Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2013 r.
19:53
Edytuj ten wpis

Dziś dzień św. Krzysztofa i Lubelskie Klasyki Nocą

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 9 A A
O godzinie 20 na Torze Lublin przy ulicy Zemborzyckiej będzie można poświęcić pojazd (Karol Zienkiew
O godzinie 20 na Torze Lublin przy ulicy Zemborzyckiej będzie można poświęcić pojazd (Karol Zienkiew

Dziś dzień świętego Krzysztofa, patrona kierowców. O godzinie 20 na Torze Lublin przy ulicy Zemborzyckiej będzie można poświęcić pojazd, niezależnie czy ma 2, 3 lub 4 koła, jest nowy czy starszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A właściciele pojazdów klasycznych i zabytkowych mają dziś na parkingu przy Globusie swoje cotygodniowe spotkanie, czyli Lubelskie Klasyki Nocą.

– Najpierw można pojechać na tor i poświęcić pojazd, a potem pojawić się na Globusie – proponuje Roman Gawęda, szef sekcji pojazdów. – Często na spotkanie przyjeżdża setka zabytkowych pojazdów.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bershwo clearly / 26 lipca 2013 o 09:51
0

Jeśli chcesz – znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz – znajdziesz powód.

Ale się z.yd.k.u napracowałeś no no podziwiam deteminację.

PS Weź kąpiel, a poczujesz się jak w niebie לרמות

.

Avatar
KlasycznyFiat.pl / 25 lipca 2013 o 23:11
0

Zapraszam do galerii z dzisiejszego święcenia aut. Trochę fot od KlasycznegoFiata :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.601416819903747.1073741833.411644385547659&type=1

Avatar
ZESPÓŁ (z)BAWIENIA / 25 lipca 2013 o 17:39
0

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 3:

26) "NEWSWEEK" z dn. 9.VII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Arcybiskup Henryk Hoser: Karząca ręka Boga" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! No i kto powie, że to nie jest prawdziwie BOSKI ZESPÓŁ DO(w)N AMINENCJI. Przy pierwszym podejściu do IN VITRO (X.2010 r.) doszedł do głosu, ale nie Bożego, omawiany Bp. Henryk HOSER.

DO(w)N AXCELENCJE napier...niczały jaki to PSZEMONDŻAŁEK: skończył medycynę, pracował jako lekarz w szpitalu i ... i ... usłyszał GŁOS POWOŁANIA! Z medycznego punktu widzenia, o czym nie pamięta DEPARTAMENT (z)BAWICIELI, wszyscy słyszący głosy - w tym GŁOS BOŻY - mają objawy SCHIZOFRENII, a więc CHOROBY PSYCHICZNEJ.

Bardziej AMNINCJI Henrykowi HOSEROWI i pozostałym AXCELNCJOM, ksieŻULOM i ZAKONNCOM odpowiada (z)BAWIENIE LUDZI teorią JAK MAŃKA (g)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT oraz pozostałe pier...do...ły zawarte w ":BUBLII" z Gipsową Ferajną mającą Dzieciątko ... Jezus, też z Gipsu! To przecież prawdziwe CUDA(ki).

Co na to medycyna i lekarze wyznający Główne Prawdy WIA(g)RY ŚW.(irniętej)? No cóż, nie na darmo jest Święto WSZYSTKICH ŚW.(irniętych) (1.XI.)! po jaką cholerę więc DZIEŃ SCHIZOFRENII? A Bp. Hoser z Kumplami KRARZE bo KAŻE być (z)BAWIONYM! Nycz dodać, nycz ująć ino DEPARTAMENT (z)BAWICIELI. Minęły czasy gdzie AMINENCJE z księŻULAMI błyszczały inteligencją, teraz ino błyszczy GŁUPOTA Axcelencji i księŻULI na tle inteligencji!

27) "NEWSWEEK" z dn. 15.VII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Jak grzeszą księża?" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! Związek od lat zamieszcza ŚW.(irnięte) Strony XXX, a może to już Strony +++? z udziałem Axcelencji, księŻULI i ZAKONNIC oraz oPiSuje proPOZYCJE (z)BAWIENIA. Wśród GŁÓWNYCH PRAWD WIA(g)RY ŚW.(irniętej) trudno oprzeć się stwierdzeniu, że to nie tylko Władcy Dusz, ale nawet WŁADCY D"u:P! Takie to już "DZIEJE GRZECHU"! Należy Poświęcić trochę czasu i popatrzeć jak wygląda Kórestwo Boże... głoszone przez Vatykasńską Mafię (z)BAWIENIA. Jak rodzice chcą przekonać się jak wygląda SPOWIEDŹ DZIECKA niech Puszczą dziecko do SAKRAMENTU (z)BAWIENIA z PODSŁUCHEM, a będą same CUDA, proPOZYCJA za proPOZYCJĄ... Tak pryska CZAR WIELKIEJ TAJEMNICY WIA(g)RY!

28) "SUPEREXPRESS" z dn. 19.VII.2013 r. zamieścił artykuł "GOŚCIN. Kasia utonęła na wycieczce z księdzem" pokazuje, że wystarczy być ksieŻULEM, aby wszystko było wolno! Kiedy władze polskie zaczną wymagać zezwoleń od Axcelencji, ksieŻULI i Zakonnic na organizację czego ino chcą? Takich ŚW.(irniętychy) Matołów to chyba świat jeszcze nie widział!

29) "Gazeta Wyborcza" z dn. 19.VII.2013 r. w artyKULe "Skandal seksualny w Watykanie" pokazuje funkcjonowanie Kórestwa Bożego! i obietnicę (z)BAWIENIA na Wieki Wieków! czyli pokazuje, że w Vaticano jest o' Gey!

30) "ECHO DNIA" z dn. 19.V.II2013 r. w artyKULe: "Skandal na koloni parafii z Tarnobrzega! Dzieci musiały wrócić do domu" pokazuje wpływ Nauczycielskiej Roli Kościoła na (z)BAWIENIE Ludzi. ŚW.(irnięta) Matołowatość księŻULI ze ""STOLICY MONDROŚCI" w psychoPATycznie spektaKULarny sposób pokazała jak wygląda obiecywane (z)BAWIENIE i samo NIEBO! Wszyscy przeżyli

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 3:

26) "NEWSWEEK" z dn. 9.VII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Arcybiskup Henryk Hoser: Karząca ręka Boga" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! No i kto powie, że to nie jest prawdziwie BOSKI ZESPÓŁ DO(w)N AMINENCJI. Przy pierwszym podejściu do IN VITRO (X.2010 r.) doszedł do głosu, ale nie Bożego, omawiany Bp. Henryk HOSER.

rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 25 lipca 2013 o 17:38
0

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 2:

10) "NEWSWEEK" z dn. 17.VI.2013 w artyKULe: "Papież: Księża powinni paść owce, a nie być ich fryzjerami" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W tym przypadku DO(w)N FRANCO idealnie pokazał jak księŻULE - BARANY powinny dbać o Swe Owieczki! NIKT MONDRZEJSZY OD NICH NIE BENDZIE, bo ino tyle wszystkich NAUCZOM, co sami POTRAFIOM... czyż to nie CUD(owne)? Trudno powiedzieć, że PAPCIO błyszczy inteligencją - błyszczy ino GŁUPOTĄ na tle inteligencji - taki to już FRANEK - (z)BAWICIEL.

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 18.VI.2013 r. w artyKULe "Parafianin spod Wrześni do księdza: Ty buhaju! Kolędy nie doczekasz" pokazuje działanie księŻULA - DEALERA Słowa Bożego i UZALEŻNIONEGO Parafianina od Słowa Bożego czyli NAĆPANEGO! Skutki jak PO ZAŻYCIU... AXCELENCJE z ksieŻULKAMI i ZAKONNICAMI od wieków STRASZĄ LUDZI i DZIECI Diabłem, Piekłem i... i mają Święty Spokój! Tak niestety działa SŁOWO BOŻE!

12) "ECHO DNIA" z dn. 20.V.I2013 r. w artyKULe: "Alkoholowy problem duchownego. Biskup zabrał go z parafii, proboszcz mówi o leczeniu" pokazuje, że w Nauczycielskiej Roli Kościoła (z)BAWIENIE nie jest obce. Sam Biskup Ryczan z Kumplami Hab.(itowymi) powinien Śpiewać najnowszy Psalm, który K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC publikuje w "BUBLII":

"KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Niesie nam życie bez trosk i bez wad
Wchodzi do serca jak noc po złym dniu
Żeby odmienić nam świat
KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Trzeba jej pragnąć i pić aż do dna
Więc się zakochaj i o niej mi mów
Nim ją kto inny mi da "* (Ps. 151)!

* oryginał Psalmu dostępny w necie: "MIŁOŚĆ JAK WINO"

wykonawca ELENI.

I pomyśleć, że "Echo Dnia" z 17.VI.2013 r. rozpisywało się o TARGACH SAKRALNYCH SACRO(s)EXPO, a tam OCHLAJ NA CAŁEGO - taki SERWIS LITURGII (z)BAWIENIA.

Prasa nadmorska zaś ("gp"; "gp24") z 18 i 19.VI.2013 r. podała, że ksieŻULO (z)BAWICIEL we własnej krwi ponad 2 promile KRWI PANSKIEJ... i zginął w wypadku, który sam spowodował zabierając ze sobą Najświętszą Ofiarę - młodego chłopaka na wieki wieków! Taki to już Proboszcz (z)BAWICIEL z Chojnic!

13) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.VI.2013 r. w artyKULe "CZACZ: Pijany ksiądz zabił Dawida" -

to trzeba przeczytać!

14) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 20.VI.2013 r. w artyKULe."Tragedia w Czaczu: Ksiądz, który prowadził auto, był pijany" - to trzeba przeczytać!

15) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 23.VI.2013 r. w artyKULe "Biskupi zmienili przykazanie. Można imprezować w piątki" pokazuje jaką MOC (z)BAWIENIA mają AXCELENCJE! spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ nastąpił w latach 1980-tych i trwał ponad 20 lat!

AMINENCJE z księŻULAMI wpier...niczały się do każdego HIPERMARKETU z Odprawianiem, z zakazem zabaw w piątki. Aminencje chcąc wszystkich (z)BAWIĆ nie pozwalały się BAWIĆ!

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 2:

10) "NEWSWEEK" z dn. 17.VI.2013 w artyKULe: "Papież: Księża powinni paść owce, a nie być ich fryzjerami" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W... rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 25 lipca 2013 o 17:38
0

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 1:

Po usunięciu wpisu Związkowego K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych.

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Jak zasłonić ŚW.(irnięty) Burdel? Może podobnie jak Krzyż w Wielki Piątek? Tym razem Odwiedziny serwuje ŚW.(irnięty) DO(w)N BOSCO, a SUPEREXPRESS od dn. 19.IX.2012 r. ,

opisywał jaki Burdel panuje u Salezjanów - Uczniowie i Uczennice zlizywały "Śmietanę" z Kolan księŻULA Dyrektora gimnazjum! W nagrodę Wieczną ksieŻULO Dyrektor dalej wszystkich che (z)BAWIĆ, a uczniom zafundowano PSYCHIATRĘ!

Skoro tak się sprawy mają, to Nawiedzającego ŚW.(irniętego) DO(w)NA BOSKO Należy Lizać po D...!

W GOOGLE wystarczy wpisać: LIZANIE KOLAN KSIĘDZA i ukazują się artykuły z video, które można Adorować niczym ŚW.(irnięte) Relikwie DO(w)NA BOSCO! z Hymnem na ustach: "PENIS ANGELICUS"...

"ECHO DNIA" z dn. 8.III.2012 r. podało, że "Duszpasterz "tirówek”, ksiądz Marek Poryzała zawitał do Niska", a w latach PRL-u (lata 198-0-te) media trąbiły, że w KATOWICACH na dworcu PKP Panienkami (jescze nie Najświętszymi) zajmuje się jakaś ZAKONNICA...

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC proponuje aby Święto Bożego Ciała ustanowić ŚWIĘTEM "TIRÓWEK"... - One też dają Ciała niczym obnoszony (z)BAWICIEL.

Na wszelkich Koncertach (z)B AWIENIA można Je uroczyście odznaczyć za zasługi (z)BAWIENIA Krzyżem KULoPATwy i oprowadzać w Uroczystych Paradach (z)BAWIENIA! Patronką oczywiście będzie bezŚlubna Najświętsza Panienka z Dzieciątkiem! ...

Całe Impry (z)BAWIENIA powinny odbywać się w najnowszych top-ciuszkach Poświęconych Boskiemu

Dziełu (z)BAWIENIA:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:

1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zaktustie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania
inojednej roli sprzed ponad 2000 lat opisanej w "BUBLII" ! Nycz Im się nie podoba oprócz NIEBIESKIEJ OJCZYZNY i opluwają Rząd
R.P. bez przerwy pokazując jak wygląda MISTERIUM (z)BAWIENIA Z NIENAWIŚCI.

księŻULKI„WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA” -jak (w)MAWIAŁ Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2!

Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: BORDELLO DELLVATICANO, a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe... Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo nie chciał sięodpier...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu...

KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DOWNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kórestwa Bożego.

Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je w czasie Majówek, a szczególnie w Procesji Bożego Ciała - na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 1:

Po usunięciu wpisu Związkowego K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych.

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY c... rozwiń

Avatar
qwer / 25 lipca 2013 o 15:19
0

Analfabeto bez szkoły od "muzgu" pozdrawiam bardzo gamoniu!

Avatar
Kalla / 25 lipca 2013 o 11:05
0

miłośnicy klasyków nie mają nic wspólnego z czapeczkami z daszkiem.

Avatar
Josef / 25 lipca 2013 o 09:44
0

To dzisiaj pewnie bedzie akcja "radar"????

Avatar
kier / 25 lipca 2013 o 09:39
0

Niektórzy niech zdejmą czapki z daszkiem i poświęcą sobie muzgi . Może to wpłynie na rozsądniejsze zachowanie się za kierownicą .

Avatar
bershwo clearly / 26 lipca 2013 o 09:51
0

Jeśli chcesz – znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz – znajdziesz powód.

Ale się z.yd.k.u napracowałeś no no podziwiam deteminację.

PS Weź kąpiel, a poczujesz się jak w niebie לרמות

.

Avatar
KlasycznyFiat.pl / 25 lipca 2013 o 23:11
0

Zapraszam do galerii z dzisiejszego święcenia aut. Trochę fot od KlasycznegoFiata :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.601416819903747.1073741833.411644385547659&type=1

Avatar
ZESPÓŁ (z)BAWIENIA / 25 lipca 2013 o 17:39
0

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 3:

26) "NEWSWEEK" z dn. 9.VII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Arcybiskup Henryk Hoser: Karząca ręka Boga" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! No i kto powie, że to nie jest prawdziwie BOSKI ZESPÓŁ DO(w)N AMINENCJI. Przy pierwszym podejściu do IN VITRO (X.2010 r.) doszedł do głosu, ale nie Bożego, omawiany Bp. Henryk HOSER.

DO(w)N AXCELENCJE napier...niczały jaki to PSZEMONDŻAŁEK: skończył medycynę, pracował jako lekarz w szpitalu i ... i ... usłyszał GŁOS POWOŁANIA! Z medycznego punktu widzenia, o czym nie pamięta DEPARTAMENT (z)BAWICIELI, wszyscy słyszący głosy - w tym GŁOS BOŻY - mają objawy SCHIZOFRENII, a więc CHOROBY PSYCHICZNEJ.

Bardziej AMNINCJI Henrykowi HOSEROWI i pozostałym AXCELNCJOM, ksieŻULOM i ZAKONNCOM odpowiada (z)BAWIENIE LUDZI teorią JAK MAŃKA (g)RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z)BAWIŁA ŚWIAT oraz pozostałe pier...do...ły zawarte w ":BUBLII" z Gipsową Ferajną mającą Dzieciątko ... Jezus, też z Gipsu! To przecież prawdziwe CUDA(ki).

Co na to medycyna i lekarze wyznający Główne Prawdy WIA(g)RY ŚW.(irniętej)? No cóż, nie na darmo jest Święto WSZYSTKICH ŚW.(irniętych) (1.XI.)! po jaką cholerę więc DZIEŃ SCHIZOFRENII? A Bp. Hoser z Kumplami KRARZE bo KAŻE być (z)BAWIONYM! Nycz dodać, nycz ująć ino DEPARTAMENT (z)BAWICIELI. Minęły czasy gdzie AMINENCJE z księŻULAMI błyszczały inteligencją, teraz ino błyszczy GŁUPOTA Axcelencji i księŻULI na tle inteligencji!

27) "NEWSWEEK" z dn. 15.VII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Jak grzeszą księża?" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! Związek od lat zamieszcza ŚW.(irnięte) Strony XXX, a może to już Strony +++? z udziałem Axcelencji, księŻULI i ZAKONNIC oraz oPiSuje proPOZYCJE (z)BAWIENIA. Wśród GŁÓWNYCH PRAWD WIA(g)RY ŚW.(irniętej) trudno oprzeć się stwierdzeniu, że to nie tylko Władcy Dusz, ale nawet WŁADCY D"u:P! Takie to już "DZIEJE GRZECHU"! Należy Poświęcić trochę czasu i popatrzeć jak wygląda Kórestwo Boże... głoszone przez Vatykasńską Mafię (z)BAWIENIA. Jak rodzice chcą przekonać się jak wygląda SPOWIEDŹ DZIECKA niech Puszczą dziecko do SAKRAMENTU (z)BAWIENIA z PODSŁUCHEM, a będą same CUDA, proPOZYCJA za proPOZYCJĄ... Tak pryska CZAR WIELKIEJ TAJEMNICY WIA(g)RY!

28) "SUPEREXPRESS" z dn. 19.VII.2013 r. zamieścił artykuł "GOŚCIN. Kasia utonęła na wycieczce z księdzem" pokazuje, że wystarczy być ksieŻULEM, aby wszystko było wolno! Kiedy władze polskie zaczną wymagać zezwoleń od Axcelencji, ksieŻULI i Zakonnic na organizację czego ino chcą? Takich ŚW.(irniętychy) Matołów to chyba świat jeszcze nie widział!

29) "Gazeta Wyborcza" z dn. 19.VII.2013 r. w artyKULe "Skandal seksualny w Watykanie" pokazuje funkcjonowanie Kórestwa Bożego! i obietnicę (z)BAWIENIA na Wieki Wieków! czyli pokazuje, że w Vaticano jest o' Gey!

30) "ECHO DNIA" z dn. 19.V.II2013 r. w artyKULe: "Skandal na koloni parafii z Tarnobrzega! Dzieci musiały wrócić do domu" pokazuje wpływ Nauczycielskiej Roli Kościoła na (z)BAWIENIE Ludzi. ŚW.(irnięta) Matołowatość księŻULI ze ""STOLICY MONDROŚCI" w psychoPATycznie spektaKULarny sposób pokazała jak wygląda obiecywane (z)BAWIENIE i samo NIEBO! Wszyscy przeżyli

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 3:

26) "NEWSWEEK" z dn. 9.VII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Arcybiskup Henryk Hoser: Karząca ręka Boga" pokazuje MAFIJNĄ DZIAŁANOŚĆ (z)BAWICIELI ŚW.(iata)! No i kto powie, że to nie jest prawdziwie BOSKI ZESPÓŁ DO(w)N AMINENCJI. Przy pierwszym podejściu do IN VITRO (X.2010 r.) doszedł do głosu, ale nie Bożego, omawiany Bp. Henryk HOSER.

rozwiń

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 25 lipca 2013 o 17:38
0

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 2:

10) "NEWSWEEK" z dn. 17.VI.2013 w artyKULe: "Papież: Księża powinni paść owce, a nie być ich fryzjerami" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W tym przypadku DO(w)N FRANCO idealnie pokazał jak księŻULE - BARANY powinny dbać o Swe Owieczki! NIKT MONDRZEJSZY OD NICH NIE BENDZIE, bo ino tyle wszystkich NAUCZOM, co sami POTRAFIOM... czyż to nie CUD(owne)? Trudno powiedzieć, że PAPCIO błyszczy inteligencją - błyszczy ino GŁUPOTĄ na tle inteligencji - taki to już FRANEK - (z)BAWICIEL.

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 18.VI.2013 r. w artyKULe "Parafianin spod Wrześni do księdza: Ty buhaju! Kolędy nie doczekasz" pokazuje działanie księŻULA - DEALERA Słowa Bożego i UZALEŻNIONEGO Parafianina od Słowa Bożego czyli NAĆPANEGO! Skutki jak PO ZAŻYCIU... AXCELENCJE z ksieŻULKAMI i ZAKONNICAMI od wieków STRASZĄ LUDZI i DZIECI Diabłem, Piekłem i... i mają Święty Spokój! Tak niestety działa SŁOWO BOŻE!

12) "ECHO DNIA" z dn. 20.V.I2013 r. w artyKULe: "Alkoholowy problem duchownego. Biskup zabrał go z parafii, proboszcz mówi o leczeniu" pokazuje, że w Nauczycielskiej Roli Kościoła (z)BAWIENIE nie jest obce. Sam Biskup Ryczan z Kumplami Hab.(itowymi) powinien Śpiewać najnowszy Psalm, który K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC publikuje w "BUBLII":

"KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Niesie nam życie bez trosk i bez wad
Wchodzi do serca jak noc po złym dniu
Żeby odmienić nam świat
KREW PAŃSKA jak wino uderza do głów
Trzeba jej pragnąć i pić aż do dna
Więc się zakochaj i o niej mi mów
Nim ją kto inny mi da "* (Ps. 151)!

* oryginał Psalmu dostępny w necie: "MIŁOŚĆ JAK WINO"

wykonawca ELENI.

I pomyśleć, że "Echo Dnia" z 17.VI.2013 r. rozpisywało się o TARGACH SAKRALNYCH SACRO(s)EXPO, a tam OCHLAJ NA CAŁEGO - taki SERWIS LITURGII (z)BAWIENIA.

Prasa nadmorska zaś ("gp"; "gp24") z 18 i 19.VI.2013 r. podała, że ksieŻULO (z)BAWICIEL we własnej krwi ponad 2 promile KRWI PANSKIEJ... i zginął w wypadku, który sam spowodował zabierając ze sobą Najświętszą Ofiarę - młodego chłopaka na wieki wieków! Taki to już Proboszcz (z)BAWICIEL z Chojnic!

13) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.VI.2013 r. w artyKULe "CZACZ: Pijany ksiądz zabił Dawida" -

to trzeba przeczytać!

14) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 20.VI.2013 r. w artyKULe."Tragedia w Czaczu: Ksiądz, który prowadził auto, był pijany" - to trzeba przeczytać!

15) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 23.VI.2013 r. w artyKULe "Biskupi zmienili przykazanie. Można imprezować w piątki" pokazuje jaką MOC (z)BAWIENIA mają AXCELENCJE! spektaKULarnie psychoPATyczny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ nastąpił w latach 1980-tych i trwał ponad 20 lat!

AMINENCJE z księŻULAMI wpier...niczały się do każdego HIPERMARKETU z Odprawianiem, z zakazem zabaw w piątki. Aminencje chcąc wszystkich (z)BAWIĆ nie pozwalały się BAWIĆ!

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 2:

10) "NEWSWEEK" z dn. 17.VI.2013 w artyKULe: "Papież: Księża powinni paść owce, a nie być ich fryzjerami" oPiSuje Nauczycielską Rolę Kościoła NAU(cz)KI (z)BAWIENIA opartej o "BUBLIĘ". W... rozwiń

Avatar
DEPARTAMENT (z)BAWICIELI / 25 lipca 2013 o 17:38
0

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 1:

Po usunięciu wpisu Związkowego K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych.

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Jak zasłonić ŚW.(irnięty) Burdel? Może podobnie jak Krzyż w Wielki Piątek? Tym razem Odwiedziny serwuje ŚW.(irnięty) DO(w)N BOSCO, a SUPEREXPRESS od dn. 19.IX.2012 r. ,

opisywał jaki Burdel panuje u Salezjanów - Uczniowie i Uczennice zlizywały "Śmietanę" z Kolan księŻULA Dyrektora gimnazjum! W nagrodę Wieczną ksieŻULO Dyrektor dalej wszystkich che (z)BAWIĆ, a uczniom zafundowano PSYCHIATRĘ!

Skoro tak się sprawy mają, to Nawiedzającego ŚW.(irniętego) DO(w)NA BOSKO Należy Lizać po D...!

W GOOGLE wystarczy wpisać: LIZANIE KOLAN KSIĘDZA i ukazują się artykuły z video, które można Adorować niczym ŚW.(irnięte) Relikwie DO(w)NA BOSCO! z Hymnem na ustach: "PENIS ANGELICUS"...

"ECHO DNIA" z dn. 8.III.2012 r. podało, że "Duszpasterz "tirówek”, ksiądz Marek Poryzała zawitał do Niska", a w latach PRL-u (lata 198-0-te) media trąbiły, że w KATOWICACH na dworcu PKP Panienkami (jescze nie Najświętszymi) zajmuje się jakaś ZAKONNICA...

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC proponuje aby Święto Bożego Ciała ustanowić ŚWIĘTEM "TIRÓWEK"... - One też dają Ciała niczym obnoszony (z)BAWICIEL.

Na wszelkich Koncertach (z)B AWIENIA można Je uroczyście odznaczyć za zasługi (z)BAWIENIA Krzyżem KULoPATwy i oprowadzać w Uroczystych Paradach (z)BAWIENIA! Patronką oczywiście będzie bezŚlubna Najświętsza Panienka z Dzieciątkiem! ...

Całe Impry (z)BAWIENIA powinny odbywać się w najnowszych top-ciuszkach Poświęconych Boskiemu

Dziełu (z)BAWIENIA:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:

1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zaktustie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania
inojednej roli sprzed ponad 2000 lat opisanej w "BUBLII" ! Nycz Im się nie podoba oprócz NIEBIESKIEJ OJCZYZNY i opluwają Rząd
R.P. bez przerwy pokazując jak wygląda MISTERIUM (z)BAWIENIA Z NIENAWIŚCI.

księŻULKI„WALCZĄ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA” -jak (w)MAWIAŁ Ojciec Św.(irnięty) Błogosławiony JP 2!

Za Niebieskiej kadencji JP 2 na stanowisku Ojca Św.(irniętego) wystarczyło wpPiSać hasło: BORDELLO DELLVATICANO, a pornolki w digital pchały się na całego – świeckie strony były głównie analogowe... Jak obecny BŁOGOSŁAWIONY przypier..niczył się do jakiegoś kompa to tak łatwo nie chciał sięodpier...niczyć – w przeciwieństwie do świeckich XXX zamykających się bez problemu...

KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Okresu WIELKIEGO ...(z)BAWIENIA i TRIDUUM PASCHALNEGO i "ZWIASTOWANIA" WDŁUG ŚW.(irniętego)DOWNA można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji, księŻULKÓW i Zakonnic. Tworząc sobie Obraz Kórestwa Bożego.

Wzorem "zakazanych" filmów w PRL-u o JEZUSIE(z)BAWICIELU, które były wyświetlane ino w Kościołach ry(d)zykowna TV TRWAM może teraz zaspokoić oczekiwania LUDU BOZEGO puszczając proPOZYCJE. Można z powodzonkiem oglądać je w czasie Majówek, a szczególnie w Procesji Bożego Ciała - na Komóreczkach niczym Modlitewniku!:

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com

ŚW.(irnięty) KRZCHU (z)BAWI KIEROWCÓW: cz. 1:

Po usunięciu wpisu Związkowego K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu ... Tabletek Poronnych.

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY c... rozwiń

Avatar
qwer / 25 lipca 2013 o 15:19
0

Analfabeto bez szkoły od "muzgu" pozdrawiam bardzo gamoniu!

Avatar
Kalla / 25 lipca 2013 o 11:05
0

miłośnicy klasyków nie mają nic wspólnego z czapeczkami z daszkiem.

Avatar
Josef / 25 lipca 2013 o 09:44
0

To dzisiaj pewnie bedzie akcja "radar"????

Avatar
kier / 25 lipca 2013 o 09:39
0

Niektórzy niech zdejmą czapki z daszkiem i poświęcą sobie muzgi . Może to wpłynie na rozsądniejsze zachowanie się za kierownicą .

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 2 1

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 45 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 18 13

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 1

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 1

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 15

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 128 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 21 18

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.