Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 kwietnia 2009 r.
13:54
Edytuj ten wpis

Zaginął Damian Kucharski - co się stało z 20-latkiem?

0 42 A A

Wciąż trwają poszukiwania 20-letniego Damiana Kucharskiego z Wysokiego, który w dziwnych okolicznościach, zaginął późnym wieczorem 4 kwietnia. Co się z nim stało? Są trzy wersje wydarzeń.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
4 kwietnia Damian poszedł ze znajomymi na ognisko w miejscowości Sitaniec. Bawił się do późnego wieczora. W międzyczasie wrócił jeszcze do domu po pieniądze i z powrotem pojechał do znajomych.

Co się z nim dalej działo? Są trzy wersje wydarzeń świadków: 1. postanowił na piechotę wrócić do domu, mimo usilnych próśb kolegów, którzy proponowali mu podwiezienie samochodem. 2. W nocy wszyscy imprezowicze rozeszli się do domów, a on został na ognisku sam i 3. wersja - dostał telefon i pojechał z nieznanymi ludźmi.

- Ciężko powiedzieć co się z nim stało. Przeczesaliśmy teren ogniska, pobliskie bagna, drogi, dojścia, szpitale i Wysokie, gdzie mieszkał Damian. Poszukiwania trwają - mówi Renata Laszczka - Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Damiana szukał również helikopter i pies policyjny. Trop się jednak urywa przy miejscowej rzece Łabunce, którą przeczesywali nurkowie. Założono na niej specjalną siatkę.

Według siostry zaginionego 20-latka - Agnieszki, jej brat to spokojny chłopak, któremu nigdy nie zdarzyło się znikać bez słowa na tak długo.

Damian Kucharski to kolejny młody mężczyzna zaginiony w ostatnim czasie. Policja wciąż szuka studenta z Lublina Marka Wojciechowskiego.

(łm)

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kaśka / 7 lipca 2009 o 20:48
0
Gość napisał:
Kolejna głupia plotka. Po co powielacie takie bzdury?

Powiem ci jedno drogi kolego jak nie wierzysz to nie i to wcale nie jest plotka ok. Może kogoś z twoich kolegów spotka taka tragedia to się obudzisz że jednak mówili prawde . Ja tego doświadczyłam i tego ci nie życze naprawde. WIĘC POWIEM JEDNO NIE PISZ ŻE TO KOLEJNA GŁUPOTA.........
Avatar
pola / 7 lipca 2009 o 11:46
0
Na jakiej stronie można przeczytać tą informację??

P.J.D [*]
Avatar
kinol / 6 lipca 2009 o 23:52
0
~Karolina~ napisał:
Dzisaj okolo godziny 15ej Damian zostal odnaleziony...(((((((((niestety najgorsza wersja sie potwierdzila-Damian nie żyje.jego cialo zostalo wylowione z łabuki na moscie w Bialobrzegach:((((((((((((((To straszna tragednia brak mi slow[*]

Właśnie o tym przeczytałam w nowym artykule i niestety pomyślałam, że to o niego chodzi, a tu widzę, że faktycznie... Ehh.. [*]. ;/
widzę, że faktycznie... Ehh.. [*]. ;/ rozwiń
Avatar
~Karolina~ / 6 lipca 2009 o 18:53
0
Dzisaj okolo godziny 15ej Damian zostal odnaleziony...(((((((((niestety najgorsza wersja sie potwierdzila-Damian nie żyje.jego cialo zostalo wylowione z łabuki na moscie w Bialobrzegach:((((((((((((((To straszna tragednia brak mi slow[*]
Avatar
Gość / 5 lipca 2009 o 17:43
0
Czy jest coś nowego w tej sprawie ?
Avatar
ala / 21 kwietnia 2009 o 19:40
0
hej słuchajcie niektórzy z was to mogli by pisać książki since fiction (30 zaginionych ,20 ciał bez organów ,może odrazu ogłosimy klęskę żywiołową?) my to se możemy plotkować marka wczoraj znaleźli w stawie ,ale nic nie wiadomo dopóki nie zrobią sekcji zwłok może się utopił a co do drugiego chłopaka też nic niewiadomo.Zastanówmy sie co piszemy ,bo my to tu możemy coś powiedzieć
Avatar
ala / 21 kwietnia 2009 o 19:39
0
hej słuchajcie niektórzy z was to mogli by pisać książki since fiction (30 zaginionych ,20 ciał bez organów ,może odrazu ogłosimy klęskę żywiołową?) my to se możemy plotkować marka wczoraj znaleźli w stawie ,ale nic nie wiadomo dopóki nie zrobią sekcji zwłok może się utopił a co do drugiego chłopaka też nic niewiadomo.Zastanówmy sie co piszemy ,bo my to tu możemy coś powiedzieć
hej słuchajcie niektórzy z was to mogli by pisać książki since fiction (30 zaginionych ,20 ciał bez organów ,może odrazu ogłosimy klęskę żywiołową?) my to se możemy plotkować marka wczoraj znaleźli w stawie ,ale nic nie wiadomo dopóki nie zrobią sekcji zwłok może się utopił a co do drugiego chłopaka też nic niewiadomo.Zastanówmy sie co piszemy ,bo my to tu możemy coś powiedzieć rozwiń
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2009 o 22:20
0
PUŁAWY napisał:
U nas w mieście niedawno znależli ciało młodego chłopaka który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach w listopadzie z powycinanymi narządami
Może coś w tym jest faktycznie że tamci też zagineli

Głowa boli jak się czyta te głupoty... W puławach kogoś znaleźli?? hehe, szok, skąd bierzesz takie bajki? Chłopak, który zaginął w listopadzie niestety nie żyje, znaleziony został w rzece, jednak organy miał... Czepiliście się tych organów, znajdźcie sobie jakieś lepsze wyjaśnienie. Nie wiem, może ufo czy coś, żebyście mieli czym się podniecać... Ja liczę, że Marek się odnajdzie, jednak co do Damiana, jego trop skończył się przy rzece, to niestety sugeruje tylko jedno...

Głowa boli jak się czyta te głupoty... W puławach kogoś znaleźli?? hehe, szok, skąd bierzesz takie bajki? Chłopak, który zaginął w listopadzie niestety nie żyje, znaleziony został w rzece, jednak organy miał... Czepiliście się tych organów, znajdźcie sobie jakieś lepsze wyjaśnienie. Nie wiem, może ufo czy coś, żebyście mieli czym się podniecać... Ja liczę, że Marek się odnajdzie, jednak co do Damiana, jego trop skończył się przy rzece, to niestety sugeruje tylko jedno... rozwiń
Avatar
as / 16 kwietnia 2009 o 22:02
0
abc napisał:
Pewnie zapili gzies z markiem :-)

zastanow sie co piszesz idioto!!! ich rodziny cierpia a ty piszesz takie rzeczy
Avatar
M / 16 kwietnia 2009 o 11:55
0
M napisał:
Jestem jedną z osób, które widziały Damiana. Byłam z nim na ognisku.
Co do tych 3 wersji to nie mam zielonego pojecia skad one sie wzieły. Damian chciał iśc do domu i poszedł. Dostał telefon i wyszedł? - nie wierze w to, bo kto z ogniska zwróciłby na to uwage czy ktoś do kogoś dzwoni czy nie... mogę sie mylić,może akurat ktoś z moich kolegów to zauważył a ja o niczym nie wiem. Z tymi samochodami to już całkiem nieprawda - wiekszość z nas zna sie od dziecka i jak ktoś z jakimś kumplem to po prostu mu mówi o tym i jedzie, bez żadnego usilnego nakłaniania.
I dlaczego napisałeś "koledzy"??? Nawet nas nie znasz, nie wiesz jak nas boli to, Damian zaginął. Ale nie, Ty musisz być mądrzejszy/a i przecież znasz nas lepiej.
Co do bójki - akurat u nas to sie bardzo żadko zdarza, a towarzystwo na ogniska i inne imprezy dobrane jest tak, ze mowy nie ma o jakiś bójkach. Akurat 04 kwietnia była bardzo przyjazna atmosfera. A Damian to bardzo miły chłopak i dla mnie jest niemożliwe, ze ktoś mógłby mu coś zrobić.



Mała poprawka:

***Z tymi samochodami to już całkiem nieprawda - wiekszość z nas zna sie od dziecka i jak ktoś z jakimś kumplem chce jechać do domu to po prostu mu mówi o tym i jedzie, bez żadnego usilnego nakłaniania.



Mała poprawka:

***Z tymi samochodami to już całkiem nieprawda - wiekszość z nas zna sie od dziecka i jak ktoś z jakimś kumplem chce jechać do domu to po prostu mu mówi o tym i jedzie, bez żadnego usilnego nakłaniania. rozwiń
Avatar
kaśka / 7 lipca 2009 o 20:48
0
Gość napisał:
Kolejna głupia plotka. Po co powielacie takie bzdury?

Powiem ci jedno drogi kolego jak nie wierzysz to nie i to wcale nie jest plotka ok. Może kogoś z twoich kolegów spotka taka tragedia to się obudzisz że jednak mówili prawde . Ja tego doświadczyłam i tego ci nie życze naprawde. WIĘC POWIEM JEDNO NIE PISZ ŻE TO KOLEJNA GŁUPOTA.........
Avatar
pola / 7 lipca 2009 o 11:46
0
Na jakiej stronie można przeczytać tą informację??

P.J.D [*]
Avatar
kinol / 6 lipca 2009 o 23:52
0
~Karolina~ napisał:
Dzisaj okolo godziny 15ej Damian zostal odnaleziony...(((((((((niestety najgorsza wersja sie potwierdzila-Damian nie żyje.jego cialo zostalo wylowione z łabuki na moscie w Bialobrzegach:((((((((((((((To straszna tragednia brak mi slow[*]

Właśnie o tym przeczytałam w nowym artykule i niestety pomyślałam, że to o niego chodzi, a tu widzę, że faktycznie... Ehh.. [*]. ;/
widzę, że faktycznie... Ehh.. [*]. ;/ rozwiń
Avatar
~Karolina~ / 6 lipca 2009 o 18:53
0
Dzisaj okolo godziny 15ej Damian zostal odnaleziony...(((((((((niestety najgorsza wersja sie potwierdzila-Damian nie żyje.jego cialo zostalo wylowione z łabuki na moscie w Bialobrzegach:((((((((((((((To straszna tragednia brak mi slow[*]
Avatar
Gość / 5 lipca 2009 o 17:43
0
Czy jest coś nowego w tej sprawie ?
Avatar
ala / 21 kwietnia 2009 o 19:40
0
hej słuchajcie niektórzy z was to mogli by pisać książki since fiction (30 zaginionych ,20 ciał bez organów ,może odrazu ogłosimy klęskę żywiołową?) my to se możemy plotkować marka wczoraj znaleźli w stawie ,ale nic nie wiadomo dopóki nie zrobią sekcji zwłok może się utopił a co do drugiego chłopaka też nic niewiadomo.Zastanówmy sie co piszemy ,bo my to tu możemy coś powiedzieć
Avatar
ala / 21 kwietnia 2009 o 19:39
0
hej słuchajcie niektórzy z was to mogli by pisać książki since fiction (30 zaginionych ,20 ciał bez organów ,może odrazu ogłosimy klęskę żywiołową?) my to se możemy plotkować marka wczoraj znaleźli w stawie ,ale nic nie wiadomo dopóki nie zrobią sekcji zwłok może się utopił a co do drugiego chłopaka też nic niewiadomo.Zastanówmy sie co piszemy ,bo my to tu możemy coś powiedzieć
hej słuchajcie niektórzy z was to mogli by pisać książki since fiction (30 zaginionych ,20 ciał bez organów ,może odrazu ogłosimy klęskę żywiołową?) my to se możemy plotkować marka wczoraj znaleźli w stawie ,ale nic nie wiadomo dopóki nie zrobią sekcji zwłok może się utopił a co do drugiego chłopaka też nic niewiadomo.Zastanówmy sie co piszemy ,bo my to tu możemy coś powiedzieć rozwiń
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2009 o 22:20
0
PUŁAWY napisał:
U nas w mieście niedawno znależli ciało młodego chłopaka który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach w listopadzie z powycinanymi narządami
Może coś w tym jest faktycznie że tamci też zagineli

Głowa boli jak się czyta te głupoty... W puławach kogoś znaleźli?? hehe, szok, skąd bierzesz takie bajki? Chłopak, który zaginął w listopadzie niestety nie żyje, znaleziony został w rzece, jednak organy miał... Czepiliście się tych organów, znajdźcie sobie jakieś lepsze wyjaśnienie. Nie wiem, może ufo czy coś, żebyście mieli czym się podniecać... Ja liczę, że Marek się odnajdzie, jednak co do Damiana, jego trop skończył się przy rzece, to niestety sugeruje tylko jedno...

Głowa boli jak się czyta te głupoty... W puławach kogoś znaleźli?? hehe, szok, skąd bierzesz takie bajki? Chłopak, który zaginął w listopadzie niestety nie żyje, znaleziony został w rzece, jednak organy miał... Czepiliście się tych organów, znajdźcie sobie jakieś lepsze wyjaśnienie. Nie wiem, może ufo czy coś, żebyście mieli czym się podniecać... Ja liczę, że Marek się odnajdzie, jednak co do Damiana, jego trop skończył się przy rzece, to niestety sugeruje tylko jedno... rozwiń
Avatar
as / 16 kwietnia 2009 o 22:02
0
abc napisał:
Pewnie zapili gzies z markiem :-)

zastanow sie co piszesz idioto!!! ich rodziny cierpia a ty piszesz takie rzeczy
Avatar
M / 16 kwietnia 2009 o 11:55
0
M napisał:
Jestem jedną z osób, które widziały Damiana. Byłam z nim na ognisku.
Co do tych 3 wersji to nie mam zielonego pojecia skad one sie wzieły. Damian chciał iśc do domu i poszedł. Dostał telefon i wyszedł? - nie wierze w to, bo kto z ogniska zwróciłby na to uwage czy ktoś do kogoś dzwoni czy nie... mogę sie mylić,może akurat ktoś z moich kolegów to zauważył a ja o niczym nie wiem. Z tymi samochodami to już całkiem nieprawda - wiekszość z nas zna sie od dziecka i jak ktoś z jakimś kumplem to po prostu mu mówi o tym i jedzie, bez żadnego usilnego nakłaniania.
I dlaczego napisałeś "koledzy"??? Nawet nas nie znasz, nie wiesz jak nas boli to, Damian zaginął. Ale nie, Ty musisz być mądrzejszy/a i przecież znasz nas lepiej.
Co do bójki - akurat u nas to sie bardzo żadko zdarza, a towarzystwo na ogniska i inne imprezy dobrane jest tak, ze mowy nie ma o jakiś bójkach. Akurat 04 kwietnia była bardzo przyjazna atmosfera. A Damian to bardzo miły chłopak i dla mnie jest niemożliwe, ze ktoś mógłby mu coś zrobić.



Mała poprawka:

***Z tymi samochodami to już całkiem nieprawda - wiekszość z nas zna sie od dziecka i jak ktoś z jakimś kumplem chce jechać do domu to po prostu mu mówi o tym i jedzie, bez żadnego usilnego nakłaniania.



Mała poprawka:

***Z tymi samochodami to już całkiem nieprawda - wiekszość z nas zna sie od dziecka i jak ktoś z jakimś kumplem chce jechać do domu to po prostu mu mówi o tym i jedzie, bez żadnego usilnego nakłaniania. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 2

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 13 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 55 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2