Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2010 r.
17:24
Edytuj ten wpis

Brutalne morderstwo 14-latki: Śledztwo przeniesione z Kraśnika do Lublina

0 26 A A

Postępowanie w sprawie brutalnego zabójstwa 14-letniej Kamili z gm. Szastarka zostało przeniesione z Kraśnika do Lublina. Okazało się, że bliski członek rodziny nastolatka podejrzewanego o morderstwo pracuje w kraśnickim sądzie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 maja 2011 r. o 16:53
[quote name='iwona' timestamp='1298820708' post='443422']
co ona mu takiego zrobila ze ja zabil ? nikt nie wie co tak naprawde sie dzialo tamtej niedzieli.ale ja wiem ze karol jej nie udusil. gdyby jej wtedy nie zostawil to by zyla. fakt ze by poszedl siedziec ale by zyla. a on ja zostawil jak psa. a potem udawal ze jej nie zna albo nic nie wie na jej temat. gdyby powiedzial mojemu tacie ze ja zostawil tam przy miedzy jak tata byl u niego na drogi dzien to moze by byla jakas szansa na uratowanie jej.
[/quote]

No nic z tego nie rozumiem. Karol przysypał ją ziemią (jest o tym info we wcześniejszych artykułach), więc i tak pewnie już nie żyła. Jeśli jej nie udusił to w jaki sposób ją zabił ?
[quote name='iwona' timestamp='1298820708' post='443422']
co ona mu takiego zrobila ze ja zabil ? nikt nie wie co tak naprawde sie dzialo tamtej niedzieli.ale ja wiem ze karol jej nie udusil. gdyby jej wtedy nie zostawil to by zyla. fakt ze by poszedl siedziec ale by zyla. a on ja zostawil jak psa. a potem udawal ze jej nie zna albo nic nie wie na jej temat. gdyby powiedzial mojemu tacie ze ja zostawil tam przy miedzy jak tata byl u niego na drogi dzien to moze by byla jakas szansa na uratowanie jej.
[/quo... rozwiń
Avatar
iwona / 27 lutego 2011 r. o 16:31
jestem kamili siostra.dla waszej wiadomosci nie byla w ciazy.jak zaginela poszla taka plotka po wsiach i tak sie teraz to ciagnie.to nie prawda ze karol ja zabil nie umyslnie.kto w ciagu 30min potrafi pojechac po dziewczyne,wywiesc ja 20km dalej na pola,porozmawiac o zekomej ciazy i o jej usunieciu, zabic i zakopac i wrocic pod kosciol po matke?to trzeba sobie dobrze zaplanowac.moze nie tyle jak dana osobe ale miejsce.bo tak w ciagu chwili nie znalazl miejsca w ktorym ja zakopal.wiadomo ze koledzy z polichny beda i trzymaja z karolem strone,a na kamile najezdzaja.ale co ona mu takiego zrobila ze ja zabil?nikt nie wie co tak naprawde sie dzialo tamtej niedzieli.ale ja wiem ze karol jej nie udusil.gdyby jej wtedy nie zostawil to by zyla.fakt ze by poszedl siedziec ale by zyla.a on ja zostawil jak psa.a potem udawal ze jej nie zna albo nic nie wie na jej temat.gdyby powiedzial mojemu tacie ze ja zostawil tam przy miedzy jak tata byl u niego na drogi dzien to moze by byla jakas szansa na uratowanie jej.bardzo dobrze ze sprawa zosala przeniesiona z krasnika do lublina.bo jego mama z twgo co wiem to probowala zalatwic synkowi zolte papiery,ze niby jest niepoczytalny.ale jej sie to nie udalo.i bardzo dobrze!mam nadzieje ze juz niedlugo ja pojde na jego pogrzeb z takim samym usmiechem na twarzy jak zrobila to jego babka.zycze mu smierci.i zycze mu zeby jego rodzina wiedziala co to znaczy cierpiec tak jak my.nawet nie wiecie co czuje jako siostra jak czytam niektore komentarze osob z polichny ktore obwiniaja za wszystko kamile.dajcie jej swiety spokoj...niech spoczywa w pokoju.mam nadzieje ze nikt nie kupi ich domu w polichnie i ze nie wykupia tego sku***ela.
jestem kamili siostra.dla waszej wiadomosci nie byla w ciazy.jak zaginela poszla taka plotka po wsiach i tak sie teraz to ciagnie.to nie prawda ze karol ja zabil nie umyslnie.kto w ciagu 30min potrafi pojechac po dziewczyne,wywiesc ja 20km dalej na pola,porozmawiac o zekomej ciazy i o jej usunieciu, zabic i zakopac i wrocic pod kosciol po matke?to trzeba sobie dobrze zaplanowac.moze nie tyle jak dana osobe ale miejsce.bo tak w ciagu chwili nie znalazl miejsca w ktorym ja zakopal.wiadomo ze koledzy z polichny beda i trzymaja z karolem stro... rozwiń
Avatar
kikiki / 3 marca 2011 r. o 14:43
karol tam nie był sam ktoś mu pomagał, było ich trzech.
Avatar
uparciuch / 24 lutego 2011 r. o 18:26
[quote name='Jola' timestamp='1298567656' post='442159']
Pewnie mu powiedziala ze jest w ciazy.
[/quote]

Przyjemności tak,a odpowiedzialności zero. No,ale cóż mężczyźni muszą zaspokajać własne potrzeby seksualne a kobieta powinna być uległa.Powiadają,że od przybytku głowa nie boli...
Avatar
Jola / 24 lutego 2011 r. o 18:14
Pewnie mu powiedziala ze jest w ciazy.
Avatar
arek / 24 lutego 2011 r. o 18:01
to kurw powinien za to być walony w d*** jak tak mógł zrobić
Avatar
reksio / 30 grudnia 2010 r. o 15:20
ej no nie wierze ze niechcacy ją zabil, niechcacy to mozna kogos szturchnac, ale zeby zabic..?
nie niby jechali samochodem i nagle ją niechcacy pogłaskal po krtani a ta pac, nie zyje
bujda
Avatar
milagros / 23 grudnia 2010 r. o 22:29
wiesz, mógł nawet się odwrócić czy coś, czy ona się mu napatoczyła... ale mimo wszystko postąpił bezmyślnie, "zakopując" ją w rowie.... Gdyby się od razu przyznał, pewnie inaczej by go postrzegał wymiar sprawiedliwości, jak i ludzie z jego otoczenia.... Tragedia zarówno jak dla rodziny dziewczynki, tak i dla rodziny Karola....
Avatar
Daniel / 23 grudnia 2010 r. o 20:25
Ale jak można niechcący tak uderzyć w krtań żeby zabić nie mogę ogarnąć...
Avatar
milagros / 23 grudnia 2010 r. o 16:34
Generalnie wiem to z bardzo wiarygodnego źródła. I sądząc po Karolu D. to jest prawdą na 85 % ...... A on po prostu się przyznał do winy, że udusił, bo na to wskazywały poszlaki. Po prostu przyznał się do zarzucanych przestępstw.
Avatar
Gość / 24 maja 2011 r. o 16:53
[quote name='iwona' timestamp='1298820708' post='443422']
co ona mu takiego zrobila ze ja zabil ? nikt nie wie co tak naprawde sie dzialo tamtej niedzieli.ale ja wiem ze karol jej nie udusil. gdyby jej wtedy nie zostawil to by zyla. fakt ze by poszedl siedziec ale by zyla. a on ja zostawil jak psa. a potem udawal ze jej nie zna albo nic nie wie na jej temat. gdyby powiedzial mojemu tacie ze ja zostawil tam przy miedzy jak tata byl u niego na drogi dzien to moze by byla jakas szansa na uratowanie jej.
[/quote]

No nic z tego nie rozumiem. Karol przysypał ją ziemią (jest o tym info we wcześniejszych artykułach), więc i tak pewnie już nie żyła. Jeśli jej nie udusił to w jaki sposób ją zabił ?
[quote name='iwona' timestamp='1298820708' post='443422']
co ona mu takiego zrobila ze ja zabil ? nikt nie wie co tak naprawde sie dzialo tamtej niedzieli.ale ja wiem ze karol jej nie udusil. gdyby jej wtedy nie zostawil to by zyla. fakt ze by poszedl siedziec ale by zyla. a on ja zostawil jak psa. a potem udawal ze jej nie zna albo nic nie wie na jej temat. gdyby powiedzial mojemu tacie ze ja zostawil tam przy miedzy jak tata byl u niego na drogi dzien to moze by byla jakas szansa na uratowanie jej.
[/quo... rozwiń
Avatar
Czarek / 31 marca 2011 r. o 20:58
To nie członek rodziny pracuje w kraśnickim Sądzie - to MATKA ZBRODNIARZA !!! CZY POWINNA PRACOWAĆ W TAKIEJ INSTYTUCJI JAK SĄD ?????
Avatar
kikiki / 3 marca 2011 r. o 14:43
karol tam nie był sam ktoś mu pomagał, było ich trzech.
Avatar
iwona / 27 lutego 2011 r. o 16:31
jestem kamili siostra.dla waszej wiadomosci nie byla w ciazy.jak zaginela poszla taka plotka po wsiach i tak sie teraz to ciagnie.to nie prawda ze karol ja zabil nie umyslnie.kto w ciagu 30min potrafi pojechac po dziewczyne,wywiesc ja 20km dalej na pola,porozmawiac o zekomej ciazy i o jej usunieciu, zabic i zakopac i wrocic pod kosciol po matke?to trzeba sobie dobrze zaplanowac.moze nie tyle jak dana osobe ale miejsce.bo tak w ciagu chwili nie znalazl miejsca w ktorym ja zakopal.wiadomo ze koledzy z polichny beda i trzymaja z karolem strone,a na kamile najezdzaja.ale co ona mu takiego zrobila ze ja zabil?nikt nie wie co tak naprawde sie dzialo tamtej niedzieli.ale ja wiem ze karol jej nie udusil.gdyby jej wtedy nie zostawil to by zyla.fakt ze by poszedl siedziec ale by zyla.a on ja zostawil jak psa.a potem udawal ze jej nie zna albo nic nie wie na jej temat.gdyby powiedzial mojemu tacie ze ja zostawil tam przy miedzy jak tata byl u niego na drogi dzien to moze by byla jakas szansa na uratowanie jej.bardzo dobrze ze sprawa zosala przeniesiona z krasnika do lublina.bo jego mama z twgo co wiem to probowala zalatwic synkowi zolte papiery,ze niby jest niepoczytalny.ale jej sie to nie udalo.i bardzo dobrze!mam nadzieje ze juz niedlugo ja pojde na jego pogrzeb z takim samym usmiechem na twarzy jak zrobila to jego babka.zycze mu smierci.i zycze mu zeby jego rodzina wiedziala co to znaczy cierpiec tak jak my.nawet nie wiecie co czuje jako siostra jak czytam niektore komentarze osob z polichny ktore obwiniaja za wszystko kamile.dajcie jej swiety spokoj...niech spoczywa w pokoju.mam nadzieje ze nikt nie kupi ich domu w polichnie i ze nie wykupia tego sku***ela.
jestem kamili siostra.dla waszej wiadomosci nie byla w ciazy.jak zaginela poszla taka plotka po wsiach i tak sie teraz to ciagnie.to nie prawda ze karol ja zabil nie umyslnie.kto w ciagu 30min potrafi pojechac po dziewczyne,wywiesc ja 20km dalej na pola,porozmawiac o zekomej ciazy i o jej usunieciu, zabic i zakopac i wrocic pod kosciol po matke?to trzeba sobie dobrze zaplanowac.moze nie tyle jak dana osobe ale miejsce.bo tak w ciagu chwili nie znalazl miejsca w ktorym ja zakopal.wiadomo ze koledzy z polichny beda i trzymaja z karolem stro... rozwiń
Avatar
uparciuch / 24 lutego 2011 r. o 18:26
[quote name='Jola' timestamp='1298567656' post='442159']
Pewnie mu powiedziala ze jest w ciazy.
[/quote]

Przyjemności tak,a odpowiedzialności zero. No,ale cóż mężczyźni muszą zaspokajać własne potrzeby seksualne a kobieta powinna być uległa.Powiadają,że od przybytku głowa nie boli...
Avatar
Jola / 24 lutego 2011 r. o 18:14
Pewnie mu powiedziala ze jest w ciazy.
Avatar
arek / 24 lutego 2011 r. o 18:01
to kurw powinien za to być walony w d*** jak tak mógł zrobić
Avatar
reksio / 30 grudnia 2010 r. o 15:20
ej no nie wierze ze niechcacy ją zabil, niechcacy to mozna kogos szturchnac, ale zeby zabic..?
nie niby jechali samochodem i nagle ją niechcacy pogłaskal po krtani a ta pac, nie zyje
bujda
Avatar
milagros / 23 grudnia 2010 r. o 22:29
wiesz, mógł nawet się odwrócić czy coś, czy ona się mu napatoczyła... ale mimo wszystko postąpił bezmyślnie, "zakopując" ją w rowie.... Gdyby się od razu przyznał, pewnie inaczej by go postrzegał wymiar sprawiedliwości, jak i ludzie z jego otoczenia.... Tragedia zarówno jak dla rodziny dziewczynki, tak i dla rodziny Karola....
Avatar
Daniel / 23 grudnia 2010 r. o 20:25
Ale jak można niechcący tak uderzyć w krtań żeby zabić nie mogę ogarnąć...
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niech łąka i las poukładają nam w głowie. "Wegetarianizm dał mi większą świadomość żywieniową i człowieczeństwa"
Magazyn

Niech łąka i las poukładają nam w głowie. "Wegetarianizm dał mi większą świadomość żywieniową i człowieczeństwa"

W Polsce rośnie ponad 3000 roślin, z tego około 1000 jest jadalnych. Nie ma atlasu ani książki, gdzie wszystkie te rośliny jadalne były zebrane - rozmowa z Justyną Pargiełą, zielarzem fitoterapeutą, dyplomowanym ziołoznawcą, uczennicą Łukasza Łuczaja, wegetarianką, pasjonatką dzikich roślin jadalnych

Po utonięciu 17-latka w zamojskim zalewie jest śledztwo. Ktoś przyczynił się do jego śmierci?
galeria

Po utonięciu 17-latka w zamojskim zalewie jest śledztwo. Ktoś przyczynił się do jego śmierci?

Prokuratura Rejonowa w Zamościu wyjaśnia, jak doszło do tragicznej śmierci 17-letniego mieszkańca gminy Tyszowce, którego zwłoki wyłowiono w weekend z zalewu w Zamościu. Śledztwo prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Grom Kąkolewnica 3:2. Wyniki Keeza bialskiej klasy okręgowej

Młodzieżówka Radzyń Podlaski – Grom Kąkolewnica 3:2. Wyniki Keeza bialskiej klasy okręgowej

Albert Krukow utrzelił hat-tricka dla ŁKS Łazy w spotkaniu z Tytanem Wisznice. Bramki gości bronił 59-letni prezes Zenon Stawecki. Bizon Jeleniec pokonał Orła Czemierniki 1:0 po ładnym golu Arkadiusza Osiaka

Lublin. Koniec bezpłatnej komunikacji miejskiej dla uchodźców z Ukrainy

Lublin. Koniec bezpłatnej komunikacji miejskiej dla uchodźców z Ukrainy

Od 1 lipca obywatele Ukrainy nie będą już zwolnieni z opłat za przejazdy lubelskimi autobusami i trolejbusami. Władze miasta postanowiły nie przedłużać ulgi wprowadzonej po napaści Rosji na naszego wschodniego sąsiada.

Sukienki z odkrytymi plecami – jak je nosić? 5 zasad, o których warto pamiętać

Sukienki z odkrytymi plecami – jak je nosić? 5 zasad, o których warto pamiętać

Sukienki bez pleców – czy istnieje fason, który sprawia, że czujemy się bardziej kobieco? To także jeden z najlepszych elementów garderoby na lato. Pozwala przetrwać największy upał, a do tego przykuwa uwagę. Warto poświęcić chwilę na to, by wybrać odpowiednią sukienkę – wbrew pozorom seksowne wycięcia da się dopasować do każdej figury. Żeby ci to ułatwić, zebraliśmy kilka zasad co do tego, jak nosić odkryte plecy w sukience.

Gdzie nowy proboszcz, a gdzie wikariusz? Zmiany w archidiecezji lubelskiej. Pełna lista

Gdzie nowy proboszcz, a gdzie wikariusz? Zmiany w archidiecezji lubelskiej. Pełna lista

Nowi proboszczowie w – Lublinie – parafie – archikatedralna i pw. św. Urszuli Ledóchowskiej (ul. Roztocze), w Kumowie, Żmudzi, Fajsławicach i Chełmie – parafia pw. Chrystusa Odkupiciela (ul. ks. Księdza Marcelego Mrozka). Zmiany są też w lubelskiej Kurii Metropolitalnej. Dotyczą też 50 wikariuszy, który zmianą miejsce swojej posługi. Niektórzy idą na roczny urlop.

Dyplomy, książki, świadectwa. Koniec roku w SP nr 23 w Lublinie
galeria

Dyplomy, książki, świadectwa. Koniec roku w SP nr 23 w Lublinie

Wręczeniem dyplomów absolwenta i nagród książkowych rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 23 w Lublinie.

Miał być program in vitro w Lublinie. Ale miasto ma problemy finansowe

Miał być program in vitro w Lublinie. Ale miasto ma problemy finansowe

Władze Lublina nie uruchomią w tym roku zapowiadanego programu dopłat do zabiegów sztucznego zapłodnienia in vitro. Za wprowadzeniem takich dopłat niemal trzy lata temu opowiedziała się Rada Miasta. Dotychczas niewiele z tego wynikło.

Pogoń 96 Łaszczówka – Błękitni Obsza 0:3. Pozostałe wyniki Keeza zamojskiej klasy okręgowej

Pogoń 96 Łaszczówka – Błękitni Obsza 0:3. Pozostałe wyniki Keeza zamojskiej klasy okręgowej

Pogoń 96 Łaszczówka nie zdołała wykorzystać atutu własnego boiska i przegrała z Błękitnymi Obsza aż 0:3 w ostatniej kolejce rozgrywek. Zespół Jerzego Bojko może jednak mieć powody do zadowolenia, bo zaliczył świetną rundę wiosenną. Z kolei Błękitni wciąż wierzą, że to oni znajdą się na koniec sezonu na pierwszym miejscu.

Zamość. Elvis dla pań. Kobiecy wieczór w kinie
30 czerwca 2022, 19:30

Zamość. Elvis dla pań. Kobiecy wieczór w kinie

Zaplanowano seans filmowy, a przed nim konkursy z nagrodami dla pań, które zasiądą na widowni. W czwartek Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na „Kobiecy wieczór”.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczki online?

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczki online?

Pożyczka dostępna online to aktualnie jeden z najszybszych sposobów, aby otrzymać dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu. Zdecydowanym liderem takich rozwiązań są firmy pożyczkowe, których głównym celem jest to, aby środki z pożyczki trafiły, jak najszybciej na konto klienta. Uproszczony sposób wnioskowania sprawia, że klienci coraz częściej decydują się właśnie na korzystanie z usług sektora pozabankowego. Sprawdź, jakie dokumenty są potrzebne do pożyczki online.

Styl marokański w kuchni, sypialni i salonie – co potrzebujesz?

Styl marokański w kuchni, sypialni i salonie – co potrzebujesz?

Ciepłe kolory, dekoracyjny przepych, orientalne wzory z koniczyną w roli głównej, niecodzienne faktury – styl rodem z Maroka jest niezwykle żywiołowy i energetyczny. Chcesz wprowadzić go do swojego wnętrza? Skorzystaj z naszych podpowiedzi. Poniżej wyjaśniamy, jakie są główne założenia marokańskiego stylu i jakie elementy warto wprowadzić do swojej kuchni, sypialni i salonu, by wszystko ze sobą współgrało.

Wymiana ekranu w iPhone – czy to się jeszcze opłaca?

Wymiana ekranu w iPhone – czy to się jeszcze opłaca?

Wymiana ekranu w iPhone dla niejednego właściciela słuchawki z nadgryzionym jabłkiem może brzmieć jak fatalny pomysł. Po uszkodzeniu matrycy kilkuletni, wciąż dobry smartfon osoby takie wolą spisać na straty, a w jego miejsce nabyć inne – w przypadku ograniczonego budżetu często gorsze – urządzenie. Nie musi minąć sporo czasu, by rzeczywistość spędzona z zastępczym telefonem w ręku zweryfikowała możliwości takiego sprzętu. Za iPhone’ami stoi nie tylko gigantyczna marka. Na swoją pozycję w pełni zasłużyły sobie płynnym i wygodnym działaniem, na którym po prostu można polegać. To jakość, której nie odrzuca się z powodu jednej usuwalnej usterki.

"Chcieliśmy by dzieci wiedziały, co działo się w naszej małej ojczyźnie". Widowisko w Sobieszczanach
Zdjęcia
galeria

"Chcieliśmy by dzieci wiedziały, co działo się w naszej małej ojczyźnie". Widowisko w Sobieszczanach

W niedzielne popołudnie w Sobieszczanach na łące nad Nędznicą odbyło się wyjątkowe widowisko historyczne.

Wspinali się nawet ci najmłodsi. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego we wspinaczce sportowej juniorów w Lublinie [zdjęcia]