Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

17 maja 2018 r.
8:40

Biała Podlaska ma szansę na super podwórko. Oddaj głos

Autor: Zdjęcie autora eb
0 7 A A
(fot. Materiały prasowe)

Biała Podlaska może wygrać podwórko talentów Nivea. Ważne są głosy internautów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Miasto do konkursu zgłosiło stowarzyszenie Biała Samorządowa i bialska spółdzielnia mieszkaniowa Zgoda. Głosowanie trwa do 21 czerwca.

– Dzięki takiemu miejscu będziemy mogli poprawić jakość spędzania wolnego czasu. Jest to pomoc i zachęta do rodzinnej zabawy ale przede wszystkim wsparcie rodziców w rozwoju talentów ich dzieci. Takie podwórko może zaistnieć w naszej społeczności dzięki głosom mieszkańców oddanym na nasze miasto w tym konkursie – zachęca Konrad Afaltowski z Białej Samorządowej.

Do wygrania jest 20 podwórek. Każe z nich składa się ze strefy sportowej, artystycznej i kulturalnej. Na miejscu dzieci mogą skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, huśtawki "bocianie gniazdo" czy z trampoliny.

Na Białą Podlaską można zagłosować tutaj.

Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 18:38
0
Stefaniuk, gdzie twoje 1000 miejsc pracy na lotnisku ? ? ? Gdzie recycling samolotów ? Co z inwestorami w bialskiej, tfu.., pomorskiej strefie ?
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 15:33
0
Nie bójmy się tego powiedzieć... gdyby nie Bogusław Broniewicz słońce jutro o poranku by nie wstało..." Ha, ha, ha
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:50
0
Mamy czujnik na Kościuszki , to może będziemy mieli podwórko na Kościuszki , tylko trzeba trochę posprzątać. Dołożyć wybieg dla psów i mamy komplet. Zaprosić Litwina na grilla , paru z SLD i zabawa bezpartyjnych będzie przednia
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:45
0
"Miasto do konkursu zgłosiło stowarzyszenie Biała Samorządowa" !!!!!!!???????. To już relacje kolaboracyjne Pana B. z władzami , które się wcześniej tak krytykowało weszły na aż tak przyjazny poziom ?????? Piękna mi opozycja , nie ma co ! Jeszcze trochę a będzie spijanie sobie z dzióbków. Co tydzień dowiadujemy się nowych faktów o rzeczywistej roli Broniewicza.
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:32
0
Pan Afaltowski też dobry talent, zbierał podpisy w sprawie parkingu na Okopowej, robiąc ludzi w bambuko dając nadzieję i parkingu jakoś nie widać. Takie ten talent ma przebicie w mieście. On sam woli o tym już nie pamiętać.... Mieszkańcy zapamiętają
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:25
0
Wnoszę o nagrodę Bronkowi za "talent" roku 2018. Po pierwsze ciągle tylko informuje a kiedy zacznie coś w końcu robić, bo efektów brak. Talent niebywały.Po drugie trzeba mieć niesamowity talent ,żeby tak bezczelnie wmawiać niezbyt lotnym, że się czuje odrazę do partyjności, podczas gdy samemu było się przez wiele lat członkiem PO i funkcjonariuszem partyjnym z 10 procentowym poparciem. Po trzecie trzeba mieć wielki talent , żeby próbować dawać wyrazy oburzenia na władze w mieście podczas gdy na pikniku z kolegami z PO klepie się po pleckach. Po czwarte ten Pan ze swoim talentem potrafił stworzyć twór który po kilku latach jest "nagi" i w przedwyborczym szaleństwie ściąga kogo się da na zasadzie " zapchaj dziura" , żeby uniknąć kompromitacji. Po piąte to jest talent na miarę BS, żeby głównym jego zadaniem był wybieg dla piesków. Po szóste wytrzymać pod Sądem proteście ledwie 2 godziny i więcej się nie pojawić to jednak jest coś wielkiego.
Wnoszę o nagrodę Bronkowi za "talent" roku 2018. Po pierwsze ciągle tylko informuje a kiedy zacznie coś w końcu robić, bo efektów brak. Talent niebywały.Po drugie trzeba mieć niesamowity talent ,żeby tak bezczelnie wmawiać niezbyt lotnym, że się czuje odrazę do partyjności, podczas gdy samemu było się przez wiele lat członkiem PO i funkcjonariuszem partyjnym z 10 procentowym poparciem. Po trzecie trzeba mieć wielki talent , żeby próbować dawać wyrazy oburzenia na władze w mieście podczas gdy na pikniku z kolegami z PO klepie się po... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 09:07
0
Widzę ,że ta biała samorządowa to taka sam kompetencyjna jak Stefaniuk z Biereckim! Biała Podlaska jest okropnie zaniedbana i zadłużona,ale prezydent miasta przeprowadził się z bloku do jednorodzinnego domku,zmienił samochód i kupił motocykl warty dwa dobre samochody.Miasto jest na granicy bankructwa,brudne ,ulice połatane jak spodnie mężczyzny tuz po wojnie.Dobrego kandydata na prezydenta nie widać,bo tego co jest to chyba ludzie by do końca zgłupieli ,by go wybrać.No cóż chyba nam zostanie kandydat z Syrii???
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 18:38
0
Stefaniuk, gdzie twoje 1000 miejsc pracy na lotnisku ? ? ? Gdzie recycling samolotów ? Co z inwestorami w bialskiej, tfu.., pomorskiej strefie ?
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 15:33
0
Nie bójmy się tego powiedzieć... gdyby nie Bogusław Broniewicz słońce jutro o poranku by nie wstało..." Ha, ha, ha
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:50
0
Mamy czujnik na Kościuszki , to może będziemy mieli podwórko na Kościuszki , tylko trzeba trochę posprzątać. Dołożyć wybieg dla psów i mamy komplet. Zaprosić Litwina na grilla , paru z SLD i zabawa bezpartyjnych będzie przednia
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:45
0
"Miasto do konkursu zgłosiło stowarzyszenie Biała Samorządowa" !!!!!!!???????. To już relacje kolaboracyjne Pana B. z władzami , które się wcześniej tak krytykowało weszły na aż tak przyjazny poziom ?????? Piękna mi opozycja , nie ma co ! Jeszcze trochę a będzie spijanie sobie z dzióbków. Co tydzień dowiadujemy się nowych faktów o rzeczywistej roli Broniewicza.
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:32
0
Pan Afaltowski też dobry talent, zbierał podpisy w sprawie parkingu na Okopowej, robiąc ludzi w bambuko dając nadzieję i parkingu jakoś nie widać. Takie ten talent ma przebicie w mieście. On sam woli o tym już nie pamiętać.... Mieszkańcy zapamiętają
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 11:25
0
Wnoszę o nagrodę Bronkowi za "talent" roku 2018. Po pierwsze ciągle tylko informuje a kiedy zacznie coś w końcu robić, bo efektów brak. Talent niebywały.Po drugie trzeba mieć niesamowity talent ,żeby tak bezczelnie wmawiać niezbyt lotnym, że się czuje odrazę do partyjności, podczas gdy samemu było się przez wiele lat członkiem PO i funkcjonariuszem partyjnym z 10 procentowym poparciem. Po trzecie trzeba mieć wielki talent , żeby próbować dawać wyrazy oburzenia na władze w mieście podczas gdy na pikniku z kolegami z PO klepie się po pleckach. Po czwarte ten Pan ze swoim talentem potrafił stworzyć twór który po kilku latach jest "nagi" i w przedwyborczym szaleństwie ściąga kogo się da na zasadzie " zapchaj dziura" , żeby uniknąć kompromitacji. Po piąte to jest talent na miarę BS, żeby głównym jego zadaniem był wybieg dla piesków. Po szóste wytrzymać pod Sądem proteście ledwie 2 godziny i więcej się nie pojawić to jednak jest coś wielkiego.
Wnoszę o nagrodę Bronkowi za "talent" roku 2018. Po pierwsze ciągle tylko informuje a kiedy zacznie coś w końcu robić, bo efektów brak. Talent niebywały.Po drugie trzeba mieć niesamowity talent ,żeby tak bezczelnie wmawiać niezbyt lotnym, że się czuje odrazę do partyjności, podczas gdy samemu było się przez wiele lat członkiem PO i funkcjonariuszem partyjnym z 10 procentowym poparciem. Po trzecie trzeba mieć wielki talent , żeby próbować dawać wyrazy oburzenia na władze w mieście podczas gdy na pikniku z kolegami z PO klepie się po... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2018 o 09:07
0
Widzę ,że ta biała samorządowa to taka sam kompetencyjna jak Stefaniuk z Biereckim! Biała Podlaska jest okropnie zaniedbana i zadłużona,ale prezydent miasta przeprowadził się z bloku do jednorodzinnego domku,zmienił samochód i kupił motocykl warty dwa dobre samochody.Miasto jest na granicy bankructwa,brudne ,ulice połatane jak spodnie mężczyzny tuz po wojnie.Dobrego kandydata na prezydenta nie widać,bo tego co jest to chyba ludzie by do końca zgłupieli ,by go wybrać.No cóż chyba nam zostanie kandydat z Syrii???
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Policjant zabrał kluczyki. Kierowca rzucił się na niego z nożem i śrubokrętem

Policjant zabrał kluczyki. Kierowca rzucił się na niego z nożem i śrubokrętem 1 0

Pijany kierowca rzucił się na policjanta z nożem i śrubokrętem. Zdenerwował się, bo mundurowy odebrał mu kluczyki.

Święto Wojska Polskiego: Kwiaty, wystawy i koncert w Puławach
zdjęcia
galeria

Święto Wojska Polskiego: Kwiaty, wystawy i koncert w Puławach 3 2

Delegacje złożone m.in. z przedstawicieli służb mundurowych, samorządowców i kombatantów złożyły dzisiaj kwiaty przed tablicą Józefa Piłsudskiego na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich w Puławach. Trwa 98. rocznica Bitwy Warszawskiej oraz Święto Wojska Polskiego.

Nie żyje 14-latek, którego porwała fala. Rodzeństwa nie odnaleziono
Tragedia w Darłówku
film

Nie żyje 14-latek, którego porwała fala. Rodzeństwa nie odnaleziono 52 3

Darłówko (woj. zachodniopomorskie). W Darłówku woda porwała rodzeństwo, dwóch chłopców i dziewczynkę. Tylko 14-latka udało się wydobyć na brzeg, ale zmarł w szpitalu.

Chciał pieniędzy na alkohol, wyciągnął nóż i ranił 33-latka

Chciał pieniędzy na alkohol, wyciągnął nóż i ranił 33-latka 2 1

Pijany mężczyzna zaatakował dwóch przechodniów. Chciał od nich pieniędzy na alkohol. Ranił nożem 33-latka.

Zderzenie czterech aut. Zablokowana K-17

Zderzenie czterech aut. Zablokowana K-17 0 1

Przed godz. 11 w Moszczance (pow. rycki) doszło do zderzenia czterech samochodów.

 Pałac Potockich w renowacji. Co się zmieni? Kto się tu wprowadzi?

Pałac Potockich w renowacji. Co się zmieni? Kto się tu wprowadzi? 3 2

Trwa renowacja skrzydła zachodniego Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim. Prace zakończą się w grudniu.

Sam Masters (Speed Car Motor): Tor sprawiał nam duże problemy

Sam Masters (Speed Car Motor): Tor sprawiał nam duże problemy 2 1

ROZMOWA Z Samem Mastersem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Nie usuną figur z pomnika, ale zmienią napis. Przez ustawę dekomunizacyjną

Nie usuną figur z pomnika, ale zmienią napis. Przez ustawę dekomunizacyjną 8 8

Figury żołnierzy z pomnika „Ku Chwale Żołnierza Polskiego” nie będą usunięte, lecz zostaną odnowione. W związku z tzw. ustawą dekomunizacyjną zmienione zostaną natomiast napisy na cokole monumentu i płycie Grobu Nieznanego Żołnierza

6. Spotkania z Kulturą Żydowską. Rusza Pardes Festival w Kazimierzu Dolnym! (program)
22 sierpnia 2018, 0:00

6. Spotkania z Kulturą Żydowską. Rusza Pardes Festival w Kazimierzu Dolnym! (program) 2 4

Co Gdzie Kiedy. Już po raz szósty w Kazimierzu Dolnym Fundacja Spichlerz Kultury zorganizuje Spotkania z Kulturą Żydowską - Pardes Festival. Tegoroczna edycja tej wyjątkowej imprezy odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia.

Śmierć na plebanii. Przyczyną była zazdrość?
film

Śmierć na plebanii. Przyczyną była zazdrość? 19 3

Anna W. zakochała się w księdzu. Odrzucona miłość przerodziła się w złość. Doszło do tragedii. Prokuratura zarzuca 38-latce zabójstwo.

Wernisaż: "Król Duch. Tryptyk drohobycki cz. II w Lublinie"
17 sierpnia 2018, 19:00

Wernisaż: "Król Duch. Tryptyk drohobycki cz. II w Lublinie" 3 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 17 sierpnia o godz. 19 przy ul. Bernardyńskiej 12 odbędzie się wernisaż prac Piotra Łucjana połączony z koncertem zespołu Trio Cantabile.

Dzisiaj grają III i IV liga, startują też dwie okręgówki

Dzisiaj grają III i IV liga, startują też dwie okręgówki 1 1

To będzie prawdziwa piłkarska środa. Drugą kolejkę rozegrają nasi trzecioligowcy, sezon rozpocznie IV liga, a także lubelska i bialska klasa okręgowa. Drugą serię gier zaplanowano również w zamojskiej klasie okręgowej

Budynek hamowni wkrótce zniknie. Co powstanie w jego miejscu?

Budynek hamowni wkrótce zniknie. Co powstanie w jego miejscu? 12 0

W przyszłym tygodniu rozpocznie się rozbiórka budynku hamowni na kampusie Politechniki Lubelskiej. Do marca 2020 roku w tym miejscu ma powstać uczelniane Centrum Technologii Informatycznych i Lingwistyki Technicznej

Floson, Urbanski, Paul Kwitek i Freenology na Moście Kultury
13 sierpnia 2018, 16:00

Floson, Urbanski, Paul Kwitek i Freenology na Moście Kultury 0 0

Co Gdzie Kiedy. W przedostatni weekend sierpnia na Moście Kultury (Most im. Lutosławskiego) tradycyjnie nie zabraknie koncertów i warsztatów. Wśród gwiazd, które uświetnią imprezę, będą Floson, Urbanski, Paul Kwitek i Freenology.

Koncert w Domu Słów: Mazut, Palcolor i TPPS
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert w Domu Słów: Mazut, Palcolor i TPPS 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Domu Słów (ul. Żmigród 1 / Królewska 17) odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Mazut, Palcolor i TPPS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!