Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 września 2009 r.
15:47
Edytuj ten wpis

Pitera o państwie Czubińskich

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 41 A A

- Wkrótce zmieni się prawo i takich sytuacji jak w Kraśniku nie będzie – zapowiada nam Julia Pitera, minister w kancelarii premiera odpowiedzialna za walkę z korupcją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że pieniądze podatników płyną z kraśnickiego magistratu do portfela żony burmistrza Piotra Czubińskiego napisaliśmy wczoraj. Aleksandra Czubińska dostanie 3,5 tys. zł brutto miesięcznie za koordynowanie unijnego projektu "Szansa dla najmłodszych”.

Nie było otwartego naboru na tą funkcję. Umowę z żoną swojego szefa podpisała zastępczyni burmistrza. Rzecznik prasowy UM w Kraśniku zapewniał nas, że Czubińska jest dobrze przygotowana merytorycznie. Sama zainteresowana też mówi o swojej kompetencji.

- Zważywszy, że burmistrz jest wybierany w wyborach bezpośrednich i on powołuje swoich zastępców i przydziela im uprawnienia wedle własnego uznania, zawsze taka sytuacja będzie rodziła oskarżenia o nepotyzm, zwłaszcza, że wyboru tego nie poprzedziła procedura konkursowa – komentuje Julia Pitera.

Tłumaczy: - Powstaje bowiem pytanie, w jaki sposób zostały sprawdzone kwalifikacje przed podpisaniem umowy, czy były one wyższe, niż urzędników zatrudnionych w urzędzie, kto to stwierdził i w jakim trybie?

Minister zapowiada, że projekt ustawy antykorupcyjnej ostatecznie zakaże zawierania umów z członkami rodzin w jednostce, w której samorządowiec otrzymał mandat, ze względu na jego uprzywilejowaną pozycję.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna / 2 sierpnia 2010 o 19:43
0
Może bym była głupia ,gdybym miała na imie :Monika.HA,HA,HA.
Avatar
Ania / 2 sierpnia 2010 o 10:57
0
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
[/quote]
no to jak chyba wszystkie Moniki jesteś głupia!!! aha a nad ortografią to popracuj!
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom... rozwiń
Avatar
ktoś z rodziny / 2 sierpnia 2010 o 09:44
0
Co ty wujek wypisujesz?.Naprawde u nas było aż tak?.Czego to człowiek niedowiaduje się z internetu!To jak stworzono Cię po wódzie i cudzym łóżku, to nie dziwi mnie twój uraz!!!i doszukiwanie się wszędzie podobnych skojarzeń.Potem już wszyscy albo są pijakami albo śpią w cudzych łóżkach?!!.No tak, dobrze mówisz, wujek...x...., miał i ma problem z alkocholem.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2010 o 09:04
0
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo widać od tego śledzenia cudzych spraw już się troszke w głowie miesza . Ania zakończy pisanie postów jak przestanie czytać takie głupoty jakie Pan wypisuje o ludziach których tak naprawde chyba jednak Pan do końca niezna.Warto czasami spojrzeć na czubek swojego nosa.
[/quote]

No tak, to inni zmieniają pseudonimy, a tak naprawdę to rzekomo ta sama. Nasza dyskutantka zaś jest cacy, bo raz jest Anną, a podobno to Monika, a może jednak to...?
No i gdzie realizacja obietnicy zakończenia dyskusji?
To inni są bez serca, niepotrzebnie grzebią w czyichś życiorysach, ale nie Anna, która sugeruje jakąś chorobę w pewnej rodzinie.
Mamy więc do czynienia z moralnością Kalego.
Różne bywały choroby w rodzinach. Depresje w czasach PRL często były wynikiem nie akceptowania tego, co wokół nas działo się. Niektórzy nie mieli jednak wówczas czasu zaobserwowania tego co było wokół, tak droga Anno, gdyż bardzo często byli na ostrym gazie. Popytaj najbliższych, ile w ich domu chlało się? A tam gdzie była wóda tam często też było i łóżko, z kim popadnie.
Kilku przywódców w poprzednim wieku miało wokół siebie równie zaślepionych ludzi. Ta cała sytuacja nie dziwi mnie.
A teraz głos da Anna, Monika, a może to...?
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo wi... rozwiń
Avatar
anna / 1 sierpnia 2010 o 14:00
0
Cóż: różnego rodzaju ewenementy, degeneraci i marginesy społeczne, też mają prawo do wpisów na forum .Świadczy o tym chociażby merytoryka tych wpisów!Slang który nie jest używany przez normalnych ludzi.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Marta / 31 lipca 2010 o 22:10
0
Ludzie,przestancie dyskutowac z tą nudną anią czy tam moniką.Ty wrzuć na luz trochę,bo jestes mało popularnaze swoimi poglądami.Liż komu chcesz i nie wciskaj nam tu smutnych tekstów na temat tych państwa,bo albo masz mało lat i owinęli cię wokól palca,albo bardzo mało w życiu rozumiesz.
Avatar
Gość / 31 lipca 2010 o 19:45
0
Droga Aniu Moniko. Z radością dostrzegam, że robisz postępy! Brawo! I łatwiej się czyta to, co napisałaś i zauważyłaś, że jest w Kraśniku więcej niż jedna osoba, której wbrew propagandzie, nie wszystko się podoba... Tak trzymaj!
Avatar
anna / 30 lipca 2010 o 22:16
0
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten tem... rozwiń
Avatar
Ola / 30 lipca 2010 o 21:11
0
[quote name='Anna' date='30 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1280493941' post='322398']
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
[/quote]
Droga Anno. Ja naprawdę nazywam się Ola. Uwierz. Widzę, że masz poważne problemy!
Avatar
Anna / 30 lipca 2010 o 14:45
0
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
Avatar
anna / 2 sierpnia 2010 o 19:43
0
Może bym była głupia ,gdybym miała na imie :Monika.HA,HA,HA.
Avatar
Ania / 2 sierpnia 2010 o 10:57
0
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
[/quote]
no to jak chyba wszystkie Moniki jesteś głupia!!! aha a nad ortografią to popracuj!
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom... rozwiń
Avatar
ktoś z rodziny / 2 sierpnia 2010 o 09:44
0
Co ty wujek wypisujesz?.Naprawde u nas było aż tak?.Czego to człowiek niedowiaduje się z internetu!To jak stworzono Cię po wódzie i cudzym łóżku, to nie dziwi mnie twój uraz!!!i doszukiwanie się wszędzie podobnych skojarzeń.Potem już wszyscy albo są pijakami albo śpią w cudzych łóżkach?!!.No tak, dobrze mówisz, wujek...x...., miał i ma problem z alkocholem.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2010 o 09:04
0
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo widać od tego śledzenia cudzych spraw już się troszke w głowie miesza . Ania zakończy pisanie postów jak przestanie czytać takie głupoty jakie Pan wypisuje o ludziach których tak naprawde chyba jednak Pan do końca niezna.Warto czasami spojrzeć na czubek swojego nosa.
[/quote]

No tak, to inni zmieniają pseudonimy, a tak naprawdę to rzekomo ta sama. Nasza dyskutantka zaś jest cacy, bo raz jest Anną, a podobno to Monika, a może jednak to...?
No i gdzie realizacja obietnicy zakończenia dyskusji?
To inni są bez serca, niepotrzebnie grzebią w czyichś życiorysach, ale nie Anna, która sugeruje jakąś chorobę w pewnej rodzinie.
Mamy więc do czynienia z moralnością Kalego.
Różne bywały choroby w rodzinach. Depresje w czasach PRL często były wynikiem nie akceptowania tego, co wokół nas działo się. Niektórzy nie mieli jednak wówczas czasu zaobserwowania tego co było wokół, tak droga Anno, gdyż bardzo często byli na ostrym gazie. Popytaj najbliższych, ile w ich domu chlało się? A tam gdzie była wóda tam często też było i łóżko, z kim popadnie.
Kilku przywódców w poprzednim wieku miało wokół siebie równie zaślepionych ludzi. Ta cała sytuacja nie dziwi mnie.
A teraz głos da Anna, Monika, a może to...?
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo wi... rozwiń
Avatar
anna / 1 sierpnia 2010 o 14:00
0
Cóż: różnego rodzaju ewenementy, degeneraci i marginesy społeczne, też mają prawo do wpisów na forum .Świadczy o tym chociażby merytoryka tych wpisów!Slang który nie jest używany przez normalnych ludzi.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Marta / 31 lipca 2010 o 22:10
0
Ludzie,przestancie dyskutowac z tą nudną anią czy tam moniką.Ty wrzuć na luz trochę,bo jestes mało popularnaze swoimi poglądami.Liż komu chcesz i nie wciskaj nam tu smutnych tekstów na temat tych państwa,bo albo masz mało lat i owinęli cię wokól palca,albo bardzo mało w życiu rozumiesz.
Avatar
Gość / 31 lipca 2010 o 19:45
0
Droga Aniu Moniko. Z radością dostrzegam, że robisz postępy! Brawo! I łatwiej się czyta to, co napisałaś i zauważyłaś, że jest w Kraśniku więcej niż jedna osoba, której wbrew propagandzie, nie wszystko się podoba... Tak trzymaj!
Avatar
anna / 30 lipca 2010 o 22:16
0
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten tem... rozwiń
Avatar
Ola / 30 lipca 2010 o 21:11
0
[quote name='Anna' date='30 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1280493941' post='322398']
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
[/quote]
Droga Anno. Ja naprawdę nazywam się Ola. Uwierz. Widzę, że masz poważne problemy!
Avatar
Anna / 30 lipca 2010 o 14:45
0
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 0

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 8

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem 26 0

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF zespół trenera Bartosza Jureckiego pokonał we własnej hali Islandczyków różnicą siedmiu bramek i jest bliski awansu do fazy grupowej tych rozgrywek

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie 11 5

W Radzie Powiatu Włodawskiego siedem mandatów zdobyło PiS, pięć PSL i trzy kandydaci związanego z lewicą KWW „Łączy nas Samorząd”. Wszystko wskazuje na to, że koalicję zawiążą ludowcy z włodawską lewicą.

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 43 3

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza 0 0

To miał być jeden z ciekawszych meczów weekendu. Powiślak pokonał jednak Kryształ Werbkowice 4:1. Gospodarze już po 33 minutach prowadzili 3:1. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów zakończyli rok na czwartym miejscu w tabeli

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja
galeria

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja 125 6

Firma JMP Flowers ze Stężycy zakończyła realizację inwestycji za ponad 67 mln zł. Dzięki niej znacząco wzrosły jej zdolności produkcji kwiatów.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut 0 2

Łada pozytywnym akcentem zakończyła rundę jesienną. Drużyna Bartłomieja Kowalika pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 3:2, chociaż to goście otworzyli wynik. Po zmianie stron w przeciągu... sześciu minut gospodarze zaliczyli jednak trzy trafienia i zgarnęli bardzo cenne, trzy punkty. A te pozwoliły zakończyć rok nad kreską