Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 lutego 2014 r.
20:14
Edytuj ten wpis

Zamość kibicuje olimpijczykom. Przystanek Królowej Justyny zamiast Jadwigi

Autor: Zdjęcie autora łm
478 14 A A

Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu w oryginalny sposób uczcił złoty medal Justyny Kowalczyk na igrzyskach w Soczi. Przystanek "Królowej Jadwigi", zamienił się w przystanek "Królowej Justyny"

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To pomysł naszych pracowników. Chcemy w ten sposób uczcić tę pamiętną chwilę, jaką jest zdobycie złotego medalu na igrzyskach olimpijskich - mówi Jarosław Maluha, prezes zarządu MZK. To już kolejna taka akcja miejskiego przewoźnika. Kilka dni wcześniej "Osiedle Słoneczny Stok” zmieniło się w "Słoneczny Stoch”, na cześć skoczka narciarskiego Kamila Stocha, który również zdobył złoto. Prezes MZK nie wyklucza, że w autobusach mogą pojawić się kolejne związane z olimpiadą niespodzianki. - Reakcje pasażerów są bardzo pozytywne, a my mamy wiele pomysłów. Życzymy dalszych sukcesów naszym sportowcom. Czekamy na kolejne medale - kończy Maluha. Możemy tylko dołączyć się do życzeń i dodać: brawo MZK! :-)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lutego 2014 o 13:47
0

nie masz nic do powiedzenia? nie komentuj.

Ty za to widzę wyraźna potrzeba pisania pierdół. Może do roboty?

Avatar
gość / 14 lutego 2014 o 12:32
0

"się za tym pomówił" ??? Nie znasz języka polskiego - nie komentuj...

nie masz nic do powiedzenia? nie komentuj.

Avatar
ewi / 14 lutego 2014 o 12:31
0

"długo jeszcze ta dziecinada?"

Pewnie byś wolał aby tak  uczczono jakiego piłkarza ?.   Piłkarzom pozostał tylko hymn do śpiewania.   "Nic się ne stało...."  bo mimo ogromnych pieniędzy jakie się w nich pcha, nic nie potrafią i nic nie chcą potrafić.  Dzieciaki, które kopią na rżysku szmaciankę mają więcej energii i zapału  oraz więcej potrafią od naszych pożal się Boże piłkarzy.  Tylko wstyd przynoszą.  Po cholerę budowano za grube miliony te stadiony ?.

bo ktoś sobie ubzdurał, że nożna to nasz sport narodowy... ciągle zastanawiam się kto i na jakiej podstawie doszedł do tak idiotycznego wniosku. Mamy ogromne sukcesy w siatkówce, w ręcznej, w la i sportach zimowych... jedyną dziedziną, jaka nie przynosi sukcesów jest właśnie piłka nożna. To smutne, jak marnotrawi się publiczne pieniądze na coś co jest zbędne i nie przynosi rezultatów, podczas, gdy inne dziedziny sportu muszą zmagać się z trudnościami finansowymi. Od zawodników na olimpiadzie zimowej też oczekuje się wielu sukcesów, zapominając o tym, że biedni nawet nie mają obiektów, na których mogliby trenować.

bo ktoś sobie ubzdurał, że nożna to nasz sport narodowy... ciągle zastanawiam się kto i na jakiej podstawie doszedł do tak idiotycznego wniosku. Mamy ogromne sukcesy w siatkówce, w ręcznej, w la i sportach zimowych... jedyną dziedziną, jaka nie przynosi sukcesów jest właśnie piłka nożna. To smutne, jak marnotrawi się publiczne pieniądze na coś co jest zbędne i nie przynosi rezultatów, podczas, gdy inne dziedziny sportu muszą zmagać się z trudnościami finansowymi. Od zawodników na olimpiadzie zimowej też oczekuje się wielu sukcesów, zapom... rozwiń

Avatar
Gość / 14 lutego 2014 o 12:14
0

pomysł jest nie nowy, bo sami mieszkańcy tej miejscowości wystąpili z tą inicjatywą, a Lublin tylko się za tym pomówił. Nie znasz sprawy nie komentuj.

"się za tym pomówił" ??? Nie znasz języka polskiego - nie komentuj...

Avatar
XXXY / 14 lutego 2014 o 11:52
0

"długo jeszcze ta dziecinada?"

Pewnie byś wolał aby tak  uczczono jakiego piłkarza ?.   Piłkarzom pozostał tylko hymn do śpiewania.   "Nic się ne stało...."  bo mimo ogromnych pieniędzy jakie się w nich pcha, nic nie potrafią i nic nie chcą potrafić.  Dzieciaki, które kopią na rżysku szmaciankę mają więcej energii i zapału  oraz więcej potrafią od naszych pożal się Boże piłkarzy.  Tylko wstyd przynoszą.  Po cholerę budowano za grube miliony te stadiony ?.

Avatar
tim / 14 lutego 2014 o 08:33
0

w Polsce to nikomu nie dogodzisz. fajny pomysł. Przynajmniej w taki sposób mogą uczcić sukcesy naszych Polaków. Niestety niektórzy sami nic nie wymyślą, a innych tylko krytykują.

Żal takich ludzi bez poczucia humoru, bez dystansu i chociażby odrobiny radości życia. A może to zazdrość, za to, że dzieje się to w Zamościu, a nie w ich Lublinie.

Avatar
ewi / 14 lutego 2014 o 08:30
0

rozumiem kierowcę w czapce z pomponem na mikołajki (o ile kierowca faktycznie ma takie poczucie humoru a nie  odgórnie karzą mu robić z siebie debila w pracy), ale to podpinanie Zamościa pod J. Kowalczyk jest żałosne. Jak ten pomysł ludzi z Lublina, żeby zmienić ludziom nazwę miejscowości w Kasinie Wielkiej. Takie...prostackie i na siłę.

pomysł jest nie nowy, bo sami mieszkańcy tej miejscowości wystąpili z tą inicjatywą, a Lublin tylko się za tym pomówił. Nie znasz sprawy nie komentuj.

pomysł jest nie nowy, bo sami mieszkańcy tej miejscowości wystąpili z tą inicjatywą, a Lublin tylko się za tym pomówił. Nie znasz sprawy nie komentuj.

rozwiń
Avatar
Greg / 14 lutego 2014 o 08:11
0

SUPER pomysł. Może czasem trzeba by się pocieszyć z sukcesów swoich rodaków...

Avatar
sncz / 14 lutego 2014 o 06:41
0

dobrze jest. Mnie sięto podoba :)

Avatar
grzes / 13 lutego 2014 o 22:50
0

a mi się to strasznie podoba!!! a malkontentom mówię STANOWCZE NIE!!!

Avatar
Gość / 14 lutego 2014 o 13:47
0

nie masz nic do powiedzenia? nie komentuj.

Ty za to widzę wyraźna potrzeba pisania pierdół. Może do roboty?

Avatar
gość / 14 lutego 2014 o 12:32
0

"się za tym pomówił" ??? Nie znasz języka polskiego - nie komentuj...

nie masz nic do powiedzenia? nie komentuj.

Avatar
ewi / 14 lutego 2014 o 12:31
0

"długo jeszcze ta dziecinada?"

Pewnie byś wolał aby tak  uczczono jakiego piłkarza ?.   Piłkarzom pozostał tylko hymn do śpiewania.   "Nic się ne stało...."  bo mimo ogromnych pieniędzy jakie się w nich pcha, nic nie potrafią i nic nie chcą potrafić.  Dzieciaki, które kopią na rżysku szmaciankę mają więcej energii i zapału  oraz więcej potrafią od naszych pożal się Boże piłkarzy.  Tylko wstyd przynoszą.  Po cholerę budowano za grube miliony te stadiony ?.

bo ktoś sobie ubzdurał, że nożna to nasz sport narodowy... ciągle zastanawiam się kto i na jakiej podstawie doszedł do tak idiotycznego wniosku. Mamy ogromne sukcesy w siatkówce, w ręcznej, w la i sportach zimowych... jedyną dziedziną, jaka nie przynosi sukcesów jest właśnie piłka nożna. To smutne, jak marnotrawi się publiczne pieniądze na coś co jest zbędne i nie przynosi rezultatów, podczas, gdy inne dziedziny sportu muszą zmagać się z trudnościami finansowymi. Od zawodników na olimpiadzie zimowej też oczekuje się wielu sukcesów, zapominając o tym, że biedni nawet nie mają obiektów, na których mogliby trenować.

bo ktoś sobie ubzdurał, że nożna to nasz sport narodowy... ciągle zastanawiam się kto i na jakiej podstawie doszedł do tak idiotycznego wniosku. Mamy ogromne sukcesy w siatkówce, w ręcznej, w la i sportach zimowych... jedyną dziedziną, jaka nie przynosi sukcesów jest właśnie piłka nożna. To smutne, jak marnotrawi się publiczne pieniądze na coś co jest zbędne i nie przynosi rezultatów, podczas, gdy inne dziedziny sportu muszą zmagać się z trudnościami finansowymi. Od zawodników na olimpiadzie zimowej też oczekuje się wielu sukcesów, zapom... rozwiń

Avatar
Gość / 14 lutego 2014 o 12:14
0

pomysł jest nie nowy, bo sami mieszkańcy tej miejscowości wystąpili z tą inicjatywą, a Lublin tylko się za tym pomówił. Nie znasz sprawy nie komentuj.

"się za tym pomówił" ??? Nie znasz języka polskiego - nie komentuj...

Avatar
XXXY / 14 lutego 2014 o 11:52
0

"długo jeszcze ta dziecinada?"

Pewnie byś wolał aby tak  uczczono jakiego piłkarza ?.   Piłkarzom pozostał tylko hymn do śpiewania.   "Nic się ne stało...."  bo mimo ogromnych pieniędzy jakie się w nich pcha, nic nie potrafią i nic nie chcą potrafić.  Dzieciaki, które kopią na rżysku szmaciankę mają więcej energii i zapału  oraz więcej potrafią od naszych pożal się Boże piłkarzy.  Tylko wstyd przynoszą.  Po cholerę budowano za grube miliony te stadiony ?.

Avatar
tim / 14 lutego 2014 o 08:33
0

w Polsce to nikomu nie dogodzisz. fajny pomysł. Przynajmniej w taki sposób mogą uczcić sukcesy naszych Polaków. Niestety niektórzy sami nic nie wymyślą, a innych tylko krytykują.

Żal takich ludzi bez poczucia humoru, bez dystansu i chociażby odrobiny radości życia. A może to zazdrość, za to, że dzieje się to w Zamościu, a nie w ich Lublinie.

Avatar
ewi / 14 lutego 2014 o 08:30
0

rozumiem kierowcę w czapce z pomponem na mikołajki (o ile kierowca faktycznie ma takie poczucie humoru a nie  odgórnie karzą mu robić z siebie debila w pracy), ale to podpinanie Zamościa pod J. Kowalczyk jest żałosne. Jak ten pomysł ludzi z Lublina, żeby zmienić ludziom nazwę miejscowości w Kasinie Wielkiej. Takie...prostackie i na siłę.

pomysł jest nie nowy, bo sami mieszkańcy tej miejscowości wystąpili z tą inicjatywą, a Lublin tylko się za tym pomówił. Nie znasz sprawy nie komentuj.

pomysł jest nie nowy, bo sami mieszkańcy tej miejscowości wystąpili z tą inicjatywą, a Lublin tylko się za tym pomówił. Nie znasz sprawy nie komentuj.

rozwiń
Avatar
Greg / 14 lutego 2014 o 08:11
0

SUPER pomysł. Może czasem trzeba by się pocieszyć z sukcesów swoich rodaków...

Avatar
sncz / 14 lutego 2014 o 06:41
0

dobrze jest. Mnie sięto podoba :)

Avatar
grzes / 13 lutego 2014 o 22:50
0

a mi się to strasznie podoba!!! a malkontentom mówię STANOWCZE NIE!!!

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 0

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 7 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 2

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 30 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 89 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 38 16

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!