Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 maja 2008 r.
10:31
Edytuj ten wpis

Wyroki dla pseudokibiców (wideo)

0 17 A A

1000 zł grzywny i trzyletni zakaz wstępu na imprezy masowe - to kara jaką zapłaci pięciu stadionowych bandytów za zamieszki na meczu Łada - Hetman.




Do 15 min. środowych derbów Łady Biłgoraj z Hetmanem Zamość było spokojnie. Później na murawę wdarł się rozwścieczony tłum. Policja zatrzymała 83 kiboli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rozróby zaczęły się już przed pierwszym gwizdkiem pucharowej rywalizacji pomiędzy Ładą Biłgoraj a Hetmanem Zamość.

Biłgorajscy pseudokibice szukali bójki przed bramą wejściową stadionu Łady. Starli się z ochroną i bez biletów wtargnęli na trybuny.

Po 15 minutach spotkania rozwścieczony tłum wdarł się na murawę. Chuligani z Biłgoraja starli się z pseudokibicami z Zamościa i policją. Piłkarze wzięli nogi za pas.

- Obie grupy ruszyły na siebie. Zarządzono 3-minutową przerwę, żeby opanować sytuację - relacjonuje Marek Jamroz biłgorajskiej policji.

Funkcjonariusze na chwilę uspokoili bandytów, ale spokój nie trwał długo. Gdy zespół z Biłgoraja stracił gola, krewcy kibole nie wytrzymali i znowu zaczęli rozkręcać zadymę. Sędzia przerwał mecz.



Biłgorajscy policjanci zatrzymali w sumie 83 pseudokibiców. Sąd Grodzki w Biłgoraju jeszcze w środę skazał 5 osób na kary grzywny po 1000 zł i 3 lata zakazu wstępu na imprezy masowe.

Spośród czterdziestu zidentyfikowanych sprawców, czterej byli niepełnoletni. Wszyscy stanął przed sądem. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

(ak, łm)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
edek / 31 maja 2008 o 18:07
0
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują jak zwierzynę w ZOO bo inaczej ich bym nie nazwał : zwierzyna !
Ciekawe czy mamusia i tatuś takiego łysola wie jak ich pociecha się zachowuje.
Dowiadują się zazwyczaj jak ich wyłapią i wsadzą na dołek, a wtedy jest lament i płacz i pisanie skarg na policjanta bo nie zachował się odpowiednio w stosunku do takiego barana.

Zwiększyć uprawnienia policji, gdy podnosi kij lub cokolwiek na funkcjonariusza to należy obezwładnić takiego za wszelką cenę !

Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Tych prawdziwych !
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują j... rozwiń
Avatar
AAaaaAAa / 30 maja 2008 o 11:26
0
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zachowywali sie jak zwierzeta to teraz bedzie zasluzona kara:)Mam nadzieje ze przez takich burków jak "wierni"fanatycy" klub nie zostanie ukarany...
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zacho... rozwiń
Avatar
misiu / 30 maja 2008 o 02:24
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!!

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!! rozwiń
Avatar
STYX / 29 maja 2008 o 22:21
0
yo napisał:
sam sie powies palancie



Oooo..jeden już sie zgłosił !!! przyprowadź jeszcze swoją starą !
Avatar
Artur / 29 maja 2008 o 20:22
0
Jestem z Zamościa i wstydze się za tą bande deb***i.To nie kibice HETMANA to banda deb***i.Ich trzeba leczyć
Avatar
zmc / 29 maja 2008 o 18:26
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color]


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color] rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 29 maja 2008 o 16:59
0
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
Avatar
yoyo / 29 maja 2008 o 16:39
0
Kibic Górnika Łęczna napisał:
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.


ciebie powinni wystrzelac :/ o czym ty chlopaczku mowisz wogole?
Avatar
Kibic Górnika Łęczna / 29 maja 2008 o 16:17
0
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.
Avatar
xyz / 29 maja 2008 o 15:55
0
Prawdopodobnie kibole Łady i Hetmane przeszli szkolenie na meczach Motoru. Jeżeli tak, to uczniowie przerośli nauczycieli, gdyż motorowcom nie udało się przerwać meczu.
Avatar
edek / 31 maja 2008 o 18:07
0
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują jak zwierzynę w ZOO bo inaczej ich bym nie nazwał : zwierzyna !
Ciekawe czy mamusia i tatuś takiego łysola wie jak ich pociecha się zachowuje.
Dowiadują się zazwyczaj jak ich wyłapią i wsadzą na dołek, a wtedy jest lament i płacz i pisanie skarg na policjanta bo nie zachował się odpowiednio w stosunku do takiego barana.

Zwiększyć uprawnienia policji, gdy podnosi kij lub cokolwiek na funkcjonariusza to należy obezwładnić takiego za wszelką cenę !

Pozdrawiam wszystkich kibiców ! Tych prawdziwych !
Zasrańcy z krokiem w kolanach albo w błyszczących dresach z Ukrainy są mocni tylko w grupie.
Gdy ich wyłapią to są potulni jak baranki
Trzeba ich traktować pałą i jeszcze poprawić z armatki wodnej !
Pytanie : dlaczego Policja robi za ochroniarzy na meczach ? Kluby powinny za to płacić !
Ja z moją rodziną jestem w tym czasie (mecz) pozbawiony konstytucyjnego bezpieczeństwa bo wszystkie siły i środki (albo ich większość)udają się na mecz aby pilnować tych niby kibiców.
Zamykają ich w klatki i pilnują j... rozwiń
Avatar
AAaaaAAa / 30 maja 2008 o 11:26
0
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zachowywali sie jak zwierzeta to teraz bedzie zasluzona kara:)Mam nadzieje ze przez takich burków jak "wierni"fanatycy" klub nie zostanie ukarany...
widze duzo tu buntowników z hasłami HWDP...:/nie czaje nemasów ktorzy uwazaja sie za wiernych fanatykow a nie pozwalają swojej druzynie walczyc o dalsze rozgrywki:/po to jest wyjazd zeby wspierac druzyne a nie jej szkodzic.No ale dzieci ulicy nie rozumieją tego,nasluchają sie Hemp Gru,przyjarają zioło i uwazają sie za chuliganow:/Kazdy tu taki przeciwny Policji a kur... gdybyscie mieli klopoty,ktos by was okradl czy cos to pierwsze co byscie zrobili to byscie po tą Policje dzwonili:/ To nie jest sredniowiecze i panstwo bezprawia,buraki zacho... rozwiń
Avatar
misiu / 30 maja 2008 o 02:24
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!!

Jestem z Bilgoraja , a teraz mieszkam w Chicago i tez bym chcial przeczytac cos milego. A tu przychodze do pracy i slysze , ze w Bilgoraju mieszkaja sami bandyci. WIESZAC ZA NOGI SK ******OW WZDLOZ TARGOWEJ!!!!!! rozwiń
Avatar
STYX / 29 maja 2008 o 22:21
0
yo napisał:
sam sie powies palancie



Oooo..jeden już sie zgłosił !!! przyprowadź jeszcze swoją starą !
Avatar
Artur / 29 maja 2008 o 20:22
0
Jestem z Zamościa i wstydze się za tą bande deb***i.To nie kibice HETMANA to banda deb***i.Ich trzeba leczyć
Avatar
zmc / 29 maja 2008 o 18:26
0
~Tomek~ napisał:
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color]


o tak! masz racje! a teraz zrob cos z tym [color="#2E8B57"][size=7]![/size][/color]

[CENTER][color="#FF0000"][size=7][font="Palatino Linotype"]A.C.A.B. !!!!!![/font][/size][/color][/CENTER]

------------------------------------------------------------
Duma Wschodniej Polski !!
[color="#FF0000"][size=3][font="Book Antiqua"]HWK[/font][/size][/color] rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 29 maja 2008 o 16:59
0
Banda idiotów. To najwieksze śmiecie zamojszczyzny. Mojej kochanej zamojszczyzny. Przez tych półgłówków cierpi reputacja naszych miast. W prasie zamiast czytać miłe rzeczy o rodzinnym mieście czytam o takich sytuacjach. To są kibice? Założe się, że 90% tych ciot, którzy są "mistrzami walecznej trybuny" mie potrafi wymienic nawet polowy nazwik piłkarzy swojej drużyny.
Avatar
yoyo / 29 maja 2008 o 16:39
0
Kibic Górnika Łęczna napisał:
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.


ciebie powinni wystrzelac :/ o czym ty chlopaczku mowisz wogole?
Avatar
Kibic Górnika Łęczna / 29 maja 2008 o 16:17
0
Policj wyposażyć w ostrą amunicję i.... stzrelać do młodych bandytów.seriami.
Avatar
xyz / 29 maja 2008 o 15:55
0
Prawdopodobnie kibole Łady i Hetmane przeszli szkolenie na meczach Motoru. Jeżeli tak, to uczniowie przerośli nauczycieli, gdyż motorowcom nie udało się przerwać meczu.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 139 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!