Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 grudnia 2012 r.
11:55
Edytuj ten wpis

Wyciął drzewko i niósł przez 6 km. Dzielnicowy trafił do niego po śladach

0 15 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Po sześciu kilometrach marszu dzielnicowy namierzył sprawcę kradzieży choinki. Srebrny świerk o wartości 600 złotych został sprzedany za 10 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę mieszkaniec Lublina odwiedził swoją działkę w Niezabitowie, gdzie zobaczył ucięty na wysokości 2 metrów świerk srebrny. O kradzieży powiadomił dyżurnego policji w Opolu Lubelskim.

Na miejsce przyjechał dzielnicowy Mirosław Sola. Ślady wskazywały, że ktoś przeszedł przez pole. Dzielnicowy udał się więc po śladach za sprawcą kradzieży.

Po blisko 6 kilometrach marszu dzielnicowy dotarł do zabudowań. Spotkał tam nietrzeźwego 54-latka, który nie potrafił określić w jaki sposób poradził sobie z transportem drzewka.

Jak się okazało 54-latek sprzedał wyciętego świerka za 10 złotych swojej sąsiadce. Właściciel świerka wycenił straty spowodowane jego wycięciem na 600 złotych.

Choinka trafiła do właściciela, a sprawca kradzieży otrzymał wezwanie na przesłuchanie w komendzie. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
goscii / 30 grudnia 2012 r. o 14:31
[quote name='kodzik' timestamp='1356363045' post='713185']
Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
[/quote]


matko mieszkam tu od dzieciństwa i wiem,że odległość przemierzona przez kradzieja była napewno mniejsza niż 6 km " BARANY "
Avatar
ekrw / 29 grudnia 2012 r. o 21:30
Biedny Dzidek, co my bez Ciebie zrobimy ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:34
Kolejny artukuł dla gawiedzi.
Obok przechodzą taaakie przekręty że hej, a oni o choince z lasu.
"Ciemny lud wszystko łyknie"...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:32
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia !
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia ! rozwiń
Avatar
aga / 29 grudnia 2012 r. o 10:22
To jeden z czołowych przedstawicieli miejscowej patologii Czego się spodziewać po takim bezmózgu
Powinien dostać 5 lat ale w kamieniołomach to może by mu rozum wróciło
Avatar
ktetka / 27 grudnia 2012 r. o 23:56
POwinien otrzymać taką karę jak właściciel, gdyby wyciął takie drzewo bez zezwolenia- może 20 tys zł!!!

A teraz my zasPOnsorujemy złodziejowi SPA z wyżerką, opierunkiem, bezpłatną całodobową opieką medyczną, ciepełkiem, prasą ...
Avatar
ojoj / 24 grudnia 2012 r. o 20:53
Oj Dziidek. Cos ty zrobil.. ;D
Avatar
xyzZ / 24 grudnia 2012 r. o 20:48
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
Avatar
kodzik / 24 grudnia 2012 r. o 16:30
[quote name='Gość' timestamp='1356359797' post='713177']
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
[/quote]

Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2012 r. o 15:36
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
Avatar
goscii / 30 grudnia 2012 r. o 14:31
[quote name='kodzik' timestamp='1356363045' post='713185']
Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
[/quote]


matko mieszkam tu od dzieciństwa i wiem,że odległość przemierzona przez kradzieja była napewno mniejsza niż 6 km " BARANY "
Avatar
ekrw / 29 grudnia 2012 r. o 21:30
Biedny Dzidek, co my bez Ciebie zrobimy ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:34
Kolejny artukuł dla gawiedzi.
Obok przechodzą taaakie przekręty że hej, a oni o choince z lasu.
"Ciemny lud wszystko łyknie"...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 11:32
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia !
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia ! rozwiń
Avatar
aga / 29 grudnia 2012 r. o 10:22
To jeden z czołowych przedstawicieli miejscowej patologii Czego się spodziewać po takim bezmózgu
Powinien dostać 5 lat ale w kamieniołomach to może by mu rozum wróciło
Avatar
ktetka / 27 grudnia 2012 r. o 23:56
POwinien otrzymać taką karę jak właściciel, gdyby wyciął takie drzewo bez zezwolenia- może 20 tys zł!!!

A teraz my zasPOnsorujemy złodziejowi SPA z wyżerką, opierunkiem, bezpłatną całodobową opieką medyczną, ciepełkiem, prasą ...
Avatar
ojoj / 24 grudnia 2012 r. o 20:53
Oj Dziidek. Cos ty zrobil.. ;D
Avatar
xyzZ / 24 grudnia 2012 r. o 20:48
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
Avatar
kodzik / 24 grudnia 2012 r. o 16:30
[quote name='Gość' timestamp='1356359797' post='713177']
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
[/quote]

Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2012 r. o 15:36
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon
Zdjęcia
galeria

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon

Szef MON Mariusz Błaszczak wziął udział w zaprzysiężeniu 68 żołnierzy 2. Lubelskiej Brygady OT. Zapowiedział też powstanie nowego garnizonu na Lubelszczyźnie.

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

W weekend możemy się spodziewać więcej policjantów na drogach. Wszystko dlatego, że to koniec ferii w województwie lubelskim.

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Miał być ciągnik z Hiszpanii, a wyszło oszustwo. Małżeństwo z Komarówki Podlaskiej straciło 53 tys. zł.

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

Ośmiotorowa, czterystumetrowa bieżnia, nowa skocznia w dal, rzutnia do pchnięcia kulą i wymiana krzesełek - to część nowości, jakie czekają Stadion im. Henryka Frąckiewicza w Stężycy. Zadanie warte jest prawie 4 mln zł. Roboty ruszą w lutym.

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

29 stycznia będzie pierwszą niedzielą handlową w tym roku. Tego dnia odbędzie się też finał WOŚP.

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Nie mam pojęcia, co mogło się z nim stać. Jakby się rozpłynął... Ale nie tracę nadziei i wierzę, że niedługo się odnajdzie – mówi mama 38-letniego Konrada Klima. Mieszkaniec Zamościa zaginął przed tygodniem. Intensywnie szukają go znajomi, własne czynności wykonuje również policja.

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Spór o korzystanie z boiska przy SP nr 4 na osiedlu Włostowice trwa. Dwoje mieszkańców domaga się ukarania miasta grzywną za udostępnianie obiektu po godzinach lekcyjnych. Sąd ich pozew w całości odrzucił. Tymczasem Ratusz planuje prawną kontrę, która ma zabezpieczyć Puławy przed roszczeniami.

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Po blisko 3 miesiącach od pożaru mogli wreszcie wrócić do swojego domu, który dzięki zaangażowaniu gminy i lokalnej społeczności udało się przywrócić do właściwego stanu. Ale pogorzelcy z Majdanu-Sielec w gminie Krynice wciąż potrzebują wsparcia.

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!