Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 marca 2017 r.
12:43

Absolwenci mają pracę w liniach lotniczych. Uczelnia dostanie 7 milionów złotych na szkolenie

83 11 A A
W Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa umowę w sprawie dotacji na szkolenie lotnicze podpisał rektor Arkadiusz Teofil, a towarzyszył mu Łukasz Puzio (z prawej), dyrektor Centrum Lotniczego PWSZ. W tle kupiony w ubiegłym roku samolot PS 28 Cruiser<br />
W Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa umowę w sprawie dotacji na szkolenie lotnicze podpisał rektor Arkadiusz Teofil, a towarzyszył mu Łukasz Puzio (z prawej), dyrektor Centrum Lotniczego PWSZ. W tle kupiony w ubiegłym roku samolot PS 28 Cruiser
(fot. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie)

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przyznało Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie dotacje w wysokości ponad 7,2 mln zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– To dla nas powód do dumy, że po wielu latach podnoszenia jakości kształcenia oraz zwiększania zakresu szkoleń, jesteśmy największym ośrodkiem szkolenia lotniczego w Polsce – mówi prof. nadzw. dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, rektor chełmskiej PWSZ. – Efektywność oraz jakoś kształcenia na kierunkach lotniczych naszej uczelni została nagrodzona. To tylko umacnia nas w przekonaniu, że również na wschodzie Polski można wiele osiągnąć, jeśli tylko wykaże się dostatecznie dużą determinację w działaniach.

Dotację przyznało uczelni Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Jest o 1 mln zł wyższa od ubiegłorocznej i – co warte podkreślenia – o ponad 2 mln zł większa od kwoty, jaką otrzymała na ten sam cel Politechnika Rzeszowska.

Chełmski Ośrodek Kształcenia Lotniczego PWSZ jest jednym z czterech akademickich ośrodków w Polsce, który szkoli pilotów lotnictwa cywilnego. W ostatnim roku spośród 52 osób, które ukończyły szkolenie lotnicze 30 studentów otrzymało zawodową licencję samolotową, czterech wyszkoliło się do licencji zawodowej śmigłowcowej, a 18 do licencji mechanika lotniczego. Pod względem ilościowym to najlepszy wynik w kraju.

– Staramy się być liderami w tych obszarach, w których jest to możliwe – dodaje rektor Tofil. – Ten rok możemy zaliczyć do udanych, przynajmniej jeśli chodzi o finansowe zabezpieczenie działalności ośrodka. Nasi studenci mogą być spokojni o cały proces kształcenia lotniczego. Kwota przyznanej dotacji będzie mieć też prawdopodobnie wpływ na większy nabór w przyszłym roku.

Obecnie w PWSZ w Chełmie na specjalnościach pilotaż samolotowy i śmigłowcowy studiuje około 100 osób. Porównywalna liczba studentów zdobywa nie mniej poszukiwane na rynku pracy kwalifikacje mechanika lotniczego. W ubiegłym roku szkoleniem lotniczym objętych było 220 studentów, którzy łącznie zrealizowali ponad 6 tysięcy godzin szkolenia.

– Nasi absolwenci znaleźli zatrudnienie w Polskich Liniach Lotniczych LOT, Wizz Air, Ryanair, Travel Service oraz EnterAir – wylicza Łukasz Puzio, Dyrektor Centrum Lotniczego. – Oprócz tego są zatrudniani na stanowiskach instruktorskich w ośrodkach szkolenia oraz w aeroklubach. Są i tacy, którzy dołączyli do personelu naszego Ośrodka Kształcenia Lotniczego.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
konrad / 3 września 2018 r. o 11:45
0
a ja tam zrobiłem szkolenie w  ***s:// naszelotnisko.pl . mega jestem zadowolony. niestety na rynku jest wiele kiepskich szkół. 
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 r. o 08:18
0
szkolenie lotnicze mimo dotacji nie jest tanie. polecam zapoznanie się z poniższym tematem: ***lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/48-licencje_i_szkolenia_lotnicze/203-szkoly_i_uczelnie_o_profilu_lotniczym/55839-pwsz_chelm_szkolenie_lotnicze_dodatkowe_koszty.html reasumujcŁ podliczając całość wydatków łącznie z licencją ppl i zakwaterowaniem, oraz wszystkimi opłatami wymaganymi przez uczelnię w czasie edukacji pilotażu to łącznie da to kwotę, ok. 50 000 zł i ją powinno się mieć się na uwadze przed wyborem ścieżki swojej kariery.
Avatar
Absolwent / 9 marca 2017 r. o 11:05
0
W liniach aktualnie jest grubo ponad połowa absolwentów, wiele osób też pracuje/pracowało w międzyczasie jako instruktorzy w całej Polsce. Bicie piany i sugerowanie, że szkoła kształci kolejnych bezrobotnych jest nie na miejscu. Żeby się wypowiadać na temat wyjazdów w poszukiwaniu pracy trzeba choć trochę znać specyfikę tego zawodu i zasady w nim panujące i rozumieć, że pilot to nie zawód podwórkowy, czy lokalny i jak chce się dobrze zarabiać to się nie szuka pracy na byle łące z której startują samoloty. Niejednokrotnie ludzie wyjeżdżają z kraju i robią to w pełni świadomie i zgodnie z ich pomysłem na swoje życie, nie zawsze ze względu na lepsze pieniądze, bo w liniach w Polsce zarabia się w stosunku do kosztów życia bardzo dobrze, nieraz lepiej się wyjdzie niż zagranicą. Jak każdy zawód ten kierunek ma swoje lepsze i gorsze czasy na rynku i aktualnie jest dużo pracy.
W liniach aktualnie jest grubo ponad połowa absolwentów, wiele osób też pracuje/pracowało w międzyczasie jako instruktorzy w całej Polsce. Bicie piany i sugerowanie, że szkoła kształci kolejnych bezrobotnych jest nie na miejscu. Żeby się wypowiadać na temat wyjazdów w poszukiwaniu pracy trzeba choć trochę znać specyfikę tego zawodu i zasady w nim panujące i rozumieć, że pilot to nie zawód podwórkowy, czy lokalny i jak chce się dobrze zarabiać to się nie szuka pracy na byle łące z której startują samoloty. Niejednokrotnie ludzie wyjeżdżają z... rozwiń
Avatar
ala / 7 marca 2017 r. o 00:10
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po pierwsze lubelskie to nie CAŁA POLSKA. Po drugie ja już widziałem jak lokalnie rozchwytywani są Informatycy, czy Inżynierowie. Jedni i drudzy myśląc o pracy muszą emigrować daleko stąd. Obecnie mamy nadwyżkę osób z wyższym wykształceniem. Jedynie co jakiś czas pojawia się oferta dla anglisty, widać jak szybko poprzednicy orientują się, że za tę pensję można jedynie wegetować i cyklicznie stąd wyfruwają. A ja grzecznie zadałem pytanie, ilu tych szczęśliwców znalazło zatrudnienie w zawodzie?
O! kolejny znawca tematu ...
O! kolejny znawca tematu ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 20:13
0
Po pierwsze lubelskie to nie CAŁA POLSKA. Po drugie ja już widziałem jak lokalnie rozchwytywani są Informatycy, czy Inżynierowie. Jedni i drudzy myśląc o pracy muszą emigrować daleko stąd. Obecnie mamy nadwyżkę osób z wyższym wykształceniem. Jedynie co jakiś czas pojawia się oferta dla anglisty, widać jak szybko poprzednicy orientują się, że za tę pensję można jedynie wegetować i cyklicznie stąd wyfruwają. A ja grzecznie zadałem pytanie, ilu tych szczęśliwców znalazło zatrudnienie w zawodzie?
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 20:04
0
Istnieją 4 osrodki akademickie szkolące pilotów.
Avatar
sssss / 6 marca 2017 r. o 17:12
0
Ooo POKRAK!
Avatar
qwerrty / 6 marca 2017 r. o 16:25
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ile procent absolwentów pracuje w zawodzie? Bo można napisać, że absolwenci znaleźli pracę w wyuczonym zawodzie już przy liczbie dwóch z tysiąca. Szkoda, że w Chełmie nie ma serwisu samolotowego, albo chociażby w pobliskim Lublinie. Dobrze, że w Świdniku montują śmiglowce. Szkoda, bo to oznacza, że po tych studiach czeka ich migracja i opustoszenie regionu. Może czas najwyższy nawiązać współpracę z ADAC? Nie chodzi o serwisowanie aut, ale o to, że "Żółte Anioły" posiadają flotę śmigłowców i samolotow do transportu poszkodowanych. A ubezpieczenie asistans oferują znacznie lepsze i tansze jak polskie namiastki tego. To byłoby dobre, gdyby PWSZ prsekonała ich do założenia biur w Polsce, bo obecnie muszę jeździć do Niemiec, by z tego skorzystać. (obowiązuje na terenie całej "cywilizowanej" Europy i wykupuje się je na osobę, a nie tablice rejestracyjną). No i przydałaby się jakaś ekspresowka do Piask. Może nawet jednopasmowa, wowczas odległość do Lublina zmniejszyłaby się o 30 minut. I nie trzeba byłoby rozbijać rodzin.
Jaka migracja? Kolejny laik, który nie zna tematu, a zabiera głos i bije pianę. Na ten kierunek przyjeżdzają młodzi ludzie z całej Polski i są w pełni świadomi wyboru. To niejest szkoła o lokalnym, podwórkowym zasięgu ...
Jaka migracja? Kolejny laik, który nie zna tematu, a zabiera głos i bije pianę. Na ten kierunek przyjeżdzają młodzi ludzie z całej Polski i są w pełni świadomi wyboru. To niejest szkoła o lokalnym, podwórkowym zasięgu ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 15:29
0
Hehe Chełm wyprzedził Rzeszów :)
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 14:08
0
Gościu, pitolisz. Ludzie po kierunkach lotniczych z miejsca znajdują pracę w zawodzie, bo w tej branży są duże niedobory. A że w nie w Chełmie i okolicach? Takie życie, całego świata nie naprawisz.
Avatar
konrad / 3 września 2018 r. o 11:45
0
a ja tam zrobiłem szkolenie w  ***s:// naszelotnisko.pl . mega jestem zadowolony. niestety na rynku jest wiele kiepskich szkół. 
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 r. o 08:18
0
szkolenie lotnicze mimo dotacji nie jest tanie. polecam zapoznanie się z poniższym tematem: ***lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/48-licencje_i_szkolenia_lotnicze/203-szkoly_i_uczelnie_o_profilu_lotniczym/55839-pwsz_chelm_szkolenie_lotnicze_dodatkowe_koszty.html reasumujcŁ podliczając całość wydatków łącznie z licencją ppl i zakwaterowaniem, oraz wszystkimi opłatami wymaganymi przez uczelnię w czasie edukacji pilotażu to łącznie da to kwotę, ok. 50 000 zł i ją powinno się mieć się na uwadze przed wyborem ścieżki swojej kariery.
Avatar
Absolwent / 9 marca 2017 r. o 11:05
0
W liniach aktualnie jest grubo ponad połowa absolwentów, wiele osób też pracuje/pracowało w międzyczasie jako instruktorzy w całej Polsce. Bicie piany i sugerowanie, że szkoła kształci kolejnych bezrobotnych jest nie na miejscu. Żeby się wypowiadać na temat wyjazdów w poszukiwaniu pracy trzeba choć trochę znać specyfikę tego zawodu i zasady w nim panujące i rozumieć, że pilot to nie zawód podwórkowy, czy lokalny i jak chce się dobrze zarabiać to się nie szuka pracy na byle łące z której startują samoloty. Niejednokrotnie ludzie wyjeżdżają z kraju i robią to w pełni świadomie i zgodnie z ich pomysłem na swoje życie, nie zawsze ze względu na lepsze pieniądze, bo w liniach w Polsce zarabia się w stosunku do kosztów życia bardzo dobrze, nieraz lepiej się wyjdzie niż zagranicą. Jak każdy zawód ten kierunek ma swoje lepsze i gorsze czasy na rynku i aktualnie jest dużo pracy.
W liniach aktualnie jest grubo ponad połowa absolwentów, wiele osób też pracuje/pracowało w międzyczasie jako instruktorzy w całej Polsce. Bicie piany i sugerowanie, że szkoła kształci kolejnych bezrobotnych jest nie na miejscu. Żeby się wypowiadać na temat wyjazdów w poszukiwaniu pracy trzeba choć trochę znać specyfikę tego zawodu i zasady w nim panujące i rozumieć, że pilot to nie zawód podwórkowy, czy lokalny i jak chce się dobrze zarabiać to się nie szuka pracy na byle łące z której startują samoloty. Niejednokrotnie ludzie wyjeżdżają z... rozwiń
Avatar
ala / 7 marca 2017 r. o 00:10
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po pierwsze lubelskie to nie CAŁA POLSKA. Po drugie ja już widziałem jak lokalnie rozchwytywani są Informatycy, czy Inżynierowie. Jedni i drudzy myśląc o pracy muszą emigrować daleko stąd. Obecnie mamy nadwyżkę osób z wyższym wykształceniem. Jedynie co jakiś czas pojawia się oferta dla anglisty, widać jak szybko poprzednicy orientują się, że za tę pensję można jedynie wegetować i cyklicznie stąd wyfruwają. A ja grzecznie zadałem pytanie, ilu tych szczęśliwców znalazło zatrudnienie w zawodzie?
O! kolejny znawca tematu ...
O! kolejny znawca tematu ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 20:13
0
Po pierwsze lubelskie to nie CAŁA POLSKA. Po drugie ja już widziałem jak lokalnie rozchwytywani są Informatycy, czy Inżynierowie. Jedni i drudzy myśląc o pracy muszą emigrować daleko stąd. Obecnie mamy nadwyżkę osób z wyższym wykształceniem. Jedynie co jakiś czas pojawia się oferta dla anglisty, widać jak szybko poprzednicy orientują się, że za tę pensję można jedynie wegetować i cyklicznie stąd wyfruwają. A ja grzecznie zadałem pytanie, ilu tych szczęśliwców znalazło zatrudnienie w zawodzie?
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 20:04
0
Istnieją 4 osrodki akademickie szkolące pilotów.
Avatar
sssss / 6 marca 2017 r. o 17:12
0
Ooo POKRAK!
Avatar
qwerrty / 6 marca 2017 r. o 16:25
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ile procent absolwentów pracuje w zawodzie? Bo można napisać, że absolwenci znaleźli pracę w wyuczonym zawodzie już przy liczbie dwóch z tysiąca. Szkoda, że w Chełmie nie ma serwisu samolotowego, albo chociażby w pobliskim Lublinie. Dobrze, że w Świdniku montują śmiglowce. Szkoda, bo to oznacza, że po tych studiach czeka ich migracja i opustoszenie regionu. Może czas najwyższy nawiązać współpracę z ADAC? Nie chodzi o serwisowanie aut, ale o to, że "Żółte Anioły" posiadają flotę śmigłowców i samolotow do transportu poszkodowanych. A ubezpieczenie asistans oferują znacznie lepsze i tansze jak polskie namiastki tego. To byłoby dobre, gdyby PWSZ prsekonała ich do założenia biur w Polsce, bo obecnie muszę jeździć do Niemiec, by z tego skorzystać. (obowiązuje na terenie całej "cywilizowanej" Europy i wykupuje się je na osobę, a nie tablice rejestracyjną). No i przydałaby się jakaś ekspresowka do Piask. Może nawet jednopasmowa, wowczas odległość do Lublina zmniejszyłaby się o 30 minut. I nie trzeba byłoby rozbijać rodzin.
Jaka migracja? Kolejny laik, który nie zna tematu, a zabiera głos i bije pianę. Na ten kierunek przyjeżdzają młodzi ludzie z całej Polski i są w pełni świadomi wyboru. To niejest szkoła o lokalnym, podwórkowym zasięgu ...
Jaka migracja? Kolejny laik, który nie zna tematu, a zabiera głos i bije pianę. Na ten kierunek przyjeżdzają młodzi ludzie z całej Polski i są w pełni świadomi wyboru. To niejest szkoła o lokalnym, podwórkowym zasięgu ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 15:29
0
Hehe Chełm wyprzedził Rzeszów :)
Avatar
Gość / 6 marca 2017 r. o 14:08
0
Gościu, pitolisz. Ludzie po kierunkach lotniczych z miejsca znajdują pracę w zawodzie, bo w tej branży są duże niedobory. A że w nie w Chełmie i okolicach? Takie życie, całego świata nie naprawisz.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Budowa S19. Układa się tam 1,5 tysiąca ton asfaltu dziennie

Lubelskie: Budowa S19. Układa się tam 1,5 tysiąca ton asfaltu dziennie

Dzienna norma to ułożenie 1500 ton asfaltu dziennie. Docelowo na obwodnicy Kraśnika firma Aldesa ułoży 250 000 ton asfaltu.

Wieczne pióro na prezent - jakie wybrać?

Wieczne pióro na prezent - jakie wybrać?

Eleganckie i stylowe pióro wieczne to doskonały pomysł na gustowny prezent. To niezastąpiony gadżet dla osób ceniących sobie najwyższą jakość. Sprawdzi się zarówno w roli oficjalnego podarunku, jak i daru dla najbliższej osoby. Co warto wziąć pod uwagę, wybierając pióro wieczne?

Puławy mają szansę zostać jedną z Rowerowych Stolic Polski

Puławy mają szansę zostać jedną z Rowerowych Stolic Polski

Na 39 miast, które biorą udział w rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski, Puławy są na 5. miejscu. Szans na pokonanie Bydgoszczy już nie ma, ale Starogard Gdański i Ostrowiec Świętokrzyski nadal są w zasięgu. Zabawa zakończy się w niedzielę, 16 sierpnia.

Lubelskie: Dobowy rekord zakażeń koronawirusem w naszym regionie

Lubelskie: Dobowy rekord zakażeń koronawirusem w naszym regionie

- Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy 46 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

811 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 14 chorych

811 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 14 chorych

811 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 14 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj po godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Motor przedstawił terminarz domowych meczów na sezon 2020/2021

Motor przedstawił terminarz domowych meczów na sezon 2020/2021

Piłkarze Mirosława Hajdy nowe rozgrywki na drugoligowych boiskach rozpoczną w sobotę, 29 sierpnia. Rywalem będzie wówczas Znicz Pruszków. Spotkanie na Arenie Lublin zaplanowano na godz. 19.50.

Minister edukacji: W razie zagrożenia epidemicznego możliwe nauczanie w modelu mieszanym lub zdalnym
film

Minister edukacji: W razie zagrożenia epidemicznego możliwe nauczanie w modelu mieszanym lub zdalnym

Warszawa. Większość uczniów 1 września wróci do szkół i będzie odbywało lekcje w sposób tradycyjny. Taką decyzję ogłosił minister edukacji Dariusz Piontkowski. Zdaniem MEN-u, sytuacja epidemiczna w Polsce pozwala, aby większość placówek edukacyjnych została otwarta.

Centrum leczenia boreliozy w Lublinie na ukończeniu. Kiedy przyjmie pierwszych pacjentów?
galeria

Centrum leczenia boreliozy w Lublinie na ukończeniu. Kiedy przyjmie pierwszych pacjentów?

W Instytucie Medycyny Wsi powstaje oddział zakaźny dedykowany pacjentom z boreliozą. Prace trwają. Cześć elewacji przy głównym wejściu do budynku jest już gotowa. Na trzecim piętrze trwają prace wykończeniowe.

Lublin: Wytną drzewa pod nową Biedronkę

Lublin: Wytną drzewa pod nową Biedronkę

7 brzóz i 2 lipy zostaną wycięte z działki przy ul. Prusa 8. Urząd Miasta zezwolił na ich usunięcie, o co wnioskował Polski Związek Motorowy. Na jego działce, w miejscu rozbieranej kotłowni, ma powstać nowy sklep sieci Biedronka. Wycinka drzew będzie się wiązać właśnie z tą budową.

19-latek wyprzedzał. Zderzył się czołowo z innym autem

19-latek wyprzedzał. Zderzył się czołowo z innym autem

Jadący seatem 19-latek wyprzedzał inne auto i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Rozpoczynamy głosowanie w konkursie Moje Lubelskie Wakacje

Rozpoczynamy głosowanie w konkursie Moje Lubelskie Wakacje

Prosiliśmy Was o nadesłanie zdjęć z miejsc, które odwiedziliście w te wakacje na Lubelszczyźnie.

Lublin: Na górkach czechowskich zakopią 427 metrów rur. Co z chomikami?
galeria

Lublin: Na górkach czechowskich zakopią 427 metrów rur. Co z chomikami?

Rozpoczyna się kolejny etap budowy sieci ciepłowniczej przecinającej cenny przyrodniczo obszar dawnego poligonu na górkach czechowskich. Wczoraj zwożono tu rury, które mają dostarczać ciepło osiedlom po drugiej stronie ul. Poligonowej. Społecznicy boją się, że podczas prac mogą ucierpieć chronione chomiki.

Antonina Campi Opera Masterclass 2020
7 września 2020, 18:00

Antonina Campi Opera Masterclass 2020

W dniach 7-12 września w Lublinie odbędzie się trzecia edycja warsztatów Antonina Campi Opera Masterclass. Młodzi artyści będą się szkolić pod okiem znakomitych specjalistów. Rezultatem będzie wyjątkowy koncert galowy 12 września w sali operowej Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

Biała Podlaska. Wieżyczka Radziwiłłów już z dekoracjami

Biała Podlaska. Wieżyczka Radziwiłłów już z dekoracjami

Widać już efekty prac przy wieżyczce wschodniej w zespole zamkowym Radziwiłłów. To dawna wschodnia klatka schodowa zespołu zamkowego – element nieistniejących pałacowych galerii.

Stromecki i Tymosiak zostają w Górniku Łęczna

Stromecki i Tymosiak zostają w Górniku Łęczna

Kolejne wieści z Łęcznej. Zielono-czarni poinformowali o przedłużeniu kontraktów z pomocnikami: Marcinem Stromeckim i Tomaszem Tymosiakiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!