Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 lipca 2015 r.
16:50

Nie będzie nowych wyborów w Kraśniku. Sąd oddalił protest wyborczy

0 23 A A
Ani Mirosława Włodarczyka, ani Piotra Janczarka nie było dzisiaj w sądzie. Na sali byli m.in. Urszula Kozyrska, pełnomocnik KWW Piotra Janczarka i adwokat Jakub Wilk (Fot. Maciej Kaczanowski)
Ani Mirosława Włodarczyka, ani Piotra Janczarka nie było dzisiaj w sądzie. Na sali byli m.in. Urszula Kozyrska, pełnomocnik KWW Piotra Janczarka i adwokat Jakub Wilk (Fot. Maciej Kaczanowski)

Nowych wyborów na burmistrza Kraśnika nie będzie. Przynajmniej na razie. We wtorek Sąd Okręgowy w Lublinie oddalił protest wyborczy wniesiony przez Urszulę Kozyrską, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Piotra Janczarka. Jesienią ubiegłego roku Janczarek przegrał z Mirosławem Włodarczykiem, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości jedynie 27 głosami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Sprawy wygrywają prawnicy. Do przerwy mamy 0:1. Co będzie dalej? Zobaczymy – komentuje  postanowienie sądu Urszula Kozyrska, która gratuluje też pełnomocnikom Włodarczyka.

– Sąd stwierdził fakt – że wybory na burmistrza miasta Kraśnik były ważne, o czym od początku byliśmy przekonani – komentuje Michał Mulawa, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Wśród wskazywanych przez pełnomocników Piotr Janczarka rzekomych nieprawidłowości było m.in. to, że pominięto 37 osób uprawnionych do głosowania w dwóch komisjach pracujących w szpitalu. Poza tym, w rejestrze wyborczym Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 miała zostać też umieszczona osoba zmarła. Wśród innych zarzutów był też ten dotyczący nieprawidłowego liczenia głosów. Miały być też przypadki, że za wyborców głosowały osoby im towarzyszące.

Sąd większość zarzutów uznał za niezasadne. Mimo to przyznał, że były pewne uchybienia. Chociażby w przypadku OKW nr 9. Członkowie tej komisji wydali mieszkance Kraśnika kartę do głosowania mimo, że nie miała przy sobie dowodu osobistego tylko książeczkę ZUS. Starszą kobietę znała przewodnicząca tej komisji.

– Zarzut jest zasadny, ale uchybienie dotyczyło jednej osoby, więc nie miało to wpływu na wyniki wyborów – argumentuje sędzia Liliana Stępkowska.

Tymczasem prawnicy wnioskodawcy protestu zwracają uwagę na inną rzecz. – Ciężko jest się pogodzić z argumentacją odnośnie składu OKW nr 20 – podkreśla adwokat Jakub Wilk. – Naszym zdaniem był to nieustawowy skład i w tej komisji wyborczej wybory powinny być powtórzone.

– Demokracja ma to do siebie, że ktoś wygrywa a ktoś przegrywa – podkreśla Mulawa. – Ja chciałbym zaapelować do Piotra Janczarka, że jeśli nie potrafi się pogodzić z porażką, żeby zastanowił się nad swoją przyszłością w życiu publicznym.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
też historyk / 17 lipca 2015 o 17:48
0

O jakich ty kotach piszesz ? pierd olona,komunistyczna świnio, "MOCARZ" zrył ci tą banie chyba do końca !!!!

Po słownictwie sądząc jesteś osobą niezdolną do żądania i dawania satysfakcji honorowej.Dyskusji nie podejmuję.

Avatar
maczeta / 17 lipca 2015 o 15:10
0

A Kaczka w stanie wojennym hodował koty i pisał rozprawy głoszące chwałę Lenina....

O jakich ty kotach piszesz ? pierd olona,komunistyczna świnio, "MOCARZ" zrył ci tą banie chyba do końca !!!!

Avatar
też historyk / 17 lipca 2015 o 14:17
0

Siedział jeden i drugi ale du py dawali na każdym kroku,dzięki donoszeniu,kapowaniu i pójściu na współpracę szybko wyszli, a SB im już POzytywną historie,biografie dorobiło,do dzisiaj za to kapują i są lojalni wobec służb,więcej CYCU czytaj i to nie gazetę wyborczą !!!  Czytaj " Niebezpieczne związki Bronisława .K "   Nikt tak wtedy mocno du py nie dawał jak TW " Mirabelka "

A Kaczka w stanie wojennym hodował koty i pisał rozprawy głoszące chwałę Lenina....

A Kaczka w stanie wojennym hodował koty i pisał rozprawy głoszące chwałę Lenina....

rozwiń
Avatar
historyk IPN-su / 17 lipca 2015 o 09:39
0

Akurat tu strzeliłeś kulą w płot.Za komuny Komorowski i Niesiołowski siedzieli w więzieniniu za działalność antykomuninstyczną. Nie pamiętam który, ale było też internowanie w stanie wojennym. Natomiast rodzice kraśnickich pisowców to prominentni członkowie PZPR i żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, którzy ten stan wojenny wprowadzali. Można to sprawdzić . A kto ma więcej niż 50 lat doskonale to pamięta co robili rodzice naszych obecnych kraśnickich włodarzy.

Siedział jeden i drugi ale du py dawali na każdym kroku,dzięki donoszeniu,kapowaniu i pójściu na współpracę szybko wyszli, a SB im już POzytywną historie,biografie dorobiło,do dzisiaj za to kapują i są lojalni wobec służb,więcej CYCU czytaj i to nie gazetę wyborczą !!!  Czytaj " Niebezpieczne związki Bronisława .K "   Nikt tak wtedy mocno du py nie dawał jak TW " Mirabelka "

Siedział jeden i drugi ale du py dawali na każdym kroku,dzięki donoszeniu,kapowaniu i pójściu na współpracę szybko wyszli, a SB im już POzytywną historie,biografie dorobiło,do dzisiaj za to kapują i są lojalni wobec służb,więcej CYCU czytaj i to nie gazetę wyborczą !!!  Czytaj " Niebezpieczne związki Bronisława .K "   Nikt tak wtedy mocno du py nie dawał jak TW " Mirabelka "

rozwiń
Avatar
Józia / 17 lipca 2015 o 09:25
0

Nieprawda! Bredzisław Komorowski, Stefan Mirabelka Niesiołowski i wielu innych "męczenników" za Niepodległą! Wszędzie ich pełno: w PSL, SLD, bezRuchu Palikmiota...

Akurat tu strzeliłeś kulą w płot.Za komuny Komorowski i Niesiołowski siedzieli w więzieniniu za działalność antykomuninstyczną. Nie pamiętam który, ale było też internowanie w stanie wojennym. Natomiast rodzice kraśnickich pisowców to prominentni członkowie PZPR i żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, którzy ten stan wojenny wprowadzali. Można to sprawdzić . A kto ma więcej niż 50 lat doskonale to pamięta co robili rodzice naszych obecnych kraśnickich włodarzy.

Akurat tu strzeliłeś kulą w płot.Za komuny Komorowski i Niesiołowski siedzieli w więzieniniu za działalność antykomuninstyczną. Nie pamiętam który, ale było też internowanie w stanie wojennym. Natomiast rodzice kraśnickich pisowców to prominentni członkowie PZPR i żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, którzy ten stan wojenny wprowadzali. Można to sprawdzić . A kto ma więcej niż 50 lat doskonale to pamięta co robili rodzice naszych obecnych kraśnickich włodarzy.

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 22:58
0

Ale tylko pisowcy krzyczą jacy to z nich antykomuniści.

Nieprawda! Bredzisław Komorowski, Stefan Mirabelka Niesiołowski i wielu innych "męczenników" za Niepodległą! Wszędzie ich pełno: w PSL, SLD, bezRuchu Palikmiota...

Avatar
Referendalna / 16 lipca 2015 o 14:15
0

Właśnie mija 9 miesięczny okres ochronny burmistrza. Zobaczymy czy nie będzie nowych wyborów ?

Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 07:25
0
Myli się Pan Mulawa. Demokracja to ciągły system kontroli rządzących przez SUWERENA! Pan Mulawa jako "SPADOCHRONIARZ" powinien zastanowić się nad własną przyszłością polityczną. Arogancja płynąca z Pańskich ust, jest porażająca. (Niech matka z dzieckiem omija wystawę, pouczanie Pana Janczarka, wypowiedzi w klubie w Biłgoraju (Głos jednego z rozmawiających mężczyzn może należeć do Michała Mulawy. W nagraniu człowiek ten wypowiada się o kilku lokalnych politykach. Pada np. zdanie: "(tu nazwisko) to jest czerwona ku…”.) itp.). ( Polityk Prawa i Sprawiedliwości kandyduje z trzeciego miejsca do sejmiku w Okręgu nr 5 (obejmuje Zamość i powiaty: zamojski, biłgorajski, hrubieszowski oraz tomaszowski). Pełni też obowiązki dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, jest również rzecznikiem tamtejszego Urzędu Miasta.) Nagle dbałość o Kraśnik? Co faktycznie robi Pan w Kraśniku?
Myli się Pan Mulawa. Demokracja to ciągły system kontroli rządzących przez SUWERENA! Pan Mulawa jako "SPADOCHRONIARZ" powinien zastanowić się nad własną przyszłością polityczną. Arogancja płynąca z Pańskich ust, jest porażająca. (Niech matka z dzieckiem omija wystawę, pouczanie Pana Janczarka, wypowiedzi w klubie w Biłgoraju (Głos jednego z rozmawiających mężczyzn może należeć do Michała Mulawy. W nagraniu człowiek ten wypowiada się o kilku lokalnych politykach. Pada np. zdanie: "(tu nazwisko) to jest czerwona ku…”.) itp.). ( ... rozwiń
Avatar
Józia / 15 lipca 2015 o 21:49
0

Nie tylko. Wielu kraśnickich peowców, peeselowców i innych wynalazków też pochodzi z rodzin o czerwonej, komunistycznej przeszłości. Powiem więcej: niedawno. bo zaledwie 30 lat temu prawie wszyscy byli umoczeni w czymś komunistycznym, bo innej możliwości nie było. Czerwona zaraza opanowała wszystko: harcerstwo, ruchy młodzieżowe i życie dorosłych. Indoktrynacja zaczynała się już w żłobku.

Ale tylko pisowcy krzyczą jacy to z nich antykomuniści.

Ale tylko pisowcy krzyczą jacy to z nich antykomuniści.

rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 20:35
0

A czy wiesz,że wielu kraśnickich pisowców pochodzi z rodzin o czerwonej,komunistycznej przeszłości?

Nie tylko. Wielu kraśnickich peowców, peeselowców i innych wynalazków też pochodzi z rodzin o czerwonej, komunistycznej przeszłości. Powiem więcej: niedawno. bo zaledwie 30 lat temu prawie wszyscy byli umoczeni w czymś komunistycznym, bo innej możliwości nie było. Czerwona zaraza opanowała wszystko: harcerstwo, ruchy młodzieżowe i życie dorosłych. Indoktrynacja zaczynała się już w żłobku.

Nie tylko. Wielu kraśnickich peowców, peeselowców i innych wynalazków też pochodzi z rodzin o czerwonej, komunistycznej przeszłości. Powiem więcej: niedawno. bo zaledwie 30 lat temu prawie wszyscy byli umoczeni w czymś komunistycznym, bo innej możliwości nie było. Czerwona zaraza opanowała wszystko: harcerstwo, ruchy młodzieżowe i życie dorosłych. Indoktrynacja zaczynała się już w żłobku.

rozwiń
Avatar
też historyk / 17 lipca 2015 o 17:48
0

O jakich ty kotach piszesz ? pierd olona,komunistyczna świnio, "MOCARZ" zrył ci tą banie chyba do końca !!!!

Po słownictwie sądząc jesteś osobą niezdolną do żądania i dawania satysfakcji honorowej.Dyskusji nie podejmuję.

Avatar
maczeta / 17 lipca 2015 o 15:10
0

A Kaczka w stanie wojennym hodował koty i pisał rozprawy głoszące chwałę Lenina....

O jakich ty kotach piszesz ? pierd olona,komunistyczna świnio, "MOCARZ" zrył ci tą banie chyba do końca !!!!

Avatar
też historyk / 17 lipca 2015 o 14:17
0

Siedział jeden i drugi ale du py dawali na każdym kroku,dzięki donoszeniu,kapowaniu i pójściu na współpracę szybko wyszli, a SB im już POzytywną historie,biografie dorobiło,do dzisiaj za to kapują i są lojalni wobec służb,więcej CYCU czytaj i to nie gazetę wyborczą !!!  Czytaj " Niebezpieczne związki Bronisława .K "   Nikt tak wtedy mocno du py nie dawał jak TW " Mirabelka "

A Kaczka w stanie wojennym hodował koty i pisał rozprawy głoszące chwałę Lenina....

A Kaczka w stanie wojennym hodował koty i pisał rozprawy głoszące chwałę Lenina....

rozwiń
Avatar
historyk IPN-su / 17 lipca 2015 o 09:39
0

Akurat tu strzeliłeś kulą w płot.Za komuny Komorowski i Niesiołowski siedzieli w więzieniniu za działalność antykomuninstyczną. Nie pamiętam który, ale było też internowanie w stanie wojennym. Natomiast rodzice kraśnickich pisowców to prominentni członkowie PZPR i żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, którzy ten stan wojenny wprowadzali. Można to sprawdzić . A kto ma więcej niż 50 lat doskonale to pamięta co robili rodzice naszych obecnych kraśnickich włodarzy.

Siedział jeden i drugi ale du py dawali na każdym kroku,dzięki donoszeniu,kapowaniu i pójściu na współpracę szybko wyszli, a SB im już POzytywną historie,biografie dorobiło,do dzisiaj za to kapują i są lojalni wobec służb,więcej CYCU czytaj i to nie gazetę wyborczą !!!  Czytaj " Niebezpieczne związki Bronisława .K "   Nikt tak wtedy mocno du py nie dawał jak TW " Mirabelka "

Siedział jeden i drugi ale du py dawali na każdym kroku,dzięki donoszeniu,kapowaniu i pójściu na współpracę szybko wyszli, a SB im już POzytywną historie,biografie dorobiło,do dzisiaj za to kapują i są lojalni wobec służb,więcej CYCU czytaj i to nie gazetę wyborczą !!!  Czytaj " Niebezpieczne związki Bronisława .K "   Nikt tak wtedy mocno du py nie dawał jak TW " Mirabelka "

rozwiń
Avatar
Józia / 17 lipca 2015 o 09:25
0

Nieprawda! Bredzisław Komorowski, Stefan Mirabelka Niesiołowski i wielu innych "męczenników" za Niepodległą! Wszędzie ich pełno: w PSL, SLD, bezRuchu Palikmiota...

Akurat tu strzeliłeś kulą w płot.Za komuny Komorowski i Niesiołowski siedzieli w więzieniniu za działalność antykomuninstyczną. Nie pamiętam który, ale było też internowanie w stanie wojennym. Natomiast rodzice kraśnickich pisowców to prominentni członkowie PZPR i żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, którzy ten stan wojenny wprowadzali. Można to sprawdzić . A kto ma więcej niż 50 lat doskonale to pamięta co robili rodzice naszych obecnych kraśnickich włodarzy.

Akurat tu strzeliłeś kulą w płot.Za komuny Komorowski i Niesiołowski siedzieli w więzieniniu za działalność antykomuninstyczną. Nie pamiętam który, ale było też internowanie w stanie wojennym. Natomiast rodzice kraśnickich pisowców to prominentni członkowie PZPR i żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, którzy ten stan wojenny wprowadzali. Można to sprawdzić . A kto ma więcej niż 50 lat doskonale to pamięta co robili rodzice naszych obecnych kraśnickich włodarzy.

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 22:58
0

Ale tylko pisowcy krzyczą jacy to z nich antykomuniści.

Nieprawda! Bredzisław Komorowski, Stefan Mirabelka Niesiołowski i wielu innych "męczenników" za Niepodległą! Wszędzie ich pełno: w PSL, SLD, bezRuchu Palikmiota...

Avatar
Referendalna / 16 lipca 2015 o 14:15
0

Właśnie mija 9 miesięczny okres ochronny burmistrza. Zobaczymy czy nie będzie nowych wyborów ?

Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 07:25
0
Myli się Pan Mulawa. Demokracja to ciągły system kontroli rządzących przez SUWERENA! Pan Mulawa jako "SPADOCHRONIARZ" powinien zastanowić się nad własną przyszłością polityczną. Arogancja płynąca z Pańskich ust, jest porażająca. (Niech matka z dzieckiem omija wystawę, pouczanie Pana Janczarka, wypowiedzi w klubie w Biłgoraju (Głos jednego z rozmawiających mężczyzn może należeć do Michała Mulawy. W nagraniu człowiek ten wypowiada się o kilku lokalnych politykach. Pada np. zdanie: "(tu nazwisko) to jest czerwona ku…”.) itp.). ( Polityk Prawa i Sprawiedliwości kandyduje z trzeciego miejsca do sejmiku w Okręgu nr 5 (obejmuje Zamość i powiaty: zamojski, biłgorajski, hrubieszowski oraz tomaszowski). Pełni też obowiązki dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, jest również rzecznikiem tamtejszego Urzędu Miasta.) Nagle dbałość o Kraśnik? Co faktycznie robi Pan w Kraśniku?
Myli się Pan Mulawa. Demokracja to ciągły system kontroli rządzących przez SUWERENA! Pan Mulawa jako "SPADOCHRONIARZ" powinien zastanowić się nad własną przyszłością polityczną. Arogancja płynąca z Pańskich ust, jest porażająca. (Niech matka z dzieckiem omija wystawę, pouczanie Pana Janczarka, wypowiedzi w klubie w Biłgoraju (Głos jednego z rozmawiających mężczyzn może należeć do Michała Mulawy. W nagraniu człowiek ten wypowiada się o kilku lokalnych politykach. Pada np. zdanie: "(tu nazwisko) to jest czerwona ku…”.) itp.). ( ... rozwiń
Avatar
Józia / 15 lipca 2015 o 21:49
0

Nie tylko. Wielu kraśnickich peowców, peeselowców i innych wynalazków też pochodzi z rodzin o czerwonej, komunistycznej przeszłości. Powiem więcej: niedawno. bo zaledwie 30 lat temu prawie wszyscy byli umoczeni w czymś komunistycznym, bo innej możliwości nie było. Czerwona zaraza opanowała wszystko: harcerstwo, ruchy młodzieżowe i życie dorosłych. Indoktrynacja zaczynała się już w żłobku.

Ale tylko pisowcy krzyczą jacy to z nich antykomuniści.

Ale tylko pisowcy krzyczą jacy to z nich antykomuniści.

rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 20:35
0

A czy wiesz,że wielu kraśnickich pisowców pochodzi z rodzin o czerwonej,komunistycznej przeszłości?

Nie tylko. Wielu kraśnickich peowców, peeselowców i innych wynalazków też pochodzi z rodzin o czerwonej, komunistycznej przeszłości. Powiem więcej: niedawno. bo zaledwie 30 lat temu prawie wszyscy byli umoczeni w czymś komunistycznym, bo innej możliwości nie było. Czerwona zaraza opanowała wszystko: harcerstwo, ruchy młodzieżowe i życie dorosłych. Indoktrynacja zaczynała się już w żłobku.

Nie tylko. Wielu kraśnickich peowców, peeselowców i innych wynalazków też pochodzi z rodzin o czerwonej, komunistycznej przeszłości. Powiem więcej: niedawno. bo zaledwie 30 lat temu prawie wszyscy byli umoczeni w czymś komunistycznym, bo innej możliwości nie było. Czerwona zaraza opanowała wszystko: harcerstwo, ruchy młodzieżowe i życie dorosłych. Indoktrynacja zaczynała się już w żłobku.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 3 0

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 17 5

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 27 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce