Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 lutego 2017 r.
21:01

W Anglii zniszczyli autokar firmy przewozowej z Kraśnika. "Stał 200 metrów od posterunku policji"

Autor: Zdjęcie autora dd
103 21 A A

Rozbite szyby, wyrwany joystick do zmiany biegów i antypolskie hasła – taki widok zastali kierowcy firmy przewozowej z Kraśnika po nocy spędzonej w hotelu w Southampton w Anglii, kiedy wrócili do swojego autokaru. – Samochód stał 200 metrów od posterunku policji – mówi przedstawiciel przewoźnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdemolowania autokaru kraśnickiej firmy Agat doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. – W niedzielę kierowcy dojechali do hotelu, mieli tam zostać do wtorku. Rano okazało się, że autokar został zdemolowany – opowiada Artur Kuśmierzak, pracownik działu marketingu w przedsiębiorstwie.

Zdemolowany pojazd to volvo z 2016 r. Szkody oszacowano na kilkanaście tysięcy funtów. – Powybijane zostały szyby, wyrwano joystick skrzyni biegów i kable, wypisano antypolskie hasła – mówi pracownik.
Sprawcy mieli rzucać beczką po piwie w szyby, a w środku napisać „Fucking Polish” oraz „Back in Town. Gang”. Wszystko odbywało się na zamkniętym parkingu przed hotelem, pod okiem kamer monitoringu.

Jak mówi pracownik firmy, na samym początku nikt z Anglików nie wezwał policji, a gdy już funkcjonariusze się pojawili, sporządzili jedynie notatkę i odesłali do firmy ubezpieczeniowej. Dopiero gdy informacja o wydarzeniu pojawiła się w mediach polonijnych i na miejsce przyjechała ekipa stacji BBC, funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy. 

Autokarem miało wracać do Polski 25 osób. Pięcioro z nich wróci do domu z innym przewoźnikiem, reszta kolejnym kursem w czwartek. Nie wiadomo, jak długo autokar zostanie w Anglii. – Jeszcze nie zdecydowaliśmy, czy naprawimy samochód na miejscu, co według serwisu może potrwać 3 miesiące, czy weźmiemy holownik – mówi Artur Kuśmierzak.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 09:57
+1
Angielski "ONR" się spisał. W Polsce jest podobnie. Władza ma romans z faszystami i też przymyka oczy na ich wybryki. Wymagamy szacunku to też szanujmy obcokrajowców w naszym Kraju bo w sytuacji jaka teraz panuje w PL to nawet wstyd domagać się ścigania tych bandytów.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 06:48
+1
gdyby to było w pl muelibysmu już wojska nato
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 21:07
0
Szanowny koderasto! Jeśli dla ciebie wpis o 12:08 jest pełen komplementów, to sorry! Nie poznałem się widać na dobrym wychowaniu i kulturze wypowiedzi koderastów. Bez urazy, gamoniu (tak lubisz?)
Avatar
! / 16 lutego 2017 o 16:13
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Koderasta obudził się o 12:08 i wydalił z siebie wpis...
No proszę to i nawet prawdziwny patriota się tutaj znalazł :) Żądamy szacunku dla siebie od wszystkich gdy zrobią nam bobu a sami, bardzo często, zachwujemy się w sposób, co najmniej, totalnie nietolerancyjny. Hipokryzja pełną paszczą. 
Avatar
r / 16 lutego 2017 o 16:10
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To trzeba było zaparkować na strzeżonym...
Jednak czytanie ze zrozumieniem nadal dla niektórych jest magiczną i niedostępną sztuką!  Cytat: " Wszystko odbywało się na zamkniętym parkingu przed hotelem, pod okiem kamer monitoringu."
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:56
0
Koderasta obudził się o 12:08 i wydalił z siebie wpis...
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:20
0
Szkoda autokaru BUSOMAT PL
Avatar
Brexit / 15 lutego 2017 o 13:59
0
I znowu będzie podwyżka OC dla wszystkich polskich kierowców. Polscy kierowcy zrzucą się na odszkodwanie, za bandyckie zachowanie angielskich huliganów i bezczynność angielskiej policji. Ile jeszcze.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 12:08
0
To efekt działalności tow. plaszczaka pseudo-ministra łod łobrony wewnętrzny !!!!!!!!!!!!!!! No i mamy to co chciała nasza władza zwana dojną ale nie krową tylko dojnym korytem ! Wszyscy be oprócz "patriotów" w postaci sekty pislam, mafii kaczo-rydzokowej , kiboli, bandytów i wszelkiej maści band ! I co teraz ździwienie ? jak mawiał tow. Urban " jak śta chciały to mata " i dodał a rząd się sam wyżywi ! I cacy
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 11:29
0
Nawet już w Anglii na Polakach się poznali. Wszędzie ich mają dość.
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 21:07
0
Szanowny koderasto! Jeśli dla ciebie wpis o 12:08 jest pełen komplementów, to sorry! Nie poznałem się widać na dobrym wychowaniu i kulturze wypowiedzi koderastów. Bez urazy, gamoniu (tak lubisz?)
Avatar
! / 16 lutego 2017 o 16:13
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Koderasta obudził się o 12:08 i wydalił z siebie wpis...
No proszę to i nawet prawdziwny patriota się tutaj znalazł :) Żądamy szacunku dla siebie od wszystkich gdy zrobią nam bobu a sami, bardzo często, zachwujemy się w sposób, co najmniej, totalnie nietolerancyjny. Hipokryzja pełną paszczą. 
Avatar
r / 16 lutego 2017 o 16:10
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To trzeba było zaparkować na strzeżonym...
Jednak czytanie ze zrozumieniem nadal dla niektórych jest magiczną i niedostępną sztuką!  Cytat: " Wszystko odbywało się na zamkniętym parkingu przed hotelem, pod okiem kamer monitoringu."
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:56
0
Koderasta obudził się o 12:08 i wydalił z siebie wpis...
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 20:20
0
Szkoda autokaru BUSOMAT PL
Avatar
Brexit / 15 lutego 2017 o 13:59
0
I znowu będzie podwyżka OC dla wszystkich polskich kierowców. Polscy kierowcy zrzucą się na odszkodwanie, za bandyckie zachowanie angielskich huliganów i bezczynność angielskiej policji. Ile jeszcze.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 12:08
0
To efekt działalności tow. plaszczaka pseudo-ministra łod łobrony wewnętrzny !!!!!!!!!!!!!!! No i mamy to co chciała nasza władza zwana dojną ale nie krową tylko dojnym korytem ! Wszyscy be oprócz "patriotów" w postaci sekty pislam, mafii kaczo-rydzokowej , kiboli, bandytów i wszelkiej maści band ! I co teraz ździwienie ? jak mawiał tow. Urban " jak śta chciały to mata " i dodał a rząd się sam wyżywi ! I cacy
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 11:29
0
Nawet już w Anglii na Polakach się poznali. Wszędzie ich mają dość.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 09:57
+1
Angielski "ONR" się spisał. W Polsce jest podobnie. Władza ma romans z faszystami i też przymyka oczy na ich wybryki. Wymagamy szacunku to też szanujmy obcokrajowców w naszym Kraju bo w sytuacji jaka teraz panuje w PL to nawet wstyd domagać się ścigania tych bandytów.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 09:23
0
A może to własnie policjanci zdemolowali autobus ?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 2 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 5 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 4

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 5

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 40 1

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!