Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 grudnia 2012 r.
10:20
Edytuj ten wpis

Zabójstwo w Poniatowej. Zidentyfikowano zwłoki ofiary

Autor: Zdjęcie autora er
0 31 A A

W Poniatowej znaleziono zwłoki mężczyzny. Został zamordowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wczoraj po godz. 19 dwie mieszkanki Poniatowej zgłosiły policjantom, że ich sąsiad od około tygodnia nie daje znaku życia – informuje Edyta Żur z policji w Opolu Lubelskim. - Na miejsce natychmiast udał się patrol.

Policjanci znaleźli na podłodze w mieszkaniu zwłoki. Przez całą noc zabezpieczane były ślady. Początkowo policja podawała, że znaleziono zwłoki 35-letniego mieszkańca Poniatowej (tyle lat ma mężczyzna, który mieszka w tym mieszkaniu), potem poinformowała, iż jest to mężczyzna "o nieustalonej tożsamości".

Okazało się, że zamordowany to 58-letni Adam W. - Charakter obrażeń świadczy o tym, że został zamordowany - mówi Marzena Maciąg, prokurator rejonowy w Opolu Lubelskim.

Zabity miał rany kłute. Policja szuka, 35-letniego mężczyzny, który na stałe zamieszkiwał w mieszkaniu.

Nikt w tej sprawie nie został jeszcze zatrzymany.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciekawy / 23 grudnia 2012 r. o 19:05
Czy Woźniak miał rodzinę? Zonę, brata, siostrę, dzieci?
Avatar
Kamil / 22 grudnia 2012 r. o 16:09
Nie mieszaj tu LUbartowskiej i nie badz taki cwany. A poziom dyskusji jest tu nizszy od rozmowy z dwulatkiem.
Avatar
gosc / 21 grudnia 2012 r. o 14:54
Poziom debaty na tym forum zalosne.Ludzie do szkoly I troche kultury.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 r. o 12:39
[quote name='jula' timestamp='1356026122' post='712123']
W tej Poniatowej ciągle coś sie dzieje jakaś masakra. Ludzie opanujcie sie.
[/quote]
łaaał, fajnie, że kazałaś sie opanowac, teraz bedzie juz spokój, miłość i braterstwo na ulichach, wystosuj jeszcze taki faaajny tekst np. do mieszkańców Lubartowskiej w Lublinie, na bank posłuchają
Avatar
jula / 20 grudnia 2012 r. o 18:55
W tej Poniatowej ciągle coś sie dzieje jakaś masakra. Ludzie opanujcie sie.
Avatar
jumy / 20 grudnia 2012 r. o 11:25
adam w. sprzedal garaz mial kilkanascie tys zl to napil sie z sebkiem bartosiem a ta pazerna kurw go zabila znali sie bo lubili wypic ale sebek zawsze bez grosza i spierdylil
Avatar
mecenas / 20 grudnia 2012 r. o 08:46
[quote name='asde' timestamp='1355963825' post='711810']
... no to wiadomo kto zamordował tego Woźniaka.
Za łeb go i do pierdla.
[/quote]Podobno ten sam wampir z platformy,co napadł na biuro PIS-u.
Avatar
asde / 20 grudnia 2012 r. o 01:37
[quote name='kris' timestamp='1355940034' post='711618']
sebastiana nie ma a Wozniak zabity u niego w domu .. i na mlodziezowej[/quote]

... no to wiadomo kto zamordował tego Woźniaka.
Za łeb go i do pierdla.
Avatar
kris / 19 grudnia 2012 r. o 19:00
TY ON !!!! wiem lepiej bo mieszkam w tym bloku, sebastiana nie ma a Wozniak zabity u niego w domu .. i na mlodziezowej a nie 1 maja od kiedy przychodnia byla na 1 maja ??? kiedys tu byla i z powrotem jest od nowa !!!!
Avatar
Mm... / 19 grudnia 2012 r. o 18:55
o co chodzi z tym sebastianem? On zabil czy nie zyje?
Avatar
ciekawy / 23 grudnia 2012 r. o 19:05
Czy Woźniak miał rodzinę? Zonę, brata, siostrę, dzieci?
Avatar
Kamil / 22 grudnia 2012 r. o 16:09
Nie mieszaj tu LUbartowskiej i nie badz taki cwany. A poziom dyskusji jest tu nizszy od rozmowy z dwulatkiem.
Avatar
gosc / 21 grudnia 2012 r. o 14:54
Poziom debaty na tym forum zalosne.Ludzie do szkoly I troche kultury.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 r. o 12:39
[quote name='jula' timestamp='1356026122' post='712123']
W tej Poniatowej ciągle coś sie dzieje jakaś masakra. Ludzie opanujcie sie.
[/quote]
łaaał, fajnie, że kazałaś sie opanowac, teraz bedzie juz spokój, miłość i braterstwo na ulichach, wystosuj jeszcze taki faaajny tekst np. do mieszkańców Lubartowskiej w Lublinie, na bank posłuchają
Avatar
jula / 20 grudnia 2012 r. o 18:55
W tej Poniatowej ciągle coś sie dzieje jakaś masakra. Ludzie opanujcie sie.
Avatar
jumy / 20 grudnia 2012 r. o 11:25
adam w. sprzedal garaz mial kilkanascie tys zl to napil sie z sebkiem bartosiem a ta pazerna kurw go zabila znali sie bo lubili wypic ale sebek zawsze bez grosza i spierdylil
Avatar
mecenas / 20 grudnia 2012 r. o 08:46
[quote name='asde' timestamp='1355963825' post='711810']
... no to wiadomo kto zamordował tego Woźniaka.
Za łeb go i do pierdla.
[/quote]Podobno ten sam wampir z platformy,co napadł na biuro PIS-u.
Avatar
asde / 20 grudnia 2012 r. o 01:37
[quote name='kris' timestamp='1355940034' post='711618']
sebastiana nie ma a Wozniak zabity u niego w domu .. i na mlodziezowej[/quote]

... no to wiadomo kto zamordował tego Woźniaka.
Za łeb go i do pierdla.
Avatar
kris / 19 grudnia 2012 r. o 19:00
TY ON !!!! wiem lepiej bo mieszkam w tym bloku, sebastiana nie ma a Wozniak zabity u niego w domu .. i na mlodziezowej a nie 1 maja od kiedy przychodnia byla na 1 maja ??? kiedys tu byla i z powrotem jest od nowa !!!!
Avatar
Mm... / 19 grudnia 2012 r. o 18:55
o co chodzi z tym sebastianem? On zabil czy nie zyje?
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zgłoszenie o napadzie na bank i uzbrojonych napastnikach. Akcja "Blokada 2022"
zdjęcia
galeria

Zgłoszenie o napadzie na bank i uzbrojonych napastnikach. Akcja "Blokada 2022"

Zadaniem policjantów było zatrzymanie uzbrojonych napastników, którzy napadli na bank i zranili kilka osób. W Anielinie funkcjonariusze zablokowali drogę i zatrzymali sprawców. Taki scenariusz działań przećwiczyli wczoraj mundurowi.

Coraz więcej przypadków raka endometrium. Bialscy lekarze prowadzą projekt badawczy

Coraz więcej przypadków raka endometrium. Bialscy lekarze prowadzą projekt badawczy

Wzrost liczby pacjentek z rakiem endometrium skłonił bialskich lekarzy do projektu badawczego. To na razie półmetek, bo przebadanych będzie tysiąc kobiet. Kluczową rolę odgrywa histeroskopia.

Tetiana Yurkevichus dołączyła do Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin

Tetiana Yurkevichus dołączyła do Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin

Krzysztof Szewczyk nie próżnuje i reprezentacyjną przerwę wykorzystał na zdecydowaną przebudowę składu. Przypomnijmy, że kilka dni temu zespół opuściła Emilia Kośla, a dołączyła do niego Aleksandra ZIemborska, ostatnio występująca w BC Polkowice.

Czy to już koniec kina Merkury w Białej Podlaskiej?
alarm24

Czy to już koniec kina Merkury w Białej Podlaskiej?

Bialskie kino Merkury wystawione na sprzedaż. Ale właściciel, mazowiecka spółka Max–Film uspokaja, że takie przetargi organizuje co jakiś czas.

Zmiana na zamku. Będzie nowy kierownik

Zmiana na zamku. Będzie nowy kierownik

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym czeka ważna zmiana kadrowa. Z funkcją kierownika oddziału na zamku w Janowcu po latach pracy żegna się Filip Jaroszyński.

Bądź Mikołajem dla kota lub psa. Zoomikołajki w lubelskim schronisku

Bądź Mikołajem dla kota lub psa. Zoomikołajki w lubelskim schronisku

Lubelskie schronisko dla zwierząt zaprasza na wtorek na Zoomikołajki. W tej akcji nie chodzi tylko o to, żeby zwierzęta znalazły nowe domy. Chodzi również o to, by zaraz po świętach nie zostały uznane za kolejny zbędny prezent do wyrzucenia.

LUK Lublin kontra Ślepsk Malow Suwałki. Chcą zatrzymać Filipiaka

LUK Lublin kontra Ślepsk Malow Suwałki. Chcą zatrzymać Filipiaka

W sobotę LUK Lublin zagra na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki (godz. 17.30)

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Ostatnie mecze fazy grupowej mundialu w Katarze też dostarczyły solidnej dawki emocji. Niespodziewanie Brazylia przegrała z Kamerunem 0:1. Sporo działo się też w starciu numer dwa. Szwajcaria prowadziła z Serbią, potem przegrywała 1:2 i była poza turniejem, ale ostatecznie wygrała 3:2 i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Kolejny dzień na mundialu w Katarze i kolejne niespodzianki. Tym razem w grupie H. Mimo wygranej z Ghaną z mistrzostwami świata żegna się Urugwaj. Tak samo zresztą, jak drużyna „Czarnych Gwiazd”. Niespodziewanie Korea Południowa pokonała w piątek Portugalię 2:1 i to te drużyny wywalczyły awans do 1/8 finału. Trzeba jednak dodać, że zespół z Azji przepustkę do kolejnej rundy zapewnił sobie w dramatycznych okolicznościach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!