Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 lipca 2012 r.
9:37
Edytuj ten wpis

Wypadek w Urzędowie. Motocyklista w ciężkim stanie

2 201 A A
 (Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku)
(Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku)

Do wypadku doszło wczoraj o godz. 20 w Urzędowie. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. 21-latek w stanie bardzo ciężkim leży w szpitalu w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący kawasaki 21-letni mieszkaniec Kraśnika na niebezpiecznym zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w bok wjeżdżającego na posesję passata.

Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, mające pomóc w ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Kierowca jednośladu z obrażeniami głowy w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala w Kraśniku. Potłuczeń w wyniku uderzenia doznał również kierujący samochodem, po badaniach i opatrzeniu został zwolniony do domu.

Komentarze 201

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 listopada 2012 o 19:08
0
Passat skrecal na posesje, wiec na drugim biegu lub pierwszym, bo inaczej by wjechal w posesje sasiada, a nie do siebie. Jaka predkosc, na terenie zabudowanym, mial motocykl? W listopadzie, tym bardziej, refleksje sa na miejscu. Czy ta "Ania" wolalaby, ogladajac zdjecia w artykule, zeby z tylu passata siedzialo np. male dziecko. Ludzie, zastanowcie sie, co piszecie!
Apel : wlaczyc myslenie na drodze, w zyciu!
Avatar
Nie przemocy w szk. i ul. / 7 listopada 2012 o 15:06
0
Zmowilem modlitwe za swoja rodzine i znajomych,dlaczego za niego? Jesli motocykl uderzyl w bok passata, to dobrze ze nie bylo w passacie pasazera!
Jaka predkosc mial motocykl, jesli nie wstyd ci napisac?
Avatar
Nie przemocy w szk. i ul. / 7 listopada 2012 o 15:05
0
Zmowilem modlitwe za swoja rodzine i znajomych,dlaczego za niego? Jesli motocykl uderzyl w bok passata, to dobrze ze nie bylo w passacie pasazera!
Jaka predkosc mial motocykl, jesli nie wstyd ci napisac?
Avatar
Ania / 3 listopada 2012 o 17:52
0
[quote name='NIE DLA PRZEMOCY W SZKOLE' timestamp='1351945092' post='689622']
Dobrze, ze w Passacie nie bylo pasazera.
[/quote]
W takich dniach tak pisać! Wstyd. Daj Mu już spokój. Zmówiłeś za Niego wieczny odpoczynek?
Avatar
NIE DLA PRZEMOCY W SZKOLE / 3 listopada 2012 o 13:18
0
Dobrze, ze w Passacie nie bylo pasazera.
Avatar
cheap north face jackets / 24 września 2012 o 10:53
0
certainly e mail owner
Xmhzmy-liliyu0924The reasons why the particular Nike Blazer shoes or boots are usually thus well-known could be because of their particular vintage seem and also ease and comfort. That is constructed of suede plus a midsole which is light-weight. The particular boot is fairly resilient and also enables you to generate your personal old style type. In order to very own a couple of these kinds of shoes or boots with a less costly value, you then may well take into account finding a lower price from your reputable on the web web site or perhaps be aware of presents around the s.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]Nike Factory Store [/url]hoes or boots. Since they will be thus well-known you can find unethical vendors on the web which are able to help make income marketing phony goods with a less costly value. They will use the customer鈥檚 weeknesses and also promote in their mind bump offs with a less costly value. It really is ok to be able to need it the particular Nike Blazer shoes or boots with a less costly value yet no suggest that you must acquire imitations with the shoes or boots. Listed below are a number of the approaches.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]Nike Factory Outlet[/url] to steer clear of getting artificial Nike Blazer shoes or boots with a great web store: Any time getting the Nike Blazer boot coming from web sites for instance craigs list, be aware of an individual users. The particular provided again on their users can inform you perhaps the eBayer provides one thing to hide or perhaps if they are usually unethical vendors. In the event the nourish again contains feedback for instance 鈥渟ells imitations鈥or perhaps markets 鈥渇ake products鈥 you then must avoid th.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]Cheap Nike Shoes[/url]em. Things that are increasingly being marketed on the web should use a apparent outline. The particular outline will allow you to decide whether or not an individual genuinely wish to acquire that particular merchandise. The particular outline typically contains along with, the particular dimensions, between some other related information. When you can find simply no information with the goods, then you can certainly e mail owner and have these to get a in depth outline. Merely declaring the mercha.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]nike factory store outlet[/url]ndise merchandise will be traditional will not actually meet the criteria the item being authentic since furthermore counterfeiters know in which consumers desire to notice these kinds of specific terms. The particular Nike blazer shoes or boots outline needs to be with a apparent photo with the boot. In the event the photo looks fuzzy or perhaps won't have the mandatory information, next usually do not acquire that. Counterfeiters will not pay out distinct awareness of specific information .[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/[/url]because they're out there to produce a income. Examine the particular photo with the Nike boot that you will be about to acquire with all the authentic the one that you've got from your Nike internet site. Go through the emblem and also in which it really is placed, the particular shades, and so forth. Make certain you examine the 2 images keenly to be able to recognize whether or not everything you are usually planning to acquire is in fact traditional. Ultimately, you should buy your Nike blazer shoes or boots with a less costly value and so you are interested in any owner who's the greatest lower price. Understand that any time one thing will be also excellent being correct next that possibly will be. Several vendors promote the particular Nike blazer shoes or boots with unbelievably lower rates which will allow you to issue perhaps the merchandise is in fact the true a single.
certainly e mail owner
Xmhzmy-liliyu0924The reasons why the particular Nike Blazer shoes or boots are usually thus well-known could be because of their particular vintage seem and also ease and comfort. That is constructed of suede plus a midsole which is light-weight. The particular boot is fairly resilient and also enables you to generate your personal old style type. In order to very own a couple of these kinds of shoes or boots with a less costly value, you then may well take into account finding a lower price from your reputable o... rozwiń
Avatar
gość / 24 sierpnia 2012 o 14:00
0
[quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote][quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote]
A co Ci to da jak się dowiesz??
[quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote][quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote]
A co Ci to da jak się dowiesz?? rozwiń
Avatar
Xavi / 23 sierpnia 2012 o 16:57
0
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
Avatar
Sara / 28 lipca 2012 o 00:44
0
Wiecej pokory w zyciu.
Avatar
Hans Kloss / 24 lipca 2012 o 19:17
0
Może by tak zmienić tytuł artykułu? Bo motocyklista już nie jest w ciężkim stanie...
Avatar
Gość / 7 listopada 2012 o 19:08
0
Passat skrecal na posesje, wiec na drugim biegu lub pierwszym, bo inaczej by wjechal w posesje sasiada, a nie do siebie. Jaka predkosc, na terenie zabudowanym, mial motocykl? W listopadzie, tym bardziej, refleksje sa na miejscu. Czy ta "Ania" wolalaby, ogladajac zdjecia w artykule, zeby z tylu passata siedzialo np. male dziecko. Ludzie, zastanowcie sie, co piszecie!
Apel : wlaczyc myslenie na drodze, w zyciu!
Avatar
Nie przemocy w szk. i ul. / 7 listopada 2012 o 15:06
0
Zmowilem modlitwe za swoja rodzine i znajomych,dlaczego za niego? Jesli motocykl uderzyl w bok passata, to dobrze ze nie bylo w passacie pasazera!
Jaka predkosc mial motocykl, jesli nie wstyd ci napisac?
Avatar
Nie przemocy w szk. i ul. / 7 listopada 2012 o 15:05
0
Zmowilem modlitwe za swoja rodzine i znajomych,dlaczego za niego? Jesli motocykl uderzyl w bok passata, to dobrze ze nie bylo w passacie pasazera!
Jaka predkosc mial motocykl, jesli nie wstyd ci napisac?
Avatar
Ania / 3 listopada 2012 o 17:52
0
[quote name='NIE DLA PRZEMOCY W SZKOLE' timestamp='1351945092' post='689622']
Dobrze, ze w Passacie nie bylo pasazera.
[/quote]
W takich dniach tak pisać! Wstyd. Daj Mu już spokój. Zmówiłeś za Niego wieczny odpoczynek?
Avatar
NIE DLA PRZEMOCY W SZKOLE / 3 listopada 2012 o 13:18
0
Dobrze, ze w Passacie nie bylo pasazera.
Avatar
cheap north face jackets / 24 września 2012 o 10:53
0
certainly e mail owner
Xmhzmy-liliyu0924The reasons why the particular Nike Blazer shoes or boots are usually thus well-known could be because of their particular vintage seem and also ease and comfort. That is constructed of suede plus a midsole which is light-weight. The particular boot is fairly resilient and also enables you to generate your personal old style type. In order to very own a couple of these kinds of shoes or boots with a less costly value, you then may well take into account finding a lower price from your reputable on the web web site or perhaps be aware of presents around the s.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]Nike Factory Store [/url]hoes or boots. Since they will be thus well-known you can find unethical vendors on the web which are able to help make income marketing phony goods with a less costly value. They will use the customer鈥檚 weeknesses and also promote in their mind bump offs with a less costly value. It really is ok to be able to need it the particular Nike Blazer shoes or boots with a less costly value yet no suggest that you must acquire imitations with the shoes or boots. Listed below are a number of the approaches.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]Nike Factory Outlet[/url] to steer clear of getting artificial Nike Blazer shoes or boots with a great web store: Any time getting the Nike Blazer boot coming from web sites for instance craigs list, be aware of an individual users. The particular provided again on their users can inform you perhaps the eBayer provides one thing to hide or perhaps if they are usually unethical vendors. In the event the nourish again contains feedback for instance 鈥渟ells imitations鈥or perhaps markets 鈥渇ake products鈥 you then must avoid th.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]Cheap Nike Shoes[/url]em. Things that are increasingly being marketed on the web should use a apparent outline. The particular outline will allow you to decide whether or not an individual genuinely wish to acquire that particular merchandise. The particular outline typically contains along with, the particular dimensions, between some other related information. When you can find simply no information with the goods, then you can certainly e mail owner and have these to get a in depth outline. Merely declaring the mercha.[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]nike factory store outlet[/url]ndise merchandise will be traditional will not actually meet the criteria the item being authentic since furthermore counterfeiters know in which consumers desire to notice these kinds of specific terms. The particular Nike blazer shoes or boots outline needs to be with a apparent photo with the boot. In the event the photo looks fuzzy or perhaps won't have the mandatory information, next usually do not acquire that. Counterfeiters will not pay out distinct awareness of specific information .[url="http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/"]http://www.nikefactoryoutletstoreonline.com/[/url]because they're out there to produce a income. Examine the particular photo with the Nike boot that you will be about to acquire with all the authentic the one that you've got from your Nike internet site. Go through the emblem and also in which it really is placed, the particular shades, and so forth. Make certain you examine the 2 images keenly to be able to recognize whether or not everything you are usually planning to acquire is in fact traditional. Ultimately, you should buy your Nike blazer shoes or boots with a less costly value and so you are interested in any owner who's the greatest lower price. Understand that any time one thing will be also excellent being correct next that possibly will be. Several vendors promote the particular Nike blazer shoes or boots with unbelievably lower rates which will allow you to issue perhaps the merchandise is in fact the true a single.
certainly e mail owner
Xmhzmy-liliyu0924The reasons why the particular Nike Blazer shoes or boots are usually thus well-known could be because of their particular vintage seem and also ease and comfort. That is constructed of suede plus a midsole which is light-weight. The particular boot is fairly resilient and also enables you to generate your personal old style type. In order to very own a couple of these kinds of shoes or boots with a less costly value, you then may well take into account finding a lower price from your reputable o... rozwiń
Avatar
gość / 24 sierpnia 2012 o 14:00
0
[quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote][quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote]
A co Ci to da jak się dowiesz??
[quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote][quote name='Xavi' timestamp='1345733826' post='667008']
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
[/quote]
A co Ci to da jak się dowiesz?? rozwiń
Avatar
Xavi / 23 sierpnia 2012 o 16:57
0
podobno ekspertyza wykazała że jego narządy nie nadawały się do przeszczepu ? wie ktoś coś na ten temat ? i jakie narządy oddał ?
Avatar
Sara / 28 lipca 2012 o 00:44
0
Wiecej pokory w zyciu.
Avatar
Hans Kloss / 24 lipca 2012 o 19:17
0
Może by tak zmienić tytuł artykułu? Bo motocyklista już nie jest w ciężkim stanie...
Zobacz wszystkie komentarze 201

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 0 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 46 31

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 28 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 10

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 12

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!