Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 maja 2011 r.
12:53
Edytuj ten wpis

Atak na cudzoziemców. Zniszczyli im trzy auta

Autor: Zdjęcie autora er
0 25 A A
Napastnicy zostali zatrzymani. Mają od 21 do 24 lat.   (Archiwum)
Napastnicy zostali zatrzymani. Mają od 21 do 24 lat. (Archiwum)

Kilkudziesięcioosobowa grupa młodych mężczyzn zaatakowała Bułgarów, którzy mieszkali w Lublinie. Zniszczyli im trzy samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę wieczorem przed domem w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie, w którym mieszkali Bułgarzy, pojawiła się grupa około 20 osób.

Zaczęli obcokrajowcom ubliżać i prowokować do bójki. Bułgarzy ukryli się w budynku. Napastnicy kijami zniszczyli im trzy samochody. Naprawa będzie kosztować 6 tys. zł.

Gdy policjanci dojechali na miejsce, napastników już nie było. Czterech z nich czekało na autobus na przystanku. Zostali zatrzymani. Mają od 21 do 24 lat.

- Wczoraj policjanci zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn biorących udział w tym zdarzeniu – informuje Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Okazali się nimi mieszkańcy Lublina w wieku 16 i 22 lat.

Pełnoletni sprawcy usłyszą zarzuty uszkodzenia mienia za co grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. 16-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem dla nieletnich.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
basia / 25 maja 2011 o 13:32
0
Dlaczego tytuł brzmi "Atak na cudzoziemców" a nie pisze się o tym jak to oni atakują nas swoim zachowaniem, męczącym i hałśliwym trybem zycia. Uprzykrzają wszystkim życiem tym wydzieraniem, brudzeniem. Policja nich sprawdzi lepiej ich by nie było następnych "ataków" - czytaj wymierzania sprawiedliości
Avatar
LK / 25 maja 2011 o 13:01
0
[quote name='nina' timestamp='1306244367' post='481957']
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele domów które wynajmują biorą kasę za wynajem i nie reagują na zgłaszane z nimi problemy, myślę że teraz to sami boją się wypowiedzieć wynajem. Ale co z tego że sąsiedzi mają uprzykrzone życie, co z tego że ludzie nie śpią po nocach i wstydzą się zaprosić znajomych bo ci jakiś brudas codziennie szczy pod domem, ważne że kasa za wynajem jest! Pan Witek ma już wszystko w du***, wyprowadził się pare ulic dalej a reszta niech się męczy !!! Nawet mu nie przeszkadza że szczą mu po elewacji budynków, mam nadzieję że obszczana marcheweczka z działeczki Panu smakuje!!! Mieszkałam w cichej willowej dzielnicy a teraz mieszkam w slamsach!!!
[/quote]
To samo jest na Ponikwodzie na Koryznowej 22 mieszka ich ze 25 osób, nerwowo wykańczają okolice. Czy kiedyś zrobi ktoś z nimi ład??????????????????????
[quote name='nina' timestamp='1306244367' post='481957']
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele dom... rozwiń
Avatar
linka / 25 maja 2011 o 01:25
0
Ci Bulgarzy to najgorsza zaraza.
Jak sie wprowadza do jednego domu to nikt w okolicy nie ma zycia. Wszystko demoluja, choduja kury w domu, sraja do ogrodka i gdzie popadnie w domu. Smrod kila mogila.

Policja szczegolnie III komisariat na Kunickiego nic nie robia kiedy sasiedzi dzwonia skarzac sie na burdy glosnie zachowanie w nocy i inne ekscesy. Odradzam wynajem czegokolwiek tym ludziom, bo wam z domu zostana zgliszcza a czynsz nie pokryje zniszczen.

Poniewaz policja nic nie obi w koncu mieszkancy sami chcieli dokonac samosadu. Niestety ale to wina policji, ze nie wypelnia swoich obowiazkow i nie chroni tych ktorzy tego potrzebuja

BULGARZY NIE SA CYWILIZOWANYMI LUDZMI!!!!
Ci Bulgarzy to najgorsza zaraza.
Jak sie wprowadza do jednego domu to nikt w okolicy nie ma zycia. Wszystko demoluja, choduja kury w domu, sraja do ogrodka i gdzie popadnie w domu. Smrod kila mogila.

Policja szczegolnie III komisariat na Kunickiego nic nie robia kiedy sasiedzi dzwonia skarzac sie na burdy glosnie zachowanie w nocy i inne ekscesy. Odradzam wynajem czegokolwiek tym ludziom, bo wam z domu zostana zgliszcza a czynsz nie pokryje zniszczen.

Poniewaz policja nic nie obi w koncu mieszkancy sami chciel... rozwiń
Avatar
eye.number / 24 maja 2011 o 15:46
0
[quote name='ernest' timestamp='1306239249' post='481905']
dobrzeeeeeeeeeeee super... tak dalej trzymać .. won bułgaria !!! patałachy, jeżdzą klamotami pijane bydło, zróbcie im powtórke z rozrywki
[/quote]
bardzo lubie takie wypowiedzi;]
mama pochodzi z Afghanistanu, od urodzenia mieszkam w Polsce
wraz ze znajomymi wybralem sie w niedziele na juwenalia, nie masz pojecia ilu nieznajomych osob chcialo pozyczyc odemnie kase, papierosa etc. glownie malolaci o dziewczecych raczkach. jestem przyzwyczajony do takich frajerow, szkoda mi tylko znajomych (polakow), wyraznie widzialem jak bylo im glupio
co do ciebie nie mam watpliwosc, ze jestes inny od nich.. moge byc dla ciebie gorszym tylko dlatego ze jestem ciemniejszy ok, ale w czym?
nie zycze ci zle. mysle lecz, ze nie ma sensu abys dalej sie rozmnazal, wzbogacajac kraj o kolejnych idiotow
szalom alejchem :9
[quote name='ernest' timestamp='1306239249' post='481905']
dobrzeeeeeeeeeeee super... tak dalej trzymać .. won bułgaria !!! patałachy, jeżdzą klamotami pijane bydło, zróbcie im powtórke z rozrywki
[/quote]
bardzo lubie takie wypowiedzi;]
mama pochodzi z Afghanistanu, od urodzenia mieszkam w Polsce
wraz ze znajomymi wybralem sie w niedziele na juwenalia, nie masz pojecia ilu nieznajomych osob chcialo pozyczyc odemnie kase, papierosa etc. glownie malolaci o dziewczecych raczkach... rozwiń
Avatar
nina / 24 maja 2011 o 15:39
0
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele domów które wynajmują biorą kasę za wynajem i nie reagują na zgłaszane z nimi problemy, myślę że teraz to sami boją się wypowiedzieć wynajem. Ale co z tego że sąsiedzi mają uprzykrzone życie, co z tego że ludzie nie śpią po nocach i wstydzą się zaprosić znajomych bo ci jakiś brudas codziennie szczy pod domem, ważne że kasa za wynajem jest! Pan Witek ma już wszystko w du***, wyprowadził się pare ulic dalej a reszta niech się męczy !!! Nawet mu nie przeszkadza że szczą mu po elewacji budynków, mam nadzieję że obszczana marcheweczka z działeczki Panu smakuje!!! Mieszkałam w cichej willowej dzielnicy a teraz mieszkam w slamsach!!!
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele domów które wynajmują biorą kasę za wynajem i nie reagują na zgłaszane z nimi problemy, my... rozwiń
Avatar
siomik / 24 maja 2011 o 15:33
0
I (...)
Avatar
sg / 24 maja 2011 o 15:33
0
Bułgarzy jak zwykle się Bułgarzą tylko dla czego kradna co popadnie?
Avatar
jacek / 24 maja 2011 o 15:25
0
[***]
Avatar
llubellak@op.pl / 24 maja 2011 o 14:48
0
[quote name='chrobry' timestamp='1306240924' post='481921']
zeby ciebie cwelu cos takiego spotkalo zycze ci z calego serca.
maly zasrany polaczku.
[/quote]

a Ty kto że [***] do własnego gniazda? większość tu wpisów, to apel aby zabrali się do roboty jeśli chcą tu siedzieć! ich główne zajęcie to drobne przestępstwa. a najgorsi są Ci, którzy zmuszają kobiety do stania w Konopnicy, no chyba że sam korzystasz z ich usług
Avatar
llubellak@op.pl / 24 maja 2011 o 14:46
0
Jeśli chcą być w tym mieście niech zaczną się asymilować. niech znajdą uczciwą pracę, niech płacą podatki, niech przestaną kraść, handlować gó........pod sklepami i zbierać kasę od prostytutek. przecież to bandziory i nic więcej. ci co chcieli, odeszli od nich i założyli normalne rodziny, pracują i odwracają się od swoich ziomków. W Polsce powoli zaczyna być podobna sytuacja jak w filmie "Uprowadzona" gdzie zamiast Bułgarów, byli Albańczycy
Avatar
basia / 25 maja 2011 o 13:32
0
Dlaczego tytuł brzmi "Atak na cudzoziemców" a nie pisze się o tym jak to oni atakują nas swoim zachowaniem, męczącym i hałśliwym trybem zycia. Uprzykrzają wszystkim życiem tym wydzieraniem, brudzeniem. Policja nich sprawdzi lepiej ich by nie było następnych "ataków" - czytaj wymierzania sprawiedliości
Avatar
LK / 25 maja 2011 o 13:01
0
[quote name='nina' timestamp='1306244367' post='481957']
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele domów które wynajmują biorą kasę za wynajem i nie reagują na zgłaszane z nimi problemy, myślę że teraz to sami boją się wypowiedzieć wynajem. Ale co z tego że sąsiedzi mają uprzykrzone życie, co z tego że ludzie nie śpią po nocach i wstydzą się zaprosić znajomych bo ci jakiś brudas codziennie szczy pod domem, ważne że kasa za wynajem jest! Pan Witek ma już wszystko w du***, wyprowadził się pare ulic dalej a reszta niech się męczy !!! Nawet mu nie przeszkadza że szczą mu po elewacji budynków, mam nadzieję że obszczana marcheweczka z działeczki Panu smakuje!!! Mieszkałam w cichej willowej dzielnicy a teraz mieszkam w slamsach!!!
[/quote]
To samo jest na Ponikwodzie na Koryznowej 22 mieszka ich ze 25 osób, nerwowo wykańczają okolice. Czy kiedyś zrobi ktoś z nimi ład??????????????????????
[quote name='nina' timestamp='1306244367' post='481957']
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele dom... rozwiń
Avatar
linka / 25 maja 2011 o 01:25
0
Ci Bulgarzy to najgorsza zaraza.
Jak sie wprowadza do jednego domu to nikt w okolicy nie ma zycia. Wszystko demoluja, choduja kury w domu, sraja do ogrodka i gdzie popadnie w domu. Smrod kila mogila.

Policja szczegolnie III komisariat na Kunickiego nic nie robia kiedy sasiedzi dzwonia skarzac sie na burdy glosnie zachowanie w nocy i inne ekscesy. Odradzam wynajem czegokolwiek tym ludziom, bo wam z domu zostana zgliszcza a czynsz nie pokryje zniszczen.

Poniewaz policja nic nie obi w koncu mieszkancy sami chcieli dokonac samosadu. Niestety ale to wina policji, ze nie wypelnia swoich obowiazkow i nie chroni tych ktorzy tego potrzebuja

BULGARZY NIE SA CYWILIZOWANYMI LUDZMI!!!!
Ci Bulgarzy to najgorsza zaraza.
Jak sie wprowadza do jednego domu to nikt w okolicy nie ma zycia. Wszystko demoluja, choduja kury w domu, sraja do ogrodka i gdzie popadnie w domu. Smrod kila mogila.

Policja szczegolnie III komisariat na Kunickiego nic nie robia kiedy sasiedzi dzwonia skarzac sie na burdy glosnie zachowanie w nocy i inne ekscesy. Odradzam wynajem czegokolwiek tym ludziom, bo wam z domu zostana zgliszcza a czynsz nie pokryje zniszczen.

Poniewaz policja nic nie obi w koncu mieszkancy sami chciel... rozwiń
Avatar
eye.number / 24 maja 2011 o 15:46
0
[quote name='ernest' timestamp='1306239249' post='481905']
dobrzeeeeeeeeeeee super... tak dalej trzymać .. won bułgaria !!! patałachy, jeżdzą klamotami pijane bydło, zróbcie im powtórke z rozrywki
[/quote]
bardzo lubie takie wypowiedzi;]
mama pochodzi z Afghanistanu, od urodzenia mieszkam w Polsce
wraz ze znajomymi wybralem sie w niedziele na juwenalia, nie masz pojecia ilu nieznajomych osob chcialo pozyczyc odemnie kase, papierosa etc. glownie malolaci o dziewczecych raczkach. jestem przyzwyczajony do takich frajerow, szkoda mi tylko znajomych (polakow), wyraznie widzialem jak bylo im glupio
co do ciebie nie mam watpliwosc, ze jestes inny od nich.. moge byc dla ciebie gorszym tylko dlatego ze jestem ciemniejszy ok, ale w czym?
nie zycze ci zle. mysle lecz, ze nie ma sensu abys dalej sie rozmnazal, wzbogacajac kraj o kolejnych idiotow
szalom alejchem :9
[quote name='ernest' timestamp='1306239249' post='481905']
dobrzeeeeeeeeeeee super... tak dalej trzymać .. won bułgaria !!! patałachy, jeżdzą klamotami pijane bydło, zróbcie im powtórke z rozrywki
[/quote]
bardzo lubie takie wypowiedzi;]
mama pochodzi z Afghanistanu, od urodzenia mieszkam w Polsce
wraz ze znajomymi wybralem sie w niedziele na juwenalia, nie masz pojecia ilu nieznajomych osob chcialo pozyczyc odemnie kase, papierosa etc. glownie malolaci o dziewczecych raczkach... rozwiń
Avatar
nina / 24 maja 2011 o 15:39
0
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele domów które wynajmują biorą kasę za wynajem i nie reagują na zgłaszane z nimi problemy, myślę że teraz to sami boją się wypowiedzieć wynajem. Ale co z tego że sąsiedzi mają uprzykrzone życie, co z tego że ludzie nie śpią po nocach i wstydzą się zaprosić znajomych bo ci jakiś brudas codziennie szczy pod domem, ważne że kasa za wynajem jest! Pan Witek ma już wszystko w du***, wyprowadził się pare ulic dalej a reszta niech się męczy !!! Nawet mu nie przeszkadza że szczą mu po elewacji budynków, mam nadzieję że obszczana marcheweczka z działeczki Panu smakuje!!! Mieszkałam w cichej willowej dzielnicy a teraz mieszkam w slamsach!!!
mieszkam blisko nich i wiem, że wszyscy mają ich serdecznie dosyć, nie wspomnę, że chleją całymi dniami, puszczają swoją kocią muzykę w samochodach i słuchają tego miętolenia pół nocy, od 5 rano gazują swoje rzęchy żeby odpaliły, do tego drą te gęby niemiłosiernie, biją swoje baby które drą wtedy jape na całą dzielnice, nie mówiąc o dzieciarni, która obowiązkiem szkolnym oczywiscie objęta nie jest wiec lata w samopas w zaszczanych majtkach. Właściciele domów które wynajmują biorą kasę za wynajem i nie reagują na zgłaszane z nimi problemy, my... rozwiń
Avatar
siomik / 24 maja 2011 o 15:33
0
I (...)
Avatar
sg / 24 maja 2011 o 15:33
0
Bułgarzy jak zwykle się Bułgarzą tylko dla czego kradna co popadnie?
Avatar
jacek / 24 maja 2011 o 15:25
0
[***]
Avatar
llubellak@op.pl / 24 maja 2011 o 14:48
0
[quote name='chrobry' timestamp='1306240924' post='481921']
zeby ciebie cwelu cos takiego spotkalo zycze ci z calego serca.
maly zasrany polaczku.
[/quote]

a Ty kto że [***] do własnego gniazda? większość tu wpisów, to apel aby zabrali się do roboty jeśli chcą tu siedzieć! ich główne zajęcie to drobne przestępstwa. a najgorsi są Ci, którzy zmuszają kobiety do stania w Konopnicy, no chyba że sam korzystasz z ich usług
Avatar
llubellak@op.pl / 24 maja 2011 o 14:46
0
Jeśli chcą być w tym mieście niech zaczną się asymilować. niech znajdą uczciwą pracę, niech płacą podatki, niech przestaną kraść, handlować gó........pod sklepami i zbierać kasę od prostytutek. przecież to bandziory i nic więcej. ci co chcieli, odeszli od nich i założyli normalne rodziny, pracują i odwracają się od swoich ziomków. W Polsce powoli zaczyna być podobna sytuacja jak w filmie "Uprowadzona" gdzie zamiast Bułgarów, byli Albańczycy
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 20 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 17 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 11 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 30 14

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!