Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

30 kwietnia 2012 r.
11:43
Edytuj ten wpis

Proces o zabójstwo 14-latki od początku. Sędzia chora

Autor: Zdjęcie autora er
0 27 A A
 (Maciej Kaczanowski/ Archiwum)
(Maciej Kaczanowski/ Archiwum)

Dzisiaj Sąd Okręgowy w Lublinie miał ogłosić wyrok w sprawie Karola D.oskarżonego o zamordowanie 14-letniej Kamili. Rozchorowała się sędzia. Proces trzeba będzie prowadzić od nowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
7 listopada 2010 roku 18-letni Karol D. zabrał Kamilę S. samochodem w okolice Rudnika Drugiego w gminie Zakrzówek. Znał ją od kilku miesięcy. Wymieniał z nią setki esemesów.

Podczas jazdy dziewczyna prawdopodobnie powtórzyła chłopakowi, że jest z nim w ciąży. Obydwoje przesiedli się na tylne siedzenie. Jak twierdzi prokuratura Karol D. przycisnął łokciem szyję dziewczyny do oparcia fotela. Kamila przestała oddychać.

Potem 18-latek przesiadł się za kierownicę. Przejechał kilkaset metrów. Przeniósł zwłoki do zagłębienia na polu. Ciało przysypał ziemią.

Przez miesiąc Karol D. zachowywał się jakby nic się nie stało. Policja w końcu powiązała go ze sprawą. Wówczas pokazał gdzie ukrył zwłoki. Sekcja wykazała, że 14-latka nie była w ciąży.

Prokuratura domagała się dla Karola D. 25 lat więzienia. Sąd odroczył wydanie wyroku na 7 dni, do dzisiaj. Wyrok nie zapadł z powodu choroby sędziego. W takim przypadku sprawę trzeba będzie prowadzić od początku. Rozpocznie się 22 maja.


Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 września 2012 o 08:27
0
[quote name='stella' timestamp='1347040077' post='671799']
Jak mogła iść na chorobowe z powodu zwykłej migreny,czy z tego powodu że spóżnia się z miesiączką.
[/quote]
A DLACZEGO NA TĄ INSTYTUCJĘ SIĘ MÓWI DOM NIE SPRAWIEDLIWOŚCI ?
Avatar
stella / 7 września 2012 o 19:47
0
[quote name='marion' timestamp='1347039153' post='671791']
Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem przy ostatecznym wyroku powie tak że karol dziadosz był w lochu 3 lata wyrok dostaje 25 minus odsiedziane 3 to 22 lata z warunkowym wypuszczeniem mordercy za dobre sprawowanie po 8 latach. A matka sie cieszy że ma posade w sądzie i zapłacony wyrok po składce całej rodziny dziurow w końcu piotr dz. też nie lepszy zabił kobietę autem własnego brata taka prawda. Lepiej zabić jak ukraść bo mniejszy wyrok za morderstwo
[/quote]Jak mogła iść na chorobowe z powodu zwykłej migreny,czy z tego powodu że spóżnia się z miesiączką.
[quote name='marion' timestamp='1347039153' post='671791']
Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem przy ostatecznym wyroku powie tak że karol dziadosz był w lochu 3 lata wyrok dostaje 25 minus odsiedziane 3 to 22 lata z warunkowym wypuszczeniem mordercy za dobre sprawowanie po 8 latach. A matka sie cieszy że ma posade w sądzie i zapłacony wyrok po składce całej rodziny dziurow w końcu piotr dz. też nie lepszy zabił kobietę autem własnego brata taka prawda. Lepiej zabić jak ukr... rozwiń
Avatar
marion / 7 września 2012 o 19:32
0
[quote name='michał' timestamp='1336547493' post='628607']
cala rodzina robila skladke na morderce,ciekawe jak by jej ktos zabil corke i co wtedy.....biedny karolek maly a moze babcia jego ma chorobe sieroca bo ganiaja ja z domu do domu , jesc jej nie daje Ruska, chleb czerstwy je albo sasiedzi porzywiaja ile to mozna karmic,a siostra to obrzydliwa tocka w tocke mamusia.... a sedzina ma bol włosów chyba...
[/quote]

Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem przy ostatecznym wyroku powie tak że karol dziadosz był w lochu 3 lata wyrok dostaje 25 minus odsiedziane 3 to 22 lata z warunkowym wypuszczeniem mordercy za dobre sprawowanie po 8 latach. A matka sie cieszy że ma posade w sądzie i zapłacony wyrok po składce całej rodziny dziurow w końcu piotr dz. też nie lepszy zabił kobietę autem własnego brata taka prawda. Lepiej zabić jak ukraść bo mniejszy wyrok za morderstwo
[quote name='michał' timestamp='1336547493' post='628607']
cala rodzina robila skladke na morderce,ciekawe jak by jej ktos zabil corke i co wtedy.....biedny karolek maly a moze babcia jego ma chorobe sieroca bo ganiaja ja z domu do domu , jesc jej nie daje Ruska, chleb czerstwy je albo sasiedzi porzywiaja ile to mozna karmic,a siostra to obrzydliwa tocka w tocke mamusia.... a sedzina ma bol włosów chyba...
[/quote]

Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem prz... rozwiń
Avatar
michał / 9 maja 2012 o 09:11
0
cala rodzina robila skladke na morderce,ciekawe jak by jej ktos zabil corke i co wtedy.....biedny karolek maly a moze babcia jego ma chorobe sieroca bo ganiaja ja z domu do domu , jesc jej nie daje Ruska, chleb czerstwy je albo sasiedzi porzywiaja ile to mozna karmic,a siostra to obrzydliwa tocka w tocke mamusia.... a sedzina ma bol włosów chyba...
Avatar
toM / 6 maja 2012 o 11:16
0
[quote name='Jerzy' timestamp='1335892165' post='626570']
To wina tego gnojka, ale w nie mniejszym stopniu matki !! Jak ona może jeszcze pracować a Sądzie !! Dziadosz, ale i Sad Dziados........ Takie mamy Sądy, taką mamy sprawiedliwość, taką mamy demokrację - to " woła o pomstę do nieba " A swoją drogą jak by się czuła matka tego zabójcy na miejscu rodziców małoletniej, która została pozbawiona życia w tak ohydny i bestialski sposób !!! Plama na " Wymiarze Sprawiedliwości " !!!
[/quote]
I uważasz że wyłącznie winnymi tej tragedii jest ten młody chłopak i jego matka(nie wiedzieć czemu)? A małoletnia ofiara to krystaliczna osoba której cześć powinno się oddawać w przydrożnych kapliczkach?Otóż nie.Dziewczyna uknuła intrygę ale z racji wieku,i braku doświadczenia w tej materii nie potrafiła jej umiejętnie przeprowadzić.Chłopak pod presją małoletniej szantażystki nie wytrzymał psychicznie i ją zabił.Takich smutnych historii jest bardzo dużo ale nie wiele jest tak nagłaśniane jak ta.To chyba z racji wieku ofiary i sprawcy oraz podtekście emocjonalno-uczuciowym.Taki los często dotyka szantażystów chociaż szantaż mordowi nie równy
[quote name='Jerzy' timestamp='1335892165' post='626570']
To wina tego gnojka, ale w nie mniejszym stopniu matki !! Jak ona może jeszcze pracować a Sądzie !! Dziadosz, ale i Sad Dziados........ Takie mamy Sądy, taką mamy sprawiedliwość, taką mamy demokrację - to " woła o pomstę do nieba " A swoją drogą jak by się czuła matka tego zabójcy na miejscu rodziców małoletniej, która została pozbawiona życia w tak ohydny i bestialski sposób !!! Plama na " Wymiarze Sprawiedliwoś... rozwiń
Avatar
nnwnn / 3 maja 2012 o 15:32
0
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
[/quote]
A przciez w tej dziadoskiej rodzinie i dusza i kradna.historia pociaga za soba cale inna historie,trzeba tylko dobrze sledzic jej losy.Sasiedzi i cala rodzinka kochaja ich, roztlumaczaja ze nie on pierwszy dusiciel i nie ostatni.I leb sie zdziera do gory ale w krotce te puste lby spadna bardzo nisko.Uwaga:uprzedza sie,ze zastraszanie piszacych sadem moze doprowadzic do rozpoczecie po raz trzeci tego procesu a wtedy naprawde moze byc ciekawie!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie... rozwiń
Avatar
dominik / 2 maja 2012 o 16:55
0
To wiadomo ze za pomówienia się dostaje więcej niż za morderstwo, nie oszukujmy się to Polska. Lepiej zabić odsiedzieć z 5 lat lub w zawieszeniu dostać niż 20 za złodziejstwo. Taka prawda wiec nasza władza pokazuje co się bardziej opłaca. I nie dziwie się ze młodzi uciekają z polski bo po jakiego tu siedziec
Avatar
halo / 2 maja 2012 o 14:22
0
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
Ja nie znam sedziny, ani tej rodziny Dziadoszow i ich synka sk....nka, wiec nie posadzajcie mnie o nic. W polsce nie mieszkam od wielu, wielu lat, ale lubie tu zajrzec od czasu do czasu i dowiedziec sie co sie dzieje w moich stronach, wiec i z jez. pol. nie jestem juz calkowicie na bakier. Odnosnie oszczerstw, to sami wiecie, ze za pomowienie mozna dostac wiecej niz za tak brutalne morderstwo.
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie... rozwiń
Avatar
halo / 2 maja 2012 o 12:58
0
"halo"- sory ale twoje byli też bija po oczach
Avatar
julo / 2 maja 2012 o 12:56
0
[quote name='marta' timestamp='1335893928' post='626577']
Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie
[/quote]
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
[quote name='marta' timestamp='1335893928' post='626577']
Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie
[/quote]
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schow... rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2012 o 08:27
0
[quote name='stella' timestamp='1347040077' post='671799']
Jak mogła iść na chorobowe z powodu zwykłej migreny,czy z tego powodu że spóżnia się z miesiączką.
[/quote]
A DLACZEGO NA TĄ INSTYTUCJĘ SIĘ MÓWI DOM NIE SPRAWIEDLIWOŚCI ?
Avatar
stella / 7 września 2012 o 19:47
0
[quote name='marion' timestamp='1347039153' post='671791']
Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem przy ostatecznym wyroku powie tak że karol dziadosz był w lochu 3 lata wyrok dostaje 25 minus odsiedziane 3 to 22 lata z warunkowym wypuszczeniem mordercy za dobre sprawowanie po 8 latach. A matka sie cieszy że ma posade w sądzie i zapłacony wyrok po składce całej rodziny dziurow w końcu piotr dz. też nie lepszy zabił kobietę autem własnego brata taka prawda. Lepiej zabić jak ukraść bo mniejszy wyrok za morderstwo
[/quote]Jak mogła iść na chorobowe z powodu zwykłej migreny,czy z tego powodu że spóżnia się z miesiączką.
[quote name='marion' timestamp='1347039153' post='671791']
Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem przy ostatecznym wyroku powie tak że karol dziadosz był w lochu 3 lata wyrok dostaje 25 minus odsiedziane 3 to 22 lata z warunkowym wypuszczeniem mordercy za dobre sprawowanie po 8 latach. A matka sie cieszy że ma posade w sądzie i zapłacony wyrok po składce całej rodziny dziurow w końcu piotr dz. też nie lepszy zabił kobietę autem własnego brata taka prawda. Lepiej zabić jak ukr... rozwiń
Avatar
marion / 7 września 2012 o 19:32
0
[quote name='michał' timestamp='1336547493' post='628607']
cala rodzina robila skladke na morderce,ciekawe jak by jej ktos zabil corke i co wtedy.....biedny karolek maly a moze babcia jego ma chorobe sieroca bo ganiaja ja z domu do domu , jesc jej nie daje Ruska, chleb czerstwy je albo sasiedzi porzywiaja ile to mozna karmic,a siostra to obrzydliwa tocka w tocke mamusia.... a sedzina ma bol włosów chyba...
[/quote]

Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem przy ostatecznym wyroku powie tak że karol dziadosz był w lochu 3 lata wyrok dostaje 25 minus odsiedziane 3 to 22 lata z warunkowym wypuszczeniem mordercy za dobre sprawowanie po 8 latach. A matka sie cieszy że ma posade w sądzie i zapłacony wyrok po składce całej rodziny dziurow w końcu piotr dz. też nie lepszy zabił kobietę autem własnego brata taka prawda. Lepiej zabić jak ukraść bo mniejszy wyrok za morderstwo
[quote name='michał' timestamp='1336547493' post='628607']
cala rodzina robila skladke na morderce,ciekawe jak by jej ktos zabil corke i co wtedy.....biedny karolek maly a moze babcia jego ma chorobe sieroca bo ganiaja ja z domu do domu , jesc jej nie daje Ruska, chleb czerstwy je albo sasiedzi porzywiaja ile to mozna karmic,a siostra to obrzydliwa tocka w tocke mamusia.... a sedzina ma bol włosów chyba...
[/quote]

Sedziną to pochwa chyba boli, wzięła łapówę za wyroki i za odraczanie potem prz... rozwiń
Avatar
michał / 9 maja 2012 o 09:11
0
cala rodzina robila skladke na morderce,ciekawe jak by jej ktos zabil corke i co wtedy.....biedny karolek maly a moze babcia jego ma chorobe sieroca bo ganiaja ja z domu do domu , jesc jej nie daje Ruska, chleb czerstwy je albo sasiedzi porzywiaja ile to mozna karmic,a siostra to obrzydliwa tocka w tocke mamusia.... a sedzina ma bol włosów chyba...
Avatar
toM / 6 maja 2012 o 11:16
0
[quote name='Jerzy' timestamp='1335892165' post='626570']
To wina tego gnojka, ale w nie mniejszym stopniu matki !! Jak ona może jeszcze pracować a Sądzie !! Dziadosz, ale i Sad Dziados........ Takie mamy Sądy, taką mamy sprawiedliwość, taką mamy demokrację - to " woła o pomstę do nieba " A swoją drogą jak by się czuła matka tego zabójcy na miejscu rodziców małoletniej, która została pozbawiona życia w tak ohydny i bestialski sposób !!! Plama na " Wymiarze Sprawiedliwości " !!!
[/quote]
I uważasz że wyłącznie winnymi tej tragedii jest ten młody chłopak i jego matka(nie wiedzieć czemu)? A małoletnia ofiara to krystaliczna osoba której cześć powinno się oddawać w przydrożnych kapliczkach?Otóż nie.Dziewczyna uknuła intrygę ale z racji wieku,i braku doświadczenia w tej materii nie potrafiła jej umiejętnie przeprowadzić.Chłopak pod presją małoletniej szantażystki nie wytrzymał psychicznie i ją zabił.Takich smutnych historii jest bardzo dużo ale nie wiele jest tak nagłaśniane jak ta.To chyba z racji wieku ofiary i sprawcy oraz podtekście emocjonalno-uczuciowym.Taki los często dotyka szantażystów chociaż szantaż mordowi nie równy
[quote name='Jerzy' timestamp='1335892165' post='626570']
To wina tego gnojka, ale w nie mniejszym stopniu matki !! Jak ona może jeszcze pracować a Sądzie !! Dziadosz, ale i Sad Dziados........ Takie mamy Sądy, taką mamy sprawiedliwość, taką mamy demokrację - to " woła o pomstę do nieba " A swoją drogą jak by się czuła matka tego zabójcy na miejscu rodziców małoletniej, która została pozbawiona życia w tak ohydny i bestialski sposób !!! Plama na " Wymiarze Sprawiedliwoś... rozwiń
Avatar
nnwnn / 3 maja 2012 o 15:32
0
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
[/quote]
A przciez w tej dziadoskiej rodzinie i dusza i kradna.historia pociaga za soba cale inna historie,trzeba tylko dobrze sledzic jej losy.Sasiedzi i cala rodzinka kochaja ich, roztlumaczaja ze nie on pierwszy dusiciel i nie ostatni.I leb sie zdziera do gory ale w krotce te puste lby spadna bardzo nisko.Uwaga:uprzedza sie,ze zastraszanie piszacych sadem moze doprowadzic do rozpoczecie po raz trzeci tego procesu a wtedy naprawde moze byc ciekawie!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie... rozwiń
Avatar
dominik / 2 maja 2012 o 16:55
0
To wiadomo ze za pomówienia się dostaje więcej niż za morderstwo, nie oszukujmy się to Polska. Lepiej zabić odsiedzieć z 5 lat lub w zawieszeniu dostać niż 20 za złodziejstwo. Taka prawda wiec nasza władza pokazuje co się bardziej opłaca. I nie dziwie się ze młodzi uciekają z polski bo po jakiego tu siedziec
Avatar
halo / 2 maja 2012 o 14:22
0
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
Ja nie znam sedziny, ani tej rodziny Dziadoszow i ich synka sk....nka, wiec nie posadzajcie mnie o nic. W polsce nie mieszkam od wielu, wielu lat, ale lubie tu zajrzec od czasu do czasu i dowiedziec sie co sie dzieje w moich stronach, wiec i z jez. pol. nie jestem juz calkowicie na bakier. Odnosnie oszczerstw, to sami wiecie, ze za pomowienie mozna dostac wiecej niz za tak brutalne morderstwo.
[quote name='julo' timestamp='1335956208' post='626723']
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie... rozwiń
Avatar
halo / 2 maja 2012 o 12:58
0
"halo"- sory ale twoje byli też bija po oczach
Avatar
julo / 2 maja 2012 o 12:56
0
[quote name='marta' timestamp='1335893928' post='626577']
Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie
[/quote]
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schowaj albo najlepiej wydzedzcie karola dziadosza a matka barbara dziadosz-owskie. Wiecie co jak sie nad tym zastanowic to faktycznie cos jest nie tak w tej rozprawie, moim zdaniem poszła kasa i to nie mała a że mamy popiep**** kraj to wyjdzie za parę lat. Ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ucieknie i sie zemści jak nie na nim to na całej rodzinie Dziadoszów i Babci Zosi plączącej mój karolek tego nie zrobił, jak można osadzac człowieka po jednym czynie jak to jego siostra powiedziała. A w sądzie nawet jednego zdanie nie powie bo boi dupy niech boi boi d*** mu sie przyda na jakis czas. Taka prawda ale cóż lepiej zabić jak ukraść
[quote name='marta' timestamp='1335893928' post='626577']
Rozchorowala sie bo sedzina dostala lapuwe od matki oskarzonego. Zrzuta calej rodzinki na mniejszy wyrok dla karolka i to wiadomo z pewengo zrudla sedzina dostala w lape aby karol dostal mniejszy wyrok ewentualnie odwolac na jakis czas ogloszenie wyroku. Pieknie pieknie
[/quote]
"halo"-No wreszcie odezwała się siostra karoleczka, niby mądra a głupia. Po matce poje**** i brzydkie bo ryj odziedziczyła po matce oraz piegi. IDŹ się schow... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 4 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 10 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!