Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

5 grudnia 2014 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Australijczycy odpowiadają na słowa Piechocińskiego

Autor: Zdjęcie autora (p.p. PAP)
2 10 A A

Janusz Piechociński podczas czwartkowej wizyty w Bogdance, na górniczej Barbórce, jednoznacznie zadeklarował się po stronie lubelskiej kopalni w sporze o koncesje wydobywczą na obszarze K 6-7, położnym w gminie Cyców. Przypomnijmy, że LW Bogdanka toczy spór o te złoże z Ministerstwem Środowiska, które lubelskiej spółce odmówiło wydania koncesji wydobywczej. Zaledwie kilka godzin później polsko-australijska spółka PD Co odniosła się do deklaracji wicepremiera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas czwartkowej Barbórki w Bogdance wicepremier Janusz Piechociński jednoznacznie zadeklarował po stronie LW Bogdanka. - Cieszy mnie ta konsekwencja, z jaką kierownictwo i załoga kopalni myśli o perspektywie. Nie muszę ukrywać, że jestem po waszej stronie w sprawie tych kolejnych koncesji. Dla mnie to niewyobrażalne, abyśmy wciągali graczy zewnętrznych, skoro w oparciu o polskie doświadczenia, polski kapitał możemy to zrobić - powiedział wicepremier Janusz Piechociński podczas uroczystości Święta Górników w kopalni Bogdanka. - Spółka PD Co przyjmuje, że wypowiedź premiera Janusza Piechocińskiego podczas święta Barbórki nie odnosi się do działań i planów naszej Spółki - mówi Kaziemirz Chojna, prawnik PD Co. - Spółce PD Co przysługuje wyłączne prawo do prowadzenia rozpoznania, a następnie pierwszeństwo w ubieganiu się o koncesję wydobywczą na obszarze objętym 4 przyznanymi Spółce koncesjami: Kopina, Cyców, Kulik i Syczyn - czytamy dalej w oficjalnym komunikacie wydanym kilka godzin po wypowiedzi wicepremiera Piechocińskiego. - Jesteśmy przekonani, że Minister Gospodarki miał na uwadze zamiar LW Bogdanka S.A. dotyczący rozszerzenia jej działalności wydobywczej na złoża "Ostrów“ i "Orzechów“. Przypomnijmy, że planowana inwestycji PD Co to budowa nowoczesnej kopalni im. Jana Karskiego, produkującej 6 mln ton węgla kamiennego rocznie. Wydobycie miałoby ruszyć od 2020 r. Inwestycja stworzy 2000 nowych miejsc pracy. Bogdanka otrzymała już koncesje poszukiwawcze na obszary w okolicach Orzechowa i Ostrowa. Stara się także o koncesję na wydobywanie węgla kamiennego na obszarze określanym, jako K-6 i K-7, obejmującym właśnie m.in. okolice Cycowa. Tej koncesji Bogdance odmówiono, a Ministerstwo Środowiska utrzymało w mocy zaskarżoną przez spółkę decyzję o odmowie. Władze Bogdanki zapowiedziały, że złożą skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Koalicjant / 5 grudnia 2014 o 19:27
0

Idżda chopy ostro to was unia w d..pe kopnie i tak sie ta wasza europejska przygoda skonczy,

jak dziadowanie pod Ruska granica z jablkami. Wista wio...

Avatar
To nie żarty / 5 grudnia 2014 o 17:32
0

Panie wicepremierze Piechociński ... ostro i po bandzie,

w odniesieniu do tego, ... co jeszcze jest polskie i Polski,

tak jak to robi z powodzeniem ... premier ORBAN na Węgrzech,

a PSL uzyska w następnych wyborach ... ponad 50 % głosów. 

Avatar
Widz / 5 grudnia 2014 o 13:28
0

PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ ODNOSI SIE DO SYTUACJI PRAKTYK MONOPOLISTYCZNYCH -

tyle w temacie.

Avatar
poznaniak / 5 grudnia 2014 o 11:13
0

1.Dlaczego nie buduja mieszkancy  regionu i zarząd Bogdanka 2.,.Dlaczego Spólka z siedzibą Wawy okrada [czytaj podatki ] region lubelski 3. Dlaczego siedziba nie znajduje się np w Lublinie 4.Dlaczego 20  procent zysku za  zniszcenie środowiska nie zostaje w miastach regionach tam gdzie sa kopalnie,tylko wędruje do rządu  tz Polskiego gdzie w  np USA tam gdzie kopalnie zostaje 25 procent zysku dla terenu i regionu .5.Lubelski region jest traktowany jak kolonia gdzie ludzie zarabiają 1/3 lub 1/2 co w warszawce ?

Avatar
Patriota / 5 grudnia 2014 o 11:05
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

NIE dla Lublina! Albo Chełm albo wypad do Australii z misiem koala liście prostować. Już raz Lublin w bambuko zrobił Chełm lokując kopalnię w Bogdance a nie w Stefanowie. Drugi raz się nie damy! Wara od chełmskiego węgla!

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 o 11:04
0

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

rozwiń
Avatar
swidnik / 5 grudnia 2014 o 10:44
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

rozwiń
Avatar
lbn / 5 grudnia 2014 o 10:44
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

Avatar
gość / 5 grudnia 2014 o 10:38
0

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPALNIĘ... A oddali Ją w ręce jakiegoś francuzika który to myślał że węgiel to się robi sam bez żadnego przygotowania wyrobiska, że kombajn czy tam strug sobie wjeżdża i ten ściany.... Myślał że to jest jak złapać żabę nad sadzawką wsadzić do garnka i ją ugotować czy tam upiec se te żabie udka... A teraz myśli jak tu ludziom upier***ić wypłaty, co by tu jeszcze zrobić żeby zaoszczędzić na kasie...  Najlepiej to niech sam odejdzie i zostawi tą Kopalnie tym którzy pracują w niej od kilkudziesięciu lat.... Ludzie powinni wykupić wszystkie te akcje i odebrać mu te prawa do niej.....

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPAL... rozwiń

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 o 10:26
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

Avatar
Koalicjant / 5 grudnia 2014 o 19:27
0

Idżda chopy ostro to was unia w d..pe kopnie i tak sie ta wasza europejska przygoda skonczy,

jak dziadowanie pod Ruska granica z jablkami. Wista wio...

Avatar
To nie żarty / 5 grudnia 2014 o 17:32
0

Panie wicepremierze Piechociński ... ostro i po bandzie,

w odniesieniu do tego, ... co jeszcze jest polskie i Polski,

tak jak to robi z powodzeniem ... premier ORBAN na Węgrzech,

a PSL uzyska w następnych wyborach ... ponad 50 % głosów. 

Avatar
Widz / 5 grudnia 2014 o 13:28
0

PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ ODNOSI SIE DO SYTUACJI PRAKTYK MONOPOLISTYCZNYCH -

tyle w temacie.

Avatar
poznaniak / 5 grudnia 2014 o 11:13
0

1.Dlaczego nie buduja mieszkancy  regionu i zarząd Bogdanka 2.,.Dlaczego Spólka z siedzibą Wawy okrada [czytaj podatki ] region lubelski 3. Dlaczego siedziba nie znajduje się np w Lublinie 4.Dlaczego 20  procent zysku za  zniszcenie środowiska nie zostaje w miastach regionach tam gdzie sa kopalnie,tylko wędruje do rządu  tz Polskiego gdzie w  np USA tam gdzie kopalnie zostaje 25 procent zysku dla terenu i regionu .5.Lubelski region jest traktowany jak kolonia gdzie ludzie zarabiają 1/3 lub 1/2 co w warszawce ?

Avatar
Patriota / 5 grudnia 2014 o 11:05
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

NIE dla Lublina! Albo Chełm albo wypad do Australii z misiem koala liście prostować. Już raz Lublin w bambuko zrobił Chełm lokując kopalnię w Bogdance a nie w Stefanowie. Drugi raz się nie damy! Wara od chełmskiego węgla!

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 o 11:04
0

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

Chodzi mi o statystykę , a nie pojedyncze przypadki. Wystarczy ruszyć się za granicę !Ponad 2,5 mln rodaków już tak zrobiło i dopiero wtedy znalazło szczęście w życiu , a nie wegeytację jak w RP !!!

rozwiń
Avatar
swidnik / 5 grudnia 2014 o 10:44
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

 Poczytaj sobie wypowiedzi osób pracujących w Polsce (Wrocław) dla Amazona, to zobaczysz jakimi pracodawcami są "niepolacy".... wisi nad Twoją głową skaner, który odlicza Ci w sekundach czas na wykonanie pracy. Jeżeli nie wyrabiasz się w czasie - reprymenda, jak sytuacja się powtarza... good bye  :(

rozwiń
Avatar
lbn / 5 grudnia 2014 o 10:44
0

ta australijska spółka jest zarejestrowana KRS w Warszawie więc podatki spływaja do warszawki nasz regin  nic z tego nie ma, niech zarejestrują spółkę w Lublinie i będzie OK

Avatar
gość / 5 grudnia 2014 o 10:38
0

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPALNIĘ... A oddali Ją w ręce jakiegoś francuzika który to myślał że węgiel to się robi sam bez żadnego przygotowania wyrobiska, że kombajn czy tam strug sobie wjeżdża i ten ściany.... Myślał że to jest jak złapać żabę nad sadzawką wsadzić do garnka i ją ugotować czy tam upiec se te żabie udka... A teraz myśli jak tu ludziom upier***ić wypłaty, co by tu jeszcze zrobić żeby zaoszczędzić na kasie...  Najlepiej to niech sam odejdzie i zostawi tą Kopalnie tym którzy pracują w niej od kilkudziesięciu lat.... Ludzie powinni wykupić wszystkie te akcje i odebrać mu te prawa do niej.....

Powiem tak.......... A co miał powiedzieć Pan Piechociński skoro został zaproszony na uroczystości świętowania Barbórki... Przecież nie powie, że jest przeciwny... Jeżeli naprawdę byłby za naszą kopalnią to przecież już dawno sprawa była by załatwiona... Jak by nie patrzeć jest przecież MINISTREM GOSPODARKI I V-CE PREMIEREM.... Niech oni wszyscy nie będą tacy dobrzy... I zamiast gadać i brnąć dalej w kłamstwa zaczną naprawdę robić coś pożytecznego... Już pokazali raz jacy to oni są dobrzy jak oni to dbają o Tą Jak oni to mówią NASZĄ KOPAL... rozwiń

Avatar
crx / 5 grudnia 2014 o 10:26
0

Wielce szanowny pan wiecepremier nie rozumie, że statystycznie najgorszym pracodawcą we wszechświecie są Polacy !!! Oby jak najwięcej tych resztek co zostały , trafiło w ręce zagranicznych pracodawców. Już socjaliści postawili na przemysł w rękach Polaków i co z tego wyszło ?

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spacer na 600-lecie fresków w Kaplicy Trójcy Świętej
29 sierpnia 2018, 16:00

Spacer na 600-lecie fresków w Kaplicy Trójcy Świętej 0 0

Co Gdzie Kiedy. INNA Fundacja zaprasza na wyjątkowy spacer tłumaczony na język migowy z okazji 600-lecia fresków w Kaplicy Trójcy Świętej. Start 29 sierpnia o godz. 16 przed bramą Zamku Lubelskiego.

Król duch Łucjana

Król duch Łucjana 0 0

W Galerii Autorskiej "Łucjan" przy ul. Bernardyńskiej 12 w Lublinie oglądać można ekspozycję Piotra Łucjana inspirowaną poematem wizyjnym Juliusza Słowackiego "Król duch".

Speed Car Motor kontra wicelider z Gniezna

Speed Car Motor kontra wicelider z Gniezna 2 0

Zawodnicy Speed Car Motoru przekonują, że porażka ze Zdunek Wybrzeżem to był tylko wypadek przy pracy. Przekonamy się o tym w niedzielę. Drużynę z Lublina czeka trudne wyjazdowe spotkanie z wiceliderem – Car Gwarant Startem Gniezno

X Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa. Krecziv czeka na polskich gości
19 sierpnia 2018, 14:00

X Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa. Krecziv czeka na polskich gości 1 0

Co Gdzie Kiedy. Koncert zespołu Wilki, pokazy pirotechniczne, kulinarna uczta „Smaki Gruzji” i przeloty balonem – to tylko niektóre atrakcje X Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa Granica 835 Kordon, Kryłów-Krecziv 2018. Wydarzenie już w najbliższą niedzielę na wyspie w Kryłowie, tuż przy rzece Bug.

Ustawka pseudokibiców. Padły strzały

Ustawka pseudokibiców. Padły strzały 10 7

Pięciu mieszkańców powiatu zamojskiego i lubelskiego zostało zatrzymanych po napadzie na grupę ponad 100 kibiców ze Stalowej Woli. Policja użyła broni.

Rośliny owadożerne w Muzeum Wsi Lubelskiej
19 sierpnia 2018, 11:00

Rośliny owadożerne w Muzeum Wsi Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników roślin owadożernych! W niedzielę, 19 sierpnia w godz. 11-17 w Muzeum Wsi Lubelskiej będzie można zobaczyć wspaniałe okazy tego typu roślin i spotkać się ze specjalistą.

Pies pogryzł mu buty. Przywiązał go do grzejnika

Pies pogryzł mu buty. Przywiązał go do grzejnika 12 4

21- latek z Lublina przywiązał psa do grzejnika, bo zwierze zniszczyło mu buty. Mężczyzna może trafić na trzy lata do więzienia.

Jarmark Jagielloński. Koncert zauroczył Lublinian (dużo zdjęć)
galeria

Jarmark Jagielloński. Koncert zauroczył Lublinian (dużo zdjęć) 7 1

Na dziedzińcu Zamku Natalia Kukulska zaśpiewała rzeszowskie melodie z Heleną Szpytmą z Markowej. Paulina Przybysz wystąpiła z kapelę Pańczaków. Zobaczyć można było także panie z zespołu Gołcunecki oraz śpiewaczkę Marię Pęzik z Gałek Rusinowskich. Wojtek Mazolewski wystąpił z kapelą Jurka Wrony, a Barbara Wrońska z Anną Chudą.

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 185 12

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 36 25

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 20 15

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 16 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!