Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 listopada 2012 r.
19:42
Edytuj ten wpis

Kierowcy gubią się na S17. Nawet znaki ich nie kierują

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 16 A A
 (Tomasz Piekut)
(Tomasz Piekut)

Kierowcy narzekają na brak dobrego oznakowania na zjazdach, na odcinku Lublin – Piaski. Cześć z nich nie wie, jak dojechać np. do Bystrzejowic.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W poniedziałek żona jechała ze Świdnika do Bystrzejowic. Niestety brak oznaczeń, zablokowane wszystkie dotychczasowe zjazdy uniemożliwiły dotarcie do celu. Miejscowi mówili, że ciągle coś się zmienia, a pracujący przy trasie byli równie zdezorientowani i zaskoczeni, że poszczególne wjazdy są zablokowane. Nie jeżdżąc tą trasą codziennie, można być zdezorientowanym… - napisał do nas Czytelnik.

Sami drogowcy przyznają, że oznakowanie niestety nie było najlepsze. – Już wysłaliśmy ekipy na wizję lokalną. Rzeczywiście oznakowanie wymaga uzupełnienia, co będzie zrobione niezwłocznie – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na odcinku Lublin – Piaski dzieje się najwięcej. Już pod koniec przyszłego tygodnia drogowcy powinni oddać wiadukt na wysokości alei Lotników Polskich w Świdniku, który ułatwi dojazd do miasta.

Powyżej pokazujemy mapkę, która pokazuje, jak dojechać do miejscowości położonych na świdnickim odcinku S17.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Google / 13 listopada 2012 r. o 13:11
Uważam, że z tym oznakowaniem nie jest wcale tak źle. Wystarczy uważać.
Avatar
Jan Niezbędny / 13 listopada 2012 r. o 12:11
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
[/quote]
Człowieczku małej wiary....
Główny wjazd do Świdnika ma być nową droga wzdłuż laso do ronda na Lotników Polskich i nowym wjazdem Na wysokości ul Kusocińskiego.....
Czytaj ze zrozumieniem a nie krzyczysz.....
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na ... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
paweł / 9 listopada 2012 r. o 10:43
Widać nikt nie pomyślał, że mozna dać mapke na której byłoby można przeczytać coś bez lupy.
Avatar
kozzzzmo / 9 listopada 2012 r. o 10:13
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie lepiej! przez ostatnie lata to była droga przez mękę i stanie w godzinnych korkach, często jeszcze przed felinem.
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie le... rozwiń
Avatar
bog / 9 listopada 2012 r. o 09:32
Nie wiem jaki wiadukt mają jeszcze otwierać w przyszłym tygodniu do Lotników Polskich - ale ten co zbudowali już dziś jest otwarty - samochody śmigają w lewo i prawo - jechałam.
Avatar
arek / 9 listopada 2012 r. o 09:13
tylko u nas może tak byc żle
Avatar
Gebb / 9 listopada 2012 r. o 08:48
E, no o co chodzi? Jeszcze pare dni temu Dzienik Wschodni pisał jak to zaj**cie szybko jedzie się z Lublina do Swidnika. 15 minut, wszystko szybko, jasno i przyjemnie. Więc co się zmieniło w ciągu paru dni? Krasnale znaki podpie*****ły?
A może jednak na tym odcinku jest bałagn, burdel, chaos, nikt nad tym nie panuje a budowlańcy sami nie wiedzą co czynią?!
Avatar
nerwi / 9 listopada 2012 r. o 08:11
cóż za ciemniak - za przeproszeniem robił oznaczenia na tej mapce??? gdzie jest wiadukt na dawnych "krzyżówkach" a gdzie oni wskazali?! nie istniejący fragment węzła! i jak tu sie nie zgubić.
Avatar
Google / 13 listopada 2012 r. o 13:11
Uważam, że z tym oznakowaniem nie jest wcale tak źle. Wystarczy uważać.
Avatar
Jan Niezbędny / 13 listopada 2012 r. o 12:11
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
[/quote]
Człowieczku małej wiary....
Główny wjazd do Świdnika ma być nową droga wzdłuż laso do ronda na Lotników Polskich i nowym wjazdem Na wysokości ul Kusocińskiego.....
Czytaj ze zrozumieniem a nie krzyczysz.....
czło[quote name='STEFAN S.' timestamp='1352790932' post='692734']
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na ... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
STEFAN S. / 13 listopada 2012 r. o 08:15
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDYBY TO BYŁO W MIEŚCIE TO POLICJA DAWAŁABY W NIESKĄCZONOŚĆ MANDATY BUDOWLAŃCOM ,A NA TYM ODCINKU NIE WIADOMO CZYJE TO KOMPETECJE czy policjantów ześwidnika czy z Kunickiego w LUblinie, ale i tak oni mają to daleko gdzieś te sprawy,bowiem na znacznym odcinku tej serwisówki nie wymalowano pasów i samochody zwłąszcza ze świdnika jadą sobie środkiem nie zwracając uwagi na innych. Dojazd do estakady powinien byc co najmnie 3 pasmowy, by nie blokował jazdy na wprost, a tak mamy POWTÓRKĘ Z ROZWĄŻAŃ STARYCH-SKRZYŻOWANIA ZE SWIATŁAMI I PRAWDOPODOBNIE KILOMETROWE KOLEJKI OCZEKUJACE NA WJAZD DO SWIDNIKA.PATRZCIE LUDZISKA OKOŁO 2 TYS FELIN POMYŚLAŁ O TYM I PRZEBUDOWYWUJE WJAZD DO OSIEDLA!!!!!! A WŁADZE SWIDNIKA MAJĄ TO DALEKO W du*** I CZEKAJĄ NA BULA BY WYPIĄĆ pirsi na odznaczenia.Taka to mentalność prowincji
teraz wiadukt na wprost al.lotników będzie pełnił gtłowna drogę dojazdową do świdnika. I NA TEJ WĄSKIEJ DRÓŻCE SERWISOWEJ ZABLOKUJE RUCH D0O SĄSIEDNICH MIEJSCOWOŚCI I DO LUBLINA. DZISIAJ JECHAŁEM DO LUBLINA PRAWIE OD KRĘPCA, XCZĘŚCIOWO NA OWEJ SERWISÓWCE BYŁA BREJA BŁOTA TAK,ŻE WE MGLE SAMOCHODY Z WIADUKTU BEZ ŻENADY NIEPRZESTRZEGAŁ ZNAKU PIRWSZEŃSTWA I OMAL NIE WPAKOWAŁEM SIĘ NA TAKIEGO świdnika.Hamowanie na błotnej maźi poniosło mój samochód na t.zw pobocze szer około 0.5 m i ugrzężłem na kamyczkach wysypanych na to pobocze. OCZYWIŚCIE GDY... rozwiń
Avatar
paweł / 9 listopada 2012 r. o 10:43
Widać nikt nie pomyślał, że mozna dać mapke na której byłoby można przeczytać coś bez lupy.
Avatar
kozzzzmo / 9 listopada 2012 r. o 10:13
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie lepiej! przez ostatnie lata to była droga przez mękę i stanie w godzinnych korkach, często jeszcze przed felinem.
Błędem było rozpoczęcie prac po obu stronach Świdnika. Trasa s17 i droga z mełgiewskiej były przebudowywane w jednym czasie. Mogło być znacznie mniej korków, gdyby mieszkańcy okolic świdnika i samego świdnika mogli jechać alternatywną trasą(no chyba, że ktoś ma terenówkę z pancernym zawieszeniem to zostawała droga przez strefe ekonomiczną) .Jest znacznie lepiej niż było. Ja codziennie jeżdzę tą trasą i czasem sam jestem zaskoczony. Rano była droga otwarta a po południu już zamknięta. Jednak mimo tych zmian muszę przyznać, że jest znacznie le... rozwiń
Avatar
bog / 9 listopada 2012 r. o 09:32
Nie wiem jaki wiadukt mają jeszcze otwierać w przyszłym tygodniu do Lotników Polskich - ale ten co zbudowali już dziś jest otwarty - samochody śmigają w lewo i prawo - jechałam.
Avatar
arek / 9 listopada 2012 r. o 09:13
tylko u nas może tak byc żle
Avatar
Gebb / 9 listopada 2012 r. o 08:48
E, no o co chodzi? Jeszcze pare dni temu Dzienik Wschodni pisał jak to zaj**cie szybko jedzie się z Lublina do Swidnika. 15 minut, wszystko szybko, jasno i przyjemnie. Więc co się zmieniło w ciągu paru dni? Krasnale znaki podpie*****ły?
A może jednak na tym odcinku jest bałagn, burdel, chaos, nikt nad tym nie panuje a budowlańcy sami nie wiedzą co czynią?!
Avatar
nerwi / 9 listopada 2012 r. o 08:11
cóż za ciemniak - za przeproszeniem robił oznaczenia na tej mapce??? gdzie jest wiadukt na dawnych "krzyżówkach" a gdzie oni wskazali?! nie istniejący fragment węzła! i jak tu sie nie zgubić.