Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 czerwca 2016 r.
9:54

Czat z Przemysławem Czarnkiem. Wojewoda o flagach UE i wycinaniu drzew

0 89 A A
(fot. Dorota Awiorko)
(fot. Dorota Awiorko)

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek odpowiadał na pytania Czytelników Dziennika Wschodniego.

Aktualizacja artykułu: 9 czerwca 2016 r. 12:18
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

 

 

 

Pytania do wojewody można przesyłać na adres: maciuszczak@dziennikwschodni.pl. Wideo-czat będzie można śledzić na naszej stronie na Facebooku oraz na stronie Dziennika Wschodniego. Pytania będzie można także zadawać na bieżąco.

Komentarze 89

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 07:55
0
Gość od Targowicy powinien się doszkolić. Właśnie kościółek z papieżem na czele wspierali Targowicę, uznali to za jedyne słuszne rozwiązanie, a twórcami byli m.in. biskupi...ale po co znać fakty skoro można głupoty wypisywać bo ciemny lud to kupi nie zechce się mu sprawdzić przekazywanej papki :)
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 17:07
0
BUCOWATY. Ale czego po PiSie można się spodziewać....
Avatar
remek / 9 czerwca 2016 o 16:40
0
zazrościsz mu tego zarostu bo tobie nic nie rośnie????
Avatar
wz crx / 9 czerwca 2016 o 15:25
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie Wojewodo - proszę nie zważać na hejterów z targowicy. Odcięcie ich od żłoba wywołało mega frustrację i żal d. Pozdrawiam Pana i życzę dużo dobrej zmiany sorry dobrej pracy!.......Współcześni targowiczanie to ci ,którzy za amerykańskie judaszowe dolary lub judaszowe unijne EURO zaprzedali swą Ojczyznę diabłu...Ale ostatecznie zwyciężą pomazańcy Stwórcy , którzy budowali, a nie rujnowali swą Ojczyznę i za to im chwała po wiek wieków...!!!
rozwiń
Avatar
Dominik / 9 czerwca 2016 o 14:56
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oderwanym od żłobów zdrajcom przypominam: Polska jako płatnik wpłaca WIĘCEJ do kasy Unii Europejskiej niż pobiera w tzw. dotacjach.
Targowiczanom, zwolennikom i beneficjentom obecnej dojnej zmiany przypominam, że to co piszesz to wierutna bzdura i kłamstwo. Ale w propogandzie jesteście mistrzami, prześcignęliście pod tym względem komunistów.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 12:52
0
Oderwanym od żłobów zdrajcom przypominam: Polska jako płatnik wpłaca WIĘCEJ do kasy Unii Europejskiej niż pobiera w tzw. dotacjach.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 12:45
0
Panie wojewodo jak wygląda sprawa z drogą S19 tzw. Via Carpathia czy zamierza Pan wesprzeć projekt i co Panu wiadomo dotychczas na ten temat?
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 12:02
0
I co będzie z jego oświadczeniem majątkowym i funkcją wiceprezesa zarządu w spółce prawa handlowego ?? Dziennikarze pewnie już prześwietlają :) Ciekawe kogo zrobią nowym wojewodą? Możę Elke Kruk "coś tam coś tam" albo pobożnego Sylwka Tułajewa - ten to nigdy se pracą w biznesie rączek nie ubrudził to nic mu nie znajdą :)
Avatar
odpowiadam / 9 czerwca 2016 o 11:42
0
Lubelak napisał:
Hoho A jak wyliczyles Andrzeju z Lubartowa ze w pis jest najwięcej bylych pzpr, bo to nieprawda? Na potwierdzenie tego klamstwa zawsze podajecie te same kilka nazwisk - kilka nazwisk na wielotysieczna partie to śmiechu warte. Kto ma poparcie aparatczykow najlepiej widać po tym kogo wspieraja stare komuchy jak Cimoszewicz czy Kwaśniewski - wspierają kod i Petru. Wiec nie odwracaj kota ogonem!
Kwaśniewski i Cimoszewic jest poza władzą. Obecne obozy polityczne aktywne - liczące się w PL to PIS, PO, N, PSL, KUKIZ i ewentualnie KORWIN Prokurator Piotrowicz, Sędzia Kryże i wielu innych....
Kwaśniewski i Cimoszewic jest poza władzą. Obecne obozy polityczne aktywne - liczące się w PL to PIS, PO, N, PSL, KUKIZ i ewentualnie KORWIN Prokurator Piotrowicz, Sędzia Kryże i wielu innych.... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 11:27
0
Flagi UE zdjąć, zwinąć asfalt, porozkręcać wodociągi, oddać dofinansowanie, odebrać pieniądze wpłacone do budżetu UE i jak ten tępy naród taki zaradny a UE be, niech sobie radzi sam. Europa Zachodnia powinna raz na zawsze odwrócić się od tego mentalnego zadupia a najlepiej postawić betonowy mur na Odrze, żeby bronić się przed polskimi imigrantami.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 07:55
0
Gość od Targowicy powinien się doszkolić. Właśnie kościółek z papieżem na czele wspierali Targowicę, uznali to za jedyne słuszne rozwiązanie, a twórcami byli m.in. biskupi...ale po co znać fakty skoro można głupoty wypisywać bo ciemny lud to kupi nie zechce się mu sprawdzić przekazywanej papki :)
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 17:07
0
BUCOWATY. Ale czego po PiSie można się spodziewać....
Avatar
remek / 9 czerwca 2016 o 16:40
0
zazrościsz mu tego zarostu bo tobie nic nie rośnie????
Avatar
wz crx / 9 czerwca 2016 o 15:25
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie Wojewodo - proszę nie zważać na hejterów z targowicy. Odcięcie ich od żłoba wywołało mega frustrację i żal d. Pozdrawiam Pana i życzę dużo dobrej zmiany sorry dobrej pracy!.......Współcześni targowiczanie to ci ,którzy za amerykańskie judaszowe dolary lub judaszowe unijne EURO zaprzedali swą Ojczyznę diabłu...Ale ostatecznie zwyciężą pomazańcy Stwórcy , którzy budowali, a nie rujnowali swą Ojczyznę i za to im chwała po wiek wieków...!!!
rozwiń
Avatar
Dominik / 9 czerwca 2016 o 14:56
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oderwanym od żłobów zdrajcom przypominam: Polska jako płatnik wpłaca WIĘCEJ do kasy Unii Europejskiej niż pobiera w tzw. dotacjach.
Targowiczanom, zwolennikom i beneficjentom obecnej dojnej zmiany przypominam, że to co piszesz to wierutna bzdura i kłamstwo. Ale w propogandzie jesteście mistrzami, prześcignęliście pod tym względem komunistów.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 12:52
0
Oderwanym od żłobów zdrajcom przypominam: Polska jako płatnik wpłaca WIĘCEJ do kasy Unii Europejskiej niż pobiera w tzw. dotacjach.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 12:45
0
Panie wojewodo jak wygląda sprawa z drogą S19 tzw. Via Carpathia czy zamierza Pan wesprzeć projekt i co Panu wiadomo dotychczas na ten temat?
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 12:02
0
I co będzie z jego oświadczeniem majątkowym i funkcją wiceprezesa zarządu w spółce prawa handlowego ?? Dziennikarze pewnie już prześwietlają :) Ciekawe kogo zrobią nowym wojewodą? Możę Elke Kruk "coś tam coś tam" albo pobożnego Sylwka Tułajewa - ten to nigdy se pracą w biznesie rączek nie ubrudził to nic mu nie znajdą :)
Avatar
odpowiadam / 9 czerwca 2016 o 11:42
0
Lubelak napisał:
Hoho A jak wyliczyles Andrzeju z Lubartowa ze w pis jest najwięcej bylych pzpr, bo to nieprawda? Na potwierdzenie tego klamstwa zawsze podajecie te same kilka nazwisk - kilka nazwisk na wielotysieczna partie to śmiechu warte. Kto ma poparcie aparatczykow najlepiej widać po tym kogo wspieraja stare komuchy jak Cimoszewicz czy Kwaśniewski - wspierają kod i Petru. Wiec nie odwracaj kota ogonem!
Kwaśniewski i Cimoszewic jest poza władzą. Obecne obozy polityczne aktywne - liczące się w PL to PIS, PO, N, PSL, KUKIZ i ewentualnie KORWIN Prokurator Piotrowicz, Sędzia Kryże i wielu innych....
Kwaśniewski i Cimoszewic jest poza władzą. Obecne obozy polityczne aktywne - liczące się w PL to PIS, PO, N, PSL, KUKIZ i ewentualnie KORWIN Prokurator Piotrowicz, Sędzia Kryże i wielu innych.... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 11:27
0
Flagi UE zdjąć, zwinąć asfalt, porozkręcać wodociągi, oddać dofinansowanie, odebrać pieniądze wpłacone do budżetu UE i jak ten tępy naród taki zaradny a UE be, niech sobie radzi sam. Europa Zachodnia powinna raz na zawsze odwrócić się od tego mentalnego zadupia a najlepiej postawić betonowy mur na Odrze, żeby bronić się przed polskimi imigrantami.
Zobacz wszystkie komentarze 89

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 2

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 9

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 13

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!