Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 grudnia 2012 r.
16:37
Edytuj ten wpis

Marszałek Hetman nie chce być ministrem

Autor: Zdjęcie autora AA PAP
0 42 A A
Marszałek województwa lubelskiego został również jednym z czterech wiceprezesów PSL. (Maciej Kaczano
Marszałek województwa lubelskiego został również jednym z czterech wiceprezesów PSL. (Maciej Kaczano

Krzysztof Hetman, marszałek województwa lubelskiego jest jednym z czterech wiceprezesów Polskiego Stronnictwa Ludowego. Hetman miał propozycje objęcia teki ministerialnej, ale z Warszawy zrezygnował.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę Rada Naczelna PSL zaakceptowała kandydatów Janusza Piechocińskiego do Naczelnego Komitetu Wykonawczego. Głosami ponad stu członków Rady Naczelnej do nowego składu 20-osobowego Naczelnego Komitetu Wykonawczego do którego wszedł m.in. Krzysztof Hetman, marszałek województwa lubelskiego.

To właśnie na Naczelnym Komitecie Wykonawczym padła propozycja dotycząca objęcia Ministerstwa Gospodarki przez Hetmana po wicepremierze, byłym szefie PSL Waldemarze Pawlaku.

Marszałek województwa lubelskiego ministrem jednak nie będzie. – Nie mogę być jak listek na wietrze, bo coś obiecałem ludziom z województwa lubelskiego – zaznacza Krzysztof Hetman. – Muszę mieć jeden kręgosłup. Propozycja, która mnie dotyczyła mojej osoby nie była jedyna. Było kilka wariantów. – Ile dokładnie? – Kilka – ucina marszałek Hetman. – Prezes mówił w mediach o trzech kopertach. W poniedziałek wszystko się wyjaśni.

Marszałek województwa lubelskiego został jednym z czterech wiceprezesów PSL, obok Władysława Kosiniaka-Kamysza (minister pracy i polityki społecznej), Adama Jarubasa (marszałek województw świętokrzyskiego) i Urszuli Pasławska (wiceminister skarbu).(AA, PAP)

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 5 grudnia 2012 r. o 04:10
0
[quote name='niedowiarek' timestamp='1354483422' post='703888']
Sytuacja rodzinna powoduje, ze nie chcial byc poslem, a teraz nie chce isc do Warszawy, a udaje lokalnego patriote, zamiast powiedziec jaka jest prawda.
[/quote]

Facet zdaje sobie sprawe ze jest slaby, zasciankowy.Ministrem gospodarki powinien byc ktos obyty w swiecie.Straszne ze mialby byc to minister i to gospodarki.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 r. o 19:03
0
Panie Miodek mądrości to ja mam w głowie(oleju) i potrafiłem odróżnić Lubelszczyznę od województwa i przedstawiłem pisemne dowody,które potwierdziły moją wiedzę w tym temacie.Zaś Waść mieszkasz na dawnej historycznej ZIEMI SANDOMIERSKIEJ, która do 1474r.graniczyła z ZIEMIĄ CHEŁMSKĄ.Pozdrawiam sąsiada.W Janowie Lubelskim byłem zaledwie dwa razy w latach sześćdziesiątych.
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 17:40
0
Tu nie chodzi ani o honor, ani o odwagę. Ot trochę oleju w głowie wystarczy żeby potrafić odróżnić lubelszczyznę od województwa i wiedzieć co czym jest.
Ty nie rozumiesz ani po chamsku, ani po dobroci, więc kiś się we własnym sosie i spamuj dalej.

Przepraszam za kilka poprzednich wpisów, ale trzeba było spróbować jakoś cię naprostować, nie wyszło... dalej mi się nie chce walczyć z wiatrakiem i używać słownictwa,do którego stosowania nie jestem przyzwyczajony

Dodaj jeszcze jeden cytat do swoich postów:

Bardzo dziękuję za zaśmiecanie for informacjami i uwagami. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest niepoprawne.

Serdecznie pozdrawiam z Janowa na południu lubelszczyzny.... oj.... z Janowa Lubelskiego leżącego przy południowej granicy województwa lubelskiego.

Tu nie chodzi ani o honor, ani o odwagę. Ot trochę oleju w głowie wystarczy żeby potrafić odróżnić lubelszczyznę od województwa i wiedzieć co czym jest.
Ty nie rozumiesz ani po chamsku, ani po dobroci, więc kiś się we własnym sosie i spamuj dalej.

Przepraszam za kilka poprzednich wpisów, ale trzeba było spróbować jakoś cię naprostować, nie wyszło... dalej mi się nie chce walczyć z wiatrakiem i używać słownictwa,do którego stosowania nie jestem przyzwyczajony

Dodaj jeszcze jeden cytat do swoich postów:
<... rozwiń
Avatar
Chełmianin N / 3 grudnia 2012 r. o 17:18
0
[quote name='miodek' timestamp='1354550881' post='704247']
Nie jestem lubelakiem, mieszkam na południu lubelszczyzny

A ty będziesz miał kolejny cytat do swojej SPAMowej twórczości
Jęcz, spamuj... niech ci będzie.

Pozdrawiam.
[/quote]

Jak masz honor i odwagę,to udowodnij gdzie ta Lubelszczyzna leży.Pozdrawiam.
[quote name='miodek' timestamp='1354550881' post='704247']
Nie jestem lubelakiem, mieszkam na południu lubelszczyzny

A ty będziesz miał kolejny cytat do swojej SPAMowej twórczości
Jęcz, spamuj... niech ci będzie.

Pozdrawiam.
[/quote]

Jak masz honor i odwagę,to udowodnij gdzie ta Lubelszczyzna leży.Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 17:08
0
Nie jestem lubelakiem, mieszkam na południu lubelszczyzny

A ty będziesz miał kolejny cytat do swojej SPAMowej twórczości
Jęcz, spamuj... niech ci będzie.

Pozdrawiam.
Avatar
Chełmianin N / 3 grudnia 2012 r. o 17:04
0
Panie Miodek z wpisu to wynika,
że Waść masz się za lubelaka cwaniaka,
a ja tak myślę,że to dusza byle jaka.
Waści rozum mały i bardzo nie zdały,
bo śmiecie komórki mózgowe zatkały,
forum zaśmieciły i psikusa zrobiły.
Dla Pana Miodka mam prezent wspaniały,
żeby oczy poniższą prawdę przeczytały.


Szanowny Panie,

Bardzo serdecznie dziękuję za przesłaną informację oraz zawarte w niej uwagi. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest nieodpowiednie.
Przekazałem już podległym mi redakcjom Pańskie zastrzeżenia z prośbą o ich uwzględnienie przy redagowaniu tekstów.

Serdecznie pozdrawiam,

Tomasz Rakowski
p.o. dyrektor TVP Lublin
Panie Miodek z wpisu to wynika,
że Waść masz się za lubelaka cwaniaka,
a ja tak myślę,że to dusza byle jaka.
Waści rozum mały i bardzo nie zdały,
bo śmiecie komórki mózgowe zatkały,
forum zaśmieciły i psikusa zrobiły.
Dla Pana Miodka mam prezent wspaniały,
żeby oczy poniższą prawdę przeczytały.


Szanowny Panie,

Bardzo serdecznie dziękuję za przesłaną informację oraz zawarte w niej uwagi. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest n... rozwiń
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 14:20
0
Oj dziecino..... PRZYHAMUJ zatem z tym SPAMEM swoim
Śmieszna jest twoja głupota, ale cóż....
Tak długo na forum nie śmieciłeś... myślałem, że już na stałe zamknęli, a tu taki psikus
Avatar
Chełmianin N / 3 grudnia 2012 r. o 13:22
0
Rymowanki dziecinnie głupie rozum wzruszają
i takich jak Waść do myślenia zmuszają,
zaś Pańskie wpisy iloraz IQ odzwierciedlają.
Ludzie zaprzańca głupkowatego uważnie czytają
i ubaw mają z tych,co Lubelszczyznę wmawiają.
Wszyscy myślący doskonale wiedzą o co chodzi,
ale i to wiedzą, że wciskać ciemnoty nie uchodzi.
Siedź cicho,NIE SPAMUJ,a czy Pan zna słowo HAMUJ?
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 12:32
0
Nie zaśmiecaj kretynie forum! Ileż razy można ci to pisać?
Twoje dziecinnie głupie rymowanki i wklejanie non stop treści korespondencji strasznie przeszkadzają w czytaniu normalnych wypowiedzi. Jesteś gorszy niż spamboty wklejające informacje o nowych towarach do zakupu.
Idź się leczyć zaprzańcu głupkowaty.
Jeszcze raz powtarzam ci, że wszyscy wiedzą o co chodzi, jeśli ktoś pisze "lubelszczyzna". Skoro ty nie wiesz, to się dowiedz i siedź cicho.
NIE SPAMUJ!!!
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 11:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1354528859' post='704091']
Rozum jeszcze w Lubelszczyźnie tkwi i tyle wi,co mu się śni.
[/quote]
Ooooo, wrócił kretyński Chełmianin_N
Nie zaśmiecaj forum idioto! Do budy!!
Avatar
gosc / 5 grudnia 2012 r. o 04:10
0
[quote name='niedowiarek' timestamp='1354483422' post='703888']
Sytuacja rodzinna powoduje, ze nie chcial byc poslem, a teraz nie chce isc do Warszawy, a udaje lokalnego patriote, zamiast powiedziec jaka jest prawda.
[/quote]

Facet zdaje sobie sprawe ze jest slaby, zasciankowy.Ministrem gospodarki powinien byc ktos obyty w swiecie.Straszne ze mialby byc to minister i to gospodarki.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 r. o 19:03
0
Panie Miodek mądrości to ja mam w głowie(oleju) i potrafiłem odróżnić Lubelszczyznę od województwa i przedstawiłem pisemne dowody,które potwierdziły moją wiedzę w tym temacie.Zaś Waść mieszkasz na dawnej historycznej ZIEMI SANDOMIERSKIEJ, która do 1474r.graniczyła z ZIEMIĄ CHEŁMSKĄ.Pozdrawiam sąsiada.W Janowie Lubelskim byłem zaledwie dwa razy w latach sześćdziesiątych.
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 17:40
0
Tu nie chodzi ani o honor, ani o odwagę. Ot trochę oleju w głowie wystarczy żeby potrafić odróżnić lubelszczyznę od województwa i wiedzieć co czym jest.
Ty nie rozumiesz ani po chamsku, ani po dobroci, więc kiś się we własnym sosie i spamuj dalej.

Przepraszam za kilka poprzednich wpisów, ale trzeba było spróbować jakoś cię naprostować, nie wyszło... dalej mi się nie chce walczyć z wiatrakiem i używać słownictwa,do którego stosowania nie jestem przyzwyczajony

Dodaj jeszcze jeden cytat do swoich postów:

Bardzo dziękuję za zaśmiecanie for informacjami i uwagami. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest niepoprawne.

Serdecznie pozdrawiam z Janowa na południu lubelszczyzny.... oj.... z Janowa Lubelskiego leżącego przy południowej granicy województwa lubelskiego.

Tu nie chodzi ani o honor, ani o odwagę. Ot trochę oleju w głowie wystarczy żeby potrafić odróżnić lubelszczyznę od województwa i wiedzieć co czym jest.
Ty nie rozumiesz ani po chamsku, ani po dobroci, więc kiś się we własnym sosie i spamuj dalej.

Przepraszam za kilka poprzednich wpisów, ale trzeba było spróbować jakoś cię naprostować, nie wyszło... dalej mi się nie chce walczyć z wiatrakiem i używać słownictwa,do którego stosowania nie jestem przyzwyczajony

Dodaj jeszcze jeden cytat do swoich postów:
<... rozwiń
Avatar
Chełmianin N / 3 grudnia 2012 r. o 17:18
0
[quote name='miodek' timestamp='1354550881' post='704247']
Nie jestem lubelakiem, mieszkam na południu lubelszczyzny

A ty będziesz miał kolejny cytat do swojej SPAMowej twórczości
Jęcz, spamuj... niech ci będzie.

Pozdrawiam.
[/quote]

Jak masz honor i odwagę,to udowodnij gdzie ta Lubelszczyzna leży.Pozdrawiam.
[quote name='miodek' timestamp='1354550881' post='704247']
Nie jestem lubelakiem, mieszkam na południu lubelszczyzny

A ty będziesz miał kolejny cytat do swojej SPAMowej twórczości
Jęcz, spamuj... niech ci będzie.

Pozdrawiam.
[/quote]

Jak masz honor i odwagę,to udowodnij gdzie ta Lubelszczyzna leży.Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 17:08
0
Nie jestem lubelakiem, mieszkam na południu lubelszczyzny

A ty będziesz miał kolejny cytat do swojej SPAMowej twórczości
Jęcz, spamuj... niech ci będzie.

Pozdrawiam.
Avatar
Chełmianin N / 3 grudnia 2012 r. o 17:04
0
Panie Miodek z wpisu to wynika,
że Waść masz się za lubelaka cwaniaka,
a ja tak myślę,że to dusza byle jaka.
Waści rozum mały i bardzo nie zdały,
bo śmiecie komórki mózgowe zatkały,
forum zaśmieciły i psikusa zrobiły.
Dla Pana Miodka mam prezent wspaniały,
żeby oczy poniższą prawdę przeczytały.


Szanowny Panie,

Bardzo serdecznie dziękuję za przesłaną informację oraz zawarte w niej uwagi. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest nieodpowiednie.
Przekazałem już podległym mi redakcjom Pańskie zastrzeżenia z prośbą o ich uwzględnienie przy redagowaniu tekstów.

Serdecznie pozdrawiam,

Tomasz Rakowski
p.o. dyrektor TVP Lublin
Panie Miodek z wpisu to wynika,
że Waść masz się za lubelaka cwaniaka,
a ja tak myślę,że to dusza byle jaka.
Waści rozum mały i bardzo nie zdały,
bo śmiecie komórki mózgowe zatkały,
forum zaśmieciły i psikusa zrobiły.
Dla Pana Miodka mam prezent wspaniały,
żeby oczy poniższą prawdę przeczytały.


Szanowny Panie,

Bardzo serdecznie dziękuję za przesłaną informację oraz zawarte w niej uwagi. Zgadzam się, że zamienne stosowanie określeń woj.lubelskie i Lubelszczyzna jest n... rozwiń
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 14:20
0
Oj dziecino..... PRZYHAMUJ zatem z tym SPAMEM swoim
Śmieszna jest twoja głupota, ale cóż....
Tak długo na forum nie śmieciłeś... myślałem, że już na stałe zamknęli, a tu taki psikus
Avatar
Chełmianin N / 3 grudnia 2012 r. o 13:22
0
Rymowanki dziecinnie głupie rozum wzruszają
i takich jak Waść do myślenia zmuszają,
zaś Pańskie wpisy iloraz IQ odzwierciedlają.
Ludzie zaprzańca głupkowatego uważnie czytają
i ubaw mają z tych,co Lubelszczyznę wmawiają.
Wszyscy myślący doskonale wiedzą o co chodzi,
ale i to wiedzą, że wciskać ciemnoty nie uchodzi.
Siedź cicho,NIE SPAMUJ,a czy Pan zna słowo HAMUJ?
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 12:32
0
Nie zaśmiecaj kretynie forum! Ileż razy można ci to pisać?
Twoje dziecinnie głupie rymowanki i wklejanie non stop treści korespondencji strasznie przeszkadzają w czytaniu normalnych wypowiedzi. Jesteś gorszy niż spamboty wklejające informacje o nowych towarach do zakupu.
Idź się leczyć zaprzańcu głupkowaty.
Jeszcze raz powtarzam ci, że wszyscy wiedzą o co chodzi, jeśli ktoś pisze "lubelszczyzna". Skoro ty nie wiesz, to się dowiedz i siedź cicho.
NIE SPAMUJ!!!
Avatar
miodek / 3 grudnia 2012 r. o 11:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1354528859' post='704091']
Rozum jeszcze w Lubelszczyźnie tkwi i tyle wi,co mu się śni.
[/quote]
Ooooo, wrócił kretyński Chełmianin_N
Nie zaśmiecaj forum idioto! Do budy!!