Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Imprezy

4 stycznia 2021 r.
13:08

Ferie 2021 w Lublinie. Wszystkie propozycje na ferie

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
0 1 A A
4 stycznia 2021 10:00
(fot. materiały promocyjne)

Tegoroczne ferie zimowe w Lublinie będą inne niż wszystkie. W mieście nie zabraknie przeróżnych atrakcji i zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej, jednak z uwagi na sytuację epidemiczną realizowane będą zdalnie. Na młodych odbiorców w najbliższych dniach czekać będzie szereg niespodzianek dzięki akcji miasta Lublin - "Zima w mieście", ale to nie jedyne propozycje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

* Ferie na Zamku Lubelskim

Muzeum Narodowe w Lublinie zaprasza na zajęcia w dniach 4-15 stycznia. Od 4 do 7 stycznia w Internecie udostępniane będą materiały z różnymi tańcami dworskimi przygotowane przez Zespół Tańca Dawnego Belriguardo. W kolejnym tygodniu zajęć na dzieci czekać będą m.in. warsztaty tworzenia lalek i motanek, ciekawe zadania i zagadki oraz premiery filmu i komiksu "Historia pewnego zabytku". Szczegóły TUTAJ.

Dodatkowo Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zaprasza na Ferie po Królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich. Codziennie, przez 14 dni, od 4 do 17 stycznia 2021 na stronach internetowych i kanałach mediów społecznościowych: Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, będą publikowane aktywności dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, od przedszkola do szkół średnich. Projekt realizowany jest także w Muzeum Narodowym W Lublinie. Warto obserwować hashtag #FeriePoKrólewsku.

* Ferie z Filharmonią

Filharmonia Lubelska zaprasza dzieci na wyjątkowe muzyczne spotkania podczas ferii zimowych. W programie: świąteczne muzykowanie oraz warsztaty z udziałem instrumentarium Carla Orffa. Koncert z kolędami polskimi i innymi świątecznymi utworami zostanie opublikowany na kanale YouTube Filharmonii 7 stycznia. Z kolei 11 stycznia pojawi się materiał wideo z warsztatami, które porpowadzą Justyna Wiąckiewicz i Anna Kabulska.

Zajęcia edukacyjne w Warsztatach Kultury

W dniach 4-17 stycznia Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w internetowych feriach zimowych. Na profilu Facebook instytucji realizowane będą ciekawe warsztaty i spotkania. W programie m.in. ćwiczenia, nauka komputerowej animacji oraz wykłady poświęcone szkole Bauhaus. Część wydarzeń w formie wideo będzie prezentowanych POD TYM LINKIEM. Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy. Szczegóły TUTAJ.

Fajne Ferie online w DDK Czuby Południowe i DDK Węglin

Dzielnicowe Domy Kultury Czuby Południowe i Węglin zapraszają dzieci z klas I-VI do udziału w dwóch turnusach ferii zimowych online, w ramach których znajdą się m.in. zajęcia poświęcone kuchni świata, eksperymentom i grom planszowym.

Ferie odbędą się w dwóch turnusach: I turnus – 4.01.2021-8.01.2021 (z wyłączeniem 6.01.2021); II turnus – 11.01.2021-15.01.2021. Zajęcia odbywać się będą za pośrednictwem platformy ZOOM. Koszt udziału (od Dziecka) – I turnus – 60 zł, II turnus – 75 zł. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronach internetowych DDK Węglin i Czuby Południowe.

* Sztuka zdarzeń w Galerii Labirynt:

Galeria Labirynt zaprasza dzieci i młodzież do udziału w nowym projekcie edukacyjnym Sztuka Zdarzeń, prowadzonym w całości online. Warsztaty są oparte o tworzenie działań i akcji inspirowanych wybranymi dziełami sztuki współczesnej, które można wykonywać w domu lub na dworze. Każdy z tematów warsztatowych jest opracowany jako instrukcja.

Instrukcje udostępniane są co dwa dni w interaktywnej formie na platformie Padlet - TUTAJ.

* Ferie w bibliotekach:

W ramach akcji "Zima w mieście" wiele atrakcji szykują filie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. W programach poszczególnych instytucji znajdują się m.in. warsztaty plastyczne, zajęcia inspirowane kulturą chińską, quizy filmowe i zagadki literackie, a nawet sztafeta literacka, w ramach której dzieci wspólnie napiszą książkę. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.mbp.lublin.pl.

* Akcja Zima w kinie Bajka:

Aż 14 filmów online będzie można zobaczyć do 17 stycznia z Kinem Bajka. Dostępne będą takie tytuły, jak: "Najlepsza gwiazdka", "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" czy "Mira". Chętni otrzymają od Kina bezpłatnie kod dostępu do filmu i link do jego pobrania. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać "Zamówienie projekcji" na adres e-mail kinobajka@o2.pl. Zamówienie powinno zawierać tytuł filmu, który chcemy obejrzeć wraz z naszymi pociechami oraz następujące oświadczenie: "Oświadczam, że jestem mieszkanką/mieszkańcem Lublina". Więcej informacji TUTAJ.

Zima na Czechowie 2021. Zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych:

Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do udziału w  zajęciach edukacyjnych realizowanych w czasie ferii. W bezpłatnym programie m.in. warsztaty teatralne, manualne, komiksowe, tworzenia karmników i zabawy ze słowem i obrazem.

Zapisy na działania warsztatowe oraz seanse pod nr 81 741 99 11 i drogą mailową: m.kruszynska@ddksmczechow.pl. Zajęcia w trybie zdalnym każdego dnia na platformie ZOOM. 

* Zima w mieście:

W ramach akcji Miasta Lublin "Zima w mieście" w lokalnych domach kultury, klubach osiedlowych i instytucjach realizowane będą online różnorodne projekty edukacyjne. Warto zaglądać na stronę internetową www.lublin.eu, na której w zakładce "Zima w mieście" zebrane będą wszystkie aktualne propozycje z podziałem na zajęcia "aktywne" i "kulturalne".

* DDK Bronowice:

Na akcję "Zima w mieście" Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice zaprasza w dniach 11-15 stycznia. Program zajęć, szczegóły zapisów oraz regulamin dostępne będą wkrótce na stronie internetowej placówki.

* DK Łęgi na Czubach:

Od poniedziałku, 4 stycznia, Dom Kultury "Łęgi" na Czubach będzie realizował na swoim profilu Facebook akcję "Zima w mieście 2021". Każdego dnia będzie można  obejrzeć filmik z warsztatów Modern Jazz i nauczyć się nowych elementów tańca. Będą też zajęcia z plastyki.

* DK Kalinowszczyzna:

Każdego dnia ferii zimowych na profilu Facebook Domu Kultury Kalinowszczyzna realizowane będą warsztaty teatralne, plastyczne, taneczno-baletowe, wokalno-muzyczne, warsztaty dla dzieci oraz warsztaty rodzinne. 

* Klub Osiedlowy Przyjaźni:

W dniach 4-17 stycznia na profilu Facebook Klubu Osiedlowego Przyjaźni realizowane będą online warsztaty w ramach akcji Zima w mieście. Będą m.in. zajęcia z rytmiki z Jadwigą Niedźwiedź oraz warsztaty teatralne z Beatą Passini.

* Błonie walczy w koronie:

W dniach 4-15 stycznia w Domu Kultury Błonie realizowane będą warsztaty z udziałem dzieci. Będą m.in. zajęcia plastyczne, taneczne, bajkowe oraz warsztaty gier i zabaw.

Zgłoszenia powinny zawierać imię, nazwisko oraz wiek dziecka, nr telefonu i preferowane zajęcia. Maksymalna wielkość grupy - 5 osób. Maile należy wysłać pod adres: dkblonie@gmail.com. Zajęcia będą realizowane co dziennie z wyjątkiem 6 stycznia oraz dni wolnych).

* Dom Kultury Skarpa:

DK Skarpa Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w Akcji Zima w mieście (online), podczas której będą organizowane warsztaty plastyczne, rękodzieła artystycznego, warsztaty majsterkowania oraz zajęcia taneczne. Materiały będą publikowane na profilu FB instytucji.

* #linkdokultury

Miasto Lublin zaprasza również na prezentacje online trzynastu projektów przygotowanych przez lubelskich artystów i animatorów kultury,wyłonionych do realizacji w konkursie #linkdokultury. Na stronie internetowej www.lublin.eu w zakładce #Link do kultury pojawią się między innymi prezentacje, spektakle, warsztaty, filmy i wiele innych projektów. Już teraz można znaleźć pod tym adresem dotychczasowe projekty zrealizowane w ramach akcji.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 1

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kolorowanka / 4 stycznia 2021 r. o 17:29
+3
Propozycje ferii przed kompem, choćby nie wiem jak wymyślne, to są beznadziejne. Wiadomo po co to, trzeba coś wymyślić pracownikom kultury, nauczycielom, żeby były jakiekolwiek podstawy wypłaty wynagrodzenia... Fikcja, fikcja, fikcja...
Avatar
Kolorowanka / 4 stycznia 2021 r. o 17:29
+3
Propozycje ferii przed kompem, choćby nie wiem jak wymyślne, to są beznadziejne. Wiadomo po co to, trzeba coś wymyślić pracownikom kultury, nauczycielom, żeby były jakiekolwiek podstawy wypłaty wynagrodzenia... Fikcja, fikcja, fikcja...
Zobacz wszystkie komentarze 1

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Zwęglone zwłoki po wypadku golfa

Lubelskie: Zwęglone zwłoki po wypadku golfa

Tragiczny wypadek w miejscowości Piotrawin. Kierowca golfa zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Auto stanęło w płomieniach.

Zasiłki dla rodziców wydłużone do 25 kwietnia

Zasiłki dla rodziców wydłużone do 25 kwietnia

Żłobki, przedszkola i szkoły nadal pozostają zamknięte. Dlatego, Rada Ministrów wydłużyła okres korzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Obecnie przysługuje on do 25 kwietnia.

Dzwonią i mówią o "tajnej akcji". Wybierają starsze osoby

Dzwonią i mówią o "tajnej akcji". Wybierają starsze osoby

Kolejne próby wyłudzenia pieniędzy metodą „na policjanta" pojawiają się na terenie powiatu kraśnickiego. Oszuści próbowali naciągnąć starsze osoby.

Lubelskie: 661 zakażeń koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i powiecie puławskim

Lubelskie: 661 zakażeń koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i powiecie puławskim

W województwie lubelskim mamy 661 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 8 osób zmarło z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19.

Koronawirus w Polsce, 11 kwietnia. W szpitalach 33 tys. 460 pacjentów z COVID-19

Koronawirus w Polsce, 11 kwietnia. W szpitalach 33 tys. 460 pacjentów z COVID-19

O 21 703 przypadkach zakażania koronawirusem informuje w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. 74 osoby zmarły ostatniej doby z powodu Covid- 19.

Czy dzisiaj zrobimy zakupy? Siedem niedziel handlowych w roku

Czy dzisiaj zrobimy zakupy? Siedem niedziel handlowych w roku

Dzisiaj zakupów w sklepach nie zrobimy. Kiedy przypada najbliższa niedziela handlowa?

Złowili karasie. Głowy ryb wrzucili do wody

Złowili karasie. Głowy ryb wrzucili do wody

Wędkarze wypatroszyli ryby w okolicy połowu, a głowy ryb wrzucili do wody. Nakryła ich Straż Ochrony Wód PZW Lublin.

Wartość tego remisu poznamy na koniec sezonu, czyli opinie po meczu GKS 1962 Jastrzębie z Górnikiem Łęczna

Wartość tego remisu poznamy na koniec sezonu, czyli opinie po meczu GKS 1962 Jastrzębie z Górnikiem Łęczna

Piłkarze Górnika Łęczna dopisali kolejny punkt i utrzymali miejsce gwarantujące bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. Tym razem podopieczni trenera Kamila Kieresia zremisowali na wyjeździe w Jastrzębiu Zdroju z tamtejszym GKS 1962

Radzyń Podlaski idzie do Sądu Najwyższego. „Nie popełniliśmy błędu przy naliczaniu dotacji”

Radzyń Podlaski idzie do Sądu Najwyższego. „Nie popełniliśmy błędu przy naliczaniu dotacji”

Radzyń Podlaski złoży kasację do Sądu Najwyższego w sprawie wypłaty zaległych dotacji niepublicznym przedszkolom. Już raz miasto odwołało się od wyroku Sądu Okręgowego w Lublinie. – Nie popełniliśmy błędu przy naliczaniu dotacji– przekonuje burmistrz Jerzy Rębek (PiS).

Trzecia fala pandemii: "Poziom 3-5 tys. zakażeń dziennie w drugiej połowie maja"

Trzecia fala pandemii: "Poziom 3-5 tys. zakażeń dziennie w drugiej połowie maja"

Wiele wskazuje, że jesteśmy po szczycie fali epidemii koronawirusa, ale liczba zakażeń nie będzie spadać szybko; spadek do poziomu 3-5 tys. zakażeń zaobserwujemy dopiero w drugiej połowie maja - uważa prof. Tyll Krüger, szef grupy MOCOS, zajmujący się modelowaniem matematycznym w medycynie i biologii.

Nielegalny handel alkoholem i papierosami. Stoi za tym 70-latka

Nielegalny handel alkoholem i papierosami. Stoi za tym 70-latka

Nielegalny alkohol i papierosy bez polskiej akcyzy. Takie znaleziska u 70– latki z gminy Terespol ujawnili policjanci.

Namiot na tratwie z beczek. Pan Andrzej przepłynie pół Europy

Namiot na tratwie z beczek. Pan Andrzej przepłynie pół Europy

Do pokonania 5 tys. kilometrów przez 8 krajów. Andrzej Łagowski chce dotrzeć do Morza Czarnego tratwą, którą sam zbudował. – To moje marzenie życia– przyznaje mieszkaniec gminy Wisznice. Wyrusza w maju.

KKS Kalisz – Motor Lublin 1:1. Stracili wygraną w ostatnich sekundach [zobacz bramki]
film

KKS Kalisz – Motor Lublin 1:1. Stracili wygraną w ostatnich sekundach [zobacz bramki]

Nie można być zadowolonym, kiedy traci się gola i zwycięstwo w czwartej minucie doliczonego czasu gry. A tak było w przypadku Motoru przy okazji meczu w Kaliszu. Goście długo prowadzili, ale w końcówce nie ustrzegli się błędu przez co musieli zadowolić się remisem.

Kryształ Werbkowice – Tomasovia 0:3. Odpłacili rywalom za remis z jesieni

Kryształ Werbkowice – Tomasovia 0:3. Odpłacili rywalom za remis z jesieni

To był 22 mecz ligowy w tym sezonie. Tomasovia w sobotę wygrała po raz 21. Tym razem pokonała w Werbkowicach tamtejszy Kryształ 3:0. Dzięki temu podopieczni Pawła Babiarza do kolejnej fazy rozgrywek zabiorą potężną przewagę nad resztą stawki. W grupie mistrzowskiej będą wyprzedzać drugi Huragan Międzyrzec Podlaski aż o 16 punktów.

KSZO – Podlasie 2:0. Szybki gol i zmarnowane szanse

KSZO – Podlasie 2:0. Szybki gol i zmarnowane szanse

Druga porażka z rzędu zespołu z Białej Podlaskiej. W sobotę drużyna Rafała Borysiuka musiała uznać wyższość KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gospodarze wygrali 2:0.

Kalendarz
kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Wkrótce
Najbliższe wydarzenia

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.