Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

19 stycznia 2011 r.
18:41
Edytuj ten wpis

Zakrzówek: Afera podsłuchowa w Urzędzie Gminy

0 38 A A
Grzegorz Lemiecha, wójt Zakrzówka, pokazuje zabezpieczony sprzęt. Teraz czeka na ekspertyzę fachowcó
Grzegorz Lemiecha, wójt Zakrzówka, pokazuje zabezpieczony sprzęt. Teraz czeka na ekspertyzę fachowcó

Po co w urzędzie wykrywacz podsłuchów? Odpowiedzi na to pytanie szuka nowy wójt Zakrzówka. Jego poprzednik tłumaczy, że nie jest to urządzenie profesjonalne, tylko gadżet, który urząd dostał przy zakupie alkotestu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na ślad urządzenia do wykrywania podsłuchów natknąłem się podczas przeglądania dokumentów. Wykrywacz znajdował się u jednego z pracowników Urzędu Gminy. Mężczyzna ten twierdził, że urządzenie kazał kupić były wójt – opowiada Grzegorz Lemiecha, obecny wójt Zakrzówka.

Podręczny wykrywacz i lokalizator wszelkich urządzeń podsłuchowych kupiono w czerwcu 2010 roku. – Faktura opiewa na kwotę 450 zł. Czekam właśnie na opinię eksperta, czy taki zakup był zasadny i zgodny z prawem – dodaje Lemiecha.

Nietypowemu wyposażeniu urzędu dziwią się też mieszkańcy gminy. – Pierwszy raz o tym słyszę. Poza tym, nie sądzę, żeby ktoś chciał wójta podsłuchiwać – mówi Marek Błędowski z Zakrzówka.
– W życiu bym nie pomyślał, że coś takiego mogą mieć w gminie – stwierdza pan Jan. – Ale jak przychodzi nowy wójt, to przeważnie zawsze coś znajduje na swojego poprzednika – dodaje.

Według pracowników agencji detektywistycznych, nie jest to jednak profesjonalne urządzenie. – To taki gadżet. Ceny profesjonalnego sprzętu zaczynają się od 10 tys. zł – wyjaśnia jeden z lubelskich detektywów. – Urządzenie może wykryć, ale tylko podobnego rodzaju zabawkę. Jeśli podsłuch będzie lepszej jakości, to raczej tym się nic nie zdziała.

Były wójt zapewnia, że nie był to celowy zakup, a raczej prezent do innego przedmiotu zakupionego przez urząd. – To gadżet, który dostałem kupując alkotest – tłumaczy Andrzej Cieśla. – Zaproponował mi go pracownik firmy, gdzie robiliśmy zakupy. Pamiętam, że utargowałem przy tym jeszcze 30 zł. Alkotest kupiłem, wójt ma przecież prawo sprawdzić stan trzeźwości swoich pracowników. Kiedy przyszła przesyłka, razem z informatykiem stwierdziliśmy, że to urządzenie to "pic na wodę”.

Samorządowiec zapewnia, że urządzenia nie używał. – Kto miałby podsłuchiwać wójta? – pyta Cieśla. – Zresztą, ja żadnych tajemnic nie miałem. Mam czyste sumienie.

Tłumaczenia te nie przekonują jednak obecnego wójta. – Nie ma faktury na alkotest. Jest tylko na wyrywacz urządzeń podsłuchowych RFD 6000 – mówi.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zakrzowia / 7 listopada 2012 o 20:32
0
powiem wam że mam coraz bardzejdośc tej naszej władzy
tego domu kultury
Avatar
Gość / 29 lutego 2012 o 20:55
0
[quote name='mieszkaniec gminy' timestamp='1296752890' post='432754']
Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych osób nie należysz. Od kiedy to wójt decyduje o komisariacie Policji czy o Poczcie Polskiej. Komisariaty zabierają ze wszystkich gmin oprócz Annopola i Kraśnika i to nie wymysł wójta lecz władz zarządzających Policją. Natomiast pocztę przenosi instytucja, która nazywa się Poczta Polska (i to nie tylko z Zakrzówka ale również z innych miejscowości), a nie Wójt Gminy Zakrzówek.
A co najważniejsze to wójt jeszcze nikogo z rodziny nie zatrudnił i nie sądzę by to zrobił, zwłaszcza ze względu na takie osoby jak ty.
Szkoda że nie masz tyle klasy co wymieniany przez ciebie były wójt.
[/quo

czy jesteś pewna że nikt z rodziny i znajomych nie został zatrudniony, wtakim razie to ty do inteligentnych nie należysz bo nie rtylko to samo nazwisko swiadczy o pokrewieństwie...
[quote name='mieszkaniec gminy' timestamp='1296752890' post='432754']
Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych osób nie należysz. Od kiedy to wójt decyduje o komisariacie Policji czy o Poczcie Polskiej. Komisariaty zabierają ze wszystkich gmin oprócz Annopola i Kraśnika i to nie wymysł wójta lecz władz zarządzających Policją. Natomiast pocztę przenosi instytucja, która nazywa się Poczta Polska (i to nie tylko z Zakrzówka ale również z innych miejscowości), a nie Wójt Gminy Zakrzówek.
A co najważn... rozwiń
Avatar
marta / 14 lutego 2011 o 20:19
0
Oczywiście, że każdemu trzeba dac szansę się wykazac,ale Grzegorz doskonale wiedział jaka jest sytuacja Gminy-wcale nie tak tragiczna jak twierdzi! Pomimo to przed wyborami naobiecywal tyle,że nawet przez 4 kadencje nie jest możliwością tego spelnic. A teraz zgania wszystko na poprzedników. Cieśla gdy objął władzę po Pani Wójt, nigdy publicznie jej nie krytykował i nie opowiadał na lewo i prawo o jej błędach. To jest człowiek honorowy! Co do chodzenia do kościola-to Wójt Lemiecha udaje takiego śiętoszka i patriotę a kłamał przed wyborami i kłamie teraz a o jego obietnicach-cisza!!!
Oczywiście, że każdemu trzeba dac szansę się wykazac,ale Grzegorz doskonale wiedział jaka jest sytuacja Gminy-wcale nie tak tragiczna jak twierdzi! Pomimo to przed wyborami naobiecywal tyle,że nawet przez 4 kadencje nie jest możliwością tego spelnic. A teraz zgania wszystko na poprzedników. Cieśla gdy objął władzę po Pani Wójt, nigdy publicznie jej nie krytykował i nie opowiadał na lewo i prawo o jej błędach. To jest człowiek honorowy! Co do chodzenia do kościola-to Wójt Lemiecha udaje takiego śiętoszka i patriotę a kłamał przed wybo... rozwiń
Avatar
marta / 14 lutego 2011 o 20:09
0
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1296199382' post='430018']
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla samego Zakrzówka,a na koniec rozpoczął budowę domu kultury...tylko pytanie po jaki grzyb skoro na to kasy nie było, a tak zadłużył gmine że nowy Wójt będzie to spłacał całą swoją kadencję więc nie oczekiwał by szaleńst w zmianach naszej Osady. Co do urządzeń nie wydaje mi się żeby to był gratis, co ma Cieśla powiedzieć, niech się znajdzie najpierw FV na alkomat.
[/quote]
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1296199382' post='430018']
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla... rozwiń
Avatar
koga / 6 lutego 2011 o 17:09
0
na kółku




























































































































































































































na kółku elektronika robiłem takie urządenia w podstawówce:) jest zwykłą zabawką do niczego praktycznie:)mogę skonstruować dziś duzo lepsze urzadzenie niestarając sie wcale.I myślę że to jest typowa prowokacja zresztą w bardzo nędznym wykonaniu. bez odbioruj.
na kółku












































































... rozwiń
Avatar
Nowy / 3 lutego 2011 o 18:21
0
[quote name='WiciaP' timestamp='1295793349' post='427905']
Boże, co za wstyd!!! Kogo wy na wójta wybraliście? Z czym tu do gazety lecieć? Z drugiej strony każdy, kto poznał Grzegorza wie, że tylko tego po nim można się spodziewać- szukania afer, skandali i taniego rozgłosu.
[/quote]
Widać, że nie poznałeś Grzegorza. Więc cóż się wypowiadasz???
Avatar
Kopernik / 3 lutego 2011 o 18:14
0
[quote name='Zakrzowianka' timestamp='1295965432' post='428786']
Jeszcze tam rodziny troche zostało na bezrobociu,to wójt pomoże !!!
[/quote]
Zazdrość w oczy kole, ale Zakrzowianko możesz się zdziwić, bo nowy wójt nie należy do tego typu ludzi, którzy mają takie podejście do sprawy jak Ty. Widzisz nie każdy od razu zatrudnia rodzinę. Nie którzy potrafią współpracować ze starymi pracownikami.Jak dobrze, że ty nie jesteś wójtem, bo mogło by być nieciekawie.
Avatar
mieszkaniec gminy / 3 lutego 2011 o 18:08
0
[quote name='Julia' timestamp='1296592465' post='431731']
Pan Andrzej Cieśla to facet z klasą. Pełny szacun dla niego. Nowemu Wójtowi pogratulować pracowitości,po miesiącu urzędowania,zamyka pocztę, postarunek, tylko trzy szkoły.Zatrudnił na stanowiskach część rodziny i paru znajomych. Ciekawe jaki etat szykuje dla tatusia? Kończ Pan z tymi śmieszmymi podsłuchami i bierz się Pan do realizacji obietnic , bo taczek ci u nas dostatek.
[/quote]

Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych osób nie należysz. Od kiedy to wójt decyduje o komisariacie Policji czy o Poczcie Polskiej. Komisariaty zabierają ze wszystkich gmin oprócz Annopola i Kraśnika i to nie wymysł wójta lecz władz zarządzających Policją. Natomiast pocztę przenosi instytucja, która nazywa się Poczta Polska (i to nie tylko z Zakrzówka ale również z innych miejscowości), a nie Wójt Gminy Zakrzówek.
A co najważniejsze to wójt jeszcze nikogo z rodziny nie zatrudnił i nie sądzę by to zrobił, zwłaszcza ze względu na takie osoby jak ty.
Szkoda że nie masz tyle klasy co wymieniany przez ciebie były wójt.
[quote name='Julia' timestamp='1296592465' post='431731']
Pan Andrzej Cieśla to facet z klasą. Pełny szacun dla niego. Nowemu Wójtowi pogratulować pracowitości,po miesiącu urzędowania,zamyka pocztę, postarunek, tylko trzy szkoły.Zatrudnił na stanowiskach część rodziny i paru znajomych. Ciekawe jaki etat szykuje dla tatusia? Kończ Pan z tymi śmieszmymi podsłuchami i bierz się Pan do realizacji obietnic , bo taczek ci u nas dostatek.
[/quote]

Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych os... rozwiń
Avatar
Julia / 1 lutego 2011 o 21:34
0
Pan Andrzej Cieśla to facet z klasą. Pełny szacun dla niego. Nowemu Wójtowi pogratulować pracowitości,po miesiącu urzędowania,zamyka pocztę, postarunek, tylko trzy szkoły.Zatrudnił na stanowiskach część rodziny i paru znajomych. Ciekawe jaki etat szykuje dla tatusia? Kończ Pan z tymi śmieszmymi podsłuchami i bierz się Pan do realizacji obietnic , bo taczek ci u nas dostatek.
Avatar
mieszkaniec / 28 stycznia 2011 o 08:23
0
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla samego Zakrzówka,a na koniec rozpoczął budowę domu kultury...tylko pytanie po jaki grzyb skoro na to kasy nie było, a tak zadłużył gmine że nowy Wójt będzie to spłacał całą swoją kadencję więc nie oczekiwał by szaleńst w zmianach naszej Osady. Co do urządzeń nie wydaje mi się żeby to był gratis, co ma Cieśla powiedzieć, niech się znajdzie najpierw FV na alkomat.
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla samego Zakrzówka,a na koniec rozpoczął budowę domu kultury...tylko pytanie po jaki grzyb skor... rozwiń
Avatar
zakrzowia / 7 listopada 2012 o 20:32
0
powiem wam że mam coraz bardzejdośc tej naszej władzy
tego domu kultury
Avatar
Gość / 29 lutego 2012 o 20:55
0
[quote name='mieszkaniec gminy' timestamp='1296752890' post='432754']
Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych osób nie należysz. Od kiedy to wójt decyduje o komisariacie Policji czy o Poczcie Polskiej. Komisariaty zabierają ze wszystkich gmin oprócz Annopola i Kraśnika i to nie wymysł wójta lecz władz zarządzających Policją. Natomiast pocztę przenosi instytucja, która nazywa się Poczta Polska (i to nie tylko z Zakrzówka ale również z innych miejscowości), a nie Wójt Gminy Zakrzówek.
A co najważniejsze to wójt jeszcze nikogo z rodziny nie zatrudnił i nie sądzę by to zrobił, zwłaszcza ze względu na takie osoby jak ty.
Szkoda że nie masz tyle klasy co wymieniany przez ciebie były wójt.
[/quo

czy jesteś pewna że nikt z rodziny i znajomych nie został zatrudniony, wtakim razie to ty do inteligentnych nie należysz bo nie rtylko to samo nazwisko swiadczy o pokrewieństwie...
[quote name='mieszkaniec gminy' timestamp='1296752890' post='432754']
Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych osób nie należysz. Od kiedy to wójt decyduje o komisariacie Policji czy o Poczcie Polskiej. Komisariaty zabierają ze wszystkich gmin oprócz Annopola i Kraśnika i to nie wymysł wójta lecz władz zarządzających Policją. Natomiast pocztę przenosi instytucja, która nazywa się Poczta Polska (i to nie tylko z Zakrzówka ale również z innych miejscowości), a nie Wójt Gminy Zakrzówek.
A co najważn... rozwiń
Avatar
marta / 14 lutego 2011 o 20:19
0
Oczywiście, że każdemu trzeba dac szansę się wykazac,ale Grzegorz doskonale wiedział jaka jest sytuacja Gminy-wcale nie tak tragiczna jak twierdzi! Pomimo to przed wyborami naobiecywal tyle,że nawet przez 4 kadencje nie jest możliwością tego spelnic. A teraz zgania wszystko na poprzedników. Cieśla gdy objął władzę po Pani Wójt, nigdy publicznie jej nie krytykował i nie opowiadał na lewo i prawo o jej błędach. To jest człowiek honorowy! Co do chodzenia do kościola-to Wójt Lemiecha udaje takiego śiętoszka i patriotę a kłamał przed wyborami i kłamie teraz a o jego obietnicach-cisza!!!
Oczywiście, że każdemu trzeba dac szansę się wykazac,ale Grzegorz doskonale wiedział jaka jest sytuacja Gminy-wcale nie tak tragiczna jak twierdzi! Pomimo to przed wyborami naobiecywal tyle,że nawet przez 4 kadencje nie jest możliwością tego spelnic. A teraz zgania wszystko na poprzedników. Cieśla gdy objął władzę po Pani Wójt, nigdy publicznie jej nie krytykował i nie opowiadał na lewo i prawo o jej błędach. To jest człowiek honorowy! Co do chodzenia do kościola-to Wójt Lemiecha udaje takiego śiętoszka i patriotę a kłamał przed wybo... rozwiń
Avatar
marta / 14 lutego 2011 o 20:09
0
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1296199382' post='430018']
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla samego Zakrzówka,a na koniec rozpoczął budowę domu kultury...tylko pytanie po jaki grzyb skoro na to kasy nie było, a tak zadłużył gmine że nowy Wójt będzie to spłacał całą swoją kadencję więc nie oczekiwał by szaleńst w zmianach naszej Osady. Co do urządzeń nie wydaje mi się żeby to był gratis, co ma Cieśla powiedzieć, niech się znajdzie najpierw FV na alkomat.
[/quote]
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1296199382' post='430018']
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla... rozwiń
Avatar
koga / 6 lutego 2011 o 17:09
0
na kółku




























































































































































































































na kółku elektronika robiłem takie urządenia w podstawówce:) jest zwykłą zabawką do niczego praktycznie:)mogę skonstruować dziś duzo lepsze urzadzenie niestarając sie wcale.I myślę że to jest typowa prowokacja zresztą w bardzo nędznym wykonaniu. bez odbioruj.
na kółku












































































... rozwiń
Avatar
Nowy / 3 lutego 2011 o 18:21
0
[quote name='WiciaP' timestamp='1295793349' post='427905']
Boże, co za wstyd!!! Kogo wy na wójta wybraliście? Z czym tu do gazety lecieć? Z drugiej strony każdy, kto poznał Grzegorza wie, że tylko tego po nim można się spodziewać- szukania afer, skandali i taniego rozgłosu.
[/quote]
Widać, że nie poznałeś Grzegorza. Więc cóż się wypowiadasz???
Avatar
Kopernik / 3 lutego 2011 o 18:14
0
[quote name='Zakrzowianka' timestamp='1295965432' post='428786']
Jeszcze tam rodziny troche zostało na bezrobociu,to wójt pomoże !!!
[/quote]
Zazdrość w oczy kole, ale Zakrzowianko możesz się zdziwić, bo nowy wójt nie należy do tego typu ludzi, którzy mają takie podejście do sprawy jak Ty. Widzisz nie każdy od razu zatrudnia rodzinę. Nie którzy potrafią współpracować ze starymi pracownikami.Jak dobrze, że ty nie jesteś wójtem, bo mogło by być nieciekawie.
Avatar
mieszkaniec gminy / 3 lutego 2011 o 18:08
0
[quote name='Julia' timestamp='1296592465' post='431731']
Pan Andrzej Cieśla to facet z klasą. Pełny szacun dla niego. Nowemu Wójtowi pogratulować pracowitości,po miesiącu urzędowania,zamyka pocztę, postarunek, tylko trzy szkoły.Zatrudnił na stanowiskach część rodziny i paru znajomych. Ciekawe jaki etat szykuje dla tatusia? Kończ Pan z tymi śmieszmymi podsłuchami i bierz się Pan do realizacji obietnic , bo taczek ci u nas dostatek.
[/quote]

Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych osób nie należysz. Od kiedy to wójt decyduje o komisariacie Policji czy o Poczcie Polskiej. Komisariaty zabierają ze wszystkich gmin oprócz Annopola i Kraśnika i to nie wymysł wójta lecz władz zarządzających Policją. Natomiast pocztę przenosi instytucja, która nazywa się Poczta Polska (i to nie tylko z Zakrzówka ale również z innych miejscowości), a nie Wójt Gminy Zakrzówek.
A co najważniejsze to wójt jeszcze nikogo z rodziny nie zatrudnił i nie sądzę by to zrobił, zwłaszcza ze względu na takie osoby jak ty.
Szkoda że nie masz tyle klasy co wymieniany przez ciebie były wójt.
[quote name='Julia' timestamp='1296592465' post='431731']
Pan Andrzej Cieśla to facet z klasą. Pełny szacun dla niego. Nowemu Wójtowi pogratulować pracowitości,po miesiącu urzędowania,zamyka pocztę, postarunek, tylko trzy szkoły.Zatrudnił na stanowiskach część rodziny i paru znajomych. Ciekawe jaki etat szykuje dla tatusia? Kończ Pan z tymi śmieszmymi podsłuchami i bierz się Pan do realizacji obietnic , bo taczek ci u nas dostatek.
[/quote]

Droga Julio
widać, że do zbyt inteligentnych os... rozwiń
Avatar
Julia / 1 lutego 2011 o 21:34
0
Pan Andrzej Cieśla to facet z klasą. Pełny szacun dla niego. Nowemu Wójtowi pogratulować pracowitości,po miesiącu urzędowania,zamyka pocztę, postarunek, tylko trzy szkoły.Zatrudnił na stanowiskach część rodziny i paru znajomych. Ciekawe jaki etat szykuje dla tatusia? Kończ Pan z tymi śmieszmymi podsłuchami i bierz się Pan do realizacji obietnic , bo taczek ci u nas dostatek.
Avatar
mieszkaniec / 28 stycznia 2011 o 08:23
0
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla samego Zakrzówka,a na koniec rozpoczął budowę domu kultury...tylko pytanie po jaki grzyb skoro na to kasy nie było, a tak zadłużył gmine że nowy Wójt będzie to spłacał całą swoją kadencję więc nie oczekiwał by szaleńst w zmianach naszej Osady. Co do urządzeń nie wydaje mi się żeby to był gratis, co ma Cieśla powiedzieć, niech się znajdzie najpierw FV na alkomat.
Wszyscy jak zwykle mają dużo do powiedzenia, szkoda że Ci co najwięcej gadają są mocni tylko w domu...proponował bym coś więcej dać od siebie niż bezsensowne gadanie. Co do nowego Wójta każdemu trzeba dać szanse, ciekawe który mądry przychodzi na nowe stanowisko i odrazu wszystko wie, ludzie opamiętajcie się bo do Kościoła całymi rodzinami latacie a aby wyjdziecie to psioczycie jeden na drugiego. Stary wójt przez tyle lat napradę niewiele zrobił dla samego Zakrzówka,a na koniec rozpoczął budowę domu kultury...tylko pytanie po jaki grzyb skor... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 408 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!