Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

15 listopada 2016 r.
12:20

Wypadek w Rogoźnicy: Zginęło małżeństwo, wjechał w nich kierowca audi

Autor: Zdjęcie autora dudi łm
62 34 A A

Znanych jest więcej faktów dotyczących tragicznego wypadku w Rogoźnicy między Międzyrzecem Podlaskim a Białą Podlaską. Zginęły dwie osoby.

Aktualizacja artykułu: 16 listopada 2016 r. 16:52
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 11. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi a6, 22-latek z gminy Międzyrzec Podlaski, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził najpierw do bocznego zderzenia z jadącym z przeciwka Oplem Zafirą, a następnie zderzył się czołowo z toyotą yaris.

Audi zjechało do przydrożnego rowu, a w toyotę uderzył jadący za nią ford mondeo, którym kierował mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. W zdarzeniu wziął udział także Rover 416 kierowany przez mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

38-letni kierowca toyoty i 37-letnia pasażerka tego samochodu zginęli na miejscu. Policjanci ustalili, że było to małżeństwo z gminy Biała Podlaska.

Kierujący audi trafił do szpitala z niegroźnymi obrażeniami głowy, a kierowca forda doznał urazu głowy i złamania żeber. Natomiast podróżującym oplem trzem mieszkankom gminy Łuków oraz kierującemu roverem nic się nie stało.

Wideo Youtube/pulsmiasta.tv:

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 15:51
Zgnij gówniarzu w więznieniu!!!!!
Avatar
Gość / 19 listopada 2016 r. o 12:43
NIE ŹLE MUSIAŁ GÓWNIARZ ZAPIER...,ŻE SPOWODOWAŁ TAKI KARAMBOL I ŚMIERĆ DWÓCH OSÓB!!NIESTETY MAŁOLATY ZAPOMINAJĄ,ŻE SAMOCHÓD TO W RĘKACH IMBECYLA NARZĘDZIE ZBRODNI!!
Avatar
Gość / 18 listopada 2016 r. o 19:51
Do pierdla gnojka na 10 lat, dożywotnio prawo jazdy i renta dziecku, z którego zrobił sierotę. Do końca swojego zas...nego życia niech sobie z tym żyje. Chyba, że wyjdą jakieś okoliczności, które zmienią moje zdanie na temat kierowcy-nieumyślnego mordercy.
Avatar
Henio / 17 listopada 2016 r. o 23:53
I EGZAMINY NA PRAWKO MAJA BYC ŁATWIEJSZE.... CHYBA W ZŁĄ STRONE ZMIERZAMY PANOWIE I PANIE MINISTROWIE.... Czyli co, jeszcze więcej durnot na placu? Na głupotę to nie pomoże. 
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 18:48
Powinni codziennie o takich wypadkach mówić w telewizji, a ci co twierdzą że kamery są "be" niech spadają na drzewo. Współczucia dla rodziny...
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 08:33
Duża tragedia. Współczucia. Dodam, że w życiu nie wybrałbym się poza miasto małym samochodem (i nieważne ile ma zabezpieczeń).
Avatar
Mlo / 18 listopada 2016 r. o 07:45
Bóg nikomu życia nie zabiera , to człowiek przez swoją nieostrośność, brak wyobraźni robi sobie i innym krzywdę. Nauczyliście sie wszyscy swoje błędy zwalać na Boga. Mamy wolną wole, możemy jechac 90 albo 180 km/h , Bóg nikomu gazu nie dodaje .  Poza tym nie wiemy , co było przyczyną wypadku, nie nam to rozstrzygać. Tyle w temacie.
Avatar
dartym / 17 listopada 2016 r. o 16:35
To ten Twój bóg, który zabiera rodziców dla dziecka jest gnojem i nadaje się do tarcia chrzanu...jak można wierzyć w takie idiotyzmy...
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 14:31
Audi to niestety stan umysłu!!!!
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 r. o 22:21
Jestem świadek a zarazem poszkodowanym w wypadu tym współczucie dla rodziny zmarłych jak i dla sprawdzy bo zginelo 2 a mogło 3 ludzi tak Bóg chciał
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 15:51
Zgnij gówniarzu w więznieniu!!!!!
Avatar
Gość / 19 listopada 2016 r. o 12:43
NIE ŹLE MUSIAŁ GÓWNIARZ ZAPIER...,ŻE SPOWODOWAŁ TAKI KARAMBOL I ŚMIERĆ DWÓCH OSÓB!!NIESTETY MAŁOLATY ZAPOMINAJĄ,ŻE SAMOCHÓD TO W RĘKACH IMBECYLA NARZĘDZIE ZBRODNI!!
Avatar
Gość / 18 listopada 2016 r. o 19:51
Do pierdla gnojka na 10 lat, dożywotnio prawo jazdy i renta dziecku, z którego zrobił sierotę. Do końca swojego zas...nego życia niech sobie z tym żyje. Chyba, że wyjdą jakieś okoliczności, które zmienią moje zdanie na temat kierowcy-nieumyślnego mordercy.
Avatar
Mlo / 18 listopada 2016 r. o 07:45
Bóg nikomu życia nie zabiera , to człowiek przez swoją nieostrośność, brak wyobraźni robi sobie i innym krzywdę. Nauczyliście sie wszyscy swoje błędy zwalać na Boga. Mamy wolną wole, możemy jechac 90 albo 180 km/h , Bóg nikomu gazu nie dodaje .  Poza tym nie wiemy , co było przyczyną wypadku, nie nam to rozstrzygać. Tyle w temacie.
Avatar
Henio / 17 listopada 2016 r. o 23:53
I EGZAMINY NA PRAWKO MAJA BYC ŁATWIEJSZE.... CHYBA W ZŁĄ STRONE ZMIERZAMY PANOWIE I PANIE MINISTROWIE.... Czyli co, jeszcze więcej durnot na placu? Na głupotę to nie pomoże. 
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 21:06
Ja jechałam pierwszym samochodem Zafiro była ze mna naj młodsza córka i mama dwoje dzieci w przedszkolu i jedno w szkole czyli mam 4 osierocilam bym 3 dzieci wiem co pisze
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 18:48
Powinni codziennie o takich wypadkach mówić w telewizji, a ci co twierdzą że kamery są "be" niech spadają na drzewo. Współczucia dla rodziny...
Avatar
dartym / 17 listopada 2016 r. o 16:35
To ten Twój bóg, który zabiera rodziców dla dziecka jest gnojem i nadaje się do tarcia chrzanu...jak można wierzyć w takie idiotyzmy...
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 14:31
Audi to niestety stan umysłu!!!!
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 r. o 08:33
Duża tragedia. Współczucia. Dodam, że w życiu nie wybrałbym się poza miasto małym samochodem (i nieważne ile ma zabezpieczeń).
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone
Pierwsza strona dziennika
galeria

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone

Ponad 2,2 mln złotych kosztowała prezentacja naszego regionu podczas tygodnia lubelskiego na Expo 2020 w Dubaju. Mimo braku wymiernych gospodarczych efektów tej misji, 13 pracowników Urzędu Marszałkowskiego otrzymało nagrody uznaniowe.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin zakończył rundę zasadniczą efektownym zwycięstwem na własnym torze. W niedzielę podopieczni duetu Maciej Kuciapa-Jacek Ziółkowski rozbili Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31, a w dwumeczu 105:75. „Koziołki” przystąpią do play-off z pozycji lidera stawki

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Grupa Dzieciak w sieci donosi o zatrzymaniu mężczyzny, który już wcześniej został ujęty za wysyłanie dziewczynce obscenicznych treści.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Pozycje obu drużyn w tabeli PGE Ekstraligi - dzisiejszego gospodarza, czyli Motoru Lublin, oraz Moje Bermudy Stali Gorzów - już się nie zmienią. Jednak to nie oznacza, że będziemy oglądać sportowe widowisko pozbawione emocji. Nad Bystrzycę przyjeżdża przecież najlepszy obecnie polski żużlowiec - Bartosz Zmarzlik - który w przyszłym roku ma bronić żółto-biało-niebieskich barw. Początek spotkania wyznaczono na godz. 19.15. Transmisję zapewnia Canal+ Sport 5. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

43 wnioski zgłoszono w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Chełmie. Kilkanaście z nich zostało odrzuconych. Ich autorzy mają ostatnią szansę na składanie odwołań

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

W drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Azoty Puławy pokonały Handball Stal Mielec 29:20. W kolejnym sparingu brązowi medaliści kraju pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:27

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

W sześciu kolejnych miejscowościach mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nie tylko place zabaw, ale również siłownie na świeżym powietrzu.

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci
14 sierpnia 2022, 11:00

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci

14 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7) odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat o tematyce superbohaterskiej.

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika
8 sierpnia 2022, 18:00

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika

Puławy goszczą grupę 60 uczniów ze szkoły artystycznej z Bojarki na Ukrainie. Ich pobyt w mieście partnerskim został sfinansowany z dobrowolnych wpłat mieszkańców, wsparcia miasta Douai oraz środków budżetowych. W poniedziałek wystąpią w Puławskim Ośrodku Kultury.

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus
galeria

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus

Podopieczne Moniki Marzec pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski oraz słowacką Iuventę Michalovce

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!