Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

19 listopada 2007 r.
17:31
Edytuj ten wpis

Chełmski desant w stolicy

0 10 A A

Krzysztof Grabczuk, były prezydent Chełma, a obecnie członek Zarządu Województwa Lubelskiego jest kolejnym lubelskim politykiem,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
który ma realne szanse na ministerialne stanowisko. Nieoficjalnie mówi się o stanowisku wiceministra sportu, ale sam zainteresowany tego nie potwierdza.
- Powiem jedynie tyle, że Ministerstwo Sportu zamierza wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie - mówi Grabczuk. - Wywnioskowałem to z osobistej rozmowy z ministrem Mirosławem Drzewieckim. Jak będą wyglądały nasze wzajemne relacje, tego jeszcze nie wiem.
Z ministrem sportu Grabczuk rozmawiał między innymi o organizacji Euro 2012 i przygotowaniach naszej reprezentacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. W rozmowie tej występował nie tylko jako związany z PO lubelski samorządowiec, ale przede wszystkim prezes Polskiego Związku Zapaśniczego i wiceprzewodniczący Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Grabczuk przewiduje, że na nieministerialne stanowiska w rządzie mogą liczyć niektórzy dyrektorzy podległych mu departamentów Urzędu Marszałkowskiego. Wskazuje na Iwonę Nakielską, Patrycję Wolińską i Edmunda Bożeńskiego. Cała trójka przeniosła się za nim z Chełma do Lublina, gdzie - jak zapewnia ich szef - dali się poznać z jak najlepszej strony.
- Jak do tej pory nie zostały mi złożone żadne nowe propozycje pracy - mówi Nakielska. - A tu, gdzie teraz jestem, jest mi dobrze. (bar)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sarxas / 8 kwietnia 2008 r. o 23:01
Popieram w płeni wypowiedź Ewy.
Avatar
taaa / 23 listopada 2007 r. o 00:34
Hahaha, fakt, nareście :D
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 r. o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 r. o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
przedsiębiorca / 20 listopada 2007 r. o 20:21
Czy po to żeby Nakielskiej było dobrze płace jej pensje z moich podatków! Ludzie Skandal!
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 r. o 09:03
Twoje bzdury to typowy objawjaw osoby bez sukcesów życiowych porażonej sukcesem innych . Zal mi Ciebie kolego.
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 r. o 09:01
Jak zwykle jakiś zazdrosny...... He he ha wypisuje tu bzdurki
Avatar
Daniel. / 20 listopada 2007 r. o 09:00
No nareście ktoś z Chełma będzie Ministrem wow !!! Cieszmy się Chełmianie oby tak dalej!!!
Avatar
mister / 19 listopada 2007 r. o 20:17
Iwa, Pati i Mundi, oraz nasz piękny Chris - jak takie "towary" wysyłamy do W-wy - to wstyd
Avatar
Icek / 19 listopada 2007 r. o 19:24
Tere fere kuku... Bożeńska, Nakielska , Wolińska, Grabczuk ????Jak Tusk weźmie sobie takich fachowców to "Cała Polska będzie jak jeden wielki Chełm", czyli prowincja........
Avatar
Sarxas / 8 kwietnia 2008 r. o 23:01
Popieram w płeni wypowiedź Ewy.
Avatar
taaa / 23 listopada 2007 r. o 00:34
Hahaha, fakt, nareście :D
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 r. o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
ewa / 21 listopada 2007 r. o 19:58
tak trzymajcie CHemianie jeśli w Chełmie się na was nie poznali to to przyjcie dalej do przodu i pokazcie że w Chełmie to nie tylko same tołmany !!!!!!
Avatar
przedsiębiorca / 20 listopada 2007 r. o 20:21
Czy po to żeby Nakielskiej było dobrze płace jej pensje z moich podatków! Ludzie Skandal!
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 r. o 09:03
Twoje bzdury to typowy objawjaw osoby bez sukcesów życiowych porażonej sukcesem innych . Zal mi Ciebie kolego.
Avatar
(Anonimowy) / 20 listopada 2007 r. o 09:01
Jak zwykle jakiś zazdrosny...... He he ha wypisuje tu bzdurki
Avatar
Daniel. / 20 listopada 2007 r. o 09:00
No nareście ktoś z Chełma będzie Ministrem wow !!! Cieszmy się Chełmianie oby tak dalej!!!
Avatar
mister / 19 listopada 2007 r. o 20:17
Iwa, Pati i Mundi, oraz nasz piękny Chris - jak takie "towary" wysyłamy do W-wy - to wstyd
Avatar
Icek / 19 listopada 2007 r. o 19:24
Tere fere kuku... Bożeńska, Nakielska , Wolińska, Grabczuk ????Jak Tusk weźmie sobie takich fachowców to "Cała Polska będzie jak jeden wielki Chełm", czyli prowincja........
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Ostatnie mecze w grupie B zakończyły się bez niespodzianki. Dalej grają Anglia i USA. Pierwsza z ekip bez większych problemów ograła Walię 3:0. Drugie spotkanie pomiędzy Amerykanami i Iranem zakończyło się wynikiem 1:0, a „złotego” gola zdobył Christian Pulisić.

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów
zdjęcia
galeria

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów

Po ponad sześciu latach płk Tadeusz Nastarowicz pożegnał się z funkcją dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Od 1 grudnia będzie dowodził słynną 21. Brygadą Strzelców Podhalańskich.

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia
Zdjęcia
galeria

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia

Poznaliśmy tegorocznych laureatów Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Lublin, które rozdano już po raz czternasty.

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Leszek Kowalczyk z Prawa i Sprawiedliwości zostanie nowym posłem z województwa lubelskiego. Dotychczasowy radny sejmiku województwa ślubowanie złoży podczas środowego posiedzenia Sejmu.

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Maciej Z. stanie przed sądem i będzie odpowiadał za wydarzenia z jesieni 2019 roku. Wtedy właśnie rzucił się na szczeniaka o imieniu Koks.

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Zmarła Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformował NFZ.

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

W każdym meczu fazy grupowej Holandia nie zachwyciła. Tak samo było we wtorek przy okazji starcia z Katarem. „Pomarańczowi” wygrali 2:0, ale nie ma chyba w tym momencie kibica, który wierzy, że drużyna Louisa van Gaala nadal jest w gronie faworytów mundialu.

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Różne rodzaje bliskości — to temat przewodni spektaklu w choreografii Tomka Ciesielskiego. „Blisko”. Opowiada o tym, jak obecność drugiego człowieka wpływa na życie każdego z nas i jak ważną rolę w bliskości odgrywa czas.

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!