Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 sierpnia 2009 r.
8:14
Edytuj ten wpis

Głusko Duże: Śmiertelnie potrącił rowerzystę

0 19 A A

Tuż przed godziną 23 w sobotę doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Głusko Duże w powiecie opolskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-letni mężczyzna kierujący samochodem dostawczym lublin wykonywał manewr wyprzedzania innego samochodu.

Prawdopodonie nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka roweru i uderzył w niego. 21-letni rowerzysta zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierowca lublina był trzeźwy.

(pab)

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktoś93 / 10 sierpnia 2009 o 08:38
0
powiem wam jedno to jest wina kierowcy bo pijany jechał a Gacuś [*] nie jechał i nie prowadził roweru tylko stał na poboczu !!! a ten kierowca nie uważa co robi i mam nadzieje że dostanie porządną kare za to co zrobił !!! Współczuje rodzinie
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:28
0
anka napisał:
To moja rodzina i kierowca był pijany a rowerzysta wcale nie jechał tylko prowadził rower! Media nigdy prawdy nie napiszą ani nie powiedzą..

sory ale nie ten cytat co trzeba wkleiłem
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:25
0
eee napisał:
Ten wypadek to w końcu była wina kierowcy czy rowerzysty który był pod wpływem alkoholu??? Niektórzy świadkowie wypadku mówią że kierowca też był pijany


To mój kolega i nie był pijany weś się zastanów zanim coś napiszesz . a nie piszesz bez sensu
Avatar
codzienny_kierowca / 4 sierpnia 2009 o 07:56
0
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeruje, jeździ rowerami kupa i ma gdzieś jadące samochody.... Policja woli dybać na kierowców-frajerów parę kilometrów wcześnie - na nieczynnym od wielu lat przejeździe kolejowym - stoi tam dalej znak STOP.

Ot taka Polska paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeru... rozwiń
Avatar
Ktoś / 3 sierpnia 2009 o 17:52
0
Jestem bardzo wstrząśnięta tym wszystkim znałam Chłopaka a tu nadle już go nie ma:(
Jestem zbulwersowana tym co tu przeczytałam ludzie przestańcie oskarżać innych prawda jest taka że nic nie zwróci życia. a w obec kierowcy napewno zostaną wyciągnięte konsekwencje choć już dużą karą jest życie ze świadomością że zabiło się człowieka...
Współczucia dla rodziny bo to napewno wielki cios:(
Avatar
... / 3 sierpnia 2009 o 16:14
0
Gość napisał:
ludzie! ale wy jesteście wredni!!


odezwał się...
Avatar
:( / 3 sierpnia 2009 o 11:50
0
Moim zdaniem to wina leży po obu stronach. Z tego co wiem to tam jest ograniczenie a kierowca jeżeli niema dość dobrej widoczności nie powinien wyprzedzać, z kolei rowerzysta powinien mieć jakieś oświetlenie lub odblaski by być widoczny na jezdni a i tam to każdy chodzi jak chce więc trzeba uważać a nie wciskać sandał do podłogi.
Avatar
asdsas / 3 sierpnia 2009 o 11:40
0
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Avatar
~ona~ / 3 sierpnia 2009 o 11:31
0
kondolencje dla rodziny i znajomych . To nie pierwszy wpadek śmiertelny w tym mejscu , nie wspominając o potrąceniach osobiście bardzo nie lubię tego odcinka drogi, kierowcy jadą tam szybko i jest bardzo dużo pieszych nie zawsze trzeźwych niestety.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2009 o 07:16
0
ludzie! ale wy jesteście wredni!!
Avatar
ktoś93 / 10 sierpnia 2009 o 08:38
0
powiem wam jedno to jest wina kierowcy bo pijany jechał a Gacuś [*] nie jechał i nie prowadził roweru tylko stał na poboczu !!! a ten kierowca nie uważa co robi i mam nadzieje że dostanie porządną kare za to co zrobił !!! Współczuje rodzinie
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:28
0
anka napisał:
To moja rodzina i kierowca był pijany a rowerzysta wcale nie jechał tylko prowadził rower! Media nigdy prawdy nie napiszą ani nie powiedzą..

sory ale nie ten cytat co trzeba wkleiłem
Avatar
matit93 / 4 sierpnia 2009 o 23:25
0
eee napisał:
Ten wypadek to w końcu była wina kierowcy czy rowerzysty który był pod wpływem alkoholu??? Niektórzy świadkowie wypadku mówią że kierowca też był pijany


To mój kolega i nie był pijany weś się zastanów zanim coś napiszesz . a nie piszesz bez sensu
Avatar
codzienny_kierowca / 4 sierpnia 2009 o 07:56
0
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeruje, jeździ rowerami kupa i ma gdzieś jadące samochody.... Policja woli dybać na kierowców-frajerów parę kilometrów wcześnie - na nieczynnym od wielu lat przejeździe kolejowym - stoi tam dalej znak STOP.

Ot taka Polska paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak przy okazji.... [color="#FF0000"]odcinek drogi pomiędzy Kazimierzowem, a Karczmiskami jest bardzo niebezpieczny!!!!![/color] Ruch pieszych i rowerzystów często odbywa się częścią jezdni - brak chodników, zarośnięte nieutwardzone pobocza.... Jeśli do tego dodać górki i pagórki, wąską i średniej jakości nawierzchnię drogi to wypadek nietrudno.

Uwaga na budrysów udających się lub powracających z uciechy dla podniebienia do pobliskiej knajpy(ponad kilometr od wsi przy głównej drodze). Towarzystwo maszeru... rozwiń
Avatar
Ktoś / 3 sierpnia 2009 o 17:52
0
Jestem bardzo wstrząśnięta tym wszystkim znałam Chłopaka a tu nadle już go nie ma:(
Jestem zbulwersowana tym co tu przeczytałam ludzie przestańcie oskarżać innych prawda jest taka że nic nie zwróci życia. a w obec kierowcy napewno zostaną wyciągnięte konsekwencje choć już dużą karą jest życie ze świadomością że zabiło się człowieka...
Współczucia dla rodziny bo to napewno wielki cios:(
Avatar
... / 3 sierpnia 2009 o 16:14
0
Gość napisał:
ludzie! ale wy jesteście wredni!!


odezwał się...
Avatar
:( / 3 sierpnia 2009 o 11:50
0
Moim zdaniem to wina leży po obu stronach. Z tego co wiem to tam jest ograniczenie a kierowca jeżeli niema dość dobrej widoczności nie powinien wyprzedzać, z kolei rowerzysta powinien mieć jakieś oświetlenie lub odblaski by być widoczny na jezdni a i tam to każdy chodzi jak chce więc trzeba uważać a nie wciskać sandał do podłogi.
Avatar
asdsas / 3 sierpnia 2009 o 11:40
0
SPOCZYWAJ W POKOJU [*][*][*]
Avatar
~ona~ / 3 sierpnia 2009 o 11:31
0
kondolencje dla rodziny i znajomych . To nie pierwszy wpadek śmiertelny w tym mejscu , nie wspominając o potrąceniach osobiście bardzo nie lubię tego odcinka drogi, kierowcy jadą tam szybko i jest bardzo dużo pieszych nie zawsze trzeźwych niestety.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2009 o 07:16
0
ludzie! ale wy jesteście wredni!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 0 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 5 17

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 0 35

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 8 3

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 346 11

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 71 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 5

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.