Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 sierpnia 2009 r.
8:14
Edytuj ten wpis

Głusko Duże: Śmiertelnie potrącił rowerzystę

0 19 A A

Tuż przed godziną 23 w sobotę doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Głusko Duże w powiecie opolskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-letni mężczyzna kierujący samochodem dostawczym lublin wykonywał manewr wyprzedzania innego samochodu.

Prawdopodonie nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka roweru i uderzył w niego. 21-letni rowerzysta zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierowca lublina był trzeźwy.

(pab)

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktoś93 / 10 sierpnia 2009 o 08:38
0
powiem wam jedno to jest wina kierowcy bo pijany jechał a Gacuś [*] nie jechał i nie prowadził roweru tylko stał na poboczu !!! a ten kierowca nie uważa co robi i mam nadzieje że dostanie porządną kare za to co zrobił !!! Współczuje rodzinie
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:28
0
anka napisał:
To moja rodzina i kierowca był pijany a rowerzysta wcale nie jechał tylko prowadził rower! Media nigdy prawdy nie napiszą ani nie powiedzą..

sory ale nie ten cytat co trzeba wkleiłem
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:25
0
eee napisał:
Ten wypadek to w końcu była wina kierowcy czy rowerzysty który był pod wpływem alkoholu??? Niektórzy świadkowie wypadku mówią że kierowca też był pijany


To mój kolega i nie był pijany weś się zastanów zanim coś napiszesz . a nie piszesz bez sensu
Avatar
codzienny_kierowca / 4 sierpnia 2009 o 07:56
0
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeruje, jeździ rowerami kupa i ma gdzieś jadące samochody.... Policja woli dybać na kierowców-frajerów parę kilometrów wcześnie - na nieczynnym od wielu lat przejeździe kolejowym - stoi tam dalej znak STOP.

Ot taka Polska paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeru... rozwiń
Avatar
Ktoś / 3 sierpnia 2009 o 17:52
0
Jestem bardzo wstrząśnięta tym wszystkim znałam Chłopaka a tu nadle już go nie ma:(
Jestem zbulwersowana tym co tu przeczytałam ludzie przestańcie oskarżać innych prawda jest taka że nic nie zwróci życia. a w obec kierowcy napewno zostaną wyciągnięte konsekwencje choć już dużą karą jest życie ze świadomością że zabiło się człowieka...
Współczucia dla rodziny bo to napewno wielki cios:(
Avatar
... / 3 sierpnia 2009 o 16:14
0
Gość napisał:
ludzie! ale wy jesteście wredni!!


odezwał się...
Avatar
:( / 3 sierpnia 2009 o 11:50
0
Moim zdaniem to wina leży po obu stronach. Z tego co wiem to tam jest ograniczenie a kierowca jeżeli niema dość dobrej widoczności nie powinien wyprzedzać, z kolei rowerzysta powinien mieć jakieś oświetlenie lub odblaski by być widoczny na jezdni a i tam to każdy chodzi jak chce więc trzeba uważać a nie wciskać sandał do podłogi.
Avatar
asdsas / 3 sierpnia 2009 o 11:40
0
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Avatar
~ona~ / 3 sierpnia 2009 o 11:31
0
kondolencje dla rodziny i znajomych . To nie pierwszy wpadek śmiertelny w tym mejscu , nie wspominając o potrąceniach osobiście bardzo nie lubię tego odcinka drogi, kierowcy jadą tam szybko i jest bardzo dużo pieszych nie zawsze trzeźwych niestety.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2009 o 07:16
0
ludzie! ale wy jesteście wredni!!
Avatar
ktoś93 / 10 sierpnia 2009 o 08:38
0
powiem wam jedno to jest wina kierowcy bo pijany jechał a Gacuś [*] nie jechał i nie prowadził roweru tylko stał na poboczu !!! a ten kierowca nie uważa co robi i mam nadzieje że dostanie porządną kare za to co zrobił !!! Współczuje rodzinie
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:28
0
anka napisał:
To moja rodzina i kierowca był pijany a rowerzysta wcale nie jechał tylko prowadził rower! Media nigdy prawdy nie napiszą ani nie powiedzą..

sory ale nie ten cytat co trzeba wkleiłem
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:25
0
eee napisał:
Ten wypadek to w końcu była wina kierowcy czy rowerzysty który był pod wpływem alkoholu??? Niektórzy świadkowie wypadku mówią że kierowca też był pijany


To mój kolega i nie był pijany weś się zastanów zanim coś napiszesz . a nie piszesz bez sensu
Avatar
codzienny_kierowca / 4 sierpnia 2009 o 07:56
0
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeruje, jeździ rowerami kupa i ma gdzieś jadące samochody.... Policja woli dybać na kierowców-frajerów parę kilometrów wcześnie - na nieczynnym od wielu lat przejeździe kolejowym - stoi tam dalej znak STOP.

Ot taka Polska paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeru... rozwiń
Avatar
Ktoś / 3 sierpnia 2009 o 17:52
0
Jestem bardzo wstrząśnięta tym wszystkim znałam Chłopaka a tu nadle już go nie ma:(
Jestem zbulwersowana tym co tu przeczytałam ludzie przestańcie oskarżać innych prawda jest taka że nic nie zwróci życia. a w obec kierowcy napewno zostaną wyciągnięte konsekwencje choć już dużą karą jest życie ze świadomością że zabiło się człowieka...
Współczucia dla rodziny bo to napewno wielki cios:(
Avatar
... / 3 sierpnia 2009 o 16:14
0
Gość napisał:
ludzie! ale wy jesteście wredni!!


odezwał się...
Avatar
:( / 3 sierpnia 2009 o 11:50
0
Moim zdaniem to wina leży po obu stronach. Z tego co wiem to tam jest ograniczenie a kierowca jeżeli niema dość dobrej widoczności nie powinien wyprzedzać, z kolei rowerzysta powinien mieć jakieś oświetlenie lub odblaski by być widoczny na jezdni a i tam to każdy chodzi jak chce więc trzeba uważać a nie wciskać sandał do podłogi.
Avatar
asdsas / 3 sierpnia 2009 o 11:40
0
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Avatar
~ona~ / 3 sierpnia 2009 o 11:31
0
kondolencje dla rodziny i znajomych . To nie pierwszy wpadek śmiertelny w tym mejscu , nie wspominając o potrąceniach osobiście bardzo nie lubię tego odcinka drogi, kierowcy jadą tam szybko i jest bardzo dużo pieszych nie zawsze trzeźwych niestety.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2009 o 07:16
0
ludzie! ale wy jesteście wredni!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta?

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta? 3 5

Kadrowe układanki trwają w lubelskim Ratuszu.

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia]
galeria

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia] 1 1

Uroczystości w Zamościu rozpoczęły się marszem niepodległości, który wyruszył spod pomnika Józefa Piłsudskiego.

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie
17 listopada 2018, 11:00

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 11 odbędzie się organizowany przez Lubelskie spacery z Prusem i Wydawnictwo Episteme spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej.

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]
galeria

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia] 9 11

Są nowe latarnie, drzewa i ławki. Plac Konstytucji 3 Maja w Świdniku został gruntownie przebudowany. Zmieniła się nie tylko nawierzchnia, zniknęły też schody i murki, a doszły fontanny. Co o zmianach sądzą mieszkańcy miasta?

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo)
film

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo) 0 0

Jest też tańsza o blisko 100 euro wersja, ale... bez gry. Co znajdziemy w Metro Exodus: Spartan Collector’s Edition Spartan Edition?

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 179 8

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 3 1

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 11 8

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 4 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 6 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 17 2

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!