiesz. Tylko po co. Bo taka tradycja.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 13:00
0

Z przeglądu zdjęć może wynikać, że orgazmu doznają kobitki w czerni. Chyba w tym jest jednak logika - Czarny Ląd, w czerni kobitki z czarnym szamanem na czele Wszystko czarno widzę biskupie diecezji zamojskiej

Poziom intelektualny piszącego w okolicy zera

Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 12:58
0

Czy ci ludzie przyszli błagać o ROZUM? He he, XXI wiek, a w Polsce ciemnota ma się lepiej niż w średniowieczu... jeszcze te sondaże na korzyść PiSuaru... nic tylko spieprzać z tego kato-faszystowskiego kraju.

jestem katolikiem i Ty też jesteś i twoi rodzice też byli a taradycją Europy jest chrześcijaństwo. tacy jak Ty i tobie podobni ludzie z PO i popaprańcy z Pisu z pisu na religii próbują zrobić karierę. A wiara w Boga nie jest ciemnotą. To co się dzieje teraz w Polsce to przez takich jak Ty "mundrołków" co im się wydaje że świat bez Boga będzie lepszy. To spadaj na zachód gdzie Ci na starość zrobią eutanazję w nowym lepszym świecoe bez Boga

jestem katolikiem i Ty też jesteś i twoi rodzice też byli a taradycją Europy jest chrześcijaństwo. tacy jak Ty i tobie podobni ludzie z PO i popaprańcy z Pisu z pisu na religii próbują zrobić karierę. A wiara w Boga nie jest ciemnotą. To co się dzieje teraz w Polsce to przez takich jak Ty "mundrołków" co im się wydaje że świat bez Boga będzie lepszy. To spadaj na zachód gdzie Ci na starość zrobią eutanazję w nowym lepszym świecoe bez Boga

rozwiń
Avatar
Gość / 9 lipca 2015 o 12:52
0

LUDZIE CZY WY JUŻ JESTEŚCIE TAK pier***NIĘCI ŻE BEZ WIARY NIE POTRAFICIE ŻYĆ?.

a Ty jesteś już taki wspaniały że potrafisz??

Avatar
Jacek / 9 lipca 2015 o 12:51
0

psychiczne katoliczaki

nie jestem nawiedzony ale tam byłem i uważam że warto było

a wszystkim "mądrym" i innym ateuszom polecam wizytę na takiej imprezie zanim zaczną wygłaszać swoje mądrości

Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 13:57
0
...hm...dobry biznes i naprawdę podziwiam inicjatorów! Są barany, to należy ich strzyc do samej skory! Lepsze od Amber Gold. Popieram każdą taką inicjatywę i nisko pochylam głowę przed tym "duszpasterzem"! Bez ironii, bez niechęci, ale z zachwytem nad roztropnością poczynań klaszczę w dłonie i krzyczę ...brawo...brawo...brawo...
Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 09:30
0
Jak Pan Bóg chce kogoś uzdrowić to go uzdrowi i bez pomocy jakiegoś murzyna i bez biletu wejściowego.
Avatar
Gość / 7 lipca 2015 o 23:45
0
W Zamościu szczególnie jedna dziewczyna wzbudziła podziw zebranych tam tysięcy wstając z wózka i pokonując pieszo z trudem kilkanaście metrów. Było widać że dawno już nie chodziła. Byli też inni, ale ona dla tych co ją widzieli była jednoznacznym dowodem Bożej ingerencji czyli tak potężnej mocy do życia, której mu ludzie w większości nie znamy i nie pojmujemy. Piekielny żar z nieba odbierał zgromadzonym siły, a Bóg napełniał je na nowo. 14 godzin rekolekcji i modlitw dla niektórych był maratonem, ale myślę że było warto. John Bashbora nie jest wyjątkowym człowiekiem, jak sam to bardzo czesto podkreśla, ale na pewno jest wybranym przez Boga człowiekiem, aby dawał świadectwo Prawdzie. Żaden wierzący czy Kapłan nie może krytykować słów Johna, gdyż to czyniąc krytykuje samego Jezusa. A z tym Królem nikt nie wygra.
W Zamościu szczególnie jedna dziewczyna wzbudziła podziw zebranych tam tysięcy wstając z wózka i pokonując pieszo z trudem kilkanaście metrów. Było widać że dawno już nie chodziła. Byli też inni, ale ona dla tych co ją widzieli była jednoznacznym dowodem Bożej ingerencji czyli tak potężnej mocy do życia, której mu ludzie w większości nie znamy i nie pojmujemy. Piekielny żar z nieba odbierał zgromadzonym siły, a Bóg napełniał je na nowo. 14 godzin rekolekcji i modlitw dla niektórych był maratonem, ale myślę że było warto. John Bashbora nie j... rozwiń
Avatar
Daisy / 6 lipca 2015 o 20:48
0

Pozion zdrowotności mieszkańców lubelszczyzny poszybował w stany wysokie.Środki z NFZ trzeba przekazać do mazowieckiego.Zdrowy lud to sposób na oddłużenie szpitali !Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że ta sama osoba była 2 lata temu w Warszawie na narodowym. Faktycznie, trzeba wam srodków, na skleroze chyba

Avatar
Gość / 6 lipca 2015 o 12:19
0
gość to jest gość a numer to pusta głowa i taki komentarz ,przykre
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 0

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 40

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 3

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 31 7

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 37 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!