Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

16 lipca 2015 r.
20:57

Policja będzie świętować w Białej Podlaskiej

Autor: Zdjęcie autora eb
0 7 A A

Na obchody Wojewódzkiego Święta Policji do Białej Podlaskiej zjadą policjanci z całego regionu. Podczas piątkowych uroczystości bialska policja dostanie też swój sztandar.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komenda w Białej Podlaskiej jako jedyna w woj. lubelskim nie miała sztandaru. Mimo, że jest drugą co do wielkości jednostką w lubelskim garnizonie. Chorągiew sfinansowały władze miasta, gmin oraz powiatu.

– Okazuje się, że Michał Archanioł jest zarówno patronem policji, jak i Białej Podlaskiej – podkreśla prezydent Dariusz Stefaniuk. 

Herb miasta pojawi się też na mundurach policjantów. Oprócz aktu nadania sztandaru, 60 policjantów odbierze odznaczenia i awanse. Oprawę obchodów uświetni orkiestra reprezentacyjna policji. Będę też kompanie honorowe i defilada.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 12 mszą w intencji policji w kościele NNMP. Następnie o godz. 13:30 na Placu Wolności będzie można zobaczyć ceremoniał wręczenia sztandaru. Jednocześnie od godziny 12 do 17 w okolicach Placu Wolności odbywać się będzie piknik, m.in. z prezentacją sprzętu policyjnego i wystawą zbiorów historycznych. Będą też konkursy z zakresu ruchu drogowego i możliwość oznakowania roweru.

Urząd Miasta uprzedza, że w związku ze Świętem Policji zamknięty będzie parking przy ul. Ks. Zbigniewa Bieńkowskiego.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 21:45
0

To reszta społeczeństwa też mogła pracować w policji. Za chwilę będziecie mieli pretensje że nauczyciele mają wakacje, pielęgniarki domagają się 1500 zł podwyżki. To też granie na emocjach. To też nie jest sprawiedliwe w stosunku do reszty spoleczeństwa. POLAK POLAKOWI TO NAWET NIESZCZĘŚCIA ZAZDROSCI.

jesteś skończonym debilem , który dostał młotem komunizmu w łeb , a jak myślisz gdyby w/g twojej retoryki każdy był policjantem i nauczycielem żyło by się tobie bardziej ok ? jesteś debilem jestem tego pewien 

jesteś skończonym debilem , który dostał młotem komunizmu w łeb , a jak myślisz gdyby w/g twojej retoryki każdy był policjantem i nauczycielem żyło by się tobie bardziej ok ? jesteś debilem jestem tego pewien 

rozwiń
Avatar
ktos / 17 lipca 2015 o 10:35
0

Spojrzenie subiektywne. Nie wszyscy policjanci pracują w takich warunkach. Gra na emocjach. Moim zdaniem wczesniejsza emerytura w takim wydaniu jak dotychczas jest niesprawiedliwa wobec reszty społeczeństwa.



To reszta społeczeństwa też mogła pracować w policji. Za chwilę będziecie mieli pretensje że nauczyciele mają wakacje, pielęgniarki domagają się 1500 zł podwyżki. To też granie na emocjach. To też nie jest sprawiedliwe w stosunku do reszty spoleczeństwa. POLAK POLAKOWI TO NAWET NIESZCZĘŚCIA ZAZDROSCI.


To reszta społeczeństwa też mogła pracować w policji. Za chwilę będziecie mieli pretensje że nauczyciele mają wakacje, pielęgniarki domagają się 1500 zł podwyżki. To też granie na emocjach. To też nie jest sprawiedliwe w stosunku do reszty spoleczeństwa. POLAK POLAKOWI TO NAWET NIESZCZĘŚCIA ZAZDROSCI. rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 07:39
0

Wstydu POŁY nie mają,świętują chyba swoje Waterloo pod Magdalenką,świętują to że nigdy,nigdy nie wyjaśnią sQrwysyny śmierci swojego generała Papały. Wstydu chamy nie mają.

Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 07:01
0
Wszystkiego Najlepszego z okazji Święta Policji, Dużo spokoju. I jak mówią hindusi - "oby trąba twego słona nigdy nie trafiła na kolec kaktusa lub drut kolczasty".
Avatar
ala / 17 lipca 2015 o 05:37
0

Co ty pieprzysz !!! Owszem po 15 latach MOŻE ALE NIE MUSI iść na emeryturę bo ta nie jest wypłacana w 100 % !!! Jeśli dostanie 1500 -1700 to jest dobrze. A wiesz dlaczego mogą przejść wcześniej to Ci powiem : jestem żoną policjanta i nie wiem kiedy od 10 lat mogliśmy zaplanować wolną niedzielę, urodziny dzieci, wyjście na głupi spacer. !!! I tak jest zawsze. Jak nie wezwanie to zmiany w grafiku, nadgodziny za które nikt nie zapłaci złamanego grosza. Ciągłe wezwania. 83rd itd. Ty idziesz zapewne do pracy odwalasz swoje i masz w du..... ie. A oni każdego jednego dnia mają styczność z bandziorami, patologią, alkoholizmu, zawszonymi i zasranymi po szyję pijakami, narkomanami. Nie wspomnę o kilkudniowych trupach po których przesiąka smrodem ubranie a które ja piorĘ. Po 10 latach takiej fascynującej pracy która sobie sami wybrali szeregowy policjant zarabia 2500.00 !!! Co tak dużo ? I właśnie dlatego że każdego dnia mają styczność że złem całego świata mają prawo do wcześniejszej emerytury. Bo psychika pewnych rzeczy nie jest w stanie zaakceptować. A skoro ciebie w oczy to razi to trzeba było też startować do policji i iść na wcześniejszą emeryturę. Tylko ciekawe co wtedy byś powiedział cwaniaczku.

Spojrzenie subiektywne. Nie wszyscy policjanci pracują w takich warunkach. Gra na emocjach. Moim zdaniem wczesniejsza emerytura w takim wydaniu jak dotychczas jest niesprawiedliwa wobec reszty społeczeństwa.

Spojrzenie subiektywne. Nie wszyscy policjanci pracują w takich warunkach. Gra na emocjach. Moim zdaniem wczesniejsza emerytura w takim wydaniu jak dotychczas jest niesprawiedliwa wobec reszty społeczeństwa.

rozwiń
Avatar
el / 16 lipca 2015 o 23:27
0

co mam świętować , już za chwilę ci wszyscy odważni policjanci po 15 latach służby , nie płacąc składek pójdą na zasłużoną emeryturę i wcale nie będzie to 2 tys miesięcznie . pier***ić ten system , jestem antysystemowy


Co ty pieprzysz !!! Owszem po 15 latach MOŻE ALE NIE MUSI iść na emeryturę bo ta nie jest wypłacana w 100 % !!! Jeśli dostanie 1500 -1700 to jest dobrze. A wiesz dlaczego mogą przejść wcześniej to Ci powiem : jestem żoną policjanta i nie wiem kiedy od 10 lat mogliśmy zaplanować wolną niedzielę, urodziny dzieci, wyjście na głupi spacer. !!! I tak jest zawsze. Jak nie wezwanie to zmiany w grafiku, nadgodziny za które nikt nie zapłaci złamanego grosza. Ciągłe wezwania. 83rd itd. Ty idziesz zapewne do pracy odwalasz swoje i masz w du..... ie. A oni każdego jednego dnia mają styczność z bandziorami, patologią, alkoholizmu, zawszonymi i zasranymi po szyję pijakami, narkomanami. Nie wspomnę o kilkudniowych trupach po których przesiąka smrodem ubranie a które ja piorĘ. Po 10 latach takiej fascynującej pracy która sobie sami wybrali szeregowy policjant zarabia 2500.00 !!! Co tak dużo ? I właśnie dlatego że każdego dnia mają styczność że złem całego świata mają prawo do wcześniejszej emerytury. Bo psychika pewnych rzeczy nie jest w stanie zaakceptować. A skoro ciebie w oczy to razi to trzeba było też startować do policji i iść na wcześniejszą emeryturę. Tylko ciekawe co wtedy byś powiedział cwaniaczku.

Co ty pieprzysz !!! Owszem po 15 latach MOŻE ALE NIE MUSI iść na emeryturę bo ta nie jest wypłacana w 100 % !!! Jeśli dostanie 1500 -1700 to jest dobrze. A wiesz dlaczego mogą przejść wcześniej to Ci powiem : jestem żoną policjanta i nie wiem kiedy od 10 lat mogliśmy zaplanować wolną niedzielę, urodziny dzieci, wyjście na głupi spacer. !!! I tak jest zawsze. Jak nie wezwanie to zmiany w grafiku, nadgodziny za które nikt nie zapłaci złamanego grosza. Ciągłe wezwania. 83rd itd. Ty idziesz zapewne do pracy odwalasz swoje i ma... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 22:38
0
co mam świętować , już za chwilę ci wszyscy odważni policjanci po 15 latach służby , nie płacąc składek pójdą na zasłużoną emeryturę i wcale nie będzie to 2 tys miesięcznie . Pierdolić ten system , jestem antysystemowy
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 21:45
0

To reszta społeczeństwa też mogła pracować w policji. Za chwilę będziecie mieli pretensje że nauczyciele mają wakacje, pielęgniarki domagają się 1500 zł podwyżki. To też granie na emocjach. To też nie jest sprawiedliwe w stosunku do reszty spoleczeństwa. POLAK POLAKOWI TO NAWET NIESZCZĘŚCIA ZAZDROSCI.

jesteś skończonym debilem , który dostał młotem komunizmu w łeb , a jak myślisz gdyby w/g twojej retoryki każdy był policjantem i nauczycielem żyło by się tobie bardziej ok ? jesteś debilem jestem tego pewien 

jesteś skończonym debilem , który dostał młotem komunizmu w łeb , a jak myślisz gdyby w/g twojej retoryki każdy był policjantem i nauczycielem żyło by się tobie bardziej ok ? jesteś debilem jestem tego pewien 

rozwiń
Avatar
ktos / 17 lipca 2015 o 10:35
0

Spojrzenie subiektywne. Nie wszyscy policjanci pracują w takich warunkach. Gra na emocjach. Moim zdaniem wczesniejsza emerytura w takim wydaniu jak dotychczas jest niesprawiedliwa wobec reszty społeczeństwa.



To reszta społeczeństwa też mogła pracować w policji. Za chwilę będziecie mieli pretensje że nauczyciele mają wakacje, pielęgniarki domagają się 1500 zł podwyżki. To też granie na emocjach. To też nie jest sprawiedliwe w stosunku do reszty spoleczeństwa. POLAK POLAKOWI TO NAWET NIESZCZĘŚCIA ZAZDROSCI.


To reszta społeczeństwa też mogła pracować w policji. Za chwilę będziecie mieli pretensje że nauczyciele mają wakacje, pielęgniarki domagają się 1500 zł podwyżki. To też granie na emocjach. To też nie jest sprawiedliwe w stosunku do reszty spoleczeństwa. POLAK POLAKOWI TO NAWET NIESZCZĘŚCIA ZAZDROSCI. rozwiń
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 07:39
0

Wstydu POŁY nie mają,świętują chyba swoje Waterloo pod Magdalenką,świętują to że nigdy,nigdy nie wyjaśnią sQrwysyny śmierci swojego generała Papały. Wstydu chamy nie mają.

Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 07:01
0
Wszystkiego Najlepszego z okazji Święta Policji, Dużo spokoju. I jak mówią hindusi - "oby trąba twego słona nigdy nie trafiła na kolec kaktusa lub drut kolczasty".
Avatar
ala / 17 lipca 2015 o 05:37
0

Co ty pieprzysz !!! Owszem po 15 latach MOŻE ALE NIE MUSI iść na emeryturę bo ta nie jest wypłacana w 100 % !!! Jeśli dostanie 1500 -1700 to jest dobrze. A wiesz dlaczego mogą przejść wcześniej to Ci powiem : jestem żoną policjanta i nie wiem kiedy od 10 lat mogliśmy zaplanować wolną niedzielę, urodziny dzieci, wyjście na głupi spacer. !!! I tak jest zawsze. Jak nie wezwanie to zmiany w grafiku, nadgodziny za które nikt nie zapłaci złamanego grosza. Ciągłe wezwania. 83rd itd. Ty idziesz zapewne do pracy odwalasz swoje i masz w du..... ie. A oni każdego jednego dnia mają styczność z bandziorami, patologią, alkoholizmu, zawszonymi i zasranymi po szyję pijakami, narkomanami. Nie wspomnę o kilkudniowych trupach po których przesiąka smrodem ubranie a które ja piorĘ. Po 10 latach takiej fascynującej pracy która sobie sami wybrali szeregowy policjant zarabia 2500.00 !!! Co tak dużo ? I właśnie dlatego że każdego dnia mają styczność że złem całego świata mają prawo do wcześniejszej emerytury. Bo psychika pewnych rzeczy nie jest w stanie zaakceptować. A skoro ciebie w oczy to razi to trzeba było też startować do policji i iść na wcześniejszą emeryturę. Tylko ciekawe co wtedy byś powiedział cwaniaczku.

Spojrzenie subiektywne. Nie wszyscy policjanci pracują w takich warunkach. Gra na emocjach. Moim zdaniem wczesniejsza emerytura w takim wydaniu jak dotychczas jest niesprawiedliwa wobec reszty społeczeństwa.

Spojrzenie subiektywne. Nie wszyscy policjanci pracują w takich warunkach. Gra na emocjach. Moim zdaniem wczesniejsza emerytura w takim wydaniu jak dotychczas jest niesprawiedliwa wobec reszty społeczeństwa.

rozwiń
Avatar
el / 16 lipca 2015 o 23:27
0

co mam świętować , już za chwilę ci wszyscy odważni policjanci po 15 latach służby , nie płacąc składek pójdą na zasłużoną emeryturę i wcale nie będzie to 2 tys miesięcznie . pier***ić ten system , jestem antysystemowy


Co ty pieprzysz !!! Owszem po 15 latach MOŻE ALE NIE MUSI iść na emeryturę bo ta nie jest wypłacana w 100 % !!! Jeśli dostanie 1500 -1700 to jest dobrze. A wiesz dlaczego mogą przejść wcześniej to Ci powiem : jestem żoną policjanta i nie wiem kiedy od 10 lat mogliśmy zaplanować wolną niedzielę, urodziny dzieci, wyjście na głupi spacer. !!! I tak jest zawsze. Jak nie wezwanie to zmiany w grafiku, nadgodziny za które nikt nie zapłaci złamanego grosza. Ciągłe wezwania. 83rd itd. Ty idziesz zapewne do pracy odwalasz swoje i masz w du..... ie. A oni każdego jednego dnia mają styczność z bandziorami, patologią, alkoholizmu, zawszonymi i zasranymi po szyję pijakami, narkomanami. Nie wspomnę o kilkudniowych trupach po których przesiąka smrodem ubranie a które ja piorĘ. Po 10 latach takiej fascynującej pracy która sobie sami wybrali szeregowy policjant zarabia 2500.00 !!! Co tak dużo ? I właśnie dlatego że każdego dnia mają styczność że złem całego świata mają prawo do wcześniejszej emerytury. Bo psychika pewnych rzeczy nie jest w stanie zaakceptować. A skoro ciebie w oczy to razi to trzeba było też startować do policji i iść na wcześniejszą emeryturę. Tylko ciekawe co wtedy byś powiedział cwaniaczku.

Co ty pieprzysz !!! Owszem po 15 latach MOŻE ALE NIE MUSI iść na emeryturę bo ta nie jest wypłacana w 100 % !!! Jeśli dostanie 1500 -1700 to jest dobrze. A wiesz dlaczego mogą przejść wcześniej to Ci powiem : jestem żoną policjanta i nie wiem kiedy od 10 lat mogliśmy zaplanować wolną niedzielę, urodziny dzieci, wyjście na głupi spacer. !!! I tak jest zawsze. Jak nie wezwanie to zmiany w grafiku, nadgodziny za które nikt nie zapłaci złamanego grosza. Ciągłe wezwania. 83rd itd. Ty idziesz zapewne do pracy odwalasz swoje i ma... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 22:38
0
co mam świętować , już za chwilę ci wszyscy odważni policjanci po 15 latach służby , nie płacąc składek pójdą na zasłużoną emeryturę i wcale nie będzie to 2 tys miesięcznie . Pierdolić ten system , jestem antysystemowy
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 9

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 121 51

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 57 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!