Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 marca 2016 r.
9:27

Pliszczyn: Brutalna interwencja policjantów? Mundurowi widzą to inaczej (wideo)

0 125 A A

Są pierwsze opinie lekarskie dotyczące interwencji policji w Pliszczynie koło Lublina. Starsze małżeństwo miało zostać poturbowane przez mundurowych. Policjanci przekonują, że to 75-latek i jego żona na nich napadli. W poniedziałek reportaż o zajściu kręciła ogólnopolska telewizja

– Policjant wyciągnął mnie z auta i rzucił w błoto, jak psa – wspomina 75-letni Jan Przybyś. – Kiedy próbowałem się podnieść, uderzył w mnie z główki. – Wcześniej powiedział tylko, że mam wysiadać i pokazać dokumenty. Padał deszcz, więc odpowiedziałem, że najpierw chcę wjechać do garażu...

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 125

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Fabian / 28 listopada 2017 o 18:21
0
naruszenie miru domowego, zawsze ma miejsce wtedy, gdy jest odnotowany udział osób trzecich. oczywiście, jeśli coś takiego zostanie stwierdzone, to możemy takiej osobie wytoczyć proces. sporo porad na ten temat znalazłam na ******przegladprawny.pl/naruszenie-miru-domowego/#
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 18:31
0
ciekawe jak to się skończyło
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2016 o 16:14
0
j...ć psiarnie. wypierniczyć ich z tej ciepłej posadki, a po zdjęciu munduru (żeby nie było) miejscowi powinni im porządnie doj...ć co by im w pięty poszło. największa mafia w Polsce - policja, robią co chcą i spróbuj im coś udowodnić.
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 18:26
0

Tak tak są tacy jak ty co całe życie muszą być kierowani i trzymani za d... bo sami o sobie stanowić nie potrafią .

Ale bredzisz. Nie wiem, jaki jest związek twego bredzisz z moją wypowiedzią. No i ten styl, język. Na szczęście, mądralo, póki co sam stanowię o sobie, nikt mną nie musi kierować. Może w tobie odezwały się jakieś kompleksy?
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 13:01
0

Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powszechna wolność! Na co nam policja, prawo i tym podobne bzdury! My sami ustanowimy prawo, sami będziemy ferować wyroki, a wszystkich policjantów przepędzimy na cztery wiatry. Hołubić będziemy zaś krewkie babcie i dziadków, co to swego błocka na podwórku bronią niczym niepodległości za nic mając przepisy, nakazy i religijne napomnienia, bronić będziemy dresy (mocne tylko w bandzie i wobec słabszych), co nie przepuszczą żadnemu przystankowi, latarni i znakowi na drodze (je też zlikwidować - też ograniczają naszą wolność!). Pomożemy cwaniakom, szulerom i kłamcom różnej maści, życiowym nieudacznikom, co chętnie się tu udzielają "promując się" z braku innych atutów swej ubogiej duszy. Śmiało! Do dzieła! Na fali "odnowy" budujmy nowy lepszy ład - bez prawa, policji, sądów...

Tak tak są tacy jak ty co całe życie muszą być kierowani i trzymani za d... bo sami o sobie stanowić nie potrafią .

Tak tak są tacy jak ty co całe życie muszą być kierowani i trzymani za d... bo sami o sobie stanowić nie potrafią .

rozwiń
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 12:43
0
Jedno jest pewne - interwencja policji neizaleznie od zachowania tego małżenstwa nie była idealna Druga sprawa dla komentujących - mozna tam jezdzic i chodzic , dzieci mogą biegac to sa normalne meijscowości w ktorych bez policji ludzie żyja i nikt na nikogo nie napada. jak zyja luzdize meidzy sasiadami to juz zinna sprawa. Ale dla tych złosliwie komentujacych , poluzujcie sobie gumki od majtek....
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 11:23
0
Poza kawałkiem nagranie nic nie wiemy co się tam działo. Może i policjanci zbyt ostro reagowali, ale wszyscy wiemy że starsi ludzie tez czesto bywaja agresywni i niezawsze da im się coś przetłumaczyć. Z drugiej strony czy ktokolwiek znas pozwoliłby żeby ktokolwiek właził mu na głowe
Avatar
urocza / 11 marca 2016 o 22:53
0

Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.

bydle z ciebie czlowieczku

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 20:55
0

Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powszechna wolność! Na co nam policja, prawo i tym podobne bzdury! My sami ustanowimy prawo, sami będziemy ferować wyroki, a wszystkich policjantów przepędzimy na cztery wiatry. Hołubić będziemy zaś krewkie babcie i dziadków, co to swego błocka na podwórku bronią niczym niepodległości za nic mając przepisy, nakazy i religijne napomnienia, bronić będziemy dresy (mocne tylko w bandzie i wobec słabszych), co nie przepuszczą żadnemu przystankowi, latarni i znakowi na drodze (je też zlikwidować - też ograniczają naszą wolność!). Pomożemy cwaniakom, szulerom i kłamcom różnej maści, życiowym nieudacznikom, co chętnie się tu udzielają "promując się" z braku innych atutów swej ubogiej duszy. Śmiało! Do dzieła! Na fali "odnowy" budujmy nowy lepszy ład - bez prawa, policji, sądów...

Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powsze... rozwiń

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 20:08
0
Patologia a nie policja!
Avatar
Fabian / 28 listopada 2017 o 18:21
0
naruszenie miru domowego, zawsze ma miejsce wtedy, gdy jest odnotowany udział osób trzecich. oczywiście, jeśli coś takiego zostanie stwierdzone, to możemy takiej osobie wytoczyć proces. sporo porad na ten temat znalazłam na ******przegladprawny.pl/naruszenie-miru-domowego/#
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 18:31
0
ciekawe jak to się skończyło
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2016 o 16:14
0
j...ć psiarnie. wypierniczyć ich z tej ciepłej posadki, a po zdjęciu munduru (żeby nie było) miejscowi powinni im porządnie doj...ć co by im w pięty poszło. największa mafia w Polsce - policja, robią co chcą i spróbuj im coś udowodnić.
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 18:26
0

Tak tak są tacy jak ty co całe życie muszą być kierowani i trzymani za d... bo sami o sobie stanowić nie potrafią .

Ale bredzisz. Nie wiem, jaki jest związek twego bredzisz z moją wypowiedzią. No i ten styl, język. Na szczęście, mądralo, póki co sam stanowię o sobie, nikt mną nie musi kierować. Może w tobie odezwały się jakieś kompleksy?
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 13:01
0

Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powszechna wolność! Na co nam policja, prawo i tym podobne bzdury! My sami ustanowimy prawo, sami będziemy ferować wyroki, a wszystkich policjantów przepędzimy na cztery wiatry. Hołubić będziemy zaś krewkie babcie i dziadków, co to swego błocka na podwórku bronią niczym niepodległości za nic mając przepisy, nakazy i religijne napomnienia, bronić będziemy dresy (mocne tylko w bandzie i wobec słabszych), co nie przepuszczą żadnemu przystankowi, latarni i znakowi na drodze (je też zlikwidować - też ograniczają naszą wolność!). Pomożemy cwaniakom, szulerom i kłamcom różnej maści, życiowym nieudacznikom, co chętnie się tu udzielają "promując się" z braku innych atutów swej ubogiej duszy. Śmiało! Do dzieła! Na fali "odnowy" budujmy nowy lepszy ład - bez prawa, policji, sądów...

Tak tak są tacy jak ty co całe życie muszą być kierowani i trzymani za d... bo sami o sobie stanowić nie potrafią .

Tak tak są tacy jak ty co całe życie muszą być kierowani i trzymani za d... bo sami o sobie stanowić nie potrafią .

rozwiń
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 12:43
0
Jedno jest pewne - interwencja policji neizaleznie od zachowania tego małżenstwa nie była idealna Druga sprawa dla komentujących - mozna tam jezdzic i chodzic , dzieci mogą biegac to sa normalne meijscowości w ktorych bez policji ludzie żyja i nikt na nikogo nie napada. jak zyja luzdize meidzy sasiadami to juz zinna sprawa. Ale dla tych złosliwie komentujacych , poluzujcie sobie gumki od majtek....
Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 11:23
0
Poza kawałkiem nagranie nic nie wiemy co się tam działo. Może i policjanci zbyt ostro reagowali, ale wszyscy wiemy że starsi ludzie tez czesto bywaja agresywni i niezawsze da im się coś przetłumaczyć. Z drugiej strony czy ktokolwiek znas pozwoliłby żeby ktokolwiek właził mu na głowe
Avatar
urocza / 11 marca 2016 o 22:53
0

Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.

bydle z ciebie czlowieczku

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 20:55
0

Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powszechna wolność! Na co nam policja, prawo i tym podobne bzdury! My sami ustanowimy prawo, sami będziemy ferować wyroki, a wszystkich policjantów przepędzimy na cztery wiatry. Hołubić będziemy zaś krewkie babcie i dziadków, co to swego błocka na podwórku bronią niczym niepodległości za nic mając przepisy, nakazy i religijne napomnienia, bronić będziemy dresy (mocne tylko w bandzie i wobec słabszych), co nie przepuszczą żadnemu przystankowi, latarni i znakowi na drodze (je też zlikwidować - też ograniczają naszą wolność!). Pomożemy cwaniakom, szulerom i kłamcom różnej maści, życiowym nieudacznikom, co chętnie się tu udzielają "promując się" z braku innych atutów swej ubogiej duszy. Śmiało! Do dzieła! Na fali "odnowy" budujmy nowy lepszy ład - bez prawa, policji, sądów...

Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powsze... rozwiń

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 20:08
0
Patologia a nie policja!
Zobacz wszystkie komentarze 125

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 16 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 6 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!