Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 czerwca 2012 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Czarne chmury nad budową drogi S19 Białystok - Lublin - Rzeszów

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 22 A A
Do tej pory udało się zbudować tylko krótkie fragmenty ekspresowej "19”, np. obwodnicę Kocka (Macie
Do tej pory udało się zbudować tylko krótkie fragmenty ekspresowej \"19”, np. obwodnicę Kocka (Macie

Nie ma pewności, czy do 2020 roku znajdą się pieniądze na budowę drogi S19. W Rzeszowie już alarmują. Czy będziemy musieli wywalczyć sobie pieniądze tak jak w przypadku S17?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rząd zawiesił tworzenie spółki, która miała wybudować "dziewiętnastkę”, czyli ekspresówkę z północy Europy na południe. Samochody mają przejechać nią z Kłajpedy na Litwie, przeciąć Białystok, Lublin, Rzeszów i dojechać do Salonik w Grecji. Jednak wciąż brakuje pieniędzy, żeby S19 na terenie Polski przebudować.

Marszałek podkarpacki Mirosław Karapyta alarmuje: Nie ma rządowej decyzji, że przebudowa drogi znajdzie się w budżecie Unii na lata 2014–2020. Napisała o tym wczoraj "Gazeta Wyborcza”.

Karapyta tłumaczy, że Ministerstwo Transportu ciągle zastanawia się, jakie inwestycje drogowe wybrać. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przypomina natomiast, że najpierw trzeba wynegocjować, ile pieniędzy dostanie Polska w przyszłym budżecie UE.

Jednak na Podkarpacie docierają półoficjalne sygnały, że w pierwszej kolejności powstaną inne drogi, np. S7 z Pomorza na południe kraju.

Oficjalnie minister transportu Sławomir Nowak i drogowcy zapewniają, że odcinek od Rzeszowa na północ powstanie do 2020 roku.

– Prace na odcinku od Lubartowa do granic województwa podkarpackiego przewidujemy na lata 2014–2020 – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. Drogowcy czekają na decyzję środowiskową dotyczącą całego odcinka S19 na terenie naszego województwa. Z decyzją w ręku i zapewnionym finansowaniem GDDKiA zleci przygotowanie dalszej dokumentacji.

– Nie mam sygnałów, że nie będzie pieniędzy na nasz odcinek "dziewiętnastki”. Ale zdaję sobie sprawę, że łatwo o to nie będzie – mówi tymczasem poseł Stanisław Żmijan, szef PO w lubelskiem i zastępca przewodniczącego sejmowej komisji infrastruktury. Tłumaczy, że od Lublina do Rzeszowa droga ma być przebudowana w pierwszej kolejności.

Jest jednak czego pilnować. S19 miała budować nowa spółka. – Firma nie powstała, prace nad jej powołaniem zawieszono – mówi Waldemar Malesa, który miał być jej prezesem.

– Zdecydował stan finansów państwa. Pieniędzy na S19 nie było, w grę wchodziło zwiększenie deficytu budżetowego. Minister finansów, oprócz cięć wydatków, zastopował również powoływanie spółek –  tłumaczy Żmijan.

Żeby rząd dał pieniądze na budowę obwodnicy Lublina i przebudowę trasy S17, trzeba było wspólnej akcji mieszkańców, związkowców, przedsiębiorców, polityków i samorządowców. Czeka nas powtórka z protestów sprzed ponad roku? – Nie zaszkodzi, żeby ludzie angażowali się w akcje prowadzące do tego, by po województwie jeździło się bezpiecznie i komfortowo – podpowiada Żmijan.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cheap north face jackets / 24 września 2012 o 11:02
0
The look you will
Xmhzmy-liliyu0924Inside the us, soccer is just about the most well-liked activities along with throughout several circumstances goes on that will it is usually detection during the entire earth. As opposed to chosen notion, likely the males and females whom apparently loathe martial arts is commonly savoring the experience, precisely what exclusive small along with previous males and females regarding the entire world to whom generally loves the activit.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats Wholesale[/url]y Little league to select from are actually first utilised in 1860 inside Brooklyn Excelsior's martial arts crew. By simply that period figure, most varieties of pickup caps are generally position about by using your staff members people, on the other hand, certainly not nearly a great deal of. These kind of shelving usually are not simply for fad survey nevertheless may be incredi.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]New Era Snapback Hats[/url]ible a style of supplying security through the detrimental light jointly with all the sunrays. Your component that creates dc to select from chosen; actually there are several methods of boundaries available The look you will discover may possibly tell exclusively precisely why. The idea incorporates a popular the front top of your respective wine glass as well as adjuster inside ai.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats[/url]rborne debris to check assorted mental faculties patterns nevertheless you can even incorporate the idea suitable for your head rating. In comparison to other varieties of truck caps, softball truck caps remains to be to be as part of your regular fashion. Site traffic football to select from are likely to be popular with almost any man or woman, acquiring one particular as part of your regi.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Cheap Snapback Hats[/url]onal nearby mall deems that you just generally amazingly lucky particular person. What causes it staying they are often minimal using assortment and also the involve can be abnormal since a lot of people are generally rapidly just after they. Featuring reported that will, there is not any have to have regarding squandering your current comprehensive tenacity to take a look find one par.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats For Sale[/url]ticular through the searching spot. This specific is caused by organization caps are all around online on-line. These types of ersus Snapback To select from offer an selection regarding visuals along with clothing from which to choose this means one does need to worry with regards to your current types to settle on by simply. Virtually all persons obviously have your snapback to se.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats Online[/url]ect from that can define his or her maximum groupings. Knitted babyish cap is utterly your a great deal of reverred matter that one could when accomplish to the little one considering that it happens to be created using wide range of adulation along with devotion. All you may possibly fee can be regular bodyweight devotion as well as overall wool using the admeasurement of your respec.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]http://www.snapbackswholesale.biz[/url]tive cap you happen to be accommodating to generate, again you could fee one particular list of a number of admeasurement 7 PEOPLE double-pointed all-overs using scissors, wool intensify in addition to a stitch manufacturer in case critical. Currently developing look their design, after attaining pretty much everything, follow using abstraction your top, internet marketer your hit in the cap along with assuredly in case it happens to be executed, go against wool. Carefully thread a new wool intensify along with blooper your appears absorb your intensify along with cull small, and then, due to the achievements braid throughout concludes. Effectively, mainly the many babyish accouterment habits are common shaped throughout 3 ply 100% nylon babyish yarns considering that this specific wool seemingly abiding along with standard for you to problem pertaining to.
The look you will
Xmhzmy-liliyu0924Inside the us, soccer is just about the most well-liked activities along with throughout several circumstances goes on that will it is usually detection during the entire earth. As opposed to chosen notion, likely the males and females whom apparently loathe martial arts is commonly savoring the experience, precisely what exclusive small along with previous males and females regarding the entire world to whom generally loves the activit.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats Wholesale... rozwiń
Avatar
jezdzi / 12 czerwca 2012 o 20:12
0
Droga dwupasmowa to ważna inwestycja. Niestety już dziś widzimy drobne fuszerki na intniejących drogach. Proszę o uzupełnienie asfaltem poboczy na odcinku trasy nr.8 z Wyszkowa do Ostrowi Maz. W r.2009 firma, która na zlecenie GDDKIA frezowała ten odcinek zapomniała (!!!) o wypełnieniu poboczy. Coś takiego musi być uzupełnione!! Pobocze jest niżej, jest dziurawe!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2012 o 19:13
0
Aj,Waj S19 psychozę uwidoczniło.
Avatar
. / 12 czerwca 2012 o 17:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1339488565' post='638358']
Most przez Wisłę w Kamieniu w chwili obecnej,jak ma się słabe drogi w województwie nie jest priorytetem.
[/quote]Jest priorytetem bo odciąży ruch przez Puławy
Avatar
Magda_23 / 12 czerwca 2012 o 15:00
0
[quote name='NIEKOLL' timestamp='1339491128' post='638382']
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPOLSKIM, POMORSKIM,ZACHODNIPOMORSKIM,MAZOWIECKIM=NAJWIĘCEJ AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!NAJGORSZE I NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE TO DROGI:PODLASKIEGO, LUBELSKIEGO,ZERO ISTNIEJĄCYCH I BUDOWANYCH AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!
[/quote]

To Ci gratuluje że nie musisz jeździć. Ja 2 razy w tygodniu pokonuje trasę Lublin - Rzeszów. I jeśli jeszcze na odcinku podkarpackim (miejscami co prawda dziurawa) da się przejechać w miarę normalnie, to lubelski odcinek woła o pomstę do nieba! Zastanawiam się po co są posłowie, całe zastępy urzedników w Urzędzie Wojewódzkim i Marszałkowskim, jak nie potrafią zapewnić pieniędzy żeby zrobić porządną drogę a w tym przypadku S-19 w kierunku Rzeszowa po S-17 to priorytet władź województwa!
[quote name='NIEKOLL' timestamp='1339491128' post='638382']
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPO... rozwiń
Avatar
qwewe / 12 czerwca 2012 o 12:41
0
Panie Marszałku Hetman

Budowa tej drogi to jest swoisty egzamin dla Pana. Życzę powodzenia.
Avatar
NIEKOLL / 12 czerwca 2012 o 10:52
0
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPOLSKIM, POMORSKIM,ZACHODNIPOMORSKIM,MAZOWIECKIM=NAJWIĘCEJ AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!NAJGORSZE I NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE TO DROGI:PODLASKIEGO, LUBELSKIEGO,ZERO ISTNIEJĄCYCH I BUDOWANYCH AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPOLSKIM, POMORSKIM,ZACHODNIPOMORSKIM,MAZOWIECKIM=NAJWIĘCEJ AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU&... rozwiń
Avatar
anka / 12 czerwca 2012 o 10:24
0
To my po to mamy tylu posłów, i innych geniuszy, po to płacimy podatki, aby jeszcze walczyć o budowę dróg? A nie po to właśnie geniusze biorą pieniądze, aby wiedzieć, że Polska to ma ok. 38 mln. mieszkańców i ponad 300 tys. km2, a to oznacza, że na całej tej powierzchni potrzebne są autostrady, ekspresówki i inne drogi? Leśne są doskonałe w lasach, skansenach, parkach, itp. Poza tym w pierwszej koleności buduje się, remontuje, to czego nie ma i co jest szczególnie zniszczone, zatem to budowa i remonty dróg właśnie we wschodniej części Polski powinny być priorytetem. Jeżeli więc wszyscy posłowie są bezradni, to niech ustąpią, a nie każą nam robić blokady, z których potem będą się wyśmiewać w TV.
To my po to mamy tylu posłów, i innych geniuszy, po to płacimy podatki, aby jeszcze walczyć o budowę dróg? A nie po to właśnie geniusze biorą pieniądze, aby wiedzieć, że Polska to ma ok. 38 mln. mieszkańców i ponad 300 tys. km2, a to oznacza, że na całej tej powierzchni potrzebne są autostrady, ekspresówki i inne drogi? Leśne są doskonałe w lasach, skansenach, parkach, itp. Poza tym w pierwszej koleności buduje się, remontuje, to czego nie ma i co jest szczególnie zniszczone, zatem to budowa i remonty dróg właśnie we wschodniej części Polski... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2012 o 10:09
0
Most przez Wisłę w Kamieniu w chwili obecnej,jak ma się słabe drogi w województwie nie jest priorytetem.
Avatar
ja / 12 czerwca 2012 o 09:33
0
Dopoki przy korycie beda bezmozgi z PSL dopoty lubelskie bedzie zapomnianym skansenem.
Avatar
cheap north face jackets / 24 września 2012 o 11:02
0
The look you will
Xmhzmy-liliyu0924Inside the us, soccer is just about the most well-liked activities along with throughout several circumstances goes on that will it is usually detection during the entire earth. As opposed to chosen notion, likely the males and females whom apparently loathe martial arts is commonly savoring the experience, precisely what exclusive small along with previous males and females regarding the entire world to whom generally loves the activit.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats Wholesale[/url]y Little league to select from are actually first utilised in 1860 inside Brooklyn Excelsior's martial arts crew. By simply that period figure, most varieties of pickup caps are generally position about by using your staff members people, on the other hand, certainly not nearly a great deal of. These kind of shelving usually are not simply for fad survey nevertheless may be incredi.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]New Era Snapback Hats[/url]ible a style of supplying security through the detrimental light jointly with all the sunrays. Your component that creates dc to select from chosen; actually there are several methods of boundaries available The look you will discover may possibly tell exclusively precisely why. The idea incorporates a popular the front top of your respective wine glass as well as adjuster inside ai.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats[/url]rborne debris to check assorted mental faculties patterns nevertheless you can even incorporate the idea suitable for your head rating. In comparison to other varieties of truck caps, softball truck caps remains to be to be as part of your regular fashion. Site traffic football to select from are likely to be popular with almost any man or woman, acquiring one particular as part of your regi.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Cheap Snapback Hats[/url]onal nearby mall deems that you just generally amazingly lucky particular person. What causes it staying they are often minimal using assortment and also the involve can be abnormal since a lot of people are generally rapidly just after they. Featuring reported that will, there is not any have to have regarding squandering your current comprehensive tenacity to take a look find one par.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats For Sale[/url]ticular through the searching spot. This specific is caused by organization caps are all around online on-line. These types of ersus Snapback To select from offer an selection regarding visuals along with clothing from which to choose this means one does need to worry with regards to your current types to settle on by simply. Virtually all persons obviously have your snapback to se.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats Online[/url]ect from that can define his or her maximum groupings. Knitted babyish cap is utterly your a great deal of reverred matter that one could when accomplish to the little one considering that it happens to be created using wide range of adulation along with devotion. All you may possibly fee can be regular bodyweight devotion as well as overall wool using the admeasurement of your respec.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]http://www.snapbackswholesale.biz[/url]tive cap you happen to be accommodating to generate, again you could fee one particular list of a number of admeasurement 7 PEOPLE double-pointed all-overs using scissors, wool intensify in addition to a stitch manufacturer in case critical. Currently developing look their design, after attaining pretty much everything, follow using abstraction your top, internet marketer your hit in the cap along with assuredly in case it happens to be executed, go against wool. Carefully thread a new wool intensify along with blooper your appears absorb your intensify along with cull small, and then, due to the achievements braid throughout concludes. Effectively, mainly the many babyish accouterment habits are common shaped throughout 3 ply 100% nylon babyish yarns considering that this specific wool seemingly abiding along with standard for you to problem pertaining to.
The look you will
Xmhzmy-liliyu0924Inside the us, soccer is just about the most well-liked activities along with throughout several circumstances goes on that will it is usually detection during the entire earth. As opposed to chosen notion, likely the males and females whom apparently loathe martial arts is commonly savoring the experience, precisely what exclusive small along with previous males and females regarding the entire world to whom generally loves the activit.[url="http://www.snapbackswholesale.biz/"]Snapback Hats Wholesale... rozwiń
Avatar
jezdzi / 12 czerwca 2012 o 20:12
0
Droga dwupasmowa to ważna inwestycja. Niestety już dziś widzimy drobne fuszerki na intniejących drogach. Proszę o uzupełnienie asfaltem poboczy na odcinku trasy nr.8 z Wyszkowa do Ostrowi Maz. W r.2009 firma, która na zlecenie GDDKIA frezowała ten odcinek zapomniała (!!!) o wypełnieniu poboczy. Coś takiego musi być uzupełnione!! Pobocze jest niżej, jest dziurawe!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2012 o 19:13
0
Aj,Waj S19 psychozę uwidoczniło.
Avatar
. / 12 czerwca 2012 o 17:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1339488565' post='638358']
Most przez Wisłę w Kamieniu w chwili obecnej,jak ma się słabe drogi w województwie nie jest priorytetem.
[/quote]Jest priorytetem bo odciąży ruch przez Puławy
Avatar
Magda_23 / 12 czerwca 2012 o 15:00
0
[quote name='NIEKOLL' timestamp='1339491128' post='638382']
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPOLSKIM, POMORSKIM,ZACHODNIPOMORSKIM,MAZOWIECKIM=NAJWIĘCEJ AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!NAJGORSZE I NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE TO DROGI:PODLASKIEGO, LUBELSKIEGO,ZERO ISTNIEJĄCYCH I BUDOWANYCH AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!
[/quote]

To Ci gratuluje że nie musisz jeździć. Ja 2 razy w tygodniu pokonuje trasę Lublin - Rzeszów. I jeśli jeszcze na odcinku podkarpackim (miejscami co prawda dziurawa) da się przejechać w miarę normalnie, to lubelski odcinek woła o pomstę do nieba! Zastanawiam się po co są posłowie, całe zastępy urzedników w Urzędzie Wojewódzkim i Marszałkowskim, jak nie potrafią zapewnić pieniędzy żeby zrobić porządną drogę a w tym przypadku S-19 w kierunku Rzeszowa po S-17 to priorytet władź województwa!
[quote name='NIEKOLL' timestamp='1339491128' post='638382']
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPO... rozwiń
Avatar
qwewe / 12 czerwca 2012 o 12:41
0
Panie Marszałku Hetman

Budowa tej drogi to jest swoisty egzamin dla Pana. Życzę powodzenia.
Avatar
NIEKOLL / 12 czerwca 2012 o 10:52
0
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPOLSKIM, POMORSKIM,ZACHODNIPOMORSKIM,MAZOWIECKIM=NAJWIĘCEJ AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!NAJGORSZE I NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE TO DROGI:PODLASKIEGO, LUBELSKIEGO,ZERO ISTNIEJĄCYCH I BUDOWANYCH AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU!
NAJGORZEJ WYPADA DK 19 W LUBELSKIM,NA POŁUDNIE NA KRAŚNIK PORAŻKA, WĄSKO,ZAKRĘTY, WSIE I MIEJSCOWI NIEDZIELNI KIEROWCY I TRUPY, BO NA TEJ "WSPANIŁEJ"DRODZE NIE MA SZANS NA BRAK WYPADKÓW!!RUCH W TYGODNIU JAK NA DRODZE DO STOLICY KRAJU!!DOBRZE,ŻE RZADKO JEŻDŻE W KIERUNKU RZESZOWA,BO BYM CHYBA DOSTAŁ SZAŁU, JAKBYM CODZIENIE MIAŁ TĘ TRASĘ POKONYWAĆ!!STATYSTYKI POKAZUJĄ,ŻE NAJBEZPIECZNIEJ JEST W WOJEWÓDZTWA:ŚLĄSKIM, WIELKOPOLSKIM, POMORSKIM,ZACHODNIPOMORSKIM,MAZOWIECKIM=NAJWIĘCEJ AUTOSTRAD I TRAS SZYBKIEGO RUCHU&... rozwiń
Avatar
anka / 12 czerwca 2012 o 10:24
0
To my po to mamy tylu posłów, i innych geniuszy, po to płacimy podatki, aby jeszcze walczyć o budowę dróg? A nie po to właśnie geniusze biorą pieniądze, aby wiedzieć, że Polska to ma ok. 38 mln. mieszkańców i ponad 300 tys. km2, a to oznacza, że na całej tej powierzchni potrzebne są autostrady, ekspresówki i inne drogi? Leśne są doskonałe w lasach, skansenach, parkach, itp. Poza tym w pierwszej koleności buduje się, remontuje, to czego nie ma i co jest szczególnie zniszczone, zatem to budowa i remonty dróg właśnie we wschodniej części Polski powinny być priorytetem. Jeżeli więc wszyscy posłowie są bezradni, to niech ustąpią, a nie każą nam robić blokady, z których potem będą się wyśmiewać w TV.
To my po to mamy tylu posłów, i innych geniuszy, po to płacimy podatki, aby jeszcze walczyć o budowę dróg? A nie po to właśnie geniusze biorą pieniądze, aby wiedzieć, że Polska to ma ok. 38 mln. mieszkańców i ponad 300 tys. km2, a to oznacza, że na całej tej powierzchni potrzebne są autostrady, ekspresówki i inne drogi? Leśne są doskonałe w lasach, skansenach, parkach, itp. Poza tym w pierwszej koleności buduje się, remontuje, to czego nie ma i co jest szczególnie zniszczone, zatem to budowa i remonty dróg właśnie we wschodniej części Polski... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2012 o 10:09
0
Most przez Wisłę w Kamieniu w chwili obecnej,jak ma się słabe drogi w województwie nie jest priorytetem.
Avatar
ja / 12 czerwca 2012 o 09:33
0
Dopoki przy korycie beda bezmozgi z PSL dopoty lubelskie bedzie zapomnianym skansenem.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 6 14

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!