Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2021 r.
15:39

Dlaczego podłożyła ogień w kościele? Mieszkanka Łęcznej zeznawała w prokuraturze

Autor: Zdjęcie autora aa
19 10 A A
(fot. Paweł Buczkowski / Policja)

34-latka z Łęcznej przyznała się do podłożenia ognia w kościele przy ul. Pogodnej w Lublinie. Powodem jej działania miałyby być problemy osobiste, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Kobieta usłyszała już zarzut. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o jej tymczasowe aresztowanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak już informowaliśmy, w związku z pożarem w kościele Św. Krzyża w Lublinie, policjanci zatrzymali mieszkankę Łęcznej. Kobieta została doprowadzona w piątek do prokuratury i przesłuchana.

Kamila R. usłyszała już zarzut. – Dotyczy umyślnego podpalenia kotary w kościele – mówi prokurator Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

W wyniki czego doszło do zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób albo mieniu wielkich rozmiarów. – W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych – dodaje prokurator Agnieszka Kępka.

Kobieta przyznała się do winy. – Treści wyjaśnień nie ujawniamy – zastrzega prokurator Kępka. I dodaje: – Ze względu na to, że czyn jest zagrożony karą do 10 lat więzienia, skierowaliśmy do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie kobiety.

Do zdarzenia, o którym mowa doszło kilka dni temu. – Dym wydobywający się z kościoła przy ulicy Pogodnej w Lublinie został zauważony we wtorek około godziny 12.30 – opisuje komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Na miejscu od razu pojawili się świadkowie, którzy śniegiem zaczęli gasić zarzewie ognia. Po chwili pojawili się już strażacy i policjanci.

Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.

Sprawą pożaru na Bronowiczach zajęli się policjanci. – Funkcjonariusze od razu przystąpili do dokładnego badania miejsca zdarzenia – dodaje kom. Gołębiowski. – Wspólnie z biegłym z zakresu pożarnictwa zostały przeprowadzone oględziny, podczas których zabezpieczono ślady.

Od początku było podejrzenie, że mogło dojść do podpalenia, co ostatecznie się potwierdziło.

– Nie wiemy dlaczego ktoś podłożył ogień. To już jest sprawa dla policji i prokuratury – mówi nam jeden z księży, z którym rozbawialiśmy w piątek telefonicznie. – Nie było nigdy podobnego zdarzenia. Nikt też się nie odgrażał.

Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie 34-latka tłumaczyła swój czyn problemami osobistymi.

Pożar w kościele p.w. Świętego Krzyża przy ul. Pogodnej

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Harpagan / 26 lutego 2021 r. o 18:22
+16
I co? Podpalenie kościoła miało jej pomóc rozwiązać problemy? Tępa dzida...
Avatar
Hooth / 26 lutego 2021 r. o 23:06
+10
na lublin 112 jest, ze straty kilkadziesiat tys tu 100 , bez kozery piwiem pincet!
Avatar
Mark211 / 26 lutego 2021 r. o 18:42
+10
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
Avatar
Palec_jenej_posel / 26 lutego 2021 r. o 20:39
+7
I co? Podpalenie kościoła miało jej pomóc rozwiązać problemy? Tępa dzida...
  W Toruniu by powiedziano ,Podpaliła no podpaliła którz nie ma pokus
Avatar
Jasin / 27 lutego 2021 r. o 10:54
+5
tak się nie da, by z jednej strony dużo pisać ale nie napisać nic, tylko tyle potrafisz napisać? Ależ doprawdy powiało "inteligencją". Pod lodem przeleżałeś i teraz się tu pojawiasz? lepiej było tam pozostać.
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedzinie. Przyparty do muru - wijesz się jak piskorz, jak ten diabeł w balladzie "Pani Twardowska" W tej sytuacji nazywanie Ciebie głupszym od kowadła - to nie obelga, tylko stwierdzenie oczywistego, namacalnego faktu! Olać kompletnie prymitywnego ignoranta, gbura, wodoleja!!! Nie zniżać do jego poziomu! I tak nie dostaniecie nic oprócz skopiowanej i wklejonej po raz 155 tej samej wkoło porcji bzdur, wyzwisk, obelg. Olać do czasu, aż odpowie na zadane wcześniej konkretne pytania.  Objaśni nam: co to (kto to) jest libertyński liberał, skrajna lewica (i czym się różni od tej normalnej), dlaczego drzewa są jak dipole i jaki to ma związek z zawartością w nich wody wody oraz promieniowaniem (jakiego rodzaju?), czym się różni zaprzeczanie od negacji i inne durnoty jakich świat nie widział A tworzy ich, pochłonięty bez reszty zapałem bojowym, na pęczki. Do starych, dodam wyłapane naprędce nowe idiotyzmy: stos krytykanctwa (co to jest?),  manię prześladowczą oraz obsesję (czym się różnią?) rewolucją obyczajowo-kulturową na tle orientacji ( co to za dziwoląg?) wojny antyreligijne (co to jest?)  No to czekamy, Panie Uczony. Tylko nie leć znowu z kitem, że to pytania retoryczne i nie będziesz na nie odpowiadał. Każdy święty zna Twoje wykręty. I nikt się na nie nie kupi, bo na czym polega pytanie retoryczne - nie wiesz i nigdy nie wiedziałeś. Wolę marsza grać na skrzypkach, niż czytać brednie filipka. Wolę słońce w dłonie chwytać, niż bzdury filipka czytać. Wolę  z panną gruchać we dnie, niż filipka czytać brednie. Może nie wszystko na raz, powoli, mamy czas. Ale na początek może weźmy tego libertyńskiego liberała.  No to 3,2,1,0 – start! Jedziesz, filipku!!!
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedz... rozwiń
Avatar
___K___ / 7 marca 2021 r. o 13:46
+3
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
Ale okazja do skubania owieczek jest - nie można jej przepuścić :-)
Avatar
_XD_ / 27 lutego 2021 r. o 10:06
+3
Chciałbym was przestrzec przed użytkownikiem Jasin - jest złośliwym trollem, tak jak niegdyś zablokowany użytkownik Zgredek Edek( tamten się doigrał to go zablokowali), nęka forumowiczów, męczy tego typu tekstami-wklejkami, zaśmiecając przestrzeń publiczną. Ignorujcie go całkowicie, szkoda na niego czasu, próbuje mi i mnie podobnym użytkownikom zaszkodzić, ma jakieś chyba zaburzenia osobowości i psychiczne dolegliwości, nie ma bowiem racjonalnego wytłumaczenia na to co on robi
 Kolejny wysryw gębosraja.
Avatar
_XD_ / 27 lutego 2021 r. o 10:02
+3
Dlaczego podłożyła ogień w kościele? - odpowiedź prosta, była tak pochłonięta nienawiścią i przepełniona gniewem do Kościoła, duchownych, wiary w wyniku tych wszystkich prowokacyjnych hucp, happeningów, strajków kobiet, że negatywne emocje przejęły nad nią kontrolę, nie panowała już nad sobą, psychicznie kobiecie odbiło - środowiska lewicowe wszczynały bunty, agresywne nastroje, ta miała słabą psychikę to i zrobiła co zrobiła, będzie mieć nauczkę do końca życia, na pewno w więzieniu przyjemnie to jej nie będzie.
 Kolejny wysryw gębosraja.
 Kolejny wysryw gębosraja. rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 lutego 2021 r. o 09:59
+2
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
  Straty moralne ciężko wycenić. Zwłaszcza, jeśli spowodowała je potencjalna była kochanka. XD
Avatar
Jasin / 27 lutego 2021 r. o 09:06
0
tak się nie da, by z jednej strony dużo pisać ale nie napisać nic, tylko tyle potrafisz napisać? Ależ doprawdy powiało "inteligencją". Pod lodem przeleżałeś i teraz się tu pojawiasz? lepiej było tam pozostać
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedzinie. Przyparty do muru - wijesz się jak piskorz, jak ten diabeł w balladzie "Pani Twardowska" W tej sytuacji nazywanie Ciebie głupszym od kowadła - to nie obelga, tylko stwierdzenie oczywistego, namacalnego faktu! Olać kompletnie prymitywnego ignoranta, gbura, wodoleja!!! Nie zniżać do jego poziomu! I tak nie dostaniecie nic oprócz skopiowanej i wklejonej po raz 155 tej samej wkoło porcji bzdur, wyzwisk, obelg. Olać do czasu, aż odpowie na zadane wcześniej konkretne pytania.  Objaśni nam:  co to (kto to) jest libertyński liberał, skrajna lewica (i czym się różni od tej normalnej), dlaczego drzewa są jak dipole i jaki to ma związek z zawartością w nich wody wody oraz promieniowaniem (jakiego rodzaju?), czym się różni zaprzeczanie od negacji i inne durnoty jakich świat nie widział  A tworzy ich, pochłonięty bez reszty zapałem bojowym, na pęczki. Do starych, dodam wyłapane naprędce nowe idiotyzmy:  stos krytykanctwa (co to jest?),  manię prześladowczą oraz obsesję (czym się różnią?) rewolucją obyczajowo-kulturową na tle orientacji ( co to za dziwoląg?) wojny antyreligijne (co to jest?)   No to czekamy, Panie Uczony. Tylko nie leć znowu z kitem, że to pytania retoryczne i nie będziesz na nie odpowiadał. Każdy święty zna Twoje wykręty. I nikt się na nie nie kupi, bo na czym polega pytanie retoryczne - nie wiesz i nigdy nie wiedziałeś. Wolę marsza grać na skrzypkach, niż czytać brednie filipka. Wolę słońce w dłonie chwytać, niż bzdury filipka czytać.Wolę  z panną gruchać we dnie, niż filipka czytać brednie. Może nie wszystko na raz, powoli, mamy czas. Ale na początek może weźmy tego libertyńskiego liberała.  No to 3,2,1,0 – start! Jedziesz, filipku!!!
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dzied... rozwiń
Avatar
___K___ / 7 marca 2021 r. o 13:46
+3
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
Ale okazja do skubania owieczek jest - nie można jej przepuścić :-)
Avatar
Jasin / 27 lutego 2021 r. o 10:54
+5
tak się nie da, by z jednej strony dużo pisać ale nie napisać nic, tylko tyle potrafisz napisać? Ależ doprawdy powiało "inteligencją". Pod lodem przeleżałeś i teraz się tu pojawiasz? lepiej było tam pozostać.
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedzinie. Przyparty do muru - wijesz się jak piskorz, jak ten diabeł w balladzie "Pani Twardowska" W tej sytuacji nazywanie Ciebie głupszym od kowadła - to nie obelga, tylko stwierdzenie oczywistego, namacalnego faktu! Olać kompletnie prymitywnego ignoranta, gbura, wodoleja!!! Nie zniżać do jego poziomu! I tak nie dostaniecie nic oprócz skopiowanej i wklejonej po raz 155 tej samej wkoło porcji bzdur, wyzwisk, obelg. Olać do czasu, aż odpowie na zadane wcześniej konkretne pytania.  Objaśni nam: co to (kto to) jest libertyński liberał, skrajna lewica (i czym się różni od tej normalnej), dlaczego drzewa są jak dipole i jaki to ma związek z zawartością w nich wody wody oraz promieniowaniem (jakiego rodzaju?), czym się różni zaprzeczanie od negacji i inne durnoty jakich świat nie widział A tworzy ich, pochłonięty bez reszty zapałem bojowym, na pęczki. Do starych, dodam wyłapane naprędce nowe idiotyzmy: stos krytykanctwa (co to jest?),  manię prześladowczą oraz obsesję (czym się różnią?) rewolucją obyczajowo-kulturową na tle orientacji ( co to za dziwoląg?) wojny antyreligijne (co to jest?)  No to czekamy, Panie Uczony. Tylko nie leć znowu z kitem, że to pytania retoryczne i nie będziesz na nie odpowiadał. Każdy święty zna Twoje wykręty. I nikt się na nie nie kupi, bo na czym polega pytanie retoryczne - nie wiesz i nigdy nie wiedziałeś. Wolę marsza grać na skrzypkach, niż czytać brednie filipka. Wolę słońce w dłonie chwytać, niż bzdury filipka czytać. Wolę  z panną gruchać we dnie, niż filipka czytać brednie. Może nie wszystko na raz, powoli, mamy czas. Ale na początek może weźmy tego libertyńskiego liberała.  No to 3,2,1,0 – start! Jedziesz, filipku!!!
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedz... rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 lutego 2021 r. o 10:06
+3
Chciałbym was przestrzec przed użytkownikiem Jasin - jest złośliwym trollem, tak jak niegdyś zablokowany użytkownik Zgredek Edek( tamten się doigrał to go zablokowali), nęka forumowiczów, męczy tego typu tekstami-wklejkami, zaśmiecając przestrzeń publiczną. Ignorujcie go całkowicie, szkoda na niego czasu, próbuje mi i mnie podobnym użytkownikom zaszkodzić, ma jakieś chyba zaburzenia osobowości i psychiczne dolegliwości, nie ma bowiem racjonalnego wytłumaczenia na to co on robi
 Kolejny wysryw gębosraja.
Avatar
_XD_ / 27 lutego 2021 r. o 10:02
+3
Dlaczego podłożyła ogień w kościele? - odpowiedź prosta, była tak pochłonięta nienawiścią i przepełniona gniewem do Kościoła, duchownych, wiary w wyniku tych wszystkich prowokacyjnych hucp, happeningów, strajków kobiet, że negatywne emocje przejęły nad nią kontrolę, nie panowała już nad sobą, psychicznie kobiecie odbiło - środowiska lewicowe wszczynały bunty, agresywne nastroje, ta miała słabą psychikę to i zrobiła co zrobiła, będzie mieć nauczkę do końca życia, na pewno w więzieniu przyjemnie to jej nie będzie.
 Kolejny wysryw gębosraja.
 Kolejny wysryw gębosraja. rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 lutego 2021 r. o 09:59
+2
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
  Straty moralne ciężko wycenić. Zwłaszcza, jeśli spowodowała je potencjalna była kochanka. XD
Avatar
Jasin / 27 lutego 2021 r. o 09:06
0
tak się nie da, by z jednej strony dużo pisać ale nie napisać nic, tylko tyle potrafisz napisać? Ależ doprawdy powiało "inteligencją". Pod lodem przeleżałeś i teraz się tu pojawiasz? lepiej było tam pozostać
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedzinie. Przyparty do muru - wijesz się jak piskorz, jak ten diabeł w balladzie "Pani Twardowska" W tej sytuacji nazywanie Ciebie głupszym od kowadła - to nie obelga, tylko stwierdzenie oczywistego, namacalnego faktu! Olać kompletnie prymitywnego ignoranta, gbura, wodoleja!!! Nie zniżać do jego poziomu! I tak nie dostaniecie nic oprócz skopiowanej i wklejonej po raz 155 tej samej wkoło porcji bzdur, wyzwisk, obelg. Olać do czasu, aż odpowie na zadane wcześniej konkretne pytania.  Objaśni nam:  co to (kto to) jest libertyński liberał, skrajna lewica (i czym się różni od tej normalnej), dlaczego drzewa są jak dipole i jaki to ma związek z zawartością w nich wody wody oraz promieniowaniem (jakiego rodzaju?), czym się różni zaprzeczanie od negacji i inne durnoty jakich świat nie widział  A tworzy ich, pochłonięty bez reszty zapałem bojowym, na pęczki. Do starych, dodam wyłapane naprędce nowe idiotyzmy:  stos krytykanctwa (co to jest?),  manię prześladowczą oraz obsesję (czym się różnią?) rewolucją obyczajowo-kulturową na tle orientacji ( co to za dziwoląg?) wojny antyreligijne (co to jest?)   No to czekamy, Panie Uczony. Tylko nie leć znowu z kitem, że to pytania retoryczne i nie będziesz na nie odpowiadał. Każdy święty zna Twoje wykręty. I nikt się na nie nie kupi, bo na czym polega pytanie retoryczne - nie wiesz i nigdy nie wiedziałeś. Wolę marsza grać na skrzypkach, niż czytać brednie filipka. Wolę słońce w dłonie chwytać, niż bzdury filipka czytać.Wolę  z panną gruchać we dnie, niż filipka czytać brednie. Może nie wszystko na raz, powoli, mamy czas. Ale na początek może weźmy tego libertyńskiego liberała.  No to 3,2,1,0 – start! Jedziesz, filipku!!!
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dzied... rozwiń
Avatar
Hooth / 26 lutego 2021 r. o 23:06
+10
na lublin 112 jest, ze straty kilkadziesiat tys tu 100 , bez kozery piwiem pincet!
Avatar
Palec_jenej_posel / 26 lutego 2021 r. o 20:39
+7
I co? Podpalenie kościoła miało jej pomóc rozwiązać problemy? Tępa dzida...
  W Toruniu by powiedziano ,Podpaliła no podpaliła którz nie ma pokus
Avatar
Mark211 / 26 lutego 2021 r. o 18:42
+10
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
Avatar
Harpagan / 26 lutego 2021 r. o 18:22
+16
I co? Podpalenie kościoła miało jej pomóc rozwiązać problemy? Tępa dzida...