Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 września 2008 r.
11:53
Edytuj ten wpis

Brat gwałcił siostrę?

Autor: Zdjęcie autora (KWP łm)
0 10 A A

Policjanci zatrzymali 25-letniego Stanisława R. z Kraśnika. Mężczyzna jest podejrzany o zgwałcenie swojej siostry.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do przestępstw miało dochodzić w roku 2007. Ofiara we wrześniu powiadomiła o tym prokuraturę. Podejrzany został już aresztowany.

- 25-latka zatrzymano, gdy wracał do domu z pracy. Nie stawiał oporu. Obecnie przesłuchiwani są członkowie pokrzywdzonej rodziny - informuje rzecznik Grzegorz Paśnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja objęła poszkodowaną kobietę pomocą psychologiczną. 12 września Sąd Rejonowy zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:29
0

www.chaturbate.com

Avatar
Gość / 18 września 2008 o 20:08
0
kanpakowiec napisał:
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" rozwiń
Avatar
Biskup / 17 września 2008 o 12:00
0
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2008 o 21:43
0
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Avatar
Czytelnik / 16 września 2008 o 18:46
0
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Avatar
kanpakowiec / 16 września 2008 o 14:00
0
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da s... rozwiń
Avatar
władzia / 16 września 2008 o 07:49
0
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Avatar
dalida / 15 września 2008 o 21:35
0
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Avatar
marlenkac4 / 15 września 2008 o 14:48
0
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Avatar
Gość / 15 września 2008 o 13:41
0
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:29
0

www.chaturbate.com

Avatar
Gość / 18 września 2008 o 20:08
0
kanpakowiec napisał:
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" rozwiń
Avatar
Biskup / 17 września 2008 o 12:00
0
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2008 o 21:43
0
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Avatar
Czytelnik / 16 września 2008 o 18:46
0
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Avatar
kanpakowiec / 16 września 2008 o 14:00
0
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da s... rozwiń
Avatar
władzia / 16 września 2008 o 07:49
0
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Avatar
dalida / 15 września 2008 o 21:35
0
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Avatar
marlenkac4 / 15 września 2008 o 14:48
0
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Avatar
Gość / 15 września 2008 o 13:41
0
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!