Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2012 r.
14:15
Edytuj ten wpis

Dostanie 177 tys. zł za 16 miesięcy aresztu

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
Robert W. domagał się 600 tys. zł zadośćuczynienia i 76 tys. zł odszkodowania (Maciej Kaczanowski)
Robert W. domagał się 600 tys. zł zadośćuczynienia i 76 tys. zł odszkodowania (Maciej Kaczanowski)

10 tys. zł za każdy miesiąc spędzony w areszcie zasądził we wtorek Sąd Okręgowy w Lublinie Robertowi W., który niesłusznie trafił za kratki w sprawie dotyczącej zabójstwa Pawła Marzędy z Lubartowa. Mężczyzna otrzyma w sumie blisko 177 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- 160 tys. zł to zadośćuczynienie za krzywdy związane z pobytem przez 16 miesięcy w areszcie, 16,9 tys. zł odszkodowanie za straty materialne – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Paweł Marzęda został zabity latem 2007 roku w warsztacie samochodowym pod Lubartowem. Zabójca zakopał jego zwłoki w lesie. Kilka dni później pokazał to miejsce policji. Na przesłuchaniu obciążył dwóch swoich kolegów Roberta W. i Pawła G. Obaj trafili do aresztu na półtora roku. Wyszli w grudniu 2008 roku. Prokuratura umorzyła śledztwo.

Robert W. domagał się 600 tys. zł zadośćuczynienia i 76 tys. zł odszkodowania. Zanim został aresztowany uczył się w szkole policealnej, rodzice płacili mu za pomaganie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Sąd doszedł do wniosku, że Robert W. udokumentował stratę 16,9 tys. zł. (m.in. utracone dochody). Przyznał mu też 160 tys. zł zadośćuczynienia za krzywdy moralne związane z niesłusznym aresztowaniem. Orzeczenie nie jest prawomocne.

Paweł G. domaga się 5 mln zł. Jego sprawa jeszcze się nie zakończyła.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 grudnia 2012 r. o 18:42
0
amen
Avatar
nollet91 / 12 grudnia 2012 r. o 10:50
0
Sędzia dalej jest sędzią, prokurator prokuratorem, nadal mogą zamykać do wiezienia kogo dusza zamarzy! Odszkodowanie powinno być, co najmniej 10 razy wieksze, powinien je płacić sędzia razem z prokuratorem, ze swojego prywatnego mienia zdobytego drogą korupcji! Wszyscy prokuratorzy, którzy nie przestrzegają prawa- a wszyscy i bez wyjątku z tzw wymiaru sprawiedliwości go nie przestrzegają! Powinni natychmiast po uniewinnieniu skazanej przez nich ofiary,zostać raz i na zwasze pozbawieni prawa wykonywania zawodu , pozbawieni prawa do pobierania renty, lub emerytury. Nikt w tym kraju, żaden prokurator, nie przestrzega prawa! Kodeks Postępowania Karnego artykuł 4 cytuję. "[size="3"]Organy prowadzące postępowanie karne są obowiązane badać oraz uwzględniać okoliczności przemawiające zarówno na korzyść, jak i na niekorzyść oskarżonego" Jaki śmieć w randze prokuratora przestrzega ten artykuł? Jaki smieć prokuratorski badał okolicznosci przemawiające za oskarżonym? Żaden skorumpowany sędzia, nigdy nie odrzucił aktu oskarzenia, w którym nie ma nawet zdania o okolicznosciach przemawiającyh na korzysć oskarżonego! To kim , jak nie menelem, jest taki sędzia!? Kim? Dla mnie taki sędzia, taki prokurator, to kryminalisci w togach, to menele, rynsztok społeczny wystrojony w togi. Trudno meić zaufanie do śmeicia w todze śedziego, czy prokuratora, to tylko smieć, wyłącznie śmieć![/size]
Sędzia dalej jest sędzią, prokurator prokuratorem, nadal mogą zamykać do wiezienia kogo dusza zamarzy! Odszkodowanie powinno być, co najmniej 10 razy wieksze, powinien je płacić sędzia razem z prokuratorem, ze swojego prywatnego mienia zdobytego drogą korupcji! Wszyscy prokuratorzy, którzy nie przestrzegają prawa- a wszyscy i bez wyjątku z tzw wymiaru sprawiedliwości go nie przestrzegają! Powinni natychmiast po uniewinnieniu skazanej przez nich ofiary,zostać raz i na zwasze pozbawieni prawa wykonywania zawodu , pozbawieni prawa ... rozwiń
Avatar
mecenas / 12 grudnia 2012 r. o 08:50
0
[quote name='Robert' timestamp='1355297243' post='708167']
Facet miał "szczęście", że go oskarżyli o zabójstwo i znaleziono sprawcę. W innym wypadku gówno by zobaczył, a nie kasę. W przepisach jest tzw. "regres", który pozwala Skarbowi Państwa żądać zwrotu kasy od takiego sędziego, który kazał zamknąć niewinnego. Ale ani razu z tego nie skorzystano! Dlaczego? Dlatego, że większość sędziów to osoby zdemoralizowane, umoczone i skorumpowane.
[/quote]Wszyscy sędziowie wywodzą się ze starego komunistyczno-konfidenckiego systemu,nikt nigdy nie zrobił tam żadnego przewietrzania i mamy teraz to co mamy,osądzają ci sami co wsadzali do paki działaczy SOLIDARNOŚCI i wcześniej,a komorowski dba o to aby im włos z głowy nie spadł.
[quote name='Robert' timestamp='1355297243' post='708167']
Facet miał "szczęście", że go oskarżyli o zabójstwo i znaleziono sprawcę. W innym wypadku gówno by zobaczył, a nie kasę. W przepisach jest tzw. "regres", który pozwala Skarbowi Państwa żądać zwrotu kasy od takiego sędziego, który kazał zamknąć niewinnego. Ale ani razu z tego nie skorzystano! Dlaczego? Dlatego, że większość sędziów to osoby zdemoralizowane, umoczone i skorumpowane.
[/quote]Wszyscy sędziowie wywodzą się ze sta... rozwiń
Avatar
Aleks / 12 grudnia 2012 r. o 08:40
0
To nie jest pomyłka Sądu. Zasada jest taka: wsadzamy niewinnego, wypuszczamy, nasi koledzy prawnicy doradzają mu jak wyrwać odszkodowanie, przyznajemy ogromne kwoty i dzielimy: on dostaje 10-20% i cieszy się, my dzielimy się resztą. Płaci skarb państwa czyli wszyscy. To przykład działania złotej zasady Rydzyka: "dzięki dużej ilości głupców nieliczni mogą żyć w dostatku".
Avatar
Robert / 12 grudnia 2012 r. o 08:27
0
Facet miał "szczęście", że go oskarżyli o zabójstwo i znaleziono sprawcę. W innym wypadku gówno by zobaczył, a nie kasę. W przepisach jest tzw. "regres", który pozwala Skarbowi Państwa żądać zwrotu kasy od takiego sędziego, który kazał zamknąć niewinnego. Ale ani razu z tego nie skorzystano! Dlaczego? Dlatego, że większość sędziów to osoby zdemoralizowane, umoczone i skorumpowane.
Avatar
lolo / 12 grudnia 2012 r. o 07:22
0
Odszkodowanie powinien opłacić sąd z potrońceń z pensji sędziów i prokuratorów za to że siepomylili... a nie ze skarbu państwa i winnych pomyłki brak... Jak długo bądą nami żądzić idioci?
Avatar
sprzeciw / 11 grudnia 2012 r. o 19:03
0
Odszkodowanie się należy jak psu kość. Ale nie ze skarbu państwa! Jak długo jeszcze my wszyscy mamy się składać do ku..wy nędzy za błędy deb***i w "wymiarze sprawiedliwości"? Niech płaci ten co źle osądził!!!! Jest tak samo pracownikiem jak ja i jeśli ja popełnię błąd to ja muszę za niego zapłacić a nie pracodawca. Zakończmy wreszcie bezkarność sędziów, lekarzy i innych z budżetówki.
Avatar
zzz / 11 grudnia 2012 r. o 18:48
0
[quote name='ja' timestamp='1355237720' post='707941']
tom kto go w koncu zabil??????????
[/quote]

Zamordował go niejaki Krzysztof P.
Wyrok ma już prawomocny, ale nie podają pełnego nazwiska tego śmiecia ... z przyczyn niewiadomych.

[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121121/LUBARTOW/121129890"]http://www.dziennikw...ARTOW/121129890[/url]

" Skazany na 25 lat więzienia może ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie po odsiedzeniu 15 lat.
Krzysztof P. za kratkami spędził już 5 "

... czyli już za 10 lat spokojnie do domciu.
[quote name='ja' timestamp='1355237720' post='707941']
tom kto go w koncu zabil??????????
[/quote]

Zamordował go niejaki Krzysztof P.
Wyrok ma już prawomocny, ale nie podają pełnego nazwiska tego śmiecia ... z przyczyn niewiadomych.

[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121121/LUBARTOW/121129890"]http://www.dziennikw...ARTOW/121129890[/url]

" Skazany na 25 lat więzienia może ubiegać się o wcześniejsze zwo... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2012 r. o 17:20
0
[quote name='ja' timestamp='1355237720' post='707941']
tom kto go w koncu zabil??????????
[/quote]Zapewne Sikorski dożyna watahy.
Avatar
ja / 11 grudnia 2012 r. o 15:55
0
tom kto go w koncu zabil??????????
Avatar
Gość / 12 grudnia 2012 r. o 18:42
0
amen
Avatar
nollet91 / 12 grudnia 2012 r. o 10:50
0
Sędzia dalej jest sędzią, prokurator prokuratorem, nadal mogą zamykać do wiezienia kogo dusza zamarzy! Odszkodowanie powinno być, co najmniej 10 razy wieksze, powinien je płacić sędzia razem z prokuratorem, ze swojego prywatnego mienia zdobytego drogą korupcji! Wszyscy prokuratorzy, którzy nie przestrzegają prawa- a wszyscy i bez wyjątku z tzw wymiaru sprawiedliwości go nie przestrzegają! Powinni natychmiast po uniewinnieniu skazanej przez nich ofiary,zostać raz i na zwasze pozbawieni prawa wykonywania zawodu , pozbawieni prawa do pobierania renty, lub emerytury. Nikt w tym kraju, żaden prokurator, nie przestrzega prawa! Kodeks Postępowania Karnego artykuł 4 cytuję. "[size="3"]Organy prowadzące postępowanie karne są obowiązane badać oraz uwzględniać okoliczności przemawiające zarówno na korzyść, jak i na niekorzyść oskarżonego" Jaki śmieć w randze prokuratora przestrzega ten artykuł? Jaki smieć prokuratorski badał okolicznosci przemawiające za oskarżonym? Żaden skorumpowany sędzia, nigdy nie odrzucił aktu oskarzenia, w którym nie ma nawet zdania o okolicznosciach przemawiającyh na korzysć oskarżonego! To kim , jak nie menelem, jest taki sędzia!? Kim? Dla mnie taki sędzia, taki prokurator, to kryminalisci w togach, to menele, rynsztok społeczny wystrojony w togi. Trudno meić zaufanie do śmeicia w todze śedziego, czy prokuratora, to tylko smieć, wyłącznie śmieć![/size]
Sędzia dalej jest sędzią, prokurator prokuratorem, nadal mogą zamykać do wiezienia kogo dusza zamarzy! Odszkodowanie powinno być, co najmniej 10 razy wieksze, powinien je płacić sędzia razem z prokuratorem, ze swojego prywatnego mienia zdobytego drogą korupcji! Wszyscy prokuratorzy, którzy nie przestrzegają prawa- a wszyscy i bez wyjątku z tzw wymiaru sprawiedliwości go nie przestrzegają! Powinni natychmiast po uniewinnieniu skazanej przez nich ofiary,zostać raz i na zwasze pozbawieni prawa wykonywania zawodu , pozbawieni prawa ... rozwiń
Avatar
mecenas / 12 grudnia 2012 r. o 08:50
0
[quote name='Robert' timestamp='1355297243' post='708167']
Facet miał "szczęście", że go oskarżyli o zabójstwo i znaleziono sprawcę. W innym wypadku gówno by zobaczył, a nie kasę. W przepisach jest tzw. "regres", który pozwala Skarbowi Państwa żądać zwrotu kasy od takiego sędziego, który kazał zamknąć niewinnego. Ale ani razu z tego nie skorzystano! Dlaczego? Dlatego, że większość sędziów to osoby zdemoralizowane, umoczone i skorumpowane.
[/quote]Wszyscy sędziowie wywodzą się ze starego komunistyczno-konfidenckiego systemu,nikt nigdy nie zrobił tam żadnego przewietrzania i mamy teraz to co mamy,osądzają ci sami co wsadzali do paki działaczy SOLIDARNOŚCI i wcześniej,a komorowski dba o to aby im włos z głowy nie spadł.
[quote name='Robert' timestamp='1355297243' post='708167']
Facet miał "szczęście", że go oskarżyli o zabójstwo i znaleziono sprawcę. W innym wypadku gówno by zobaczył, a nie kasę. W przepisach jest tzw. "regres", który pozwala Skarbowi Państwa żądać zwrotu kasy od takiego sędziego, który kazał zamknąć niewinnego. Ale ani razu z tego nie skorzystano! Dlaczego? Dlatego, że większość sędziów to osoby zdemoralizowane, umoczone i skorumpowane.
[/quote]Wszyscy sędziowie wywodzą się ze sta... rozwiń
Avatar
Aleks / 12 grudnia 2012 r. o 08:40
0
To nie jest pomyłka Sądu. Zasada jest taka: wsadzamy niewinnego, wypuszczamy, nasi koledzy prawnicy doradzają mu jak wyrwać odszkodowanie, przyznajemy ogromne kwoty i dzielimy: on dostaje 10-20% i cieszy się, my dzielimy się resztą. Płaci skarb państwa czyli wszyscy. To przykład działania złotej zasady Rydzyka: "dzięki dużej ilości głupców nieliczni mogą żyć w dostatku".
Avatar
Robert / 12 grudnia 2012 r. o 08:27
0
Facet miał "szczęście", że go oskarżyli o zabójstwo i znaleziono sprawcę. W innym wypadku gówno by zobaczył, a nie kasę. W przepisach jest tzw. "regres", który pozwala Skarbowi Państwa żądać zwrotu kasy od takiego sędziego, który kazał zamknąć niewinnego. Ale ani razu z tego nie skorzystano! Dlaczego? Dlatego, że większość sędziów to osoby zdemoralizowane, umoczone i skorumpowane.
Avatar
lolo / 12 grudnia 2012 r. o 07:22
0
Odszkodowanie powinien opłacić sąd z potrońceń z pensji sędziów i prokuratorów za to że siepomylili... a nie ze skarbu państwa i winnych pomyłki brak... Jak długo bądą nami żądzić idioci?
Avatar
sprzeciw / 11 grudnia 2012 r. o 19:03
0
Odszkodowanie się należy jak psu kość. Ale nie ze skarbu państwa! Jak długo jeszcze my wszyscy mamy się składać do ku..wy nędzy za błędy deb***i w "wymiarze sprawiedliwości"? Niech płaci ten co źle osądził!!!! Jest tak samo pracownikiem jak ja i jeśli ja popełnię błąd to ja muszę za niego zapłacić a nie pracodawca. Zakończmy wreszcie bezkarność sędziów, lekarzy i innych z budżetówki.
Avatar
zzz / 11 grudnia 2012 r. o 18:48
0
[quote name='ja' timestamp='1355237720' post='707941']
tom kto go w koncu zabil??????????
[/quote]

Zamordował go niejaki Krzysztof P.
Wyrok ma już prawomocny, ale nie podają pełnego nazwiska tego śmiecia ... z przyczyn niewiadomych.

[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121121/LUBARTOW/121129890"]http://www.dziennikw...ARTOW/121129890[/url]

" Skazany na 25 lat więzienia może ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie po odsiedzeniu 15 lat.
Krzysztof P. za kratkami spędził już 5 "

... czyli już za 10 lat spokojnie do domciu.
[quote name='ja' timestamp='1355237720' post='707941']
tom kto go w koncu zabil??????????
[/quote]

Zamordował go niejaki Krzysztof P.
Wyrok ma już prawomocny, ale nie podają pełnego nazwiska tego śmiecia ... z przyczyn niewiadomych.

[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121121/LUBARTOW/121129890"]http://www.dziennikw...ARTOW/121129890[/url]

" Skazany na 25 lat więzienia może ubiegać się o wcześniejsze zwo... rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2012 r. o 17:20
0
[quote name='ja' timestamp='1355237720' post='707941']
tom kto go w koncu zabil??????????
[/quote]Zapewne Sikorski dożyna watahy.
Avatar
ja / 11 grudnia 2012 r. o 15:55
0
tom kto go w koncu zabil??????????
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Czy warto kupować glebogryzarkę do swojego przydomowego ogrodu? Jak najbardziej! Może ona znacząco poprawić jakość gleby, a co za tym idzie ułatwić Ci uprawę warzyw, a także polepszyć warunki dla kwiatów czy trawnika. Sprawdź jakiego rodzaju urządzenie będzie najlepsze dla małych i średnich powierzchni.

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

W całej Polsce jest 27 356 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 2 grudnia 2021 r. Zmarły 502 osoby zakażone koronawirusem.

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny będzie świętować w przyszłym roku Teatr Stary, chociaż działa zaledwie 10 lat. Dziś zaczyna się sprzedaż biletów na wydarzenia ujęte w repertuarze na pierwsze jubileuszowe półrocze.

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka
galeria

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Będą naloty na sklepy i restauracje

Będą naloty na sklepy i restauracje

Od środy wzmożone są kontrole inspekcji sanitarnej w sklepach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!