Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 listopada 2010 r.
10:32
Edytuj ten wpis

Szczuł amstafem, napadał na ludzi. Wpadł

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 9 A A

Policjanci z Lubartowa zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o dokonanie napadu rabunkowego przy pomocy psa. Właściciel amstafa najpierw poszczuł psem trzech młodych ludzi, a następnie zrabował jednemu z nich około 8 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło ok. godziny 21:30 w sobotę w centrum Lubartowa. – Do trzech siedemnastolatków podszedł młody mężczyzna i zaczął ich zaczepiać.

Najpierw doszło do utarczki słownej, potem zaczął szczuć ich psem – mówi Artur Marczuk z policji w Lubartowie.

Pies pogryzł dwóch nastolatków. – Amstaf zranił ich w okolicach brzucha i pośladków. Obaj mieli poszarpane ubrania – dodaje. Obaj trafili do szpitala.

Jeden z nastolatków oddał mężczyźnie 8 zł. Policja szybka ustaliła rysopis właściciela psa. Przez całą noc patrole sprawdzały miasto. Zatrzymano go w niedzielę w ciągu dnia.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 r. o 15:12
0
Zgadzam sie z tym Sybirem,ale żeby chcieć ich wszystkich tam wysłac to Sybir byłby najgęsciej zaludnionym miejscem na ziemi,Chiny by zostały w tyle.
Avatar
STYX / 29 listopada 2010 r. o 14:43
0
I dlatego jestem za eliminowaniem dresiarzy z życia publicznego !!! To chołota zasługująca jedynie na Sybir.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 listopada 2010 r. o 12:46
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]

dobre, dobre! ale się uśmiałem. nieważne czy pisałeś to na serio czy tak dla jaj, ale wciąż się śmieje.
gorzej jeśli pisałeś to na poważnie, bo wtedy jedyne co można powiedzieć, że niezły z Ciebie głupek
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
gada / 29 listopada 2010 r. o 12:36
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
ja na pewno nie jestem zwolennikiem Tuska. Ale uważam że ktoś kto próbuje wytłumaczyć tego zwyrodniałego bandytę, na pewno jest psychopatą i jego miejsce jest w Abramowicach
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
a / 29 listopada 2010 r. o 12:11
0
Czyżby Goły z 3maja? Do kryminału!
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 r. o 11:35
0
Dawno cię tak dopadło? 8 zł potrzebował żeby godnie żyć? Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 r. o 11:33
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 r. o 11:27
0
taki pies ,to pies dla ludzi z inteligencją powyżej 100 Q ,taki pootęcjał jaki w nim drzemie i bezgraniczne zaufanie do własciciela najczęsciej wykorzystują dresiaże i ludzie bez wykształcenia stojący w bramie,to jedyny sprzęt jakim mogą sie pochwalic,tylko też nie wiedzą w jaki sposób.Patologia
Avatar
Polak troszczacy sie / 29 listopada 2010 r. o 10:46
0
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyje... rozwiń
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 r. o 15:12
0
Zgadzam sie z tym Sybirem,ale żeby chcieć ich wszystkich tam wysłac to Sybir byłby najgęsciej zaludnionym miejscem na ziemi,Chiny by zostały w tyle.
Avatar
STYX / 29 listopada 2010 r. o 14:43
0
I dlatego jestem za eliminowaniem dresiarzy z życia publicznego !!! To chołota zasługująca jedynie na Sybir.
Avatar
llubellak@op.pl / 29 listopada 2010 r. o 12:46
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]

dobre, dobre! ale się uśmiałem. nieważne czy pisałeś to na serio czy tak dla jaj, ale wciąż się śmieje.
gorzej jeśli pisałeś to na poważnie, bo wtedy jedyne co można powiedzieć, że niezły z Ciebie głupek
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
gada / 29 listopada 2010 r. o 12:36
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
ja na pewno nie jestem zwolennikiem Tuska. Ale uważam że ktoś kto próbuje wytłumaczyć tego zwyrodniałego bandytę, na pewno jest psychopatą i jego miejsce jest w Abramowicach
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
a / 29 listopada 2010 r. o 12:11
0
Czyżby Goły z 3maja? Do kryminału!
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 r. o 11:35
0
Dawno cię tak dopadło? 8 zł potrzebował żeby godnie żyć? Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno
Avatar
opcy / 29 listopada 2010 r. o 11:33
0
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
[/quote]
[quote name='Polak troszczacy sie' timestamp='1291023979' post='393746']
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uz... rozwiń
Avatar
niuniu / 29 listopada 2010 r. o 11:27
0
taki pies ,to pies dla ludzi z inteligencją powyżej 100 Q ,taki pootęcjał jaki w nim drzemie i bezgraniczne zaufanie do własciciela najczęsciej wykorzystują dresiaże i ludzie bez wykształcenia stojący w bramie,to jedyny sprzęt jakim mogą sie pochwalic,tylko też nie wiedzą w jaki sposób.Patologia
Avatar
Polak troszczacy sie / 29 listopada 2010 r. o 10:46
0
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyjechac raz w roku za granice na wakacje i pozyc sobie...
Skromny obywatel tego kraju ma podobne potrzeby...stad tez desperacja w zdobywaniu pieniedzy na przezycie w godnych warunkach.
Od dawien dawna pisze, ze restrykcje i kary nie zastapia rozsadnego systemu wspomagania rodzin!
Juz dawno bylo mowione, ze trzeba rozbudowac socjalne wspomaganie zasilkami ludzi bedacych w potrzebie.
Ale oczywiscie PO wygralo wybory glosami frustratow i caly wysilek poprzedniego rzadu poszedl na marne.
Ludzie nie majacy grosza na podstwowe zaspokojenie potrzen beda musieli uciekac sie do niekonwencjonalnych sposobow uzyskiwania dochodu. Nie tylkO PO-wcy i kapitalisci zyjacy, jak pijawki na organizie spolecznym chca wyje... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprint sapera i szkoła przetrwania w weekend

Sprint sapera i szkoła przetrwania w weekend

Już w sobotę WOT otworzy bramy koszar na Majdanku w Lublinie, a w niedzielę zaprasza na rodzinny piknik sportowy w Grabowcu.

Zamość. Będą zmiany w Radzie Miasta?

Zamość. Będą zmiany w Radzie Miasta?

Po personalnej rewolucji na poprzedniej sesji rady miasta, kolej na ciąg dalszy. Jeden z radnych chce by zamiast trzech wiceprzewodniczących rady był tylko jeden. Głosowanie w poniedziałek.

Badanie. Co dziś robią zwolnieni przez pandemię?

Badanie. Co dziś robią zwolnieni przez pandemię?

W branżach najmocniej dotkniętych restrykcjami pandemicznymi prawie co dziesiąta osoba straciła pracę; bezrobotni przebranżowili się do pracy w handlu, budownictwie lub przemyśle - przekazał w czwartek Polski Instytut Ekonomiczny.

Koncert RGG Trio w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2021, 19:00

Koncert RGG Trio w Centrum Spotkania Kultur

30 września o godz. 19 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert RGG Trio. Artyści wystąpią z programem "Mysterious Monuments On The Moon" na jubileusz 20-lecia istnienia zespołu.

Setki milionów złotych zatrzymanych na granicy. Pokazali, jak to robią
zdjęcia
galeria

Setki milionów złotych zatrzymanych na granicy. Pokazali, jak to robią

Rozliczają nas z podatków, tropią przemyt, walczą z przestępczością gospodarczą i nielegalnym hazardem – na placu Litewskim w Lublinie świętowano Dzień Krajowej Administracji Skarbowej. Były medale dla funkcjonariuszy, pokazy i wystawy rzeczy z przemytu przechwyconych na granicach.

Wschodni akcent i „musimy sprawdzić pana telefon”. Nagranie rozmowy z oszustami
film

Wschodni akcent i „musimy sprawdzić pana telefon”. Nagranie rozmowy z oszustami

Policja ujawnia, jak działają oszuści. Ku przestrodze publikuje nagranie rozmowy telefonicznej, podczas której chciano przejąć kontrolę nad telefonem klienta banku.

Nie czekaj, zmień swoje osiedle. Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego w Łęcznej

Nie czekaj, zmień swoje osiedle. Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego w Łęcznej

Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Do podziału jest ponad 322 tysiące złotych w ramach kilku wariantów budżetów przeznaczonych na osiedla, budżet zielony i budżet dla dzieci i młodzieży.

Zwężą ul. Lubelskiego Lipca ‘80 w Lublinie

Zwężą ul. Lubelskiego Lipca ‘80 w Lublinie

Od piątku aż do końca roku zwężona będzie jezdnia ul. Lubelskiego Lipca ’80 po stronie Targów Lublin oraz parku Ludowego.

Weekend z teatrem w Centrum Kultury w ramach Konfrontacji Teatralnych
23 września 2021, 19:00

Weekend z teatrem w Centrum Kultury w ramach Konfrontacji Teatralnych

Startują 26. Konfrontacje Teatralne w Lublinie. Pierwszy spektakl w sobotę o godz. 19. Widzowie zobaczą "Bezmatek" Teatru Ludowego z Krakowa. W niedzielę propozycja muzyczna, czyli koncert/performance SIKSY.

Złota Setka 2020. Przedsiębiorco, obyś żył w ciekawych czasach
galeria

Złota Setka 2020. Przedsiębiorco, obyś żył w ciekawych czasach

Kiedy 25 lat temu Dziennik Wschodni organizował pierwszy plebiscyt „Złota Setka. Ranking największych firm Lubelszczyzny” prawdopodobnie nikt nie przypuszczał, że stanie się on tak prestiżowym wydarzeniem, a przedsiębiorcy będą nas zasypywać pytaniami, kiedy startujemy z kolejną jego edycją.

Okna aluminiowe – co pod lupę, co na warsztat, gdy wybór staje się faktem?

Okna aluminiowe – co pod lupę, co na warsztat, gdy wybór staje się faktem?

Okna aluminiowe to jeden z tych produktów, które przed laty trafiły do szuflady z wykaligrafowaną nazwą kategorii i długo nie było dla nich miejsca w innej „przegródce”. Kojarzone z budownictwem przemysłowym, z dopiętą łatką „zimnych”, którą „zawdzięczały” parametrom, nie były brane pod uwagę w projektach przestrzeni prywatnej. Dziś prezentują nowe, ocieplone oblicze i pakiet cech, którym warto się przyjrzeć, gdy szukamy rozwiązań atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych.

Te produkty z pewnością spotkasz w ukraińskiej kuchni

Te produkty z pewnością spotkasz w ukraińskiej kuchni

Wiele narodowości ma swoje ulubione przysmaki. Często są to produkty, które możemy odnaleźć w innych krajach, czasem występują tylko w konkretnym miejscu. Podróżując warto jest wiedzieć, jaki rodzaj żywności jest najchętniej wybierany przez dane narodowości.

Lublin: Tysiące róż, dziesiątki grusz. Miejscy urzędnicy obiecują więcej zieleni

Lublin: Tysiące róż, dziesiątki grusz. Miejscy urzędnicy obiecują więcej zieleni

Ratusz ogłosił wczoraj plan posadzenia 176 drzew i tysięcy krzewów. Cicho jest wciąż o sadzeniu obiecanych setek drzew za pieniądze z budżetu obywatelskiego i o zazielenieniu Krakowskiego Przedmieścia. Urzędnicy zapewniają, że spełnią te obietnice do końca roku.

5 korzyści jakie daje firmowa strona internetowa

5 korzyści jakie daje firmowa strona internetowa

Strona internetowa dla firmy jest nie tylko wizytówką, ponieważ nawet małe lokalne firmy mogą w ten sposób zwiększyć swoją sprzedaż, zyskać dodatkową reklamę, ułatwić kontakt z klientami czy znacznie wpłynąć na rozwój swojego wizerunku i rozpoznawalność.

Zbierają dane o stratach w rolnictwie. Można je zgłaszać do 11 października