Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 stycznia 2009 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Arena ma być bezalkoholowa

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 7 A A

Rektor lubelskiego UMCS wystąpił do prezydenta Lublina o cofnięcie pozwolenia na sprzedaż alkoholu w Arenie - niedawno otwartym lokalu w dawnej stołówce uniwersytetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do restauratora, który wynajmuje od uczelni pomieszczenia na lokal, trafił aneks do umowy.

Wszystko przez to, że na Arenę skarżą się studenci mieszkający na miasteczku akademickim i mieszkańcy okolicznych bloków. Klub jest także na cenzurowanym włodarzy UMCS, którym nie podoba się jego obecny styl.

Kilka dni temu pisaliśmy o awanturze przy wejściu do Areny. Ochroniarz lokalu brutalnie pobił dwóch mężczyzn, którzy wcześniej demolowali lokal i zaczepiali jego klientów.

- W piątek do prezydenta Lublina trafiło pismo rektora o cofnięcie zgody na sprzedaż alkoholu w klubie Arena - informuje Joanna Reszko-Zygmunt, rzecznik UMCS.

Drugie pismo trafiło do Lecha Cwaliny, lubelskiego restauratora, który wynajmuje od uczelni pomieszczenia stołówki i podnajmuje je ludziom prowadzącym tam Arenę. To propozycja aneksu do umowy zawartej między uczelnią a Cwaliną, zakazującego sprzedaży w Arenie alkoholu.

- Nie jest to dla mnie korzystna propozycja - nie kryje Cwalina. - Gdyby w umowie z UMCS nie było zgody na sprzedaż alkoholu, pewnie wcale byśmy jej nie podpisali. Muszę się zastanowić, co z tym teraz zrobić.

Więcej w poniedziałkowym Dzienniku Wschodnim
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zed / 4 listopada 2009 r. o 16:48
0
wijtas napisał:
a teraz kilka słow prawdyyyyyy!!!! Tak naprawde to nie chodzi tu o zadne skargi studentow czy okolicznch mieszkanców (bo sa duzo gorsze lokale w poblizu np. vinyl) i to wlanie ich wlascicielom Arena jest sola w oku, to oni sie skarza gdyz pospadały im dochody!!! czepili si elokalu bo mozna sie w nim normalnie napic i pobawic! A do CIEBIE TY je***Y PISAMKU NIE RÓB Z TEGO ZAMIESZANIA Z OCHRONIARZEM SKANDALU BO JAK BYS SIE TY POCZUL JAK BYS BYŁ Z DZIEWCZYNA W KLUBIE I DWOCH PRZYPADKOWYCH NAje***YCH KOLESI ZACZEŁO BY CIE TAM NApier***AC!!! OCHRONIARZ DOBRZE ZROBIŁ JEBAC CIE pier***ONY LUBELSKI BRUKOWCU


Student jesteś? Nie sądzę (a jeżeli tak, to rany boskie, jak nisko upadło polskie wyższe szkolnictwo, że takich analfabetów przyjmuje). To się nie wypowiadaj, bo tylko mi (i innym normalnym studentom) wizerunek psujesz, ok?

Sam często chodzę do areny, bo tanio. I to jest najważniejsze. Wcale nie jest tam głośniej niż w innych klubach, a okoliczni mieszkańcy się czepiają, bo im się nudzi, a klub jest nowością. Przyzwyczają się. W końcu to miasto, a w mieście cicho nigdy nie będzie. Robienie z Areny speluny to przesada.


Student jesteś? Nie sądzę (a jeżeli tak, to rany boskie, jak nisko upadło polskie wyższe szkolnictwo, że takich analfabetów przyjmuje). To się nie wypowiadaj, bo tylko mi (i innym normalnym studentom) wizerunek psujesz, ok?

Sam często chodzę do areny, bo tanio. I to jest najważniejsze. Wcale nie jest tam głośniej niż w innych klubach, a okoliczni mieszkańcy się czepiają, bo im się nudzi, a klub jest nowością. Przyzwyczają się. W końcu to miasto, a w mieście cicho nigdy nie będzie. Robienie z Areny spel... rozwiń
Avatar
stud / 23 stycznia 2009 r. o 21:30
0
Po pierwsze, w sprawie z ochroniarzem mam takie zdanie: tacy ludzie jak ochroniarz z "Areny" bardziej nadaja sie na skład złomu, albo do kamieniołomu a nie do pracy z ludzmi. Dlaczego? Na takie stanowisko powinni trafaić ludzie po dokładnej selekcji a nie "kafarki" z siłowni którym wydaje się że wieksza sila = wiekszym prawom... moze w erze kamienia łupanego tak... Nie chodzi mi tu tylko o przypadek Areny w wielu klubach jest podobnie. W pełni popieram zachowanie ochroniarza tzn 1) etap pijanych, awanturników zaczepiających ludzi trzaba traktowac ostro, zdecydwanie ale... profesionalnie! A wyrzywanie swojej agresji na innych (pijanych) nic nie tłumaczy. Jeżeli tak bardzo chciał żeby ponieśli konsekwencje wzywa policje i wnosi skarżenie o pobicie i rozruby. Tak sie postepuje w cywilizowanym społeczeństwie. Po drugie sprawa taniego alkoholu i skarg ze strony mieszkańców ul. Langiewicza. Jestem częstym bywalcem pubów na miasteczku i wydaje mi się że pod wzgledem klimatu, wystrju, atmosfery, kultury itp.Arena jest na szarym końcu. Nie mam nic przeciwko niskim cenom alkoholu bo wiadomo że studenci nie sraja pieniedzmi ale standard jaki oferuje mi w zamian pub jest zdecydowanie za niski. Przed ok. 2 tygodniami mialem okazje być w Arenie nie długo... Nie dziwie sie że toalety są zarzygane bo jak tam wszedlem to tez mialem ochote zwymiotowac no ale jak jest okazja napicia sie za 2 razy mniejsza cene to pije sie 2 razy wiecej (no bo to przeciez oszczednosc) i duzo nie trzeba do pawia. Przez to też zwiększyła sie liczba nietrzezwych na miasteczku co zauwazyli pobliscy mieszkańcy. Osobiscie nie zabrałbym tam dziewczyny bo wole wypic mniej,bardziej za to liczy sie klimat. Ale rozumiem tych którzy chodza sie tam pobawic i popic <kto co lubi>.
Po pierwsze, w sprawie z ochroniarzem mam takie zdanie: tacy ludzie jak ochroniarz z "Areny" bardziej nadaja sie na skład złomu, albo do kamieniołomu a nie do pracy z ludzmi. Dlaczego? Na takie stanowisko powinni trafaić ludzie po dokładnej selekcji a nie "kafarki" z siłowni którym wydaje się że wieksza sila = wiekszym prawom... moze w erze kamienia łupanego tak... Nie chodzi mi tu tylko o przypadek Areny w wielu klubach jest podobnie. W pełni popieram zachowanie ochroniarza tzn 1) etap pijanych, awanturników zaczepiający... rozwiń
Avatar
student / 19 stycznia 2009 r. o 10:47
0
Całkowicie zgadzam się z "wijtasem", jest to nagonka przez konkurencje!!!!!! Konkurencja zamiast wypisywać w gazetach jakieś bzdury niech może spróbuje uczciwej konkurencji, po przez poprawienie jakości piwa czy też obniżeniem ceny, a jeśli chodzi o ten incydent z ochroniarzem to w 100% popieram go i bardzo dobrze że wpie... tym kolesiom, jak komuś szkodzi alkohol to niech się za niego nie bierze!!!
Avatar
ms / 19 stycznia 2009 r. o 08:40
0
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie" arena. KATASTROFA, LIPA, TANDETA, żENADA, BAGNO, śMIETNIK - to tylko kilka słów na określenie tego jaką imprezę przygotował nam organizator.
Mam nadzieje że ten "klub" jak najszybciej zmieni właściciela, któremu życzę aby przez cały obecny rok na niedzielny obiad zawsze dostawał potrawę którą mieliśmy okazję spróbować na "balu" - gorąca woda z dwoma zlepionymi kluskami (kto miał szczęście to trafiło mu się nawet 3 albo 4) z warstwą cebuli (nawet nie była pokrojona tylko jeden duży kawał cebuli) podane (jak zresztą wszystko inne) w plastykowych miseczkach z plastykową łyżką do jedzenia.
Może jestem wymagający ale myślę że za 170 zł od pary (fakt nie płaciliśmy dużo) nalezy się choć jedno porządne danię!!
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie"... rozwiń
Avatar
ms / 19 stycznia 2009 r. o 08:38
0
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie" arena. KATASTROFA, LIPA, TANDETA, żENADA, BAGNO, śMIETNIK - to tylko kilka słów na określenie tego jaką imprezę przygotował nam organizator.
Mam nadzieje że ten "klub" jak najszybciej zmieni właściciela, któremu życzę aby przez cały obecny rok na niedzielny obiad zawsze dostawał potrawę którą mieliśmy okazję spróbować na "balu" - gorąca woda z dwoma zlepionymi kluskami (kto miał szczęście to trafiło mu się nawet 3 albo 4) z warstwą cebuli (nawet nie była pokrojona tylko jeden duży kawał cebuli) podane (jak zresztą wszystko inne) w plastykowych miseczkach z plastykową łyżką do jedzenia.
Może jestem wymagający ale myślę że za 170 zł od pary (fakt nie płaciliśmy dużo) należy się choć jedno porządne danie!!
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie"... rozwiń
Avatar
Cr / 19 stycznia 2009 r. o 08:14
0
dokładnie tak jak mówisz
Avatar
wijtas / 18 stycznia 2009 r. o 23:46
0
a teraz kilka słow prawdyyyyyy!!!! Tak naprawde to nie chodzi tu o zadne skargi studentow czy okolicznch mieszkanców (bo sa duzo gorsze lokale w poblizu np. vinyl) i to wlanie ich wlascicielom Arena jest sola w oku, to oni sie skarza gdyz pospadały im dochody!!! czepili si elokalu bo mozna sie w nim normalnie napic i pobawic! A do CIEBIE TY je***Y PISAMKU NIE RÓB Z TEGO ZAMIESZANIA Z OCHRONIARZEM SKANDALU BO JAK BYS SIE TY POCZUL JAK BYS BYŁ Z DZIEWCZYNA W KLUBIE I DWOCH PRZYPADKOWYCH NAje***YCH KOLESI ZACZEŁO BY CIE TAM NApier***AC!!! OCHRONIARZ DOBRZE ZROBIŁ JEBAC CIE pier***ONY LUBELSKI BRUKOWCU
a teraz kilka słow prawdyyyyyy!!!! Tak naprawde to nie chodzi tu o zadne skargi studentow czy okolicznch mieszkanców (bo sa duzo gorsze lokale w poblizu np. vinyl) i to wlanie ich wlascicielom Arena jest sola w oku, to oni sie skarza gdyz pospadały im dochody!!! czepili si elokalu bo mozna sie w nim normalnie napic i pobawic! A do CIEBIE TY je***Y PISAMKU NIE RÓB Z TEGO ZAMIESZANIA Z OCHRONIARZEM SKANDALU BO JAK BYS SIE TY POCZUL JAK BYS BYŁ Z DZIEWCZYNA W KLUBIE I DWOCH PRZYPADKOWYCH NAje***YCH KOLESI ZACZEŁ... rozwiń
Avatar
Zed / 4 listopada 2009 r. o 16:48
0
wijtas napisał:
a teraz kilka słow prawdyyyyyy!!!! Tak naprawde to nie chodzi tu o zadne skargi studentow czy okolicznch mieszkanców (bo sa duzo gorsze lokale w poblizu np. vinyl) i to wlanie ich wlascicielom Arena jest sola w oku, to oni sie skarza gdyz pospadały im dochody!!! czepili si elokalu bo mozna sie w nim normalnie napic i pobawic! A do CIEBIE TY je***Y PISAMKU NIE RÓB Z TEGO ZAMIESZANIA Z OCHRONIARZEM SKANDALU BO JAK BYS SIE TY POCZUL JAK BYS BYŁ Z DZIEWCZYNA W KLUBIE I DWOCH PRZYPADKOWYCH NAje***YCH KOLESI ZACZEŁO BY CIE TAM NApier***AC!!! OCHRONIARZ DOBRZE ZROBIŁ JEBAC CIE pier***ONY LUBELSKI BRUKOWCU


Student jesteś? Nie sądzę (a jeżeli tak, to rany boskie, jak nisko upadło polskie wyższe szkolnictwo, że takich analfabetów przyjmuje). To się nie wypowiadaj, bo tylko mi (i innym normalnym studentom) wizerunek psujesz, ok?

Sam często chodzę do areny, bo tanio. I to jest najważniejsze. Wcale nie jest tam głośniej niż w innych klubach, a okoliczni mieszkańcy się czepiają, bo im się nudzi, a klub jest nowością. Przyzwyczają się. W końcu to miasto, a w mieście cicho nigdy nie będzie. Robienie z Areny speluny to przesada.


Student jesteś? Nie sądzę (a jeżeli tak, to rany boskie, jak nisko upadło polskie wyższe szkolnictwo, że takich analfabetów przyjmuje). To się nie wypowiadaj, bo tylko mi (i innym normalnym studentom) wizerunek psujesz, ok?

Sam często chodzę do areny, bo tanio. I to jest najważniejsze. Wcale nie jest tam głośniej niż w innych klubach, a okoliczni mieszkańcy się czepiają, bo im się nudzi, a klub jest nowością. Przyzwyczają się. W końcu to miasto, a w mieście cicho nigdy nie będzie. Robienie z Areny spel... rozwiń
Avatar
stud / 23 stycznia 2009 r. o 21:30
0
Po pierwsze, w sprawie z ochroniarzem mam takie zdanie: tacy ludzie jak ochroniarz z "Areny" bardziej nadaja sie na skład złomu, albo do kamieniołomu a nie do pracy z ludzmi. Dlaczego? Na takie stanowisko powinni trafaić ludzie po dokładnej selekcji a nie "kafarki" z siłowni którym wydaje się że wieksza sila = wiekszym prawom... moze w erze kamienia łupanego tak... Nie chodzi mi tu tylko o przypadek Areny w wielu klubach jest podobnie. W pełni popieram zachowanie ochroniarza tzn 1) etap pijanych, awanturników zaczepiających ludzi trzaba traktowac ostro, zdecydwanie ale... profesionalnie! A wyrzywanie swojej agresji na innych (pijanych) nic nie tłumaczy. Jeżeli tak bardzo chciał żeby ponieśli konsekwencje wzywa policje i wnosi skarżenie o pobicie i rozruby. Tak sie postepuje w cywilizowanym społeczeństwie. Po drugie sprawa taniego alkoholu i skarg ze strony mieszkańców ul. Langiewicza. Jestem częstym bywalcem pubów na miasteczku i wydaje mi się że pod wzgledem klimatu, wystrju, atmosfery, kultury itp.Arena jest na szarym końcu. Nie mam nic przeciwko niskim cenom alkoholu bo wiadomo że studenci nie sraja pieniedzmi ale standard jaki oferuje mi w zamian pub jest zdecydowanie za niski. Przed ok. 2 tygodniami mialem okazje być w Arenie nie długo... Nie dziwie sie że toalety są zarzygane bo jak tam wszedlem to tez mialem ochote zwymiotowac no ale jak jest okazja napicia sie za 2 razy mniejsza cene to pije sie 2 razy wiecej (no bo to przeciez oszczednosc) i duzo nie trzeba do pawia. Przez to też zwiększyła sie liczba nietrzezwych na miasteczku co zauwazyli pobliscy mieszkańcy. Osobiscie nie zabrałbym tam dziewczyny bo wole wypic mniej,bardziej za to liczy sie klimat. Ale rozumiem tych którzy chodza sie tam pobawic i popic <kto co lubi>.
Po pierwsze, w sprawie z ochroniarzem mam takie zdanie: tacy ludzie jak ochroniarz z "Areny" bardziej nadaja sie na skład złomu, albo do kamieniołomu a nie do pracy z ludzmi. Dlaczego? Na takie stanowisko powinni trafaić ludzie po dokładnej selekcji a nie "kafarki" z siłowni którym wydaje się że wieksza sila = wiekszym prawom... moze w erze kamienia łupanego tak... Nie chodzi mi tu tylko o przypadek Areny w wielu klubach jest podobnie. W pełni popieram zachowanie ochroniarza tzn 1) etap pijanych, awanturników zaczepiający... rozwiń
Avatar
student / 19 stycznia 2009 r. o 10:47
0
Całkowicie zgadzam się z "wijtasem", jest to nagonka przez konkurencje!!!!!! Konkurencja zamiast wypisywać w gazetach jakieś bzdury niech może spróbuje uczciwej konkurencji, po przez poprawienie jakości piwa czy też obniżeniem ceny, a jeśli chodzi o ten incydent z ochroniarzem to w 100% popieram go i bardzo dobrze że wpie... tym kolesiom, jak komuś szkodzi alkohol to niech się za niego nie bierze!!!
Avatar
ms / 19 stycznia 2009 r. o 08:40
0
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie" arena. KATASTROFA, LIPA, TANDETA, żENADA, BAGNO, śMIETNIK - to tylko kilka słów na określenie tego jaką imprezę przygotował nam organizator.
Mam nadzieje że ten "klub" jak najszybciej zmieni właściciela, któremu życzę aby przez cały obecny rok na niedzielny obiad zawsze dostawał potrawę którą mieliśmy okazję spróbować na "balu" - gorąca woda z dwoma zlepionymi kluskami (kto miał szczęście to trafiło mu się nawet 3 albo 4) z warstwą cebuli (nawet nie była pokrojona tylko jeden duży kawał cebuli) podane (jak zresztą wszystko inne) w plastykowych miseczkach z plastykową łyżką do jedzenia.
Może jestem wymagający ale myślę że za 170 zł od pary (fakt nie płaciliśmy dużo) nalezy się choć jedno porządne danię!!
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie"... rozwiń
Avatar
ms / 19 stycznia 2009 r. o 08:38
0
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie" arena. KATASTROFA, LIPA, TANDETA, żENADA, BAGNO, śMIETNIK - to tylko kilka słów na określenie tego jaką imprezę przygotował nam organizator.
Mam nadzieje że ten "klub" jak najszybciej zmieni właściciela, któremu życzę aby przez cały obecny rok na niedzielny obiad zawsze dostawał potrawę którą mieliśmy okazję spróbować na "balu" - gorąca woda z dwoma zlepionymi kluskami (kto miał szczęście to trafiło mu się nawet 3 albo 4) z warstwą cebuli (nawet nie była pokrojona tylko jeden duży kawał cebuli) podane (jak zresztą wszystko inne) w plastykowych miseczkach z plastykową łyżką do jedzenia.
Może jestem wymagający ale myślę że za 170 zł od pary (fakt nie płaciliśmy dużo) należy się choć jedno porządne danie!!
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie"... rozwiń
Avatar
Cr / 19 stycznia 2009 r. o 08:14
0
dokładnie tak jak mówisz
Avatar
wijtas / 18 stycznia 2009 r. o 23:46
0
a teraz kilka słow prawdyyyyyy!!!! Tak naprawde to nie chodzi tu o zadne skargi studentow czy okolicznch mieszkanców (bo sa duzo gorsze lokale w poblizu np. vinyl) i to wlanie ich wlascicielom Arena jest sola w oku, to oni sie skarza gdyz pospadały im dochody!!! czepili si elokalu bo mozna sie w nim normalnie napic i pobawic! A do CIEBIE TY je***Y PISAMKU NIE RÓB Z TEGO ZAMIESZANIA Z OCHRONIARZEM SKANDALU BO JAK BYS SIE TY POCZUL JAK BYS BYŁ Z DZIEWCZYNA W KLUBIE I DWOCH PRZYPADKOWYCH NAje***YCH KOLESI ZACZEŁO BY CIE TAM NApier***AC!!! OCHRONIARZ DOBRZE ZROBIŁ JEBAC CIE pier***ONY LUBELSKI BRUKOWCU
a teraz kilka słow prawdyyyyyy!!!! Tak naprawde to nie chodzi tu o zadne skargi studentow czy okolicznch mieszkanców (bo sa duzo gorsze lokale w poblizu np. vinyl) i to wlanie ich wlascicielom Arena jest sola w oku, to oni sie skarza gdyz pospadały im dochody!!! czepili si elokalu bo mozna sie w nim normalnie napic i pobawic! A do CIEBIE TY je***Y PISAMKU NIE RÓB Z TEGO ZAMIESZANIA Z OCHRONIARZEM SKANDALU BO JAK BYS SIE TY POCZUL JAK BYS BYŁ Z DZIEWCZYNA W KLUBIE I DWOCH PRZYPADKOWYCH NAje***YCH KOLESI ZACZEŁ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W gminie Opole Lubelskie ledy zastąpią stare lampy

W gminie Opole Lubelskie ledy zastąpią stare lampy

W gminie Opole Lubelskie wymienią oświetlenie uliczne. Ledy zastąpią starego typu lampy sodowe. Przyniesie to spore oszczędności – nawet pół miliona złotych rocznie

Zielony Festyn w Parku na Górkach Czechowskich
26 września 2021, 13:00

Zielony Festyn w Parku na Górkach Czechowskich

W najbliższą niedzielę, 26 września w godz. 13-17 na Górkach Czechowskich odbędzie się Zielony Festyn, czyli propozycja spędzenia czasu dla całych rodzin.

Kierowcy ominą Szczebrzeszyn, jadąc obwodnicą. "Przez środek miasta przetacza się cała masa ciężarówek"

Kierowcy ominą Szczebrzeszyn, jadąc obwodnicą. "Przez środek miasta przetacza się cała masa ciężarówek"

Obwodnica Szczebrzeszyna ma powstać do 2029 roku. Właśnie podpisano umowę na wykonanie m.in. studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego inwestycji.

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi czekają na filmy o rolnikach

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi czekają na filmy o rolnikach

Młodzi mieszkańcy wsi, którzy nie boją się kamery, mają szanse na pieniądze. Wystarczy, że nakręcą krótkie wideo, na którym opowiedzą o swoim życiu, otoczeniu i planach na przyszłość. Najlepsze materiały otrzymają nagrody finansowe od resortu rolnictwa

Spotkanie z Edytą Bystroń w DDK Czuby Południowe
20 września 2021, 12:00

Spotkanie z Edytą Bystroń w DDK Czuby Południowe

Edyta Bystroń będzie gościem kolejnej odsłony cyklu "Komiksiary" w DDK Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16). Spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 12.

Fortuna Puchar Polski: Motor kontra Podbeskidzie, Orlęta Spomlek grają z Lechią Zielona Góra

Fortuna Puchar Polski: Motor kontra Podbeskidzie, Orlęta Spomlek grają z Lechią Zielona Góra

W lidze piłkarzom Motoru idzie ostatnio całkiem nieźle. W środę podopieczni Marka Saganowskiego będą mogli za to sprawdzić się na tle pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała w ramach pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski. Początek spotkania na Arenie Lublin o godz. 19.

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy pojadą za darmo autobusami? Biała Samorządowa o to wnioskuje

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy pojadą za darmo autobusami? Biała Samorządowa o to wnioskuje

Biała Samorządowa wnioskuje o uruchomienie bezpłatnej komunikacji w mieście. To jedna z 10 propozycji radnych tego klubu do przyszłorocznego budżetu. Wcześniej swoje wnioski prezentowali już radni Zjednoczonej Prawicy. Prezydent ma zaprosić kluby do rozmów.

Lublin: Chodnik dopiero co powstał, a już są z nim problemy. Szwankuje też oświetlenie
Alarm24

Lublin: Chodnik dopiero co powstał, a już są z nim problemy. Szwankuje też oświetlenie

To miało być wygodne, bezpieczne dojście do przystanku kolejowego – pisze do nas Czytelniczka z Węglina, która martwi się o stan zbudowanego niedawno chodnika. Część została podmyta przez wodę, a przy schodach nie świeci większość latarni

Nowa wystawa w muzeum, poświęcona "ravensbruczankom". "Do obozu pojechały z wyrokami śmierci"
Zdjęcia
galeria

Nowa wystawa w muzeum, poświęcona "ravensbruczankom". "Do obozu pojechały z wyrokami śmierci"

Historię 74 Polek, poddanych eksperymentom pseudomedycznym w czasie II wojny światowej, opowiada wystawa „Więźniarki w KL Ravensbruck” w nowej części Muzeum Martyrologii „Pod Zegarem”

Lekcje przedsiębiorczości dla uczniów z Kraśnika. Chętnych nie brakuje

Lekcje przedsiębiorczości dla uczniów z Kraśnika. Chętnych nie brakuje

Uczniowie klas 6 i 7 szkół podstawowych w Kraśniku od tego roku szkolnego mogą brać udział w lekcjach przedsiębiorczości. Listy uczestników nie są jeszcze zamknięte

"Osiecka" w Puławach. Koncert zespołu STARsi
28 września 2021, 18:00

"Osiecka" w Puławach. Koncert zespołu STARsi

We wtorek, 28 września o godz. 18 w Puławskim Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się koncert "Osiecka" w wykonaniu zespołu STARsi.

9-letni Filip zginął po potrąceniu przez samochód. Mieszkańcy Krężnicy Jarej organizują protest
Pierwsza strona Dziennika
galeria

9-letni Filip zginął po potrąceniu przez samochód. Mieszkańcy Krężnicy Jarej organizują protest

Mieszkańcy Krężnicy Jarej mają dość piratów drogowych. Śmierć 9-letniego Filipa wstrząsnęła jego rówieśnikami i lokalną społecznością. We wsi odbędzie się akcja protestacyjna.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy przegrały u siebie z Fuchse Berlin 24:32. Spotkanie rewanżowe odbędzie się za tydzień w Berlinie.

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Związkowcy WZZ "Walka" z puławskiego oddziału kolejowej spółki Koltar zakończyli spór zbiorowy z pracodawcą. Propozycja podwyżki o 135 zł, październikowych nagród i pięcioprocentowych premii została zaakceptowana przez pracowników.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!