Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 września 2011 r.
19:06
Edytuj ten wpis

Poniatowa: Sprzedali dług Domu Samotnej Matki firmie windykacyjnej

0 30 A A
Gmina, która nie ma pieniędzy na remont nieruchomości przekazała budynek PGK. Co z nim się stanie bę
Gmina, która nie ma pieniędzy na remont nieruchomości przekazała budynek PGK. Co z nim się stanie bę

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Poniatowej sprzedało dług za ogrzewanie Domu Samotnej Matki firmie windykacyjnej. Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Lublinie, które prowadzi placówkę dowiedziało się o tym po dwóch miesiącach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Domu Samotnej Matki mieszka 27 osób. To matki z dziećmi oraz starsze samotne kobiety. Placówka działa na mocy umowy między gminą a towarzystwem, która obowiązuje do 2014 r. A dług, to 28 tys. zł.

Małgorzata Jocek, prezes Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Lublinie prosiła o rozłożenie długu na raty.

– Byłam u prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Poniatowej. Powiedział, że nie mamy, o czym rozmawiać. Mam to nawet na piśmie – zaznacza Jocek. – Sprzedał dług, bo chciał po prostu na nas zarobić – dodaje.

Piotr Kowalski, prezes PGK zaprzecza. – To ewidentne kłamstwo. Sprzedałem dług firmie windykacyjnej, bo nikt z towarzystwa nie podjął żadnych rozmów o spłacie ratalnej – zapewnia Kowalski. – Ile jeszcze miałem czekać na pieniądze?

Małgorzata Jocek przyznaje, że wpłaty nie były regularne.

– Płacimy wtedy, kiedy mamy. Raz kilkaset złotych, innym razem kilka tysięcy. W tym roku było kilka wpłat, ale większą sumę wpłaciliśmy dopiero w sierpniu. Wtedy wpływają pieniądze z "jednego procenta”, który przekazują ludzie rozliczając PIT–y – tłumaczy Jocek.

– Nie mieliśmy pojęcia, że dług został sprzedany i wpłacaliśmy pieniądze na konto PGK. A we wrześniu przyszło pismo od firmy windykacyjnej, która od lipca naliczała nam odsetki.

Do spłaty zostało jeszcze ok. 5 tys. zł plus odsetki, ok. 800 zł. – A przecież te pieniądze na odsetki można było przeznaczyć na jedzenie dla podopiecznych – dodaje Jocek.

– Jak tak można postępować? Najbardziej ucierpią na tym dzieci. Czujemy się tu bezpiecznie jak w prawdziwym domu – podkreśla pani Anna, która mieszka w ośrodku od 4 lat.

– Gdyby nie ten dom wylądowałabym na ulicy. Mam małe dziecko, a na razie nie mam szans na inne lokum, muszę tu zostać. Jeśli zamkną dom nie wiem co zrobię – dodaje Agnieszka Czerniak, która mieszka w placówce od roku.

Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej nie widzi w sprawie nic złego. Przyznaje, że sama namawiała prezesa PGK, żeby egzekwował jak największe należności.

– Nie ma znaczenia, jaka to jednostka, dłużnikom nie można pobłażać – podkreśla Stefanek.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 5 października 2011 o 22:02
0
[quote name='gość obiektywny' timestamp='1317842314' post='544491']
Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to idż do Biedronki na kasę lub tesco do Opola i nie wkurzaj narodu, który pracuje nie 18 jak ty tylko 40 godzin tygodniowo za 1/3 twojej pensji.
[/quote]
Popieram.Nauczyciele sa najlepiej oplacana grupa w Polsce a najmniej pracuja. To juz bezczelnosc utyskiwac, ze nie ma nagrod i 13-tek. Zmien zawod a dowiesz sie ile sie zarabia. Panstwo scedowalo na samorzdy koszty utrzymywania szkol a skad one maja brac.Zastanow sie zanim cos napiszesz.Dojdzie do tego, ze polowa szkol bedzie zamknieta bo coraz mniej dzieci i oczywiscie nauczycieli tez nie bedzie tylu potrzeba.Miejmy nadzieje, ze bedziesz w tej zwolnionej grupie, zobaczymy co bedziesz mowila.
[quote name='gość obiektywny' timestamp='1317842314' post='544491']
Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to idż do Biedronki na kasę lub tesco do Opola i nie wkurzaj narodu, który pracuje nie 18 jak ty tylko 40 godzin tygodniowo za 1/3 twojej pensji.
[/quote]
Popieram.Nauczyciele sa najlepiej oplacan... rozwiń
Avatar
gość obiektywny / 5 października 2011 o 21:18
0
[quote name='belfer' timestamp='1317799351' post='544175']
Budujmy orliki a na nagrody z okazji Dnia Nauczyciela i na XIII pensje podobno nie ma w budżecie pieniędzy! PROTESTUJĘ! Dlaczego kosztem naszych rodzin robi się kampanię wyborczą?
[/quote]

Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to idż do Biedronki na kasę lub tesco do Opola i nie wkurzaj narodu, który pracuje nie 18 jak ty tylko 40 godzin tygodniowo za 1/3 twojej pensji.
[quote name='belfer' timestamp='1317799351' post='544175']
Budujmy orliki a na nagrody z okazji Dnia Nauczyciela i na XIII pensje podobno nie ma w budżecie pieniędzy! PROTESTUJĘ! Dlaczego kosztem naszych rodzin robi się kampanię wyborczą?
[/quote]

Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to... rozwiń
Avatar
belfer / 5 października 2011 o 09:22
0
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Budujmy orliki a na nagrody z okazji Dnia Nauczyciela i na XIII pensje podobno nie ma w budżecie pieniędzy! PROTESTUJĘ! Dlaczego kosztem naszych rodzin robi się kampanię wyborczą?
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Budujmy orliki a ... rozwiń
Avatar
GOSC / 1 października 2011 o 08:04
0
[quote name='gosc' timestamp='1317412970' post='542370']
Tak jak za komuny tylko dawac i dawac a brac sie za robote nieroby. Niby skad ma brac te mieszkania i te prace.Uwazam ja za bardzo madrego i dobrego gospodarza miasta. Te kobiety zyja przez tyle lat na cudzym garnuszku a nie mysla zeby sie jakos w zyciu urzadzic.To po prostu lenistwo.
[/quote]
SLAWCIU, JUZ WROCILES Z DALEKICH WOJAZY I ZACZYNASZ ZNOWU WSZYSTKICH POUCZAC I LAJAC? WZIOLBYS SIE ZA LECZENIE ODWYKOWE!
Avatar
gosc / 30 września 2011 o 22:02
0
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]
Tak jak za komuny tylko dawac i dawac a brac sie za robote nieroby. Niby skad ma brac te mieszkania i te prace.Uwazam ja za bardzo madrego i dobrego gospodarza miasta. Te kobiety zyja przez tyle lat na cudzym garnuszku a nie mysla zeby sie jakos w zyciu urzadzic.To po prostu lenistwo.
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]
Tak jak za komuny tylko dawac i dawac a brac sie za robote nieroby. Niby skad ma brac te mieszkania i te prace.Uwazam ja za bardzo madrego i dobrego g... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2011 o 15:14
0
Podobno ten Dom Samotnej Matki ma zostac przeniesiony do gminy a powiecie lubartowskim, już nawet wójt o tym fakcie informował Rade Gminy
Avatar
gość / 30 września 2011 o 14:52
0
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]

Przepraszam ale dlaczego ma im szukać pracy .Przecież te osoby nawet nie mają meldunku w Poniatowej, te kobiety nawet nie są z rejonu gminy Poniatowa , to o co chodzi w tym temacie .
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]

Przepraszam ale dlaczego ma im szukać pracy .Przecież te osoby nawet nie mają meldunku w Poniatowej, te kobiety nawet nie są z rejonu gminy Pon... rozwiń
Avatar
mieszkanaka Poniatowej / 30 września 2011 o 14:47
0
[quote name='karolina' timestamp='1316239366' post='534420']
Panie mieszkające w Domu Samotnej Matki mogłyby wreszcie zacząć pracować, bo do tej pory jakoś im się
nie chce.
[/quote]

Ja jestem przeciwna temu domowi samotnej matki w Poniatowej. Nasze dzieci nie mają miejsca w żłobku i przedszkolach bo brak miejsc.Do władz Poniatowej apeluję o przywrócenie w tym budynku żłobka lub przedszkola, tak aby matki mogły wrócić do pracy , bo nie stać nas na prywatne lub drogie nianie.
Avatar
gość / 30 września 2011 o 12:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1317370811' post='541965']
Nie jest tak żle z budżetem gminy - wystarczy na utrzymanie pływalni, orlików, Klubu Stal itp. Macie doskonałą Panią Burmistrz, ma lekarstwo na wszystko! Pozazdrościć takiego gospodarza!
[/quote]ALE KTOŚ TU KADZI !
Avatar
Gość / 30 września 2011 o 10:20
0
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Nie jest tak żle z budżetem gminy - wystarczy na utrzymanie pływalni, orlików, Klubu Stal itp. Macie doskonałą Panią Burmistrz, ma lekarstwo na wszystko! Pozazdrościć takiego gospodarza!
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Nie jest tak żle ... rozwiń
Avatar
gosc / 5 października 2011 o 22:02
0
[quote name='gość obiektywny' timestamp='1317842314' post='544491']
Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to idż do Biedronki na kasę lub tesco do Opola i nie wkurzaj narodu, który pracuje nie 18 jak ty tylko 40 godzin tygodniowo za 1/3 twojej pensji.
[/quote]
Popieram.Nauczyciele sa najlepiej oplacana grupa w Polsce a najmniej pracuja. To juz bezczelnosc utyskiwac, ze nie ma nagrod i 13-tek. Zmien zawod a dowiesz sie ile sie zarabia. Panstwo scedowalo na samorzdy koszty utrzymywania szkol a skad one maja brac.Zastanow sie zanim cos napiszesz.Dojdzie do tego, ze polowa szkol bedzie zamknieta bo coraz mniej dzieci i oczywiscie nauczycieli tez nie bedzie tylu potrzeba.Miejmy nadzieje, ze bedziesz w tej zwolnionej grupie, zobaczymy co bedziesz mowila.
[quote name='gość obiektywny' timestamp='1317842314' post='544491']
Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to idż do Biedronki na kasę lub tesco do Opola i nie wkurzaj narodu, który pracuje nie 18 jak ty tylko 40 godzin tygodniowo za 1/3 twojej pensji.
[/quote]
Popieram.Nauczyciele sa najlepiej oplacan... rozwiń
Avatar
gość obiektywny / 5 października 2011 o 21:18
0
[quote name='belfer' timestamp='1317799351' post='544175']
Budujmy orliki a na nagrody z okazji Dnia Nauczyciela i na XIII pensje podobno nie ma w budżecie pieniędzy! PROTESTUJĘ! Dlaczego kosztem naszych rodzin robi się kampanię wyborczą?
[/quote]

Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to idż do Biedronki na kasę lub tesco do Opola i nie wkurzaj narodu, który pracuje nie 18 jak ty tylko 40 godzin tygodniowo za 1/3 twojej pensji.
[quote name='belfer' timestamp='1317799351' post='544175']
Budujmy orliki a na nagrody z okazji Dnia Nauczyciela i na XIII pensje podobno nie ma w budżecie pieniędzy! PROTESTUJĘ! Dlaczego kosztem naszych rodzin robi się kampanię wyborczą?
[/quote]

Odezwał się nauczyciel,któremu jeszcze mało. Tak- budować orliki trzeba dla dzieci a nie dla nauczycieli ,a nauczyciele jak pępki świata tylko im dawać i dawać.
Ciągle dostajecie podwyżki a w innych zakładach ich nie ma.Jak ci mało to... rozwiń
Avatar
belfer / 5 października 2011 o 09:22
0
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Budujmy orliki a na nagrody z okazji Dnia Nauczyciela i na XIII pensje podobno nie ma w budżecie pieniędzy! PROTESTUJĘ! Dlaczego kosztem naszych rodzin robi się kampanię wyborczą?
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Budujmy orliki a ... rozwiń
Avatar
GOSC / 1 października 2011 o 08:04
0
[quote name='gosc' timestamp='1317412970' post='542370']
Tak jak za komuny tylko dawac i dawac a brac sie za robote nieroby. Niby skad ma brac te mieszkania i te prace.Uwazam ja za bardzo madrego i dobrego gospodarza miasta. Te kobiety zyja przez tyle lat na cudzym garnuszku a nie mysla zeby sie jakos w zyciu urzadzic.To po prostu lenistwo.
[/quote]
SLAWCIU, JUZ WROCILES Z DALEKICH WOJAZY I ZACZYNASZ ZNOWU WSZYSTKICH POUCZAC I LAJAC? WZIOLBYS SIE ZA LECZENIE ODWYKOWE!
Avatar
gosc / 30 września 2011 o 22:02
0
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]
Tak jak za komuny tylko dawac i dawac a brac sie za robote nieroby. Niby skad ma brac te mieszkania i te prace.Uwazam ja za bardzo madrego i dobrego gospodarza miasta. Te kobiety zyja przez tyle lat na cudzym garnuszku a nie mysla zeby sie jakos w zyciu urzadzic.To po prostu lenistwo.
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]
Tak jak za komuny tylko dawac i dawac a brac sie za robote nieroby. Niby skad ma brac te mieszkania i te prace.Uwazam ja za bardzo madrego i dobrego g... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2011 o 15:14
0
Podobno ten Dom Samotnej Matki ma zostac przeniesiony do gminy a powiecie lubartowskim, już nawet wójt o tym fakcie informował Rade Gminy
Avatar
gość / 30 września 2011 o 14:52
0
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]

Przepraszam ale dlaczego ma im szukać pracy .Przecież te osoby nawet nie mają meldunku w Poniatowej, te kobiety nawet nie są z rejonu gminy Poniatowa , to o co chodzi w tym temacie .
[quote name='luiza' timestamp='1316331612' post='534789']
Nie nie powinna dawać ... natomiast powinna W RAMACH SWOICH OBOWIĄZKÓW przydzielić im mieszkanie socjalne , dzieciom przedszkola , matce pomóc znaleźć pracę !!! Tak to być powinno !!!
Ciekawe ilu matkom z tego środowiska w ten właśnie sposób pomogła ????
[/quote]

Przepraszam ale dlaczego ma im szukać pracy .Przecież te osoby nawet nie mają meldunku w Poniatowej, te kobiety nawet nie są z rejonu gminy Pon... rozwiń
Avatar
mieszkanaka Poniatowej / 30 września 2011 o 14:47
0
[quote name='karolina' timestamp='1316239366' post='534420']
Panie mieszkające w Domu Samotnej Matki mogłyby wreszcie zacząć pracować, bo do tej pory jakoś im się
nie chce.
[/quote]

Ja jestem przeciwna temu domowi samotnej matki w Poniatowej. Nasze dzieci nie mają miejsca w żłobku i przedszkolach bo brak miejsc.Do władz Poniatowej apeluję o przywrócenie w tym budynku żłobka lub przedszkola, tak aby matki mogły wrócić do pracy , bo nie stać nas na prywatne lub drogie nianie.
Avatar
gość / 30 września 2011 o 12:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1317370811' post='541965']
Nie jest tak żle z budżetem gminy - wystarczy na utrzymanie pływalni, orlików, Klubu Stal itp. Macie doskonałą Panią Burmistrz, ma lekarstwo na wszystko! Pozazdrościć takiego gospodarza!
[/quote]ALE KTOŚ TU KADZI !
Avatar
Gość / 30 września 2011 o 10:20
0
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Nie jest tak żle z budżetem gminy - wystarczy na utrzymanie pływalni, orlików, Klubu Stal itp. Macie doskonałą Panią Burmistrz, ma lekarstwo na wszystko! Pozazdrościć takiego gospodarza!
[quote name='smerf' timestamp='1317205216' post='541271']
Masz słuszną rację przecież Pani Burmistrz tak wiele zrobiła dla naszego miasta i ludzi , że zasłużyła na wielką podwyżkę i dziś już nie musi ludzi rozumieć - nie wie co to pusta lodówka i brak domu .
Syty głodnego nie zrozumie .
"A oprócz tego czy nie trzeba być jeszcze człowiekiem" ??
Dobudujmy jeszcze z 5 orlików - i będziemy ich zza ogrodzenia oglądać bo na utrzymanie już nie będzie .
[/quote]
Nie jest tak żle ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 6 3

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej. Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej. Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 15 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 6

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 28 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 11 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek