Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 stycznia 2010 r.
18:17
Edytuj ten wpis

Kontrowersyjna reklama dźwignią ubojni

0 14 A A

Zaufało nam już miliony kurczaków – tak brzmi promocyjny slogan firmy specjalizującej się w... uboju drobiu. Reklama znalazła się nawet na oficjalnej tablicy informacyjnej Świdnika w centrum miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jest śmieszna i poprawia humor – ocenia pani Magda. Nie wszystkim jednak slogan przypadł do gustu. – Autorowi brakuje dobrego smaku i jeszcze paru innych drobiazgów – napisał do nas Czytelnik ze Świdnika.

O zaufaniu kurczaków do ubojni można się także dowiedzieć z samochodów-chłodni, na których umieszczono reklamę. Dzięki nim nazwa firmy szybko stała się znana w całym kraju, a sama reklama zaczęła żyć swoim życiem w Internecie na stronach ze śmiesznymi zdjęciami.

Mirosław Badurowicz, szef reklamującego się w ten sposób Świd-Hurtu nie kryje zadowolenia. – Jeśli reklama budzi emocje, to właśnie o to chodzi – mówi. – Długo szukaliśmy formy, która wywołałaby jakieś reakcje. I wybraliśmy właśnie taki pomysł. Przyznam, że w zdecydowanej większości odzew jest pozytywny, choć wiem, że niektórym nasz banner nie przypadł do gustu.
Mniej entuzjazmu wykazuje burmistrz Świdnika.

– Reklama zupełnie nie przypadła mi do gustu. Choć zdaję sobie sprawę, że ma przyciągać uwagę, między innymi kontrowersyjnymi treściami – uważa burmistrz Waldemar Jakson.

Twierdzi, że jako urzędnik nie ma wpływu na treść reklam. – Nie jestem jednak obłudny, bo przecież kurczaki nie rosną na drzewach i skądś się biorą na naszych stołach – dodaje.

Co ciekawe, m.in. dzięki reklamie ubojni, w centrum Świdnika zamontowano tablicę z planem miasta.

– Takie rozwiązanie zaproponowała nam jedna z firm reklamowych. My przekazaliśmy plan Świdnika, a oni wykonali tablicę i zebrali ogłoszenia. W umowie zastrzegliśmy, że reklamy nie mogą być obsceniczne czy zwracające uwagę golizną – mówi Piotr Jankowski, naczelnik Wydziału Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Świdniku.

Czy reklama ubojni nie koliduje z promocją miasta? – Nie sądzę. Jest trafiona i intrygująca, ale nie kontrowersyjna – uważa Jankowski.


Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jut / 21 stycznia 2010 o 17:34
0
Mi reklama się bardzo podoba, jak wszyscy zauważyli przyciąga wzrok. Zastanówcie się czy treść reklamy ma wpływ na smak kurczaka? Z pewnością nie, dlatego to śmieszne, że niektórzy chcą teraz rezygnować z usług Świd-hurtu. Jeśli ktoś jadł do tej pory kurczaki z tej firmy, a teraz przyjdzie do konkurencji, to za pewien czas może przeczytać tam inne hasło, które mu się nie spodoba, i co wtedy? Najwyraźniej zrezygnuje z jedzenia drobiu, i przeżuci się np na ryby Jeśli oczywiście dostawcy nie wymyślą kontrowersyjnej reklamy
Morał dla niektórych: nie jedzcie nic, czego reklama Wam się nie podoba! he he
Mi reklama się bardzo podoba, jak wszyscy zauważyli przyciąga wzrok. Zastanówcie się czy treść reklamy ma wpływ na smak kurczaka? Z pewnością nie, dlatego to śmieszne, że niektórzy chcą teraz rezygnować z usług Świd-hurtu. Jeśli ktoś jadł do tej pory kurczaki z tej firmy, a teraz przyjdzie do konkurencji, to za pewien czas może przeczytać tam inne hasło, które mu się nie spodoba, i co wtedy? Najwyraźniej zrezygnuje z jedzenia drobiu, i przeżuci się np na ryby Jeśli oczywiście dostawcy nie wymyślą kontrowersyjnej reklamy
Morał dla ni... rozwiń
Avatar
diidii / 20 stycznia 2010 o 17:22
0
reklama jest wieśniacka a ja na pewno od tej pory będę kupować kury z innych miejsc.
choćby z tego względu warto przemyśleć czy takie teksty mogą się realnie przekładać na sprzedaż

natomiast ciekawi mnie ile kosztował ten pożal sie boże artykuł, bo nie wmówicie mi że jakiś dziennikarz zauważył plakacik i postanowil napisać o tym w gazecie
reklama jest wieśniacka a ja na pewno od tej pory będę kupować kury z innych miejsc.
choćby z tego względu warto przemyśleć czy takie teksty mogą się realnie przekładać na sprzedaż

natomiast ciekawi mnie ile kosztował ten pożal sie boże artykuł, bo nie wmówicie mi że jakiś dziennikarz zauważył plakacik i postanowil napisać o tym w gazecie rozwiń
Avatar
specjalista d.s. marketing / 20 stycznia 2010 o 15:47
0
ŚWD napisał:
Panie Pawle muszę stwierdzić u Pana kompletny brak profesjonalizmu dziennikasrskiego, bo z przykrością stwierdzę fakt, że to nie jest żadna ubojnia, lecz jak sama nazwa mówi HURTOWNIA (a dokładniaj Hurtownia należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny), więc bardzo prosze o sprostowanie tego tematu. Przyznam że reklama jest debeściacka, a dzięki temu artykułowi Dziennik wschodni zrobił tej hurtowni jeszcze większą reklame . Pozdrawiam i życze Panu więcej porywających tematów


Nie jest to głównie hurtowania, firma należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny, ale też zajmuje się robiorem drobiu, co widać w nazwie Zakład rozbioru Drobiu. Reklama bardzo profesjonalnie wykonana. Świadczy chociażby fakt, że została zauważona i jest na forum publicznym. A oto chodzi. Ktokolwiek w przyszłości będzie chciał otworzyć swój sklep, bar, restaurację czy kebaba przypomni sobie, że może zapoznać i skorzystać z oferty tej firmy. Została zauwarzona przez szersze grono, w który znajdą się osoby zainteresowane produktami tej firmy.
wiadczy chociażby fakt, że została zauważona i jest na forum publicznym. A oto chodzi. Ktokolwiek w przyszłości będzie chciał otworzyć swój sklep, bar, restaurację czy kebaba przypomni sobie, że może zapoznać i skorzystać z oferty tej firmy. Została zauwarzona przez szersze grono, w który znajdą się osoby zainteresowane produktami tej firmy. rozwiń
Avatar
ŚWD / 20 stycznia 2010 o 12:01
0
Panie Pawle muszę stwierdzić u Pana kompletny brak profesjonalizmu dziennikasrskiego, bo z przykrością stwierdzę fakt, że to nie jest żadna ubojnia, lecz jak sama nazwa mówi HURTOWNIA (a dokładniaj Hurtownia należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny), więc bardzo prosze o sprostowanie tego tematu. Przyznam że reklama jest debeściacka, a dzięki temu artykułowi Dziennik wschodni zrobił tej hurtowni jeszcze większą reklame . Pozdrawiam i życze Panu więcej porywających tematów
Panie Pawle muszę stwierdzić u Pana kompletny brak profesjonalizmu dziennikasrskiego, bo z przykrością stwierdzę fakt, że to nie jest żadna ubojnia, lecz jak sama nazwa mówi HURTOWNIA (a dokładniaj Hurtownia należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny), więc bardzo prosze o sprostowanie tego tematu. Przyznam że reklama jest debeściacka, a dzięki temu artykułowi Dziennik wschodni zrobił tej hurtowni jeszcze większą reklame . Pozdrawiam i życze Panu więcej porywających tematów rozwiń
Avatar
jon / 20 stycznia 2010 o 11:44
0
czytelnik napisał:
Jestem mieszkańcem Włodawy i w sierpniu ub. roku korzystając z usługi firmy Świdhurt po raz pierwszy spotkałem się z tą reklamą, umieszczoną na samochodzie chłodni. Jest fantastyczna i uśmiałem się z niej niesamowicie. Ponad to życzę każdemu i sobie takiej wspaniałej obsługi i uprzejmości, jaka spotkała mnie od pracownika tej firmy p. Andrzeja, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz DZIEKUJĘ. Pozdrawiam i gratuluję takiej reklamy szefowi firmy i życzę wszystkim jej pracownikom samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Tak trzymać!
P. S. Uważam, że wielu łącznie z gburmistrzem Świdnika po prostu nie posiada elementarnego poczucia humoru, sądząc, że ... kurczaki umieją czytać.


no niektórym to naprawdę dużo nie potrzeba, żeby się uśmiać !


no niektórym to naprawdę dużo nie potrzeba, żeby się uśmiać ! rozwiń
Avatar
czytelnik / 20 stycznia 2010 o 09:24
0
Jestem mieszkańcem Włodawy i w sierpniu ub. roku korzystając z usługi firmy Świdhurt po raz pierwszy spotkałem się z tą reklamą, umieszczoną na samochodzie chłodni. Jest fantastyczna i uśmiałem się z niej niesamowicie. Ponad to życzę każdemu i sobie takiej wspaniałej obsługi i uprzejmości, jaka spotkała mnie od pracownika tej firmy p. Andrzeja, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz DZIEKUJĘ. Pozdrawiam i gratuluję takiej reklamy szefowi firmy i życzę wszystkim jej pracownikom samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Tak trzymać!
P. S. Uważam, że wielu łącznie z gburmistrzem Świdnika po prostu nie posiada elementarnego poczucia humoru, sądząc, że ... kurczaki umieją czytać.
Jestem mieszkańcem Włodawy i w sierpniu ub. roku korzystając z usługi firmy Świdhurt po raz pierwszy spotkałem się z tą reklamą, umieszczoną na samochodzie chłodni. Jest fantastyczna i uśmiałem się z niej niesamowicie. Ponad to życzę każdemu i sobie takiej wspaniałej obsługi i uprzejmości, jaka spotkała mnie od pracownika tej firmy p. Andrzeja, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz DZIEKUJĘ. Pozdrawiam i gratuluję takiej reklamy szefowi firmy i życzę wszystkim jej pracownikom samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Tak trzymać&#... rozwiń
Avatar
Gość / 20 stycznia 2010 o 08:44
0
kuzyn prof. Miodka napisał:
ZAUFAŁO ONO, ALE ZAUFAŁY ONE - KURCZAKI. NIE DOŚĆ, ŻE BEZNADZIEJNA REKLAMA, TO JESZCZE Z BŁĘDEM.

to nie jest błąd
Avatar
s / 20 stycznia 2010 o 08:38
0
Sami fachowcy.. Przecież ta reklama nikogo nie obraża, ani nie robi nikomu krzywdy.
Jakby było coś innego to by wszyscy mówili, że jest nudna (i wtedy nikt by na nią uwagi nie zwrócił), a tak jest coś żartobliwego. Oczywiście wszystkim gburom bez poczucia humoru się nie podoba, na szczęście nic Wam do tego jak się firmy reklamują.
Reklama jest zapamiętywalna i skuteczna, więc jest dobra.
Avatar
kuzyn prof. Miodka / 20 stycznia 2010 o 08:34
0
ZAUFAŁO ONO, ALE ZAUFAŁY ONE - KURCZAKI. NIE DOŚĆ, ŻE BEZNADZIEJNA REKLAMA, TO JESZCZE Z BŁĘDEM.
Avatar
jon / 20 stycznia 2010 o 08:33
0
temat nie jest wydumany, reklama nas otacza wszędzie, wpycha się do domów. w większości przypadków o głupiej zawartości i treści.
niektórym się to jednak podoba
Avatar
jut / 21 stycznia 2010 o 17:34
0
Mi reklama się bardzo podoba, jak wszyscy zauważyli przyciąga wzrok. Zastanówcie się czy treść reklamy ma wpływ na smak kurczaka? Z pewnością nie, dlatego to śmieszne, że niektórzy chcą teraz rezygnować z usług Świd-hurtu. Jeśli ktoś jadł do tej pory kurczaki z tej firmy, a teraz przyjdzie do konkurencji, to za pewien czas może przeczytać tam inne hasło, które mu się nie spodoba, i co wtedy? Najwyraźniej zrezygnuje z jedzenia drobiu, i przeżuci się np na ryby Jeśli oczywiście dostawcy nie wymyślą kontrowersyjnej reklamy
Morał dla niektórych: nie jedzcie nic, czego reklama Wam się nie podoba! he he
Mi reklama się bardzo podoba, jak wszyscy zauważyli przyciąga wzrok. Zastanówcie się czy treść reklamy ma wpływ na smak kurczaka? Z pewnością nie, dlatego to śmieszne, że niektórzy chcą teraz rezygnować z usług Świd-hurtu. Jeśli ktoś jadł do tej pory kurczaki z tej firmy, a teraz przyjdzie do konkurencji, to za pewien czas może przeczytać tam inne hasło, które mu się nie spodoba, i co wtedy? Najwyraźniej zrezygnuje z jedzenia drobiu, i przeżuci się np na ryby Jeśli oczywiście dostawcy nie wymyślą kontrowersyjnej reklamy
Morał dla ni... rozwiń
Avatar
diidii / 20 stycznia 2010 o 17:22
0
reklama jest wieśniacka a ja na pewno od tej pory będę kupować kury z innych miejsc.
choćby z tego względu warto przemyśleć czy takie teksty mogą się realnie przekładać na sprzedaż

natomiast ciekawi mnie ile kosztował ten pożal sie boże artykuł, bo nie wmówicie mi że jakiś dziennikarz zauważył plakacik i postanowil napisać o tym w gazecie
reklama jest wieśniacka a ja na pewno od tej pory będę kupować kury z innych miejsc.
choćby z tego względu warto przemyśleć czy takie teksty mogą się realnie przekładać na sprzedaż

natomiast ciekawi mnie ile kosztował ten pożal sie boże artykuł, bo nie wmówicie mi że jakiś dziennikarz zauważył plakacik i postanowil napisać o tym w gazecie rozwiń
Avatar
specjalista d.s. marketing / 20 stycznia 2010 o 15:47
0
ŚWD napisał:
Panie Pawle muszę stwierdzić u Pana kompletny brak profesjonalizmu dziennikasrskiego, bo z przykrością stwierdzę fakt, że to nie jest żadna ubojnia, lecz jak sama nazwa mówi HURTOWNIA (a dokładniaj Hurtownia należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny), więc bardzo prosze o sprostowanie tego tematu. Przyznam że reklama jest debeściacka, a dzięki temu artykułowi Dziennik wschodni zrobił tej hurtowni jeszcze większą reklame . Pozdrawiam i życze Panu więcej porywających tematów


Nie jest to głównie hurtowania, firma należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny, ale też zajmuje się robiorem drobiu, co widać w nazwie Zakład rozbioru Drobiu. Reklama bardzo profesjonalnie wykonana. Świadczy chociażby fakt, że została zauważona i jest na forum publicznym. A oto chodzi. Ktokolwiek w przyszłości będzie chciał otworzyć swój sklep, bar, restaurację czy kebaba przypomni sobie, że może zapoznać i skorzystać z oferty tej firmy. Została zauwarzona przez szersze grono, w który znajdą się osoby zainteresowane produktami tej firmy.
wiadczy chociażby fakt, że została zauważona i jest na forum publicznym. A oto chodzi. Ktokolwiek w przyszłości będzie chciał otworzyć swój sklep, bar, restaurację czy kebaba przypomni sobie, że może zapoznać i skorzystać z oferty tej firmy. Została zauwarzona przez szersze grono, w który znajdą się osoby zainteresowane produktami tej firmy. rozwiń
Avatar
ŚWD / 20 stycznia 2010 o 12:01
0
Panie Pawle muszę stwierdzić u Pana kompletny brak profesjonalizmu dziennikasrskiego, bo z przykrością stwierdzę fakt, że to nie jest żadna ubojnia, lecz jak sama nazwa mówi HURTOWNIA (a dokładniaj Hurtownia należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny), więc bardzo prosze o sprostowanie tego tematu. Przyznam że reklama jest debeściacka, a dzięki temu artykułowi Dziennik wschodni zrobił tej hurtowni jeszcze większą reklame . Pozdrawiam i życze Panu więcej porywających tematów
Panie Pawle muszę stwierdzić u Pana kompletny brak profesjonalizmu dziennikasrskiego, bo z przykrością stwierdzę fakt, że to nie jest żadna ubojnia, lecz jak sama nazwa mówi HURTOWNIA (a dokładniaj Hurtownia należy do Grupy Handlowej Staropolskie Wędliny), więc bardzo prosze o sprostowanie tego tematu. Przyznam że reklama jest debeściacka, a dzięki temu artykułowi Dziennik wschodni zrobił tej hurtowni jeszcze większą reklame . Pozdrawiam i życze Panu więcej porywających tematów rozwiń
Avatar
jon / 20 stycznia 2010 o 11:44
0
czytelnik napisał:
Jestem mieszkańcem Włodawy i w sierpniu ub. roku korzystając z usługi firmy Świdhurt po raz pierwszy spotkałem się z tą reklamą, umieszczoną na samochodzie chłodni. Jest fantastyczna i uśmiałem się z niej niesamowicie. Ponad to życzę każdemu i sobie takiej wspaniałej obsługi i uprzejmości, jaka spotkała mnie od pracownika tej firmy p. Andrzeja, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz DZIEKUJĘ. Pozdrawiam i gratuluję takiej reklamy szefowi firmy i życzę wszystkim jej pracownikom samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Tak trzymać!
P. S. Uważam, że wielu łącznie z gburmistrzem Świdnika po prostu nie posiada elementarnego poczucia humoru, sądząc, że ... kurczaki umieją czytać.


no niektórym to naprawdę dużo nie potrzeba, żeby się uśmiać !


no niektórym to naprawdę dużo nie potrzeba, żeby się uśmiać ! rozwiń
Avatar
czytelnik / 20 stycznia 2010 o 09:24
0
Jestem mieszkańcem Włodawy i w sierpniu ub. roku korzystając z usługi firmy Świdhurt po raz pierwszy spotkałem się z tą reklamą, umieszczoną na samochodzie chłodni. Jest fantastyczna i uśmiałem się z niej niesamowicie. Ponad to życzę każdemu i sobie takiej wspaniałej obsługi i uprzejmości, jaka spotkała mnie od pracownika tej firmy p. Andrzeja, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz DZIEKUJĘ. Pozdrawiam i gratuluję takiej reklamy szefowi firmy i życzę wszystkim jej pracownikom samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Tak trzymać!
P. S. Uważam, że wielu łącznie z gburmistrzem Świdnika po prostu nie posiada elementarnego poczucia humoru, sądząc, że ... kurczaki umieją czytać.
Jestem mieszkańcem Włodawy i w sierpniu ub. roku korzystając z usługi firmy Świdhurt po raz pierwszy spotkałem się z tą reklamą, umieszczoną na samochodzie chłodni. Jest fantastyczna i uśmiałem się z niej niesamowicie. Ponad to życzę każdemu i sobie takiej wspaniałej obsługi i uprzejmości, jaka spotkała mnie od pracownika tej firmy p. Andrzeja, którego serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz DZIEKUJĘ. Pozdrawiam i gratuluję takiej reklamy szefowi firmy i życzę wszystkim jej pracownikom samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Tak trzymać&#... rozwiń
Avatar
Gość / 20 stycznia 2010 o 08:44
0
kuzyn prof. Miodka napisał:
ZAUFAŁO ONO, ALE ZAUFAŁY ONE - KURCZAKI. NIE DOŚĆ, ŻE BEZNADZIEJNA REKLAMA, TO JESZCZE Z BŁĘDEM.

to nie jest błąd
Avatar
s / 20 stycznia 2010 o 08:38
0
Sami fachowcy.. Przecież ta reklama nikogo nie obraża, ani nie robi nikomu krzywdy.
Jakby było coś innego to by wszyscy mówili, że jest nudna (i wtedy nikt by na nią uwagi nie zwrócił), a tak jest coś żartobliwego. Oczywiście wszystkim gburom bez poczucia humoru się nie podoba, na szczęście nic Wam do tego jak się firmy reklamują.
Reklama jest zapamiętywalna i skuteczna, więc jest dobra.
Avatar
kuzyn prof. Miodka / 20 stycznia 2010 o 08:34
0
ZAUFAŁO ONO, ALE ZAUFAŁY ONE - KURCZAKI. NIE DOŚĆ, ŻE BEZNADZIEJNA REKLAMA, TO JESZCZE Z BŁĘDEM.
Avatar
jon / 20 stycznia 2010 o 08:33
0
temat nie jest wydumany, reklama nas otacza wszędzie, wpycha się do domów. w większości przypadków o głupiej zawartości i treści.
niektórym się to jednak podoba
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spółka komunalna zapłaci 1,6 mln zł kary? Nikt się nie zorientował, że zmieniły się przepisy

Spółka komunalna zapłaci 1,6 mln zł kary? Nikt się nie zorientował, że zmieniły się przepisy 0 5

Prezes Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji obawia się, że spółka którą kieruje będzie musiała zapłacić wysoką karę: ponad 1,6 miliona złotych. Wszystko przez to, że KPWiK w 2018 r. nie wykonywał badań ścieków w akredytowanym laboratorium.

Wypadek w Piaskach na S12. Zderzyły się dwa samochody osobowe

Wypadek w Piaskach na S12. Zderzyły się dwa samochody osobowe 0 0

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Piaskach na drodze ekspresowej S12.

Koncert Kasi Kowalskiej w Lublinie
31 stycznia 2020, 19:00

Koncert Kasi Kowalskiej w Lublinie 0 0

W piątek, 31 stycznia o godz. 19 w Centrum Spotkania Kultur wystąpi Kasia Kowalska. Artystka zaśpiewa w ramach trasy na 25-lecie działalności.

Stoczek Łukowski: Zderzenie samochodu z rowerem, jedna osoba ranna

Stoczek Łukowski: Zderzenie samochodu z rowerem, jedna osoba ranna 0 0

Wypadek na ul. Partyzantów w Stoczku Łukowskim na drodze krajowej nr 76.

Bug Hanna już trenuje

Bug Hanna już trenuje 0 0

Trener Andrzej Łągwa na pierwszym treningu w nowym roku miał 13 zawodników

Znany lubelski sportowiec aresztowany. Groził nożem dziecku i porąbał siekierą drzwi dziewczyny

Znany lubelski sportowiec aresztowany. Groził nożem dziecku i porąbał siekierą drzwi dziewczyny 16 12

Łukasz M. – sportowiec z Lublina odpowie za brutalną napaść. Groził nożem 14-letniemu chłopcu i porąbał siekierą drzwi w mieszkaniu swojej dziewczyny – ustalili śledczy.

"Zawsze przyjazny, pomocny i otwarty". Pogrzeb radnego z gminy Terespol

"Zawsze przyjazny, pomocny i otwarty". Pogrzeb radnego z gminy Terespol 0 4

We wtorek 21 stycznia odbędzie się pogrzeb Tomasza Sylwesiuka, radnego z gminy Terespol. Jego ciało wyłowiono z Krzny po kilku dniach poszukiwań.

Motor Lublin ma nowego bramkarza

Motor Lublin ma nowego bramkarza 0 8

Żółto-biało-niebiescy potwierdzili kolejny transfer, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. W poniedziałek oficjalnie nowym zawodnikiem klubu z Lublina został Krystian Kalinowski.

Prokuratura ujawnia zarzuty dla Piotra Kowalczyka. A on wyjechał z Polski

Prokuratura ujawnia zarzuty dla Piotra Kowalczyka. A on wyjechał z Polski 13 135

Zarzuty powoływania się na wpływy usłyszał Piotr Kowalczyk i trzej zatrzymani wraz z nim mężczyźni. Informację CBA prokuratura potwierdziła, choć wciąż nie ujawnia treści zarzutów. Tymczasem były szef Rady Miasta obecnie przebywa za granicą. Zgody na wyjazd udzielili mu śledczy

Koncert Ero w Domu Kultury
31 stycznia 2020, 20:00

Koncert Ero w Domu Kultury 0 0

Już 31 stycznia o godz. 20 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19) wystąpi raper Ero z promocją długo wyczekiwanego krążka "Elwis Picasso".

Lublin: Chcą wycinki drzew na górkach czechowskich. W czwartek ostatnia wizja lokalna

Lublin: Chcą wycinki drzew na górkach czechowskich. W czwartek ostatnia wizja lokalna 138 60

Na czwartek zaplanowana jest ostatnia wizja lokalna przy drzewach, które zamierza usunąć z górek czechowskich spółka TBV Investment. Firma złożyła do Urzędu Miasta trzy wnioski o zgodę na usunięcie 220 drzew i niemal 500 mkw. krzewów.

Lublin: Miał 4 promile alkoholu i chciał jechać dalej. Powstrzymał go świadek

Lublin: Miał 4 promile alkoholu i chciał jechać dalej. Powstrzymał go świadek 0 3

Kierowca seicento miał jechać całą szerokością jezdni. Kiedy w końcu się zatrzymał, okazało się, że z trudem utrzymuje się za kierownicą pojazdu. Mimo to chciał jechać dalej. Wtedy interweniował świadek, który zabrał mu kluczyki.

"Przelot samolotów wojskowych i cywilnych" nad Puławami. Pogrzeb zasłużonego pracownika PAŻP

"Przelot samolotów wojskowych i cywilnych" nad Puławami. Pogrzeb zasłużonego pracownika PAŻP 15 2

W najbliższy czwartek puławianie mogą spodziewać się niskiego przelotu samolotu Beechcraft Air 350, zwanego "Papugą". Jak informuje Urząd Miasta, maszyna ma przelecieć nad cmentarzem przy ul. Piaskowej w ramach uroczystości pogrzebowych zasłużonego pracownika PAŻP.

W Białej Podlaskiej rozegrany został Międzynarodowy Turniej 50-lecia tamtejszego AZS AWF

W Białej Podlaskiej rozegrany został Międzynarodowy Turniej 50-lecia tamtejszego AZS AWF 0 0

Na drugim stopniu podium rywalizację zakończyły Azoty Puławy, a na trzecim jubilat AZS AWF

Paweł Markiewicz (AZS Lublin): Sport akademicki cały czas zyskuje

Paweł Markiewicz (AZS Lublin): Sport akademicki cały czas zyskuje 0 2

ROZMOWA z Pawłem Markiewiczem, wiceprezesem Organizacji Środowiskowej Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!