Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 listopada 2012 r.
19:42
Edytuj ten wpis

Kierowcy gubią się na S17. Nawet znaki ich nie kierują

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 16 A A
 (Tomasz Piekut)
(Tomasz Piekut)

Kierowcy narzekają na brak dobrego oznakowania na zjazdach, na odcinku Lublin – Piaski. Cześć z nich nie wie, jak dojechać np. do Bystrzejowic.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W poniedziałek żona jechała ze Świdnika do Bystrzejowic. Niestety brak oznaczeń, zablokowane wszystkie dotychczasowe zjazdy uniemożliwiły dotarcie do celu. Miejscowi mówili, że ciągle coś się zmienia, a pracujący przy trasie byli równie zdezorientowani i zaskoczeni, że poszczególne wjazdy są zablokowane. Nie jeżdżąc tą trasą codziennie, można być zdezorientowanym… - napisał do nas Czytelnik.

Sami drogowcy przyznają, że oznakowanie niestety nie było najlepsze. – Już wysłaliśmy ekipy na wizję lokalną. Rzeczywiście oznakowanie wymaga uzupełnienia, co będzie zrobione niezwłocznie – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na odcinku Lublin – Piaski dzieje się najwięcej. Już pod koniec przyszłego tygodnia drogowcy powinni oddać wiadukt na wysokości alei Lotników Polskich w Świdniku, który ułatwi dojazd do miasta.

Powyżej pokazujemy mapkę, która pokazuje, jak dojechać do miejscowości położonych na świdnickim odcinku S17.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Google / 13 listopada 2012 r. o 13:11
0
Uważam, że z tym oznakowaniem nie jest wcale tak źle. Wystarczy uważać.
Avatar
Jan Niezbędny / 13 listopada 2012 r. o 12:11
0
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
[/quote]
Człowieczku małej wiary....
Główny wjazd do Świdnika ma być nową droga wzdłuż laso do ronda na Lotników Polskich i nowym wjazdem Na wysokości ul Kusocińskiego.....
Czytaj ze zrozumieniem a nie krzyczysz.....
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na ... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
0
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
0
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
paweł / 9 listopada 2012 r. o 10:43
0
Widać nikt nie pomyślał, że mozna dać mapke na której byłoby można przeczytać coś bez lupy.
Avatar
kozzzzmo / 9 listopada 2012 r. o 10:13
0
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie lepiej! przez ostatnie lata to była droga przez mękę i stanie w godzinnych korkach, często jeszcze przed felinem.
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie le... rozwiń
Avatar
bog / 9 listopada 2012 r. o 09:32
0
Nie wiem jaki wiadukt mają jeszcze otwierać w przyszłym tygodniu do Lotników Polskich - ale ten co zbudowali już dziś jest otwarty - samochody śmigają w lewo i prawo - jechałam.
Avatar
arek / 9 listopada 2012 r. o 09:13
0
tylko u nas może tak byc żle
Avatar
Gebb / 9 listopada 2012 r. o 08:48
0
E, no o co chodzi? Jeszcze pare dni temu Dzienik Wschodni pisał jak to zaj**cie szybko jedzie się z Lublina do Swidnika. 15 minut, wszystko szybko, jasno i przyjemnie. Więc co się zmieniło w ciągu paru dni? Krasnale znaki podpie*****ły?
A może jednak na tym odcinku jest bałagn, burdel, chaos, nikt nad tym nie panuje a budowlańcy sami nie wiedzą co czynią?!
Avatar
nerwi / 9 listopada 2012 r. o 08:11
0
cóż za ciemniak - za przeproszeniem robił oznaczenia na tej mapce??? gdzie jest wiadukt na dawnych "krzyżówkach" a gdzie oni wskazali?! nie istniejący fragment węzła! i jak tu sie nie zgubić.
Avatar
Google / 13 listopada 2012 r. o 13:11
0
Uważam, że z tym oznakowaniem nie jest wcale tak źle. Wystarczy uważać.
Avatar
Jan Niezbędny / 13 listopada 2012 r. o 12:11
0
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
[/quote]
Człowieczku małej wiary....
Główny wjazd do Świdnika ma być nową droga wzdłuż laso do ronda na Lotników Polskich i nowym wjazdem Na wysokości ul Kusocińskiego.....
Czytaj ze zrozumieniem a nie krzyczysz.....
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na ... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
0
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
0
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
paweł / 9 listopada 2012 r. o 10:43
0
Widać nikt nie pomyślał, że mozna dać mapke na której byłoby można przeczytać coś bez lupy.
Avatar
kozzzzmo / 9 listopada 2012 r. o 10:13
0
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie lepiej! przez ostatnie lata to była droga przez mękę i stanie w godzinnych korkach, często jeszcze przed felinem.
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie le... rozwiń
Avatar
bog / 9 listopada 2012 r. o 09:32
0
Nie wiem jaki wiadukt mają jeszcze otwierać w przyszłym tygodniu do Lotników Polskich - ale ten co zbudowali już dziś jest otwarty - samochody śmigają w lewo i prawo - jechałam.
Avatar
arek / 9 listopada 2012 r. o 09:13
0
tylko u nas może tak byc żle
Avatar
Gebb / 9 listopada 2012 r. o 08:48
0
E, no o co chodzi? Jeszcze pare dni temu Dzienik Wschodni pisał jak to zaj**cie szybko jedzie się z Lublina do Swidnika. 15 minut, wszystko szybko, jasno i przyjemnie. Więc co się zmieniło w ciągu paru dni? Krasnale znaki podpie*****ły?
A może jednak na tym odcinku jest bałagn, burdel, chaos, nikt nad tym nie panuje a budowlańcy sami nie wiedzą co czynią?!
Avatar
nerwi / 9 listopada 2012 r. o 08:11
0
cóż za ciemniak - za przeproszeniem robił oznaczenia na tej mapce??? gdzie jest wiadukt na dawnych "krzyżówkach" a gdzie oni wskazali?! nie istniejący fragment węzła! i jak tu sie nie zgubić.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zabrakło sił na skuteczną pogoń. Pszczółka Polski Cukier przegrywa z białoruskim BC Horizont Mińsk w EuroCup [zdjęcia]
galeria

Zabrakło sił na skuteczną pogoń. Pszczółka Polski Cukier przegrywa z białoruskim BC Horizont Mińsk w EuroCup [zdjęcia]

Tym razem Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin nie udało się zaliczyć efektownego powrotu. Lublinianki przegrały na własnym parkiecie w swoim trzecim starciu w EuroCup z białoruskim BC Horizont Mińsk 50:62. Nie można jednak myśleć o zwycięstwie, kiedy brakuje obrony, a atak kuleje

Premiera spektaklu "Lekko mówiąc" w Chatce Żaka
4 listopada 2021, 19:30

Premiera spektaklu "Lekko mówiąc" w Chatce Żaka

W czwartek, 4 listopada o godz. 19.30 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się premiera spektaklu "Lekko mówiąc" w wykonaniu Grupy Tanecznej "zMYsł".

Lublin: A jednak można budować drogę bez wycinki jedynego drzewa. Urząd zmienił zdanie

Lublin: A jednak można budować drogę bez wycinki jedynego drzewa. Urząd zmienił zdanie

Urząd Miasta zrezygnował z wycinki sporego dębu pod budowę drogi dla rowerów. Dopiero wtedy, gdy opisaliśmy sprawę, a mieszkańcy wzięli drzewo w obronę, urzędnicy dostrzegli w nim „bardzo wartościowy okaz”

Kraśnik: Odbiorą trawę i liście przez siedem miesięcy w roku

Kraśnik: Odbiorą trawę i liście przez siedem miesięcy w roku

Odpady zielone będą odbierane od kraśniczan mieszkających w domach jednorodzinnych przez 7 miesięcy w roku. Radni, którzy dzisiaj zajmowali się tym tematem, jednogłośnie uchwalili zaproponowane przez burmistrza zmiany

60 lat minęło jak jeden dzień. SP 29 w Lublinie świętuje, sadząc dąb pamięci [zdjęcia]
galeria

60 lat minęło jak jeden dzień. SP 29 w Lublinie świętuje, sadząc dąb pamięci [zdjęcia]

Była już wystawa portretów patrona i poświęcenie nowego sztandaru szkoły. Teraz przyszedł czas na zasadzenie dębu 60-lecia. Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza świętuje w tym roku szkolnym jubileusz powstania

Taryfa zatwierdzona. Mieszkańcy zapłacą więcej za wodę i ścieki

Taryfa zatwierdzona. Mieszkańcy zapłacą więcej za wodę i ścieki

Będą nowe stawki za wodę i ścieki. Wody Polskie zatwierdziły wniosek bialskiej spółki wodociągowej dopiero za czwartym razem. Zapłacimy więcej, ale nie w takim stopniu, jak pierwotnie chciał Wod-Kan.

Lublin: Budowy nowych dróg mogą ruszyć wiosną

Lublin: Budowy nowych dróg mogą ruszyć wiosną

Jeszcze w listopadzie, jak zapowiada Ratusz, ogłoszone mogą być przetargi na budowę dróg, na które miasto dostało pieniądze z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.

Premiera widowiska "Nie gniewaj się na mnie Polsko" w Teatrze Muzycznym
11 listopada 2021, 18:00

Premiera widowiska "Nie gniewaj się na mnie Polsko" w Teatrze Muzycznym

W czwartek, 11 listopada o godz. 18 w Teatrze Muzycznym w Lublinie będzie miała miejsce premiera wyjątkowego widowiska z okazji Narodowego Święta Niepodległości - "Nie gniewaj się na mnie Polsko".

Papierosy za grube miliony płynęły przez Bug. Gangi przemytników rozbite

Papierosy za grube miliony płynęły przez Bug. Gangi przemytników rozbite

Strażnicy graniczni rozbili dwa gangi przemytników papierosów. Śledczy zajmujący się sprawą postawili przed sądem 19 osób. Oskarżeni mieli przemycić towar wart miliony złotych.

Piłkarki GKS Górnik Łęczna wracają do ligowej rywalizacji

Piłkarki GKS Górnik Łęczna wracają do ligowej rywalizacji

Górnik Łęczna w sobotę podejmie Rekord Bielsko-Biała

Myśliwski pies pogryzł daniele na prywatnej posesji. "Myśliwi nie zostaną ukarani"

Myśliwski pies pogryzł daniele na prywatnej posesji. "Myśliwi nie zostaną ukarani"

Myśliwski pies pogryzł daniele na prywatnej posesji w Leszczance. Jedno ze zwierząt nie przeżyło. Myśliwi tłumaczą, że trwało polowanie. Jednak sprawę wyjaśnia policja.

"Nie można ulegać bezprawiu. Polska nie powinna zapłacić ani złotówki". Ziobro o karach za działanie Izby Dyscyplinarnej
film

"Nie można ulegać bezprawiu. Polska nie powinna zapłacić ani złotówki". Ziobro o karach za działanie Izby Dyscyplinarnej

Warszawa. - Nie można ulegać bezprawiu. Polska nie powinna zapłacić ani złotówki - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, komentując wczorajszą decyzję TSUE o nałożeniu na Polskę kar w wysokości miliona euro dziennie za dalsze działanie nieuznawanej Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin chce wreszcie wygrać w hali Globus

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin chce wreszcie wygrać w hali Globus

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin w piątek zmierzy się ze Spójnią Stargard. Kibice „czerwono-czarnych” wciąż czekają na pierwszy triumf w hali Globus

Lublin: Nowe miejsce dla tych seniorów, którzy nie chcą siedzieć w domu

Lublin: Nowe miejsce dla tych seniorów, którzy nie chcą siedzieć w domu

2 listopada ruszą zapisy do nowego klubu seniora otwieranego przez miasto na Wieniawie. Będzie tutaj można korzystać m.in. z nauki języka angielskiego. Wszystkie zajęcia będą bezpłatne.

Plenerowe Zaduszki Poetyckie w Puławach
4 listopada 2021, 17:00

Plenerowe Zaduszki Poetyckie w Puławach

Lokalne zespoły artystyczne z Puław przygotują plenerowe widowisko, które odbędzie się 4 listopada o godz. 17 na placu przed Domem Chemika (ul. Wojska Polskiego 4).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!