Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 września 2009 r.
15:47
Edytuj ten wpis

Pitera o państwie Czubińskich

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 41 A A

- Wkrótce zmieni się prawo i takich sytuacji jak w Kraśniku nie będzie – zapowiada nam Julia Pitera, minister w kancelarii premiera odpowiedzialna za walkę z korupcją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że pieniądze podatników płyną z kraśnickiego magistratu do portfela żony burmistrza Piotra Czubińskiego napisaliśmy wczoraj. Aleksandra Czubińska dostanie 3,5 tys. zł brutto miesięcznie za koordynowanie unijnego projektu "Szansa dla najmłodszych”.

Nie było otwartego naboru na tą funkcję. Umowę z żoną swojego szefa podpisała zastępczyni burmistrza. Rzecznik prasowy UM w Kraśniku zapewniał nas, że Czubińska jest dobrze przygotowana merytorycznie. Sama zainteresowana też mówi o swojej kompetencji.

- Zważywszy, że burmistrz jest wybierany w wyborach bezpośrednich i on powołuje swoich zastępców i przydziela im uprawnienia wedle własnego uznania, zawsze taka sytuacja będzie rodziła oskarżenia o nepotyzm, zwłaszcza, że wyboru tego nie poprzedziła procedura konkursowa – komentuje Julia Pitera.

Tłumaczy: - Powstaje bowiem pytanie, w jaki sposób zostały sprawdzone kwalifikacje przed podpisaniem umowy, czy były one wyższe, niż urzędników zatrudnionych w urzędzie, kto to stwierdził i w jakim trybie?

Minister zapowiada, że projekt ustawy antykorupcyjnej ostatecznie zakaże zawierania umów z członkami rodzin w jednostce, w której samorządowiec otrzymał mandat, ze względu na jego uprzywilejowaną pozycję.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anna / 2 sierpnia 2010 o 19:43
0
Może bym była głupia ,gdybym miała na imie :Monika.HA,HA,HA.
Avatar
Ania / 2 sierpnia 2010 o 10:57
0
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
[/quote]
no to jak chyba wszystkie Moniki jesteś głupia!!! aha a nad ortografią to popracuj!
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom... rozwiń
Avatar
ktoś z rodziny / 2 sierpnia 2010 o 09:44
0
Co ty wujek wypisujesz?.Naprawde u nas było aż tak?.Czego to człowiek niedowiaduje się z internetu!To jak stworzono Cię po wódzie i cudzym łóżku, to nie dziwi mnie twój uraz!!!i doszukiwanie się wszędzie podobnych skojarzeń.Potem już wszyscy albo są pijakami albo śpią w cudzych łóżkach?!!.No tak, dobrze mówisz, wujek...x...., miał i ma problem z alkocholem.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2010 o 09:04
0
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo widać od tego śledzenia cudzych spraw już się troszke w głowie miesza . Ania zakończy pisanie postów jak przestanie czytać takie głupoty jakie Pan wypisuje o ludziach których tak naprawde chyba jednak Pan do końca niezna.Warto czasami spojrzeć na czubek swojego nosa.
[/quote]

No tak, to inni zmieniają pseudonimy, a tak naprawdę to rzekomo ta sama. Nasza dyskutantka zaś jest cacy, bo raz jest Anną, a podobno to Monika, a może jednak to...?
No i gdzie realizacja obietnicy zakończenia dyskusji?
To inni są bez serca, niepotrzebnie grzebią w czyichś życiorysach, ale nie Anna, która sugeruje jakąś chorobę w pewnej rodzinie.
Mamy więc do czynienia z moralnością Kalego.
Różne bywały choroby w rodzinach. Depresje w czasach PRL często były wynikiem nie akceptowania tego, co wokół nas działo się. Niektórzy nie mieli jednak wówczas czasu zaobserwowania tego co było wokół, tak droga Anno, gdyż bardzo często byli na ostrym gazie. Popytaj najbliższych, ile w ich domu chlało się? A tam gdzie była wóda tam często też było i łóżko, z kim popadnie.
Kilku przywódców w poprzednim wieku miało wokół siebie równie zaślepionych ludzi. Ta cała sytuacja nie dziwi mnie.
A teraz głos da Anna, Monika, a może to...?
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo wi... rozwiń
Avatar
anna / 1 sierpnia 2010 o 14:00
0
Cóż: różnego rodzaju ewenementy, degeneraci i marginesy społeczne, też mają prawo do wpisów na forum .Świadczy o tym chociażby merytoryka tych wpisów!Slang który nie jest używany przez normalnych ludzi.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Marta / 31 lipca 2010 o 22:10
0
Ludzie,przestancie dyskutowac z tą nudną anią czy tam moniką.Ty wrzuć na luz trochę,bo jestes mało popularnaze swoimi poglądami.Liż komu chcesz i nie wciskaj nam tu smutnych tekstów na temat tych państwa,bo albo masz mało lat i owinęli cię wokól palca,albo bardzo mało w życiu rozumiesz.
Avatar
Gość / 31 lipca 2010 o 19:45
0
Droga Aniu Moniko. Z radością dostrzegam, że robisz postępy! Brawo! I łatwiej się czyta to, co napisałaś i zauważyłaś, że jest w Kraśniku więcej niż jedna osoba, której wbrew propagandzie, nie wszystko się podoba... Tak trzymaj!
Avatar
anna / 30 lipca 2010 o 22:16
0
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten tem... rozwiń
Avatar
Ola / 30 lipca 2010 o 21:11
0
[quote name='Anna' date='30 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1280493941' post='322398']
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
[/quote]
Droga Anno. Ja naprawdę nazywam się Ola. Uwierz. Widzę, że masz poważne problemy!
Avatar
Anna / 30 lipca 2010 o 14:45
0
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
Avatar
anna / 2 sierpnia 2010 o 19:43
0
Może bym była głupia ,gdybym miała na imie :Monika.HA,HA,HA.
Avatar
Ania / 2 sierpnia 2010 o 10:57
0
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
[/quote]
no to jak chyba wszystkie Moniki jesteś głupia!!! aha a nad ortografią to popracuj!
[quote name='anna' date='30 lipiec 2010 - 22:16 ' timestamp='1280520986' post='322625']
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom... rozwiń
Avatar
ktoś z rodziny / 2 sierpnia 2010 o 09:44
0
Co ty wujek wypisujesz?.Naprawde u nas było aż tak?.Czego to człowiek niedowiaduje się z internetu!To jak stworzono Cię po wódzie i cudzym łóżku, to nie dziwi mnie twój uraz!!!i doszukiwanie się wszędzie podobnych skojarzeń.Potem już wszyscy albo są pijakami albo śpią w cudzych łóżkach?!!.No tak, dobrze mówisz, wujek...x...., miał i ma problem z alkocholem.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2010 o 09:04
0
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo widać od tego śledzenia cudzych spraw już się troszke w głowie miesza . Ania zakończy pisanie postów jak przestanie czytać takie głupoty jakie Pan wypisuje o ludziach których tak naprawde chyba jednak Pan do końca niezna.Warto czasami spojrzeć na czubek swojego nosa.
[/quote]

No tak, to inni zmieniają pseudonimy, a tak naprawdę to rzekomo ta sama. Nasza dyskutantka zaś jest cacy, bo raz jest Anną, a podobno to Monika, a może jednak to...?
No i gdzie realizacja obietnicy zakończenia dyskusji?
To inni są bez serca, niepotrzebnie grzebią w czyichś życiorysach, ale nie Anna, która sugeruje jakąś chorobę w pewnej rodzinie.
Mamy więc do czynienia z moralnością Kalego.
Różne bywały choroby w rodzinach. Depresje w czasach PRL często były wynikiem nie akceptowania tego, co wokół nas działo się. Niektórzy nie mieli jednak wówczas czasu zaobserwowania tego co było wokół, tak droga Anno, gdyż bardzo często byli na ostrym gazie. Popytaj najbliższych, ile w ich domu chlało się? A tam gdzie była wóda tam często też było i łóżko, z kim popadnie.
Kilku przywódców w poprzednim wieku miało wokół siebie równie zaślepionych ludzi. Ta cała sytuacja nie dziwi mnie.
A teraz głos da Anna, Monika, a może to...?
[quote name='anna' date='28 lipiec 2010 - 16:12 ' timestamp='1280326322' post='321378']
Ania nie jest zainteresowana ani pracą ani stażem w Urzędzie Miasta- bo ma inne plany zawodowe .A Anie ciekawi co tak w tych postach intryguje szanownego gościa?! czyżby bolała go prawda-no tak ona w oczy kole!!!! i znowu węszy intryge aby siedzi przed tym komputerem węszy jak pies tropiciel i aby dokopać .Szanowny Panie..... zachęcam do spaceru -wyjdzie to panu na zdrowie ,również psychiczne bo wi... rozwiń
Avatar
anna / 1 sierpnia 2010 o 14:00
0
Cóż: różnego rodzaju ewenementy, degeneraci i marginesy społeczne, też mają prawo do wpisów na forum .Świadczy o tym chociażby merytoryka tych wpisów!Slang który nie jest używany przez normalnych ludzi.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Marta / 31 lipca 2010 o 22:10
0
Ludzie,przestancie dyskutowac z tą nudną anią czy tam moniką.Ty wrzuć na luz trochę,bo jestes mało popularnaze swoimi poglądami.Liż komu chcesz i nie wciskaj nam tu smutnych tekstów na temat tych państwa,bo albo masz mało lat i owinęli cię wokól palca,albo bardzo mało w życiu rozumiesz.
Avatar
Gość / 31 lipca 2010 o 19:45
0
Droga Aniu Moniko. Z radością dostrzegam, że robisz postępy! Brawo! I łatwiej się czyta to, co napisałaś i zauważyłaś, że jest w Kraśniku więcej niż jedna osoba, której wbrew propagandzie, nie wszystko się podoba... Tak trzymaj!
Avatar
anna / 30 lipca 2010 o 22:16
0
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.I wiem że jest to świadome działanie pewnych osób, mających na celu niszczenie reputacji wybranym osobom poprzez wkręcanie w różnego rodzaju intrygi.I w tym cała zabawa .Zawsze pozostaje jednak możliwość traktowania różnicy zdań, jako swoistego prawa każdego człowieka do zajmowania swojego stanowiska w danym temacie.Ale takie szkalowanie bezpodstawne jest chyba cechą ludzi o czarnym charakterze...Tym bardziej że leczą tym swoje chore ambicje.
Droga Olu a ja naprawde nazywam się Monika .Problem to masz chyba ty ,skoro zajmujesz stanowisko w dyskusji dalece odbiegając od tematu .Od kilku dni mam wrażenie że walczę z wiatrakami,usiłując tylko uświadomić niektórym forumowiczom to co jest chyba racjonalne?."Ile ludzi tyle zdań i często odmiennych na dany temat?!.I zadaję kolejny już raz pytanie: co takiego winna jest Pani Aleksandra Czubińska ludziom w Kraśniku ?.Dlaczego na siłę próbuje się Tę osobe zaszufladkować jako inną niż jest naprawde i to wszystko co mam na ten tem... rozwiń
Avatar
Ola / 30 lipca 2010 o 21:11
0
[quote name='Anna' date='30 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1280493941' post='322398']
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
[/quote]
Droga Anno. Ja naprawdę nazywam się Ola. Uwierz. Widzę, że masz poważne problemy!
Avatar
Anna / 30 lipca 2010 o 14:45
0
Jeszcze większa żenada to podpisywać się co raz to inaczej pod swoimi wpisami dla zmyłki .Że to się niby inna osoba wpisała .To dopiero świadczy o problemach z głową.Ale to chyba rodzinne!
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niedziela 23 września. Handlowa czy nie? Sprawdź czy zrobisz zakupy

Niedziela 23 września. Handlowa czy nie? Sprawdź czy zrobisz zakupy 0 0

Niedziele handlowe i z zamkniętymi sklepami. Sprawdź czy w niedzielę 23 września normalnie zrobisz zakupy w sklepach, czy zastaniesz zamknięte supermarkety.

Janowiec: Uczniów zastąpią gospodynie i emeryci

Janowiec: Uczniów zastąpią gospodynie i emeryci 1 1

Jeszcze w tym miesiącu radni gminy Janowiec zdecydują o rozwiązaniu technikum weterynaryjnego znajdującego się w miejscowym Zespole Szkół. Placówka od lat nie prowadzi naboru. Ostatnia klasa liczyła dziewięć osób. Ich miejsce w budynku wkrótce zajmie m.in. Koło Emerytów.

Mężczyzna zginął po potrąceniu na przejściu. Kto widział wypadek?

Mężczyzna zginął po potrąceniu na przejściu. Kto widział wypadek? 4 0

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 6 września na ul. Lubelskiej w Niemcach.

SLD liczy na 5 mandatów w Sejmiku Województwa Lubelskiego
galeria

SLD liczy na 5 mandatów w Sejmiku Województwa Lubelskiego 0 8

W sobotę działacze lubelskiego SLD zaprezentowali kandydatów, którzy walczą o mandaty we wszystkich pięciu okręgach w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Motor Lublin - Sokół Sieniawa 0:0 (relacja na żywo)

Motor Lublin - Sokół Sieniawa 0:0 (relacja na żywo) 2 2

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Motor Lublin - Sokół Sieniawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Victoria Żmudź – Łada Biłgoraj 3:0. Liczyły się punkty, nie styl

Victoria Żmudź – Łada Biłgoraj 3:0. Liczyły się punkty, nie styl 0 1

Victoria wykonała zadanie. Piłkarze Piotra Molińskiego pokonali na własnym boisku Ładę 3:0. Wszystkie gole padały w drugiej połowie, a kluczowe role odegrali: Erwin Sobiech i Piotr Lecki.

Lublin: Wcześniej było tu wysypisko śmieci. Teraz jest nowy park [zdjęcia]
galeria

Lublin: Wcześniej było tu wysypisko śmieci. Teraz jest nowy park [zdjęcia] 24 6

Pierwszego dnia zaplanowano festyn, a drugiego imprezę sportową. Tak otwierany jest nowy park urządzony przy ul. Zawilcowej w Lublinie na terenie dawnej oczyszczalni ścieków i wysypiska śmieci.

Policjanci wchodzą do mieszkania, a 29-latek wychodzi. Zajrzeli do plecaka

Policjanci wchodzą do mieszkania, a 29-latek wychodzi. Zajrzeli do plecaka 13 1

Prawie 400 gramów suszu konopi indyjskich zabezpieczyli wczoraj policjanci z komisariatu w Bełżycach.

Dostawa nielegalnego towaru, a następnie policyjny pościg za kurierem

Dostawa nielegalnego towaru, a następnie policyjny pościg za kurierem 8 0

W środę na jednej z posesji w gminie Kamionka policjanci zabezpieczyli 9,5 litra alkoholu oraz prawie 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera 2 0

W niedzielę o godz. 16 Stal Kraśnik zmierzy się u siebie z Wisłą Sandomierz, czyli byłym klubem trenera Jarosława Pacholarza. Gospodarze będą próbowali się podnieść po bardzo słabym występie w Sieniawie, gdzie dostali aż pięć bramek.

Ksiądz Jacek Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing
film

Ksiądz Jacek Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing 0 11

Po oskarżeniach o mobbing ksiądz Jacek Stryczek chce wycofać się z działalności Stowarzyszenia „Wiosna”. Sprawą ma zająć się prokuratura.

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia]
galeria

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia] 5 14

Piątkowa regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości była wiecem poparcia dla Jakuba Banaszka, kandydata na prezydenta Chełma.

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup 0 3

Przed tygodniem triumf na turnieju we Włocławku, a teraz dobra gra w Starogardzie Gdańskim. W piątek TBV Start rozbił w meczu półfinałowym Trefla Sopot aż 96:60. W sobotę o godz. 18.30 lublinianie zagrają w finale z gospodarzami zawodów – Polpharmą.

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry 8 2

Obrażeniami ciała zakończyła się próba nauki sterowania paralotnią dla 46-letniego mieszkańca Lublina.

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle"
28 września 2018, 0:00

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" 0 0

W tym roku puławski Zespół Pieśni i Tańca Powiśle obchodzi wyjątkowy jubileusz 65-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 28-30 września w Puławach będzie okazja do wspólnego świętowania - nie zabraknie koncertów i dodatkowych atrakcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!