Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 listopada 2010 r.
10:32
Edytuj ten wpis

Szczuł amstafem, napadał na ludzi. Wpadł

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 9 A A

Policjanci z Lubartowa zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o dokonanie napadu rabunkowego przy pomocy psa. Właściciel amstafa najpierw poszczuł psem trzech młodych ludzi, a następnie zrabował jednemu z nich około 8 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło ok. godziny 21:30 w sobotę w centrum Lubartowa. – Do trzech siedemnastolatków podszedł młody mężczyzna i zaczął ich zaczepiać.

Najpierw doszło do utarczki słownej, potem zaczął szczuć ich psem – mówi Artur Marczuk z policji w Lubartowie.

Pies pogryzł dwóch nastolatków. – Amstaf zranił ich w okolicach brzucha i pośladków. Obaj mieli poszarpane ubrania – dodaje. Obaj trafili do szpitala.

Jeden z nastolatków oddał mężczyźnie 8 zł. Policja szybka ustaliła rysopis właściciela psa. Przez całą noc patrole sprawdzały miasto. Zatrzymano go w niedzielę w ciągu dnia.


Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 o 15:12
0
Zgadzam sie z tym Sybirem,ale żeby chcieć ich wszystkich tam wysłac to Sybir byłby najgęsciej zaludnionym miejscem na ziemi,Chiny by zostały w tyle.
Avatar
STYX / 29 listopada 2010 o 14:43
0
I dlatego jestem za eliminowaniem dresiarzy z życia publicznego !!! To chołota zasługująca jedynie na Sybir.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 listopada 2010 o 12:46
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]

dobre, dobre! ale się uśmiałem. nieważne czy pisałeś to na serio czy tak dla jaj, ale wciąż się śmieje.
gorzej jeśli pisałeś to na poważnie, bo wtedy jedyne co można powiedzieć, że niezły z Ciebie głupek
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
gada / 29 listopada 2010 o 12:36
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
ja na pewno nie jestem zwolennikiem Tuska. Ale uważam że ktoś kto próbuje wytłumaczyć tego zwyrodniałego bandytę, na pewno jest psychopatą i jego miejsce jest w Abramowicach
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
a / 29 listopada 2010 o 12:11
0
Czyżby Goły z 3maja? Do kryminału!
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 o 11:35
0
Dawno cię tak dopadło? 8 zł potrzebował żeby godnie żyć? Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 o 11:33
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 o 11:27
0
taki pies ,to pies dla ludzi z inteligencją powyżej 100 Q ,taki pootęcjał jaki w nim drzemie i bezgraniczne zaufanie do własciciela najczęsciej wykorzystują dresiaże i ludzie bez wykształcenia stojący w bramie,to jedyny sprzęt jakim mogą sie pochwalic,tylko też nie wiedzą w jaki sposób.Patologia
Avatar
Polak troszczacy sie / 29 listopada 2010 o 10:46
0
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyje... rozwiń
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 o 15:12
0
Zgadzam sie z tym Sybirem,ale żeby chcieć ich wszystkich tam wysłac to Sybir byłby najgęsciej zaludnionym miejscem na ziemi,Chiny by zostały w tyle.
Avatar
STYX / 29 listopada 2010 o 14:43
0
I dlatego jestem za eliminowaniem dresiarzy z życia publicznego !!! To chołota zasługująca jedynie na Sybir.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 listopada 2010 o 12:46
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]

dobre, dobre! ale się uśmiałem. nieważne czy pisałeś to na serio czy tak dla jaj, ale wciąż się śmieje.
gorzej jeśli pisałeś to na poważnie, bo wtedy jedyne co można powiedzieć, że niezły z Ciebie głupek
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
gada / 29 listopada 2010 o 12:36
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
ja na pewno nie jestem zwolennikiem Tuska. Ale uważam że ktoś kto próbuje wytłumaczyć tego zwyrodniałego bandytę, na pewno jest psychopatą i jego miejsce jest w Abramowicach
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
a / 29 listopada 2010 o 12:11
0
Czyżby Goły z 3maja? Do kryminału!
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 o 11:35
0
Dawno cię tak dopadło? 8 zł potrzebował żeby godnie żyć? Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 o 11:33
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 o 11:27
0
taki pies ,to pies dla ludzi z inteligencją powyżej 100 Q ,taki pootęcjał jaki w nim drzemie i bezgraniczne zaufanie do własciciela najczęsciej wykorzystują dresiaże i ludzie bez wykształcenia stojący w bramie,to jedyny sprzęt jakim mogą sie pochwalic,tylko też nie wiedzą w jaki sposób.Patologia
Avatar
Polak troszczacy sie / 29 listopada 2010 o 10:46
0
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyje... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy walczą ze skutkami przejścia trąby powietrznej. Wiadomo, kiedy otrzymają pomoc
galeria

Mieszkańcy walczą ze skutkami przejścia trąby powietrznej. Wiadomo, kiedy otrzymają pomoc 1 2

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek zapowiedział, że do osób poszkodowanych przez trąbę powietrzną, która we wtorek przeszła przez podlubelskie wsie, już w tym tygodniu trafi pomoc. Rodziny dotknięte przez kataklizm cały czas pracują i usuwają skutki żywiołu.

Valentina Blażević i Joanna Gadzina na celowniku MKS Perła

Valentina Blażević i Joanna Gadzina na celowniku MKS Perła 0 2

Sezon jeszcze się nie skończył, ale w klubie już myślą o nadchodzących rozgrywkach. Na liście potencjalnych wzmocnień najczęściej pojawiają się nazwiska Valentiny Blażević i Joanny Gadziny

Strażnicy miejscy testują samochód elektryczny

Strażnicy miejscy testują samochód elektryczny 0 2

Jeszcze kilka dni potrwają testy elektrycznego samochodu prowadzone przez lubelską Straż Miejską

MZK Biała Podlaska ze stratą finansową. Czy podrożeją bilety?

MZK Biała Podlaska ze stratą finansową. Czy podrożeją bilety? 1 7

Czy w Białej Podlaskiej wzrosną ceny biletów komunikacji miejskiej? Taką ewentualność sugeruje Krzysztof Trochimiuk, nowy prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Tymczasem prezydent miasta w swojej kampanii wyborczej obiecywał darmowe bilety dla uczniów.

Wraca letni klub Plener w Lublinie. Impreza na otwarcie sezonu
24 maja 2019, 19:00

Wraca letni klub Plener w Lublinie. Impreza na otwarcie sezonu 0 0

Lato za pasem, więc na rozrywkową mapę Lublina wraca jedno z najciekawszych miejsc - letni klub Plener, działający na granicy Targów Lublin i Parku Ludowego. Już 24 maja o godz. 20 imprezowa inauguracja sezonu. O dobrą zabawę zadbają: Flirtini crew oraz Rosalie. & Gverilla.

Rewitalizacja czyli wycinka totalna. 58 drzew pod topór  [zdjęcia]
galeria

Rewitalizacja czyli wycinka totalna. 58 drzew pod topór [zdjęcia] 2 9

W środę rano w centrum Parczewa pojawili się robotnicy. Wokół pl. Wolności stanęło ogrodzenie. Okoliczni mieszkańcy boją się, że wkrótce zza blaszanego ogrodzenia zacznie dochodzić ryk pił

Srebro Jakuba Kalinowskiego z SKKB Politechniki, AMP w kickboxingu znowu w Lublinie

Srebro Jakuba Kalinowskiego z SKKB Politechniki, AMP w kickboxingu znowu w Lublinie 0 0

Zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski zdobył srebrny medal podczas zawodów Pucharu Świata Kickboxing, które zostały rozegrane na Węgrzech.

Burze z deszczem i silnym wiatrem jeszcze dziś w woj. lubelskim. Nowe ostrzeżenie pogodowe
galeria
film

Burze z deszczem i silnym wiatrem jeszcze dziś w woj. lubelskim. Nowe ostrzeżenie pogodowe 18 0

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzami.

"Muzyka tradycyjna Polesia Lubelskiego i jej wykonawcy". Książka i płyta doceniona

"Muzyka tradycyjna Polesia Lubelskiego i jej wykonawcy". Książka i płyta doceniona 0 0

Książka i płyta muzyczna „Łuhom, łuhom ponad Buhom. Muzyka tradycyjna Polesia Lubelskiego i jej wykonawcy” wydana przez lubelskie Towarzystwo dla Natury i Człowieka otrzymała I nagrodę w konkursie Fonogram Źródeł organizowanym przez Program II Polskiego Radia.

Wielki pech Arkadiusza Maksymiuka z Wisły Puławy

Wielki pech Arkadiusza Maksymiuka z Wisły Puławy 0 0

Wisła Puławy do końca sezonu będzie musiała radzić sobie bez podstawowego pomocnika. W sobotnim meczu z Avią Świdnik Arkadiusz Maksymiuk złamał nogę. W ostatnich tygodniach los nie oszczędzał 26-latka

Pomoc finansowa dla ofiar trąby powietrznej. Wiadomo, ile dostaną mieszkańcy
film

Pomoc finansowa dla ofiar trąby powietrznej. Wiadomo, ile dostaną mieszkańcy 2 5

Pieniądze z budżetu wojewody otrzymają poszkodowani w wyniku wtorkowej trąby powietrznej, która przeszła przez gminę Wojciechów koło Lublina

10. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w Zamościu
24 maja 2019, 19:30

10. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w Zamościu 0 0

W dniach 24-30 maja w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zorganizowana zostanie jubileuszowa, 10. edycja Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. W programie najciekawsze francuskie produkcje ostatnich lat.

Puławy: Będą miejskie pieniądze na powiatową służbę zdrowia, ale nie w budżecie obywatelskim

Puławy: Będą miejskie pieniądze na powiatową służbę zdrowia, ale nie w budżecie obywatelskim 13 17

Rysuje się kompromis w sprawie dotowania przez miasto jednostek służby zdrowia, za które odpowiada powiat. SP ZOZ może liczyć na stałą pomoc finansową. Inwestycje zdrowotne nie wrócą jednak do budżetu obywatelskiego.

Nauczycielka zmarła nagle na wycieczce. Ponad 200 uczniów dostało antybiotyki

Nauczycielka zmarła nagle na wycieczce. Ponad 200 uczniów dostało antybiotyki 42 4

Ponad 200 uczniów ze szkoły podstawowej w miejscowości Skierbieszów w powiecie zamojskim dostało antybiotyki, po tym jak podczas wycieczki w Zakopanem zmarła ich nauczycielka

Lubelskie: Wkrótce otwiera się muzeum klocków Lego. Perełki z lat 70. i 80.

Lubelskie: Wkrótce otwiera się muzeum klocków Lego. Perełki z lat 70. i 80. 1 3

Makiety i kilkaset eksponatów, w tym perełki z lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Wszystko z klocków Lego. W wakacje otwiera się Kazimierskie Muzeum Klocków Lego

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!