Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 maja 2008 r.
10:31
Edytuj ten wpis

Wyroki dla pseudokibiców (wideo)

0 17 A A

1000 zł grzywny i trzyletni zakaz wstępu na imprezy masowe - to kara jaką zapłaci pięciu stadionowych bandytów za zamieszki na meczu Łada - Hetman.




Do 15 min. środowych derbów Łady Biłgoraj z Hetmanem Zamość było spokojnie. Później na murawę wdarł się rozwścieczony tłum. Policja zatrzymała 83 kiboli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rozróby zaczęły się już przed pierwszym gwizdkiem pucharowej rywalizacji pomiędzy Ładą Biłgoraj a Hetmanem Zamość.

Biłgorajscy pseudokibice szukali bójki przed bramą wejściową stadionu Łady. Starli się z ochroną i bez biletów wtargnęli na trybuny.

Po 15 minutach spotkania rozwścieczony tłum wdarł się na murawę. Chuligani z Biłgoraja starli się z pseudokibicami z Zamościa i policją. Piłkarze wzięli nogi za pas.

- Obie grupy ruszyły na siebie. Zarządzono 3-minutową przerwę, żeby opanować sytuację - relacjonuje Marek Jamroz biłgorajskiej policji.

Funkcjonariusze na chwilę uspokoili bandytów, ale spokój nie trwał długo. Gdy zespół z Biłgoraja stracił gola, krewcy kibole nie wytrzymali i znowu zaczęli rozkręcać zadymę. Sędzia przerwał mecz.



Biłgorajscy policjanci zatrzymali w sumie 83 pseudokibiców. Sąd Grodzki w Biłgoraju jeszcze w środę skazał 5 osób na kary grzywny po 1000 zł i 3 lata zakazu wstępu na imprezy masowe.

Spośród czterdziestu zidentyfikowanych sprawców, czterej byli niepełnoletni. Wszyscy stanął przed sądem. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

(ak, łm)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
edek / 31 maja 2008 o 18:07
0
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują jak zwierzynę w ZOO bo inaczej ich bym nie nazwał : zwierzyna !
Ciekawe czy mamusia i tatuś takiego łysola wie jak ich pociecha się zachowuje.
Dowiadują się zazwyczaj jak ich wyłapią i wsadzą na dołek, a wtedy jest lament i płacz i pisanie skarg na policjanta bo nie zachował się odpowiednio w stosunku do takiego barana.

Zwiększyć uprawnienia policji, gdy podnosi kij lub cokolwiek na funkcjonariusza to należy obezwładnić takiego za wszelką cenę !

Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Tych prawdziwych !
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują j... rozwiń
Avatar
AAaaaAAa / 30 maja 2008 o 11:26
0
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zachowywali sie jak zwierzeta to teraz bedzie zasluzona kara:)Mam nadzieje ze przez takich burków jak "wierni"fanatycy" klub nie zostanie ukarany...
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zacho... rozwiń
Avatar
misiu / 30 maja 2008 o 02:24
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!!

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!! rozwiń
Avatar
STYX / 29 maja 2008 o 22:21
0
yo napisał:
sam sie powies palancie



Oooo..jeden już sie zgłosił !!! przyprowadź jeszcze swoją starą !
Avatar
Artur / 29 maja 2008 o 20:22
0
Jestem z Zamościa i wstydze się za tą bande deb***i.To nie kibice HETMANA to banda deb***i.Ich trzeba leczyć
Avatar
zmc / 29 maja 2008 o 18:26
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color]


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color] rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 29 maja 2008 o 16:59
0
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
Avatar
yoyo / 29 maja 2008 o 16:39
0
Kibic Górnika Łęczna napisał:
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.


ciebie powinni wystrzelac :/ o czym ty chlopaczku mowisz wogole?
Avatar
Kibic Górnika Łęczna / 29 maja 2008 o 16:17
0
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.
Avatar
xyz / 29 maja 2008 o 15:55
0
Prawdopodobnie kibole Łady i Hetmane przeszli szkolenie na meczach Motoru. Jeżeli tak, to uczniowie przerośli nauczycieli, gdyż motorowcom nie udało się przerwać meczu.
Avatar
edek / 31 maja 2008 o 18:07
0
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują jak zwierzynę w ZOO bo inaczej ich bym nie nazwał : zwierzyna !
Ciekawe czy mamusia i tatuś takiego łysola wie jak ich pociecha się zachowuje.
Dowiadują się zazwyczaj jak ich wyłapią i wsadzą na dołek, a wtedy jest lament i płacz i pisanie skarg na policjanta bo nie zachował się odpowiednio w stosunku do takiego barana.

Zwiększyć uprawnienia policji, gdy podnosi kij lub cokolwiek na funkcjonariusza to należy obezwładnić takiego za wszelką cenę !

Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Tych prawdziwych !
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują j... rozwiń
Avatar
AAaaaAAa / 30 maja 2008 o 11:26
0
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zachowywali sie jak zwierzeta to teraz bedzie zasluzona kara:)Mam nadzieje ze przez takich burków jak "wierni"fanatycy" klub nie zostanie ukarany...
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zacho... rozwiń
Avatar
misiu / 30 maja 2008 o 02:24
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!!

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!! rozwiń
Avatar
STYX / 29 maja 2008 o 22:21
0
yo napisał:
sam sie powies palancie



Oooo..jeden już sie zgłosił !!! przyprowadź jeszcze swoją starą !
Avatar
Artur / 29 maja 2008 o 20:22
0
Jestem z Zamościa i wstydze się za tą bande deb***i.To nie kibice HETMANA to banda deb***i.Ich trzeba leczyć
Avatar
zmc / 29 maja 2008 o 18:26
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color]


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color] rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 29 maja 2008 o 16:59
0
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
Avatar
yoyo / 29 maja 2008 o 16:39
0
Kibic Górnika Łęczna napisał:
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.


ciebie powinni wystrzelac :/ o czym ty chlopaczku mowisz wogole?
Avatar
Kibic Górnika Łęczna / 29 maja 2008 o 16:17
0
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.
Avatar
xyz / 29 maja 2008 o 15:55
0
Prawdopodobnie kibole Łady i Hetmane przeszli szkolenie na meczach Motoru. Jeżeli tak, to uczniowie przerośli nauczycieli, gdyż motorowcom nie udało się przerwać meczu.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny finał wycinki drzew. 19-latek nie żyje

Tragiczny finał wycinki drzew. 19-latek nie żyje 4 1

Tragiczny wypadek podczas wycinki drzew. Zginął 19-latek.

Wybory 2018. Beata Szydło w czwartek na pl. Litewskim Lublinie

Wybory 2018. Beata Szydło w czwartek na pl. Litewskim Lublinie 0 2

Do Lublina przyjedzie wicepremier Beata Szydło

Rolnik włożył rękę w maszynę. Trafił do szpitala

Rolnik włożył rękę w maszynę. Trafił do szpitala 0 0

Mężczyzna włożył rękę do maszyny wykopującej ziemniaki. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Puchar Polski: Polesie Kock kontra Wisła Puławy, półfinały w Zamościu

Puchar Polski: Polesie Kock kontra Wisła Puławy, półfinały w Zamościu 4 0

W środę odbędą się jeszcze trzy mecze Pucharu Polski. W okręgu lubelskim w ramach trzeciej rundy Polesie Kock zmierzy się z Wisłą Puławy (godz. 16). A w Zamościu do rozegrania są już półfinały

Koncert Deep i Zbyszek Kowalczyk w Graffiti
29 września 2018, 19:00

Koncert Deep i Zbyszek Kowalczyk w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 29 września o godz. 19 w Klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią Deep i Zbyszek Kowalczyk. - To będzie rockowo-bluesowa eksplozja! - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze?

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze? 1 3

O możliwym złamaniu przepisów przez prezydenta Zamościa i zastępcę prezydenta Lublina alarmuje komisarzy wyborczych Fundacja Wolności. Podejrzewa podwójne finansowanie kampanii

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut 58 6

Po porodzie zawinęła córkę w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut. Weronika B. – studentka z Lublina – miała w środę stanąć przed sądem. Jest oskarżona o zabójstwo.

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka
galeria

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka 1 7

W miejscowości Kaczórki doszło do tragicznego wypadku. Ciągnik zgniótł 68-latka

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera 8 4

W poniedziałek trzęsienie ziemi, a w środę trzeba grać kolejny mecz. W ramach trzeciej rundy Pucharu Polski LZPN Motor zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.15

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump
film

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump 1 8

Waszyngton, USA. - Uśmiechałem się do pana prezydenta, że chciałbym, aby udało nas się wspólnie utworzyć stałą bazę amerykańską w Polsce, którą nazwiemy „Fort Trump” - żartował Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem USA. - Mam nadzieję, że pan prezydent podejmie decyzję o skierowaniu do Polski kolejnych oddziałów amerykańskich. Jestem przekonany, że taka decyzja jest zarówno w interesie Polski, jak i Stanów Zjednoczonych – dodał prezydent Polski.

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie 4 19

Wizz Air zawiesza kolejną trasę z lubelskiego lotniska. Od listopada nie będzie już latać do Sztokholmu Skavsta. W tym roku z rozkładu portu w Świdniku zniknęły już połączenia do Liverpoolu, Doncaster Sheffield, Tel Awiwu. Zimą nie polecimy też do Kijowa i Mediolanu, a wiosną do Londynu Stansted.

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 12 12

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 2 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 39 15

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!