Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 września 2009 r.
15:47
Edytuj ten wpis

Pitera o państwie Czubińskich

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 41 A A

- Wkrótce zmieni się prawo i takich sytuacji jak w Kraśniku nie będzie – zapowiada nam Julia Pitera, minister w kancelarii premiera odpowiedzialna za walkę z korupcją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że pieniądze podatników płyną z kraśnickiego magistratu do portfela żony burmistrza Piotra Czubińskiego napisaliśmy wczoraj. Aleksandra Czubińska dostanie 3,5 tys. zł brutto miesięcznie za koordynowanie unijnego projektu "Szansa dla najmłodszych”.

Nie było otwartego naboru na tą funkcję. Umowę z żoną swojego szefa podpisała zastępczyni burmistrza. Rzecznik prasowy UM w Kraśniku zapewniał nas, że Czubińska jest dobrze przygotowana merytorycznie. Sama zainteresowana też mówi o swojej kompetencji.

- Zważywszy, że burmistrz jest wybierany w wyborach bezpośrednich i on powołuje swoich zastępców i przydziela im uprawnienia wedle własnego uznania, zawsze taka sytuacja będzie rodziła oskarżenia o nepotyzm, zwłaszcza, że wyboru tego nie poprzedziła procedura konkursowa – komentuje Julia Pitera.

Tłumaczy: - Powstaje bowiem pytanie, w jaki sposób zostały sprawdzone kwalifikacje przed podpisaniem umowy, czy były one wyższe, niż urzędników zatrudnionych w urzędzie, kto to stwierdził i w jakim trybie?

Minister zapowiada, że projekt ustawy antykorupcyjnej ostatecznie zakaże zawierania umów z członkami rodzin w jednostce, w której samorządowiec otrzymał mandat, ze względu na jego uprzywilejowaną pozycję.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna / 2 sierpnia 2010 o 19:43
0
Może bym była głupia ,gdybym miała na imie :Monika.HA,HA,HA.
Avatar
Ania / 2 sierpnia 2010 o 10:57
0
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
[/quote]
no to jak chyba wszystkie Moniki jesteś głupia!!! aha a nad ortografią to popracuj!
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom... rozwiń
Avatar
ktoś z rodziny / 2 sierpnia 2010 o 09:44
0
Co ty wujek wypisujesz?.Naprawde u nas było aż tak?.Czego to człowiek niedowiaduje się z internetu!To jak stworzono Cię po wódzie i cudzym łóżku, to nie dziwi mnie twój uraz!!!i doszukiwanie się wszędzie podobnych skojarzeń.Potem już wszyscy albo są pijakami albo śpią w cudzych łóżkach?!!.No tak, dobrze mówisz, wujek...x...., miał i ma problem z alkocholem.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2010 o 09:04
0
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo widać od tego śledzenia cudzych spraw już się troszke w głowie miesza . Ania zakończy pisanie postów jak przestanie czytać takie głupoty jakie Pan wypisuje o ludziach których tak naprawde chyba jednak Pan do końca niezna.Warto czasami spojrzeć na czubek swojego nosa.
[/quote]

No tak, to inni zmieniają pseudonimy, a tak naprawdę to rzekomo ta sama. Nasza dyskutantka zaś jest cacy, bo raz jest Anną, a podobno to Monika, a może jednak to...?
No i gdzie realizacja obietnicy zakończenia dyskusji?
To inni są bez serca, niepotrzebnie grzebią w czyichś życiorysach, ale nie Anna, która sugeruje jakąś chorobę w pewnej rodzinie.
Mamy więc do czynienia z moralnością Kalego.
Różne bywały choroby w rodzinach. Depresje w czasach PRL często były wynikiem nie akceptowania tego, co wokół nas działo się. Niektórzy nie mieli jednak wówczas czasu zaobserwowania tego co było wokół, tak droga Anno, gdyż bardzo często byli na ostrym gazie. Popytaj najbliższych, ile w ich domu chlało się? A tam gdzie była wóda tam często też było i łóżko, z kim popadnie.
Kilku przywódców w poprzednim wieku miało wokół siebie równie zaślepionych ludzi. Ta cała sytuacja nie dziwi mnie.
A teraz głos da Anna, Monika, a może to...?
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo wi... rozwiń
Avatar
anna / 1 sierpnia 2010 o 14:00
0
Cóż: różnego rodzaju ewenementy, degeneraci i marginesy społeczne, też mają prawo do wpisów na forum .Świadczy o tym chociażby merytoryka tych wpisów!Slang który nie jest używany przez normalnych ludzi.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Marta / 31 lipca 2010 o 22:10
0
Ludzie,przestancie dyskutowac z tą nudną anią czy tam moniką.Ty wrzuć na luz trochę,bo jestes mało popularnaze swoimi poglądami.Liż komu chcesz i nie wciskaj nam tu smutnych tekstów na temat tych państwa,bo albo masz mało lat i owinęli cię wokól palca,albo bardzo mało w życiu rozumiesz.
Avatar
Gość / 31 lipca 2010 o 19:45
0
Droga Aniu Moniko. Z radością dostrzegam, że robisz postępy! Brawo! I łatwiej się czyta to, co napisałaś i zauważyłaś, że jest w Kraśniku więcej niż jedna osoba, której wbrew propagandzie, nie wszystko się podoba... Tak trzymaj!
Avatar
anna / 30 lipca 2010 o 22:16
0
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten tem... rozwiń
Avatar
Ola / 30 lipca 2010 o 21:11
0
[quote name='Anna' date='30 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1280493941' post='322398']
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
[/quote]
Droga Anno. Ja naprawdę nazywam się Ola. Uwierz. Widzę, że masz poważne problemy!
Avatar
Anna / 30 lipca 2010 o 14:45
0
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
Avatar
anna / 2 sierpnia 2010 o 19:43
0
Może bym była głupia ,gdybym miała na imie :Monika.HA,HA,HA.
Avatar
Ania / 2 sierpnia 2010 o 10:57
0
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
[/quote]
no to jak chyba wszystkie Moniki jesteś głupia!!! aha a nad ortografią to popracuj!
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom... rozwiń
Avatar
ktoś z rodziny / 2 sierpnia 2010 o 09:44
0
Co ty wujek wypisujesz?.Naprawde u nas było aż tak?.Czego to człowiek niedowiaduje się z internetu!To jak stworzono Cię po wódzie i cudzym łóżku, to nie dziwi mnie twój uraz!!!i doszukiwanie się wszędzie podobnych skojarzeń.Potem już wszyscy albo są pijakami albo śpią w cudzych łóżkach?!!.No tak, dobrze mówisz, wujek...x...., miał i ma problem z alkocholem.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2010 o 09:04
0
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo widać od tego śledzenia cudzych spraw już się troszke w głowie miesza . Ania zakończy pisanie postów jak przestanie czytać takie głupoty jakie Pan wypisuje o ludziach których tak naprawde chyba jednak Pan do końca niezna.Warto czasami spojrzeć na czubek swojego nosa.
[/quote]

No tak, to inni zmieniają pseudonimy, a tak naprawdę to rzekomo ta sama. Nasza dyskutantka zaś jest cacy, bo raz jest Anną, a podobno to Monika, a może jednak to...?
No i gdzie realizacja obietnicy zakończenia dyskusji?
To inni są bez serca, niepotrzebnie grzebią w czyichś życiorysach, ale nie Anna, która sugeruje jakąś chorobę w pewnej rodzinie.
Mamy więc do czynienia z moralnością Kalego.
Różne bywały choroby w rodzinach. Depresje w czasach PRL często były wynikiem nie akceptowania tego, co wokół nas działo się. Niektórzy nie mieli jednak wówczas czasu zaobserwowania tego co było wokół, tak droga Anno, gdyż bardzo często byli na ostrym gazie. Popytaj najbliższych, ile w ich domu chlało się? A tam gdzie była wóda tam często też było i łóżko, z kim popadnie.
Kilku przywódców w poprzednim wieku miało wokół siebie równie zaślepionych ludzi. Ta cała sytuacja nie dziwi mnie.
A teraz głos da Anna, Monika, a może to...?
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo wi... rozwiń
Avatar
anna / 1 sierpnia 2010 o 14:00
0
Cóż: różnego rodzaju ewenementy, degeneraci i marginesy społeczne, też mają prawo do wpisów na forum .Świadczy o tym chociażby merytoryka tych wpisów!Slang który nie jest używany przez normalnych ludzi.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Marta / 31 lipca 2010 o 22:10
0
Ludzie,przestancie dyskutowac z tą nudną anią czy tam moniką.Ty wrzuć na luz trochę,bo jestes mało popularnaze swoimi poglądami.Liż komu chcesz i nie wciskaj nam tu smutnych tekstów na temat tych państwa,bo albo masz mało lat i owinęli cię wokól palca,albo bardzo mało w życiu rozumiesz.
Avatar
Gość / 31 lipca 2010 o 19:45
0
Droga Aniu Moniko. Z radością dostrzegam, że robisz postępy! Brawo! I łatwiej się czyta to, co napisałaś i zauważyłaś, że jest w Kraśniku więcej niż jedna osoba, której wbrew propagandzie, nie wszystko się podoba... Tak trzymaj!
Avatar
anna / 30 lipca 2010 o 22:16
0
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten tem... rozwiń
Avatar
Ola / 30 lipca 2010 o 21:11
0
[quote name='Anna' date='30 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1280493941' post='322398']
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
[/quote]
Droga Anno. Ja naprawdę nazywam się Ola. Uwierz. Widzę, że masz poważne problemy!
Avatar
Anna / 30 lipca 2010 o 14:45
0
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie!
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie! 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 1 0

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek 0 1

Do tragicznego wypadku doszło na wesołym miasteczku w Szczytnie. 9-latek wypadł z karuzeli, nie przeżył

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie
galeria

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie 0 0

W końcu znamy datę uruchomienia krytej pływalni w Wólce Rokickiej: pierwsze kąpiele 8 sierpnia o godzinie 14 lub 14.30.

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 10 7

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 29 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 29 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 171 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 439 18

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 32 12

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!