Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 grudnia 2012 r.
11:55
Edytuj ten wpis

Wyciął drzewko i niósł przez 6 km. Dzielnicowy trafił do niego po śladach

0 15 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Po sześciu kilometrach marszu dzielnicowy namierzył sprawcę kradzieży choinki. Srebrny świerk o wartości 600 złotych został sprzedany za 10 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę mieszkaniec Lublina odwiedził swoją działkę w Niezabitowie, gdzie zobaczył ucięty na wysokości 2 metrów świerk srebrny. O kradzieży powiadomił dyżurnego policji w Opolu Lubelskim.

Na miejsce przyjechał dzielnicowy Mirosław Sola. Ślady wskazywały, że ktoś przeszedł przez pole. Dzielnicowy udał się więc po śladach za sprawcą kradzieży.

Po blisko 6 kilometrach marszu dzielnicowy dotarł do zabudowań. Spotkał tam nietrzeźwego 54-latka, który nie potrafił określić w jaki sposób poradził sobie z transportem drzewka.

Jak się okazało 54-latek sprzedał wyciętego świerka za 10 złotych swojej sąsiadce. Właściciel świerka wycenił straty spowodowane jego wycięciem na 600 złotych.

Choinka trafiła do właściciela, a sprawca kradzieży otrzymał wezwanie na przesłuchanie w komendzie. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
goscii / 30 grudnia 2012 r. o 14:31
0
[quote name='kodzik' timestamp='1356363045' post='713185']
Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
[/quote]


matko mieszkam tu od dzieciństwa i wiem,że odległość przemierzona przez kradzieja była napewno mniejsza niż 6 km " BARANY "
Avatar
ekrw / 29 grudnia 2012 r. o 21:30
0
Biedny Dzidek, co my bez Ciebie zrobimy ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:34
0
Kolejny artukuł dla gawiedzi.
Obok przechodzą taaakie przekręty że hej, a oni o choince z lasu.
"Ciemny lud wszystko łyknie"...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:32
0
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia !
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia ! rozwiń
Avatar
aga / 29 grudnia 2012 r. o 10:22
0
To jeden z czołowych przedstawicieli miejscowej patologii Czego się spodziewać po takim bezmózgu
Powinien dostać 5 lat ale w kamieniołomach to może by mu rozum wróciło
Avatar
ktetka / 27 grudnia 2012 r. o 23:56
0
POwinien otrzymać taką karę jak właściciel, gdyby wyciął takie drzewo bez zezwolenia- może 20 tys zł!!!

A teraz my zasPOnsorujemy złodziejowi SPA z wyżerką, opierunkiem, bezpłatną całodobową opieką medyczną, ciepełkiem, prasą ...
Avatar
ojoj / 24 grudnia 2012 r. o 20:53
0
Oj Dziidek. Cos ty zrobil.. ;D
Avatar
xyzZ / 24 grudnia 2012 r. o 20:48
0
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
Avatar
kodzik / 24 grudnia 2012 r. o 16:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1356359797' post='713177']
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
[/quote]

Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2012 r. o 15:36
0
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
Avatar
goscii / 30 grudnia 2012 r. o 14:31
0
[quote name='kodzik' timestamp='1356363045' post='713185']
Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
[/quote]


matko mieszkam tu od dzieciństwa i wiem,że odległość przemierzona przez kradzieja była napewno mniejsza niż 6 km " BARANY "
Avatar
ekrw / 29 grudnia 2012 r. o 21:30
0
Biedny Dzidek, co my bez Ciebie zrobimy ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:34
0
Kolejny artukuł dla gawiedzi.
Obok przechodzą taaakie przekręty że hej, a oni o choince z lasu.
"Ciemny lud wszystko łyknie"...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:32
0
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia !
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia ! rozwiń
Avatar
aga / 29 grudnia 2012 r. o 10:22
0
To jeden z czołowych przedstawicieli miejscowej patologii Czego się spodziewać po takim bezmózgu
Powinien dostać 5 lat ale w kamieniołomach to może by mu rozum wróciło
Avatar
ktetka / 27 grudnia 2012 r. o 23:56
0
POwinien otrzymać taką karę jak właściciel, gdyby wyciął takie drzewo bez zezwolenia- może 20 tys zł!!!

A teraz my zasPOnsorujemy złodziejowi SPA z wyżerką, opierunkiem, bezpłatną całodobową opieką medyczną, ciepełkiem, prasą ...
Avatar
ojoj / 24 grudnia 2012 r. o 20:53
0
Oj Dziidek. Cos ty zrobil.. ;D
Avatar
xyzZ / 24 grudnia 2012 r. o 20:48
0
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
Avatar
kodzik / 24 grudnia 2012 r. o 16:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1356359797' post='713177']
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
[/quote]

Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2012 r. o 15:36
0
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

Lublin. Zabiorą kontenery na śmieci, postawią nowe

Lublin. Zabiorą kontenery na śmieci, postawią nowe

Do końca roku w wielu dzielnicach wymienione będą pojemniki na odpady. Stare odjadą, a przyjadą nowe. Ratusz zapewnia, że nie powinno się zdarzyć tak, że nie będzie gdzie wyrzucić śmieci. Gorzej może być ze znalezieniem miejsca na pojemniki.

Mikołaj w Filharmonii. Niedzielny Poranek Muzyczny
5 grudnia 2021, 11:00

Mikołaj w Filharmonii. Niedzielny Poranek Muzyczny

W najbliższą niedzielę w Filharmonii Lubelskiej dla najmłodszych melomanów zagra tamtejsza wielka Orkiestra Symfoniczna. Start o godz. 11.

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali Katarzynę Łukasiewicz
zdjęcia
galeria

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali Katarzynę Łukasiewicz

Na cmentarzu przy ul. Lipowej pożegnano Katarzyna Łukasiewicz, prezeskę Fundacji Oswoić Los.

Puławy. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

Puławy. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

12-latka została zabrana do szpitala w Lublinie. Za kierownicą samochodu siedziała 43-letnia kobieta. Mówiła policjantom, że nie zauważyła dziewczynki.

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Bez presji jest łatwiej

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Bez presji jest łatwiej

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego nie brakowało emocji. Najwięcej ich dość nieoczekiwanie było w starciu jednych z najsłabszych ekip – Venty i Lipa Team

Awaria w elektrociepłowni, chłodniejsze kaloryfery w części Lublina

Awaria w elektrociepłowni, chłodniejsze kaloryfery w części Lublina

O awarii poinformowało dzisiaj Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które zajmuje się dystrybucją energii kupowanej od elektrociepłowni.

Praca za granicą za pośrednictwem agencji – informacje praktyczne

Praca za granicą za pośrednictwem agencji – informacje praktyczne

Jedną z możliwości wyjazdu za granicę w celach zarobkowych jest skorzystanie z oferty agencji zatrudnienia

Miasto szuka dyrektora Galerii Labirynt. Działania obecnego nie podobają się radnym PiS

Miasto szuka dyrektora Galerii Labirynt. Działania obecnego nie podobają się radnym PiS

Władze Lublina ogłosiły konkurs na dyrektora Galerii Labirynt, miejskiej instytucji kultury, mieszczącej się na rogu ul. Poniatowskiego i Popiełuszki. Nowy szef ma kierować jednostką od 1 marca przez trzy lata.

To już ostatnie dni naboru. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

To już ostatnie dni naboru. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

2700 zł stypendium dla Twojego dziecka? Dowiedz się więcej i aplikuj.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach realizuje projekt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach realizuje projekt

„Modernizacja Bloku Operacyjnego i komórek pomocniczych dla Oddziałów Położniczo – Ginekologicznego, Neonatologicznego, Chirurgicznego, Chorób Wewnętrznych oraz Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego im. Dr Wojciecha Oczki w Bełżycach”