Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 września 2008 r.
11:53
Edytuj ten wpis

Brat gwałcił siostrę?

Autor: Zdjęcie autora (KWP łm)
0 10 A A

Policjanci zatrzymali 25-letniego Stanisława R. z Kraśnika. Mężczyzna jest podejrzany o zgwałcenie swojej siostry.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do przestępstw miało dochodzić w roku 2007. Ofiara we wrześniu powiadomiła o tym prokuraturę. Podejrzany został już aresztowany.

- 25-latka zatrzymano, gdy wracał do domu z pracy. Nie stawiał oporu. Obecnie przesłuchiwani są członkowie pokrzywdzonej rodziny - informuje rzecznik Grzegorz Paśnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja objęła poszkodowaną kobietę pomocą psychologiczną. 12 września Sąd Rejonowy zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:29
0

www.chaturbate.com

Avatar
Gość / 18 września 2008 o 20:08
0
kanpakowiec napisał:
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" rozwiń
Avatar
Biskup / 17 września 2008 o 12:00
0
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2008 o 21:43
0
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Avatar
Czytelnik / 16 września 2008 o 18:46
0
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Avatar
kanpakowiec / 16 września 2008 o 14:00
0
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da s... rozwiń
Avatar
władzia / 16 września 2008 o 07:49
0
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Avatar
dalida / 15 września 2008 o 21:35
0
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Avatar
marlenkac4 / 15 września 2008 o 14:48
0
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Avatar
Gość / 15 września 2008 o 13:41
0
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:29
0

www.chaturbate.com

Avatar
Gość / 18 września 2008 o 20:08
0
kanpakowiec napisał:
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"

Dziwne , że Twój kolega wstydzi się zapytać w internecie , a nie wstydził się zapytać bezpośrednio Ciebie. ....Myślę ,że powinien udać się do dobrego psychiatry, a jeśli ten mu nie pomoże ,to nich sobie ,,GO" wetknie miedzy drzwi i przytrzaśnie. W ten sposób zaspokoi swój ,,DZIWNY" popęd seksualny ( najgorzej jest , jak komuś sperma uderza do głowy). ,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" rozwiń
Avatar
Biskup / 17 września 2008 o 12:00
0
dalida napisał:
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat...


Już funkcjonuje pojęcie "dobra pedofilia" (podaję na podstawie informacji z TV). Zboczeńcy opanowują świat... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2008 o 21:43
0
Ten zwyrodnialec powinnien ponieśc surową karę(astracja). Dziwi mnie tylko fakt dlaczego tego nie ujawniono wcześniej przeciez są odpowiednie słuzby i z powodzeniem można tem wcześniej się zgłosić i temu zapobiec...
Avatar
Czytelnik / 16 września 2008 o 18:46
0
Już chyba czas skończyć z tymi zwyrodnialcami ukarać go wysokim wyrokiem i kastracją a więcej nikogo nie skrzywdzi skur. jeden, brzydzę się takimi , a w więzieniu będzie miał tak "przejechane ' że raz na zawsze straci chęci do gałcenia . Nie chciał bym być w jego skórce- hehehe.
Avatar
kanpakowiec / 16 września 2008 o 14:00
0
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da sie ten zwiazek jakos uratowac???
Kolega jest na skraju zalamania nerwowego i popada w depresje.

Pozdr.
Witam!

Pisze w imieniu kolegi, ktory ma podobna sytuacje i zwiazane z tym klopoty sercowe. Wstydzi sie zapytac o cokolwiek w internecie, dlatego w robie to za niego ja. Od roku moj 25 letni kolega wspolzyje ze swoja 16 letnia siostra. Na poczatku bylo wspaniale, seks dawal im duzo radosci. Teraz jednak on zauwazyl dziwne zmiany w jej zachowaniu, nie ma juz takiej emocjonalnej zazylosci miedzy nimi. Kolega boi sie, ze ona sobie kogos znalazla i stad te zmiany w zachowaniu. Czy ktos z Was spotkal sie z taka sytuacja? Czy da s... rozwiń
Avatar
władzia / 16 września 2008 o 07:49
0
Ależ nasza władza ma przyspieszenie!! Na zdjęciu to co widać, to chyba fragment długo oczekiwanej obwodnicy Kraśnika? Brawo władza! Niech żyje!!!!
Avatar
dalida / 15 września 2008 o 21:35
0
Marlenka i Gość się dziwią, a ja nie. W tym pokręconym swiecie, w którym od lat wmawia sie ludziom, ze sex między mężczyznami i między kobietami jest nie tylko trendy, alke jest także normą, w niektórych krajach nawet prawną, no to niektórzy sobie myślą, że kazirodztwo, a może niedługo i pedofilia też będą normami, tylko, ze oni dzisiaj nieco wyprzedzają świat.
Avatar
marlenkac4 / 15 września 2008 o 14:48
0
Kurcze co się dzieje z tymi ludźmi??? Aby brat siostrę, ojciec córkę...dokąd ten świat zmierza??? Jak ma za mało wrażeń seksualnych niech idzie na disco tam jest dużo łatwych panienek, albo są takie miejsca jak burdel....niech tam rozładowują swoje napięcie.MAm nadzieje ze mu nie udowodnią choroby psychicznej i że dzięki temu ominie go więzienie...zgadzam się z poprzednikiem kastracja i niech idzie do pierdla niech zrobią z nim swoje:))
Avatar
Gość / 15 września 2008 o 13:41
0
Brat zgwałcił siostrę??? DO KASTRACJI!! TYLKO CHIRURGICZNEJ BY NIE MIAŁ SZANSY NA KOLEJNY GWAŁT!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Oscary 2019: Zimna Wojna z trzema nominacjami!
PILNE
film

Oscary 2019: Zimna Wojna z trzema nominacjami! 71 3

Film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego został nominowany do Oskara. Sam reżyser również otrzymał nominację do prestiżowej nagrody.

Zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej

Zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej 0 3

Aleksander Kompa nie jest już prezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. To kolejne zmiany w miejskich spółkach w Białej Podlaskiej.

Kontrola pokojów zagadek ujawniła, że tylko 83 obiekty na 418 są prowadzone zgodnie z przepisami
film

Kontrola pokojów zagadek ujawniła, że tylko 83 obiekty na 418 są prowadzone zgodnie z przepisami 0 0

Warszawa. Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński przedstawił wyniki kontroli w pokojach zagadek w całym kraju. Skontrolowano 418 tego typu miejsc. Tylko w 83 nie stwierdzono nieprawidłowości. Kontrole rozpoczęły się po tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie, w którym na początku stycznia zginęło 5 nastolatek.

Lublin: Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia]
galeria

Lublin: Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia] 6 38

Nawet o sto osób dziennie więcej udaje się obsługiwać miejskiemu Wydziałowi Komunikacji dzięki przeprowadzce do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19a.

TBV II Start wygrywa w Warszawie. Teraz czas na derby

TBV II Start wygrywa w Warszawie. Teraz czas na derby 0 0

TBV Start II Lublin wzmocniony posiłkami z Energa Basket Ligi pokonał na wyjeździe Hutnik Warszawa. W środę o godz. 20 „czerwono-czarni” zmierzą się z U!NB AZS UMCS Lublin

Reportaż filmowy i wernisaż w DK LSM
29 stycznia 2019, 17:00

Reportaż filmowy i wernisaż w DK LSM 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na reportaż filmowy i wernisaż wystawy poświęconych Sardynii. Wydarzenie zaplanowano na wtorek, 29 stycznia o godz. 17.

Zabił żonę i spalił jej zwłoki? Znaleziono je w rozbitym samochodzie
film

Zabił żonę i spalił jej zwłoki? Znaleziono je w rozbitym samochodzie 30 0

Zwłoki Agnieszki Rams zostały znalezione w płonącym, rozbitym na drzewie samochodzie. Okazało się, że 33-latka nie zginęła w wypadku - wcześniej została brutalnie zamordowana.

Gotowanie na 100%! - oszczędnie, wygodnie, zdrowo

Gotowanie na 100%! - oszczędnie, wygodnie, zdrowo 0 0

Gotowanie w domu to oszczędność, głównie na rodzinnym budżecie. Wprawdzie trzeba przeznaczyć nierzadko sporo czasu, na przyrządzanie rozmaitych dań, nawet tych najprostszych, ale efekty zazwyczaj są tego warte. Przede wszystkim liczą się walory smakowe, apetyczny wygląd i właściwości odżywcze. Zdrowe i oszczędne gotowanie jest możliwe, jeśli decydujemy się na wybór odpowiednio dobranych garnków. W jaki sposób odnaleźć się w gąszczu rozmaitych propozycji?

 Nowy szef COZL: Szpital musi na siebie zarabiać

Nowy szef COZL: Szpital musi na siebie zarabiać 0 8

Rozmowa z Piotrem Krawcem, nowym dyrektorem Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Przetestowaliśmy nowe Alfa Romeo na torze w Lublinie. Jak wypada? [wideo]
galeria
film

Przetestowaliśmy nowe Alfa Romeo na torze w Lublinie. Jak wypada? [wideo] 0 5

To nieprawda, że właściciele Alfy Romeo nie mówią sobie dzień dobry, bo rano widzieli się w serwisie. Mówią sobie dzień dobry kilka razy dziennie, bo Alfa to styl. A styl zobowiązuje...

Przytulny pokój dzienny oparty na meblach modułowych

Przytulny pokój dzienny oparty na meblach modułowych 0 0

Jeśli poszukujesz rozwiązania, które sprawi, że Twój pokój dzienny będzie jednocześnie przytulny i funkcjonalny, to z pewnością już wiesz, że najlepszym sposobem na uzyskanie takiego rezultatu są meble modułowe. Jak się z nimi obchodzić i na co zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszego rozwiązania? Podpowiadamy, co w trawie piszczy.

"To kara za zdradę braci z Islamskiej Republiki Iranu". Alarm bombowy w urzędzie wojewódzkim [zdjęcia, wideo]
Fałszywy alarm
galeria
film

"To kara za zdradę braci z Islamskiej Republiki Iranu". Alarm bombowy w urzędzie wojewódzkim [zdjęcia, wideo] 185 31

Pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Spokojnej otrzymali na skrzynki mailowe wiadomości o podłożonej w budynku bombie. Wszyscy urzędnicy zostali ewakuowani. Służby nie znalazły materiałów wybuchowych. Dzisiaj urzędy przy ulicy Spokojnej i Lubomelskiej będą nieczynne