Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

18 listopada 2010 r.
21:11
Edytuj ten wpis

Burmistrz Czubiński stawia seniorom w przeddzień wyborów

0 78 A A

Rosół, filet z kurczaka do tego lampka szampana. Wcześniej uścisk dłoni burmistrza i kwiaty wręczane wszystkim zebranym. Około 300 seniorów spotkało się wczoraj z burmistrzem Piotrem Czubińskim. Ile kosztowała impreza, nie wiadomo. Wszyscy nabrali wody w usta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spotkanie z seniorami zorganizowano wczoraj w południe w hali Gimnazjum nr 1 w Kraśniku. Zaproszenia na imprezę były w skrzynkach pocztowych. – Ten, kto podpisał listę poparcia burmistrza, został zaproszony – wyjaśniają dwie panie, które na spotkanie przyszły jako jedne z pierwszych. Zaproszenia sygnował Piotr Czubiński, burmistrz Kraśnika.

– Przyszło jakieś tydzień temu – precyzuje Józef Sokołowski, kolejny z zaproszonych. – Ale ja żadnej listy nie podpisywałem, pierwszy raz zostałem zaproszony na takie spotkanie.

– U nas w domu była taka młoda pani i zbierała podpisy dla burmistrza. Mąż podpisał. Nawet podziękowania dostaliśmy – mówi Zenona Cyran, która na imprezie towarzyszyła mężowi.

Imprezę w hali zorganizowano nie bez powodu. – Spotykamy się w tym miejscu, abyście państwo mogli zobaczyć, gdzie ćwiczą wasze wnuki i prawnuki – zachwalał wybudowaną za 10 mln zł halę Piotr Czubiński.

Witał się z każdym gościem z osobna. I żartował: Panów to nie będę ściskał i całował.
Dla seniorów przygotowano obiad: rosół oraz filet z kurczaka z ziemniakami i surówką. Była też szarlotka, napoje i szampan. I dla wszystkich zaproszonych po róży.

Kiedy próbowaliśmy porozmawiać z burmistrzem, nie pozwoliła nam na to sekretarz miasta. – Tylko niewychowana osoba chce przeszkadzać komuś, kto siedzi przy stole ze swoimi gośćmi – stwierdziła Beata Niedziałek.

Gdy zaczęliśmy rozmawiać z dyrektorem gimnazjum, zajmującym się sprawami sportu, podeszła do nas zastępca burmistrza. Stwierdziła, że dyrektor jest pilnie potrzebny, bo jest jakaś usterka techniczna. Potem dyrektor nie chciał już z nami rozmawiać.

– To impreza miasta, proszę rozmawiać z rzecznikiem prasowym urzędu – stwierdził Tadeusz Gołofit.
Mimo że na sali było co najmniej kilku miejskich urzędników, nikt nie odpowiedział nam, kto jest organizatorem imprezy, ile kosztowała i kto za nią płacił.

– Jest zatrudniona osoba do kontaktów z mediami. Proszę do niego dzwonić – ucięła rozmowę Agnieszka Orzeł-Depta, zastępca burmistrza miasta.

Nieuchwytny był również dyrektor gimnazjum. Nie było go w szkole, kiedy próbowaliśmy z nim porozmawiać.

Na koniec zadzwoniliśmy do rzecznika prasowego Urzędu Miasta.– Proszę przysłać pytania e-mailem – odpowiedział Zbigniew Nita.

Pytania wysłaliśmy. Do zamknięcia wydania nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 78

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 października 2014 r. o 11:43

A po co? W Lublinie rządzonym przez PO też to było! A przykład idzie z góry!

Avatar
rebuo / 28 października 2014 r. o 09:24

Pani Agnieszko, a teraz pani napisze o obecnym burmistrzu, który zaprasza tuż przed wyborami do restauracji za miejskie pieniądze seniorów tak jak to zrobiła pani 4 lata temu?

Avatar
DYNAMIT / 2 grudnia 2010 r. o 15:39
http://www.youtube.com/watch?v=tLDlNLyIi4w&feature=related
SPRZĄTNIJ PO SOBIE GRUZ CZUBIŃSKI.
Avatar
Miszcz / 30 listopada 2010 r. o 08:44
Seniorów nakarmił, a oni i tak zagłosowali na Włodarczyka. Pieniądze miasta wywalił w błoto!
Avatar
ola / 27 listopada 2010 r. o 12:28
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
Olo / 26 listopada 2010 r. o 21:57
[quote name='Joanna' timestamp='1290781648' post='391341']
Widać że dlugo was nie było w Kraju. Mocherowe berety to mogą zarządzać miastaem wtedy będzie porażka. Piotr Czubiński jest menadżerem i wie jak żądzić natomiast Włodarczyk to faktycznie może rządzić, ale tylko w sprawie jakie lekarstwa zapisać mocherowym beretom.
[/quote]

Olunia, to znowu ty? Weź już idź!
Avatar
Joanna / 26 listopada 2010 r. o 15:27
Widać że dlugo was nie było w Kraju. Mocherowe berety to mogą zarządzać miastaem wtedy będzie porażka. Piotr Czubiński jest menadżerem i wie jak żądzić natomiast Włodarczyk to faktycznie może rządzić, ale tylko w sprawie jakie lekarstwa zapisać mocherowym beretom.
Avatar
Kraśniczanka-emigrantka / 24 listopada 2010 r. o 17:15
O matko, co to się wyprawia? Nie ma mnie półtora roku w kraju, i takie rzeczy się dzieją, że szczęka opada...Burmistrz dba o poparcie moherowych beretów, no proszę. Bo chyba dobrze wie , że wśród młodych ludzi jest na straconej pozycji. Wizerunek miasta poprawił się, ładne osiedla, parki, grające fontanny, lodowiska, boiska dla dzieci...no i obiadki dla seniorów A gdzie praca dla młodych ludzi? Dlaczego młodzi muszą uciekać za pracą na zachód? Prawda taka, że pan Burmistrz uwił sobie cieplutkie gniazdko w Urzędzie Miasta, i za nic nie chce opuścić swojego przytulnego azylu, otoczonego pieknymi paniami sekretarkami... . Mam nadzieję, że nie wygra wyborów. Nadszedł czas na zmiany. Obecny panie Burmistrzu, może najwyższy czas pomysleć o zmianie pracy, bo na emeryturke to chyba za wcześnie? Mam również nadzieję... że będę miała w przyszłości do czego wracać
O matko, co to się wyprawia? Nie ma mnie półtora roku w kraju, i takie rzeczy się dzieją, że szczęka opada...Burmistrz dba o poparcie moherowych beretów, no proszę. Bo chyba dobrze wie , że wśród młodych ludzi jest na straconej pozycji. Wizerunek miasta poprawił się, ładne osiedla, parki, grające fontanny, lodowiska, boiska dla dzieci...no i obiadki dla seniorów A gdzie praca dla młodych ludzi? Dlaczego młodzi muszą uciekać za pracą na zachód? Prawda taka, że pan Burmistrz uwił sobie cieplutkie gniazdko w Urzędzie Miasta, i... rozwiń
Avatar
MirekzTarchomina / 24 listopada 2010 r. o 00:06
O takie rzeczy się u Was w Kraśniku dzieją?! Ludzie opamiętajcie się, przecież to skandal na miarę Kraju!!! Kim jest ten Czubiński? Kupuje sobie ludzi za trunek? Śmiech na sali:) no proszę was:) Na kogo wy głosujecie:) No na kogo:) Jak pójdziecie na niego zagłosować to będzie was oszukiwał w lewo i prawo:)
Avatar
Poseł / 23 listopada 2010 r. o 22:59
No że czubiński kłamie, ale żeby poseł na sejm RP kłamał. No nie ładnie. Ja na miejscu takiego Osła to podałbym się do dymisji.
Avatar
Gość / 28 października 2014 r. o 11:43

A po co? W Lublinie rządzonym przez PO też to było! A przykład idzie z góry!

Avatar
rebuo / 28 października 2014 r. o 09:24

Pani Agnieszko, a teraz pani napisze o obecnym burmistrzu, który zaprasza tuż przed wyborami do restauracji za miejskie pieniądze seniorów tak jak to zrobiła pani 4 lata temu?

Avatar
DYNAMIT / 2 grudnia 2010 r. o 15:39
http://www.youtube.com/watch?v=tLDlNLyIi4w&feature=related
SPRZĄTNIJ PO SOBIE GRUZ CZUBIŃSKI.
Avatar
Miszcz / 30 listopada 2010 r. o 08:44
Seniorów nakarmił, a oni i tak zagłosowali na Włodarczyka. Pieniądze miasta wywalił w błoto!
Avatar
ola / 27 listopada 2010 r. o 12:28
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
Olo / 26 listopada 2010 r. o 21:57
[quote name='Joanna' timestamp='1290781648' post='391341']
Widać że dlugo was nie było w Kraju. Mocherowe berety to mogą zarządzać miastaem wtedy będzie porażka. Piotr Czubiński jest menadżerem i wie jak żądzić natomiast Włodarczyk to faktycznie może rządzić, ale tylko w sprawie jakie lekarstwa zapisać mocherowym beretom.
[/quote]

Olunia, to znowu ty? Weź już idź!
Avatar
Joanna / 26 listopada 2010 r. o 15:27
Widać że dlugo was nie było w Kraju. Mocherowe berety to mogą zarządzać miastaem wtedy będzie porażka. Piotr Czubiński jest menadżerem i wie jak żądzić natomiast Włodarczyk to faktycznie może rządzić, ale tylko w sprawie jakie lekarstwa zapisać mocherowym beretom.
Avatar
Kraśniczanka-emigrantka / 24 listopada 2010 r. o 17:15
O matko, co to się wyprawia? Nie ma mnie półtora roku w kraju, i takie rzeczy się dzieją, że szczęka opada...Burmistrz dba o poparcie moherowych beretów, no proszę. Bo chyba dobrze wie , że wśród młodych ludzi jest na straconej pozycji. Wizerunek miasta poprawił się, ładne osiedla, parki, grające fontanny, lodowiska, boiska dla dzieci...no i obiadki dla seniorów A gdzie praca dla młodych ludzi? Dlaczego młodzi muszą uciekać za pracą na zachód? Prawda taka, że pan Burmistrz uwił sobie cieplutkie gniazdko w Urzędzie Miasta, i za nic nie chce opuścić swojego przytulnego azylu, otoczonego pieknymi paniami sekretarkami... . Mam nadzieję, że nie wygra wyborów. Nadszedł czas na zmiany. Obecny panie Burmistrzu, może najwyższy czas pomysleć o zmianie pracy, bo na emeryturke to chyba za wcześnie? Mam również nadzieję... że będę miała w przyszłości do czego wracać
O matko, co to się wyprawia? Nie ma mnie półtora roku w kraju, i takie rzeczy się dzieją, że szczęka opada...Burmistrz dba o poparcie moherowych beretów, no proszę. Bo chyba dobrze wie , że wśród młodych ludzi jest na straconej pozycji. Wizerunek miasta poprawił się, ładne osiedla, parki, grające fontanny, lodowiska, boiska dla dzieci...no i obiadki dla seniorów A gdzie praca dla młodych ludzi? Dlaczego młodzi muszą uciekać za pracą na zachód? Prawda taka, że pan Burmistrz uwił sobie cieplutkie gniazdko w Urzędzie Miasta, i... rozwiń
Avatar
MirekzTarchomina / 24 listopada 2010 r. o 00:06
O takie rzeczy się u Was w Kraśniku dzieją?! Ludzie opamiętajcie się, przecież to skandal na miarę Kraju!!! Kim jest ten Czubiński? Kupuje sobie ludzi za trunek? Śmiech na sali:) no proszę was:) Na kogo wy głosujecie:) No na kogo:) Jak pójdziecie na niego zagłosować to będzie was oszukiwał w lewo i prawo:)
Avatar
Poseł / 23 listopada 2010 r. o 22:59
No że czubiński kłamie, ale żeby poseł na sejm RP kłamał. No nie ładnie. Ja na miejscu takiego Osła to podałbym się do dymisji.
Zobacz wszystkie komentarze 78

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Nieznajomość prawa szkodzi – tak mówi jedna z podstawowych prawniczych zasad. Trudno jednak wymagać od przeciętnego Kowalskiego biegłości we wszystkich przepisach, kruczkach, pozwach, wnioskach czy procedurach sądowych. Kancelaria prawna jest podmiotem zatrudniającym adwokatów lub radców prawnych, którzy służą poradą prawną oraz reprezentują swoich klientów przed sądami, organami administracji, czy w trakcie transakcji biznesowych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!