Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

8 listopada 2018 r.
12:37

Miasto zniknęło z Facebooka. "Profil najprawdopodobniej został usunięty"

Autor: Zdjęcie autora eb
13 45 A A

Z Facebooka nagle zniknął oficjalny fanpage Białej Podlaskiej. Miał blisko 10 tys. fanów. Rzecznik magistratu tłumaczy, że profil ten nigdy nie należał do samorządu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Profil nie był stworzony, ani przez pracowników magistratu, ani współpracowników. Został udostępniony przez mieszkańca. Niestety nie posiadam kompetencji i podstawy prawnej, ani zgody tejże osoby do upubliczniania jakichkolwiek informacji na jej temat – podkreśla Radosław Plandowski rzecznik magistratu.

– Od kilku dni nie mamy możliwości dodawania postów. Profil najprawdopodobniej został usunięty – dodaje Plandowski, przekonując że "miasto nad tym ubolewa, ale nie ma na to wpływu".

– Jesteśmy zaskoczeni tą sytuacją i jeśli będzie to możliwe, podejmiemy próbę odzyskania profilu. Jeżeli nie da się go odzyskać, stworzymy nowy, aby za jego pośrednictwem dalej informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach – uspokaja rzecznik.

Przypomnijmy, że miasto wykorzystywało profil na Facebooku do promocji treści publikowanych na stronie internetowej. Niektóre z postów były "sponsorowane" a więc opłacane z pieniędzy podatników.

Natomiast strona internetowa miasta wciąż działa. – Strona miasta na pewno nie zniknie. Powstała z konkretnego projektu i jest dedykowana działalności urzędu miasta oraz miejskich instytucji. Ma charakter czysto informacyjny – podkreśla rzecznik, dodając ma nadzieję że "nowy prezydent będzie kontynuował i rozwijał te źródła przekazu".

Likwidacja profilu na Facebooku poirytowała internautów. – Prowadzenie fanpage'a urzędu miasta było finansowane z pieniędzy publicznych. Po to zostało założone konto, żeby promować działania miasta. Siłą rzeczy, nie można, ot tak sobie teraz, zwyczajnie tego zamknąć. Rzecz niepojęta – uważa pan Arkadiusz.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
j-23 znowu nadaje / 8 listopada 2018 o 13:13
+16
pytanie zasadne ile pieniążków z kasy miasta właściciel usuniętego konta zasysał co miesiąc i czyim był kolegą :)
Avatar
Mam już dość / 8 listopada 2018 o 19:04
+7
I to jest właśnie to czego się najbardziej obawiałem głosując na Litwiniuka, piękne zapowiedzi o łączeniu a nie dzieleniu, miasto "peace & love", a co po wpisach waszych zwolenników widać, że ma się lać krew i rzeź na każdym kroku - spółki, pracownicy miasta. Miasto już chuczy, plotka niesie plotkę - Broniewicz na prezesa spółki, Kapela popiera Litwiniuka to może zostanie dyrektorem BCK, Podlasiak już ma prawdopodobnie zagwarantowane 20 tyś dofinansowania za kampanię i popieranie elekta. To tylko plotki, ale ku....wa zawsze jest tak, że po jakimś czasie plotki się w jakimś stopniu materializują. Czy to wszystko musi być tak poje...ne. Czy teraz będą płakać żony z drugiej strony. Nie Nie Nie. Chcemy miasta bez was panowie i panie  domowi analitycy i komentatorzy. Dajcie działać ludziom - niech pobudują 5 dróg, 4 przedszkola i coś jeszcze co pozostanie w mieście. Nie szukajmy wszędzie zła i przekrętów. Na h..j mi ten profil fb miasta, jedni i drudzy bawią się w politykę serwując kawę i pączki przy okazji udając że to tylko druga styrona robi. Po...ne polityczne gierki.
I to jest właśnie to czego się najbardziej obawiałem głosując na Litwiniuka, piękne zapowiedzi o łączeniu a nie dzieleniu, miasto "peace & love", a co po wpisach waszych zwolenników widać, że ma się lać krew i rzeź na każdym kroku - spółki, pracownicy miasta. Miasto już chuczy, plotka niesie plotkę - Broniewicz na prezesa spółki, Kapela popiera Litwiniuka to może zostanie dyrektorem BCK, Podlasiak już ma prawdopodobnie zagwarantowane 20 tyś dofinansowania za kampanię i popieranie elekta. To tylko plotki, ale ku....wa zawsze jes... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2018 o 12:59
+6
Trampek, przyznaj się
Avatar
Gość / 8 listopada 2018 o 16:53
+5
Jeśli się nie mylę to, najpierw z FB zniknął profil Pana R. Plandowskiego a za kilka dni fanpage Miasta Biala Podlaska,ale.... chyba nic się nie stalo, to tylko zbieg okoliczności.
Avatar
stopekipieDarka / 8 listopada 2018 o 13:44
+5
Winnym zamieszania jest sam Plandowski, bo jako rzecznik nie dopilnował tego, aby profil należał do miasta. Za takie coś należy się zwolnienie dyscyplinarne, do czego namawiam prezydenta Michała Litwiniuka!
Avatar
Gość / 9 listopada 2018 o 06:59
+4
Manipulacja! jesteśmy na nią poddatni! Rozejrzyjcie się w około, dzieci, młodzież podłączeni do telefonów jak do respiratora!! A tam facebook i jad i gnój sączy się ze wsząd. W taki sposób człowiek niszczy człowieka. Na pana S. głosowali ludzie konserwatywni, z wartościami którzy widzieli zmiany bo na przestrzeni lat wiele doświadczyli. A pan L. kupił sobie wyborców okupując pociągi z wracającymi studenciakami, tępaków którzy nie potrafią sprecyzować jaki ma program wyborczy. Wyszczerzonymi ząbkami, ooo jaki on fajny i otwarty! do tego kalumnie na przeciwnika, powielane przez portale i takim sposobem zyskał przychylność.
 Juz na początku swojej kadencji w 2014  roku zawiódł nas panijacy jeszcze  Prezydent... Glosiealidmy na PIS, naiwnie wierząc że to dobra zmiana  A co zrobił Pan Stefaniuk... Na swoich zastępców wziął dwóch członków z PO. Ta decyzja pokazal zr myśli tylko o sobie. Domyślam się że zrobil to po to, by wygrywać następnie wybory, by nie  mieć przeciwników. Zapomniał że chytry dwa razy traci! Tym razem myśląca  i zawiedziona cześć wyborców świadomie oddala glosy ns lepszego zastępcę z PO . Tyle w temacie. 
 Juz na początku swojej kadencji w 2014  roku zawiódł nas panijacy jeszcze  Prezydent... Glosiealidmy na PIS, naiwnie wierząc że to dobra zmiana  A co zrobił Pan Stefaniuk... Na swoich zastępców wziął dwóch członków z PO. Ta decyzja pokazal zr myśli tylko o sobie. Domyślam się że zrobil to po to, by wygrywać następnie wybory, by nie  mieć przeciwników. Zapomniał że chytry dwa razy traci! Tym razem myśląca  i zawiedziona cześć wyborców świadomie oddala glosy ns lepszego zastępcę z PO . Tyle w temacie.  rozwiń
Avatar
Lol / 6 dni temu o 10:52
+3
Stefaniuk był jak krol otoczony dworem asystentek, sekretarek i pseudo specjalistow, ktore pod koniec panowania stały się wybitnymi specjalistami w gabinecie prezydenta lub kadrowymi  bez doświadczenia i znajomości prawa pracy. Na dworze było wszystko odbieranie dzieci króla, prasowanie, pranie, a przede wszystkim ukłony przed królem. Były premie, szkolenia w Polsce i inne wyjazdy dla dworu. Przegrali wszyscy,  dwór jak i sam król bo pycha, niestety nie prowadzi do niczego dobrego a tej na dworze jak i u samego króla było potwornie dużo. Ciekawe zo zrobi Litwiniuk z dworem....
Avatar
:))) / 8 listopada 2018 o 22:06
+3
On nie będzie szefem! To taka lalka Romek, będzie siedział z nogami na biurku i piłował paznokcie, jak do tej pory. A resztą zajmą sie trzej muszkieterowi:-))
Avatar
Gość / 8 listopada 2018 o 19:55
+3
Śmieszą mnie te wpisy że ktoś słyszał o audytach itd. Czy Wy bara*y wiecie kto byl 1 zastepca Stefaniuka ?  
Litwiniuk był izolowany i niedopuszczany do spraw. Nie mógł w zasadzie palcem kiwnąć , rządził Dariusz , potem długo nic a następnie Chodziński, notabene w duecie z Darkiem, bo ten musiał wszystko mieć pod kontrolą. Michał obserwował wszystko wnikliwie , gromadził wiedzę, rozmawiał z wieloma. To jest teraz jego atut. Nie bądź taki hej do przodu.
 to powinnien odejść i zawiadomić prokuraturę, teraz jeśli to prawda co piszecie to sam może mieć zarzuty za bierny współudział i zaniechanie. Żadnych zmian nie będzie, bo przy władzy zostaje ta sama ekipa.
 to powinnien odejść i zawiadomić prokuraturę, teraz jeśli to prawda co piszecie to sam może mieć zarzuty za bierny współudział i zaniechanie. Żadnych zmian nie będzie, bo przy władzy zostaje ta sama ekipa. rozwiń
Avatar
question / 6 dni temu o 16:19
+2
A co z kadrową?
Avatar
wqe / 5 dni temu o 19:07
0
No ale nastepczyni ma -sekretarke Dariusza.
 To ta blondynka z Sidorskiej?
Avatar
stop pis / 5 dni temu o 17:50
0
No ale nastepczyni ma -sekretarke Dariusza.
 od Dariusza dwór się ewakuował - Martusie z kołychawy już liżą zad nowej władzy
Avatar
Ojka / 5 dni temu o 17:10
+1
No ale nastepczyni ma -sekretarke Dariusza. 
Avatar
Elvis / 5 dni temu o 07:33
+1
A co z kadrową?
Kadrowa zawdzięcza karierę Czapskiemu, później nie miała sentymentów , żeby dokonać zwrotu o 180 stopni. I to w bardzo zlym stylu. I co ? Miała by teraz ponownie dokonać swojej przemiany wewnętrznej? I to fałszywej ? 
Avatar
question / 6 dni temu o 16:19
+2
A co z kadrową?
Avatar
Ja / 6 dni temu o 12:07
0
Stefaniuk był jak krol otoczony dworem asystentek, sekretarek i pseudo specjalistow, ktore pod koniec panowania stały się wybitnymi specjalistami w gabinecie prezydenta lub kadrowymi  bez doświadczenia i znajomości prawa pracy. Na dworze było wszystko odbieranie dzieci króla, prasowanie, pranie, a przede wszystkim ukłony przed królem. Były premie, szkolenia w Polsce i inne wyjazdy dla dworu. Przegrali wszyscy,  dwór jak i sam król bo pycha, niestety nie prowadzi do niczego dobrego a tej na dworze jak i u samego króla było potwornie dużo. Ciekawe zo zrobi Litwiniuk z dworem....
 nie zdziwię sie jak go przejmie w całości, bo zmiana jest kosmetyczna
 nie zdziwię sie jak go przejmie w całości, bo zmiana jest kosmetyczna rozwiń
Avatar
Lol / 6 dni temu o 10:52
+3
Stefaniuk był jak krol otoczony dworem asystentek, sekretarek i pseudo specjalistow, ktore pod koniec panowania stały się wybitnymi specjalistami w gabinecie prezydenta lub kadrowymi  bez doświadczenia i znajomości prawa pracy. Na dworze było wszystko odbieranie dzieci króla, prasowanie, pranie, a przede wszystkim ukłony przed królem. Były premie, szkolenia w Polsce i inne wyjazdy dla dworu. Przegrali wszyscy,  dwór jak i sam król bo pycha, niestety nie prowadzi do niczego dobrego a tej na dworze jak i u samego króla było potwornie dużo. Ciekawe zo zrobi Litwiniuk z dworem....
Avatar
gość / 6 dni temu o 08:41
0
Manipulacja! jesteśmy na nią poddatni! Rozejrzyjcie się w około, dzieci, młodzież podłączeni do telefonów jak do respiratora!! A tam facebook i jad i gnój sączy się ze wsząd. W taki sposób człowiek niszczy człowieka. Na pana S. głosowali ludzie konserwatywni, z wartościami którzy widzieli zmiany bo na przestrzeni lat wiele doświadczyli. A pan L. kupił sobie wyborców okupując pociągi z wracającymi studenciakami, tępaków którzy nie potrafią sprecyzować jaki ma program wyborczy. Wyszczerzonymi ząbkami, ooo jaki on fajny i otwarty! do tego kalumnie na przeciwnika, powielane przez portale i takim sposobem zyskał przychylność.
 Może właśnie kupił sobie wyborców, bo nie nazywa ich tępakami, a traktuje jak ludzi. A co do programu wyborczego, to czy taki program ma jakieś znaczenie ? I tak nie będzie zrealizowany.
 Może właśnie kupił sobie wyborców, bo nie nazywa ich tępakami, a traktuje jak ludzi. A co do programu wyborczego, to czy taki program ma jakieś znaczenie ? I tak nie będzie zrealizowany. rozwiń
Avatar
Gonzo / 9 listopada 2018 o 21:47
0
TVN już się zajął Stefaniukiem. Polecam magazyn Czarno na Białym.
Avatar
slayer / 9 listopada 2018 o 19:30
+1
Tv Smród, szmatławiec z Francuskiej i inne pislamskie media - zero dotacji z kasy miejskiej. Wiatr od morza już nie wieje. Idźcie po kasę do Jelcza i Połańca!
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku 0 2

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 20

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 2

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 1 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 42 27

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 181 69

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 18 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 69 18

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 24 6

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 92 40

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 117 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!