Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

5 grudnia 2014 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Australijczycy odpowiadają na słowa Piechocińskiego

Autor: Zdjęcie autora (p.p. PAP)
0 10 A A

Janusz Piechociński podczas czwartkowej wizyty w Bogdance, na górniczej Barbórce, jednoznacznie zadeklarował się po stronie lubelskiej kopalni w sporze o koncesje wydobywczą na obszarze K 6-7, położnym w gminie Cyców. Przypomnijmy, że LW Bogdanka toczy spór o te złoże z Ministerstwem Środowiska, które lubelskiej spółce odmówiło wydania koncesji wydobywczej. Zaledwie kilka godzin później polsko-australijska spółka PD Co odniosła się do deklaracji wicepremiera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas czwartkowej Barbórki w Bogdance wicepremier Janusz Piechociński jednoznacznie zadeklarował po stronie LW Bogdanka. - Cieszy mnie ta konsekwencja, z jaką kierownictwo i załoga kopalni myśli o perspektywie. Nie muszę ukrywać, że jestem po waszej stronie w sprawie tych kolejnych koncesji. Dla mnie to niewyobrażalne, abyśmy wciągali graczy zewnętrznych, skoro w oparciu o polskie doświadczenia, polski kapitał możemy to zrobić - powiedział wicepremier Janusz Piechociński podczas uroczystości Święta Górników w kopalni Bogdanka. - Spółka PD Co przyjmuje, że wypowiedź premiera Janusza Piechocińskiego podczas święta Barbórki nie odnosi się do działań i planów naszej Spółki - mówi Kaziemirz Chojna, prawnik PD Co. - Spółce PD Co przysługuje wyłączne prawo do prowadzenia rozpoznania, a następnie pierwszeństwo w ubieganiu się o koncesję wydobywczą na obszarze objętym 4 przyznanymi Spółce koncesjami: Kopina, Cyców, Kulik i Syczyn - czytamy dalej w oficjalnym komunikacie wydanym kilka godzin po wypowiedzi wicepremiera Piechocińskiego. - Jesteśmy przekonani, że Minister Gospodarki miał na uwadze zamiar LW Bogdanka S.A. dotyczący rozszerzenia jej działalności wydobywczej na złoża "Ostrów“ i "Orzechów“. Przypomnijmy, że planowana inwestycji PD Co to budowa nowoczesnej kopalni im. Jana Karskiego, produkującej 6 mln ton węgla kamiennego rocznie. Wydobycie miałoby ruszyć od 2020 r. Inwestycja stworzy 2000 nowych miejsc pracy. Bogdanka otrzymała już koncesje poszukiwawcze na obszary w okolicach Orzechowa i Ostrowa. Stara się także o koncesję na wydobywanie węgla kamiennego na obszarze określanym, jako K-6 i K-7, obejmującym właśnie m.in. okolice Cycowa. Tej koncesji Bogdance odmówiono, a Ministerstwo Środowiska utrzymało w mocy zaskarżoną przez spółkę decyzję o odmowie. Władze Bogdanki zapowiedziały, że złożą skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Koalicjant / 5 grudnia 2014 r. o 19:27
0

Idżda chopy ostro to was unia w d..pe kopnie i tak sie ta wasza europejska przygoda skonczy,

jak dziadowanie pod Ruska granica z jablkami. Wista wio...

Avatar
To nie żarty / 5 grudnia 2014 r. o 17:32
0

Panie wicepremierze Piechociński ... ostro i po bandzie,

w odniesieniu do tego, ... co jeszcze jest polskie i Polski,

tak jak to robi z powodzeniem ... premier ORBAN na Węgrzech,

a PSL uzyska w następnych wyborach ... ponad 50 % głosów. 

Avatar
Widz / 5 grudnia 2014 r. o 13:28
0

PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ ODNOSI SIE DO SYTUACJI PRAKTYK MONOPOLISTYCZNYCH -

tyle w temacie.

Avatar
poznaniak / 5 grudnia 2014 r. o 11:13
0

1.Dlaczego nie buduja mieszkancy  regionu i zarząd Bogdanka 2.,.Dlaczego Spólka z siedzibą Wawy okrada [czytaj podatki ] region lubelski 3. Dlaczego siedziba nie znajduje się np w Lublinie 4.Dlaczego 20  procent zysku za  zniszcenie środowiska nie zostaje w miastach regionach tam gdzie sa kopalnie,tylko wędruje do rządu  tz Polskiego gdzie w  np USA tam gdzie kopalnie zostaje 25 procent zysku dla terenu i regionu .5.Lubelski region jest traktowany jak kolonia gdzie ludzie zarabiają 1/3 lub 1/2 co w warszawce ?

Avatar
Patriota / 5 grudnia 2014 r. o 11:05
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

NIE dla Lublina! Albo Chełm albo wypad do Australii z misiem koala liście prostować. Już raz Lublin w bambuko zrobił Chełm lokując kopalnię w Bogdance a nie w Stefanowie. Drugi raz się nie damy! Wara od chełmskiego węgla!

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 r. o 11:04
0

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

rozwiń
Avatar
swidnik / 5 grudnia 2014 r. o 10:44
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

rozwiń
Avatar
lbn / 5 grudnia 2014 r. o 10:44
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

Avatar
gość / 5 grudnia 2014 r. o 10:38
0

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPALNIĘ... A oddali Ją w ręce jakiegoś francuzika który to myślał że węgiel to się robi sam bez żadnego przygotowania wyrobiska, że kombajn czy tam strug sobie wjeżdża i ten ściany.... Myślał że to jest jak złapać żabę nad sadzawką wsadzić do garnka i ją ugotować czy tam upiec se te żabie udka... A teraz myśli jak tu ludziom upier***ić wypłaty, co by tu jeszcze zrobić żeby zaoszczędzić na kasie...  Najlepiej to niech sam odejdzie i zostawi tą Kopalnie tym którzy pracują w niej od kilkudziesięciu lat.... Ludzie powinni wykupić wszystkie te akcje i odebrać mu te prawa do niej.....

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPAL... rozwiń

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 r. o 10:26
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

Avatar
Koalicjant / 5 grudnia 2014 r. o 19:27
0

Idżda chopy ostro to was unia w d..pe kopnie i tak sie ta wasza europejska przygoda skonczy,

jak dziadowanie pod Ruska granica z jablkami. Wista wio...

Avatar
To nie żarty / 5 grudnia 2014 r. o 17:32
0

Panie wicepremierze Piechociński ... ostro i po bandzie,

w odniesieniu do tego, ... co jeszcze jest polskie i Polski,

tak jak to robi z powodzeniem ... premier ORBAN na Węgrzech,

a PSL uzyska w następnych wyborach ... ponad 50 % głosów. 

Avatar
Widz / 5 grudnia 2014 r. o 13:28
0

PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ ODNOSI SIE DO SYTUACJI PRAKTYK MONOPOLISTYCZNYCH -

tyle w temacie.

Avatar
poznaniak / 5 grudnia 2014 r. o 11:13
0

1.Dlaczego nie buduja mieszkancy  regionu i zarząd Bogdanka 2.,.Dlaczego Spólka z siedzibą Wawy okrada [czytaj podatki ] region lubelski 3. Dlaczego siedziba nie znajduje się np w Lublinie 4.Dlaczego 20  procent zysku za  zniszcenie środowiska nie zostaje w miastach regionach tam gdzie sa kopalnie,tylko wędruje do rządu  tz Polskiego gdzie w  np USA tam gdzie kopalnie zostaje 25 procent zysku dla terenu i regionu .5.Lubelski region jest traktowany jak kolonia gdzie ludzie zarabiają 1/3 lub 1/2 co w warszawce ?

Avatar
Patriota / 5 grudnia 2014 r. o 11:05
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

NIE dla Lublina! Albo Chełm albo wypad do Australii z misiem koala liście prostować. Już raz Lublin w bambuko zrobił Chełm lokując kopalnię w Bogdance a nie w Stefanowie. Drugi raz się nie damy! Wara od chełmskiego węgla!

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 r. o 11:04
0

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

rozwiń
Avatar
swidnik / 5 grudnia 2014 r. o 10:44
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

rozwiń
Avatar
lbn / 5 grudnia 2014 r. o 10:44
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

Avatar
gość / 5 grudnia 2014 r. o 10:38
0

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPALNIĘ... A oddali Ją w ręce jakiegoś francuzika który to myślał że węgiel to się robi sam bez żadnego przygotowania wyrobiska, że kombajn czy tam strug sobie wjeżdża i ten ściany.... Myślał że to jest jak złapać żabę nad sadzawką wsadzić do garnka i ją ugotować czy tam upiec se te żabie udka... A teraz myśli jak tu ludziom upier***ić wypłaty, co by tu jeszcze zrobić żeby zaoszczędzić na kasie...  Najlepiej to niech sam odejdzie i zostawi tą Kopalnie tym którzy pracują w niej od kilkudziesięciu lat.... Ludzie powinni wykupić wszystkie te akcje i odebrać mu te prawa do niej.....

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPAL... rozwiń

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 r. o 10:26
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzikie cmentarzysko zwierząt pod Lublinem
zdjęcia
galeria

Dzikie cmentarzysko zwierząt pod Lublinem

Odór nie do zniesienia, a pod wiatą wywieszonych kilkaset martwych zwierząt bez głów i skór. – Widok rodem z filmów Hitchcocka – obrońcy zwierząt tak opisują wizytę na terenie jednego z pól w Stasinie pod Lublinem.

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych
Zdjęcia ze Strefy Kibica w Lublinie
galeria

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu na Euro 2020 przegrała ze Słowacją i mocno skomplikowała sobie szansę na wyjście z grupy

Studenci interweniują na osiedlu Błonie w Lublinie. Znajdź ich prace
galeria

Studenci interweniują na osiedlu Błonie w Lublinie. Znajdź ich prace

To jedne z najbardziej ulotnych działań w miejskiej przestrzeni. Tym razem studentów Architektury Krajobrazu KUL można spotkać na lubelskim osiedlu Błonie. Część prac już jest, kolejne w środę

Umowa na obwodnicę Chełma podpisana, a lada dzień otwarcie nowej części S19

Umowa na obwodnicę Chełma podpisana, a lada dzień otwarcie nowej części S19

Za cztery lata kierowcy ominą Chełm nową obwodnicą. Podpisano umowę na realizację inwestycji. W ciągu kilku najbliższych dni kierowcy powinni też pojechać nowym odcinkiem S19 od Janowa Lubelskiego do Lasów Janowskich. Ta droga zostanie przekazana kierowcom na zasadzie tymczasowej organizacji ruchu.

Świdnik. Baseny pod chmurką czynne od wtorku. Są nowe atrakcje
zdjęcia
galeria

Świdnik. Baseny pod chmurką czynne od wtorku. Są nowe atrakcje

We wtorek ruszają baseny na świeżym powietrzu. Park Avia w Świdniku szykuje też kolejną atrakcję – park linowy. Prawdopodobnie ruszy z początkiem lata. – Zaczyny drugi sezon i serdecznie wszystkich zapraszamy – mówi Marcin Dmowski, zastępca burmistrza Świdnika.

Euro 2020. Szkocja – Czechy 0:2
film

Euro 2020. Szkocja – Czechy 0:2

Reprezentacja Czech niczym wytrawny bokser pokonała w Glasgow Szkotów po dwóch golach swojego snajpera Patricka Shicka. A drugą bramkę z tego spotkania czescy kibice będą wspominać latami

Gigant z Zalewu Zemborzyckiego. Wyłowili go i wrócił do wody
wideo
film

Gigant z Zalewu Zemborzyckiego. Wyłowili go i wrócił do wody

Ponad 2-metrowy sum w lubelskim zalewie? Tak, wędkarze udowodnili, że takie połowy są możliwe.

Lubelski sąd skazał syna za zabójstwo ojca. Prokurator chce surowszej kary

Lubelski sąd skazał syna za zabójstwo ojca. Prokurator chce surowszej kary

Prokuratura zapowiada apelację w sprawie Artura P. Mężczyzna zamordował swojego ojca, zadając mu serię ciosów nożem. Sąd skazał go za to na 18 lat więzienia.

W Chełmie mogą już myśleć na co wydać 2,5 miliona złotych

W Chełmie mogą już myśleć na co wydać 2,5 miliona złotych

Do 9 lipca mieszkańcy mogą zgłaszać swoje projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Chełm. Po ich zweryfikowaniu i zaopiniowaniu zostaną poddane głosowaniu w dniach 6-10 września.

Piotr Roszkowski: W pumptracku ciężko określić, co to jest profesjonalizm

Piotr Roszkowski: W pumptracku ciężko określić, co to jest profesjonalizm

Rozmowa z Piotrem Roszkowskim, zwycięzcą Pucharu Polski w pumptracku

Mężczyzna wypchnięty z okna wieżowca w Lublinie. Chciał spać, a oni szli do pracy

Mężczyzna wypchnięty z okna wieżowca w Lublinie. Chciał spać, a oni szli do pracy

Jest wyrok w sprawie zabójstwa młodego mężczyzny na lubelskim Czechowie. Piotr B. został pobity i wypchnięty z okna na 10 piętrze przez kolegów, z którymi pił alkohol. Chciał spać, a oni spieszyli się do pracy.

Weekend w Kinie Perła: Greenland, Sługi Boże, Ambassada
18 czerwca 2021, 21:00

Weekend w Kinie Perła: Greenland, Sługi Boże, Ambassada

W miniony weekend została zainaugurowana tegoroczna odsłona plenerowego Kina Berła (ul. Bernardyńska 15). Przed nami kolejne czerwcowe projekcje. 18 czerwca ok. godz. 21 zobaczymy film "Greenland".

Assassin's Creed: Valhalla. Era wikingów i oblężenie Paryża (wideo)
film

Assassin's Creed: Valhalla. Era wikingów i oblężenie Paryża (wideo)

Nowa wyprawa i lekcja historii o IX-wiecznej Norwegii i Anglii, czyli najbliższe dodatki do gry Assassin's Creed: Valhalla.

Lublin bez miejskiej strefy kibica. Dwa inne miasta w regionie przygotowały się na Euro 2020

Lublin bez miejskiej strefy kibica. Dwa inne miasta w regionie przygotowały się na Euro 2020

Wuwuzele, flagi oraz wspólne kibicowanie reprezentacji Polski – za taką atmosferą kibice tęsknili długich kilka lat. Niestety w niewielu miejscach w regionie będzie można poczuć choć trochę atmosferę mistrzostw Europy.

Jak pójdzie biało-czerwonym na Euro? Pytamy puławian
film

Jak pójdzie biało-czerwonym na Euro? Pytamy puławian

Polscy piłkarze rozpoczynają dzisiaj walkę w Mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu zmierzą się ze Słowacją. W grupie mamy także Hiszpanów i Szwedów. Sprawdziliśmy jakie oczekiwania, co do gry biało-czerwonych mają puławianie i osoby związane z miastem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!