Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 kwietnia 2017 r.
17:16

Aborcja. Dwie przeciwne sobie pikiety przed szpitalem w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora pp
0 23 A A
Protesty nie zwróciły większej uwagi przechodniów
Protesty nie zwróciły większej uwagi przechodniów (fot. Maciej Kaczanowski)

Całkowitego zakazu aborcji w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie żąda Fundacja Życie i Rodzina. Z kontrmanifestacją wystąpiły Lubelska Koalicja na Rzecz Kobiet i partia Razem. Grupy spotkały się przed kliniką w czwartek po południu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Antyaborcyjny baner fundacji jest szantażem emocjonalnym wobec lekarzy i dyrekcji szpitala klinicznego. Jego treści są niedopuszczalne w przestrzeni publicznej – mówi Małgorzata Długosz z Koalicji na Rzecz Kobiet. – Jest to także działanie barbarzyńskie, wobec kobiet, które trafiły do szpitala z trudną ciążą lub po poronieniu – dodaje. – Działania fundacji są bezprawne. Wszystkie zabiegi aborcji wykonane w tym szpitalu odbyły się zgodnie z prawem. Nie zgadzamy się na wymuszaniu na szpitalu przyjęciu klauzuli sumienia, tak jak ma tomiejscie  w Podkarpackiem – dodaje Tomasz Warzocha z partii Razem.  

 - Nie prowadzimy żadnego szantażu emocjonalnego. 11 nienarodzonych dzieci, które straciły życie w ostatnich latach w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, to są dane przekazane nam przez dyrekcję. Jeżeli ktoś polemizuje z faktami, to już nie nasza sprawa. Będziemy protestować, póki szpital całkowicie nie zaprzestanie aborcji – mówi Magdalena Łońska z Fundacji Życie i Rodzina.

Protesty nie zwróciły większej uwagi przechodniów. Poza mediami niewiele osób wzięło w nim udział.

Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ObrońcaŻycia / 9 października 2017 o 16:53
0
Do aborcjonistów; także tych niewierzących:     Pokój, miłość i miłosierdzie niech będzie z Wami. Czy zastanawialiście kiedyś, [b]jak wielką Miłość i Miłosierdzie[/b] ma [b]Bóg Jahwe[/b] do nas ludzi oraz jak Wielkie Dzieła raczył [b]dla nas uczynić?[/b] Ukochani, miłość to nie słowa, [b]ale czyny[/b]. Z miłości do nas Bóg raczył stworzyć świat, naturę, roślinność, atmosferę, zwierzęta i ludzi - słowem wszystko, co otacza świat wraz z potrzebnymi warunkami, aby mogło zaistnieć życie na Ziemi. Czy zdajecie sobie sprawę, jak wielką wartość w Oczach Boga stanowi [b]każdy[/b] człowiek?  Zaraz po upadku rajskich rodziców po grzechu nieposłuszeństwa - zwanym grzechem pierworodnym - [b]Bóg jako pierwszy[/b] spieszy człowiekowi na pomoc, zapowiadając mu [b]jeszcze w Raju[/b] Wybawiciela i Jego Matkę Dziewicę!!! [b]A przecież to człowiek jako pierwszy zerwał więzy przyjaźni i szczęścia z Bogiem[/b], pozbawiwszy samego siebie przebywania z Bogiem sam na sam i godności nazywania się Dzieckiem Bożym, ponieważ bardziej zaufał szatanowi niż Bogu - tragedia na samym początku!!! Gdy nadeszła pełnia czasów, wszelkie Boże obietnice wypełniają się w Osobie Syna Bożego Jezusa Chrystusa i Jego Matki Maryi Niepokalanej Dziewicy: Potomstwo Dziewicy ma zmiażdżyć szatanowi i jego potomstwu łeb! Zanim ta Obietnica się ziści, Bóg posyła Archanioła Gabriela do Dziewicy imieniem Maryja, zaślubionej z Józefem z domu Dawida, aby zwiastować radosną nowinę, że to Ona - Maryja - zostanie Matką Mesjasza. Posłaniec niebieski pozdrawia Maryję nazywając Ją [b]Pełną Łaski. Całe jednak powodzenie Bożego Planu Zbawienia zależy od tego, [b]czy Maryja zaufa Bogu i zechce współpracować z Wolą Bożą[/b] w swojej wolnej i niczym nie przymuszonej woli. [b]Maryja mówi Bogu: „Fijat”[/b], tzn. „Tak. Niech mi się tak się stanie według Twojego Słowa.” Zatem Bóg ma otwartą drogę do realizacji swojego Planu Zbawienia Człowieka. [b]Maleńki Jezus rodzi się pewnej nocy w nędznej betlejemskiej stajni. Maryja owinęła Go w pieluszkę zrobionej ze swego rombka na głowie i położyła w żłobie, gdyż nie było dla Nich miejsca w gospodzie!!![/b] Zobaczcie, [b] Bóg, Król Niebios i Stwórca wszechrzeczy leży w żłobie!!! [/b] Zamiast Królewskiego Pałacu pełnego przepychu i służby - [b]ubogi bydlęcy żłób wraz z bydlętami i pasterzami[/b], którzy przybiegli do tejże stajni, skoro tylko usłyszeli od Anioła radosną nowinę o narodzeniu się Zbawiciela i poleceniu, aby się udali do Betlejem Judzkiego. Zobaczcie, jak bardzo Bóg nas umiłował, że aż tak raczył uniżyć w Osobie swojego Syna Jezusa Chrystusa! Jak bardzo [b]każdy człowiek[/b] musi znaczyć w Oczach Bożych, skoro ważniejsi jesteśmy od stada wróbli, a żaden z nich nie spadnie na ziemię bez Woli Ojca Niebieskiego. U nas nawet wszystkie włosy na głowie są policzone!   [b]Jezus, Syn Boga Jedynego i Żywego[/b] umiłowawszy nas ludzi [b]do końca nas umiłował[/b] i raczył ponieść Śmierć, [b]a była to Śmierć na Krzyżu!!![/b] [b][i]„Nie ma większej miłości, jak oddać życie za przyjaciół swych[/i][/b] - mówi Jezus na kartach Ewangelii, nazywając nas Swoimi przyjaciółmi. Chrystus odkupił nas Własną Krwią, Męką i Śmiercią, gdyśmy jeszcze byli niewolnikami grzechu, piekła i szatana. Dzięki tychże Dziełom Jezusa, [b]wierząc w Imię Jednorodzonego Syna Bożego i wypełniając Wolę Ojca Niebieskiego[/b] stajemy się wolni od grzechu, śmierci wiecznej, piekła i szatana, żyjąc pełnią wolnością Dzieci Bożych. [b]Jeżeli jeszcze nie wierzycie w Miłość Jezusa do nas grzesznych ludzi, to co was skłoni, abyście uwierzyli?[/b] Jeszcze raz powtarzam: [b]Miłość to nie słowa, ale CZYNY!!! [/b]   Jezus upodobnił się do nas ludzi [b]we wszystkim oprócz grzechu.[/b] W noc przed swoim pojmaniem (noc poprzedzająca Żydowskie Święto Paschy - Noc Wyzwolenia Mocą Bożą z niewoli egipskiej do wolności w Ziemi Obiecanej) raczył spożyć Ostatnią Wieczerzę ze swymi uczniami ustanawiając w trakcie jej trwania [b]Najświętszy Sakrament (Eucharystię) oraz Sakrament Kapłaństwa.[/b] Była to odprawiona przez Jezusa pierwsza Msza Święta, w założonym przez Niego Kościele, w trakcie której [b]Jezus dał do spożycia swoim uczniom Swoje konsekrowane Ciało i Krew pod postaciami chleba i wina.[/b] Zanim jednak uczniowie spożyli konsekrowane Chleb i Wino, Jezus ich Pan, Mistrz i Nauczyciel [b]obmył im nogi wodą[/b] z misy na znak, [b]że trzeba być nieskazitelnie czystym,[/b] aby mieć udział w uczcie Eucharystycznej Jezusa i na wzór Jezusa powinni sobie nawzajem obmywać nogi, czyli [b]wybaczać winy.[/b]   [b]Dla nas ludzi, biednych grzeszników, to wszystko Bóg Ojciec w Osobie Swojego Syna raczył wycierpieć z Miłości do nas, aby wyrwać nas z niewoli śmierci, piekła i szatana: [/b] Modlitwę w Ogrójcu; wszelakie zniewagi i obelgi; opluwania, wyśmiewania; okrutne wysmagania biczami; cierniem koronowanie; za włosy targanie; bicia po całym Ciele i Twarzy; całą Drogę Krzyżową; Ukrzyżowanie tępymi gwoździami aż do Śmierci na Krzyżu po długich trzech godzinach konania w niesamowitych cierpieniach i w dodatku jeszcze w śród drwin i szyderstw tłumów. [b]A przecież Niewinny Jezus nic złego nikomu nie uczynił!!![/b] [b]To Jezus[/b] na pustkowiu rozmnożył chleb i ryby, aby nakarmić głodnych; [b]to Jezus[/b] dokonał cudu na prośbę swojej Matki Maryi przemieniając wodę w wino na weselu w Kanie Galilejskiej ([b] „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie.” [/b] - to jedyne słowa Maryi zapisane w Ewangelii skierowane do nas ludzi); [b]to Jezus[/b] uzdrawiał chorych i wskrzeszał umarłych; [b]to Jezus[/b] odpuszczał grzechy i wypędzał z opętanych złe duchy uwalniając ludzi spod ich władzy sprawiając między innymi, że [b]Maria Magdalena po spotkaniu z Jezusem całkowicie zmieniła swoje życie stając się Apostołką Apostołów, a teraz jest wielką świętą wyniesioną na ołtarze; to Jezus uratował jawnogrzesznicę od faryzejskiego ukamienowania pisząc palcem na piasku grzechy zarówno faryzeuszów jak i tej jawnogrzesznicy, a potem zmazywał Dłonią te napisy i tak w kółko: ([i][b][i]„Kt
Do aborcjonistów; także tych niewierzących:     Pokój, miłość i miłosierdzie niech będzie z Wami. Czy zastanawialiście kiedyś, [b]jak wielką Miłość i Miłosierdzie[/b] ma [b]Bóg Jahwe[/b] do nas ludzi oraz jak Wielkie Dzieła raczył [b]dla nas uczynić?[/b] Ukochani, miłość to nie słowa, [b]ale czyny[/b]. Z miłości do nas Bóg raczył stworzyć świat, naturę, roślinność, atmosfer... rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:43
0
Partia Razem nie ma żadnych argumentów do przekazania, bo one po prostu nie istnieją. Fakty i dane ze szpitala nazywa bzdurami. Nie ośmieszajcie, się wstydu oszczędźcie. Ludzi się nie zabija, a usunąć można np: zęba.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 09:32
0
Fundacja zycie i rodzina nie ma nic wspolnego z zyciem precz z ich banerami
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:55
0
krwawe fakty na przeciwko bzdury
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:31
0
Nie rozumiem tego waszego żądania o klauzuli sumienia lekarzy. Chcecie innym skasować sumienie??. Wydaje mi się, że to jest nie możliwe. Jeśli wy nie macie sumienia (to jest możliwe)- to inni też mają nie mieć??. W czasach wczesnego PRL ubeki też nie mieli sumienia - a dzisiaj wszyscy POwinni za to stanąć przed sądami.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:25
0
Za każde dziecko na śmietniku lub w beczkach ta organizacja będzie współwinna.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:16
0
Popieram akcję, widać niektórych prawda w oczy kole.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 07:57
0
Ciekawe o ile mniej wpisów byłoby gdyby nie było Ustawa antyaborcyjnej? Byłoby pewnie jak z wycinką drzew, gdzie ślepy wyrąb usprawiedliwiano "Lex Szyszko"... Jestem przekonany, że znaleźliby się tacy, którzy życie nienarodzone przerywaliby tylko dlatego, by zrobić na złość PiS. Moja mama była bardzo głęboko wierzącą osobą i być może w ogóle dlatego żyję. Czy to samo mógłbyś napisać Ty?
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 07:31
0
A moze niech pani Magdalena walczy o swoje prawa a nie wtraca sie do decyzji innych ? Tez nie jestem za aborcja na zadanie ale zdarzaja sie przypadki zevskraca ona cierpienie i dziecka i jego matki
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 07:28
0
Te fanatyczne hordy dzikich ludzi indoktrynowanych przez sektę ordis winny znaleść się w więzieniu za sianie nienawiści fałszu i kłamstwa. Lekarz ma robić to co jest dobre dla zdrowia ludzi a banda niech protestuje dlaczego nikt nie dba o tych co się już urodzili nieszczęśincy. W Brazyli szef sekty odo ordis ścigany za zbrodnie i to samo musi być w Polsce by nie ogłupiać kompletnie ludzi bo wystarczy co sieje sekta pislam.
Avatar
ObrońcaŻycia / 9 października 2017 o 16:53
0
Do aborcjonistów; także tych niewierzących:     Pokój, miłość i miłosierdzie niech będzie z Wami. Czy zastanawialiście kiedyś, [b]jak wielką Miłość i Miłosierdzie[/b] ma [b]Bóg Jahwe[/b] do nas ludzi oraz jak Wielkie Dzieła raczył [b]dla nas uczynić?[/b] Ukochani, miłość to nie słowa, [b]ale czyny[/b]. Z miłości do nas Bóg raczył stworzyć świat, naturę, roślinność, atmosferę, zwierzęta i ludzi - słowem wszystko, co otacza świat wraz z potrzebnymi warunkami, aby mogło zaistnieć życie na Ziemi. Czy zdajecie sobie sprawę, jak wielką wartość w Oczach Boga stanowi [b]każdy[/b] człowiek?  Zaraz po upadku rajskich rodziców po grzechu nieposłuszeństwa - zwanym grzechem pierworodnym - [b]Bóg jako pierwszy[/b] spieszy człowiekowi na pomoc, zapowiadając mu [b]jeszcze w Raju[/b] Wybawiciela i Jego Matkę Dziewicę!!! [b]A przecież to człowiek jako pierwszy zerwał więzy przyjaźni i szczęścia z Bogiem[/b], pozbawiwszy samego siebie przebywania z Bogiem sam na sam i godności nazywania się Dzieckiem Bożym, ponieważ bardziej zaufał szatanowi niż Bogu - tragedia na samym początku!!! Gdy nadeszła pełnia czasów, wszelkie Boże obietnice wypełniają się w Osobie Syna Bożego Jezusa Chrystusa i Jego Matki Maryi Niepokalanej Dziewicy: Potomstwo Dziewicy ma zmiażdżyć szatanowi i jego potomstwu łeb! Zanim ta Obietnica się ziści, Bóg posyła Archanioła Gabriela do Dziewicy imieniem Maryja, zaślubionej z Józefem z domu Dawida, aby zwiastować radosną nowinę, że to Ona - Maryja - zostanie Matką Mesjasza. Posłaniec niebieski pozdrawia Maryję nazywając Ją [b]Pełną Łaski. Całe jednak powodzenie Bożego Planu Zbawienia zależy od tego, [b]czy Maryja zaufa Bogu i zechce współpracować z Wolą Bożą[/b] w swojej wolnej i niczym nie przymuszonej woli. [b]Maryja mówi Bogu: „Fijat”[/b], tzn. „Tak. Niech mi się tak się stanie według Twojego Słowa.” Zatem Bóg ma otwartą drogę do realizacji swojego Planu Zbawienia Człowieka. [b]Maleńki Jezus rodzi się pewnej nocy w nędznej betlejemskiej stajni. Maryja owinęła Go w pieluszkę zrobionej ze swego rombka na głowie i położyła w żłobie, gdyż nie było dla Nich miejsca w gospodzie!!![/b] Zobaczcie, [b] Bóg, Król Niebios i Stwórca wszechrzeczy leży w żłobie!!! [/b] Zamiast Królewskiego Pałacu pełnego przepychu i służby - [b]ubogi bydlęcy żłób wraz z bydlętami i pasterzami[/b], którzy przybiegli do tejże stajni, skoro tylko usłyszeli od Anioła radosną nowinę o narodzeniu się Zbawiciela i poleceniu, aby się udali do Betlejem Judzkiego. Zobaczcie, jak bardzo Bóg nas umiłował, że aż tak raczył uniżyć w Osobie swojego Syna Jezusa Chrystusa! Jak bardzo [b]każdy człowiek[/b] musi znaczyć w Oczach Bożych, skoro ważniejsi jesteśmy od stada wróbli, a żaden z nich nie spadnie na ziemię bez Woli Ojca Niebieskiego. U nas nawet wszystkie włosy na głowie są policzone!   [b]Jezus, Syn Boga Jedynego i Żywego[/b] umiłowawszy nas ludzi [b]do końca nas umiłował[/b] i raczył ponieść Śmierć, [b]a była to Śmierć na Krzyżu!!![/b] [b][i]„Nie ma większej miłości, jak oddać życie za przyjaciół swych[/i][/b] - mówi Jezus na kartach Ewangelii, nazywając nas Swoimi przyjaciółmi. Chrystus odkupił nas Własną Krwią, Męką i Śmiercią, gdyśmy jeszcze byli niewolnikami grzechu, piekła i szatana. Dzięki tychże Dziełom Jezusa, [b]wierząc w Imię Jednorodzonego Syna Bożego i wypełniając Wolę Ojca Niebieskiego[/b] stajemy się wolni od grzechu, śmierci wiecznej, piekła i szatana, żyjąc pełnią wolnością Dzieci Bożych. [b]Jeżeli jeszcze nie wierzycie w Miłość Jezusa do nas grzesznych ludzi, to co was skłoni, abyście uwierzyli?[/b] Jeszcze raz powtarzam: [b]Miłość to nie słowa, ale CZYNY!!! [/b]   Jezus upodobnił się do nas ludzi [b]we wszystkim oprócz grzechu.[/b] W noc przed swoim pojmaniem (noc poprzedzająca Żydowskie Święto Paschy - Noc Wyzwolenia Mocą Bożą z niewoli egipskiej do wolności w Ziemi Obiecanej) raczył spożyć Ostatnią Wieczerzę ze swymi uczniami ustanawiając w trakcie jej trwania [b]Najświętszy Sakrament (Eucharystię) oraz Sakrament Kapłaństwa.[/b] Była to odprawiona przez Jezusa pierwsza Msza Święta, w założonym przez Niego Kościele, w trakcie której [b]Jezus dał do spożycia swoim uczniom Swoje konsekrowane Ciało i Krew pod postaciami chleba i wina.[/b] Zanim jednak uczniowie spożyli konsekrowane Chleb i Wino, Jezus ich Pan, Mistrz i Nauczyciel [b]obmył im nogi wodą[/b] z misy na znak, [b]że trzeba być nieskazitelnie czystym,[/b] aby mieć udział w uczcie Eucharystycznej Jezusa i na wzór Jezusa powinni sobie nawzajem obmywać nogi, czyli [b]wybaczać winy.[/b]   [b]Dla nas ludzi, biednych grzeszników, to wszystko Bóg Ojciec w Osobie Swojego Syna raczył wycierpieć z Miłości do nas, aby wyrwać nas z niewoli śmierci, piekła i szatana: [/b] Modlitwę w Ogrójcu; wszelakie zniewagi i obelgi; opluwania, wyśmiewania; okrutne wysmagania biczami; cierniem koronowanie; za włosy targanie; bicia po całym Ciele i Twarzy; całą Drogę Krzyżową; Ukrzyżowanie tępymi gwoździami aż do Śmierci na Krzyżu po długich trzech godzinach konania w niesamowitych cierpieniach i w dodatku jeszcze w śród drwin i szyderstw tłumów. [b]A przecież Niewinny Jezus nic złego nikomu nie uczynił!!![/b] [b]To Jezus[/b] na pustkowiu rozmnożył chleb i ryby, aby nakarmić głodnych; [b]to Jezus[/b] dokonał cudu na prośbę swojej Matki Maryi przemieniając wodę w wino na weselu w Kanie Galilejskiej ([b] „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie.” [/b] - to jedyne słowa Maryi zapisane w Ewangelii skierowane do nas ludzi); [b]to Jezus[/b] uzdrawiał chorych i wskrzeszał umarłych; [b]to Jezus[/b] odpuszczał grzechy i wypędzał z opętanych złe duchy uwalniając ludzi spod ich władzy sprawiając między innymi, że [b]Maria Magdalena po spotkaniu z Jezusem całkowicie zmieniła swoje życie stając się Apostołką Apostołów, a teraz jest wielką świętą wyniesioną na ołtarze; to Jezus uratował jawnogrzesznicę od faryzejskiego ukamienowania pisząc palcem na piasku grzechy zarówno faryzeuszów jak i tej jawnogrzesznicy, a potem zmazywał Dłonią te napisy i tak w kółko: ([i][b][i]„Kt
Do aborcjonistów; także tych niewierzących:     Pokój, miłość i miłosierdzie niech będzie z Wami. Czy zastanawialiście kiedyś, [b]jak wielką Miłość i Miłosierdzie[/b] ma [b]Bóg Jahwe[/b] do nas ludzi oraz jak Wielkie Dzieła raczył [b]dla nas uczynić?[/b] Ukochani, miłość to nie słowa, [b]ale czyny[/b]. Z miłości do nas Bóg raczył stworzyć świat, naturę, roślinność, atmosfer... rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:43
0
Partia Razem nie ma żadnych argumentów do przekazania, bo one po prostu nie istnieją. Fakty i dane ze szpitala nazywa bzdurami. Nie ośmieszajcie, się wstydu oszczędźcie. Ludzi się nie zabija, a usunąć można np: zęba.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 09:32
0
Fundacja zycie i rodzina nie ma nic wspolnego z zyciem precz z ich banerami
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:55
0
krwawe fakty na przeciwko bzdury
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:31
0
Nie rozumiem tego waszego żądania o klauzuli sumienia lekarzy. Chcecie innym skasować sumienie??. Wydaje mi się, że to jest nie możliwe. Jeśli wy nie macie sumienia (to jest możliwe)- to inni też mają nie mieć??. W czasach wczesnego PRL ubeki też nie mieli sumienia - a dzisiaj wszyscy POwinni za to stanąć przed sądami.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:25
0
Za każde dziecko na śmietniku lub w beczkach ta organizacja będzie współwinna.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 08:16
0
Popieram akcję, widać niektórych prawda w oczy kole.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 07:57
0
Ciekawe o ile mniej wpisów byłoby gdyby nie było Ustawa antyaborcyjnej? Byłoby pewnie jak z wycinką drzew, gdzie ślepy wyrąb usprawiedliwiano "Lex Szyszko"... Jestem przekonany, że znaleźliby się tacy, którzy życie nienarodzone przerywaliby tylko dlatego, by zrobić na złość PiS. Moja mama była bardzo głęboko wierzącą osobą i być może w ogóle dlatego żyję. Czy to samo mógłbyś napisać Ty?
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 07:31
0
A moze niech pani Magdalena walczy o swoje prawa a nie wtraca sie do decyzji innych ? Tez nie jestem za aborcja na zadanie ale zdarzaja sie przypadki zevskraca ona cierpienie i dziecka i jego matki
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 07:28
0
Te fanatyczne hordy dzikich ludzi indoktrynowanych przez sektę ordis winny znaleść się w więzieniu za sianie nienawiści fałszu i kłamstwa. Lekarz ma robić to co jest dobre dla zdrowia ludzi a banda niech protestuje dlaczego nikt nie dba o tych co się już urodzili nieszczęśincy. W Brazyli szef sekty odo ordis ścigany za zbrodnie i to samo musi być w Polsce by nie ogłupiać kompletnie ludzi bo wystarczy co sieje sekta pislam.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 0

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 3 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 3

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 23 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.