Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 sierpnia 2012 r.
18:08
Edytuj ten wpis

Nabożeństwa i koncerty w Garbowie

Autor: Zdjęcie autora Kmo
0 8 A A

W sobotę rozpoczynają się obchody 100-lecia świątyni pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dokładnie 100 lat temu, 6 sierpnia 1912 r., w święto Przemienienia Pańskiego, w tym nowo wzniesionym kościele po raz pierwszy ks. Stanisław Abramowicz odprawił mszę świętą – mówi Małgorzata Sanaluta, z-ca wójta Garbowa. – Świątynia w stylu neogotyckim wg projektu Józefa Piusa Dziekońskiego została zbudowana dzięki parafianom i fundatorom.

Z okazji 100 rocznicy została wydana piękna publikacja pt. "Z kart kroniki parafialnej. 100-lecie Garbowskiej świątyni”.

W sobotę, o godz. 17 na cmentarzu w Garbowie zostanie odprawiona msza w intencji zmarłych parafian, budowniczych i fundatorów kościoła. W niedzielę o godz. 9 msza i montaż słowno-muzyczny w wykonaniu Sióstr Salezjanek. O godz. 10.30 msza i śluby zakonne Sióstr Salezjanek. O godz. 16 msza i koncert muzyki organowej w wykonaniu Stanisława Diwiszka. A o godz. 20 koncert zespołu Gospel Rain, wieczór młodzieżowy i pokaz sztucznych ogni.

W poniedziałek o godz. 9 msza z oprawą muzyczną Chóru Kantylena z Lublina. O godz. 11.30 koncert Lotniczej Orkiestry Dętej z Dęblina. O godz. 12 suma odpustowa, której przewodniczyć będzie Abp. Stanisław Budzik, Metropolita Lubelski. O godz. 17 – msza i koncert organowy w wykonaniu Stanisława Diwiszka i solistek Opery Narodowej.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość spoza Garbowa / 6 sierpnia 2012 o 14:24
0
Jestem zniesmaczony dzisiejszą uroczystością, a raczej zachowaniem gości, którzy się na niej pojawili.
Siedziałem z córkami w pobliżu ołtarza podczas występów orkiestry i moja rezolutna ośmiolatka zapytała się mnie "dlaczego ten Arab z Gargamelem tak ciągle rozmawiają jak gra orkiestra?". I faktycznie - w pierwszym rzędzie siedzi wielce kulturalny pan poseł Jan Łopata z jakimś panem z brodą i dyskutują i śmieją się podczas występu. Nie wiem kim jest ten drugi pan, ale zachowaniem na pewno także tam nie pasował.
Panowie! Jeżeli nie umiecie zachować się w kościele, na uroczystości to nie pchajcie się chociaż przed ołtarz, bo to bardzo brzydko wygląda!
Jestem zniesmaczony dzisiejszą uroczystością, a raczej zachowaniem gości, którzy się na niej pojawili.
Siedziałem z córkami w pobliżu ołtarza podczas występów orkiestry i moja rezolutna ośmiolatka zapytała się mnie "dlaczego ten Arab z Gargamelem tak ciągle rozmawiają jak gra orkiestra?". I faktycznie - w pierwszym rzędzie siedzi wielce kulturalny pan poseł Jan Łopata z jakimś panem z brodą i dyskutują i śmieją się podczas występu. Nie wiem kim jest ten drugi pan, ale zachowaniem na pewno także tam nie pasował.
Panow... rozwiń
Avatar
glemp / 4 sierpnia 2012 o 15:25
0
[quote name='pmwd' timestamp='1344085744' post='660857']
Skoro mamy przygłupie w Konstytucji zapisany rozdział Kościoła od Państwa,to chyba można wymagać od urzędników,aby pełniąc swój urzad,zachowywali się godnie,a nie z pozycji na klęczkach!!!
[/quote]

IDŹ KLĘKNIJ PRZED SWOIM OWSIAKIEM NA SPĘDZIE MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ. TAM MASZ SWOICH OŚWIECONYCH HARE KRISZNOWCÓW. JEŚLI NIE ODPOWIADA TO WYJEDŹ Z GARBOWA, Z TEGO KRAJU I BAW SIĘ W TĘCZOWE IGRASZKI NA LOVE PARADE.
Avatar
pmwd / 4 sierpnia 2012 o 15:09
0
[quote name='glemp' timestamp='1344084952' post='660851']
Tak, byłoby, bo wtedy urzędowe dokumenty były ściśle powiązane z parafialnymi.
A TERAZ IDŹ POMODLIĆ SIĘ DO ENCYKLOPEDII, ATEISTYCZNA, DWULICOWA, KOMUSZA POKRAKO.
[/quote]
Skoro mamy przygłupie w Konstytucji zapisany rozdział Kościoła od Państwa,to chyba można wymagać od urzędników,aby pełniąc swój urzad,zachowywali się godnie,a nie z pozycji na klęczkach!!!
Avatar
glemp / 4 sierpnia 2012 o 14:55
0
[quote name='pmwd' timestamp='1344082706' post='660836']
W tej częsci wypowiedzi,zapewne też nie widzisz nic niestosownego?

Czyli co,gdybym sie tak przypadkiem urodził 6 sierpnia,to w urzędowych dokumentach tez zapisane by było 06.08-Swięto Przemienienia Pańskiego???
Skoro tak urzędnik mówi?
[/quote]

Tak, byłoby, bo wtedy urzędowe dokumenty były ściśle powiązane z parafialnymi.
A TERAZ IDŹ POMODLIĆ SIĘ DO ENCYKLOPEDII, ATEISTYCZNA, DWULICOWA, KOMUSZA POKRAKO.
Avatar
pmwd / 4 sierpnia 2012 o 14:18
0
[quote name='Glemp' timestamp='1344080327' post='660826']
Jesteś jakiś przewrażliwiony? Pani Sanaluta opowiada o historii kościoła, który wpisał sie w krajobraz Garbowa. O WYDARZENIU SPRZED STU LAT, LEWACKI PADALCU.
[/quote]
W tej częsci wypowiedzi,zapewne też nie widzisz nic niestosownego?
– Dokładnie 100 lat temu, 6 sierpnia 1912 r., w święto Przemienienia Pańskiego

Czyli co,gdybym sie tak przypadkiem urodził 6 sierpnia,to w urzędowych dokumentach tez zapisane by było 06.08-Swięto Przemienienia Pańskiego???
Skoro tak urzędnik mówi?

Czyli co,gdybym sie tak przypadkiem urodził 6 sierpnia,to w urzędowych dokumentach tez zapisane by było 06.08-Swięto Przemienienia Pańskiego???
Skoro tak urzędnik mówi? rozwiń
Avatar
Glemp / 4 sierpnia 2012 o 13:38
0
Jesteś jakiś przewrażliwiony? Pani Sanaluta opowiada o historii kościoła, który wpisał sie w krajobraz Garbowa. O WYDARZENIU SPRZED STU LAT, LEWACKI PADALCU.
Avatar
za-radny / 4 sierpnia 2012 o 11:27
0
odprawił mszę świętą – mówi Małgorzata Sanaluta, z-ca wójta Garbowa....
Jak to dobrze,że coraz więcej rad miasta i rad gmin oraz rad dzielnicy podlega lokalnemu proboszczowi...
P.S> Czyżby ta pani w taki lizusowski sposób spłacała proboszczowi dług wdzięczności?
Avatar
Kuria Jego Mać! / 4 sierpnia 2012 o 10:50
0
[color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arne [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Specjalisty[/size][/font][/color][color="#280099"] [/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]OD ODPRAWIANIA: [/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Całe szczęście, że Aminencje w Czarnej Rozpaczy po klapie EURO 2012 i EUROKATECHEZY nie ogłosiły [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KATECHEZY PLAŻOWEJ [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w aquaparkach, lasach, na plażach... Plażowicze mieliby plecki extra opalone (w czasie Spowiedzi, a księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI gęby w kratkę[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]!).
Związek do dziś otrzymuje informacje[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jak[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAJĄ z Małolatami[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]- w każdym razie nie są to Pisklęta Gołębia![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Otwierając KULejny faKULtet wypadało przeanalizować wcześniejsze: na faKULKtecie Filozofii Przyrody wystarczy Biblijny Chwast [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KĄKOL podlewać Wodą Święconą[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i wyjdzie [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]kąKUL[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Od ponad 2000 lat nie widzą, iż[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]CUDA NIE ISTNIEJĄ[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i zamieniają JEDNO NA DRUGIE ([/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]chorych na zdrowych, wodę na wino[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...) ucząc Lud Boży, że [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]CUD TO COŚ Z NICZEGO[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Nie potrafią ino zamienić [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]GŁUPICH NA MĄDRYCH[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]PIJANYCH NA TRZEŹWYCH [/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"]– [/size][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]tu [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]wysiadał nawet Biblijny Jezus[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]

[color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Uczeń Szkoły Gastronomicznej vel Spożywczej w ciągu kilku minut pojmuje[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]sposób MIESZANIA WODY Z MĄKĄ i tego efekty[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].[/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]awi [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]mieszają przez 5 lat i wychodzi im CIAŁO PAŃSKIE[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]! - podobny numer odstawiają z KRWIĄ PAŃSKĄ![/size][/font][/color]
[color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jak jakiś Aminencja nie załapie w ciągu 5 latek z tyt. mgra ma jeszcze dodatkowe faKULtety,[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]aż do prof[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].(anata) włącznie![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]SpektaKULarne psychoPATyczny problem stanowi [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman"][size="3"]Plagiat z Dogmatami - [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman"][size="3"]KSIĘGA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman"][size="3"]- Biblia z pozostałymi[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][i][color
[color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arne [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Specjalisty[/size][/font][/color][color="#280099"] [/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]OD ODPRAWIANIA: [/size][/... rozwiń
Avatar
Gość spoza Garbowa / 6 sierpnia 2012 o 14:24
0
Jestem zniesmaczony dzisiejszą uroczystością, a raczej zachowaniem gości, którzy się na niej pojawili.
Siedziałem z córkami w pobliżu ołtarza podczas występów orkiestry i moja rezolutna ośmiolatka zapytała się mnie "dlaczego ten Arab z Gargamelem tak ciągle rozmawiają jak gra orkiestra?". I faktycznie - w pierwszym rzędzie siedzi wielce kulturalny pan poseł Jan Łopata z jakimś panem z brodą i dyskutują i śmieją się podczas występu. Nie wiem kim jest ten drugi pan, ale zachowaniem na pewno także tam nie pasował.
Panowie! Jeżeli nie umiecie zachować się w kościele, na uroczystości to nie pchajcie się chociaż przed ołtarz, bo to bardzo brzydko wygląda!
Jestem zniesmaczony dzisiejszą uroczystością, a raczej zachowaniem gości, którzy się na niej pojawili.
Siedziałem z córkami w pobliżu ołtarza podczas występów orkiestry i moja rezolutna ośmiolatka zapytała się mnie "dlaczego ten Arab z Gargamelem tak ciągle rozmawiają jak gra orkiestra?". I faktycznie - w pierwszym rzędzie siedzi wielce kulturalny pan poseł Jan Łopata z jakimś panem z brodą i dyskutują i śmieją się podczas występu. Nie wiem kim jest ten drugi pan, ale zachowaniem na pewno także tam nie pasował.
Panow... rozwiń
Avatar
glemp / 4 sierpnia 2012 o 15:25
0
[quote name='pmwd' timestamp='1344085744' post='660857']
Skoro mamy przygłupie w Konstytucji zapisany rozdział Kościoła od Państwa,to chyba można wymagać od urzędników,aby pełniąc swój urzad,zachowywali się godnie,a nie z pozycji na klęczkach!!!
[/quote]

IDŹ KLĘKNIJ PRZED SWOIM OWSIAKIEM NA SPĘDZIE MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ. TAM MASZ SWOICH OŚWIECONYCH HARE KRISZNOWCÓW. JEŚLI NIE ODPOWIADA TO WYJEDŹ Z GARBOWA, Z TEGO KRAJU I BAW SIĘ W TĘCZOWE IGRASZKI NA LOVE PARADE.
Avatar
pmwd / 4 sierpnia 2012 o 15:09
0
[quote name='glemp' timestamp='1344084952' post='660851']
Tak, byłoby, bo wtedy urzędowe dokumenty były ściśle powiązane z parafialnymi.
A TERAZ IDŹ POMODLIĆ SIĘ DO ENCYKLOPEDII, ATEISTYCZNA, DWULICOWA, KOMUSZA POKRAKO.
[/quote]
Skoro mamy przygłupie w Konstytucji zapisany rozdział Kościoła od Państwa,to chyba można wymagać od urzędników,aby pełniąc swój urzad,zachowywali się godnie,a nie z pozycji na klęczkach!!!
Avatar
glemp / 4 sierpnia 2012 o 14:55
0
[quote name='pmwd' timestamp='1344082706' post='660836']
W tej częsci wypowiedzi,zapewne też nie widzisz nic niestosownego?

Czyli co,gdybym sie tak przypadkiem urodził 6 sierpnia,to w urzędowych dokumentach tez zapisane by było 06.08-Swięto Przemienienia Pańskiego???
Skoro tak urzędnik mówi?
[/quote]

Tak, byłoby, bo wtedy urzędowe dokumenty były ściśle powiązane z parafialnymi.
A TERAZ IDŹ POMODLIĆ SIĘ DO ENCYKLOPEDII, ATEISTYCZNA, DWULICOWA, KOMUSZA POKRAKO.
Avatar
pmwd / 4 sierpnia 2012 o 14:18
0
[quote name='Glemp' timestamp='1344080327' post='660826']
Jesteś jakiś przewrażliwiony? Pani Sanaluta opowiada o historii kościoła, który wpisał sie w krajobraz Garbowa. O WYDARZENIU SPRZED STU LAT, LEWACKI PADALCU.
[/quote]
W tej częsci wypowiedzi,zapewne też nie widzisz nic niestosownego?
– Dokładnie 100 lat temu, 6 sierpnia 1912 r., w święto Przemienienia Pańskiego

Czyli co,gdybym sie tak przypadkiem urodził 6 sierpnia,to w urzędowych dokumentach tez zapisane by było 06.08-Swięto Przemienienia Pańskiego???
Skoro tak urzędnik mówi?

Czyli co,gdybym sie tak przypadkiem urodził 6 sierpnia,to w urzędowych dokumentach tez zapisane by było 06.08-Swięto Przemienienia Pańskiego???
Skoro tak urzędnik mówi? rozwiń
Avatar
Glemp / 4 sierpnia 2012 o 13:38
0
Jesteś jakiś przewrażliwiony? Pani Sanaluta opowiada o historii kościoła, który wpisał sie w krajobraz Garbowa. O WYDARZENIU SPRZED STU LAT, LEWACKI PADALCU.
Avatar
za-radny / 4 sierpnia 2012 o 11:27
0
odprawił mszę świętą – mówi Małgorzata Sanaluta, z-ca wójta Garbowa....
Jak to dobrze,że coraz więcej rad miasta i rad gmin oraz rad dzielnicy podlega lokalnemu proboszczowi...
P.S> Czyżby ta pani w taki lizusowski sposób spłacała proboszczowi dług wdzięczności?
Avatar
Kuria Jego Mać! / 4 sierpnia 2012 o 10:50
0
[color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arne [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Specjalisty[/size][/font][/color][color="#280099"] [/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]OD ODPRAWIANIA: [/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]JAK MOŻNA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIĆ LUDZI [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Całe szczęście, że Aminencje w Czarnej Rozpaczy po klapie EURO 2012 i EUROKATECHEZY nie ogłosiły [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KATECHEZY PLAŻOWEJ [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]w aquaparkach, lasach, na plażach... Plażowicze mieliby plecki extra opalone (w czasie Spowiedzi, a księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI gęby w kratkę[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]!).
Związek do dziś otrzymuje informacje[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]jak[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAJĄ z Małolatami[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]- w każdym razie nie są to Pisklęta Gołębia![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Otwierając KULejny faKULtet wypadało przeanalizować wcześniejsze: na faKULKtecie Filozofii Przyrody wystarczy Biblijny Chwast [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KĄKOL podlewać Wodą Święconą[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i wyjdzie [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]kąKUL[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Od ponad 2000 lat nie widzą, iż[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]CUDA NIE ISTNIEJĄ[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i zamieniają JEDNO NA DRUGIE ([/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]chorych na zdrowych, wodę na wino[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...) ucząc Lud Boży, że [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]CUD TO COŚ Z NICZEGO[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Nie potrafią ino zamienić [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]GŁUPICH NA MĄDRYCH[/size][/font][/color][color="#4b0082"] [/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]i [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]PIJANYCH NA TRZEŹWYCH [/size][/font][/color][color="#4b0082"][size="3"]– [/size][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]tu [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]wysiadał nawet Biblijny Jezus[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...[/size][/font][/color]

[color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Uczeń Szkoły Gastronomicznej vel Spożywczej w ciągu kilku minut pojmuje[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]sposób MIESZANIA WODY Z MĄKĄ i tego efekty[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].[/size][/font][/color]
[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]awi [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]mieszają przez 5 lat i wychodzi im CIAŁO PAŃSKIE[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]! - podobny numer odstawiają z KRWIĄ PAŃSKĄ![/size][/font][/color]
[color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jak jakiś Aminencja nie załapie w ciągu 5 latek z tyt. mgra ma jeszcze dodatkowe faKULtety,[/size][/font][/color][color="#ff0000"] [/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]aż do prof[/size][/font][/color][color="#800080"][font="Times New Roman, serif"][size="3"].(anata) włącznie![/size][/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]SpektaKULarne psychoPATyczny problem stanowi [/size][/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman"][size="3"]Plagiat z Dogmatami - [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman"][size="3"]KSIĘGA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman"][size="3"](z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#0000ff"][size="3"] [/size][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman"][size="3"]- Biblia z pozostałymi[/size][/font][/color][color="#ff0000"][size="3"] [/size][/color][i][color
[color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arne [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Specjalisty[/size][/font][/color][color="#280099"] [/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]OD ODPRAWIANIA: [/size][/... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 0 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 2

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 9 7

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 13 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 12

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 43

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 21 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 155 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!