Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

20 listopada 2012 r.
20:15
Edytuj ten wpis

Z prokuratury: Ksiądz z Łopiennika podpalił się. Był trzeźwy

0 12 A A
Spalone zwłoki księdza znaleziono przy grobie jego rodziców (Jacek Świerczyński/Archiwum)
Spalone zwłoki księdza znaleziono przy grobie jego rodziców (Jacek Świerczyński/Archiwum)

Przedłużone śledztwo w sprawie samobójstwa duchownego w Łopienniku Nadrzecznym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ksiądz Bogusław P., popełniając samobójstwo na cmentarzu, był trzeźwy. Zamojska prokuratura otrzymała już wyniki badania na trzeźwość oraz sekcji zwłok duchownego. Ale przedłużyła śledztwo, bo wciąż czeka na wyniki badań toksykologicznych i chemicznych.

Bogusław P. oblał się łatwo palną cieczą i podpalił 10 sierpnia br. Jego spalone zwłoki znaleziono przy grobie rodziców. Duchowny pochodził z Łopiennika Nadrzecznego. Niedaleko cmentarza miał dom.

Kilka dni wcześniej ksiądz usłyszał w prokuraturze zarzut molestowania przed 10 laty dwóch nastolatków. Sąd odmówił jego aresztowania i wypuścił go na wolność. Duchowny miał też proces o wykorzystanie seksualne ministranta w Niemczech. Nie przyznawał się do winy. W jego pogrzebie w Łopienniku Nadrzecznym uczestniczyło ponad stu duchownych.

Początkowo Prokuratura Okręgowa w Zamościu planowała zakończyć śledztwo dotyczące samobójstwa w ciągu trzech miesięcy. Otrzymała już wyniki sekcji zwłok oraz badań histopatologicznych.

– Na ich podstawie można stwierdzić, że przyczyną śmierci było działanie wysokiej temperatury – mówi Romuald Sitarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Wraz z wynikami sekcji zwłok nadeszły wyniki badania na trzeźwość. Ksiądz popełniając samobójstwo nie miał w organizmie alkoholu.

Jednak do tej pory biegłym nie udało się sporządzić dwóch dodatkowych opinii: chemicznej, która ma określić, czym oblał się duchowny oraz toksykologicznej. Ta druga ma wyjaśnić, czy był pod działaniem jakichś substancji.

– Śledztwo zostało przedłużone do końca listopada, w tym czasie te opinie powinny do nas wpłynąć – dodaje Sitarz.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sąsiad / 22 listopada 2012 o 09:44
0
Widocznie solidarność zawodowa,a nie "kręgosłup moralny" są ważniejsze...nic nie znaczące puste słowa,za nami idą czyny.
Avatar
borman / 22 listopada 2012 o 01:23
0
aż stu duchownych???to aż tylu żegnało kolegę,udzielając mu poparcia"moralnego"???to się nazywa sitwa!!!
Avatar
Leszek / 21 listopada 2012 o 23:48
0
[quote name='sathan' timestamp='1353499336' post='697260']
Szatan w niego wstąpił i nawet egzorcysta mu nie pomógł !!!!!
A tyle księza mówią: kto odbiera sobie życie, ten będzie potępiony i diabeł w niego wstępuje !!!!

Czyli albo w kapłana wstąpił diabeł albo księża mówią nieprawdę !!!!!!!!
[/quote]

To dawniej uważano ,że jest potępiony. Dzisiaj tak się nie uważa, gdyż psychologowie, psychiatrzy uważaja, że jest to stan chorobowy, wiec człowiek nie ponosi pełnej odpowiedzialnosci za samobójstwo.
Inna sprawa to być otwartym na innych ludzi, można wtedy takiemu pomóc zobaczyć uwierzyć w siebie , innych, zobaczyć że jest on potrzebny. Tylko to trwa trochę.
[quote name='sathan' timestamp='1353499336' post='697260']
Szatan w niego wstąpił i nawet egzorcysta mu nie pomógł !!!!!
A tyle księza mówią: kto odbiera sobie życie, ten będzie potępiony i diabeł w niego wstępuje !!!!

Czyli albo w kapłana wstąpił diabeł albo księża mówią nieprawdę !!!!!!!!
[/quote]

To dawniej uważano ,że jest potępiony. Dzisiaj tak się nie uważa, gdyż psychologowie, psychiatrzy uważaja, że ... rozwiń
Avatar
Zenek / 21 listopada 2012 o 22:49
0
Ksiądz to też człowiek,musiał mieć jakieś problemy,które go przerastały,szkoda,że nikt mu nie pomógł,nikogo nie wolno nam potępiać,bo nie znamy okoliczności,tylko Bóg wie wszystko,a ludzie nie i niekiedy,można kogoś skrzywdzić,wygadując nieprawdę...
Avatar
red / 21 listopada 2012 o 18:59
0
jednego gnoja mniej brawoooooo
Avatar
sathan / 21 listopada 2012 o 13:02
0
Szatan w niego wstąpił i nawet egzorcysta mu nie pomógł !!!!!
A tyle księza mówią: kto odbiera sobie życie, ten będzie potępiony i diabeł w niego wstępuje !!!!

Czyli albo w kapłana wstąpił diabeł albo księża mówią nieprawdę !!!!!!!!
Avatar
Henio / 21 listopada 2012 o 10:41
0
Jednak w Niemczech. Wiesz, w takim kraju, który potocznie nazywa się Niemcy.
Avatar
inż / 21 listopada 2012 o 10:27
0
Panie redaktorze w "Niemczech"? moim skromnym zdaniem to w Niemcach:)
Avatar
Boż z Łasi / 21 listopada 2012 o 10:24
0
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arna MODLITWA RZĄDU: "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CHROŃ MNIE BOR[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]ze" czyli[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] JAK KSIĄDZ KAPELAN[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIĆ SIĘ POMOŻE[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]:[/size][/color][/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKOM do tej pory nie przeszedł Święty Gniew na K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i jadą równo [/size][/font][/color][color="#000080"][size="3"]– [/size][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]oto najnowsze:[/size][/font][/color]

[color="#000080"][size="3"]„[/size][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” . - ( [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).

KUL-ejny pochodzi z[/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]17.X. 2010 r[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].:” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓWK.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"] [/size][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Tak, jak w przypadku TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ tak i obecnie [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]przywraca swoje stanowisko WĄTKU[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RELIGIJUNEGO [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]czyli[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ODPRAWIANIA POKUTY "Odchodzimy" [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w podtekście[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Do Pana -[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i odeszli[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... Byli zbyt nisko żeby odejść ale wystarczająco nisko, aby Odejść Do Pana...[/size][/font][/color]

[size="3"] [color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Sama tragedia smoleńska połączona z planowanym zamachem na sejm ma ino jeden [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŚW.[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irnięty) Cel - [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]LIKWIDACJĘ INTELIGENCJI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"], a tak słabe Państwo bez problemu przejmą CZARNI.[/size][/font][/color][/size]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W Kościele wystarczy [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"upier***lić łeb" i PANUJE ŚWIĘTY SPOKÓJ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]- tak było od[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]INKWIZYCJI poczynając, [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]a na dzisiejszym arty[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]e kończąc. Idealny przykład opisywał w Owym Czasie "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Głos Wielkopolski[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" w artykułach dotyczących porodu na plebanii (2012) - księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULEK[/size][/font][/color][b]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arna MODLITWA RZĄDU: "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CHROŃ MNIE BOR[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]ze" czyli[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] JAK KSIĄDZ KAPELAN[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/c... rozwiń
Avatar
bolek / 21 listopada 2012 o 09:29
0
Widzisz, oni chętnie potępiają "maluczkich", a siebie gloryfikują. Na każdym kroku starają się pokazać jaki dystans dzieli parafianina od osoby konsekrowanej.
Avatar
sąsiad / 22 listopada 2012 o 09:44
0
Widocznie solidarność zawodowa,a nie "kręgosłup moralny" są ważniejsze...nic nie znaczące puste słowa,za nami idą czyny.
Avatar
borman / 22 listopada 2012 o 01:23
0
aż stu duchownych???to aż tylu żegnało kolegę,udzielając mu poparcia"moralnego"???to się nazywa sitwa!!!
Avatar
Leszek / 21 listopada 2012 o 23:48
0
[quote name='sathan' timestamp='1353499336' post='697260']
Szatan w niego wstąpił i nawet egzorcysta mu nie pomógł !!!!!
A tyle księza mówią: kto odbiera sobie życie, ten będzie potępiony i diabeł w niego wstępuje !!!!

Czyli albo w kapłana wstąpił diabeł albo księża mówią nieprawdę !!!!!!!!
[/quote]

To dawniej uważano ,że jest potępiony. Dzisiaj tak się nie uważa, gdyż psychologowie, psychiatrzy uważaja, że jest to stan chorobowy, wiec człowiek nie ponosi pełnej odpowiedzialnosci za samobójstwo.
Inna sprawa to być otwartym na innych ludzi, można wtedy takiemu pomóc zobaczyć uwierzyć w siebie , innych, zobaczyć że jest on potrzebny. Tylko to trwa trochę.
[quote name='sathan' timestamp='1353499336' post='697260']
Szatan w niego wstąpił i nawet egzorcysta mu nie pomógł !!!!!
A tyle księza mówią: kto odbiera sobie życie, ten będzie potępiony i diabeł w niego wstępuje !!!!

Czyli albo w kapłana wstąpił diabeł albo księża mówią nieprawdę !!!!!!!!
[/quote]

To dawniej uważano ,że jest potępiony. Dzisiaj tak się nie uważa, gdyż psychologowie, psychiatrzy uważaja, że ... rozwiń
Avatar
Zenek / 21 listopada 2012 o 22:49
0
Ksiądz to też człowiek,musiał mieć jakieś problemy,które go przerastały,szkoda,że nikt mu nie pomógł,nikogo nie wolno nam potępiać,bo nie znamy okoliczności,tylko Bóg wie wszystko,a ludzie nie i niekiedy,można kogoś skrzywdzić,wygadując nieprawdę...
Avatar
red / 21 listopada 2012 o 18:59
0
jednego gnoja mniej brawoooooo
Avatar
sathan / 21 listopada 2012 o 13:02
0
Szatan w niego wstąpił i nawet egzorcysta mu nie pomógł !!!!!
A tyle księza mówią: kto odbiera sobie życie, ten będzie potępiony i diabeł w niego wstępuje !!!!

Czyli albo w kapłana wstąpił diabeł albo księża mówią nieprawdę !!!!!!!!
Avatar
Henio / 21 listopada 2012 o 10:41
0
Jednak w Niemczech. Wiesz, w takim kraju, który potocznie nazywa się Niemcy.
Avatar
inż / 21 listopada 2012 o 10:27
0
Panie redaktorze w "Niemczech"? moim skromnym zdaniem to w Niemcach:)
Avatar
Boż z Łasi / 21 listopada 2012 o 10:24
0
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arna MODLITWA RZĄDU: "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CHROŃ MNIE BOR[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]ze" czyli[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] JAK KSIĄDZ KAPELAN[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIĆ SIĘ POMOŻE[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]:[/size][/color][/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKOM do tej pory nie przeszedł Święty Gniew na K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i jadą równo [/size][/font][/color][color="#000080"][size="3"]– [/size][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]oto najnowsze:[/size][/font][/color]

[color="#000080"][size="3"]„[/size][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” . - ( [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).

KUL-ejny pochodzi z[/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]17.X. 2010 r[/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].:” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓWK.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/size][/font][/color][color="#000080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"] [/size][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Tak, jak w przypadku TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ tak i obecnie [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]przywraca swoje stanowisko WĄTKU[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RELIGIJUNEGO [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]czyli[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ODPRAWIANIA POKUTY "Odchodzimy" [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w podtekście[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Do Pana -[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i odeszli[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... Byli zbyt nisko żeby odejść ale wystarczająco nisko, aby Odejść Do Pana...[/size][/font][/color]

[size="3"] [color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Sama tragedia smoleńska połączona z planowanym zamachem na sejm ma ino jeden [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŚW.[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irnięty) Cel - [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]LIKWIDACJĘ INTELIGENCJI[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"], a tak słabe Państwo bez problemu przejmą CZARNI.[/size][/font][/color][/size]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W Kościele wystarczy [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]"upier***lić łeb" i PANUJE ŚWIĘTY SPOKÓJ [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]- tak było od[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]INKWIZYCJI poczynając, [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]a na dzisiejszym arty[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]e kończąc. Idealny przykład opisywał w Owym Czasie "[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Głos Wielkopolski[/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]" w artykułach dotyczących porodu na plebanii (2012) - księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULEK[/size][/font][/color][b]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] [/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#0000ff"][size="3"]spekta[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]KUL[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]arna MODLITWA RZĄDU: "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]CHROŃ MNIE BOR[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"]ze" czyli[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"] JAK KSIĄDZ KAPELAN[/size][/color][color="#0000ff"][size="3"] (z)[/size][/c... rozwiń
Avatar
bolek / 21 listopada 2012 o 09:29
0
Widzisz, oni chętnie potępiają "maluczkich", a siebie gloryfikują. Na każdym kroku starają się pokazać jaki dystans dzieli parafianina od osoby konsekrowanej.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!