Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

15 grudnia 2017 r.
11:27

PolskiBus zniknie z Polski?

0 9 A A

Wygląda na to, że pożegnamy się z czerwonymi autobusami z logiem PolskiBus. Kto zastąpi markę?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

PolskiBus ma zostać partnerem niemieckiego FlixBusa - informuje fly4free. Z informacji portalu wynika, że marka PolskiBus będzie stopniowo wygaszana, a autokary będą zastępowane zielonymi. Takimi jak flota FlixBusa.

- Po 6 latach dynamicznego rozwoju PolskiBus.com wkracza w nowy etap działalności, zostając wiodącym partnerem grupy FlixBus na polskim rynku - pisze w mailu zarząd Souter Holdings Polska.

Według informacji portalu czerwone autokary mają zniknąć z polskich dróg do kwietnia 2018 roku, jednak proces ten może się przedłużyć.

Szczegóły mamy poznać w poniedziałek. Na ten dzień planowana jest konferencja prasowa.

>>>

Zobacz także: Świąteczne iluminacje w Lublinie

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 13:41
Zapyziali busiarze otwierają szampana ?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 13:34
A kto w Lublinie POmagał POlBusowi wykończyć prywatnych przewożników.??? Nie Ci co tak chwalą szkopów i tam udają się po pomoc.
Avatar
fdgfd / 15 grudnia 2017 r. o 13:16
undefined napisał:
Jak zwykle. Coś w Polsce się udaje -> niemiec wykupi -> i d*pa
 To i tak nigdy polskie nie było.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 12:40
Dziwne, że jeszcze lemingi nie zwiały do Kanady, bo tyle się w kraju dzieje? Tak, złodzieje już powinni być na walizkach. Jakie to straszne! Prawda? Co do nacjonalizacji. Chyba ten Polski Bus akurat byłby zadowolony z RENACJONALIZACJI. Pytanie, czy polska gospodarka, by na tym skorzystała? Widocznie rząd nie widzi korzyści w wykupie tego przewoźnika. A może trwają rozmowy? Gdyby był rząd PO-ZSL to śmiałoby kupował niedochodowy interes, bo ich celem zawsze było topienie kasy w takie spółki. Ile wówczas kasy można było transferować do własnych kieszeni w imię... złej koniunktury gospodarczej. Zawsze się na tym paśli.
Dziwne, że jeszcze lemingi nie zwiały do Kanady, bo tyle się w kraju dzieje? Tak, złodzieje już powinni być na walizkach. Jakie to straszne! Prawda? Co do nacjonalizacji. Chyba ten Polski Bus akurat byłby zadowolony z RENACJONALIZACJI. Pytanie, czy polska gospodarka, by na tym skorzystała? Widocznie rząd nie widzi korzyści w wykupie tego przewoźnika. A może trwają rozmowy? Gdyby był rząd PO-ZSL to śmiałoby kupował niedochodowy interes, bo ich celem zawsze było topienie kasy w takie spółki. Ile wówczas kasy można było transferować do własnych... rozwiń
Avatar
Wykupować/Forkować / 15 grudnia 2017 r. o 12:39
undefined napisał:
Jak zwykle. Coś w Polsce się udaje -> niemiec wykupi -> i d*pa
 ERA GSM została wykupiona przez T-0Mobile, czy ta sieć robi cokolwiek poza Festiwalem Nowe Horyzonty? Mnie na abonamencie robią ciagle w bambus.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 12:22
pierwsze: brytyjczykom zależalo na polskim rynku, i rozwój ich sieci był dydktowany dobrą wolą. czy niemcy przyłożą podobny poziom do jakości, rozwoju sieci połączeń, oraz obsługi lokalnego klienta? tego nie wiadomo. inna kwestia, że rząd hucznie ogłaszał powstanie żółtych busów pks czy pks wschód, jako alternatywy dla polskiego busa. teraz widać, że pks nie odrósł tak jak bysmy tego oczekiwali, a polski bus będzie przechodzic transformację. czy to wyjdzie nam na dobre, trudno określić, pewne jest, że ceny moga pod***yć, oraz, że flixbus skupi się na polsce zachodniej, jako, że architektura tamtych landów należy do mysli niemieckiej. mnie bardziej obchodza teraz loty do sztokholmu, oraz linia nocna ztm do Łęcznej, oraz linia turystyczna mpk do kozłówki. do tego, potrzebujemy ogarnąc komunikacją ztm wszystkie gminy aglomeracji lubelskiej. skupianie się tylko na Świdniku nie ma sensu. w swidniku sobie poradzą, mają helikoptery. lepiej zająć się pozostałymi miejscowościami aglomeracji. szczególnie tymi do których nie docierają jeszcze koleje lubelskie. a co do flixbusa, to co mozna powiedzieć... gesundheit!
pierwsze: brytyjczykom zależalo na polskim rynku, i rozwój ich sieci był dydktowany dobrą wolą. czy niemcy przyłożą podobny poziom do jakości, rozwoju sieci połączeń, oraz obsługi lokalnego klienta? tego nie wiadomo. inna kwestia, że rząd hucznie ogłaszał powstanie żółtych busów pks czy pks wschód, jako alternatywy dla polskiego busa. teraz widać, że pks nie odrósł tak jak bysmy tego oczekiwali, a polski bus będzie przechodzic transformację. czy to wyjdzie nam na dobre, trudno określić, pewne jest, że ceny moga pod***yć, oraz, że flixbus sk... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 12:08
Każdy logicznie myślący o biznesie człowiek sprzedaje co ma tym chorym kraju i wieje stąd z kasą zanim mu znacjonalizują.
Avatar
Andrzej / 15 grudnia 2017 r. o 11:50
Nikt nikogo nie zmusza, ale ja też bym sprzedał patrząc na to co się w kraju dzieje.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 11:39
Jak zwykle. Coś w Polsce się udaje -> niemiec wykupi -> i d*pa
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 13:41
Zapyziali busiarze otwierają szampana ?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 13:34
A kto w Lublinie POmagał POlBusowi wykończyć prywatnych przewożników.??? Nie Ci co tak chwalą szkopów i tam udają się po pomoc.
Avatar
fdgfd / 15 grudnia 2017 r. o 13:16
undefined napisał:
Jak zwykle. Coś w Polsce się udaje -> niemiec wykupi -> i d*pa
 To i tak nigdy polskie nie było.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 12:40
Dziwne, że jeszcze lemingi nie zwiały do Kanady, bo tyle się w kraju dzieje? Tak, złodzieje już powinni być na walizkach. Jakie to straszne! Prawda? Co do nacjonalizacji. Chyba ten Polski Bus akurat byłby zadowolony z RENACJONALIZACJI. Pytanie, czy polska gospodarka, by na tym skorzystała? Widocznie rząd nie widzi korzyści w wykupie tego przewoźnika. A może trwają rozmowy? Gdyby był rząd PO-ZSL to śmiałoby kupował niedochodowy interes, bo ich celem zawsze było topienie kasy w takie spółki. Ile wówczas kasy można było transferować do własnych kieszeni w imię... złej koniunktury gospodarczej. Zawsze się na tym paśli.
Dziwne, że jeszcze lemingi nie zwiały do Kanady, bo tyle się w kraju dzieje? Tak, złodzieje już powinni być na walizkach. Jakie to straszne! Prawda? Co do nacjonalizacji. Chyba ten Polski Bus akurat byłby zadowolony z RENACJONALIZACJI. Pytanie, czy polska gospodarka, by na tym skorzystała? Widocznie rząd nie widzi korzyści w wykupie tego przewoźnika. A może trwają rozmowy? Gdyby był rząd PO-ZSL to śmiałoby kupował niedochodowy interes, bo ich celem zawsze było topienie kasy w takie spółki. Ile wówczas kasy można było transferować do własnych... rozwiń
Avatar
Wykupować/Forkować / 15 grudnia 2017 r. o 12:39
undefined napisał:
Jak zwykle. Coś w Polsce się udaje -> niemiec wykupi -> i d*pa
 ERA GSM została wykupiona przez T-0Mobile, czy ta sieć robi cokolwiek poza Festiwalem Nowe Horyzonty? Mnie na abonamencie robią ciagle w bambus.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 12:22
pierwsze: brytyjczykom zależalo na polskim rynku, i rozwój ich sieci był dydktowany dobrą wolą. czy niemcy przyłożą podobny poziom do jakości, rozwoju sieci połączeń, oraz obsługi lokalnego klienta? tego nie wiadomo. inna kwestia, że rząd hucznie ogłaszał powstanie żółtych busów pks czy pks wschód, jako alternatywy dla polskiego busa. teraz widać, że pks nie odrósł tak jak bysmy tego oczekiwali, a polski bus będzie przechodzic transformację. czy to wyjdzie nam na dobre, trudno określić, pewne jest, że ceny moga pod***yć, oraz, że flixbus skupi się na polsce zachodniej, jako, że architektura tamtych landów należy do mysli niemieckiej. mnie bardziej obchodza teraz loty do sztokholmu, oraz linia nocna ztm do Łęcznej, oraz linia turystyczna mpk do kozłówki. do tego, potrzebujemy ogarnąc komunikacją ztm wszystkie gminy aglomeracji lubelskiej. skupianie się tylko na Świdniku nie ma sensu. w swidniku sobie poradzą, mają helikoptery. lepiej zająć się pozostałymi miejscowościami aglomeracji. szczególnie tymi do których nie docierają jeszcze koleje lubelskie. a co do flixbusa, to co mozna powiedzieć... gesundheit!
pierwsze: brytyjczykom zależalo na polskim rynku, i rozwój ich sieci był dydktowany dobrą wolą. czy niemcy przyłożą podobny poziom do jakości, rozwoju sieci połączeń, oraz obsługi lokalnego klienta? tego nie wiadomo. inna kwestia, że rząd hucznie ogłaszał powstanie żółtych busów pks czy pks wschód, jako alternatywy dla polskiego busa. teraz widać, że pks nie odrósł tak jak bysmy tego oczekiwali, a polski bus będzie przechodzic transformację. czy to wyjdzie nam na dobre, trudno określić, pewne jest, że ceny moga pod***yć, oraz, że flixbus sk... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 12:08
Każdy logicznie myślący o biznesie człowiek sprzedaje co ma tym chorym kraju i wieje stąd z kasą zanim mu znacjonalizują.
Avatar
Andrzej / 15 grudnia 2017 r. o 11:50
Nikt nikogo nie zmusza, ale ja też bym sprzedał patrząc na to co się w kraju dzieje.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 r. o 11:39
Jak zwykle. Coś w Polsce się udaje -> niemiec wykupi -> i d*pa