Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 listopada 2014 r.
18:00
Edytuj ten wpis

Minister obrony narodowej: Więcej wojska na wschodzie

Autor: Zdjęcie autora (bar pap)
0 15 A A

Garnizony na wschodzie Polski zostaną wzmocnione, doinwestowane i doposażone - zapowiedział w Chełmie minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chełm jest na liście garnizonów, które podlegają wzmocnieniu - powiedział Siemoniak. - Wiąże się to ze zwiększeniem liczby jednostek, doposażeniem ich w sprzęt oraz rozwojem wojskowej infrastruktury. W samym Chełmie jest odpowiednia baza i należy ją wykorzystać.

Minister przypomniał, że do tej pory 80 proc. jednostek wojskowych bazuje na zachodzie kraju. Wyraził opinię, że bez względu na okoliczności polityczne, środek ciężkości należy przesunąć na wschód. Podkreślił, że jest to częścią planu poprawy bezpieczeństwa państwa, który zamierza przedstawić premier Ewie Kopacz.
- To poważna decyzja ciągnąca za sobą milionowe inwestycje. Na pewno powinniśmy na długie lata zainwestować w te garnizony; wschód wymaga doinwestowania - dodał.

Tomasz Siemoniak, minister obrony narodowej w ramach wizytacji wojskowych garnizonów na wschodzie odwiedził Chełm. Jednocześnie wykorzystał to, aby w obecności dziennikarzy wyrazić pełne poparcie dla swojego, jak to określił wieloletniego przyjaciela Grzegorza Raniewicza, kandydata na prezydenta Chełma.

Minister Siemoniak podkreślił, że elementem przedstawionego przez Ewę Kopacz planu poprawy bezpieczeństwa państwa jest wzmocnienie obecności naszych wojsk na wschodzie kraju.

W spotkaniu uczestniczył poseł PO Grzegorz Raniewicz kandydat na prezydenta Chełma, któremu Siemioniak udzielił oficjalnego poparcia w drugiej turze wyborów samorządowych.

Po krótkim briefingu z dziennikarzami minister spotkał się w Klubie Garnizonowym 1 Kołobrzeskiego Batalionu Zmechanizowanego z wybranymi dowódcami jednostek stacjonujących w Lubelskiem. Wcześniej poprosił ich o przygotowanie własnych propozycji związanych z rozwojem ich jednostek. Obiecał, że odniesie się do nich w ciągu najbliższych miesięcy.
Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 12:06
0

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Bo tylko prawdziwi POLACY mogą naszą OJCZYZNĘ uczynić mocną i niepodległą a nie jakiś komuch,żyd,konfident,płatni pachołki Moskwy czy jakaś inna Qurwa POlityczna,całe to POlityczne bydło gotowe jest POnownie wprowadzić stan wojenny,taki mają strach w oczach przed kolejna rocznicą 13 GRUDNIA.

Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 11:13
0

SĄ różne odmiany pier***ca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

dzięki za diagnozę, rozumiem, że oprócz tego, że jesteś lekarzem, masz jakiekolwiek pojęcie o kwestiach bezpieczeństwa i wojskowości... :)

Avatar
bomba / 28 listopada 2014 o 10:03
0

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

rozwiń
Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 09:25
0

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne... rozwiń

Avatar
Henio / 28 listopada 2014 o 09:19
0

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 08:53
0

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

rozwiń
Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:53
0

panie ministrze Siemoniuk  poza Chełmem miał być brany Hrubieszów i wyparował plan ?/???

W Hrubieszowie nie ma wyborów więc szkoda mu czasu .

Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:52
0

Jak do tej pory p.Raniewicz nic dla Chełma nie zrobił będąc w Warszawie , tym bardziej nic nie zrobi będąc w Chełmie .Ciekawe co zrobi jak w przyszłym roku przejmie władzę PiS bo PO traci poparcie ?

Avatar
Buzal... / 27 listopada 2014 o 22:37
0

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Avatar
df / 27 listopada 2014 o 21:16
0

Jak Raniewicz zostanie prezydentem to będzie szansa że w Chełmie coś zacznie się dziać. Pani Fisz jakie może mieć poparcie w Wawie jak jej SLD to już ruina.

Kto kolwiek wygra będzie miał przerąbane aby choć troszkę dźwignąć ten Chełm. Takiego zabagnienia to chyba nie ma inne miasto w Polsce jak Chełm. Ale dziwi mnie to, że mieszkańcy jakoś tego nie dostrzegaj czy co?. Masz rację ESELDE  to  "żywy trup".

Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 12:06
0

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Bo tylko prawdziwi POLACY mogą naszą OJCZYZNĘ uczynić mocną i niepodległą a nie jakiś komuch,żyd,konfident,płatni pachołki Moskwy czy jakaś inna Qurwa POlityczna,całe to POlityczne bydło gotowe jest POnownie wprowadzić stan wojenny,taki mają strach w oczach przed kolejna rocznicą 13 GRUDNIA.

Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 11:13
0

SĄ różne odmiany pier***ca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

dzięki za diagnozę, rozumiem, że oprócz tego, że jesteś lekarzem, masz jakiekolwiek pojęcie o kwestiach bezpieczeństwa i wojskowości... :)

Avatar
bomba / 28 listopada 2014 o 10:03
0

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

rozwiń
Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 09:25
0

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne... rozwiń

Avatar
Henio / 28 listopada 2014 o 09:19
0

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 08:53
0

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

rozwiń
Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:53
0

panie ministrze Siemoniuk  poza Chełmem miał być brany Hrubieszów i wyparował plan ?/???

W Hrubieszowie nie ma wyborów więc szkoda mu czasu .

Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:52
0

Jak do tej pory p.Raniewicz nic dla Chełma nie zrobił będąc w Warszawie , tym bardziej nic nie zrobi będąc w Chełmie .Ciekawe co zrobi jak w przyszłym roku przejmie władzę PiS bo PO traci poparcie ?

Avatar
Buzal... / 27 listopada 2014 o 22:37
0

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Avatar
df / 27 listopada 2014 o 21:16
0

Jak Raniewicz zostanie prezydentem to będzie szansa że w Chełmie coś zacznie się dziać. Pani Fisz jakie może mieć poparcie w Wawie jak jej SLD to już ruina.

Kto kolwiek wygra będzie miał przerąbane aby choć troszkę dźwignąć ten Chełm. Takiego zabagnienia to chyba nie ma inne miasto w Polsce jak Chełm. Ale dziwi mnie to, że mieszkańcy jakoś tego nie dostrzegaj czy co?. Masz rację ESELDE  to  "żywy trup".

Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kultura w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice zostanie na dłużej

Kultura w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice zostanie na dłużej 0 0

Nawet przez dziesięć kolejnych lat może działać przy ul. Hutniczej filia Dzielnicowego Domu Kultury Bronowice, o ile pozwoli na to Rada Miasta Lublin.

Mieszkańcy Wąwolnicy nie wierzyli w to, co widzą. Po ulicy biegał uciekinier z mini zoo

Mieszkańcy Wąwolnicy nie wierzyli w to, co widzą. Po ulicy biegał uciekinier z mini zoo 8 3

Mieszkańcy Wąwolnicy, którzy dzisiaj ok. godz. 7 wyjrzeli przez okno, mieli prawo być zaskoczeni. Po ich miejscowości biegała zebra. Zwierzę zostało już schwytane i oddane w ręce właściciela.

Por Fiesta/Fuente - koncert w Radiu Lublin
31 stycznia 2020, 19:00

Por Fiesta/Fuente - koncert w Radiu Lublin 0 0

Ostatniego dnia stycznia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert muzyki flamenco w wykonaniu zespołów Por Fiesta i Fuente.

Unia Białopole minimalnie słabsza od Kryształu Werbkowice

Unia Białopole minimalnie słabsza od Kryształu Werbkowice 0 1

Mistrz jesieni Unia Białopole ma już za sobą pierwszy mecz kontrolny. Drużynę nadal prowadzi Tomasz Hawryluk

Biłgoraj: Prowadził auto po pijanemu. Nie miał też prawa jazdy

Biłgoraj: Prowadził auto po pijanemu. Nie miał też prawa jazdy 0 5

23-latek z Biłgoraja wsiadł za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu, a na dodatek nie miał prawa jazdy. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem - grozi mu do dwóch lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm 34 10

Szpitale w całej Polsce dostały polecenie, by informować sanepid o każdym pacjencie, którego choroba może mieć związek z używaniem e-papierosów. O ich szkodliwości ostrzega już oficjalnie Światowa Organizacja Zdrowia. Według niej elektroniczne papierosy zwiększają ryzyko chorób płuc i serca.

Ciąg dalszy: spotkanie z Iloną Wiśniewską
31 stycznia 2020, 18:00

Ciąg dalszy: spotkanie z Iloną Wiśniewską 0 0

Reporterka Ilona Wiśniewska będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Ciąg dalszy" w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16). Spotkanie odbędzie się 31 stycznia o godz. 18.

Za nami 62. gala rozdania nagród Grammy. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji
film

Za nami 62. gala rozdania nagród Grammy. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji 0 0

62. gala rozdania nagród Grammy zdominowana przez Billie Eilish. Młodziutka wokalistka zgarnęła aż 5 statuetek za: album roku, najlepszy debiut, piosenkę roku, nagranie roku oraz najlepszy album popowy.

Nadal pamiętamy o ofiarach Holokaustu. Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu
27 stycznia 2020, 12:00

Nadal pamiętamy o ofiarach Holokaustu. Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu 0 2

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Tradycyjnie do uroczystości przyłącza się Państwowe Muzeum na Majdanku.

Smog w Lublinie. GIOŚ oznaczył jakość powietrza jako złą

Smog w Lublinie. GIOŚ oznaczył jakość powietrza jako złą 14 51

Normy pyłów zawieszonych PM10 oraz PM 2.5 ponownie zostały przekroczone - wynika z danych z czujnika umieszczonego przy ul. Obywatelskiej. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska oznaczył jakość powietrza w Lublinie jako złą.

Potok Sitno wznowił treningi po zimowej przerwie

Potok Sitno wznowił treningi po zimowej przerwie 0 0

W zeszłym sezonie Potok Sitno rzutem na taśmę po dwumeczu barażowym zapewnił sobie utrzymanie w zamojskiej "okręgówce". W obecnej kampanii zespół trenera Marka Gnypa chce zapewnić sobie spokój zdecydowanie wcześniej

Wybory na szefa Platformy Obywatelskiej. "To był moment, w którym trzeba było schować własne ambicje"

Wybory na szefa Platformy Obywatelskiej. "To był moment, w którym trzeba było schować własne ambicje" 0 21

Trzy pytania do Joanny Muchy, lubelskiej posłanki Platformy Obywatelskiej.

Koncert Black River w Klubie30
26 marca 2020, 19:00

Koncert Black River w Klubie30 0 0

Klub30 (ul. Jasna 7) zaprasza na koncert formacji Black River tworzonej przez muzyków takich zespołów jak Behemoth czy Dimmu Borgir. Wydarzenie odbędzie się 26 marca o godz. 19.

Szkoła Podstawowa nr 58 będzie największą w Lublinie. Inna podstawówka ma zostać zlikwidowana

Szkoła Podstawowa nr 58 będzie największą w Lublinie. Inna podstawówka ma zostać zlikwidowana 23 26

Już w czwartek Rada Miasta ma założyć nową Szkołę Podstawową nr 58, która ma działać w nowym budynku rosnącym przy ul. Berylowej. To będzie największa szkoła w Lublinie. Zarazem Ratusz chce zlikwidować mikroskopijną podstawówkę przy Krochmalnej, a jej uczniowie mają trafić do innych placówek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 stycznia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 27 stycznia 2020 r. 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!